Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22515 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Bosak na Prezydenta?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A czemu nie? Nie byłby z pewnością gorszy od obecnego bo to raczej niemożliwe.

 Jak można zauważyć, także na NEon 24, zaczyna się obśmiewanie kandydata Konfederacji na urzad Prezydenta RP. To kontynuacja starej, żydowskiej metody propagandowej z kampanii wyborczej do PE i Parlamentu. W sumie nic nowego, PiS nie tyle obawia się wygranej Bosaka ile utraty głosów Dudy na jego rzecz. Okazuje się, że znowu będzie jakaś alternatywa. Jednego możemy być pewni - nie dojdzie do żadnej przedwyborczej debaty, w której miałby wystąpić razem p.Duda i p.Bosak. Żaden spin doktor obecnego Prezydenta do tego nie dopuści. Powód jest bardzo prosty - p.Bosak zjadłby p.Dude na przystawkę bez popitki.

Szczerze powiem, że p.Bosak zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, opanowany i merytoryczny. Dopiero po wyborach posłowie RN dostąpili, od czasu do czasu, zaszczytu udziału w programach telewizji publicznej. Nieograniczony wstęp mają przedstawiciele tzw. opozycji totalnej oraz dewiaci. Ruch Narodowy nie bo jest to jedyna partia, która może skubnąć elektorat PiS i może odebrać PiS monopol na "patriotyzm".

Pan Bosak prawdopodobnie nie wygra ale będzie miał możliwość dotrzeć do większej liczby wyborców z programem RN, który jest naprawdę bardzo dobry. A przeciez o to chodzi.

Prezydentura p.Dudy nie wymaga żadnych komentarzy, koń jaki jest każdy widzi. W każdym razie nie chcę już widzieć tego pana w Pałacu Prezydenckim. 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • No cóż, to jest tak, że ośmieszanie i odczłowieczanie np.Bosaka / cokolwiek by o nim nie sądzić/
  metodą miałkich prostaków,dla których sensem życia jest się chwalenie się portfelem w tylnej kieszeni,opowiadanie o "ilości" panienek które "zaliczyli" /haha/i whiskey którą wypili, i "forsy" którą zarobili.
  Potrafią wyśmiać WSZYSTKO ,nawet ot co dla normalnego człowieka jest tabu.
  Potem przychodzi na nich bum i zostają plewy!!zostaje po nich wyłącznie zawartość toalety czyli to czym byli!
  Irańczyków określają mianem "brudasów' A MY...kupujemy Irańczykowi ciężarówkę żeby mógł utrzymać swoja Rodzinę!! Brawoo Polacy, tacy jesteśmy!!
 • Dudę możnaby wysłać
  (wraz z małżonką) na ambasadora do Izraela. Przez całą kadencję wykazywał, że tam będzie się czuł najlepiej. Już praktykował na tym szczeblu w Polsce.
 • @wercia 10:43:00
  Ampadadorem we wrogim kraju, a takim jest Israel, powinien być Polak wielkiego formatu. Ten to co najwyżej do San Escobar.
 • Kupiliśmy "brudasowi"ciężarówkę,To jest nie tylko korzyść materialna dla Niego, to pokazanie jak wydobywamy z siebie dobro i
  współczucie.To lekcja także dla Nas!!

  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-01-09/iranski-kierowca-fardina-kazemi-dostal-ciezarowke-od-polakow-wroci-nia-do-domu/

  Przepraszam, że nie na temat!Już przestaję!!
 • @trojanka 10:33:52
  Ta haniebna, żydowska metoda potrafi być niebezpieczna dla unych samych. Jeśli przesadzą to przysporzą Bosakowi głosów.
 • @trojanka 10:33:52
  Właśnie Husky już jest na posterunku i kpi sobie z kandydatury Bosaka. Także PiS czuję oddech Konfederacji za plecami. Rozkazy z Nowogrodzkiej musiały przyjść jeszcze w nocy, skoro od rana psiak jest już aktywny. Chujki z PiS cały czas szczują na Rosję w PE, a robią to rękoma dwojga kanalii, czyli Jakim i Fotygą.
 • K.Bosak on Twitter
  https://twitter.com/krzysztofbosak?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor
 • @trojanka 10:53:50
  https://youtu.be/AZqhBeqM0Tc
 • @zbig71 10:50:45
  Bez obaw te dwa pisie kundle w Brukseli to mogą Rosję jedynie po kostkach gryźć.
  Kłamliwe na smyczy starego frustrata źoliborskiego guru to pisie szcze-kaczki i nic po za tym.
 • Gumiś będzie bał się debaty z każdym.
  Znani czy domniemani kandydaci na prezydenta, to w więkzości dna. Intelektualne i charakterologiczne. Bosak wyróznia się pozytywnie na tym tle. Ale musi być gotowy na to, że PiSiory będą walić w niego non stop. I szukać haków
 • @Monaco 11:14:00
  Jak pisie szcze-kaczki szarogęszą się w Polsce, to unia larum podnosi o łamaniu demonkracji, a jak szczekają w PE, to z całą powagą głos Polski na arenie międzynarodowej. I kaczelnikowi kolano jakby przestawało boleć.
 • @Wican 11:26:20
  To będzie następny test ile w Polsce jest motłochu zaczadzonego żydowską propagandą. Liczba spada ale zbyt wolno.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:43:55
  Większość ludzi w ogóle nie widzi związku przyczynowo-skutkowego między podlizywaniem się Żydom i Amerykanami a PiSem.
  Z niektórymi pogadasz i będą krytykować Amerykanów i izrael a potem i tak głosują na PiS. Część została kupiona za własne pieniądze, ale część to po prostu kretyni.
 • @Hades 13:11:37
  Spróbuj u Huskego. A co to za projekt HU. SKI?
 • @Wican 12:06:51
  Może nie chcą widzieć? Zresztą jak można tego nie zauważyć? Ale są tacy, nawet w super okularach nie zauważą.
 • WPS
  Przearażający, a nawet smutny, jest stan umysłòw wspòłczesnych Polakòw, ktòrzy w nie tylko rozważają, ale gotowi brać na poważnie możliwość powierzenia najbardziej reprezentatywnej funkcji państwowej osobie bez udokumentowanego własnego dorobku oraz bez jakichkolwiek osiągnięć zawodowych i publicznych. Jedyny " argument", to bzdurny i wykreowany na potrzeby chwili, że jest rzekomo " konkurentem" ròwnie bezbarwnego osobnika, Andrzeja Dudy.
 • @stanislav 13:30:58
  Fakt, że ktoś poprawnie mòwi po polsku, uznawany jest za wystarczający atut żeby być kandydatem na prezydenta Polski. Tragiczny upadek dojrzałości obywatelskiej, bo o odpowiedzialności narodowej już nawet nie wspomnę.
 • @zbig71 13:21:44
  HU.SKY być powinno - nie mogę bo gnojek zablokował prewencyjnie kilka osób
  Zresztą chwaląc się tym wprost ale nie tutaj tylko na www.popierdoleni.pl:

  Cały mój "Fan Club" został deportowany.Łącznie z ich wodziryjem
  8-)))))))
  pozdrawiam
  #1615341

  Wychodzi z tego że to chyba Ruszkiewicz jest tutejszym wodzi-RYJEM
 • @Hades 13:37:47
  mają swój PiSi koncik
 • @Hades 13:11:37
  To są śmierdzące tchórze. Jaka partia taka agentura.
 • Bosak zwolennik żydo-NATO ! ZDRADA !!!!
  Myślałem ze zagłosuje na Konfederacje [ na bezrybiu i rak jest rybą ] ale na Bosaka NIGDY nie zagłosuje !!!! i będę gdzie tylko mogę odradzał tego zwolennika NATO !!!

  Bosak jest katolikiem [ wszechpolakiem ] a nie Narodowcem !!!

  Apel ! w Konfederacji wygrała opcja żydo-katolicko-izraelska która nic z Narodem nie ma do czynienia ! więc NIE GŁOSUJEMY na Bosaka !!!!!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @stanislav 13:30:58
  Gorzej niż teraz już być nie może. Ja zagłosowałbym nawet na pijanego Lajkonika byle nie to co teraz.
 • @Wican 13:46:48
  P.Opara stawia, niestety, na "pluralizm"...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:55:15
  Zawsze może być gorzej, ale ja jestem za tym źeby nie tylko było lepiej, ale i madrzej.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:57:56
  Właśnie. PiSiacki "pluralizm" to jak krzesło elektryczne. Cóż, sekta się zamyka
 • @stanislav 14:19:01
  A jakie Gumiś miał osiągnięcia? Po jego pomysłach na zmiany w konstytucji, to zacząłem wątpić w jego prawnicze wykształcenie. Tzn. papier pewnie ma, ale wiedza nie za duża.
  Zobaczymy, kto będzie kierował sztabem wyborczym, itd. Bosak nie wygra, ale przy ogólnej słabiznie kandydatów (na razie domniemanych), to przy dobrej kampanii, można powalczyć o drugą turę. Tam Bosak zostanie rozgromiony, ale tutak nie idzie o wygraną a o rozszerzenie poparcia i ugruntowanie pozycji jako partii parlamentarnej
  Wcale się nie zdziwię, gdy spróbuje wystartować jakiś Marian Kowalski lub inny narodowiec albo "narodowiec". PiSiory nawet pomogą zbierać podpisy
 • Polacy bezlitośnie wyciągają
  "dorobek" Dudy. I bardzo dobrze. Tu ubolewa, że Polacy tak nie wycierpieli w II w św. jak Żydzi a na wstępie akcentuje ważność swojej małżonki u boku:https://www.youtube.com/watch?v=XKPc7jgHwbQ
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:57:56
  "P.Opara stawia, niestety, na "pluralizm""

  I dobrze.. ale powinno się to z automatu wiązać z możliwością pełnej wymiany poglądów a nie zamkniętego kąta dla anty Polskich obszczymurów
  Co więcej takiego kąta w którym obśmiewana i szydzona jest Polska i Polacy w imię obcej pejsatej i wiecznie roszczeniowej nacji

  Ja rozumiem żal p. Opary do systemu który mu ostro dokopał (bo dla mnie też) ale jakoś nie wiążę tego z całą Polską populacją i "on" też nie powinien tego robić

  I jako że lubię walić prosto z mostu to dopowiem...:

  ...że p. Opara tak jak kaczelnik nienawidząc ogółu Polaków postanowił się na nich wszystkich zbiorowo zemścić i w miarę swoich możliwości upodlić i ośmieszyć ich/nas ile tylko się da...

  A przynajmniej tak właśnie można odebrać wiele jego posunięć

  Tak, wiem że ew. odpowiedzi brzmiałaby standardowo typu:
  - "wiem że nic nie wiem"
  - "taka jest Polska"
  A miedzy wierszami:
  - "pocałujta w dupę wójta"

  Ale nie oznacza to że trzeba się z nimi zgadzać czy też ot tak przyjmować na klatę

  Wiem że Urzędy "mu" dokopały - ale co zrobiła mu reszta Polaków że nie tylko pozwala co dodatkowo udostępnia narzędzia i miejsce do obrzucania nas gównem przez wrogów nie tylko Naszych ale i Naszej ojczyzny?

  Nie wiem - może kangur go kiedyś w głowę kopnął, może tak się zamyślił i zamarzył o życiu niemal wiecznym że nie widzi co dzieję się tu i teraz.. a może to najzwyklejsza na świecie emigrancka solidarność...?

  W sumie to bez większego znaczenia bo i tak i tak liczy się efekt końcowy: opluwanie, marginalizowanie i dojenie z kasy: Polski, Polek i Polaków
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:57:56
  "P.Opara stawia, niestety, na "pluralizm"..."

  No i szczęść mu Boże. Dzięki temu i Pan i ja możemy się tutaj wypowiadać, razem z Huskim. I czasem przeczytać coś o eugenice w Chinach od Aryanka (bardzo ciekawe!).
 • @Wican 14:26:52
  "A jakie Gumiś miał osiągnięcia?"

  Pracując jako popychadło w kancelarii Lecha kaczyńskiego przygotował całą dokumentację która posłużyła nie tylko do ułaskawienia (ale też i zatarcia wyroku skazującego) wspólnika męża córki Lecha i Marii (Marcina Dubienieckiego), po czym jak krążą plotki postarał się aby wszelakie dokumenty tego dotyczące ZNIKNĘŁY
  Oczywiście przy późniejszych zapytaniach dotyczących tego faktu zasłaniał się niepamięcią i... nie żyjącym już byłym prezydentem niejako zwalając winę za to "dziwne" i niemal niespotykane ułaskawienie na niego samego
 • Ledwo wybrali kandydata, a już się kłócą.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY182NWVhZC9wLzIwMjAvMDEvMTkvODI1LzUwOS83MjdjOTAzMjdiMTQ0ZDZiYjAwZmRkZDIxZWNhMTFkMS5qcGVn.jpeg
  Wzajemne oskarżenia po prawyborach w Konfederacji. Ktoś "utopił" Dziambora? Wczoraj zakończyły się prawybory w Konfederacji. Elektorzy zdecydowali o wyborze Krzysztofa Bosaka z Ruchu Narodowego na kandydata partii w wyborach prezydenckich. Przebieg finałowego zjazdu prawyborczego wywołał kontrowersje wśród „wolnościowców”. Podczas prawyborczych zjazdów regionalnych większość sympatyków partii opowiedziała się za kandydaturą Krzysztofa Bosaka. Finałowa rozgrywka przyniosła jednak spore emocje. Wynik nie zmieniał się aż do półfinału, kiedy to na prowadzenie wyszedł Grzegorz Braun, drugi był dotychczasowy lider, a trzeci Artur Dziambor - tym samym odpadł z wyścigu na ostatniej prostej. Taki rozkład głosów wskazuje, że koledzy partyjni Dziambora - Janusz Korwin-Mikke i Konrad Berkowicz - zalecili swoim elektorom poparcie Brauna, przyczyniając się do odpadnięcia Dziambora na etapie półfinału. Korwin-Mike po zakończeniu prawyborów tłumaczył przyjętą strategię w mediach społecznościowych. Według lidera partii KORWiN Artur Dziambor nie miał szans na uzyskanie głosów elektorskich Brauna. Z kolei tego drugiego Korwin-Mikke uważał za lepszego kandydata w wyborach prezydenckich niż Bosaka. Wracając do pryncypiów. Przypominam, że wyraźnie pisałem, że są dwie koncepcje kampanii: „uładzona” (tu Bosak, Dziambor, Wilk) lub agresywna (Berkowicz, Braun i ja). Dla dobra Polski jestem zdecydowanym zwolennikiem drugiej. Ale i z innych powodów uważam kol.Brauna za znacznie lepszego Kandydata - z uwagi na interes zarówno KORWiNy, jak i KONFEDERACJI. Gdyby chodziło o wybór między kol.Braunem, a kol.Dziamborem sytuacja byłaby inna: zysk dla Partii byłby zdecydowanie większy, niż różnica „Bosak - Braun”. Na posiedzeniu Prezydium powiedziałem wyraźnie: „Gdyby szansa, że elektorzy kol.Brauna zagłosują na kol.Dziambora wynosiła 20%, należy na Niego głosować. Niestety: oceniam ją znacznie niżej, niż 10%” I większość się z tą oceną zgodziła. I powiedziałem też: „Ale jeżeli przegramy - to się już z tego nie wytłumaczymy…” napisał na Facebooku Korwin-Mikke.

  https://wpolityce.pl/polityka/482876-w-konfederacji-wzajemne-oskarzenia-po-prawyborach
 • @Pedant 14:57:54
  " Dzięki temu i Pan i ja możemy się tutaj wypowiadać, razem z Huskim"

  Tyle że nie zawsze w tym samym miejscu ze względu na dostępną tutaj indywidualną cenzurę
 • @Hades 15:03:11
  A, faktycznie. Coś było. Ułaskawił też Kamińskiego, gdy ten jeszcze nie był skazany prawomocnie. Ot, tęgi "prawnik" z Gumisia.
 • @Wican 11:26:20
  Bosak nie ma aparycji prezydenta, może być co najwyżej w zespole prez. PR-u.
 • @kula Lis 69 15:14:01
  A jaką aparycję miał Lech Kaczyński? A Gumiś? Z głupawym uśmieszkiem?
  Widać, że dla PiSiorów głównym wrogiem jest Konfederacja, a nie PO czy Lewica, Razem, Wiosna.
  Maski opadają.
 • @Pedant 14:57:54
  Z tą małą różnicą, że ja nie blokuję możliwości wypowiedzi na moim blogu jak to robi żydowska jaczejka popierająca PiS.
 • @kula Lis 69 15:14:01
  Bosak wypowiada się spokojnie, w sposób wyważony i nie ma tego głupiego uśmieszku, jak Gumiś.
  I nic tak nie poniża urzędy prezydenta i państwa polskiego jak Gumiś biegnący na wezwanie ambasadora USA. Tak bezczelny, to Repnin nie był. W zasadzie, nigdy polską głową państwa tak nie pomiatano, jak Gumisiem. Chłoptaś biega na wezwanie Rudej Baby, w nocy stawia się na wezwanie "szeregowego posła" z długopisem w zębach.
  Bardziej poniżyć instytucji prezydenta się nie da. Gumiś osiągnął dno
 • @kula Lis 69 15:04:28
  Ty Kula i tak wiadomo jak zagłosujesz.
  Żenada jesteś i tyle.
 • @Hades 15:05:59
  "Tyle że nie zawsze w tym samym miejscu ze względu na dostępną tutaj indywidualną cenzurę"

  Dlatego nigdy nie nawołujmy do cenzury. Z wyjątkiem skrajnego chamstwa albo notorycznego ględzenia bez składu i ładu w nadmiernych ilościach.

  "Niech rozkwita sto kwiatów" jak powiedział Przewodniczący Mao. Co prawda później zmienił zdanie i wypuścił hordy hunwejbinek w stylu Grety Thunberg na swój ciężko doświadczony naród.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:21:57
  "Z tą małą różnicą, że ja nie blokuję możliwości wypowiedzi na moim blogu jak to robi żydowska jaczejka popierająca PiS."

  A ja czasem blokuję. Bo mam przypadłość, że mnie ględzenie nie na temat męczy. Delikwenci mają inne blogi do wyboru, albo mogą pisać na swoim.
 • Jakubiak po wyborze Bosaka: "Jak można tak traktować Polskę, serwując kandydata, który niczego w życiu nie osiągnął?"
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY182MzYyMS9wLzIwMjAvMDEvMTkvODI1LzU1MC9kMDE3ZjE4Nzg0ZGE0M2UzOTAxOWQxYmY0YWY0OGFiMS5qcGVn.jpeg

  Wyszło na to, że pana Krzysztofa Bosaka nie wybrała większość, a nominację uzyskał dzięki decyzji pana posła Artura Dziambora. Dziwi mnie to ocenia w rozmowie z portalem wPolityce.pl Marek Jakubiak, przemysłowiec, poseł VIII kadencji Sejmu, odnosząc się do wyników prawyborów w Konfederacji i wybory Krzysztofa Bosaka na kandydata w wyborach prezydenckich.

  https://wpolityce.pl/polityka/482908-tylko-u-nas-mocne-slowa-jakubiaka-o-kandydaturze-bosaka
 • @kula Lis 69 15:28:45
  Już Jakubiak robi za autorytet? Jestem przekonany, że PiSIory jakiegoś "narodowca" wystawią. Bo się boją. Innych kandydatów tak nie dyskredytują.
  Wystawią jakiegoś przebierańca. Może Kowalskiego. Albo Jakubiaka czy Andruszkiewicza.
 • Bosak jest super - tak trzymać. Jeśli rezydent IIIŻydo-RP/Polin to tylko Żyd
  .
  A Bosak nie tylko jest etnicznym Żydem, ale i ma zdrowe narodowe poglądy - na pewno gorszy od rezydenta Dudy nie będzie.

  Warto posłuchać, co mówi Bosak:

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=tiNM2b-2hEA&feature=emb_logo
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:23:32
  do kulawy lis: "Żenada jesteś i tyle"

  Tutaj nie do końca się z tym zgodzę ponieważ żenująco można się zachować nieświadomie a to co te pejsate baawany typu @kulawy lis czy @zbity pies wyprawiają to:

  -w pełni świadome i zaplanowane kurewskie antyPolskie działanie
 • @Rzeczpospolita 15:40:41
  Spenetrował pan prawdę. Proszę powiedzieć, jak pan do tego doszedł? Metodą dedukcji, czy jakieś bardzo tajne fakty, o których nikt nie wie?
 • @Rzeczpospolita 15:40:41
  Kurcze... Wystawcie kogoś sensownego to jeszcze pomogę zbierać podpisy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:23:32
  A może wcale nie zagłosuję? A co na pedała/ciotę, chomika czy tępą końską która nie wiem jakim cudem powszechniak skończyła mam głosować?
 • @zbig71 15:51:38
  Ot, rzucanie określeniem niesprawdzalnym. "Niektórzy to nawet taką fajną ideę jak antysemityzm mogą zepsuć"-czy jakoś tak. Rzekł to bodaj Cat Mackiewicz, ale pewny nie jesem
 • Bosak pracował
  jako instruktor windsurfingu.
  Uczciwe zajęcie jak na młodego polityka. Nie to co ludzie pokroju Błaszczaka, Pawła Olszewskiego, Misia Kamińskiego i wielu innych. Co to zawsze na stanowisku byli
 • @Wican 16:13:27
  Kiedyś u Międlara Bosak odniósł się do tego zarzutu. Że niby jakiś Żyd przed wojną też nazywał się Bosak. Ale endokomuna wie lepiej...........
 • @zbig71 16:24:23
  Oni rozumują bardzo wąsko, sekciarsko.Ale czy to endokomuna? Ta była dumna z pragmatyzmu, A tutaj są sekciarscy niczym jacyś prosyjonistyczni ewangelicy.
  Mają mentalność podobna trochę do michnikowców. Ci wyzywają przeciwników od faszystów, nazioli, itd. Natomiast drudzy wyzywają przeciwników od Żydów. I wystkie te obraźliwe określenia, obecnie nie znaczą nic.
 • Będziemy mieli nowe muzeum. Pamięci Kresów nieee.....tamci niech gniją po rowach i studniach.Żeby trawa lepiej rosła.....
  „Dobra zmiana” dla Żydów. PiS ma program „Muzeum+”. Chcą zbudować muzeum chasydyzmu.

  https://nczas.com/2018/01/15/dobra-zmiana-dla-zydow-pis-ma-program-muzeum-chca-zbudowac-muzeum-chasydyzmu/
 • @trojanka 16:50:23
  Wyborcy PiSu to wspólnicy
 • Tylko prezessimus traktuje "konfederatów" jako kandydatów na użytecznych głupków
  Podobnie jak doradcy Solidarności Moczulskiego. Jednak są konkurentami prezessimusa w dogryzaniu każdemu a szczególnie od siebie lepszemu. Ostrzegał przed tym ojciec bliźniakow co ukradli księżyc w sjonistycznej szkole filmowej PRL twierdząc , że właśnie z tego powodu jego synowie nie nadają się na stanowiska państwowe.
 • Bosak na prezydenta?
  „A czemu nie?”

  Jasne, czemu nie?

  Tylko, czy on nie jest aby czasami za stary? Proponuje poszukać kogoś wśród przedszkolaków, najlepiej w przedszkolu, takim jak to, do którego uczęszczają dzieci Mateuszka.
 • @Wican 16:22:24
  Ale Bosak ma startować nie na kierownika klubu sportowego, albo wojewòdzkiego, czy miejskiego ośrodka sportu i rekreacji, tylko na urząd prezydenta Polski
 • @Wican 16:40:37
  Mimo wszystko endokomuna była lepsza od żydokomuny. Mają taki sekciarski styl, rzeczywiście, tylko z sekciarstwa nic konkretnego nie wyrośnie.
 • @stanislav 17:42:34
  A jakie tam trzeba mieć kompetencje? Skoro Bolek, Komorowski i Duda dają radę? Sport wymaga systematyczności i dyscypliny oraz wytrwałości. A to są cechy przydatne.
  Już większe kompetencje trzeba mieć na prezesa klubu sportowego niż na prezydenta Polski. Prezes MOSiRu też musi coś potrafić. A współcześni prezydenci to najczęściej produkty. Zobacz jacy tępacy bywali prezydentami USA. Obama myślał, że Putin to prezydent Niemiec. I że Kanada ma prezydenta. jak tylko zaczął się starać o nominację swojej partii. Potem go doszkolono.
  Bosak to najlepszy wybór i nie myślę o poglądach, bo średnio mi on pasuje tutaj. Ale ma chyba największą szansę na dobry wynik. I nie idzie rzecz o wygranie, ale o powalczenie o 15-20% głosów.
 • @stanislav 17:42:34
  I to jest takie straszne? A Kosiniaki, Kidawy, czy Biedronie to jakie mają osiągnięcia? Nie mówiąc o obecnym pajacu w Belwederze.
 • @Lotna 17:40:10
  To chyba jest szkoła a nie przedszkole. Ta z dziećmi Morawera. Także też już dzadki.
 • @zbig71 17:47:31
  Byli lepsi, ale jednak jednostronni. Żadnej elastyczności.
  Jeżeli nie wyjdą poza sekciarstwo, to nigdy nie stworzą czegoś mocnego.
 • @zbig71 17:50:47
  Kosiniak lekarz. Ale politycznie to wielkie nic. Nudny
 • @Lotna 17:40:10
  Silisz się na złośliwość.
  Masz lepszy pomysł?
 • @stanislav 17:42:34
  Za malniaka każdy menel byłby lepszy. Przynajmniej by siedział cicho.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:15:35
  Skąd ci przychodzi do głowy, że silę się na złośliwość?
  Chcesz Króla Maciusia czy prezydenta?

  Mam. Choćby Józef Kamycki.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:16:53
  Menel nie będzie w nocy stawiał się na baczność u "szeregowego posła", ani biegał na wezwanie jakiś ambasadorów.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:16:53
  i nie płaszczyłby się tak przed "sojusznikami". Kim trzeba być, aby wazelinować tak drugiego człowieka? W kontaktach towarzyskich na dłuższą metę to niestrawne, a on to robi w kontaktach międzypaństwowych stale. On nie ma żadnej godności (osobistej) i przynosi wstyd Polakom.
 • @Lotna 18:28:47
  O! Jestem za.
  Tylko czy Józef startuje? Nie mam takich wiadomości.
  Ale Ty głosuj sobie na maliniaka :))
 • @wercia 18:58:35
  Wytłumacz to tym idiotom, którzy głosują na PiS.
 • Wystawienie Bosaka
  wkurzyło PiSiorów. Zdają sobie sprawę, że akurat Bosak jakąś część elektoratu patriotycznego (acz naiwnego) może wyciągnąć. Gdyby wygrał Dziambor to byłaby szansa na złapanie resztek wolnorynkowców z PO.
  I dla PiSu byłoby to łatwiejsze.
  Wystawienie Bosaka, spowodowało niemal panikę wśród PiSiorów. Boją się, że Gumiś nie wygra w jednej turze i będzie potrzebna druga. A tam różnie być może. Bo II tura może zamienić sie w plebiscyt PiS kontra antyPiS. A taką rywalizację, to PiSiory przegrali w ostatnich wyborach do senatu
 • @Autor
  Tak sobie patrzę po komentach i widzę, że Jarku masz ustalone grono wielbicielek:
  wercia, Lotna, trojanka, Wican i Hades.
  Inni trafiają się, ale sporadycznie.
  Gratuluję męskości. ja tam jednak wolę się napić.
 • @Wican 19:21:01
  Tylko kto ewentualnie wejdzie do drugiej tury? Kidawa? Przecież to tragedia. Biedroń? Chyba nie trzeba komentować. Inna sprawa, gdyby cudem Bosak wszedł do 2giej tury. Wtedy wszystkie ręce na pokład.
 • @zbig71 19:28:47
  Kidawa, Kosiniak.
  Z nimi w II turze, Gumiś mógłby przegrać. Gdyby do drugiej tury wszedł Bosak, to wszyscy byliby przeciwko niemu. Ale w PiSie się boją, że Bosak odbierze trochę głosów Gumisiowi. Niewiele, ale wystarczająco, aby Gumiś nie wygrał w I turze.
  A, jest jeszcze Hołownia. Jeżeli Tusk go poprze zdecydowanie, to Gumiś może mieć problem poważny
 • @Wican 19:34:52
  Tylko co Polsce daje zamiana Dudy na Hołownię? To tak, jakbyś zamiast papieru toaletowego do podcierania dupska używał papierowych ręczników.
 • @zbig71 19:51:56
  To ja wiem. Ale PiSiory panikują. Porażka Gumisia to od razy veta, któych by PiSiory nie mogli odrzucać
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:28:09
  "...wielbicielek...Hades"

  Nie wiem czy nick @Wojtas ma między nogami PIS'iora, zaś widziana u niego często goła tylna część ciała niezbyt pozwala na ustalenie jakiej jest płci... ale Ja z pewnością mam jaja między nogami więc zwrot damski w moją stronę jest mocno nietrafiony

  Chyba że jest to efekt: cyt.:"ja tam jednak wolę się napić"
 • @Wican 20:01:14
  Veta w interesie innych mafi. Polska nic z tego nie będzie mieć.
 • @zbig71 20:05:53
  ale nie będzie jedynowładzy. Lepiej żeby żadne ustawy nie wchodziły niż szkodliwe
 • @Wican 20:08:33
  W sumie masz rację. Ale na Kidswę. Kosiniaka, Cwela czy Hołownię nie zagłosuję.
 • @zbig71 20:14:57
  ja też nie
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:28:09
  No cóż... Już chyba jesteś napity skoro uważasz Lotną za moją wielbicielkę :)
  U mnie komentują Polacy, ty wolisz trzymać ze swoją pisiorską sektą typu Husky.
 • @zbig71 20:14:57
  Ja też nie.
 • @Wican 17:50:01
  Panie @Wican, czy widział pan, aby ten chłoptaś telewizyjny- Bosak, prowadził choć jedno zebranie kilkuset osobowe i panował nad salą. Bolek, to Bolek każdy rozumny człowiek widzi i wie kim on był i jest, ale aby usiąść w sali Stoczni Gdańskiej w 1980 i nawet jako agent poprowadzić w miarę sprawnie obrady, temu ten " konfederacyjny kandydat na prezydenta" nigdy by nie sprostał i niech tu pan nie wyjeżdża z jakimś Obamą czy Dudusiem, bo sprawy polskie są naprawdę poważne, a pan jak widzę w nastroju, jak przy partii damki w gronie pogodnych emerytów.
 • @stanislav 20:33:43
  Prezydent to dekoracja . I żaden kandydat Konfederacji nie ma szans na zwycięstwoAle Bosak jest najbardziej strawny
 • @Wican 19:34:52
  Pisiorom z Hołownią po drodze. Pobożny, nowoczesny, ekologiczny nade wszystko a zatem europejski. I ma mocnych sponsorów, przed którymi i Duda i kaczelnik się płaszczą.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:19:53
  Nie bądż taki skromny. I wielbicielki też-:))
 • @wercia 20:40:50
  Gdyby Hołownia od jutra zastąpił Dudę, to pewnie nie odczulibyśmy różnicę.
 • @Wican 20:39:31
  Ja nie lubię trawić czegoś po czym zanosi mi się na wymioty, ale pan jest właścicielem własnego układu trawiennego więc, co mi do tego co pan lubi trawić :))))
 • @wercia 20:40:50
  I Szymon taki podobny niemal do Gumisia
 • @Wican 20:54:55
  Nikt nie zauważyłby różnicy.
 • @Wican 17:53:44
  Jako lekarz także nic, jak upaińce Kopacz zd. Lis i Arłukowicz.
 • @Wican 20:01:14
  I koniec wtedy Polski i twój, nie doczekasz emerytury.
 • @stanislav 20:54:09
  Ale tak po prostu jest. Pan próbuje zawracać Wisłę kijem? Rzeczywistość jest taka, że wybory prezydenckie to niemal rewia mody.
  A walczyć z rzeczywistością? Która w ciągu roku się nie zmieni? Odważne.
 • @kula Lis 69 21:24:33
  Akurat Arłukowicz był dobrym pediatrą, choć długo nie popracował
 • @kula Lis 69 21:26:07
  Przy rządach PiSu, to żadnej emerytury nie będzie. W zasadzie, co Kononowicz zapowiadał, to PiS realizuje. Po PiSiorach choćby potop
 • Bosak większych szans nie ma, choć byłby lepszy od Dudy
  Zbyt małe poparcie w społeczeństwie ma Konfederacja, ale ciekawy mamy układ między kandydatami KO i PiS. Duda jaki jest, każdy wie. To pośmiewisko całego świata. ale czy Polacy są gotowi na prezydenta kobietę? Czy KO jednak oddało prezydenturę wybierając kobietę? To mnie bardzo ciekawi.
 • @Zawisza Niebieski 21:47:09
  Bosak może kilka procent Dudzie odebrać. Ja wierzę, że może być czarnym koniem przy dobrej kampanii. Nie na zwycięstwo, ale na te 15-20% poparcia. Ważnym jest aby była II tura, bo w niej Duda może przegrać. Gdy będzie plebiscyt PiS kontra antyPiS. Tak się ułożyło w wyborach senackich
 • @Zawisza Niebieski 21:47:09
  Teraz PIS'dzielce będą walić w Kidawę jak w bęben bo dobrze wiedzą że II tura maliniaka i Kidawy to raczej zwycięstwo Kidawy
  A wtedy nici z nocnych podpisów czy meldunków do Nowogrodzkiej i odbierania z niej poleceń

  Bosak kompletnie się nie nadaje na prezydenta ale poza Kidawą raczej nikt poza nim bardziej malinikaowi a w zasadzie PIS'dzielcom krwi nie napsuje
 • @Hades 22:01:50
  I o to chodzi :))
 • @Hades 22:01:50
  Ich metoda to pomówienia. Ich nigdy na uczciwą walkę stać nie było. W sumie Duda jest również dla nich niewygodny, bo z pewnością w drugiej kadencji, jak nie będzie straszaka w postaci "nie poprzemy", to będzie realizował zadania stawiane przez jego zleceniodawców.

  Tak więc należy spodziewać się całej listy "haków" wyssanych z palca na Kidawę Błońską. Bosak rzeczywiście jest osobą odbierającą głosy Dudzie. Dodatkowo, to człowiek, który potrafi powiedzieć kilka słów prawdy, której PiS boi się jak "diabeł święconej wody". Tak więc "łżemedia Kurskiego" będą biły w te osoby. Faktem jest, że druga kadencja Dudy to dla Polski byłyby rządy obcych sił.
 • @Hades 20:04:03
  "Ja z pewnością mam jaja między nogami "

  No, jaja jak berety i to w beretach.
 • @Zawisza Niebieski 00:06:36
  Bosak z pewnością odbierze Dudzie głosy. Oby tylko w 2giej turze nie przekazał ich Dudzie. W 2015 roku Braun przekazał swoje głosy Dudzie, gdyż ten obiecał ujawnienie aneksu WSI. Co było po tym, wszyscy wiemy, dlatego z Pisiorami nie wolno wchodzić w ŻADNE układy.
 • @Zawisza Niebieski 00:06:36
  Przecież ona bardziej kompromituje Polaków i Polskę jak Komorowski. Daremne twoje starania, to coś nawet się na sołtysa Pacanowa nie nadaje, kolejny raz usiłujesz wmówić Polakom, że mają widzieć to czego niema…, żenująco-żałosne !
 • @Wican 21:40:29
  Jakoś ja mam, taką o której ty i nie tylko ty możesz pomarzyć.
 • @Wican 21:39:16
  Jak można być w czymś dobry długo w zawodzie nie pracując.
 • @Zawisza Niebieski 00:06:36
  Duka coś z promptera w stylu: „chcemy by świeciło słońce, były rzeki, uśmiechajmy się do siebie itp.” Żenada
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:39:38
  Wspólna cecha kandydatów opozycji uległość wobec Rosji czyli Niemiec i UE. Prezydent musi być dyplomatą ale i bardzo odporny, odważny, nie ulegający interesom obcych Państw, myślący długoterminowo.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL Kolejny asystent Balcerowicza , kolejna V kolumna PO ...To już było !
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15795008131d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372156ec4c82222b5ae3872c818744040d5.jpg
  Nowa jakość czy „Petru bis”? Ujawniamy, kim są ludzie z zaplecza kandydata Hołowni. Czy można drugi raz wejść do tej samej rzeki? Niby nie, ale życie pokazuje, że można próbować, nawet jeżeli wcześniej miało się w kontakcie z rzecznym nurtem przykre doświadczenia. To porównanie jest adekwatne do sytuacji Szymona Hołowni, który nie bez powodu jest porównywany z Ryszardem Petru.

  https://niezalezna.pl/306830-nowa-jakosc-czy-petru-bis-ujawniamy-kim-sa-ludzie-z-zaplecza-kandydata-holowni

  Ps...Co Hołownia ma do powiedzenia

  https://trojmiasto.tv/Sa-wyjce-jest-impreza-Gdansk-17-10-2015-video-12880.html
 • @kula Lis 69 10:03:38
  "Prezydent nie ulegający interesom obcych państw" - wypisz wymaluj pan Duda!
  Kula, ty tak od rana?...:))
 • @kula Lis 69 10:03:38
  cyt:"Prezydent musi być dyplomatą ale i bardzo odporny, odważny, nie ulegający interesom obcych Państw, myślący"

  I że niby maliniak taki jest? Buaaahaaaaa
  Pomylił Pan tabletki?
 • @kula Lis 69 09:57:40
  Gumiś faktycznie bardzo kompromituję Polskę. Takiego tchórzliwego zera, to Polska na tym stanowisku jeszcze nie miała.
 • @kula Lis 69 09:59:19
  Piszesz często rzeczy bez udowodnienia. Raczej wygladasz na takiego, który ma zrobić zamieszanie.
 • @kula Lis 69 10:00:43
  Gumis do teraz niczego sie nie nauczył.
 • @kula Lis 69 10:03:38
  Hahahha. To Gumiś po telefonie od Merkel, vetowały ustawę. To Gumiś lata na wezwanie Rudej baby. Takiej beznadziei to Polska jeszcze nie miała.
  I to Szydło dała 80 baniek pieniędzy polskich podatników Mercedesowi.
 • @kula Lis 69 10:39:55
  A gdzie doradca Tuska Morawiecki?
 • @Zawisza Niebieski 21:47:09
  Dla mnie sprawa wyborów prezydenckich a w zasadzie na kogo oddam głos od dawna jest jasna i prosta: na tego drugiego
  Na tego drugiego = poza maliniakiem - i bez znaczenia kto to będzie i jakiej płci bo może to być nawet Myszka Miki, czy Kot w Butach
  Przecież na tym urzędzie gorzej już być nie może - chociaż jakby tak z drugiej strony popatrzeć to może lepiej nie krakać bo tak samo sądziłem gdy prezydentem był "prezydent tysiąclecia" z Żoliborza
 • @Wican 10:58:38
  cyt:"A gdzie doradca Tuska Morawiecki?"

  Może dalej skupuje atrakcyjne działki "za bezcen" z polecenia biskupów - kto wie może i za kasę która zniknęła z funduszu operacyjnego CBA
  10 czy jak już się mówi 15 baniek do dość sporo - szczególnie kupując za ułamki ich faktycznej wartości
 • @Jarek Ruszkiewicz SL następny Kaszpirowski? czy Grodzki?
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19lODYzYy9wLzIwMjAvMDEvMjAvODI1LzU1MC82MWNlM2E0ZjdlNGY0NWU2ODk5YmU4NjU4ZWM0NDA3OC5qcGVn.jpeg
  Co za program! Biedroń: Jako prezydent będę podejmował różne inicjatywy dla osób LGBT. Mamy wpisane w nasze DNA wyrównywanie szans. Kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń w programie „Sygnały Dnia” (Jedynka) m.in. atakował prezydenta Dudę za to, że nie poleci na uroczystości do Jerozolimy na uroczystości wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau, mówił też o swoich propozycjach dla środowisk LGBT. Wszyscy wiemy, że na najbliższym szczycie w Jerozolimie, podczas ważnych obchodów wyzwolenia obozu Auschwitz Birkenau nie będzie uczestniczył, dlatego że polska dyplomacja, łącznie z kancelarią prezydenta, odprowadziły do katastrofy dyplomatycznej. Pokłóciliśmy się z Izraelem przez ustawę o IPN, pokłóciliśmy się na Bliskim Wschodzie, pokłóciliśmy się z partnerami na zachodzie mówił Robert Biedroń. Pamięta pani ten skandal dyplomatyczny wobec ustawy IPN, gdzie ambasada Izraela interweniowała? To jest pasmo katastrof, które zafundował nam rząd PiS łącznie z panem prezydentem kontynuował kandydat Lewicy na prezydenta, najwyraźniej nie rozumiejąc, że wizyta prezydenta Dudy w Jerozolimie bez możliwości zabrania głosu nie ma sensu, szczególnie w sytuacji, gdy kilka dni później uroczystości wyzwolenia obozu Auschwitz odbywają się w Polsce. Biedroń wypowiadał się też na temat próby wprowadzenia tzw. małżeństw homoseksualnych, jeśli zostanie prezydentem Polski. Równość w każdej kwestii, także w tej, jest wyznacznikiem naszej europejskości, tego, że dbamy o każdego, aby nikt nie był dyskryminowany stwierdził Biedroń. W kwestiach równościowych jest wiele do zrobienia. My mamy wpisane w nasze DNA wyrównywanie szans, także grup osób LGBT, więc to nie ulega żadnej wątpliwości, że tego typu inicjatywy powinny być podejmowane mówił Biedroń. Dzisiaj mamy samych konserwatywnych kandydatów oprócz mnie stwierdził kandydat Lewicy na prezydenta. Na pewno będę jedynym kandydatem, który będzie miał wizję Polski XXII wieku. Wyciągniemy się z cywilizacji pogardy, na rzecz cywilizacji godności podkreślił. polskieradio.pl

  Ps...Wbrew głupim uśmieszkom i durnym wypowiedziom warto zauważyć, że ten człowiek jest niebezpieczny. Wasze DNA Biedrońko i Śmiszku jest z gówna ulepione pedalska cioto Biedroniu. Program pedalskiej cioty Biedronia dla Polaków: 98% większość ma paść na kolana przed 1% mniejszością….Szkoda czasu na dyletanta. Jako politolog, twierdził, że konwent seniorów to spotkanie najstarszych posłów. Tyle w temacie Jego kompetencji. Ten ruchacz brata i matki szczękołamacz to zdrajca Polski, w Brukseli zawsze głosuje przeciw Polsce i jest z tego dumny, a jeszcze jedno, czy mąż/żona twoja przed tą robotą myje jajka? Biedrońka ma mentalność przedszkolaka, takiemu nie daje się nawet sterów do żaglówki, o sterach państwa już nie wspominam, na dodatek ten chłopczyk to nałogowy kłamca, własnych wyborców oszukał!
 • @kula Lis 69 12:46:12
  Podobny do Gumisia, ten na zdjęciu. Podobny głupawy uśmieszek.
 • @kula Lis 69 12:46:12
  Tyle razy cię prosiłem, żebyś mi bloga nie zaśmiał.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:13:25
  Sam sobie głosuj na maliniaka. Ja w wyborach polskich nie uczestniczę.
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:39:38
  Może nie jak berety ale przynajmniej są i nie muszę się płaszczyć jak ostatni błazen przed pejsatymi "panami" za michę ryżu... jak niektórzy...:

  Poza tym lepiej mieć jaja niż wydmuszki i:

  "w gnojowisku za stodołą
  siedzi Wojtas z d... gołą..."

  Uważaj Panie Wojtas bo znów pozaczepiasz pozaczepiasz a później po kolejnych bęckach będziesz Pan ponownie skrobał notkę że HADES doopę skopał
 • @Wican 10:56:50
  "@kula Lis 69 09:59:19
  Piszesz często rzeczy bez udowodnienia"

  Raczej bez użycia mózgu :))
 • @Lotna 14:40:05
  I bardzo dobrze. W wyborach polskich powinni głosować Polacy mieszkający w Polsce. Bo oni ponoszą konsewkencje swoich decyzji.
 • @kula Lis 69 12:46:12
  Czy mógłbyś iść się wyrzygać i pospamować gdzie indziej?
  Np do swojego kudłatego kumpla spod Londyńskiego mostu
 • @kula Lis 69 12:46:12
  A kimże jest były chłoptaś Kaczelnika Rabiej? TVPPiS woli Biedronę od prawicowców. Jakichkolwiek
 • Pomysł na prawybory był przedni.
  Nie to co pozorowanie w PO, czy jedynowładztwo Kaczelnika. Biedroń też wystartuje bez wewnętrznych prawyborów. A ciekawym by było, gdyby cała lewica zrobiła prawybory. Biedroń, Zandberg, Ikonowicz. Wszak w debatach to Biedroń by się tylko głupawo usmiechał. Niczym Gumiś. A Ikonowicz z Zandbergiem dodaliby kolorytu. Niezależnie od moich opinii na temat tych polityków.
  Prawybory były tylko w Konfederacji. I nawet ponoć zarobili na tym około 200 000. Dła małej partii to już jest jakiś zastrzyk gotówki.
  Młody Sośnierz ponoc kiedys powiedział, że wybory byłyby płatne. Kurde, może zasilkowcy by odpadli?
  Jaka różnica między Hołownią, Dudą, Kidawą-Błońską a Kosiniakiem-Kamyszem? Żadna, prócz przynależności partyjnej. Różnica to wyłącznie Bosak i niestety Biedroń.
 • @Lotna 14:40:05
  Ja na maliniaka?
  Skąd ci to przyszło do głowy?
 • Chyba wczoraj minęła
  700-na rocznica koronacji wybitnego polskiego króla Władysława Łokietka. Nie dożył tego wielki arcybiskup Jakbu Świnka niestety, ale wtedy hierarchia była mentalnie polska. Dzisiaj jest mentalnie tchórzliwa.
  Na pielgrzymce kibiców zabronili w tym roku patriotycznej oprawy, a w 2018 po protestach lewusów, zabronili koncertu zespołowi Hungarica.
 • Wojna domowa w Konfederacji! Sośnierz do Mentzena: Rozmowy za plecami Dziambora dyskwalifikujące
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18wZDQxMi9wLzIwMjAvMDEvMjEvODI1LzUwNi80ZGIxMjI0MWY0ZmU0NThiYWVlZDg0NmRjNGM4N2FkZS5qcGVn.jpeg
  W Konfederacji trwają rozliczenia po zakończonych niedawno prawyborach prezydenckich. Politycy skupieni wokół Janusza Korwin-Mikkego publicznie zarzucają sobie wzajemnie przyjęcie błędnej strategii, która uniemożliwiła otrzymanie nominacji przez Artura Dziambora, członka partii KORWiN.
  https://wpolityce.pl/polityka/483212-sosnierz-odpowiada-mentzenowi-ws-prawyborow

  Ps...Taki wielki Polak z Bosaka, że jego rodzony brat jest dyrektorem w firmie ruskiego bandziora i oszusta. Konfederacja to partyjka jednosezonowa jak N czy Kukiz. Padną z pianą na gębach. I niech tak będzie. Strach pomyśleć co by było, gdyby mieli choć najmniejszy wpływ na Polskę. Entuzjaści konfederacji. Zapewne młodzi, którym można wcisnąć każdą "rewolucyjną liberalną" ideologię. Zazwyczaj z wiekiem im to minie, jak powąchają życia. Ale smrodek pozostanie.
 • @Wican 17:42:17
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15796242441d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3727cd0007957345c04af5dd0fbcd3b5e18.jpg
  A to dobre! Kandydat Konfederacji tłumaczy swoje kompetencje: W liceum startowałem w olimpiadach! Ekonomią interesowałem się już od liceum, kiedy startowałem w olimpiadach ekonomicznych tak swoje kompetencje w zakresie finansów publicznych wyjaśniał dziś Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na prezydenta RP. Krzysztof Bosak został w sobotę kandydatem Konfederacji Wolność i Niepodległość na prezydenta. Zdecydował o tym zjazd prawyborczy elektorów. W ostatniej turze wyborów Bosak otrzymał 163 głosy i pokonał Grzegorza Brauna, na którego zagłosowało 146 osób. Po ostatnim, siódmym głosowaniu Bosak zdobył 51,9 proc. głosów elektorów, a prezes Korony, poseł Grzegorz Braun - 46,5 proc. Nic więc dziwnego, że rośnie zainteresowanie nowym kandydatem. Dziś pojawił się on nawet w RMF FM, gdzie opowiadał o swoich ekonomicznych kompetencjach. Jak dało się wyczuć, jest to fachowiec z krwi i kości od finansów publicznych. Chciałem podkreślić, że ekonomią interesowałem się już od liceum, kiedy startowałem w olimpiadach ekonomicznych. Tutaj widać stały rozwój moich zainteresowań na tym odcinku. Proszę nie kwestionować moich kompetencji w tym obszarze stwierdził dziś w RMF FM kandydat Konfederacji na prezydenta RP.

  https://twitter.com/i/status/1219537957151039488

  Krzysztof @krzysztofbosak został zapytany przez Red. Mazurka w czym jest ekspertem. Posłuchajmy odpowiedzi. Wyraz twarzy Redaktora bezcenny. Kompetencje ekonomiczne: laureat olimpiady? uśmiechnął się prowadzący audycję Robert Mazurek.
 • @Wican 17:42:17
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iMjQ0Ni9wLzIwMjAvMDEvMjEvODI1LzUwNC8zMGNlZjRiMmFlM2M0ZWI4ODE4ODdmZWYzYTg0ZmU1MC5qcGVn.jpeg

  Kandydat Konfederacji zaczyna już obiecywać. Bosak: Jako prezydent nie podpiszę żadnej ustawy podnoszącej podatki. Jako prezydent nie podpiszę żadnej ustawy podnoszącej podatki Polakom - zadeklarował we wtorek kandydat Konfederacji na prezydenta, wiceprezes Ruchu Narodowego i poseł Krzysztof Bosak. Według niego, ostatnie rządy miały trwałą tendencję do podnoszenia większości obciążeń podatkowych.
  https://wpolityce.pl/polityka/483277-bosak-jako-prezydent-nie-podpisze-podwyzki-podatkow

  Ps...Nie podpiszesz, bo nigdy Prezydentem nie będziesz! Temu chłopczykowi dać krótkie spodnie wiaderko i szpadelek, nie urząd 38 milionowego kraju. Panie Bosak - pan jako "ekonomista" to nawet nie będzie wiedział co jest w ustawach; myślę, że los panu oszczędzi takich rozterek, będzie litościwy dla nas.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej