Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22544 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Jak funkcjonuje NEon 24.pl

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pisałem o tym wielokrotnie ale doszedłem do wniosku, że trzeba pewne rzeczy przypomnieć.

 Powody są dwa. Pierwszy to taki, że rejestruje się coraz więcej użytkowników. Drugi - co jakiś czas spotykam sie z uwagami, że NEon to agenturalny portal zarządzany przez WSI, GRU, FSB i co tam jeszcze. W tym miejscu każdy może dopisać co mu najbardziej pasuje, np Watykan, CIA, MI6, BND, Mossad a nawet SB San Escobar. Z tą drugą grupą nie mam zamiaru polemizować bo zadaniowanego trolla przekonać się nie da.

NEon jest portalem blogerskim, udostępniającym wirtualną przestrzeń każdemu kto ma cos do powiedzenia i chce się tym podzielić z innymi. Tak więc redakcja zarządza tekstami publikowanymi przez blogerów i nie bierze odpowiedzialnosci za tresci i  poglądy autorów.

 Redakcja nie pisze tekstów własnych. Tak się jednak składa, że prawie każdy z nas prowadzi własnego bloga ale te wpisy należy traktować jako prywatne opinie, które są oceniane jak wszystkie inne. 

Nie usuwamy ani nie chowamy publikowanych tekstów. W szczególnych przypadkach takie notki lądują w rubryce Loch. Są jednak cały czas widoczne na SG.

Każdy bloger ma do dyspozycji narzędzia, które umożliwiają mu utrzymanie porządku na swoim blogu - może usunąć każdy komentarz lub nawet zablokować niechcianego komentatora. Ta ostatnia metoda jest niemile widziana bo zwykle świadczy o niskim poziomie autora, który nie potrafi obronić swoich racji. No ale taka opcja istnieje.

Z portalu jeszcze nikt nie został usunięty za poglądy, jedynym kryterium jest kultura wypowiedzi. Chamstwo, wulgarność, brutalne ataki personalne są karane blokadą dostepu. Najczęściej są to krótkie "wakacje" mające na celu zdyscyplinowanie lecz w szczegolnych przypadkach ban jest bezterminowy. Nie da się inaczej, normalnych użytkowników rażą złe maniery, które odstraszają także potencjalnych komentatorów i czytelników. W Sieci jest wiele miejsc, gdzie frustraci mogą dać upust swoim chuciom i niekoniecznie musi to być NEon 24.pl

To by było na tyle, dziękuję za uwagę.

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Na
  Niepoprawnych czytałem takie oskarżenia nt. NEONU. No i Ty drogi Jarku jesteś tam ,, szatanem nr1. Nawet na mnie syczał niejaki Józio z Londynu, bo napisałem o judeochrześcijaninie Dudzie.
 • @zbig71 17:51:53
  Nie dziwota :)
  Na np działa mój największy fun club. Chłopaki myślą, że mi zrobią krzywdę a w rzeczywistości robią świetną reklamę. Każdy kto przeczyta coś wrednego napisanego przez ewidentnego idiotę, zydowskiego trolla to wie, że chodzi porządnego Polaka.
 • @zbig71 17:51:53
  Na niepoprawnych jest grupka "sierot po Neonie" co są gotowi wszelkie plugastwa o Neon mówić, tam każdy z Neon jest dla nich diabłem. Jarek jest diabłe nr 1, bo on przeprowadził czyszczenie Neon z tego rodzaju typków, nie powiem, z dużą korzyścią dla Neon.

  Ale jak widać dziś na niepoprawnych jest dzień porządków i to dobrze, bo naprawdę jest niewiele portali, gdzie Polacy mogą mówić co myślą. Media głównego ścieku dawno pozbyły się Polaków i kłopotu, gdy własną myśl wyrażają. Mamy tam papkę medialną mającą odpowiednio pokierować Polakami przy urnach, by wygrał ten co ma wygrać.

  Zgadzam sie z tym, co napisał Jarek. Tak jest, nie raz promuję teksty z którymi się nie zgadzam ale widzę, że tekst jest dobry a autor potrafi uzasadnić swoje argumenty. Nie musimy być jednomyślni, ale musimy prezentować swoje argumenty i nad nimi dyskutować. Jak napisał Jarek, redaktorzy mają swoje blogi i po pierwsze tymi blogami pokazują jak blog należy prowadzić a po drugie tam prezentują swoje argumenty i tam ich bronią.
 • @Zawisza Niebieski 18:51:06
  A kolega jest ,, ulubieńcem,, Huskyego. Nawet spytałem go, czy wróci, powiedział , że wszystko w swoim czasie. Pewnie jak wygra PiS(oby nie!!!!) To wróci z poczuciem zwycięstwa:-D
 • @zbig71 22:00:22
  Pisałem do pieska, żeby się nie wygłupiał. Tam wśród zabiedzonych umysłowo trolli zdziadzieje. A to są teraz jego najlepsi "koledzy".
 • Szanowni Państwo
  Szanowni Państwo,

  Całkowicie się zgadzam, z krótkim podusmowaniem działaności Neon24.pl - tak jak napisał Jarek Ruszkiewicz. Cytuję:

  "NEon jest portalem blogerskim, udostępniającym wirtualną przestrzeń każdemu kto ma cos do powiedzenia i chce się tym podzielić z innymi.
  Tak więc redakcja zarządza tekstami publikowanymi przez blogerów i nie bierze odpowiedzialnosci za tresci i poglądy autorów".

  Neon24.pl jest, był i będzie- jedynym, prawdziwie niezależnym portalem "FORUM POLAKÓW" - bez cenzury.
  Każdy bloger może pisać - to co uważa za właściwe i merytoryczne - na każdy temat - jak w zakładkach.
  Każdy piszący bloger ma narzędzia kontroli - oraz możliwość wypowiedzi - na dowolny temat.
  Każdy też ponosi odpowiedzialność za własne teksty...za to co pisze.

  Jedynym kryterium jest właściwa kultura wypowiedzi...
  I tak pozostanie - dopóki Neon24.pl - będzie funkcjonował.

  Kontrola właściwych wypowiedzi jest w rękach administracji i moją jako właściciela i Redaktora Naczelnego.

  Neon24.pl - nie jest, nigdy nie był i nigdy nie będzie związany z żadnymi służbami.

  Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich,
  Przesyłam wyrazy uszanowania

  Ryszard Opara
 • @Ryszard Opara 01:27:04
  Panie Opara, czytam Neona już od wielu lat i co do jego funkcjonowania to mam jedno pytanie - czy istnieje jakiś regulamin obowiązujący administratorów?. Mnie jako użytkownika obowiązuje regulamin z którym się muszę zgodzić i go przestrzegać i nie mam nic przeciwko temu pod warunkiem jednak, że drugą stronę też to obowiązuje. Niejednokrotnie na przestrzeni lat zaobserwowałem zjawisko polegające na tym, że niektórzy admini prowokują użytkowników w czasie dyskusji po czym, jeśli im się odpowiedź nie spodoba, usuwają ich konta.
  Może pan Ruszkiewicz przedstawi ile to nowych komentatorów się pojawiło i gdzie oni są,bo ja jakoś ich nie widzę oraz ilu tych komentatorów już usunął w ostatnim czasie.
 • @autor
  Co do różnych frustratów, a co z takim fantem zrobić jeśli frustracja ogarnia admina?
 • @d.jaś 09:41:27
  Usunąłem jednego.
  A gdzie są nowi? Skąd mam wiedzieć ?Część już komentuje, inni zaczną później, ich sprawa. Rejestracja beż ograniczeń działa dopiero od 19.03. Codziennie są nowe rejestracje.
 • @d.jaś 09:43:51
  To nie powinien być adminem.
 • @Ryszard Opara 01:27:04
  „Jedynym kryterium jest właściwa kultura wypowiedzi...”

  Drugim kryterium powinna być poprawność języka polskiego. Właśnie mamy wpis „na pudle”, gdzie „Polakiem” jest napisane z małej litery.
 • @Lotna 13:04:37
  Ma Pani absolutną rację. Natychmiast poprawiłem.

  Musimy absolutnie tego pilnować - poprawność języka polskiego.

  Ukłony
 • @Ryszard Opara 15:43:57
  Zdaje się, że Wojtas napisał tak celowo i w tekście wyjaśnił dlaczego.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:52:10
  Ciekawe jakie to wielkie przewinienia popełnił, według mnie był to wynik frustracji admina.
 • @d.jaś 12:05:40
  Kto "wielkie przewinienia popełnił"?
  I który admin jest "sfrustrowany"? Jest nas tu kilku. Konkretnie proszę.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej