Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22544 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Trolle i siewcy nienawiści na NEon24.pl

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Takimi jaskrawymi przykładami są Janusz Kamiński vel jazgdyni czy Mind Service.

Tajemnicą poliszynela zawsze był fakt, że istnieją w Polsce zorganizowane grupy osobnikow, którzy zajmują się tym niecnym procederem. I nie dotyczy to jedynie jednej partii politycznej. Oczywiście taka działalność kosztuje i może sobie na to pozwolić właściwie tylko PO-PiS, który dysponuje największymi środkami pochodzącymi głównie z budżetu państwa.

 Troll i hejter (brzydkie angolskie słowo - wolę używać - "siewca nienawiści") to pozornie dwie różne figury ale bardzo często w swojej działalności wypełniają znamiona obydwu. Czy na NEon24 grasują trolle i siewcy nienawiści? Oczywiście że tak! Uaktywnili się zwłaszcza po mojej ostatniej amnestii.

 NEon24 miał się kiedyś całkiem nieźle i mógł dalej rosnąć. Jeszcze za mojej kadencji razem z Anią Słupianek i Marxem udało nam się dojść do 35 tyś unikalnych wejść dziennie co w porównaniu z marnymi 5 tyś zaraz po rozpadzie Nowego Ekranu było dość znaczącym postępem. Oczywiście ten sukces nie przeszedł niezauważony i starano się możliwie jak najbardziej zohydzić wizerunek portalu, głównie na zewnątrz bo tutaj trolle i siewcy nienawiści byli na bieżąco eliminowani. No ale o ile tutaj mogliśmy kontrolować sytuację to z tym co się działo na zewnątrz już nie dało się walczyć. Lista tych osobników usiłujących psuć nasz wizerunek jest bardzo długa, część zniknęła z Sieci, część najprawdopodobniej zmieniła skórę i szkodzi nadal. Niektórzy jednak pozostali wierni swojej internetowej "tożsamości" i kontynuują swoją obżydliwą działalność w Sieci. Takimi jaskrawymi przykładami są Janusz Kamiński vel jazgdyni czy Mind Service. Przykład "twórczości" tych dwóch osobników przedstawiłem w dwóch notkach, które są cytatami ich wypowiedzi:

 https://spiritolibero.neon24.pl/post/149943,kaminskiemu-dla-odswiezenia-pamieci https://spiritolibero.neon24.pl/post/149949,mind-service-dla-odswiezenia-pamieci

 Nie zrobiło to na nich większego wrażenia bo jak ogólnie wiadomo troll to osobnik nie posiadający grama honoru nie mówiąc już o zwykłej, ludzkiej przyzwoitości. Takich można tylko izolować od normalnych użytkowników. Rzeczą zastanawiającą jest jednak zacięcie i upór z jakim Kamiński i Mind Service atakują moją skromną osobę. Nie zajmuję się zawodowo polityką, ba, nie mam nawet takich ambicji i zamiarów a mimo tego wspomniane trolle wszędzie widzą złowrogie macki złego Ruszkiewicza. Z jednej strony mile łechocze to moją próżność a z drugiej trochę męczy. A jak mnie już naprawdę zmęczy to będę musiał zareagować w odpowiedni sposób.

 Moim zdaniem, opierając się na wieloletnim doświadczeniu w zwalczaniu trolli i siewców nienawiści, jedynym wyjściem jest jak najszybsze pozbycie się tych typków. Ale ta decyzja nie należy już do mnie.

 PS. Celowo nie wymieniłem w notce Huskego. To ewidentny troll PiS ale tym się różni od Kamińskiego i Mind Service, że nie pluje na NEon na zewnątrz. Chociaż tyle...

KOMENTARZE

 • czasem tu jeszcze zaglądam w poszukiwaniu odpowiedzi dla mnie
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  ale jej nie zastaję, właściciel postawił na żywioł, i pewnie po wyborach witryna zdechnie, ewentualnie pozostanie słupem dla paru zawziętych.

  Powinna Ci się podobać, po stała się tak zagorzale antypisiacka, że można powiedzieć o niej "rewolucyjna".

  Złośliwe krasnoludy i zapluci nienawistnicy zawcze tu byli, jak w każdej witrynie. Ale ten ich obecny wysyp spowodował, że normalni przestali się wtrącać w ten jazgot. W dawnych czasach, gdy relacjonowałem rozróbę na Ukrainie, musiałem nawet kilku zablokować, co nie było dla mnie czynnością przyjemną. Budujące było jednak to, że wielu czytelników dawało odpór krasnoludom swoimi przeciwnymi uwagami i jakoś dawało się żyć.

  Obecnie, gdy normalni milczą, dyskusje są iście rynsztokowe, a i notki powoli dopasowują się do gustów jazgocących anormalnych.

  Witryna stała się antyrządową plujnią. Tak ja ją odbieram, i przestaję dla higieny wzroku oglądać.

  W mojej ocenie wymienione przez Ciebie krasnoludy nie są najgorsze. Jazgot (przez dużą) zmienił wyraźnie ton, gdy się okazało, że inni lepiej plują, a ja się usunąłem w cień. Ja bym na czele listy umieścił innych. Ot, chociażby paru z tych, co wpadają również na twoją witrynę.

  Tak sobie myślę, że znacznie bardziej można oddziaływać na opinię publiczną, zamieszczając celne uwagi na jakiejś tam interii, czy może onecie, zamiast wypisywać felietony dla kilkunastu osób. Chyba czas witryn dyskusyjnych już minął, podobnie jak kiedyś czas dyskusyjnych klubów filmowych, tak powszechnych za PRLu.

  Pocieszające w tym wszystkim jest to, że Brudny Harry jako reżyser robi rewelacyjne fimy, świeży powiew wśród tych gniotów, które się ukazują. Gdzieś jeszcze normalność się tli, przeciwna do tej, gdy światowy polityk z pierwszej ligi tłumaczy się, że jeszcze nie jest tak zły jak Lanister.
 • Ten
  Cały Mind Service to wszędzie widzi ruskich agentów. Ostro jedzie, zupełnie jak ten debil Lisiewicz z GP. Albo niejaki Wojciech Mucha. To co ten typ wypisuje w swoich tekstach, to ręce opadają. Inna sprawa, co oni wypisywali o RO, a teraz tu wrócili i śmierdzą. Ja bym się ze wstydu spalił, jakbym po takich tekstach o właścicielu portalu wrócił i smrodził dalej. Resztki honoru to u nich towar deficytowy.
 • @interesariusz z PL 10:59:27
  Agresja rodzi agresję. Ci sami komentarzy mogą w kulturalnym towarzystwie zachowywać się z klasą ale jak trafią na chamstwo to się irytują.
 • @zbig71 11:45:40
  To jest już patologia. Wirtualna utylizacja i ignorowanie to jedyne wyjście.
 • Jarku
  Zamiast rozważać kto komu dopiekł i dlaczego, staraj się siać w to miejsce szacunek i porozumienie.

  Ja sam nie jestem bez winy, bo tez niejednokrotnie obrażałem innych na blogu czy w komentarzach, inna, że potem mi przechodzi.

  Skupiajmy się na faktach,a będzie mniej przyczyn do kłótni.

  PS
  nie wiem,co mi się stało,ale chyba przechodzę przez jakąś - być może krótkotrwałą - fazę polubowności ;)
  Moze wynika to ze świadomosci, że jak nadejdzie żydowska okupacja 447, to wszystkich nas pogodzą, tyle, ze będzie za późno

  pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:04:58
  czyli ich usprawiedliwiasz !?

  wygląda na to, że dla własnych felietonów trzeba mieć własną witrynę (wtedy admin nie usunie utworu, jak to się dzieje na neonie), a dla indoktrynacji społeczeństwa trzeba sobie sprawić generator aforyzmów do mendiów głównego ścieku.
 • @interesariusz z PL 12:19:31
  Nikogo nie usprawiedliwiam, staram się być tylko obiektywny.
 • @MacGregor 12:18:14
  Nie przejmuj się, przejdzie Ci :)
 • @MacGregor 12:18:14
  Szanowny ma okres?
  Zdarza się w czasach dzisiejszych;-)))
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:24:45
  :) nie tyle okres, co martwi mnie, że wyżywamy się na sobie wzajemnie, a jak pisałem, jak nadejdzie żydowski okupant pod sztandarem 447, to nas wszystkich pogodzi batem ...
 • @MacGregor 12:27:24
  Słusznie. Też bardzo tego się obawiam, tym bardziej, że to już niedługo. List 88 senatorów z państwa koniokradów w tym aspekcie mnie utwierdza. Można głosować na Konfederację, ale oni i tak ,,policzą głosy,, i będzie tak jak w wyborach do parlamentu eurocweli. Wrócą czasy, że będziemy sobie pisać do szuflady, jak Kisiel swoje pamiętniki za komuny.
 • @zbig71 12:37:53
  Na Konfederacje uważam nie tyle można, co trzeba. Z tym liczeniem to wszystko zależy od wyniku - jak zdobędą 6%, to im odliczą 2% i po zawodach. Ale jakby tak dostali 8.5%, to nawet jak odliczą 3% to będzie dobrze.
 • @MacGregor 12:53:20
  No i co dalej? Powiedzmy, że wejdą w koalicję z PiS em(brrrrr....) Dostaną powiedzmy 2 ministerstwa , a potem Kaczelnik ich wydyma jak burą sukę. I zakończą występy jak Lepper z Giertychem w 2007 roku.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:23:51
  Na czym ma polegać ów obiektywizm ? Na wrzucaniu do wspólnego wora plucia nienawistników i wstrzemięźliwych odpowiedzi ?

  Przecież to są przeciwstawne zachowania.
 • @zbig71 13:02:52
  A niby po co maja wchodzić w koalicję? bez jaj - wystarczy opozycja z prawej
 • Marysia
  Pan Jarek Ruszkiewicz SL 09:55:23
  .
  Yeahhhh Franz libero Kaiser ,

  a moze nowosc w polskim kurwidolku wirtualnym , i wprowadzenie wolnej amerykanki wypowiedzi bez nadzoru blogera prowadzacego , i bez moderacji ?
  Ostra jazda po kasynowej bandzie bez trzymanki .
  Stworzenie precedensu Ruszkiewicza przeszloby do historii blogosfery a Waszmosc skonczylbys jak Stirlitz po wyjsciu z Hotelu Adlon Kempinski - w Berlinie w 1944ym .
  ---
  Stirlitz, wychodząc z lobby baru , poczuł silne uderzenie w potylicę. Szybko odwrócił się
  – to był asfalt.

  Generalnie lyse tepe zapijaczone ryje w oficerskich , generalskich pagonach nie maja zielonego pojecia co to znaczy miec zlotego strusia znoszacego zlote, strusie jaja .
  Ozeszkurwa ale debile szejowskie .
  8-)
  Nie ma szmalu , nie ma balu .
  Ahojjjj Zeglarzu !
  nadużycie link skomentuj
  Max von Stirlitz 19.12.2014 11:24:28
 • @Janusz Kamiński 18:49:32
  Nie masz prawa tutaj komentować. Zasada wzajemności.
  Wypad.
 • 5*
  Dureń i chamidło z Dyni oraz jego dziwczyna Menda to dwa typowe zadaniowe trolle
  Najpierw chcieli portal przejąć a jak się nie udało to staraja się jak tylko mogą go ROZPIERDO...IĆ

  Nie wiem czy ktoś zauważył ale nawet teraz srają na portal na FB i dziwi mnie że Opara na to nie reaguje - tym bardziej że poza jego portalem dalej on sam jest tam obszczywany z kurewskim uśmiechem na ryłach tych dwóch zadaniowych buców

  Nie wiem co łyka właściciel ale niech przestanie robić sam na sobie doświadczenia bo efekty uboczne tejże eksperymentalnej kuracji są i widoczne i bolesne (portalowi)

  Zamiast wywalić na zbity pysk bawi się w jakąś śmieszną kurtuazję - to brak szacunku dla siebie, dla zainwestowanych pieniędzy, oraz dla wszystkich pozostałych tutaj piszących - o administracji latami tyrającej i za free i będącej dodatkowo opluwaną nawet nie wspominając
 • @Hades 19:28:06
  Mnie typek bez honoru a tu się wpycha. Widziałeś bardziej beznadziejnego?
 • Czysty portal
  Od kiedy pamiętam zawsze opluwani byli administratorzy którzy brali na siebie oczyszczanie portalu z bydła, kłamców, manipulatorów i idiotów
  Osoba która latami brała to na swoje barki i klatę był najwięcej z tego powodu opluwany SPIRYTO L...
  I to się wcale a wcale nie zmieni...

  Dlatego chętnie pomogę portalowi w zaprowadzeniu ładu i składu - na język nie choruję, nie daję się zakrzyczeć ani zaryczeć i zawsze pojadę prawdą jaka by ona nie była - o czym może i mało kto wie ;))

  Dlatego zgłaszam się na funkcję admina

  - na JEDEN DZIEŃ
  - dobra: WYSTARCZY JEDNA GODZINA

  Nie chcę żadnych wyjaśnień, dodatkowych grom wie jakich uprawnień, kodów itp. tylko samo wejście na panel do UTYLIZACJI ODPADÓW abym mógł wpisać tylko: NICK, datę 2200 rok i wcisnąć: ENTER :)) :))

  Są braki kadrowe to chociaż tą godzinkę pomogę
  "jedna godzina na zegarku - a wielki krok dla portalu"
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:33:14
  To typowa gnida: wywalisz drzwiami, wepchnie się oknem, wywalisz za okno będzie darł ryja przez komin - a jak nie da rady wejść na dach by drzeć ryło przez komin to baran będzie rzucał kamieniami w budynek ...
 • @Hades 19:42:40
  Albo będzie rzucał w harcerzy...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:27:39
  Żenujące, że takie łajno, jak to parszywe ubeckie gówno jeszcze tu komentuje. Ciebie zbanował, a sam tu się pcha, bydle parszywe. Bolszewickie metody to właśnie to, co reprezentuje ten cały Kamiński. Niczym nie świętej pamięci Bronisław Kamiński, kat Powstania Warszawskiego. Dno i kupa gówna. Wybacz Jarek, musiałem zareagować, wkurwia mnie ten bydlak wyjątkowo.
 • @Hades 19:39:45
  przyganiał kocioł garnkom
 • @MacGregor 12:18:14
  Moze wynika to ze świadomosci, że jak nadejdzie żydowska okupacja 447, to wszystkich nas pogodzą, tyle, ze będzie za późno"

  Otóż ta okupacja już trwa i to nie od dzisiaj, czy wczoraj.
  Wywiad Hanny Krall z Geremkiem w znakomity sposób to potwierdza. Krąży opinia, że ów wywiad to esbecka wrzutka, ale sam Geremek nigdy nie zaprzeczył, że takowego udzielił. 
  Wieści on tam, że wszystkie kluczowe resorty zostaną obsadzone Żydami i dotyczy to także, a może przede wszystkim oświaty i kultury. Zapytany, skąd weźmie tylu Żydów, odpowiada - "My już tu jesteśmy". Jeżeli zauważymy, co wyrabia taki Gliński np, albo co wyrabia się w muzeum KL Auschwitz, to latwo stwierdzimy, że Geremek nie kłamał. Historia z nowelizacją ustawy o IPN także to potwierdza.
  Oglądnąłem sobie relację z marszu polonii w Oświęcimiu, którego organizatorem był Gadowski. Powiem, że jeszcze nigdy nie czułem się tak upokorzony. Żaden z uczestników marszu nie posiadał flagi Polski. Żaden!!! Pojawia się pytanie, dlaczego? Dlatego, że był zakaz. Zatem, co stało by się, gdyby ktoś ów zakaz złamał i zdecydowałby się na to, aby jednak nieść polską flagę? Aresztowano by go? Z jakiego paragrafu?
  W kolejnym dniu łaskawie zezwolono na wniesienie polskich flag na teren KL Auschwitz, ale nakazano przed wejściem na wymianę drzewców na plastikowe substytuty, co by do jakiejś bójki na kije nie doszło. Finalnie nie zezwolono na zapalenie świecy w bunkrze, w którym uśmiercono zastrzykiem z fenolu św. Maksymiliana Kolbe.
  Zatem nie bardzo wiem jakich to jeszcze oznak żydowskiej okupaci należy doświadczyć, aby stwierdzić, że projekt Polin został zrealizowany w 100%? 
  Polityka zagraniczna, którą uprawiają PiSdzielce, spowodowała, że w Polsce rozlokowano zagony jankeskich siepaczy, a na domiar zlego, to ci szaleńcy chcą relokować z Niemiec wszystkie amerykanskie jednostki. Niemcy nie płacą za pobyt na swoim terenie amerykanskich jednostek, a polaczkowie to robią za sprawą panów Dudy i Kaczyńskiego, którzy są gwarantami spełnienia wszystkich żydowskich roszxzeń, a amerykanskie siły bedą asekurowac ich realizację.
  Amerykanie są już dzisiaj dogadani z Rosjanami, szukając w nich sojuszników w przypadku ewentualnego konfliktu zbrojnego z Chinami.W celu realizacji swoich własnych interesow strategicznych nie zawahają się wydymać polaczków.
  Popatrzmy także na to, co dzieje się z Gdańskiem, Szczecinem, czy Wrocławiem. Jeżeli ktoś tego nie widzi, to chyba jest ślepy, choć to trochę inny wątek realizacji projektu Polin.
  Ja nie mam żadnych złudzeń i wiem, że Polska juz nie istnieje jako suwerenne państwo i na próżno szukać oznak jakiejkolwiek państwowości w Polin.
  Nie mamy nic polskiego u siebie. Nic!
  Jeżeli do tego wszystkiego dodamy zjawiska neomarksizmu i antykultury, ktore zdominowały sferę polskiego życia społecznego, to nie sposób nie dostrzec, że tkwimy głęboko w żydowskiej rzyci.

  Pzdr
 • PiSiory jeszcze porzadza.
  POpaprani poważnie podpadli gdy w prywatnym gronie powiedzieli kilka słów prawdy: Morawiecki, Sikorski, Sienkiewicz. Okazało się, że oni rozumieją rzeczywistość, ale nic nie można zrobic
 • Robi się coraz lepiej.
  Na portal powrócił dziennikarz obywatelski i jego różne odcienie. To Jaro otworzył nam puszkę Pandory.
 • @zbig71 16:01:09
  A kto to taki?
 • @zbig71 16:01:09
  A kto to jest ta "Pandora"? Jakaś koleżanka tego "dziennikarza"?
  Nic mi nie wiadomo...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:46:06
  Miał być znak zapytania na końcu mojego zdania, ale mi jakoś dziwnie nie wszedł. Dlatego wyszło jak wyszło, przepraszam.
 • @interesariusz z PL 22:23:42
  Ale żeś się Pan wysilił..........
  Po takim niebywałym i rzadko spotykanym umysłowym wysiłku zapewne pojedziesz Pan teraz na miesiąc do Ciechocinka...
  Mam nadzieję że bez komputera :))
  Dużo zdrowia życzę
 • @Jan Twardowski 08:40:16
  "Zatem nie bardzo wiem jakich to jeszcze oznak żydowskiej okupaci należy doświadczyć, aby stwierdzić, że projekt Polin został zrealizowany w 100%?"

  Ustawowy nakaz chodzenia w Jarmułkach
 • @Hades 18:34:19
  Po co nakaz, jeżeli i tak w jarmułkach się POPiSują?
  Nie widziałeś Kaczelników, albo Dudy w jarmułkach?
  Nakzem jest kupowanie polskiej wody przez Polaków od Żydów. Polecam pogooglać na ten temat.
 • @Jan Twardowski 20:07:52
  Weź już nie dobijaj...
 • @Jan Twardowski 20:07:52
  "Nie widziałeś Kaczelników, albo Dudy w jarmułkach?"

  Widziałem - ale ja mówię o WSZYSTKICH :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:13:28
  Wróciła małpka z żyletką, czyli niejaki Tezeusz. W polemice stosuje standardy stalinowskie, czyli kasuje komentarze. Nawet myślałem, żeby to zgłosić, ale w sumie.....
 • @zbig71 09:49:11
  No cóż, trzeba polemizować własnymi notkami.
 • @zbig71 09:49:11
  Jak nie masz nic do powiedzenia zamilcz to też sztuka !
 • @Tezeusz 13:46:18
  Że też takie 0 musi zasmraszać portal.
 • Masz rację, niestety.
  " Rzeczą zastanawiającą jest jednak zacięcie i upór " z jakim te trrole kłamią i plują jadem na ludzi o innych poglądach niż,,, ich zleceniodawcy tych to trroli. Szczególnie natrętne i obskurne są te z PiS i z PO oraz te pro UPA.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej