Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22517 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Nie głosuj na PO-PiS!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To, że jedna i druga partia "głównego ścieku" wyrosła z jednego, zgniłego pnia nie trzeba nikogo rozsądnego przekonywać.

Jest oczywiście rzesza wyborców, znaczna nawet, która do upadłego będzie bronić swoich i znacząco pukać się w czoło. Dlaczego tak jest? Odpowiedź jest stosunkowo prosta - lata kopania rowów między Polakami, nachalna propaganda z jednej i drugiej strony oraz, niestety, zwykłe lenistwo umysłowe ogromnej rzeszy obywateli, którym nie chce się analizować tego co się dzieje w polityce. Ważne jest tu i teraz, objadanie się kiełbasą wyborczą przypomina piknik bez końca a co najgorsze - przekonanie, że tak będzie już zawsze bo przecież Prezes tak powiedział. Nie tylko zresztą powiedział, wielokrotnie wręcz straszył Polaków, że jak nie zagłosują na jego partię to wszystkie te prezenty zostaną im natychmiast zabrane. Czy tak byłoby naprawdę to w sumie nie wiadomo, osobiście nie sądzę. No ale obietnice i pogróżki przedwyborcze mają to do siebie, że można je zweryfikować dopiero po fakcie jak na przykład buńczuczne zapowiedzi PiS z 2015 roku - "rozliczymy i powsadzamy do więzień wszystkich aferałów z PO!" Minęły cztery lata od tych obietnic i co? I jajco.

 Dlaczego tak się nie stało? Możliwości są dwie - albo PO nie nabroiła tak jak krzyczeli pisowcy albo PiS jest tak umoczony, że boi się takich rozliczeń. Zresztą jest to zgodne z uświęconą zasadą "wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych". Insynuacje, gra taśmami, to wszystko ma charakter doraźny i nic za tym nie idzie. Komisja ws. Amber Gold debatowała ponad dwa lata, żeby stwierdzić, że "Marcin P. był słupem". Tyle to ja wiedziałem zanim powstała ta zacna komisja.

 Podobnie z aferą VAT, poznaliśmy przybliżoną sumę wyłudzeń ale już beneficjentów tych przekrętów nie. Jest to wyjątkowe kuriozum bo wychodzi na to, że całe zamieszanie miało polegać jednak na gonieniu króliczka a nie złapaniu go. Mogło by się przecież okazać, że te króliczki miały różną proweniencję partyjną. W dzisiejszym, zinformatyzowanym świecie gdzie wszystko a zwłaszcza operacje finansowe na wielką skalę są monitorowane i archiwizowane niepojętą rzeczą jest niewyśledzenie takich operacji i przelewów. I znowu nagłaśnianie afery służyło doraźnym interesom rządzącej partii.

 Sprawa katastrofy w pod Smoleńskiem - podobna historia. Dopóki dawała paliwo polityczne to PiS jechał do władzy na smoleńskich trumnach aż piszczało. Cztery lata rządów "dobrej zmiany" nie przyniosły żadnego wyjaśnienia, ba, sprawa powoli ale konsekwentnie zaczęła znikać z mediów tak, że nikt już nawet nie pamięta o słynnej Komisji Macierewicza.

 Na PO nie wolno głosować z wielu powodów, przede wszystkim dlatego, że jest to partia cyników i oportunistów. Walory (a raczej ich brak) pokazali będąc w "totalnej" opozycji. Destruktywnych działań na krajowym podwórku a zwłaszcza europejskim nie ma nawet co wyliczać bo było tego tak wiele, że szkoda czasu. Jeśli ktoś nie potrafi być opozycją konstruktywną i stosuje taką taktykę jak Schetyna z kolesiami to nie można się spodziewać, że nagle jako rząd będzie inny.

 PO miało wiele okazji, żeby wskoczyć na plecy PiS i mocno ich chwycić za gardło. Takimi najbardziej jaskrawymi przykładami są: sprawa ustawy o IPN oraz 447 Just. Tylko w tych dwóch przypadkach mogli wiele ugrać, pokazać się jako polscy patrioci i zagonić PiS do narożnika. Z oczywistych przyczyn nie zrobili tego bo tak jak pisałem wyżej - PO wyrosła z tego samego, zgniłego pnia co PiS, bękarty po Kiszczku spłodzone w Magdalence. Oczywiście sam Kiszczak nie był jakimś suwerennym panem i władcą, który we własnym imieniu namaścił tych wszystkich Kaczyńskich i Tusków. Miał nad sobą siły o wiele potężniejsze i nie byli to Rosjanie. Starczy przypomnieć, dzięki komu gen.Jaruzelski został pierwszym prezydentem "wolnej" Polski...

 Na PiS nie wolno głosowaćchoćby z jednego zasadniczego powodu - partia ta realizuje przede wszystkim cele światowego syjonizmu a cele te stoją w sprzeczności z celami Polski w sposób maksymalny. Stopień upodlenia i serwilizmu Polski w relacjach z USA i Izraelem przekroczył jakikolwiek akceptowalny poziom, którego nie było nawet za czasów Chruszczowa czy Breżniewa. PiS prowadzi bezalternatywną politykę zagraniczną wrzucając wszystkie jajka do jednego koszyka. W razie wielkiego Bum będziemy mieli wielką jajecznicę i żadnego jajka, żeby odtworzyć stado kur. Taką politykę prowadzą jedynie idioci albo zdrajcy i dotyczy to całego PO-PiSu.

 Ktoś jednak powie, że "przecież PiS dało dzieciom i emerytom". To prawda, dali, tylko, że to się polskim rodzinom należało jak psu zupa i nie ma się czym podniecać. Przy okazji szczodrości "dobrej zmiany" skorzystały także np. Mercedes czy J.P. Morgan tyle że tam funkcjonuje program dziesiątki milionów+. Starczyło warknięcie pani Żorżety M. i rząd musiał odczepić się od TVN, Google, Microsoft i wielu innych korporacji, które już od lat doją Polskę. Za to wszystko ktoś oczywiście musi zapłacić i nie ma nic łatwiejszego niż podnieść np. ZUS dla polskich przedsiębiorców.

 Sprawa emigracji. Rząd "dobrej zmiany" usiłował wyjść na twardych patriotów i bronić Polskę przed zalewem emigrantów. Tak twardo bronił Polskiej Racji Stanu, że mamy już miliony Ukraińców a i z Azji emigracja trwa w najlepsze. Mam na ten temat swoją własną teorię, jak najbardziej spiskową oczywiście. Bardzo możliwe, że żydzi, którzy już posiadają ogromną władzę w Polsce a przy pomocy 447 Just i USA mają zamiar mieć jeszcze więcej nie chcą konkurencji prawdziwych semitów. My już, w ogromnej masie, straciliśmy zdolność rozpoznawania żyda. Przybysze z Bliskiego Wschodu wyczuwają takiego na kilometr a wtedy często, jak to się dzieje w Niemczech czy Francji, mycki lecą na ziemię. Albo jeszcze gorzej. No ale to, powtarzam, moja osobista, spiskowa teoria.

 Na kogo więc głosować? Przyznam szczerze, że sam nie wiem. Wiem natomiast na kogo nie wolno głosować. Nie wolno głosować na PO - PiS i wszystkie przystawki. Komitetów wyborczych, często lokalnych, jest przecież więcej. Oddając pełnię władzy czy to PO czy PiS będziemy grabarzami Polski.

KOMENTARZE

 • Zapraszam zwłaszcza pislamistów.
  Lubię się pośmiać w niedzielne popołudnie :)
 • Autor
  Oddając pełnię władzy PiS będziemy świadkami grzebania przy pełnej świadomości i społecznego aplauzu......zaprzańców, totalnych idiotów, i wszelkiej maści planktonu politycznego etc.
  Pokolenia tych ojców i matek, co zwlekli się tu na sowieckich tankach.
  Raz na zawsze skończy się epoka pogrobowców komuny i komunistów.
  Na pochybel zaprzańcom !!!!
  Wiwat Kaczynski !!!!
  Wiwat PIS !!!!
  Głosujemy na listę nr.2

  amen

  ps.
  Miłego dnia
  oraz uświadomienia sobie faktu że marzenia nic nie kosztują
  Są za free

  8-)))))))
 • @Husky 11:32:19
  "Wiwat Kaczynski !!!!
  Wiwat PIS !!!!"

  Wiwat Kuchciński! Wiwat Rusłana!
  Wiwat Poręba! Wiwat Legutko!
 • @Husky 11:32:19
  "...marzenia nic nie kosztują
  Są za free"

  Jak robienie "łaski" usraelowi.
 • @Jasiek 11:41:07
  Rób dalej , kto ci broni
 • @Jasiek 11:41:07
  Jak robienie "łaski" nie kosztuje?
  Sporo dopłacamy za tę "przyjemność".
 • @Husky 11:32:19
  Brawo PiSek!
  Dziś już na michę zarobiłeś, wróć jak będziesz miał coś konkretnego do powiedzenia.

  Aha! I uprzedzam, że pornograficzne fotki wycinam :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:46:11
  Chodziło mi o to, że "obsługiwany" nic nie płaci...
  Mam wrażenie, że Husky też chciałby się wykazać pod stołem, ale z psem nikt nie chce ;-))))
 • @Jasiek 11:49:23
  :)))))
 • @Husky 11:43:56
  "Rób dalej , kto ci broni"

  ????

  Przecież wiesz, że chodzi pislamistów. Nie odwracaj kota ogonem jak bolszewik.
 • @Jasiek 11:51:46
  Tym razem poprawnie przeczytałeś
  Widzę że jednak czasami potrafisz przeczytać tekst od lewej do prawej
  To nie takie trudne jezd
 • @Husky 11:55:43
  "To nie takie trudne jezd"

  Martw się swoim myśleniem i pis-ownią. Najlepiej w ciszy, za banem ;-)))
 • Pytanie
  Kto ustawia wybory w Polsce? 4lata temu sporo mieli do powiedzenia w tym temacie słynni ,,kelnerzy,, . Czyli Amerykanom potrzebny był kundel, co będzie szczekał, a nawet potarmosi od czasu do czasu Rosję, oczywiście wtedy, jak pan każe. Teraz też PiS,, wygra,, bo jeszcze trzeba przejąć te 300mld
  $, a kto to zrobi lepiej, niż lizodupy z Kaczyńskim na czele?
 • @zbig71 12:48:30
  Nikt im nie zrobi lepiej.
  Kazali pisiorom podsypać Polakom trochę okruszków, żeby nie fikali a prawdziwa jazda zacznie się po 13/10
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:55:42
  Ekonomiczny „ekspert” Konfederacji za ukraińską imigracją. Ograniczenie imigracji do Polski jest jednym ze sztandarowych postulatów Konfederacji, czyli komitetu grupującego między innymi członków Ruchu Narodowego. Najwyraźniej nie jest to jednak stanowisko do końca konsekwentne, ponieważ Sławomir Mentzen, (jakie to czysto polskie i słowiańskie nazwisko szlachty kurlandzkiej lub jak kto woli jerozolimskiej) kreowany na głównego ekonomicznego eksperta Konfederacji, nie ma nic przeciwko przybyszom z Ukrainy, którzy jego zdaniem „nie stwarzają żadnych problemów”. Konfederacja jako jeden z pięciu ogólnopolskich komitetów wyborczych, wbrew twierdzeniom swoich liderów skupiających się jedynie na roli telewizji publicznej, coraz częściej jest obecny w mediach głównego nurtu. Tym samym politycy ugrupowania konserwatywnych liberałów i narodowców biorą udział w cyklu debat przedwyborczych, organizowanych przez popularną stację RMF FM. we współpracy z „Dziennikiem Gazetą Prawną” i portalem Interia.pl. Wczoraj w kolejnej z nich brał udział dr Sławomir Mentzen, jeden z liderów Konfederacji oraz wiceprezes partii Janusza Korwin-Mikke, który kreowany jest przez swój komitet jako jego główny ekonomiczny ekspert. Zabierając głos stwierdził on między innymi, że Konfederacja jest przeciwna „imigracji z krajów odmiennych kulturowo”, lecz jednocześnie „Ukraińcy nie stanowią problemu”. Mentzen dodał przy tym, iż w tej kwestii nie zgadza się z programem swoich koalicjantów z Ruchu Narodowego, stąd przedstawia on poglądy zgodne z deklaracjami samej Konfederacji. Jego zdaniem Ukraińcy przebywający w Polsce „nie stwarzają żadnych problemów”, dlatego powinni dalej pracować w Polsce. W czasie swojej dotychczasowej działalności, rozpoczętej kilka miesięcy przed majowymi wyborami do Parlamentu Europejskiego, komitet konserwatywnych liberałów i narodowców wielokrotnie krytykował politykę imigracyjną obecnej władzy. Najwięcej do powiedzenia na temat ukraińskiej imigracji mieli działacze RN-u, którzy przestrzegali od dłuższego czasu przed podmianą populacji naszego kraju.
  https://youtu.be/0wg3KvBUQI0
  Na podstawie: rmf24.pl, twitter.com/rmf24pl.
 • @kula Lis 68 13:02:09
  M.in dlatego Konfederacja nie do końca mnie przekonuje ale innego wyboru nie ma.
 • Autor.
  Moja rada jest krótka:głosuj na Neumana, bo on jest b.podobny do większości "komentatorów" i nie mam tu na myśli wyglądu, tylko język w komentarzach!!!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:08:05
  https://www.youtube.com/watch?v=o4YkC8YoWQo&feature=youtu.be

  Tu jest klip wyborczy "konfederacji" skojarzenia z "samoobroną" same się nasuwają. muzyka w tle…honey. Liczą chyba na poparcie elektoratu A.Leppera i do takiej grupy społecznej jest on kierowany w klipie nie ma jednego słowa o tym z czym kojarzy się prawica, rodzina, ojczyzna, wiara, patriotyzm………….przebierańcy z "K".."konfederaci" uważają się za prawdziwą prawicę, za wybrańców bogów z mesjańską misją ratowania Rzeczypospolitej …Ten klip wyborczy "konfederacji" winien "lecieć" na wszystkich kanałach non-stop - przecież on jest kierowany do przygłupów z trudem liczących do dziesięciu! Disco-polo w tle jako podkład dla "prawdziwie prawicowej partii"?, nie wiadomo czy płakać czy śmiać się
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:08:05
  Korwin: "obecność wojsk USA w PL jest prowokacją, nie jestem entuzjastą Polski w NATO, jestem za tym by zawrzeć sojusz z Rosją, dzięki temu unikniemy groźby wojny z Rosją. Jestem za wyjściem PL z UE". A "konfederacja" to jest palikociarnia udająca prawicę i "patriotów". To są bojówki ruskiego agenta Korwina, zwanego tow. Wazelinowicz. Konfederacja jest gnuśnym antypolskim wytworem chorej wyobraźni. Prawda o konfederacji zgranego od lat JKM i jego młodych i tępych przydupasów, na powrozie byłej? WSI i przez nich stworzonej, jak każdej "partyjki" przed wyborami, by rozbić głosy, (przykładem palikociarnia i N. tępego "ekonomistę" i na dziś bankruta tak politycznego jak i finansowego żyda rumuńskiego Petru czy Kukiz15 alkoholika, ćpuna i grajka prymitywa Kukiza, ostatnio,) złożonej z żydów i krypto żydów zabolała? Ma boleć, taki był cel. PiS NIE JEST IDEAŁEM, ALE NA DZIŚ INNEJ OPCJI NIE MA I DŁUGO NIE BĘDZIE. Celowo capsem by dotarło.
 • @zibi 13:18:25
  Znikaj stąd i to w podskokach.
  Dotarło?
 • @kula Lis 68 13:19:31
  //en klip wyborczy "konfederacji" winien "lecieć" na wszystkich kanałach non-stop - przecież on jest kierowany do przygłupów z trudem liczących do dziesięciu!//

  Piszesz o wyborcach PO-PiS.
 • @kula Lis 68 13:21:08
  Dobra Kula, ja znam twoje poglądy i na dziś już wystarczy.
  Ok?
 • @Robik 12:20:55
  Przed kim sie debilu popisujesz
  przed kim
  frajerze skonczony
 • @Husky 13:38:06
  Takiego języka na tym blogu nie używamy.

  Pomyliło ci się chyba coś z niedorobiony.pl, tam już pokazujesz razem ze "społecznością" na co cię stać. Smutne...
 • @kula Lis 68 13:21:08
  Spokojnie, do Huskego dotrze. A tak poza inwektywami, to co masz jeszcze do dodania?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:42:13
  Jemu wolno przekręcać celowo nick i to nie pierwszy raz
  Nie przeszkadza Ci to
  Swój ?
 • @ Autor - 5*
  DK
 • @Husky 13:50:25
  Ja już na przekręcanie nazwisk czy nicków nie zwracam uwagi. Dzięki twojej "społeczności".
  Chodzi mi o poziom agresji, który prezentujesz. Czyżby coś się pod dywanem tliło? Jakaś nowa aferka z pislamistami w tle?
  Coś jeszcze do środy wypełznie :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:20:57
  wypełznie, wypełznie
  dzis
  21 w TVP Info
  zapraszam
 • @Husky 13:50:25
  "Jemu wolno przekręcać celowo nick i to nie pierwszy raz"

  Ale za to jak trafnie ;-DDD
 • @Jasiek 14:36:32
  Czy te Jasie to zawsze muszą się kojarzyć z głupim Jasiem
  Wiesz coś na ten temat
  Pajacu
 • @kula Lis 68 13:21:08
  "...jestem za tym by zawrzeć sojusz z Rosją, dzięki temu unikniemy groźby wojny z Rosją. Jestem za wyjściem PL z UE"

  No i co w tym złego? Czy Rosjanie pchają się tu ze swoim wojskiem? Czy to oni napadają na coraz to nowe kraje, czego efektem jest np "państwo" islamskie, al-kaida, fala uchodźców po likwidacji Kadafiego, odnowa upraw opium w Afganistanie.

  Czy to oni nam ustalają prawo w Brukseli?
  Czy to oni czyhają na naszą suwerenność monetarną?
  Ja się pytam gdzie jest offset do F-35, bo na ten po F-16 już straciłem nadzieję...
  A może to znów świecidełka/wizy oraz 447 i IPN? Bo jeśli tak, to za taki offset to ja dziękuję. Razem z tym pop...."sojuszem".

  Pozdro!
 • @Husky 14:42:30
  "Czy te Jasie to zawsze muszą się kojarzyć z głupim Jasiem
  Wiesz coś na ten temat
  Pajacu"

  Głupie psy mają głupie skojarzenia ;-)
 • @Husky 14:25:00
  "wypełznie, wypełznie
  dzis
  21 w TVP Info"

  Wypełznie... temat zastępczy. Jak zwykle w pisiackiej tv.
  Przez moment nie było tematu zastępczego, jak wypełzła notatka ws 447 . Zdążyli przykryć temat, a gawiedź ma debilną radochę z przykrywek kreowanych z wypowiedzi debili.
 • @Robik 12:20:55
  Czasem trzeba trochę uspokoić tego neonowego nieświadomego (?) krypto-neotrockistę.

  Pozdro!
 • @Jasiek 14:47:14
  Mundrego Jasia tez nie widzialem
 • @Jasiek 14:49:35
  Just for people like you
 • @Jasiek 14:51:25
  A ja bolszewikow
  Panimaju
 • @Husky 14:55:43
  "A ja bolszewikow
  Panimaju"

  No coś ty? ;-) Nie musisz się chwalić, wszyscy to wiedzą ;-DDDD
 • @Jasiek 15:02:52
  W PiS e jest wielu neotrockistöw. Świetnie rozgryzłeś Huskego, drogi Jaśku, wielkie gratulacje!!!!!!!.
 • @Husky 14:55:43
  Widzisz PiSku? Twój szef Gavrylenko już schował notkę Zawiszy.
  Szmaciarz trzęsie doopą?
  Wy tam wszyscy trzęsiecie. Tylko po co? Jak pisiorom zabraknie to im dosypią, taka noc cudów będzie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:22:48
  Jest proste wyjście
  Zalogować się tam, zaprotestować i napisać co się o tym myśli
  To takie proste
  W czym problem
  8-)))))
  pzdr.

  ps.
  pod inna notke zablokowano komentarze i tez to dobre jest
 • @Husky 18:30:01
  Po co mam się logować wśród tych zabiedzonych idiotów.
  Starczy, że tu napiszę :)))
  No ale, że aż trzeba ukrywać notkę? Nieźle was Zawisza zaorał :)))) Wanda Obywatelski i jego/jej narzeczony zabiedzony o mało co się nie zadławili jadem :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:26:14
  to skocz na niepodległy i tam się pośmiej.
 • @interesariusz z PL 19:15:29
  Tam nie ma pisiorow.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:16:48
  może, ale mi się nie chce czytać notki drugi raz, jeszcze może bym zrozumiał, i klops.
 • @interesariusz z PL 19:18:29
  A co tu jest do rozumienia?
  Wszystko jest jasne.
 • @zbig71 15:36:12
  "Świetnie rozgryzłeś Huskego, drogi Jaśku, wielkie gratulacje!!!!!!!."

  Dziękuję.
  Myślę, że on sam nie wie co to znaczy - to taki problem z tożsamością ;-)

  Pozdro!
 • @Jasiek 06:08:29
  Husky to pikuś, największy problem z tożsamością ma Wanda Obywatelski. To jest dopiero prawdziwy produkt dżender/LGBT :))
 • @Jasiek 06:08:29
  Z tożsamością? Niech będzie, ja myślałem, że z elementarną wiedzą.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 06:48:09
  A Husky nie? Nie wie, czy Żyd, Angol, czy jednak Polak. I czy kundel czy rasowy.
 • @Wican 08:40:06
  Po zdjęciu widać że rasowy. Rasowy Abracham?
 • Kwal
  Tylko dzisiaj KONFEDERACJA...nie ma innej alternatywy dla Naszej Ojczyzny POLSKI...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej