Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22515 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Polityka i moralność

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co ma jedno do drugiego?

 Pozornie nic bo jak kiedyś powiedział nasz "sojusznik" - "państwa nie mają przyjaciół tylko interesy". Cyniczne to ale bliskie prawdy. Czy jednak można załatwiać interesy swojego kraju i nie popadać w konflikt z sumieniem i podstawowymi zasadami moralnymi i etycznymi? Ja na to nie odpowiem, każdy musi sam. Jak mawia pewna moja znajoma - prawda jest jak d... każdy ma swoją.

Po niemal 30 latach "wolności i niepodległości" można się jednak pokusić o ocenę. Zacznijmy od tego, że te dwa wyrazy musimy pisac w cudzysłowie bo takie zjawiska w Polsce nie występują. I to nie jest tak, że stopniowo się staczaliśmy, tak to może z boku wyglądało ale nic bardziej mylnego! Cały projekt rozmontowania komuny zakładał od początku zwasalizowanie Polski. Polska była potrzebna jako rynek zbytu i rezerwuar taniej siły roboczej. W zasadzie obydwa te cele zostały osiągnięte.

Następny cel to dostarczenie mięsa armatniego w syjonistycznych wojnach prowadzonych w interesie Izraela. Lista tych wojen, które . przyniosły śmierć milionom niewinnych cywilów a dziesiątki milionów wygonily z domów jest długa. I tutaj dochodzimy do sprawy moralności. Czy z punktu widzenia Polskiej Racji Stanu celowe było uczestnictwo w w tych brudnych wojnach? Czy jak juz straciliśmy cnotę to choć zarobiliśmy przysłowiowego rubelka? Nie! Ponieśliśmy koszty materialne i w ludziach. Uboczną "korzyścią" są straty wizerunkowe, które są nie do odrobienia przez pokolenia. 

USA to obecnie państwo najbardziej znienawidzone na kuli ziemskiej. Przypomina Titanica, do którego już zaczyna się wlewac woda a oni tańczą. A my na chama pchamy się, żeby pofikać razem z nimi. Jak skończył Titanic doskonale wiemy.

Europa Zachodnia, która po II wojnie całkowicie utraciła suwerenność polityczną i militarną zaczyna się jednak budzić. My idziemy w przeciwnym kierunku. Konfliktujemy się z wszystkimi sąsiadami, tymi bliskimi i dalszym. Polska uważana jest za amerykanskiego konia trojańskiego. Tylko, że my żyjemy w Europie i tu są nasze interesy a nie na Bliskim Wschodzie. Zero asertywności i wchodzenie bez mydla w amerykansko-żydowskie "łaski". Zakończona dopiero co wizyta prezydenta doskonale o tym świadczy. Oczywiście pisowskie media pieją jaki to odnieśliśmy sukces i jacy jesteśmy "wielcy". Jest dokładnie na odwrót, staczamy się coraz bardziej.

Trump jak jeździ po świecie to stara się przynajmniej coś sprzedać, nawet wykorzystując gangsterskie metody zastraszania. Czy nasz prezydent coś sprzedał w USA oprócz resztek naszej suwerenności i godności?

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Co ma polityka do moralności? - Nic!
  Absolutnie nic, szczególnie w dzisiejszej dobie, choć podejrzewam, że zawsze rządzili silniejsi, a nie bardziej moralni.

  „My idziemy w przeciwnym kierunku. Konfliktujemy się z wszystkimi sąsiadami, tymi bliskimi i dalszym.”

  Korekta: to nie „my”, ale nasze RZĄDY OKUPACYJNE, dla niepoznaki nazywane „polskimi” kierują nas ku przepaści.
 • @Lotna 14:40:54
  Zgadza się, to rządy okupacyjne. Tak się jednak składa, że ktoś na nich głosuje. Polacy?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:44:25
  A kto liczy głosy? Polacy? Oni liczą w lokalach wyborczych; wyniki idą dalej i nie wiadomo, co się z nimi dzieje. Ogromna dysproporcja pomiędzy exit polls i ogłoszonymi wynikami w czasie ostatnich choćby wyborów do PE, stanowi o fałszerstwie.
 • @Lotna 14:52:42
  To prawda, możliwości manipulacji są ogromne.
  Musisz jednak przyznać, że żydowska propaganda zrobiła ogromne spustoszenie w głowach.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:57:05
  Oczywiście! Po to ona jest, aby popierać zaborców głoszących najpiękniejsze hasła i robiących akurat na odwrót.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:57:05
  Biadolenie nic tu nie pomoże. Bez tzw. pracy u podstaw Polacy nie przejmą władzy. Koniec, kropka. Każdy bloger mieszkający w Polsce powinien działać przede wszystkim we własnym środowisku, a nie utyskiwać na forach na głupotę Narodu Polskiego. Bo jak pogadać z przeciętnym chłopem, to Naród głupi wcale nie jest, no ale niestety, w dzisiejszej dobie mamy więcej (bezrobotnych) robotników, niż chłopów.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:44:25
  "Tak się jednak składa, że ktoś na nich głosuje. Polacy?"

  Ależ skąd?
  "Polacy" głosują na POlszewię, Wiosnę i inne patologie.
  Za ryżego osiągnęli oni szczyty suwerenności i tylko Putin przeszkodził(łotr zdradził kochanka Obamę), by wreszcie owi "Polacy" przenieśli się "na ojczyzny łono" czyli na łono Rzeszy Niemieckiej.
 • Sprzedał, zaprzańcy w Polsce rzadzą od dawna więc to nic dziwnego
  A co po ostatniej false flag w Cieśninie Ormuz może nastąić to wystarczy poczytać co Dudasz podpisał, na wolności24 zamieścili umowę a pewnie jest też utajniona część) i stoi w niej w pkt.II "Uznając wspólnie, że utrzymanie zwiększonej obecność wojskowej USA w Polsce jest możliwe przy wsparciu ze strony Polski, Polska planuje zapewnić i utrzymywać wspólnie uzgodnioną infrastrukturę przeznaczoną dla wstępnego pakietu dodatkowych projektów wymienionych poniżej, bez kosztów dla Stanów Zjednoczonych i z uwzględnieniem planowanego poziomu jej wykorzystania przez Siły Zbrojne USA. Polska planuje również zapewnić dodatkowe wsparcie Siłom Zbrojnym USA, wykraczające poza obowiązujący w NATO standard wsparcia przez państwo-gospodarza." jakie to dodatkwoe wsparcie poza NATO?
 • @Lotna 15:11:25
  Dlaczego zakładasz, że nic nie robię w realu?
 • parę sprostowań
  "państwa nie mają przyjaciół tylko interesy" - owszem, ale to nie znaczy, że przywódcy państw mają być amoralni, i bezwzlgędnie i okrutnie realizować interes swojego państwa.

  "Polska była potrzebna jako rynek zbytu i rezerwuar taniej siły roboczej." - przede wszystkim trzeba było wyrwać element z łańcucha około ZSRR, po drugie, pozbyć się ewentualnej konkurencji po zdjęciu żelaznej kurtyny, oszołomy uważają, że żelazna kurtyna była wynalazkiem bloku sowieckiego.

  "Następny cel to dostarczenie mięsa armatniego " - tego mięsa dostarczyliśmy stosunkowo mało, ale zdradziliśmy Jugosłowian, akceptując rozpętanie tam wojny, napadliśmy na dawnych pracodawców w Iraku, dobrze, że nie możemy się stać pogromcami Indian, bo gdyby tylko taka możliwość się pojawiła, to.....

  USA może i przypominają Titanica, ale na długo przed kontaktem z górą. Przez jednych znienawidzone, przez innych uwielbiane.

  Jakie interesy możemy mieć w Europie, biorąc pod uwagę postanowienia traktatowe. Przecież stanowimy kolonię UE, i poddanie się USA do "dywersyfikacja" zależności.

  A co robił nasz prezydent, to nie wiem, tym razem miał własne biurko do podpisania cyrografu, ale Pani Prezydentowa miała fajną kieckę.
 • @Lotna 14:40:54
  A co to jest polityka ?

  słowo o tysiącu znaczeniach, które z nich łączymy z moralnością?
 • @Lotna 14:52:42
  Przecież większość Polaków nie wie, na kogo głosuje. Po co liczyć głosy?
 • @Lotna 15:11:25
  Jak dotąd, tylko ja jawnie się przyznaję, że mieszkam w Polsce.
 • @interesariusz z PL 16:19:48
  A ja?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:27:05
  a Ty jesteś z SL ;-)
 • @interesariusz z PL 16:14:17
  Wiele nie sprostowaleś, raczej uzupełnileś.
  Co do USA jako Titanic to się nie zgadzam, góra jest już przed samymi dziobem i to nie są moje pobożne życzenia tylko poważne analizy poważnych ludzi.
  Zobaczysz, że jeszcze za naszego życia USA rozpadną się na kilka mniejszych jednostek.
 • @interesariusz z PL 16:14:17
  // ale zdradziliśmy Jugosłowian, akceptując rozpętanie tam wojny//

  O nie! zrobiliśmy coś znacznie gorszego i nad wyraz podłego.
  Dla mydlenia oczu światowej opinii publicznej w kwestii Jugosławii potrzebny był jakiś "neutralny pośrednik". Francja nie chciała.Niemcom i Austriakom nie wypadało.W przeszłości mieli tam swoje interesy więc mogli być podejrzani o "nieobiektywność".Włochów z uwagi na to jak sobie poczynali na Bałkanach w latach wojny,też nie chciano.
  Dlatego wynaleźli tę kanalię Mazowieckiego.To on rozpętywał histerie wokół jakoby mordowanych Bośniaków.

  //W tym samym roku Tadeusz Mazowiecki został specjalnym wysłannikiem Organizacji Narodów Zjednoczonych w Bośni i Hercegowinie, zrezygnował z tej funkcji w 1995 na skutek bezczynności wielkich mocarstw wobec zbrodni wojennych dokonywanych w czasie wojny w Bośni, głównie zamordowania w Srebrenicy przez wojska Republiki Serbskiej w Bośni kilku tysięcy muzułmańskich mężczyzn i chłopców. //

  Ja wiem że ta łachudra realizowała tylko obstalunek ale jednak realizowała a wina za to spada na nas wszystkich bo to my wywindowaliśmy tę świnie na wyżyny.
  Że o tej kuternodze Ochojskiej nie wspomnę.Chociaż czemu nie? wspomne jak właśnie w tamtym gorącym czasie ta kurew specjalizowała się w miłosierdziu na rzecz Kosowa i Czeczeni.Niech imię jej będzie zapomniane.
 • @interesariusz z PL 16:31:30
  A gdzie jest to SL?
 • @Lotna 15:11:25
  To se pogadali...

  U u u.

  Cmok. Cmok.
 • @ikulalibal 16:34:31
  Mazowiecki może i zaczął ale dokończył jego haniebne dzieło L.Kaczyński.
 • @ikulalibal 16:34:31
  No to przypomnę, że głównie dyplomacja i elity niemieckie zachęcały do wyłamania się Słowieni i Chorwacji z Jugosławii.

  Rozpad Jugosławii był wszystkim na rękę, bo to był jedyny kraj socjalistyczny, w którym udawało się coś z sensem produkować. Byli naprawdę realną konkurencją, a więc socjalizm nie był szkodliwy.

  Ale szczucie głównie było pochodzenia niemieckiego. Natychmiast po ogłoszeniu niepodległości Słowenia i Chorwacja zostały uznane przez Niemcy, co wskazuje na to, że dzień ogłoszenia był uzgodniony, a i całe wyjście ukartowane.

  Niektórzy jeszcze pamiętają, po czyjej stronie walczyły te państewka podczas 2WŚ.

  I jak walczyły. To też ważne.

  Trzeba też pamiętać, że narody najbardziej przetrzebione, po zwycięstwie, nie mściły się na ludobójcach posuwając się do tego samego.
 • @Janusz Kamiński 16:38:26
  Jak nie masz Kamiński nic konkretnego do powiedzenia to wypad.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:34:53
  a zmrużonego oczka nie dostrzegłeś ?
 • @ikulalibal 16:34:31
  Takich "mazowieckich" to mieliśmy i mamy od groma.
 • @interesariusz z PL 16:45:08
  Widocznie moje też było zmrużone :))
 • @35stan 15:14:34
  Oczywiście że to Polacy na te draństwo głosują. Tu fałszować czy też podmieniać głosów nie potrzeba. Tak jak już pisałem byłem ostatnio w Polsce i porozmawiałem z ludźmi. No cóż włosy mi się jeżyły gdy słuchałem zdecydowanej większości Polaków, ich poglądów i opinii.
  Sytuacja Polski jest bardzo drastyczna. Nie uratuje się czegoś czego większość ratować nie chce! Polacy po prostu "przekombinowali".
  Jedni boją się do tego przyznać a innym wszystko jedno co z Polską się stanie aby tylko ciepło w domu było i na jedzenie starczało. Zadowolą się tymczasowym przetrwaniem i padliną. Naprawdę nie wiem co Polsce może pomóc, przykre ale prawdziwe.
 • @Stara Baba 16:51:04
  Może nam przybliżysz owe wypowiedzi Polaków z Polski. Obcokrajowiec zapewne słyszy co innego, niż my.

  Ale potwierdzam, wielu, nie wiem, czy większość, ma dalsze istnienie Polski gdzieś, bowiem są obrażeni na państwo i innych Polaków.

  Są też tacy, którzy zadowolą się tymczasowym przetrwaniem. Tak, zostali psychicznie bardzie sponiewierani przez "wolną polskę", niż dawne ofiary niemieckich obozów koncentracyjnych. Tam wdeptywał ich w ziemię wróg, w 3RP swoi.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:12:52
  Niczego nie zakładam, mówię ogólnie, nie bierz tego personalnie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:44:28
  Odezwał się ten z odmiennymi stanami świadomości.
 • @interesariusz z PL 17:01:13
  Czyli Baba ma dużo racji. Z przykrością ale zgadzam się z nim.
 • @Lotna 17:03:45
  U niego to normalne, solidne bolszewickie korzenie.
 • @interesariusz z PL 16:44:25
  //Rozpad Jugosławii był wszystkim na rękę//

  E tam takie austriackie gadanie.Jakim "wszystkim";Polakom? Szwedom? Portugalczykom? Komu było na rękę temu było, ale mówienie że "wszystkim" jest przesadą.Głównie,przede wszystkim,pryncypialnie i niezaprzeczalnie na rozpadzie Jugosławii a zwłaszcza wzmocnieniu czynnika islamskiego zależało USA.

  // głównie dyplomacja i elity niemieckie zachęcały do wyłamania się Słowieni i Chorwacji z Jugosławii.//

  To teza rozpowszechniana (przynajmniej do niedawna) przez pana Michalkiewicza.Ja zaś pytam jakie to korzyści wyciągnęły Niemcy z rozpadu Jugosławii.To po pierwsze.
  A po drugie mam pytanie:dlaczego Swobodan Miloszewicz,człowiek było nie było chyba zorientowany,w swych licznych wystąpieniach na temat rozpadu Jugosławii zawsze mówi ogólnie "zachód" lub szczegółowo :CIA,NATO,USA ? dlaczego nie wspomina o Niemcach?
  Na YT jest sporo materiałów,można posłuchać.
 • @interesariusz z PL 17:01:13
  Akurat w tej chwili przetrwanie jest najważniejsze.
  Byłam w Polsce już kawał czasu temu, jeszcze za rządów Tuska, ale z rozmów już wtedy wyczuwało się, że ludzie są świadomi, że żyją w państwie represyjnym, ograniczającym ich działalność gospodarczą i niesprawiedliwym - i że nie mają żadnego wpływu na politykę, co jest zresztą zgodne z prawdą. Ci, z którymi rozmawiałam nie głosowali na Tuska, albo wcale nie głosowali. (Wszyscy się dziwili, któż to tego Tuska wybrał, bo jeszcze wtedy PiS wydawał się lepszą alternatywą.) Trudno więc się dziwić, że w takiej sytuacji większość się okopała i postawiła na przetrwanie.
 • @ikulalibal 17:19:49
  „A po drugie mam pytanie:dlaczego Swobodan Miloszewicz,człowiek było nie było chyba zorientowany,w swych licznych wystąpieniach na temat rozpadu Jugosławii zawsze mówi ogólnie "zachód" lub szczegółowo :CIA,NATO,USA ? dlaczego nie wspomina o Niemcach?”

  Może dlatego, ze to nie Niemcy rządzą w Niemczech?
 • @ikulalibal 17:19:49
  czepiasz się słówek, wszystkim, znaczy wszystkim, którzy mogli mieć realny wpływ, jak wiadomo, Jugosławii nie wsparli sojusznicy. W owym czasie nie mogli mieć realnego wpływu, byli za słabi.

  Nie mam pojęcia, co rozpowszechnia Pan Michalkiewicz. Takie głosy, o judzeniu przez niemieckich polityków i "osoby wpływowe", tłumione przez mendia, pamiętam z czasów owej wojny. Ponadto błyskawiczne uznanie niepodległości przez Niemcy jest faktem.

  A Miloszewicz mówił o wojnie, nie o "rozgrzewaniu głów".
 • @Lotna 17:20:25
  Nie o tych mówię. Ci, co nastawili się na przetrwanie z powodu poglądów politycznych są poza moim zainteresowaniem.

  Państwo jest bardzo niesprawiedliwe, ale czy represyjne, wątpię.

  Na politykę nie mogą mieć żadnego wpływu, bo się na tym tak dalece nie znają, że nawet nie można z nimi podyskutować na ten temat.
 • @interesariusz z PL 17:54:05
  Nie przesadzaj, nie wszyscy są ignorantami politycznymi. Natomiast partie pro-polskie jakoś w lll RP nie mają racji bytu albo w ogóle nie są rejestrowane i o tym tu mowa. Do PiSu też ponoć ludzie się garnęli po Smoleńsku i nie byli przyjmowani - teraz już wiadomo dlaczego.
 • @ Autor - 5*
  DK
 • Czy nasz prezydent coś sprzedał w USA oprócz resztek naszej suwerenności i godności?
  TAK
  Du...ę
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:44:25
  "ktoś na nich głosuje. Polacy?"

  TAK
  Emigranci, sprzedajne mendy, zwykli durnie, ..................
  ... i kilku niedoinformowanych oraz naiwnych
 • @interesariusz z PL 16:14:17
  "A co robił nasz prezydent, to nie wiem, tym razem miał własne biurko do podpisania cyrografu"

  Ponoć aby znów nie było pośmiewiska tym razem zabrali ze sobą swoje
 • Do Autora- w innym temacie
  Zadane jakiś czas temu pytanie , czy powinno być miejsce na Neonie dla Janusza Kamińskiego uznałem za głupie. Dziś wszedłem na wpis tego członka PiS i zmieniam zdanie. Powinien być jednak ustalony jakiś 'pułap' neonowego dna i to znacznie wyższy niż poziom tego Pana.
 • @Hades 20:15:19
  Odczep się od emigrantów z łaski swojej. Wielu emigrantów w ogóle nie głosuje, bo uważają, że nie powinni, skoro nie mieszkają w Polsce.
 • Sprzedać czy kupić?
  Z ostatniego akapitu wnioskuję, że uważasz, że sprzedanie jest lepsze niż kupienie. Nie rozumiem tego. Dlaczego lepiej jeździć po świecie i sprzedawać, niż kupować? Co jest lepsze w sprzedawaniu niż w kupowaniu?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:44:25
  Nawet nie trzeba być specem od analizy ekonomicznej, że rozdawnictwo w takiej ilości jak to robi zażydzony PiS i nie mówię tu o dawaniu dla Polaków, a o płaceniu haraczu dla żydów w Polsce, gdzie miliardy idą na renowacje cmentarzy, muzea, teatry, gminy żydowskie, a dodatkowe miliardy dla banderowców. Spowoduje krach w Polsce, odłożony w czasie.
  To jest dalsza część budowy Polin przez PiS, którą zapoczątkowali Balcerowicz i Lewandowski z UW i UD. Polska ma być niewypłacalna zadłużona i stać się pustynią bezideową, co widzimy jak atakują naszą wiarę, kościoły i profanują co dla nas katolików jest najświętsze. A zażydzony PiS, nawet nie reaguje. Bo sam kaczor mów i"Izrael to cud naszych czasów" gdzie strzelają do bezbronnych palestyńskich cywili.
  Więc jakiego bożka wyznaje kaczor, bo mój Bóg Jezus Chrystus nie pozwala na zabijanie.
  Szczęść Boże Jarku.
 • @Mariusz G. 22:42:55
  Nie martw sie Panie Mariuszu G. Przyjdzie taki czas, gdy ten osobnik skoczy z poziomu swojego ego na swój poziom IQ, i mokra plama z niego zostanie...
 • @Pyra z Wildy 09:38:41
  On wyznaje chyba tego samego co jego zleceniodawcy i szefowie- złotego cielca.

  Serdeczności :)
 • @GPS 03:24:09
  Nie stwierdziłem tak. Uczciwy handel polega na kupowaniu i sprzedawaniu a nie tylko kupowaniu.
 • @Mariusz G. 22:42:55
  Dla tego osobnika pojęcie dna jest bardzo ruchome. Już myślmy, osiągnął a tu nagle myk! I dwa metry mułu :)
  Starczy zobaczyć jego dzisiejszy wyczyn.
 • @Lotna 01:16:22
  "Wielu emigrantów w ogóle nie głosuje, bo uważają, że nie powinni, skoro nie mieszkają w Polsce"

  I dla takich emigrantów SZACUN bo tak powinno być:
  - TU nie mieszkają to TU nie wybierają
  - ja też dla nich nie wybieram

  JA mam na myśli TĄ drugą część emigrantów:
  - tych co w Polsce nie mieszkają
  - nie mieszkają i nie mają tutaj niczego czym by ten kraj wspomagali: jakakolwiek działalność czy to gospodarcza czy publiczna - bo samo klikanie przez internet się nie liczy

  I to jest od dawna moje twarde stanowisko:
  Jakiekolwiek wybory tylko i wyłącznie na terenie RP
  (plus inne warunki - ale ten jest podstawowy)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:09:39
  Osobnik Kamiński jest jak jego ulubiona partia polityczna czyli PIS. Napisał, że dąży do prawdy, tak jak PiS dąży do prawdy w sprawie Smoleńska. Tylko może nie zdążyć. W swoim wpisie przeżywa męczeństwo za urlop, jakiego mu udzieliłeś niczym Janda po utracie dotacji do swoich teatrów.
 • @zbig71 13:15:43
  Raczej urlopik.
  Zresztą nie chcę go zbyt często urlopować, tak świetnie się zaoruje, że byłoby szkoda :)))
  A PiSowi przynosi więcej szkody niż Husky.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:21:14
  Husky jest dumny z Dudy za to, że ten za nasze ciężkie pieniądze zapewnia sobie i szabesgojom z PiS koryto na następną kadencję. Co delikatnie mówiąc, nie jest optymistyczne. No i wzdycha za człowiekiem, który przewerbował się do amerykańskich bezpieczników kładąc lachę na wcześniej złożoną przysięgę.
 • @zbig71 13:34:11
  Oj tam... Nie bierz go na poważnie, to taki portalowy komik. Czy ty potrafilibyś pisać (a właściwie wklejać) takie szmoncesy? :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:40:30
  Nie , jego wklejki są wyjątkowo denne.Czasem uda mu się wkleić coś w miarę strawnego, ale rzadko.
 • Biedny, zagubiony Janusz K.
  Walczy jak "leff" i wszyscy go olewają wszyscy prezentują odmienne poglądy.
  Wystarczy popatrzeć na punktacje za wpisy Ruszkiewicza (4.3/5) za "ripostę" Janusza (1.4/5). Janusz pewnie sam się zapunktował i poparł go pewnie Husky.

  Jak widać Ruszkiewicz chodzi po ziemi trzyma się faktów a Janusz lewituje w oparach absurdu żydowskiej globalnej propagandy.
  Pisze tak jak zakodowany w latach 80tych solidaruch...
  a czasy się zmieniły ludzie widzą i wiedzą o wiele więcej niż zapodawała kiedyś "Wolna Europa" albo "ambona" a nawet główne media zachodnie w rękach globalnej mafii żydowskiej które kłamały tak jak dzisiaj nie od dzisiaj..od zawsze.
  Dzisiaj wszyscy (poza Januszem) wiedzą że te media kłamią na potęgę
  nawet sami byli pracownicy to przyznają (byli bo jakby to przyznał aktualny pracownik to stałby się były w ciągu kilku chwil).

  Mogę się zgodzić z Januszem w jednym... ruskie media były podobnie zakłamane w czasach Stalinowskich czyli w czasach gdy Rosją rządziła mafia żydowska (żydokomuna) .. jak widać kłamstwo u mafii żydowskiej to rodzaj deklaracji wierności, patriotyzmu lojalności wobec władzy zwierzchniej (Polskie władze PIS też uprawiają tę dyscyplinę "sportu")
  Dzisiaj te metody widzimy nie w Rosji a na tzw zachodzie...zdominowanym przecież przez globalną mafię żydowską
  (mafia żydowska to wspólny mianownik większości współczesnych degeneracji systemowych).

  Janusz Stalina już nie ma od 65 lat... a ty ciągle mentalnie żyjesz w epoce Stalinowskiej... dzisiaj stalinowcy i trockiści razem budują globalną dyktaturę Żydowska na bazie potęgi USA (upadającej już potęgi).

  Na koniec dodam że poszukiwacz prawdy znany jako Janusz banuje ludzi o odmiennych poglądach (np mnie kolegę ze szkoły.. z innymi kolegami też ma takie napięte relacje) ... to też klasycznie Stalinowskie metody.

  Janusz to ty masz problem ze sobą, cala reszta jest normalna w swoim zróżnicowaniu poglądów... ty jesteś "inny".
 • @Oscar 16:02:42
  Spoko, kompromituje się na własny rachunek. Dlatego m.in tu jest. Tak się bidulek martwił, że za dzisiejszych goopawy paszkwil dostanie bana ale jak słusznie zauważył p.Opara chyba właśnie na to liczy, żeby wyjść na "męczennika". A tu niespodzianka - paszkwil (bo notką trudno to nazwać) poszła w Polecane. Niech komentatorzy ocenią. No i oceniają...:))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:18:26
  I słusznie...niech oceniają.
 • @zbig71 13:34:11
  //Husky jest dumny z Dudy//

  Tak jak i pozostałe 99% Polaków

  Prawdziwych Polaków
  Reszta to .....
  8-)))))))
  pzdr
 • @Husky 17:36:19
  99%Polaków? Skąd masz te dane? A ta reszta to kto?
 • @Husky 17:36:19
  Czy zdarza się, że pies nie jest dumny ze swego pana?
  Coś Szanowny przeholował z tym jednym procentem; to musi co wścieklizna.
  Wszyscy muszą kochać swojego prezydenta!!!
 • @zbig71 17:41:58
  Reszta to jeden procent
  Tylko tyle
  8-))))))
  pzdr.
 • @Husky 17:36:19
  Chciałeś oczywiście napisać - Poliniakow.
  Trochę się w Polsce rozplenili ale to chwilowe.
 • @Husky 18:06:47
  Ech no..... nygus z Ciebie Husky.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:07:39
  Dostali ostatnio sporo polskich paszportów. I mają połączenia lotnicze w wielu polskich miastach. Do swej obecnej ojczyzny.
 • @zbig71 17:41:58
  "99%Polaków? Skąd masz te dane?"
  Z londyńskiej budki z kebabem w której na zapleczu sprząta :))
 • @zbig71 17:41:58
  "A ta reszta to kto?"
  Somalijczycy
 • @Hades 20:09:46
  Chwalił się , że ma nową pracę.
 • @zbig71 20:17:14
  Wiem
  kaczelnik na spędzie Gazety NIBY Polskiej:

  "Musimy dotrzeć do ludzi (...) Nawet niewielka rozmowa może doprowadzić do werdyktu, którego oczekujemy. Sporę rolę odegra również INTERNET "

  Zapewne w końcu doszczekał się awansu na starszego zadaniowego PIS'owskiego TROLLA

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej