Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22517 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Syndrom sztokholmski czyli o pożytku banitów z NEon24

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie macie pojęcia ile radości, dobrej zabawy i korzyści potrafią przynieść trolle eksmitowane swego czasu z naszego portalu.

Tak się dziwnie składa, że wszyscy trafiają pod opiekuńcze skrzydła Gawriona, który po "przewrocie pałacowym" przejął szanowany kiedyś portal niepoprawni.pl Piszę w czasie przeszłym bo to już, niestety, przeszłość. Tak jak łyżka dziegciu może zepsuć beczkę miodu tak kilku trolli może rozwalić i pociągnąć na dół w statystykach nawet najlepszą witrynę.

 Jak skarżył się dziś urlopowany ze względu na stan umysłu Janusz Kamiński vel jazgdyni: "Gawrionie, może pomożesz mi zrozumieć. Ty masz 11 tyś. polubień. Oni 3 tyś. Tutaj jest parę tysięcy wejść na jeden tekst, u nich dwieście trzysta. Na NP jest pięć razy tyle nowych tytułów co na NE. Ruch na stronie, liczba odwiedzających jest też wielokrotnie mniejsza. Mimo tego wg. rankingów oni lokują się w okolicach 3 tysiąca, a niepoprawni.pl dwukrotnie słabiej, powyżej 6 tysięcy."

 Biedny Kamiński... Zapomniał dodać, że jak dostał klucze do neonowego Fb to liczba polubień zmalała o ponad 100. Nie mogło być inaczej skoro Kamiński promował tam teksty z obcych, antypolskich portali typu "niezależna" albo z portalu gdzie jest członkiem redakcji. Z jednym ma prawie rację: są notki, które mają 200-300 odsłon tylko, że są to notki samego Kamińskiego, którego najwyraźniej mało kto chce czytać.

 Ogromną troskę o nasz portal przejawia niejaki Hympty Dumpty (też spad z NEon24). Dziś w nocy odkrył i nawet "udokumentował", że NEon został przejęty przez Agorę Michnika: "Przyznam, że tego nie spodziewał się najbardziej zwariowany zwolennik oparowego bagienka. Ani też jego przeciwnik. NEon24 reklamuje GazWyb! Jako… wolne media! Na stronce z dyżurami adminów. To oznacza koniec portalu, który do niedawna jeszcze mamił, że jest portalem wszystkich Polaków. Agora położyła łapę. Finito."

 Dopiero sam Gawrion musiał temu nierozgarniętemu "blogerowi" którego cechą szczególną jest wyjątkowo "ciepły" stosunek do kobiet (zwrot "ty stara, głupia babo" to jego standard) zwrócić uwagę: "to są reklamy sieciowe ,czy Ty bez tego "serwisu" żyć nie możesz? Jakiś syndrom sztokholmski czy co? :)"

 Zdaje mi się, że Gawrion prawidłowo zdiagnozował przypadłość na jaką cierpią wyrzucone stąd trolle. Muszę jednak przyznać, że są niezwykle pożyteczni. Dzięki nim NEon24 a od niedawna niepodległy.pl mają świetną a co najważniejsze darmową reklamę. Statystyki Google Analytics pozwalają bardzo precyzyjnie określić tzw. strony odsyłające a wspomniana strona znajduje się w ścisłej czołówce.

 Oto mój apel - Gawrion! Nie wyrzucaj tych trolli, niech cię ręka Boska broni! Okazuje się, że troll może być pożytecznym zwierzaczkiem, byle nie na własnym podwórku. Jak będziemy mieli coś nowego na składzie to podeślemy.

PS. Zdjęcie wprowadzające przedstawia jednego z eksmitowanych trolli. Zagadka - który to? Za prawidłową odpowiedź przewidziana jest nagroda!

 

KOMENTARZE

 • Trolle z pewnością robią reklamę
  Neonu i Twojego portalu. Nawet Gawrion im przygadał, więc teraz mówią tylko „scierwoneonówka” zamiast neon24. Ale nie licz na ich reklamę, że tylko ona rozwinie Twoja witrynę. Do tego trzeba abyś sam się nią zajął, zamiast zajmować się neonowymi (jak to ładnie brzmi!) trollami.

  - Ciocia Dobra Rada :)
 • @Lotna 12:05:48
  Dziękuję Ciociu!
  Wiem o tym doskonale a to co wyżej umieściłem w rubryce Humor.
  Jednak nie do końca masz rację, z tamtej strony jest trochę odesłań, sprawdzałem :)

  A jakby Lotna publikowała to byłoby z pewnością lepiej :P
 • To są jełopy.
  Jeżeli za to biorą szmal to zrozumię, że qrewki.
  Bo oni są za głupi aby potrafić kogoś przekonać
 • @Wican 15:24:18
  Kolego Szanowny...
  Czy ja bym wartościowe jednostki eliminował?...
  Ale sam widzisz, że nawet z recyklingu można czerpać korzyści :))
 • Towarzystwo, co regulaminowi portalu nie sprostało
  cierpi tam strasznie. Nie ma dnia by o Neon24 nie wspominali, a przy swej inteligencji nie ma dnia, by się nie zaorali. Dziś Hamptuś Damptuś, dziecina, co nie wyrosła z przezywania się, po przeczytaniu co nowego w Gazecie Wyborczej napisano wszedł na Neon i reklama profilowana w oparciu o to, czego ostatnio w internecie szykałeś wyświetliła mu na Neon reklamę GW. W swej głupocie wymyślił iż Neon przejął Michnik i ledwie coś pomyślał już światu to ogłosił.
  Podobnie kiedyś miał Tomasz Lis, ten znów się panienek naoglądał i później zobaczył reklamę sexshopu na jakiejś stronie i światu ogłosił iż portal ten promuje sex. Obśmiano się z niego, jak ja dziś z Hamptusia. Ale kto Hamptusia poparł? Nasz "ekspert" od internetu z Gdyni. Ten też tego nie wiedział. Co my zrobimy, jak takie "tuzy" intelektu nas opuszczą? Ot tylko siąść i płakać, bo nie będzie z kogo się śmiać.

  Inny urlopowany nasz Dziennikarz obywatelski/Wanda Warska, płci niezdefiniowanej, plagiat zamieścił, gdy mu to wykazano, zapluł się na czerwono, jak niemowlę, gdy go barszczem mama karmi :).

  Wyrzucony Mind Service ogłosił, że on w internecie działa nie tylko jako Mind service, ale również jako "zawiedzony", kontrik i jeszcze ze dwa konta na Neon posiada. Każdy tekst publikowany przez "spady z Neon" wykazuje słuszność decyzji, że im podziękowaliśmy. By być Polakiem trzeba jakiś minimalny poziom i kultury i inteligencji reprezentować.
 • @Zawisza Niebieski 16:03:25
  Dobrze prawisz imć Zawiszo!
  Denność umysłowa i brak podstawowych kanonów kultury osobistej, którą wynosi się z domu, spowodowała odsunięcie takich osobników poza nawias forum dla Polaków.
  Ty, Zawiszo, jesteś tutaj Adminem dość świeżej daty ale możesz mi wierzyć - to kiedyś była ciężka praca, którą trzeba było zrobić. Teraz to fraszka... Każdy troll jest identyfikowany szybko i podsyłany Gawrionowi :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:48:09
  :))))) Salut .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej