Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22517 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Landyzacja Polski czy przykrywka dla 447?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W mediach obozu PiS wielkie poruszenie.

 Podobno PO zamierza przeprowadzić zamach na podstawy ustrojowe RP planujac reformy, które zdaniem propagandystów obozu "dobrej zmiany" doprowadzą do nowego "rozbicia dzielnicowego" i w konsekwencji do utraty suwerenności. Zaiste  chwalebna czujność!

Polskie państwo jest zbyt scentralizowane i staje się pod rządami PiS coraz bardziej. Widać starą bolszewicką szkołę Kaczyńskiego.
Obywatele są traktowani jak bydło wyborcze, któremu starczy dosypać trochę paszy i pobiegnie do wyborów, żeby podziękować swoim panom. Wiele dziedzin życia społecznego powinno w większym stopniu zależeć od samorzadow lokalnych. Prerogatywy, które zawsze i bezwzględnie powinny należeć do rządu centralnego to obronnosc, porządek publiczny, szkolnictwo i służba zdrowia zapewniająca opiekę na poziomie podstawowym. Ze spraw gospodarczych państwo powinno zarządzać kolejami, telekomunikacją, przemysłem obronnym. Resztę spraw można i powinno się oddać w ręce samorządów bo jest to najbliższe polskiej tradycji.

 Nie może być oczywiście zgody na jakąkolwiek "landyzacje" Polski, zresztą takie zmiany wymagałyby zmiany konstytucji a PO nie ma na to szans. Najbliższe jest PiS ale nie wierzę, że Polacy upadną tak nisko.

Całe to aj waj wygląda mi na kolejną próbę medialnego przykrycia sprawy 447, która jest realnym zagrożeniem dla Polski. 
Jeśli PiS dostanie na jesień większość parlamentarną to zaniesie te pieniądze żydom w zębach. Oczywiście PO też będzie za jak zawsze gdy chodzi o szkodzenie Polsce. Takie porozumienie ponad podziałami.

Motywem przewodnim kampanii wyborczej do PE była "onucowatość" Konfederacji. Udało się poskromic tę ruską bestię bo okazalo się, że Putin nawet nie podesłał dienieg. Problem jednak pozostał i jakoś trzeba zagluszyć temat i skierować mysli Polaków w inną stronę. A co lepiej się do tego nadaje jak planowana, rzekoma, akcja dezintegracji Polski? I to jeszcze przez "wroga" czyli PO? Spin doktorzy dumali, dumali i wydumali czym tu zajac Polakow, żeby nie myśleli o sprawach niepotrzebnych.

Na pierwszy ogień poszły psy medialne w tym także "blogerzy" na usługach PiS. Takie rozeznanie bojem, zobaczymy czy temat chwyci?

No zobaczymy czy Polacy znowu wypadną w medialną pułapkę? Czas pokaże.

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Słuszna uwaga.
  Przeniosę i tutaj swój komentarz w dyskusji pod takim siejącym panikę wpisem:
  ""Decentralizacja czyli administracyjny demontaż państwa. Preludium do rozbioru. Polska już to przerabiała kilka razy w przeszłości. Reakcja patriotów była spóźniona."

  Ładnie piszesz, tylko nie widzisz że to oznacza wrogie przejęcie Państwa Polskiego przez przyznanie zwiększonych kompetencji samorządom i sądom, a więc i władzy wykonawczej i jednocześnie sądowniczej. A że te dwie władze działające w związku, czy innej formie zmowy oznaczają już totalitaryzm, terroryzm państwowy i faszyzm państwowego z prywatnym, to masz dokładnie to samo co robi PiS. Jedna różnica jest w tym że faszyzm PiS-owski dokonuje zawłaszczenia i wrogiego przejęcia Polski w całości.
  Zauważ też że w obu przypadkach miałaby pozostać ta sama władza sądownicza, która w ostatnich latach intensywnie podmieniała nam praktykę sądownictwa na typowo talmudyczną mającą wzgląd na osoby, co u nas oznacza bezprawie i z wyniesieniem magicznego zwrotu "daje się interpretować" do rangi dogmatu religijnego i magicznego zaklęcia po którego wygłoszeniu można już ogłaszać dowolny wyrok.

  Razem mamy klasyczny matrix - co wybierzesz toś wpadł. Starczy dać sobie wmówić taką narrację rzeczywistości że mamy wybierać między PiS, a PO. :- (
  A to jest właśnie najgorsze.
  Jedyny sensowny wybór jak na tą chwilę stanowi Konfederacja Propolska. Tu trzeba myśleć - jak ją wzmocnić i rozpropagować."
 • @miarka 16:47:55
  Celowo nie poruszyłem sprawy sądownictwa bo to jest temat wyjątkowy i wymaga osobnego opracowania.
  Żeby nie wchodzić w detale - sądy tzw grodzkie powinny mieć o wiele szerszy zakres spraw do orzekania a prezesi powinni pochodzić z wyborów lokalnych. Sprawy większej wagi powinny być kierowane do sądów krajowych. Kastę trzeba rozbić i zlikwidować.
 • Po pierwsze
  o decentralizacji mówią wszyscy aktorzy sceny politycznej i PO i PIS i SLD i pozostały badziew.Rzecz jasna dotyczy to również tego okresu kiedy wymienione podmioty nazywały się inaczej.Nie przypominam sobie żeby przez ostanie trzydziestolecie jakiekolwiek ugrupowanie parlamentarne mówiło:jesteśmy za silnym,scentralizowanym,państwem.
  Kto ma jakiś wątpliwości niech pogrzebie w aktualnościach epoki AWS z jej "programem czterech reform" https://pl.wikipedia.org/wiki/Program_czterech_reform
  PIS-dzielce dziś rżną głupa ale przecież Bzek był ichniejszym premierem

  Po drugie;Kaczor sam nie tak dawno napomykał o Podkarpaciu jako drugiej Bawarii.A Bawaria jak wiadomo jest krajem związkowym w ramach federalnego państwa.
  "Kaczyński zapowiada przemianę Podkarpacia w drugą Bawarię"
  https://natemat.pl/251157,polska-bawaria-na-podkarpaciu-kaczynski-mowil-o-zmianach-w-regionie
 • @ikulalibal 17:19:41
  Zgadza się, to gadanie o "federalizacji" to ściema dla idiotów. Byle nie poruszać ważnych tematów.
 • Walka trwa
  https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/uszkujnik-pdf.pdf
  Powyższy link do broszury z 1979 roku pomoże zrozumieć wiele spraw które dzieją się obecnie
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:23:49
  "Zgadza się, to gadanie o "federalizacji" to ściema dla idiotów. Byle nie poruszać ważnych tematów"

  Do tego manipulacja pod budowę matrixu jako zamkniętego wyboru między PiS, a PO, wyboru z obu stron dla nas tragicznie złego.
  - Jednak na zasadzie "byle nie tamten, bo on gorszy" to mogą wielu zbałamucić.

  Niestety na tej zasadzie wyboru negatywnego, a więc emocjonalnego, odbierającego rozum i pamięć, oraz ludzkie uczucia i zasady moralne jest łatwo bałamucić wyborców, zwłaszcza oglądaczy TV. Niektórzy nawet mówią że takie sprzedajne media to już "partie nadwładzy".

  Ściema jako trwały element właśnie zaczętej kampanii wyborczej jest więc gwarantowana.
  Kto ma pieniądze może w państwie faszystowskim bez problemu kupić sobie media i zamawiać dowolne menu ściemy pod propagandę.

  Trzeba więc znaleźć swoje sposoby docierania do wyborców.

  Bez przełamania monopolu mediów "prywatnych" (czyli żydowsko-niemieckich) i kaczystowskich na nadawanie przekazów o treściach politycznych kierowanego do narodowej przestrzeni medialnej szanse dla Propolaków na wygraną są niewielkie.
  Kontrola nad mediami to kompetencja Narodu. - Problem że nie wiemy jak ją dla Narodu Polskiego odzyskać.

  Wydawało się że po dyskryminacji Konfederacji podczas ostatnich wyborów będzie jakaś akcja pronarodowa podjęta, a tu wciąż cisza. - Gdzie Ruch Narodowy? Gdzie struktury Marszu Niepodległości? Gdzie braunowska "Pobudka"?
 • Ogólnie - zgoda z Autorem.
  Od siebie dodam, że magdalenkowa ferajna najprawdopodobniej uzgodniła, iż na jesieni ma wygrać PiS. Być może jest to podyktowane poprzez złowrogą liczbę 447 - bo to PiS będzie płacił Piekłu. PO nie może już wrzeszczeć, że będzie bez ograniczeń przyjmować kolorowych - czy budować tutaj z większym rozmachem Sodomę i Gomorę. Dlatego teraz PO pomaga PiS-wi wygrać na jesieni - poprzez straszenie Polaków rozbiciem dzielnicowym.
  Wniosek?
  Aby zrozumieć tzw. demonkraturę w atrapie Polski - nie wolno magdalenkowej ferajny rozbijać na PO, PiS czy pomniejsze monstra.
 • To już się dzieje....
  nie wiem kiedy pod nazwami miejscowości (przynajmniej na Podbeskidziu) pojawiły się tabliczki z nazwą euroregionu, np Euroregion Beskidy.
  Ciekawe gdzie ulokuje się książę tego euroregionu (czyli wytypowany przez NWO jakiś oligarcha), bo patrząc na zamek w rezerwacie Noteci (15 pięter do góry, ile w dół to nie wiadomo) zamek w Żywcu jest chyba stanowczo za mały, zaś ten w Bielsku to z uwagi na położenie i też wielkość także się nie nadaje. Ale spore inwestycje w górach pewnie stworzą odpowiedni stosowny dla księcia teren pod jakis dla niego zamek.

  Mamy więc przed nami czasy feudalnego kapitalizmu, gdzie można człowieka wyrzucić z pracy bez powodu, w sensie dosłownym o czym przekonała się jakiś czas temu pani magister farmacji, którą dosłownie z minuty na minutę (nie godziny na godzinę, czy z dnia na dzień) wyrzucił rękoczynami z apteki, jej miejsca pracy tzw koordynator (korporacyjny pies. Nie obrażam tutaj tych poczciwych zwierząt)
  Po prostu powiedział : "proszę zabrać swoje rzeczy i do widzenia". Na jej pytania o co chodzi? dlaczego? została wzięta za frak i wyrzucona z apteki...
  KOMUNO (PRL-u) WRÓĆ!!! i zrób znowu porządek z tymi kapitalistami, właścicielami naszego wspólnego majątku.
 • @demonkracja 18:39:28
  "Aby zrozumieć tzw. demonkraturę w atrapie Polski - nie wolno magdalenkowej ferajny rozbijać na PO, PiS czy pomniejsze monstra".

  Jasne: "Do jednego wora ...". Tylko dobrze zawiązać!
 • @miarka 18:55:05
  A wór do jeziora.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:10:42
  A, to musiałby być gęsty wór, bo jeszcze ryby by powyżerali. Jednego takiego to chińscy celnicy złapali na granicy jako przemytnika i zgodnie ze starym chińskim zwyczajem wrzucili jako wkładkę mięsną do kotła w którym gotowali zupę na kolację. Problem że musieli od razu jednego pogranicznika postawić z chochlą żeby tego przemytnika walił nią po głowie jak tylko zauważy że im ziemniaki z zupy wyjada.
  Tak i oni - 40 lat przeżyli, to muszą mieć talent do zdobywania pożywienia. A ryb szkoda.
 • @Polantek 18:04:05
  Może jakieś streszczenie/destylat?

  Pozdro!
 • @Autor
  O ile temat roszczeń jest arcy istotnym, o tyle kwestii ewentualnej landyzacji nie należy bagatelizować.
  Swojego czasu byłem skłonny podejrzewać, że naczelnik ściąga do Polski jankesów, aby pozyskać gwarancje integralności ziem polskich i mówię tu o tzw. ,,ziemiach odzyskanych", ale z biegiem czasu nabrałem przekonania, że amerykańska armia w Polsce ma bronić Żydów przed Polakami, a także ma bronić żydowskich interesów, na wypadek gdyby jakimś cudem władzę w Polsce udało się przejąć Polakom.
  Dość szczególnym zjawiskiem podczas minionych wyborów do eurokołchozu. Otóż okazuje się, że mapa Polski została podzielona na pół pod względem ulokowania poszczególnych elektoratów i można powiedzieć, że od Wisły na wschód wygrywa PiS, a od Wisły na zachód PO.
  Niektórzy publicyści próbują tłumaczyć prounijny charakter ściany zachodniej tym, że spora grupa tamtego społeczeństa jest związana z europejskim, a uściślając, to z niemieckim biznesem. Zapewne jest w tym doza prawdy, ale w mojej opinii Niemcy solidnie zainwestowały w tereny, które przed wojną do III Rzeszy, co mieszkańcy tamtych terenów odczuli wyraźnie i nie przypadek sprawił, że to Wrocław, a nie Lublin, czy Kraków, stal się ,,Little Ukraine".
  Kiedy wrócimy pamięcią do wydarzen na Ukrainie i do obalenia Janukowycza, to przypomnimy sobie, że wziąwszy się pod rączki, we wspólnym marszu, w jednym szeregu szli Merkel, Tusk, Komorowski, ale także i Kaczyński, a Kukiz spiewał majdanarzom swoje marne songi.
  Nie wiem, czy był tam Michnik i nie ma to znaczenia, ale wielkie znaczenie ma to, co raczył powiedzieć goszcząc w polskim Stanisławowie na Ukrainie (dzisiaj Iwano-Frankowsk), a mówił, że dobrze było gdyby Polska wraz z Ukrainą stworzyły jeden twór państwowy i choć dla normalnego człowieka brzmi to co najmniej banalnie, to nie jest to bynajmniej abstrakcja i stawiam teze, że proces utworzenia michnikowego Polukra juz dawno został zainicjowany. Niemcy prędzej, czy później odzyskają swoje tereny i nie będą do realizacji tego używać czołgów, a przeprowadzą na wiadomych terenach referendum na wzór tego z Krymu z tą tylko subtelną różnicą, że na Krymie chęć przynależności Krymu do FR wyrazili Rosjanie zamieszkujący półwysep, a u nas za powrotem ziem odzyskanych do Niemiec opowiedzą się niestety Polacy i landyzacja jest ścisle związana z tym wszystkim. Ja nie wiem kiedy to nastąpi, ale kiedyś nastąpi i jest to proces nieunikniony.
  Dodam, że ma to ścisły związek z Żydami, gdyż to oni są autorami tego projektu, a teraz na Ukrainie mają jeszcze nie tyle prezydenta ile naczelnika na wzór naszego kaczelnika i jego zuchów jak Gliński np.Tak to widzę.

  Pzdr!
 • @Jan Twardowski 22:46:36
  Masz tu uwagi co do gróźb idących za landyzacją słuszne, ale nie na ten czas.
  - Z czymś takim do wyborów nikt nie pójdzie bo przegra. Tak samo jakby Kaczyński szedł do wyborów pod hasłem zaostrzenia faszyzmu i terroryzmu państwowego. - Też by przegrał z kretesem.

  Za to z tematem roszczeń, czy zaostrzenia talmudyzacji prawa, to oni wszyscy by przegrali, bo przecież by startowali zgodnie.

  W każdym razie propolacy już sporo wiedzą czego oni nie zrobią, a więc i gdzie, i w kogo uderzać. Te wybory co idą są dla istnienia Polski decydujące.
 • @miarka 23:05:50
  Zgadzam się co decydujących wyborów, ale Polacy muszą wiedzieć, że w wyborach zmierzą się z jedną, skonsolidowaną siłą - z POPiSem z naciskiem na ,,skonsolidowaną".
  Oni nie będą wizualizować swoich zamiarów w kampaniach wyborczych. PO jest z PiSem dogadane. Narracja będzie taka, że PiS kupiło społeczeństwo, co zresztą będzie zgodne z prawdą i jeżeli to społeczeństwo nie uświadomi sobie, że siedzi na minie, słabo to widzę, choć staram się być optymistą.
 • @Jan Twardowski 23:42:16
  Myślę podobnie. Społeczeństwo albo uświadomi sobie że POPiS to rzeczywista mina która ma eksplodować zaraz po wyborach niezależnie od tego czy będą postrzegani razem czy jako walczące strony; że ona ma eksplodować likwidując Polskę, wywłaszczając, niszcząc i zniewalając Polaków; albo po prostu już nas jako Polaków nie będzie.

  Jasne że oni do końca będą szli z kłamstwem i obiecywaniem wszystkiego wszystkim na ustach, tylko że to wszystko obiecanki-cacanki a głupiemu radość.
  Do tego "sukces gospodarczy" Morawieckiego to oszustwo za pożyczone, wielka bańka kosztem długów i wymuszonego puszczenia w ruch rezerw firm, które na jedno gwizdnięcie upadną. Nawet rezerwy złota na czarną godzinę są za granicą.

  Obojętnie kto wygra, kryzys który idzie zmiecie wszystko, i tylko organizacje propolskie mogą tu spróbować zawalczyć o cokolwiek co się da uratować.

  Niby dlaczego ci od 447 nalegają na uznanie roszczeń jeszcze w tym roku? Bo kabała im mówi że jeszcze w tym roku Polacy będą głupi, czy raczej ze ekonomiści dobrze wiedzą że system się ostatecznie lada dzień zawali?
 • @Jan Twardowski 22:46:36
  "Nie wiem, czy był tam Michnik i nie ma to znaczenia, ale wielkie znaczenie ma to, co raczył powiedzieć goszcząc w polskim Stanisławowie na Ukrainie (dzisiaj Iwano-Frankowsk), a mówił, że dobrze było gdyby Polska wraz z Ukrainą stworzyły jeden twór państwowy i..."

  Gdyby udało się to zrobić po likwidacji banderowskiego nowotworu zaszczepionego przez szkopów (a właśnie wylazł na wierzch/ujawnił się) i dojściu Konfederacji do władzy to... byłoby to największe osiągnięcie geopolityczne polskiego wywiadu i powstanie siły zdolnej konkurować w Europie i na świecie z niemiecką dominacją gospodarczą.

  I wcale to nie oznacza powrotu do Niemiec Ziem Odzyskanych.
  Chyba, że czegoś nie wiem...

  Pozdro!
 • @Jasiek 05:22:14
  "...i powstanie siły zdolnej konkurować w Europie i na świecie z niemiecką dominacją gospodarczą. "

  Niemcy mogą chcieć zareagować militarnie, ale wtedy mogą się natknąć nie tylko na WP ale też na "wzmocnie" wschodniej flanki koło Żagania i w Prusiech...
 • @ Autor, All
  Jeśli kaczelnik kombinuje jak powyżej napisałem, to będę mu bił brawo, ale ponieważ mu nie ufam, to będę popierał Konfederację. Ostatecznie może być (sprawa Ogórek i Bartyzela w kurskiej tv jest tu poszlaką) ona także elementem tego planu, ale też i nie musi. Jej poparcie jest w tej chwili dobre bez względu na to czy jest tą częścią czy nie.

  Oczywiście 5*
 • @Jasiek 05:22:14
  Pozostaje zapytać - sukcesem czyjego wywiadu? Pan Kołomyjski to nie polski James Bond.
  Ewntualne powstanie tego, o czym nadmienia Michnik i pomijam już fakt, kim jest ten jegomość, rzeczywiście byłoby spektakularnym zwycięstwem żydowskiego spisku, gdyż połączenie Chazarii i Polin w jeden twór geopolityczny, byłoby spełnieniem ich proroctw o Ziemi Obiecanej, a raczej ich realizacją.
  Proszę mi wybaczyć, ale nie widzę w tym przedsięwzięciu niczego pozytywnego dla nas. Polska oprócz potencjału terytorialnego do Polukra nic by nie wniosła. Nikomu jeszcze nie przyszło do łba, aby policzyć z czego tak naprawdę Polska żyje. Ile jako państwo jesteśmy w stanie zarobić bazując tylko na polskim kapitale i czy w ogóle taki kapitał istnieje.
  Trumpowe deklaracje, że Ukraina jest najaważniejszym partnerem USA poza NATO, w jakimś stopniu potwierdzają, że proces tworzenia Polukra trwa, ale czyim sojusznikiem pozostaje Trump w istocie? Przecież ustawa 447 nie dziala na naszą korzyść, a na nasz pohybel.
 • @Jan Twardowski 07:35:33
  " Ile jako państwo jesteśmy w stanie zarobić bazując tylko na polskim kapitale i czy w ogóle taki kapitał istnieje."

  Dlatego napisałem, że należy popierać Konfederację, gdyż, że ponieważ: Kościół, szkoła, strzelnica, MENNICA :-)

  Zatem jaki problem z kapitałem, hę? ;-)

  A jeśli w tv była ogórkowa ustawka, to 447 też nie wypali - tak myślę.

  Bardzo dziękuję za odpowiedź na mój komentarz.

  Ukłony
 • @Jasiek 07:51:26
  Dlatego też popieram Konfederację, której zadaniem jest wyciągnięcie sprzed ekranów komputerów młodych ludzi w dniu jesiennych wyborów.

  Pozdrawiam!
 • @Jan Twardowski 22:46:36
  "O ile temat roszczeń jest arcy istotnym, o tyle kwestii ewentualnej landyzacji nie należy bagatelizować."
  --------------
  Po to grandziarze utworzyli banderland - aby łatwiej było im zlikwidować atrapę Polski. Jednak sprawa jest otwarta!
  Dlaczego?
  Otóż albo czarci pomiot będzie wykańczać dalej Białą Europę i jej cywilizację albo nie. W pierwszym wypadku Nowy Jedwabny Szlak zmarginalizuje Niemcy i tym samym europejską gospodarkę do poziomu minimum. W drugim wypadku to Niemcy będą zarządzać terenami po byłej Polsce oraz terenami ukraińskimi.
  Wniosek?
  Albo forsę na budowę globalnego Piekła przez czarci pomiot - będą łożyć Chiny albo Niemcy. Jak do tej pory priorytetem dla czarciego pomiotu jest likwidacja białej rasy - i Chiny na pewno nie będą w tym przeszkadzać.
 • @demonkracja 07:59:18
  Zwróć proszę uwagę, że na handlu mogą dorobić się obydwie strony - nie tylko Chińczycy.

  Źle myślę?

  Ukłony
 • @demonkracja 07:59:18
  Może i masz rację, nie wiem, ale osobiście malo się rozeznaję w takich teoriach, w teoriach nt. białej rasy znaczy się. Żydom raczej chodzi o zlikwidowanie europejskiej cywilizacji.
  O ile USA nie polegną w jakiejś wojnie wcześniej, to nigdy nie pozwolą na dominację Niemiec na Ukrainie i w Polsce.Nowy Jedwabny Szlak bardzo wzmocniłby Chiny, a na to jankesi także nie pozwolą. Polukr to projekt Żydów i to oni będą zarządzać naszym i ukraińskim terytorium
 • @Jan Twardowski 08:12:22
  "Nowy Jedwabny Szlak bardzo wzmocniłby Chiny, a na to jankesi także nie pozwolą."

  O ile będą mieli na to siłę. Myślę, że w tej kwestii będą się także musieli przeciwstawić Rosji i Niemcom. Bez rozbijania od wewnątrz nie uradzą.
 • @Jasiek 08:06:28
  "Zwróć proszę uwagę, że na handlu mogą dorobić się obydwie strony - nie tylko Chińczycy."
  -------------------
  Owszem - ale liczą się priorytety czarciego pomiotu - w tym wypadku likwidacja białej rasy w skali globalnej.
 • @Jasiek 08:06:28
  Chiński model cywilizacyjny jest dla nas nie do przyjęcia. Chińczycy mają jednak ogromną przewagę nad Amerykanami na tym polu - nie eksportują go i nie narzucają innym jak to robią od dziesięcioleci USA. Z tego wynika, że Chiny są bezpieczniejszym partnerem.
 • @Jan Twardowski 08:12:22
  "O ile USA nie polegną w jakiejś wojnie wcześniej, to nigdy nie pozwolą na dominację Niemiec na Ukrainie i w Polsce."
  ----------------
  USA nie rządzą Jankesi - a Niemcami nie rządzą Niemcy - chociaż niektórym w/w tak się może wydawać. Nie wiemy tylko do jakiego stopnia czarci pomiot kontroluje Chiny - bo od tego zależą priorytety owego czarciego pomiotu w temacie - choćby likwidacji białej rasy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:17:25
  "Z tego wynika, że Chiny są bezpieczniejszym partnerem."

  Zdecydowanie.
  Zastanawiam się tylko niektórzy nie chcą tego widzieć i jeszcze wyciągają bzdurę komunizmu...
 • @demonkracja 08:24:39
  "Nie wiemy tylko do jakiego stopnia czarci pomiot kontroluje Chiny..."

  Oby wcale.
 • @Jasiek 11:54:47
  Ależ widzą!
  Nie mogą tylko o tym głośno mówić bo wielki pan z nad Jordanu by się wkurzył i wymienił świnie przy korycie.
  Nie gryzie się ręki, która karmi.
 • @Jasiek 11:55:42
  Raczej nie mają tam wielkich wpływów. Chińska polityka jest zbyt hermetyczna.
  W zeszłym roku Netanchuju wysłał do Pekinu delegację, żeby coś załatwiła. Powłóczyli się po korytarzach przez tydzień i wrócili do domu bo nikt nie chciał z nimi rozmawiać...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:06:40
  "Raczej nie mają tam wielkich wpływów."
  ---------------------
  Tak rządzących USA jak i rządzących Chinami wpycha w pewne ramy działania ogromny zapas amerykańskich papierów wartościowych zgromadzonych przez Chiny.
  Wniosek?
  To taka specyficzna piramida finansowa czarciego pomiotu - która w pewien sposób zawęża działalność - Chinom.
 • "BYDŁO WYBORCZE" pod OKUPACJą
  .
  "Obywatele są traktowani jak bydło wyborcze, któremu starczy dosypać trochę paszy i pobiegnie do wyborów"

  Dotyczy to mniej więcej połowy uprawnionych do głosowania:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  durga połowa raczej bojkotuje tę inscenizację demokracji w wykonaniu tego PO.PiSu organizacji przestępczych, do których zalicza się też SP, SLD, PSL, no i imprezy z reguły na jedną kadencję, jak Palikokotki, Kukizki czy nowocześni, niewiadomo do czego.

  Dodać trzeba przy tym, że w kraju okupowanym

  - http://wawel.neon24.pl/post/149205,antypolska-strategia-kameleona#comment_1553792

  są wybory tzw. "demokratyczne" przejawem nie lada perwersji.

  @demonkracja 13:12:49

  Niebywale ważne spostrzeżenie, które wiele tłumaczy, między innymi to, że ChRL i jej kadry są znakomicie powiązane z cytownym przezeń "pomiotem". Niestety wielu Polakom, obciążonym typową polską zaściankowością, nawet do głowy takie coś nie przyjdzie. Jakże chcą zrozumieć wydarzenia ?
 • @Laznik 14:56:32
  100% racji.
 • pod rozwagę
  Jedni straszą Just 447 i ograbieniem Polski na 300 miliardów inni rozbiciem Polski na dzielnice samorządowe by Niemcom łatwiej było przejąć Śląsk i Pomorze.
  A przy tej okazji szczują ludzi na PiS i wiele osób wierzy w szerzoną na różne sposoby wrogą, wrażą propagandę.
  Sztuka polega na tym by skłócić naród z rządzącymi tak jak to było w czasach Stanisława Augusta Potockiego.
  To nad tym właśnie pracują ukryci wrogowie Polski.
  Wielu tego nie rozumie, inni nie chcą tego pojąć.

  Jaka powinna być w obu przypadkach strategia?
  W tej pierwszej całkowite milczenie.
  Nie ma dla nas tego tematu.
  Jeśli coś , ktoś w tym temacie brzęczy, to za oceanem.
  W Polsce jest jasno i klarownie rozstrzygnięta sprawa co dzieje się w przypadku bezpotomnego zgonu obywatela polskiego. Reguluje to prawo polskie i żadne inne.
  Koniec kropka.
  W przypadku pomysłów z rozbiciem Polski na samorządy, ponieważ ten pomysł zrodzi się i jest lansowany przez niektóre grupy polityczne, robić tak jak zalecał Piłsudzki
  – Bić kurwy panie premierze.
 • @Oświat 20:14:02
  //Reguluje to prawo polskie i żadne inne.
  Koniec kropka.//

  A cóż to znaczy "polskie prawo" teraz kiedy okazało się że ona jest tworzone w Izraelu?

  "MS: Ustawa o IPN była konsultowana ze stroną izraelską "
  https://dorzeczy.pl/kraj/55881/MS-Projekt-ustawy-o-IPN-byl-wielokrotnie-konsultowany-Rowniez-ze-strona-izraelska.html
 • @ikulalibal 20:42:38
  Doskonały przykład na to co się dzieje, jak chce się pisać prawo także dla innych (obejmujących innych) Takich rzeczy należy unikać, a jak ktoś szkaluje Polskę czy Polaków to szukać na takich kija w obowiązującym kodeksie karnym.
  Innymi słowy nie silmy się na to by być świętszym od papieża.
 • @Oświat 20:54:06
  //a jak ktoś szkaluje Polskę czy Polaków to szukać na takich kija w obowiązującym kodeksie karnym//

  Takich co szkalują Polskę i Polaków i to z wyżyn międzynarodowej dyplomacji jakoś nie brakuje,tylko tych kijów jakoś nie widać.
 • @ikulalibal 21:10:10
  Robić to można na różne sposoby. Protest placówki dyplomatycznej, ale też gdy taki czy owaki pisze źle o Polakach to my mu w odpowiedzi podwójnie, o jego łajdactwie, czy to o holokauście Indian, czy o mordowaniu Palestyńczyków, czy o lichwie i złodziejstwie i przekrętach.
  To jest kij i metoda na czynną obronę.
 • @Oświat 21:28:01
  Przestań panie Oświat pieprzyć trzy po trzy na tematy aż nadto znane.
  Polska i Polacy są szkalowani przez polityków I -szo ligowych na łamach czasopism o globalnym zasięgu i kreujących światową opinię.
  Zaś "nasz kij" którym to rzekomo mamy obijać oszczerców to nieśmiałe popiskiwanie w lokalnych mediach bez żadnego znaczenia.Puste,bezsilne gesty czynione na użytek wewnętrzny.
 • @ikulalibal 21:44:17
  Kij, o którym bredzi Oświat, wygląda tak jak ustawa o IPN, która okazala się kijem, a i owszem, ale kijem na Polaków, którym od razu na całym świecie zarzucono antysemityzm i pan Oświat dobrze wie jak to dziala, a działa zawsze przeciwko Polsce i stąd jego zachęty do szukania kija nawet w prawie karnym. Jednym słowem, to im większy kij, tym Polak większym antysemitą, a taka narracja dla żydostwa jest jak najbardziej pożądana, a tym samym dla PiS, tylko pisiory się nieco szczypią przed wyborami.
 • @Jan Twardowski 23:45:00
  Nie zwracaj uwagi na Oświata. Gdyby PO dała mu 505+ to pisałby peany na cześć Tuska. To taki "sort".
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:17:09
  Generalnie nie nie przejmuję się tym, co piszą huskie, z racji tego, że to są bzdury powtarzane przez wierchuszkę, ale Oswiat uprawia dywersję i manipulację, namawiając do działań, które zawsze zwracają się przeciwko Polakom.
 • @Jan Twardowski 00:31:17
  Dlatego trzeba go demaskować. Robi wybitnie wrażą robotę.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:06:40
  "Powłóczyli się po korytarzach przez tydzień i wrócili do domu bo nikt nie chciał z nimi rozmawiać..."

  Jejku... jakie śtlaśne. Tak mi psiklo ;-)))

  Dzięki za info :-)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:00:01
  Takie mamy niestety sądy. Dlatego reforma zdegenerowanej czerwonej mafii jest konieczna. Dopóty żodokomunistyczne sądy będą rządzić i sądzić po swojemu, póki się ich nie POGONI! Prawda jest jedna....jedyną szansą dla rozwoju Polski jest powrót do fundamentów cywilizacji łacińskiej oraz zablokowanie drogi dla wszelkiego lewactwa, przede wszystkim dla liberalizmu, genderyzmu i wszelkiego rodzaju zboczeń....
 • @kula Lis 68 08:29:38 NAJWYŻSZA UMOWA NARODU POLSKIEGO
  KONSTYTUCJA

  JAKO NAJWYŻSZA UMOWA NARODU POLSKIEGO

  ZBIÓR PRAW I OBOWIĄZKÓW W PAŃSTWIE POLSKIM
  USTANOWIONYCH NINIEJSZYM NAJWYŻSZYM AKTEM PRAWNYM
  OBOWIĄZUJĄCYM OD DNIA OGŁOSZENIA.
  wersja robocza

  0. My Naród Polski jesteśmy właścicielami Państwa Polska leżącego na naszych odwiecznych Ziemiach między Odrą a Bugiem oraz Bałtykiem a Tatrami.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Odnosząc się do projektu decentralizacji, to przypominam, że niesławnej pamięci żydowska Unia Wolności bredziła 15 lat temu o.... regionalizacji Państwa. Teraz sprawa wraca w bardziej drastycznej formie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej