Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
477 postów 20767 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Mind Service dla odświeżenia pamięci

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak jak obiecałem tym razem zajmę się radosną twórczością Mind Service, wielkiego fana Pana Ryszarda Opary i NEon24.

Ze względu na to, że cytaty pochodzą z jego bloga a linki mogą nagle okazać się "nieaktywne" zostały zrobione skany. Zapraszam do lektury.

Opara zakwiczał, a reszta jego chlewu zawtórowała mu: "będzie wojna". - III-cia światowa, to ja Ryszard Opara, niedoszły ojciec opatrznościowy przepowiadam... A pozostałe maciory, knury i warchlaki na to: "jjjj-jj-jjeszcze Rosja nie zginęła póki my żyjemy"(...)
Neon24.ru to portal dla idiotów prowadzony przez rosyjską agenturę wpływu. Występuje tam cała menażeria polskojęzycznych i mentalnych Rosjan, płatnych i ideowych, i kilku przygłupów.(...)
Co pewien czas któryś z funkcjonariuszy zamieszcza tekst propagandowy na określony (zadany) temat. Tym razem padło na Oparę, a może sam chciał zarobić, wygryzając konkurentów do kopiejek? Musi być z nim finansowo rzeczywiście krucho, skoro na co dzień jest widywany w trampkach, z reklamówką w Biedronce wśród plebsu...(...)
Zadajmy jednak pytanie dlaczego Opara tak się znowu zeszmacił? - Dla pieniędzy, rzecz jasna! Chociaż, czy garść kopiejek rzucona jak ochłap psom może usprawiedliwiać zdradę stanu? Rysiu jednak już nie takie rzeczy robił, albo broił... No i jak widać nie boi się, chociaż jego kumpel już siedzi w więzieniu za szpiegostwo na rzecz Rosji, a sam Rysiu jest też jednym z głównych podejrzanych (...)
A teraz Rysiu, zamiast siać panikę w myśl ruskich wytycznych zajmij się lepiej zapewnieniem bytu swoim dzieciom, bo kopiejki za trollowanie to za dużo aby umrzeć i za mało aby przeżyć!    
 
 
 
Czy Opara też pójdzie siedzieć?
Skupmy się jednak na innej osobie, która była współzałożycielem partii "Zmiana" - Ryszardzie Oparze. Jego antypolska i pro-rosysjka działalność datuje się dużo wcześniej niż zaczął to Mateusz Piskorski. Tajemnicą poliszynela jest otrzymywanie pieniędzy na utrzymanie Neonu24 - ruskiej tuby propagandowej.
 
Żeby się nie rozwodzić, Opara wiedział już jakiś czas temu o przygotowaniach służb i podjął starania maskujące. Można to łatwo sprawdzić po różnych wpisach na "jego" portalu. Ale to jeszcze nic - pytanie skąd wiedział? Albo był wyciek z ABW albo o wszystkim wiedziały też wcześniej rosyjskie służby wywiadowcze (...)
Od samego początku było jasne kim jest osoba głównego udziałowca, niejakiego Opary oraz głównego ideologa gen. Wileckiego z jego drużyną z WSI, zorganizowaną w Pro-Milito, a dał temu wyraz ówczesny naczelny Łażący Łazarz, otwierając działalność na tromtadracką nutę inauguracyjnym wywiadem dziękczynnym z … Wileckim właśnie. (...)
Niewielki niszowy portalik o nazwie Neon24, ma na celu walkę z Polską, polskim Kościołem, polską racją stanu. Za pieniądze z zagranicy. To forpoczta ruskiej agentury wpływu w Polsce. (...)
 
 
Otóż w polskiej blogosferze jest takie miejsce, które ktoś kiedyś nazwał, że jest zaprzedane diabłu. Niewielki niszowy portalik o nazwie Neon24, ma na celu walkę z Polską, polskim Kościołem, polską racją stanu. Za pieniądze z zagranicy. To forpoczta ruskiej agentury wpływu w Polsce. (...)
W obszarze Neonu24 to zidentyfikowani "biznesmeni" Ryszard Opara i Jarosław Ruszkiewicz.
Ich działaność biznesowa jest podporządkowana nie przynoszeniu korzyści i pomnażaniu kapitału a na wykorzytywaniu medium dla celów propagandowych, poniżej dodatnich wpływów na rachunku zysków i strat.
Neon24 to teraz siedlisko anty-Polaków, najgorszej maści zdrajców i kolaborantów. Oraz polsko- języcznych Rosjan zaangażowanych w wojnę informacyjną. Na bieżąco obrzucających błotem wszystko co polskie i co jest Polską Racją Stanu. 
Cenzura eliminuje każdy przejaw samodzielnego myślenia. Wszystko co jest wbrew wytycznym z Kremla nie ma prawa istnieć. 
Na tym agenturalnym portaliku śmieją się i szydzą z ginących Ukraińców broniących swojej ojczyzny. Polacy wspierający ukraińskie dążenia do demokracji i niepodległości są nazywani żydami, szbesgojami i usraelem. Ukraińcy to dla nich "banderowcy", pogardliwie nazywani przez nich "ukrami". (...)
Trzeba wyraźnie napisać i napiętnować tą ruską swołocz:
/wymienię tylko tych najważniejszych/
1. Ryszard Opara, który sprzedał ruskiej agenturze wpływu "swój" portal. Ten sprzedajny WSI-ok zamierzał nawet startować kiedyś na urząd prezydenta RP. Niedawno marzyła mu się także ciepła posadka w Brukseli. Pełni na Neonie24 rolę "Naczelnego".
2. Jarosław Ruszkiewicz vel Spirito Libero - od kilku miesięcy "prezes fundacji Nowy Ekran / Neon24", de facto słup, na którego Opara i kolesie przepisali własność, uciekając przed sądem i zapłatą milionów złotych, które są zobowiązani zwrócić polskiemu państwu. Ruszkiewicz to także oficer rosyjskiej agentury wpływu na tym odcinku. Pełni na Neonie24 rolę naczelnego cenzora i dyżurnego chama. (...)
 
 
Może to i dobrze, że jest takie miejsce w blogosferze jak neonowe ścierwomedium, które przyciąga różne męty, prymitywy, przygłupów, psychopatów i "poljeznych" idiotów. Tylko - jak już pisałem - żeby swych brudnych pysków nie wystawiali stamtąd. - Bo wtedy gdzie indziej jest normalnie.
 
 
Teraz kilka słów o toksyczności pisania na tym "neonowym ścierwomedium", czyli Neonie24.
Wielu blogerów, którzy tam przyszli wcześniej i zostali do dzisiaj (abstrahując od tych piszących w wielu miejscach jednocześnie), oraz zupełnie nowych, którzy to wszyscy podjęi walkę z kłamstwem, propagandą, relatywizmem, i zwykłym chamstwem mogę spokojnie określić mianem "pożytecznych idiotów". Bo po pewnym czasie, niezbędnym do zorientowania się w co wdepnęliśmy, albo w co zostało to miejsce teraz przekształcone - porządni ludzie dają zwykle nogę. Ze względów higienicznych po prostu.
Gdyż to pranie mózgu które tam się odbywa cały czas, drukowanie negatywnych wzorców zachowań, to lansowanie negatywnej hierarchii wartości, to zwykłe chamstwo wywiera nieodwracany skutek na psychikę. Jest takie przysłowie: "z kim przestajesz - takim sie stajesz". I tak jest w rzeczywistości. (...)
Dlaczego Neon24 nazywany jest "ścierwomedium" albo "ruską tubą propagandową"? - Dlatego, że nie ma tam żadnej możliwości zaprezentowania swoich racji z poszanowaniem wolności i godności. Przez długi okres Ryszard Opara lansował tezę, że Nowy Ekran to jedyny w Polsce portal bez cenzury. (...)
 
 
 Co do Opary - sądzę, że jest sterowany przez mocodawców. To doskonale widać jak się szamocze. (...)
Czy Opara pisze sam? Niektóre teksty tak - widać to po jego stylu - choćby ta ostatnia notka, która jest całkowitą kompromitacją, Obnaża jego bezgraniczną głupotę. Ciekaw jestem, ile nicków Opara używa, czy np. Naczelny to jest też on? Niby tak, ale styl jakby trochę inny. Ja tam śpiochów ze wschodu się nie boję (...)
 
 
Anty- Polak Opara 
 Czy Opara odlatuje czy raczej pogrąża się w oparach absurdu? 
Czy ta retoryka czegoś nie przypomina? - Otóż przypomina - jest dokładnie taka jak obecna oficjalna ruska propaganda. Zachodzi więc uzasadnione pytanie: czy ten tekst rzeczywiście pisał Ryszard Opara, czy raczej jakiś płatny propagandzista na ruskie zamówienie? (...)
Na początku roku Neon24 został przejęty przez tajemną spółkę, za którą - jak się powszechnie sądzi - stoją rosyjskie służby.
 
Jednak... Styl zdradza charakter samego Ryszarda Opary - znaczyło by to że zdradził i zaprzedał duszę diabłu.
I jak przystało na płatnych zdrajców - jak na zamówienie klakierzy Neonu24 pieją z zachwytu (...)
 
 
Rosja – Polska – Ukraina. Wojna czy Pokój. W bełkocie Ryszarda Opary.
Z jakiej nory wypełzł Opara? Gdzie był, że nie wie co się dzieje na wschód od Polski od kilku mięsiecy?
Opara pali głupa pisząc, że na Ukrainie trwają bratobójcze walki. Udaje, że nie wie iż to faszystowska Rosja napadła na Ukrainę, dokonała aneksji Krymu wysyłając specnaz pozbawiony znaków identyfikacyjnych na mundurach i wciskając światu że to są jakieś "zielone ludzki" ubrane w mundury ze sklepu wędkarskiego. (...)
 to bezgraniczna głupota Opary. Bo tylko głupiec może napisać coś takiego: "Ukraina ginie w bratobójczej, bezsensownej walce - tylko po to, aby całkowicie głodna, biedna i wyniszczona w ostatecznej desperacji, na kolanach - przyjąć protekcję finansową Zachodu. Jaki będzie finał wojny na Ukrainie według tego scenariusza, nietrudno zgadnąć." Ręcę opadają na takie zawodzenia Opary, który bredzi jak po cytryńcówce. (...)
Ryszard Opara ma wielkie wpływy, dzięki którym ma zapewnioną bezkarność mimo milionowych przekrętów, kontakty z dawnymi służbami WSI i powiązania z GRU, więc nie jest zwykłym człowiekiem, ale kimś, kogo głos jest słyszalny nie tylko na Kremlu. Nad taką działalnoćią kogoś, kto chciał startować na Prezydenta RP polskie służby bezpieczeństwa nie powinny przechodzić do porządku dziennego. (...)
Więc nie powinniśmy stać biernie i się przyglądać temu co ta gnida ze swoimi poplecznikami jak Jarek
Ruszkiewicz, Krzysztof Wojtas i Eugeniusz Sendeck, równie jak on umoczonymi wyprawia. Trzeba zareagować zanim narobi jeszcze większych szkód.
 
 
Powiedział kiedyś Miller: "Prawdziwego mężczyznę poznajemy nie po tym jak zaczyna ale jak kończy". - Nie, żeby to był mój idol, ale tym razem muszę przyznać mu rację.
No więc jak kończy Opara? - Jak tchórz i prostak. Bo tylko tchórz boi się prawdy i nie jest w stanie stawić jej czoła. Każe mnie wynosić się z portaliku Neon24, bo nie podobają mu się moje poglądy polityczne i bezkompromisowe dążenie do prawdy. A jeszcze niedawno deklarował, że jest Katolikiem, Narodowcem i Patriotą; a hasło Bóg - Honor - Ojczyzna ma wypisane w sercu. To wszystko okazało się kłamstwem. Wielu podejrzewało iż mija sie z prawdą, ale trzymał fason. Teraz jednak zdarł maskę z twarzy.
Stanął w obronie kliki, która zniszczyła fajny portal i uczyniła z niego bagno. Pytanie tylko, czy ta klika robi to bagno na jego polecenie, czy raczej nie ma on na to wpływu, bo ma np. przystawiony pistolet do skroni?
 
 
Jest takie miejsce w Internecie, gdzie spotyka się wsi-owa i ruska agentura z ludźmi kompletnie pomylonymi. Można by powiedzieć niezła menażeria. Gdzie liczba wariatów jest grubo ponad przeciętna. Gdzie użyteczni idioci o inteligencji debila myślą, że mogą sobie swobodnie porozmawiać i powymieniać poglądy. To takie miejsce, gdzie można drugiego bezkarnie obrażać, poniżać, kpić z jego wiary katolickiej, rasy i poglądów. Gdzie wciska się kit, że patriota - narodowiec to polski komunista. A banda zawodowych klakierów udaje, że w to wierzy.
Pofolgować sobie można, ale tylko wtedy, gdy jest to zgodne z linią programową i osobistymi poglądami RadNacza, czyli Ryszarda Opary (niedoszłego Ojca Opatrznościowego Narodu). Ta linia to mieszanka narodowego komunizmu z wytycznymi dla ruskiej agentury wpływu. Wychwalanie Putina, potęgi mati rasiji, lansowanie guseł słowiańskich w miejsce tradycji katolickiej; wykazywanie wyższości ruskiej kultury i ruskiej mentalności jest jak najbardziej na miejscu.
 
 
Napisałem niedawno na Niepoprawnych.pl komentarz odnoszący się do tej sytuacji:
Opara miał szansę ponownie stać się porządnym człowiekiem, mógł żałować za grzechy, pokajać się, ale nie skorzystał z szansy, wybrał hańbę. Znowu postawił na niewłaściwego konia - Rosję. Nie przewidział, że już wkrótce Putler kaput. A wtedy będzie za późno - Internet pamięta: http://tnij.org/ysiemwo - i jak to mówią - nie czas błagać o litość jak latarnie przepełnione..
Czy Ryszard Opara otrząśnie się z tego sovieckiego opętania? Przypuszczam, że nie; przynajmniej nie tak szybko - co potwierdza jego kontakty z FSB, dyspozycyjność i związki z dawną WSI. Ale wszystko w rękach Pana Boga. Nie takich grzeszników i zbrodniarzy powoływał i zmieniał ich serca - zabierał serce kamienne i dawał serce z ciała. Ja w to wierzę i wciąż mam nadzieję. 
 
 
 
Takich dowodów sympatii dla NEon24 i jego waściciela jest oczywiście dużo więcej...
 
 

KOMENTARZE

 • Opara
  To kwalifikuje się do ewidentnego ścigania tego człowieka na wniosek poszkodowanego RO. Przecież takich słów używa tylko czlowiek pozbawiony jakichkolwiek zahamowań blogerskich.
  Czy rzeczywiście, to co pisze o RO ten podły człowiek może być prawdą, ponieważ jeżeli nie będzie złożonego zawiadomienia na policje a pózniej do prokuratury, to będzie zachodzić podejrzenie, że mind ma jakieś haki na RO i go szantażuje. Czas reakcji panie Ryszardzie.
 • Nie wiem jak to skomentować
  Z jednej strony to dowód na to że nie tylko ja miałem takie skojarzanki
  Ale ja nie stawiałem ich aż tak ostro czy konkretnie no i oko w oko bezpośrednio do "zainteresowanego" - ale nie na różnych postronnych portalach bo to jest zwykłe pomówienie i to na tyle bezczelne że osoba pomawiana nie ma nie tylko najmniejszej szansy na jakąkolwiek odpowiedź ale nawet o tym nie wie
  To takie plucie zza węgła, czy jak kamiński rzucanie w kolegów kamieniami zza krzaków
 • Jak to się dzieje, że ów gagatek jest tak płodny
  ?

  czy może to cała armia.
 • @Wrzodak Z. 21:20:06
  Te wpisy dowodzą, że mind service to osoba opętana. Jemu oprócz wytoczonej sprawy przez RO potrzebny jest dobry egzorcysta.
 • @Wrzodak Z. 21:20:06
  Nad Redaktor pominie to wszystko milczeniem . Ewentualnie wiecie , robicie . postaramy się będzie lepiej , jak zwykle . Pozdrawiam .
 • @zadziwiony 21:44:18
  Ciekawe kto tego trolla wpuścił na Neon i ciekawe jest że Nad Redaktor na to pozwolił . No ale co ja tam wiem . Salute :))))) https://www.youtube.com/watch?v=fNL3nace5PY
 • @interesariusz z PL 21:40:37
  Hasbara pracuje w grupie.
 • @Repsol 21:57:02
  Ja wpuściłem. Rezygnując z adminowania chciałem okazać dobrą wolę. Ryszardowi nigdy nie podobało się usuwanie trolli i zawsze się o to sprzeczaliśmy. Tylko nie sądziłem, że odbanowanie adevo, Kamińskiego czy Mind Service może mieć takie skutki...
 • @
  Z jednej strony…wam zazdroszczę bo bywa,że macie ubaw po pachy…ale tak po ludzku to chyba miałbym czasem was dość .

  Przecież to jest praca na śmietnisku niemalże i chyba nie muszę wyjasniać dlaczego? Z drugiej strony bez niektórych wpisów forum by umierało….jak to rozgryźć…nie na moja starą głowę to jest.
  Trzymajcie się jakoś!
  Mam nadzieję,że jak wszystko to i nasze "country" też znormalnieje,to wtedy na forum zacznie być nudno.
  Tyle tylko ,że może nam wszystkim rzeczywistość będzie się nieco bardziej podobać.
  Hahaa!….ale pojechałem po bandzie!
  Czasem dobrze pomarzyć…tym bardziej przy whisky ,którego i Wam zyczę!!!!

  Dobranoc

  8-)))))))


  z sieci
 • @Husky 22:13:04
  Jesteś stronnikiem mind service?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:08:42
  Czyli co Nad Redaktor Ricardo coś nowego sobie wymyślił , czy jak . Oto jest pytanie ?. Salute Amigo . :))))) https://www.youtube.com/watch?v=W0w1aNvEYNw
 • @Wrzodak Z. 21:20:06
  Niech Pan pomyśli, jeśli pan RO jest takim jak opisują to czy tak chętnie do współpracy by się zabierali? Jeśli portal kontrolowany jest przez służby, czy oni już lojalkę podpisali? Samym swym działaniem zaprzeczają swoim słowom.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:17:00
  Czy ja coś pisałem o blogerze Mind Service.
  Ja tu mam samych kolegów, a wrogów nie widzę....no prawie nie widzę
  8-)))))
  pzdr.
 • @Husky 22:25:36
  Samych kolegów?
  Czyli adevo, Kamiński i mind service to są twoi koledzy?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:36:38
  Czy któryś z nich zrobił mi krzywdę
  Ja sobie nie przypominam takiego "wydarzenia"

  8-))))))))))))))))))
 • @Husky 22:44:42
  :))))) Ty to jesteś gamoń . :)))))
 • @Repsol 22:53:02
  Czyli niczym się obaj nie różnimy
  Rozumiem , szanuję

  8-))))))
  pzdr.
 • @Repsol 21:52:34
  Póki co nie ma możliwości zajrzenia, takie posiadam informacje.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:08:42
  /Ja wpuściłem.... Tylko nie sądziłem, że odbanowanie adevo, Kamińskiego czy Mind Service może mieć takie skutki.../

  Panie Jarku, nie przypuszczam, że był Pan tak naiwny. Nie trzeba być jasnowidzem, żeby wiedzieć czym to się zakończy. Pościągały tutaj wszelkiej maści zadaniowcy, trolle i inne śmieci z całego świata, co było do przewidzenia.
  Co do Kamińskiego czy Mind Service - grzebiąc w karierze Pana Opary pewnie coś ciekawego znaleźli w internecie lub na wycieraczce(bardziej prawdopodobne).
  Wg. mnie jest to ten "żelazny list" o którym wspominał Kamiński. No i teraz może trzymać bossa za klejnoty.
 • EJECT! EJECT!
  Pod jedną z poprzednich notek napisałem, że wykazuje Pan cechy głupca, ponieważ nie poznał się na lekceważącym podejściu Opary do tego portalu i własnym ciałem próbuje to jakoś ratować. Zastanawiałem się czy nie za ostro, ale teraz widzę, że Pan pracowicie wylicza intrygi jakiegoś trollika w nadziei, że król i lud zawołają: Spirito Libero miał rację! Nawet ślepy widzi, że ma Pan rację.
  Niech Pan wreszcie wyciągnie elemenatarne wnioski. Wiedzę już Pan posiadł.
  **
  Na świecie nie dzieje się nic godnego skomentowania? Nie szkoda czasu na takie bzdury? Kurcze, ja kilku forom już w życiu podziękowałem gdy zdałem sobie sprawę, że szefostwo mi nie odpowiada, że forum przyciąga matołów i mnie męczy. Żałoba trwała przeważnie całe 2 dni. :)
  A Pan się zachowuje jak bita i maltretowana żona.
  To jest jakieś uzależnienie?
  **
  Śmiało. Niech Pan wreszczcie to wydedukuje. Opara albo nie ma kompetencji intelektualnych albo tylko grał. Ja obstawiam, że n24 jest jakimś projektem biznesowym albo tubą służb, ale okazał się twórcom niepotrzebny i przypadkiem przyciągnął trochę wartościowych publicystów. Szef nie bardzo wie co z tym zrobić, ma to trochę w nosie, dlatego ignoruje trolli. Te trolle go ani ziębią ani parzą. W moich oczach ta nieszczerość, niejasność i brak zdecydowania są dyskwalifikujące.
 • @hamurabi 23:18:24
  Szczerze to jestem zaskoczony poziomem Państwa dyskusji. Nie potrafię się do niej odnieść ani odnieść do treści komentowanego postu. Dla mnie to jest abstrakcja, bo publikuję na różnych forach i zawsze pod tym samym pseudonimem. Mam taką filozofię blogowania i jeszcze nikt nigdy nie narzucał mi tego o czym mam pisać i jak mam pisać. Przez 10 lat mojego blogowania to się nie zdarzyło: odrzucałem nawet propozycje pisania w jakichś gazetach, ale nie lubię być tłamszony linią programową i pisać coś czego nie czuję. Stąd czuję się niezależny od nikogo i piszę co chcę. Robię to jako zajęcie hobbystyczne i mi z tym dobrze. Lubię dyskutować i to wszystko. Mam swoje konserwatywne i katolickie poglądy i piszę nie tylko pod pseudonimem, ale od lat też ujawniam swoje personalia. Nie mam czego się bać ani wstydzić. W każdej chwili mogę przestać publikować na jakimś forum i to nie będzie się wiązało z jakimiś utratami wynagrodzenia, bo piszę za darmo i tyle.
  Pozdrawiam
 • @Sol 23:51:46
  Tym niemniej JR dobrze zrobił pokazując twórczość trolli mianowanych na funkcyjnych. To się nazywa: trafiony - zatopiony.

  Na temat p.Opary na jego portalu (kiedyś to była chyba spółka) się nie wypowiadam, ale zauważyłem że jest bardzo autorytarny i bardzo polega na swojej wiedzy (nie tylko medycznej).
 • @Oracz 00:42:37
  Ma pan rację co do tego, że J. Ruszkiewicz odwalił (pewnie nie sam - podziękowania dla całej ekipy!) kawał dobrej roboty, pokazując, kim są Mind Service i Janusz Kamiński. Bo czytając tylko na n24 możnaby pomyśleć, że to tylko zwykli ograniczeni wyrobnicy przemysłu propagandy PiSyjonWaszyngtronu. A pan Ruszkiewicz pokazuje, że nie - że to najgrubszego kalibru takiesyny.

  A skoro pan Opara tu toto wpuścił - to może nie dlatego, że upadł nagle na głowę, tylko dlatego, że nie może NIE WPUŚCIĆ?

  Różne bywają w życiu "koniecznosci", więc z całą pewnością za cudami na n24 nie leży żadne nawrócenie, tylko raczej - excuse moi - "akumulator na klejnotach". Ludzie naczelnika draństwa dotarli do A. Szcześniaka, który wolał z dnia na dzień zamnkąć prawica.net niż oddać "dobrej zmianie".

  Jacy ludzie dotarli do pana Opary i z jakimi "propozycjami nie do odrzucenia" raczej się nie dowiemy (a dotarli, bo to po prawica.net już ostatnia większa społeczność), dość, że portal pozostał, tylko się (narazie ...) "SPLURALIZOWAŁ". Dzięki temu wiele osób poznało adres SZALUPY RATUNKOWEJ, której społeczność prawica.net nie miała żadnej szansy przygotować. Może wypadałoby się panu Oparze kłaniać za to w pas?
 • @krzysztofjaw 00:32:06
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  No to mnie Pan zaskoczył, ja raczej myślałem o Panu jako o płatnym wyrobniku.

  Tyle pisać to może jeszcze taki Breivik. Cisza, spokój, brak obowiązków, wszystko pod nos podane, żarełko, lekarz na miejscu, żyć, nie umierać, zamiast podziwiać widoki można pisać dając nauki innym. Tylko jakie?
 • @Oracz 00:42:37
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Doprawdy,
  "trolli" wpuścił sam autor, zgaduję, po to, aby udowodnić, iż kiedyś miał rację w ich blokowaniu.

  W rezultacie ośmieszył demokrację. TO, co tu się dzieje to właśnie demokracja po polsku.

  Szumowiny, górą, zawsze górą. To jest nasz wybór przez bierność.
 • @Światowid 01:08:46
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Jak w poprzedniej uwadze,

  nie dopatrujmy się wszędzie przymusu służb.

  Jedno jest pewne. Paru płodnych politruków, czy złośliwych krasnoludów, zapełni witrynę swoim ujadaniem. Jej natura, tj. objętość strony głównej, zasady promocji, liczba aktywnych autorów, wszystko to wskazuje na to, że bardzo łatwo można zdominować autorów niezależnych, tak, że staną się dla czytelników praktycznie niewidzialni.

  Nikogo nie trzeba wywalać, blokować, itd. Popatrzmy, jak czytelnicy głosują, na tytuły i ich pozyję. Być może liczniki czytelników odwiedzających poszczególne notki coś pokazują.
 • @Światowid 01:08:46
  Sam. Wbrew pozorom to bardzo łatwe zadanie i nie wymaga wiele czasu. Ci osobnicy rozrzucili tyle tego guaina po Sieci, że szkoda mówić. Wujek gugiel to pamiętliwa bestia...
 • @Zawisza Niebieski 22:21:42
  Niekoniecznie. Można się domyślać, że spora część dawnej agentury sowieckiego została odwrócona i teraz robią innym "łaskę".
  Ja wiem, że dawna bezpieka często zbierała róznych degeneratów (bo cytaty, które przypomina Jarek Ruszkiewicz, świadczą o naprawdę dużej wariacji albo jakiejś delirce). A dawna bezpieka sowiecka i enerdowska została przekręcona na rzecz CIA, Mosadu, BND. Bo agentem jest się w sumie całe życie. Z tym, że akurat Kamiński i Mind Service raczej są niskich szarż, stąd wrzaskiem próbują zakryć swoją miałkość.
 • @Światowid 01:08:46
  Przykład Mateusza Piskorskiego działa na wyobraźnię. Kilka lat w areszcie bez postawienia zarzutów. W zasadzie nie wiadomo o co chodzi, niczym u Kafki. Szcześniak wolał zwinąć prawica.net, a naprawdę szkoda. Dużo tam komentowałem i było kilku ciekawych dyskutantów o różnych poglądach..
  PiSdzielcy chcą przejąć albo uwalić co się da. W TVN nie uderzą, bo już Ruda Baba z pewnej ambasady ich ustawiła, to czepiają się słabszych. Ale co się dziwić, jak niektórzy z tych patałachów, chwalą się rzucaniem kamieniami w harcerzy. Mało to odważne, ale na walenie w słabszych wystarczy. Tylko oni nie wiedzą, że w końcu Kaczelnik odejdzie. I PiS się popsypie, bo tylko siła tego Konusa ich trzyma w kupie. A jak się rozpadna, to nastąpi odwet, bo żadna antypolska władza III RP nie była tak arogancka a jednocześnie nie była tak pełna przygłupów.
  PO załatwiła ichnia arogancja. PiSdzielców też to czeka. Z tym, że koszta będą ciężkie.
 • @Wican 10:10:04
  Będą ciężkie i to bardzo. Zwłaszcza po zainstalowaniu szlachty jerozolimskiej mogą okazać się za ciężkie.
 • @zbig71 10:34:38
  Cóż, narody padały albo nawet zmieniały swój kod genetyczny. Liczy się tożsamość. Może i my wyginiemy, ale będą potrzebowali jakiejs służby. Będziemy jak niewolnicy w Atenach lub heloci w Sparcie.
  Idą ciężkie czasy. Ale mam nadzieję, że zanim nas opanują to kilku PiSdzielców i POpaprańców (mniejszych "płazów" nie liczę) jeszcze zdązy zostać ukaranymi za zdradę. I ja bym nawet odpuścił KŚ. Skazać na banicję i infamię. Wypędzenie w samych gaciach, koszulkach i trampkach. Konfiskata majątku całej rodziny i po sprzedaży owego majątku, pieniądze przeznaczyć na nowo utworzony fyndusz społeczny, aby emerytów trochę wspomóc.
 • @Wican 10:46:37
  Dokładnie tak! KS to zbyt litościwa kara. A to z funduszem dla emerytów bardzo mi się podoba.
 • @Wican 10:02:47
  Przysyłają takich idiotów jak Kamiński czy Mind Service bo nas mają za głupców. A tu zonk... No ale niech tak myślą :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:56:59
  A na fotce to ten cały Mini Service?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:56:59
  Ale to jest trochę obraźliwe. Takich małolotów intelektualnych bez zasad na świadomych Polaków? Pewnie na co dzień przebywają z półgłówkami i myśla, że tacy są wszędzie.
  A co do emerytów, to jeżeli już była prywatyzacja (nawet złodziejska), to kasa powinna iść na emerytów, bo oni ten majątek narodowy po wojnie tworzyli.
  Ale z wszelkich konfiskat to już na pewno na to powinna iść kasa. ZUS może się wali, ale ludzie jednak latami składki płacili. Reformę mozna wprowadzać dla młodych, a nie dla tych co w systemie są. Skoro wchodząc w system wiedzieli, że 65 lat to tak powinno zostać. To przywrócenie to chyba jedyny plus PiSdzielców. Ale oni obciążają kolejne pokolenia.
  Mój syn chce u nas tworzyć oddział ONR. Ja lubię takie odważne działanie. Żonę juz przekonaliśmy, bo boi się, że w szkole (a idzie dl klasy maturalnej) może mieć przechlapane. Ale ja znam jego historyka (tego ze studiów i kontakt potem cały czas utrzymywaliśmy, bywaliśmy na swoch ślubach, chrzcinach dzieci, itd.). i wychowawcę. Trochę POpaprani, ale pozwalają na dyskusję i szanują tradycję polskiego ruchu narodowego.
 • @Wican 10:46:37
  Oni mają opiekę Rudej. Włos im z głowy raczej nie spadnie, niestety.
 • @zbig71 11:10:43
  Czy opiekę? Dla swoich mocodawców, oni mają wartość dziwki dla alfonsa. Póki zarabiają to będą ich chronić. Ale potem zostawią ich własnemu losowi. Pisał też już o tym biskup Krasicki. Póki "...zające nosił...", czy jakoś tak.
  Dzieła Krasickiego powinny być mocno promowane.
 • @Wican 11:15:09
  To jasne. W zasadzie powinienem napisać, że są pod nadzorem Rudej.
 • @zbig71 11:07:12
  No co ty... To sam Boss.
  To zdjęcie z bloga mendy serwisowej.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:40:19
  O kurteczka!!!! Rzeczywiście dopiero teraz się przyjżałem.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:23:05
  Ale że takim w szpitalu neta dają? Toć powinny być gumowe ściany i drzwi z gumowymi klamkami. Wtedy kaftanik byłby niepotrzebny. Cóż, trza być humanitarnym
 • Nieźle
  Coś mi się wydaje że na samym, albo jednorazowym oklepaniu facjaty się w tym przypadku to nie skończy
  Nie wiem kim jest ten właściciel jeśli takich ludzi jak ten MENT czy Kamynsky tu trzyma? No chyba że jest tak jak oni piszą i mają na niego coś więcej a to co już napisali to tylko ostrzeżenie - i byłby jakiś powód ich powrotu
  Ale to nie moja sprawa - nie mnie tu opluli
 • @Mordechaj 15:57:47
  Faktycznie, dziwne to wszystko. Opara wprowadza ludzi, którzy go brutalnie obrażali. W zasadzie odczłowieczali. Jakieś totalniackie szkolenia przejść musieli

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej