Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
621 postów 25796 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - Wasza mowa niech będzie: "Tak - tak, nie - nie". A co nadto, z zepsucia jest. Mt 5,37 PiS PO jedno zło!

Brawo Donald! Brawo Platforma!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wczorajsze wystąpienie L.Jazdzewskiego na UW poprawiło mi humor.

 

 Leszek Jazdzewski, redaktor kwartalnika Liberte (lewackie pismo sponsorowane m.in przez Fundację Batorego czyli wiadomo przez kogo) wystąpił w przedbiegach przed wystąpieniem "krula" Europy Donalda Tuska. Przemowa p.Jazdzewskiego była krótka ale soczysta i treściwa. Nie będę przytaczał cytatów bo kazdy słyszał choć fragment. W każdym razie kościół jest be i nie ma żadnej moralnej legitymacji w narodzie. 

Do tego momentu wszystko było ok. Wyszedł na mównicę lewak od Sorosa i sobie pobluzgal. To mu w wolnym (podobno) państwie wolno choc nie przystoi. Zadziwiająca jednak była reakcja publiki, ktora jak sądzę składała sie z członków i sympatyków PO. Owacje prawie ze na stojąco. Następnie ma wyjsc sam krul Donald i myślę sobie - teraz szczwany lis zapunktuje i powie - "drodzy państwo, szanuję pluralizm, wolność słowa i prawo każdego do własnych poglądów ale w tym przypadku chcę zaprotestować i stanowczo odciąć się od wypowiedzi kolegi Jazdzewskiego. Kol. Jazdzewski palił pewnie jakies nieświeże zioło i bredzi jak połamany".

Nic takiego jednak się nie zdarzyło... Donald grzecznie się przywitał i rozpoczął swoją przemowę. Przyznam się, że rozczarował mnie okrutnie. Do tej pory uważałem go za sprytniejszego polityka. Miał okazję zabłysnąć i zdobyc dla partii trochę punkcików i nie wykorzystał tego. Wychodzi na to, że pogłoski o jego sprycie są mocno przesadzone. Jedynym słowem samozaoranie PO i samego "krula". Cieszy mnie to niezmiernie bo z pewnością wśród wyborców KE jest jest wielu wierzących, którzy dostali zimny prysznic i zagłosują na inne ugrupowanie. Na jakie? Oczywiście na KONFEDERACJĘ!

A tak na marginesie... Ciekawe czy p. Jazdzewski ośmielił by się tak zaatakować zydow albo muzułmanów?

Nie sądzę...

 PiS PO jedno zło!

 

 

 

KOMENTARZE

 • O!
  Już jakiś fan Donka przylazl z pałeczką.
  Może by tak się ujawnił?
 • W Polsce z Kościołem jeszcze nikt nie wygrał i jeszcze długo nie wygra
  Wiesz Spirito, dawno już tak wysoko nie oceniłem Twojego wpisu, aż sobie nie wierzę.
 • @Jeremi 16:24:25
  A... Ty z tych co mnie wredne posądzają o sympatie do PO i Tuska...
 • @Jeremi 16:24:25
  A ile mi dałeś? Troję?
  Bo już kilka pał dostałem. Muszę wyśledzić tych POpaprancow.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:01:18
  To byłem ja. Ani ze mnie fan PSIu ani PO, ani Donka, ani Kremla. A jedynkę dałem za twoje komiczne upajanie się "waaadzą", bezczelność, cynizm, lawiranctwo, podszywanie się pod Polaka oraz obrażanie inteligencji czytelników. Jednym słowem za tzw. całokształt twojego marnego wirtualnego żywota. Bez pozdrowień i odbioru.
 • Jarku: Jak popatrzeć na wszystkie nasze partyjki
  to nawet programowi socjaliści SLD przed Kościołem kolana miękkie mają. Wykładu Donalda nie słuchałem, trochę ciekawsze w życiu zajęcia mam, np. podoglądać roślinki na działce. Dawno mnie nie widziały. :)

  Już dawno określiłem swoje postępowanie, gdyby PO ponownie przejęło władzę, kupię sobie dobry napój alkoholowy i będę śmiał się przez łzy. Jak można tak zrobić naród, że jak nie PO to PiS, jak nie PiS to PO. Klasyczny przykład metody dziel i rządź. Mediami zależnymi naprawdę tak Polakom mózgi zlasowano? Choć ostatnio analizując postępowania PO wydaje mi się, że trzymający władzę (nad PO-PiSem) nadal obstawają opcję PiS. PO postępuje tak idiotycznie, jak idiotycznie postępowało PiS, po pierwszych 4 latach rządu PO-PSL. O czym może wskazywać Twoja analiza. Tym wykładem Tusk nie walczy o zwycięstwo, markuje walkę, co potwierdza moje obserwacje

  Tak się zastanawiam nad losem naszego "długoPiSa", ostatecznie podpadł elekoratowi PiS w sposób niemiłosierny, działając pod dyktando trzymających władzę. Kogo mu wystawią na "kontrkandydata"? Wystawią Tuska, który zmobilizuje elektorat PIS i wtedy elektorat ten zapomni wszelkie "wpadki" Dudy? Wtedy Duda ma drugą kadencję, w czasie której odrzuci nawet ostatnie pozory działania na rzecz Polski.

  Ciekawe też, kto wyśle czek spłacający "mienie bezspadkowe", PO czy PIS? Bo, że wyślą, coraz mniejsze mam wątpliwości.
 • @Nibiru 17:14:37
  Za zwrot "podszywanie się pod Polaka" muszę cię wynagrodzić. Dwa miesiące urlopu. Ostrzegałem cię wielokrotnie. Przy okazji "upoje się waaadza".
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:12:12
  cyt.: "Za zwrot "podszywanie się pod Polaka" muszę cię wynagrodzić. Dwa miesiące urlopu. Ostrzegałem cię wielokrotnie. Przy okazji "upoje się waaadza"."

  A teraz usiądź i się zastanów. Czy Polak przedkładałby Kremlowską rację stanu nad polską? Nie wiem czy jesteś w stanie to spenetrować ale próbuję dotrzeć do twych "zasobów intelektualnych" tą drogą.
 • No to ja dałam piątkę
  chociaż owego Jazdzewskiego nie słuchałam. Nie słucham już tuskowych przydupasów dla higieny psychicznej.
 • A co?
  "A tak na marginesie... Ciekawe czy p. Jazdzewski ośmielił by się tak zaatakować zydow albo muzułmanów?"
  -------------------
  A co - jak to była ustawka okupujących atrapę Polski - po to aby JarKacz miał potem okazję wystąpić - jak ten co to Kościoła w atrapie Polski broni własną piersią?
  Wniosek?
  Przewrotność tych - co to diabeł jest ich ojcem - nie zna granic.
 • @Autor
  A czego oczekiwałeś od rudego sepleniącego gogusia ,który ma mózg przeżarty przez alkohol .Co moze mieć ciekawego do powiedzenia człowiek który jeszcze nie tak dawno popijał tanie wina i sadził fijołki pod oczami swojej kochanicy za to,że posiłki były za słone.
  Ale jak widać pijaństwo to u nich taka europejska tradycja niejaki Junckers szybko się uczy od Tuska imprez alkoholowych
 • @wercia 18:27:17
  Dziękuję uprzejmie :)
 • @demonkracja 18:27:41
  Bardzo możliwe. PO-PiS wielokrotnie udowodnił, że są jedną wielką rodziną. Dlatego tak ważne jest głosowanie na Konferencję. Trzeba wbić klina między te dwie antypolskie partie.
 • @matterhorn 18:44:16
  Nie oczekiwałem niczego dobrego. Myślałem jedynie, że jest sprytniejszy. Z radością stwierdzam, że nie jest :)
  W sumie to żenujące, że Polską na zmianę rządzą takie miernoty jak Tusk i Kaczyński.
 • @Nibiru 18:22:19
  „A teraz usiądź i się zastanów. Czy Polak przedkładałby Kremlowską rację stanu nad polską? Nie wiem czy jesteś w stanie to spenetrować ale próbuję dotrzeć do twych "zasobów intelektualnych" tą drogą.”

  Bardzo dobre pytanie. Oczywiście, że nie, no chyba, że wyprano mu mózg albo dokonano na nim lobotomii.
 • Brawo Donald! Brawo Platforma!
  Kla­ska­niem ma­jąc obrzę­kłe pra­wi­ce,
  Znu­dzo­ny pie­śnią, lud wo­łał o czy­ny...
  (C.K.Norwid)
 • @Lotna 19:14:56
  Pytanie dobre tylko skierowane do nieodpowiedniej osoby (w kontekście poprzedniego komentarza).
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:12:12
  ,,...A jedynkę dałem za twoje komiczne upajanie się "waaadzą", bezczelność, cynizm, lawiranctwo, podszywanie się pod Polaka oraz obrażanie inteligencji czytelników. Jednym słowem za tzw. całokształt twojego marnego wirtualnego żywota...."

  Łaaaałuuuu....

  Dostać taką laurkę, to się rzadko zdarza.
  Wyzywali mnie i moją rodzinę od debili i propisdzielskiej mendy, ale ta laurka jest też niczego sobie.
 • @Lotna 19:14:56
  Są jeszcze inne możliwe wyjaśnienia podpisania rosyjskiej folkslisty przez "oskarżonego".
  1. Kontynuacja zd-radzieckich tradycji rodzinnych
  2. Srebrniki
  3. Kwity na niecne uczynki rodziny "oskarżonego" zdeponowane w archiwach Kremla
  4. Zwykłe łajdactwo
 • @Oświat 19:39:43
  Podoba ci się?
  Mi też :) Takie słowa od tego komentatora to zaszczyt. Zacznę się martwić jak będzie pisał o mnie dobrze.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:01:18
  Od ponad 2 tysięcy lat próbują i koszerne i lewactwo i masoneria walczyć z Panem Bogiem i żadna menda nie da rady. Bo z Panem Bogiem nie można wygrać. Próbowali i komuniści i Palikot, a teraz Nowoczesna i pedałki od Biedronia, i oni też przepadną jak ci co wcześniej chcieli wygrać z Bogiem
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Ave Amigo 5* . Salut .
 • @Pyra z Wildy 20:27:48
  Witam!
  Bóg jest prawdą i wielką wiedzą. Stworzył człowieka na swoje podobieństwo. Ale leniwym ludziom, jest łatwiej i wygodniej dyskutować o przeszłości jak o bezpiecznej przyszłości.
 • Brawo Donald! Brawo Platforma!
  Czyli >> Hit roku o Platformie Obywatelskiej z 2010 r.
  >> https://www.youtube.com/watch?v=BfGT29Fa7UI
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 23:41:08
  Jak nie złodzieje , to niedojdy . Pozdrawiam z Polin . Salute :)))
 • @SZS 19:27:50
  "Kla­ska­niem ma­jąc obrzę­kłe pra­wi­ce,
  Znu­dzo­ny pie­śnią, lud wo­łał o czy­ny...
  (C.K.Norwid)"

  -----

  Już wtedy był ten sam problem :-(

  Ukłony
 • @Nibiru 17:14:37
  "Ani ze mnie fan PSIu ani PO, ani Donka, ani Kremla."

  Dla kremla takie zestawienie jest dość obraźliwe. Mi się podobało odzyskanie Krymu i sugestia oddania broni chemicznej Syrii pod kontrolę międzynarodową. Usrael miał niezły bul d... z tymi wyczynami. I dobrze. I mam nadzieję, że w Wenezueli Ruscy też ich skutecznie przystopują, bo tak zwyczajnie po ludzku nie chciałbym żeby usrael zrobił w kolejnym kraju taki pier... nik jak w Libii, Syrii, Iraku, Jugosławii czy Ukrainie. A w Polsce zanosi się na kolejny - na razie jest na zimno i wyspowo, ale może być gorąco i na całego...

  Ukłony
 • @ Autor
  "PiS PO jedno zło!"

  Kiedyś pojawiła się w przestrzeni wirtualnej uwaga, że dzięki "zdolnościom" polszewii będziemy ruski gaz kupować z Niemiec. Ale przyszedł PiS i przebił kretynizm polszewików z naddatkiem - ruski gaz kupujemy z.... USA ;-((( Ja na taki pomysł bym nie wpadł.

  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • @Pyra z Wildy 20:27:48
  "Od ponad 2 tysięcy lat próbują i koszerne i lewactwo i masoneria walczyć z Panem Bogiem i żadna menda nie da rady."

  Moim zdaniem za dużo Polaków już w tych wojnach ucierpiało pomimo, tego że żadna menda nie dała rady. Trzeba pomyśleć jak to obejść.

  Ukłony
 • @Nibiru 20:19:16
  "Są jeszcze inne możliwe wyjaśnienia podpisania rosyjskiej folkslisty przez "oskarżonego". "

  Masz skan? Bo na razie to rzucasz g... - rezultat będzie taki, że do SL coś się może przyklei, a Ty pobrudzisz sobie ręce i klawiaturę.
  Liczą się tylko dowody, a nie wyzwiska i ataki na rodzinę.
 • @Zawisza Niebieski 17:20:08
  "Ciekawe też, kto wyśle czek spłacający "mienie bezspadkowe", PO czy PIS?"

  Mam nadzieję, że "chrapia" Potocki ze swego prywatnego majątku, na który akty własności ma w kancelariach notarialnych w całej festung ojropa, a wiarygodność czeku zostanie potwierdzona przez Mieżdunaordnyj Trybunał Arbitrażowy z Ciechanowa ;-DDD

  Podobno kwota z 300 mld już się skurczyła do 20% czyli okolic pierwotnych 65 mld. A to już są "rewiry" "chrapiego"

  Gdyby JK teraz wyciągnął go z kapelusza, to byłby niezły manewr. My byśmy "spłacili" uroszczenia, "chrapia" zostałby bohaterem, podłożylibyśmy świnię szkopom za kombinowanie przeciwko nam z usraelem, a wieszaciele Hamana szukaliby aktów własności "chrapiego" po festung ojropa i musieli prowadzić "rozmowy" z trzeźwym Juncekerem...
  Chyba bym się posikał ze śmiechu jakby to się tak skończyło.

  Pozdro!
 • @Jasiek 02:05:47
  Jaśku nie nerwujsia! Ja piszę w trybie przypuszczającym snując hipotezy usiłujące dociec przyczyn haniebnych zachowań i nadgorliwej rusofilii (a właściwie kremlofilii) SpirytUSA. Ten szkodnik płoszy wrażliwych blogerów i komentatorów. Powinni polecieć mu po premii i odwołać do centrali w Moskwie :-)
 • @Nibiru 02:34:05
  "...wrażliwych blogerów"

  Niech "wrażliwi blogerzy" udadzą się do "Wiosny" - kuźwa, jak bloger może być wrażliwy? Przecież to oksymoron... aż pójdę zaparzyć ziółka, bo się wk...em.

  ----------------
  "Ja piszę w trybie przypuszczającym snując hipotezy usiłujące dociec przyczyn haniebnych zachowań i nadgorliwej rusofilii..."

  Czyli się czepiasz, bo sobie coś uroiłeś. Może jeszcze jakieś roszczenia i odszkodowanie? ;-)

  Oto finał:

  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d2/Jacques-Louis_David_007.jpg/300px-Jacques-Louis_David_007.jpg
 • @Nibiru 02:34:05
  "Ja piszę w trybie przypuszczającym snując hipotezy..."

  Może się wysil na koncepcję jakby tu uwiarygodnić "majątek" "chrapiego", żeby było na uroszczenia, a nie głupio walisz w SL.
 • @Jasiek 02:57:57
  Nie trać czasu na jałowe dyskusje .
  Ten osobnik już nikogo nie będzie tutaj fałszywe oskarżał.
 • @Jasiek 02:05:47
  "coś się może przyklei"
  To stara żydowska metoda chętnie wykorzystywana przez trolli.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:52:48
  "To stara żydowska metoda chętnie wykorzystywana przez trolli."

  Właśnie się zastanawiam dlaczego "snuł hipotezy" właśnie o Tobie. Facet pisze na ogół logicznie i zachowuje się uprzejmie, aż tu nagle wobec kogoś innego zupełnie odwrotnie, że aż oczy bolą czytać. Może kiedyś każdy czasem może być trollem? ;-(

  Ukłony
 • @Jasiek 09:05:36
  W stosunki do mnie zawsze tak się zachowuje. Ma widocznie zlecenie. A teraz najłatwiej komus zaszkodzić oskarżając o ruską agenturę albo antysemityzm. Tylko jakoś dowodów brakuje...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:29:19
  Będę na niego uważał. To nienormalne co on wypisuje.
  Dziękuję za info.

  Ukłony
 • @Jeremi 16:24:25
  ,,Długo", to pojęcie względne. Polski już jakby nie ma. Można polemizować, ale w sytuacji gdy obywatel krainy-U ma większe prawa od autochtonów z Polin, to jest namacalny dowód że Rzym w końcu rozprawił się z Polską. Żeby od tego wszystkiego nie zwariować i np jak autor komentarza, nie dostać euforii z powodu rzymskich podbojów, trzeba zwyczajnie wejść w odpowiednie relacje z Bogiem.
  Ponieważ sam Bóg ogłosił, że za Jego wyrokiem w czasach końca, zetrze Watykan z powierzchni ziemi, (tej ziemi), które to czasy końca zwiastuje m.in zbrojne zdobycie Ziemi Świętej pod budowę syjonistycznego państwa Israel, więc wiadomo od 1947r że nastały, to pozostaje czekać. Przecież te masy muzułmanów, niegdyś siekane na plasterki przez rzymskich krzyżowców pojawiły się w Europie jak za dotknięciem ,,czarodziejskiej różdżki". A to ,,tylko" Boży Plan, ukarania bałwochwalców, którzy balwochwastwem parają się od wieków, będąc bardzo z tego dumnymi. Nie ma znaczenia kto będzie wykonawcą owego planu. Nie ma znaczenia że muzułmanów sprowadza Rzym. Nie ma znaczenia że Rzym współtworzył religię muzułmanów. W końcu, nie ma znaczenia że na głupotę nie ma lekarstwa.
 • Idą buce idą,
  Idą buce idą, chyciałoby się powiedzieć, patrząc na to zdjęcie z tymi trzema bucami.
 • @Jasiek 09:54:40
  Już nie musisz uważać :)
 • @Nibiru 17:14:37
  Chłopie!Zabijesz człowieka!

  On ma pierdolca na punkcie swego wątłego wizerunku.
  Taki tutejszy Louis de Funes.Tylko, że tamten był zabawny, a ten tutaj jest tylko śmieszny.

  Po takich słowach puls 180, ciśnienie 240/130, a cukier przekroczył 300.

  Zejdzie gwałtownie chopina i NEon padnie. Bo ta kobita rady sobie nie da. Ta druga, Roberta też.
 • @Jasiek 01:57:18
  A jak nie będzie innego wyjścia i trzeba będzie pokazać swoje credo że jesteś prawdziwy chrześcijanin.

  Pozdrawiam
 • @Jasiek 01:46:41
  "Ale przyszedł PiS i przebił kretynizm polszewików z naddatkiem - ruski gaz kupujemy z.... USA ;-"
  Usmani nie silą się nawet na pozory: gaz płynie z portu z Petersburga. Zemsta pisiorów polega na podpisaniu umowy z USA, nie z Rosją. A że drożej? Polak zapłaci, w końcu dostał pińset plus a emeryci "trzynastkę" na załatanie dziur.
 • @Nibiru 02:34:05
  "Ten szkodnik płoszy wrażliwych blogerów i komentatorów. Powinni polecieć mu po premii i odwołać do centrali w Moskwie :-)
  Z czego to wnioskujesz?
  Mam nieodparte wrażenie, że jesteś z centrali Tel Awiw. Uzasadniają to insynuacje, "szczególna wrażliwość"objawiajaca się ostatnio w ściganiu morderców kukieł. Ujjj ........napisalam "morderców", co też może spowodować dyskomfort co najmniej jak nie strach.
 • @Janusz Kamiński 12:33:29
  Fekalia wypróżniaj na swoimi blogu, u mnie dyskutują tylko poważni ludzie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:13:36
  Co za język sanepidu! Mądry, kulturalny człwiek powiedziałby poprosu "gówno".
  To wyczucie klasy młody aspirancie.

  Chciałeś powiedzieć, że poważni ludzie rozmawiają z tobą? Bo ty poważny nie jesteś. Taki raczej śmieszny. Ty, ty, ty Nochalu. Co, robi tak Ania, czy Roberta?
 • @Janusz Kamiński 14:44:02
  U nas żadnej Roberty nie ma.
  A ty wypad stąd (albo jak by "mądry i kulturalny" Kamiński powiedział - spierdalaj) bo będziesz pierwszym trollem zbanowanym na moim blogu.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:06:20
  Jarosławie Ruszkiewiczu !

  Nie idź tą drogą, bo zdziecinniejesz doszczętnie!
  A tego byśmy nie chcieli, prawda?
  Już masz napady szału i histerii rozkapryszonego bachora.

  Ps. Rozmyślam ile mi czasu zajmie zrobienie z ciebie skromnego i uczciwego internautę.
 • @Janusz Kamiński 05:46:54
  Ty nie umiesz czytać jełopie?
  Jesteś na tym blogu niemile widziany. Ściągnąłem cię na NEon nie po to, żebyś śmiecil na moim blogu. Jak na razie ogromna większość uznała cię za megalomana i wiejskiego głupka. Kilkadziesiąt komentatorów jednocześnie nie może się mylić. Tu nie są niepoprawni, tam zresztą też już się na tobie poznali.
  Każdy następny komentarz wycinam. dotarło?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 06:58:03
  No to kasuj Boża ofermo.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej