Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22517 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Kamińskiemu dla odświeżenia pamięci

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ciekawy jestem czy Kamiński pamięta jeszcze te wpisy czy już jego demencja na to nie pozwala?

A na NEonie, to ja mam prawdopodobnie wieczysty ban i raczej nie zanosi się, że to się zmieni. Może byłem zbyt blisko prawdy odnośnie Ricardo?Nie wiem....

 niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/polski-szlachcic-do-wyrzniecia-przez-polskiego-chlopa

Jako ciekawostkę podam, że po tym tekście zablokowano moje konto na Neon24, czyli mnie normalnie stamtąd wypieprzono. I dobrze.

niepoprawni.pl/blog/7787/o-tajnych-sluzbach-i-panu-antonim 

Poza tym, jak to pokazała carcinka, na neonie nastąpiło przejęcie władzy. Czyżby wieś odsunęła Oparę? Fakt, był bardzo nieudolny.

niepoprawni.pl/blog/7787/o-tajnych-sluzbach-i-panu-antonim 

 Popatrzmy na pierwszy z brzegu taki portal, który po zmianie nazwy ma tytuł Neon24. Założony przez (podobno) Ryszarda Oparę, lekarza po Wojskowej Akademii Medycznej, którego dyplomu Australia, gdzie wyemigrował z Wiednia, niestety nie chciała uznać. Lecz ten mimo tego, jak ten amerykański pucybut, został na przekór im milionerem. Gdy już bogaty i syty powrócił do kraju, postanowił założyć portal internetowy. Zwabił do współpracy znanego blogera Tomasza Parola (Łażący Łazarz) oraz innych również popularnych. I wydawało się, że zyskaliśmy świetny, profesjonalny portal patriotyczny. Jednakże wkrótce z hukiem cały redakcyjny zespół odszedł z pracy. I okazało się, że rządziła tam, jako sekretarz redakcji, córka generała Wileckiego, pamiętnego z próby przewrotu wojskowego w Drawsku i silnie związanego z WSI. Na portalu regularnie pisywał admirał Toczek. Pan Opara był często widywany w towarzystwie niesławnego pana Wachowskiego, stałego opiekuna Lecha Wałęsy.

 naszeblogi.pl/47047-agentura-czujnie-czuwa

 A gdy się okazało, że moje prywatne śledztwo doprowadziło do faktów, że właściciel i formalny założyciel Nowego Ekranu, pan Ryszard Opara, nie jest takim sobie świetnym doktorem, który dzięki swojej inteligencji i przedsiębiorczości, dorobił się milionów dolarów, a raczej był nadzorcą funduszy, które tajne służby wyprowadziły za granicę, agentura powiedziała dość, a Spirydonowi polecono usunąć mnie z portalu, przejąć Klub Dyletanta i zwalczać Kamińskiego wszelkimi sposobami w całej blogosferze.

niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/p-kaminski-zionac-alkoholem-jak-dziala-agentura 

 Wiesz, ja się dziwię, że jeszcze nikt nie podjął się pełnego opisu i charakterystyki Wachowskiego. Czyżby jeszcze ciągle strach przed seryjnym samobójcą? Pozdrawiam Ps. A jak Wachowski, to i Opara i cały ten ekran.

 niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/zrywanie-zaslon-maskujacych

 Weźmy na przykład takie zdarzenie: dlaczego pan Ryszard Opara, lekarz po WAMie, a następnie australijski milioner, który po powrocie do kraju zakłada prorosyjski portal Neon24.pl, (gdzie w redakcji ważną rolę pełni córka generała Wileckiego (właściwie Tadeusz Wałach), silnie związanego z WSI, a pan Ryszard często pokazuje się w towarzystwie Mieczysława Wachowskiego, "nadzorcy" i "kapciowego" Lecha Wałęsy), instaluje się w luksusowym apartamencie przy plaży w Sopocie i rozpoczyna rozpoznanie trójmiejskich środowisk opiniotwórczych? Czy nie jest to służbowe rozpoznanie środowiska i wywieranie wpływu na kształtowanie odpowiednich opinii? Klasyczny przykład działania agentury wpływu. Patrona, dla którego pracują dziesiątki blogerów, rozsyłanych z Neonu na różne prawicowe portale by kształtować pro-kremlowski obraz, dyskredytować polskie władze i zwalczać najbardziej niebezpiecznych dla nich ludzi konserwatywnej prawicy.

 niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/potwor-macierewicz-skandal-za-skandalem

 Znamiennym jest, że z paszkwili i konfabulacji Obiboka vel Moszczak/Szymczyk czerpie pełnymi garściami niewątpliwy agent wpływu w internecie, Jarosław Ruszkiewicz vel Spiryto Libero, oraz jego promoskiewska klika komsomolców. Obecnie głowny macher i ideolog putinowskiej tuby NEon24, prawa ręka milionera Ryszarda Opary, który gwałtownie i w tajemniczy sposób się wzbogacił w Australii i jednocześnie dobrego przyjaciela "prowadzącego" Wałęsy, Mieczysława Wachowskiego. Czyżby kółko się zamykało?

 niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/obibok-na-wlasny-koszt-koledzy-sie-go-bali

 // Wszyscy wiemy, że lecisz na Neon24, zająć zaszytne stanowisko Red/Nacza, // takie plotki krążą na salonach :-)))))))))prosimy o dementi !!!!!!

Dementuję! Zobacz na moim blogu, co napisałem o powiązaniu Opary z Wachowskim.Ja tam bedę miał bana do końca życia.I już się rozglądam dookoła, czy nie ma gdzieś seryjnego samobójcy.

 niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/kiedy-wscieklosc-sie-obudzi

 Osobiście upewniłem się o tym dwukrotnie: raz jak przeprowadziłem kwerendę w sieci śledząc międzynarodowy "rozwój" Ryszarda Opary i jego dziwne powiązania (...)

niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/komu-sluzy-administracja-kontrowersjenet-portalu-nalezacego-do-blogera-matkikurki 

 Dosyć bo już staje się nudne...

Następnym razem zajmę się Mind Service.

 

KOMENTARZE

 • x
  Jareku- mogę tak do Pana? ;)
  Dajmy spokój. Zna Pan zabawę w bałwana? " Cisza na morzu..."
  Cicho wszędzie, głucho wszędzie..., że się mole lęgną... no ale na to zawsze skuteczna była lawenda ewentualnie ddt. Lotniskowce nawet na dnie są malownicze... może wpisać na listę zabytków?
  Rozmarzyłem się
 • @JimA 11:25:46
  Jasne!
  Mam na imię Jarek:)
 • To do tego łacha pasuje
  Na popapranych Opara to ścierwoopara, opary smrodu, ruskie onuce, ścierwomedia, neon.RU itd itd i to Jemu z Gdyni vel jajuszkowi kamińskiemu pasuje - ale teraz tutaj to już nawet nie jest Pan Opara tylko: DOKTOR OPARA
  :)) :)) :))
  Żenujący płytki i niesamowicie śliski błazen
  Ale płacą to robi umówioną robotę
  Od młodości się ponoć sprzedawał (nawet nie zareagował gdy nie dawno wspomniałem w komentarzach o jego "upodobaniu" do marynarzy co niejako potwierdziło te informacje które ktoś życzliwy "podrzucił mi na wycieraczkę") i do dziś mu to zostało
  Taki charakter
 • @Hades 11:47:11
  No comment :)))
 • Czytając przechwałki Janusza Kamińskiego
  o tym jak bardzo wspiera portal Neon24 i porównując to, co w sferze publicznej mówił o p.Oparze, przecież mówiąc publicznie musiał mieć na to jakieś dowody, wychodzi na to, że Janusz Kamiński stał się 'ŚWIADOMYM WSPÓŁPRACOWNIKIEM WSI".

  Choć bardziej tu wygląda na to iż chodzi o przejęcie konta fb Neon24 o czym świadczy iż na koncie tym promował wszystkich tylko nie teksty autorów piszących na Neon.

  Z zaciekawieniem czekam na cytaty z "tfurczości" Mind Service również mocno zaangażowanego w tworzenie konta fb Neon. Chcąc dobrze dla portalu p. Opara popadł w nieciekawe ręce.
 • To była córka Wałacha, który
  zmienił nazwisko na Wilecki.
 • A ja to co
  Ja tes kce
  8-)))
 • @
  //Następnym razem zajmę się Mind Service //
  Lepiej zajmij się samym sobą bo to ciągłe
  przypominanie kto portal osłabia czy mu szkodzi
  a kto wprost przeciwnie jest dla kogoś
  nie zaangażowanego w te przepychanki
  wyjątkowo infantylne
 • @puuuq 14:20:38
  Właścicielowi trzeba pokazać prawdziwą twarz tych, którzy przed nim owieczki udają a w rzeczywistości chcą go oszukać.

  Niech wybiera kto mu przyjacielem, kto wrogiem, mając pełną informację, wtedy nie będzie mógł powiedzieć, że nie wiedział, a tylko tyle, że sam źle wybrał.
 • @puuuq 14:20:38
  Tu nie ma pomówień, tu są teksty które napisał Kamiński własnoręcznie wraz ze źródłami.
 • @puuuq 14:20:38
  //Lepiej zajmij się samym sobą//

  Sam się zajmij, jak musisz.

  //est dla kogoś
  nie zaangażowanego w te przepychanki
  wyjątkowo infantylne//

  Ma się schować przed Kamińskimi i przepraszać, że dostał kopy, i żyje?

  Może dla infantylnych infantylne... Pisze się dla rozumnych a czyta każdy.
 • @puuuq 14:20:38
  Ciekawe że posługiwanie się zdjęciem blogera jeszcze niedawno było ....tak wstrząsające i tak stanowiło niesamowite naruszenie regulaminu
  że skutkowało to tym ....?
  Czy ktoś to pamięta
  Wiem że "dyplomowany admin" pisał poematy na ten "temat"

  8-)))))
  tak mi się tylko przypomniało
 • @Husky 14:43:41
  Nie bądź taki sprytny PiS ku. To zdjęcie ma bezpośredni związek z tekstem. W końcu to ten gostek jest autorem notki :)
 • @Husky 14:19:35
  Musisz jeszcze długo poczekać.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:49:07
  To kamiński jest na tej fotce?
  Kurde inaczej go pamiętałem z przed tych kilku lat - ciutkę smalcu nabrał i kolor bródki się zmienił na baaaardzo jasny :))
  Ale te krzaczory nad saganem specjalnie mu ktoś naginał - miał wyjść na fotce taki a'la CEZAR - a wyszedł kapuściany GŁĄB :))
 • @Franek Ganek 14:35:27 & @Jaromir
  Osobiste żale wypada załatwiać
  w korespondencji prywatnej , mnie tu
  nie obchodzi kto jakim jest człowiekiem
  a jedynie to co ma do przekazania na portalu
  czyli czy proponowane teksty są ciekawe czy nie
 • Autor
  Mam nadzieję że autor się nie pogniewa że zrobiłem sobie prywatną kopię tej notki?
 • @puuuq 14:54:19
  A wg ciebie Kamiński nieciekawie pisze? Ta notka jest w 99% jego autorstwa więc z reklamacjami do niego.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:58:29
  Nie zwykłem czytać donosów , nawet gdy prezentują prawdę
 • @puuuq 15:07:43
  To nie czytaj i spadaj.
 • @Hades 14:56:27
  Spoko! Chociaż powinieneś spytać prawdziwego autora :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:09:55
  // spadaj //
  a ty dalej szukaj po innych portalach materiału na kolejne donosy
  to ci najlepiej wychodzi ;)))
 • @puuuq 14:54:19
  //Osobiste żale wypada załatwiać
  w korespondencji prywatnej ,//

  Nie wal półprawdami. To co wymieniasz to pierwszy krok - najczęściej nieskuteczny (a przynajmniej w takiej formie jak tu - na odległość, przez szybę).
  Drugim krokiem jest to samo ze świadkiem.
  Trzecim: publiczna prośba o opanowanie.

  Tego się macie nauczyć. (Ja nie prowokuję by od razu na pały polecieć).
  To podstawa zdrowych stosunków społecznych.
  Ale dla Was logiczne przekonywanie to czarna magia. A kończy nie ten co ma ostatnie słowo ale ten, który ostatni wyraża wolę współistnienia.
 • @Franek Ganek 15:28:38
  //Tego się macie nauczyć //
  Kim ty jesteś by tu pouczać ?
  Niech każdy robi co do niego należy
  czyli pisze na konkretny temat
  albo komentuje w konkretnej sprawie
  Nic mnie nie obchodzą jakieś osobiste
  wojenki adminów , z których nic nie wynika
  nie mają żadnej wartości , wprost przeciwnie
  obniżają jedynie pozycję portalu
 • @puuuq 15:23:43
  Idź płakać do Kamińskiego.
  Następny taki komentarz wycinam.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:58:00
  //Idź płakać //
  nie ma lepszego beksy od ciebie ,
  od tygodnia codziennie tu płaczesz :)))
 • @puuuq 15:52:14
  //Kim ty jesteś by tu pouczać ?//

  Jestem kim jestem? To moja odpowiedź... Ale Ty już masz swoją na to pytanie. Jestem "Kim" :-)
  Skoro pytasz (w tej konkretnej sytuacji) to już coś o mnie wiesz - przynajmniej tyle, że nie jestem tym kim powinienem być, według Ciebie.
  Musisz mieć nazwę rzeczy by o niej coś powiedzieć?

  //Kim ty jesteś by tu pouczać ?//

  Samo to jest pouczeniem, nie wspominając o tym co dalej piszesz.

  //Niech każdy robi co do niego należy
  czyli//

  Dzięki za swoje zdanie. Na ile Twoje to każdy widzi jak może.
 • @puuuq 16:13:35
  // :)))//

  Teraz Ty TU płaczesz. Na wszystko jest odpowiednie miejsce i czas.
  Jak Ci dziecko stłucze kolano to zaczynasz lamentować, że pięć złoty wczoraj zgubiłeś?
 • @Franek Ganek 16:21:27
  Nie szkoda czasu na usługowca?

  https://swiatowid.neon24.pl/post/149863,lgbt-najwyzszym-dobrem-pis-i-krk#comment_1568000
 • @puuuq 15:52:14
  Może złapałbyś trochę ogłady?
 • Właściciel portalu w pewnym sensie powinien się cieszyć że takie coś leszcz napisał
  Gdyż teraz śmiało i to nie raz a nawet dozgonnie może temu chamowi z Gdyni oklepywać ryja ile chce i kiedy tylko chce całkowicie bezkarnie - absolutnie każdy sąd go uniewinni
 • @Mordechaj 15:45:49
  Tak to już jest że jedena ma ryja drugi ma ....mordę..
  8-))))
 • @Husky 16:00:36
  No pies ma mordę albo pysk jak zwał tak zwał
  Tylko nie wiem o co Panu chodzi?
  Nie przeszkadza Panu że jakiś ciul obszczekuje portal na którym sam Pan pisze?

  Czy może macie się ku sobie
 • @Mordechaj 16:51:31
  //Nie przeszkadza Panu że jakiś ciul obszczekuje portal na którym sam Pan pisze?//
  Nie przeszkadza Panu że jakiś ciul sugeruje ze wlasciciel to ....ciota
  8-)))))
 • @Husky 16:54:17
  Kamiński i menda serwisowa sugerują dużo gorsze rzeczy.
  Podoba ci się to? W końcu to twoi kolesie... :P
 • @Husky 16:54:17
  To panprezes jest właścicielem??
 • @Husky 16:54:17
  Z jednej strony musiałem to przeoczyć więc nie wiem gdzie i o kim mowa, a z drugiej ciota to nie tyle co AGENT WSI, czy jeszcze gorzej bo dodatkowo powiernik i skarbnik służb oddelegowany za granicę Polski
 • @Husky 16:54:17
  "Nie przeszkadza Panu że jakiś ciul sugeruje ze wlasciciel to ....ciota"
  A któż to taki i gdzie? Bo chyba i ja tego nie zauważyłem - a żem tego ciekaw
 • @Hades 19:47:06
  PiSIory to stan umysłu. Widzą rzeczy, których nie ma.
 • @Wican 20:27:50
  5*
 • Opara
  Pod innym artykułem Opara odezwał się dokładnie w ten sposób jaki kilka dni temu krytykowałem:

  1. ogólnikowy
  2. grzecznościowy
  3. nie zainteresowany
  4. nie odnoszący się do meritum
  5. opluty mówiący o deszczu

  Zachowanie między głupiutką kandydatką na miss, botem, a spławiającym pracownikiem call center. w sumie to właściciel tej strony pasuje do Ruszkiewicza wdającego się w długie i niemerytorycznie dyskusje z trollami. Ludzie chorzy psychicznie albo ustawka. Jeśli ustawka to w imię czego? Nabijania oglądalności? Tego przecież nikt nie chce czytać. Ten portal to jest miejsce które Normalni kometują słowami "zabłądziłem w Internecie". Świetny sposób spędzania czasu sobie znaleźliście.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej