Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22517 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Wariatkowo z atomówką

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zachęcony sukcesem i dobrym przyjęciem mojej poprzedniej notki na Szalomie24 postanowiłem pociagnąć temat i tym razem przyblizyć troszeczkę obraz Państwa izraela.


Tego samego, które w ostatnich dniach tak płaczliwie wzywa pomocy "postępowego świata" w celu zdławienia słusznych, wolnościowych dążeń świata arabskiego.

Doskonały tekst włoskiego dziennikarza śledczego Maurizio Blondeta, który nie pozostawia suchej nitki na syjonistycznym reżimie.

 

„Nie chcemy apokaliptycznej i mesjanistycznej sekty z bombami atomowymi... Gdy wierzący o fanatycznych oczach kładą łapy na broni masowego rażenia to cały świat musi martwić się i to jest to co się dzieje w Iranie”

To jedno z ulubionych zdań Bibi Netanyahu, powtarzanych przy każdej okazji szefom państw goim.
Naturalnie Netanyahu chce tym argumentem popchnąć USA i Europe do masakry Irańczyków lub poparcia egipskiego satrapy.

Lecz bacznemu obserwatorowi nie może umknąć, że Netanyahu opisuje izraelski reżim, na którego czele stoi: apokaliptyczna i mesjanistyczna sekta z bombami atomowymi (między 200 a 300 głowic) rządzona przez fanatyków już istnieje i stanowi zagrożenie dla świata. Potwierdza to Netanyahu w innym swoim ulubionym zdaniu:
„Jeszcze nigdy nie było w historii świata sytuacji gdy jakiś ekstremistyczny reżim o wstecznej ideologii i dobrze znanych ambicjach używania siły miał dostęp do broni masowego rażenia”.

Faktycznie, nie ma na świecie bardziej „wstecznej” ideologii religijnej niż ta, która dominuje w Izraelu, bazująca na okupowaniu ziem innego narodu na podstawie świętego tekstu sprzed 2700 lat, z którego czerpie okrutne, archaiczne „Prawo” zapisane w Eksodusie i Deuteronomii. Sprowadzające się pokrótce do religijnego obowiązku masakrowania „Amalekitów” zamieszkujących ziemię Kanaan daną przez Boga wyłącznie Żydom.

Nie dalej jak w listopadzie 2009 rabin Itshak Shapiro opublikował podręcznik wyjaśniający, że obowiązkiem jest zabijanie jakiegokolwiek nie-Żyda, który „przeszkadza (nam Żydom) w jakikolwiek sposób, także dziecko może być zabite jeśli uzasadnione jest podejrzenie, że gdy dorośnie stanie się wrogiem narodu wybranego”.
Najciekawsze jest to, ze Shapiro zatytułował swój podręcznik masakry rasowej “Torath ha-Melekh”, „Nauczania Króla”. Jakiego króla? To Izrael nie jest jedyną demokracją na Bliskim Wschodzie?

I znowu ma racje Netanyahu: wsteczniacki reżim izraelski ma „dobrze znane ambicje używania siły” co w pełni zademonstrował dewastując Liban i Gazę, żeby nie wspominać masakry egipskich więźniów wojennych na koniec Wojny Sześciodniowej (potem dziwią się, że egipska ulica nienawidzi Izraela), morderstw popełnianych na terenach obcych państw czy ciągłego łamania konwencji prawa międzynarodowego.
Nawet najbardziej służalcze rządy goim są tego świadome.

W tym miejscu rodzą się pytania dotyczące psychiki samego Netanyahu. Ma tutaj zastosowanie zjawisko, które Freud zauważył u swoich pacjentów (początkowo wyłącznie Żydów), które nazwał „projekcją”: przypisywaniu innym własnych intencji. Lecz pytanie, które należałoby postawić brzmi: Netanyahu robi to w sposób świadomy czy całkowicie podświadomie?

Czytaj dalej

KOMENTARZE

 • Dlaczego tu minister Macierewicz?
  Bardzo interesujący materiał. Lecz niezrozumiała, nieprzystająca do całego tekstu ilustracja. Można zapytać dlaczego twarz szanowanego wśród nas posła w ten sposób została (nad)użyta?
 • @Tomasz A.S.
  (nad)użyta? Przecież to jeden z sayanków...
 • Przecież to jeden z sayanków...
  Może Kolega napisać wprost bez szyfrowania?
 • Daję Koledze czas na odpowiedź do jutra
  Dlaczego tu mamy do czynienia z oczernianiem Posła Antoniego Macierewicza?
 • @Tomasz A.S.
  A kto szyfruje?
  Nie znasz znaczenia słowa "sayan"?
  No to przykro mi. Poza tym to nie jest słowo obraźliwe.
  Jedynie stwierdzenie faktu.
 • Ignorancja Polaków jest porażająca, równa ich ślepej dewocji ;-(
  Ja panu Tomaszowi A.S. to wytłumaczę, odciążając trochę autora od tej prawdziwej orki na ugorze w edukowaniu naszych niewdzięcznych(edukatorom)rodaków ;-)

  Sayan [Sayanim]- to termin używany na opisanie żydów żyjących poza Izraelem jako obywatele obcych państw, którzy są ochotnikami oferującymi pomoc dla zawodowych oficerów Mossadu (służby specjalne Izraela, tajne operacje). Ta pomoc zawiera organizację ochrony zdrowotnej, pieniędzy, logistyki (transport,magazyny), a nawet jawne spotkania pomocników i oficerów wywiadu. Sayani mają płacone (wyrównywane) tylko za poniesione koszty operacyjne, pracują za friko (społecznie).
  Nie jest znana (nie jest upubliczniona) oficialna liczba takich agentów-społeczników , ale szacuje się tę liczbę na tysiące tych tajnych współpracowników w skali świata. Istnienie tej wielkiej sieci patriotycznych współpracowników jest głównym powodem dlaczego Mossad działa bardzo ekonomicznie i nie musi zatrudniać dużej liczby zawodowych oficerów wywiadu, tak jak to robią inne agencje wywiadowcze na świecie obciążone ogromnymi kosztami działania w ich budżetach.

  Czy pomogłem panie Tomaszu? ;-)
 • @Demaskator.
  Pamiętam kiedyś dyskusję w RM z udziałem Macierewicza.
  Zadzwonił słuchacz i zapytał go m.in o stosunek do wypowiedzi Peresa, w której ten przechwala się jakoby już wykupili Polskę Węgry itd.
  Co się bidulek napocił...
 • @Tomasz A.S.
  "Dlaczego tu mamy do czynienia z oczernianiem Posła Antoniego Macierewicza?"

  Misja.
 • @nurni
  Tak, już całkiem rozumiem. Misja. Chciałem się upewnić, że towarzysze z pod znaku Grunwald tu też działają. Nie potrafią powiedzieć, "on jest Żydem". I uważają, że do oczernianej osoby zawsze jakieś błoto się przyklei, choć to oczywista nieprawda i nie mają na to dowodów. Niechby spróbowali chociaż przedstawić ten sfałszowany rodowód, to można by wtedy udowodnić nieprawdę.
  A właśni! teraz spojrzałem w nagłówku SpiritoLibero: "Admin portalu Polacy.eu.org:! Nikt tam nie wchodzi, to wlazł tu!
 • @Tomasz A.S.
  Przyszły dwie bidy i płaczą :D)))

  "Nie potrafią powiedzieć, "on jest Żydem""
  Ja potrafię, nie zauważyłeś? Poza tym nie zauważyłem, żeby notka była o Macierewiczu.
 • @Nurni
  Napisz coś sam z sensem (cokolwiek, bo twój "dorobek" to jak na razie tylko puszczanie gazów) to może porozmawiamy.
 • @SpiritoLibero
  Nie ma co zwracać uwagi na tych agentów Watykanu, bo oni nie wiedzą co czynią. Polska jest niestety głupkami urodzajna i w takim kraju przyszło nam się urodzić. To nasz dramat i krzyż, który musimy dźwigać ;-)

  Choć ja ten krzyż chętnie bym spalił, bo jak widać edukować się już nie da.
 • @Demaskator.
  :D))))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej