Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
505 postów 22762 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

"Nowy Hitler" czyli manipulacje medialne

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Większość europejskich stolic jest na celowniku naszych sił zbrojnych. Posiadamy zdolność pociągnąć świat za sobą i zapewniam was, że to się stanie zanim Izrael miałby iść na dno”

Bezpośrednim dowodem na to kto stoi za zmasowanymi manipulacjami medialnymi jest geneza wdrukowywanego masom niewyrobionych odbiorców medialnej papki epitetu - "nowy Hitler".

Tutaj należy cofnąć się do słynnego przemówienia ówczesnego prezydenta Iranu - Ahmadinedżada na forum Zgromadzenia Ogólnego ONZ 23/09/2010.
Otóż wszystkie "wolne" media zachodnie (a w rzeczywistości sterowane i kontrolowane przez żydowsko-syjonistyczno-neokonskie ośrodki władzy) potrafiły jedynie na podstawie wyrwanych z kontekstu i zmanipulowanych cytatów postawić tezę, że prezydent Iranu to "nowy Hitler", negujący Holokaust, dla którego jedynym celem jest "zniszczenie" biednego, bezbronnego Izraela. Kłamstwo na kłamstwie i kłamstwem pogania.
 

Żadne "wolne" medium zachodnie nie pofatygowało się by przedstawić CAŁY tekst przemówienia bo wtedy cała ta misterna nagonka medialna obliczona na zohydzenie Iranu i jego przywódcy nie miałaby szans powodzenia.
Jedyne (z tego co mi wiadomo) pełne tłumaczenie tego przemówienia w polskim internecie znajduje się na moim blogu
http://spiritolibero.blog.interia.pl/?id=1957163

Jednak, niestety, mój blog to nie zjednoczone siły GW/GP i innych tefałenów i przy zmasowanym ataku kłamców nie mam większych szans.

W taki właśnie sposób żydzi-syjoniści próbowali urobić światową opinię publiczną przed wymarzonymi przez nich nalotami majacymi zniszczyć pokojową Persję.
 

Ulubiony tekst Netanyahu:
„Nie chcemy apokaliptycznej i mesjanistycznej sekty z bombami atomowymi... Gdy wierzący o fanatycznych oczach kładą łapy na broni masowego rażenia to cały świat musi martwić się i to jest to co się dzieje w Iranie”.
Żłodziej, który pierwszy krzyczy "łapaj złodzieja"...

Nie zająknął się jednak nigdy na temat wypowiedzi Martina Van Crevelda, izraelskiego historyka wojskowości: „Posiadamy kilkaset głowic jądrowych”, powiedział,i rakiety, które możemy wystrzelić przeciwko celom w jakimkolwiek kierunku, nawet na Rzym. Większość europejskich stolic jest na celowniku naszych sił zbrojnych. Posiadamy zdolność pociągnąc świat za sobą i zapewniam was, ze to się stanie zanim Izrael miałby iść na dno”.
I to Ahmadinedżad miał być tym "nowym Hitlerem"...

Minęło kilka lat, marzenia syjonistów się nie ziściły i Persja wychodzi, dzieki swojej konsekwentnej polityce i poparciu innych mocarstw światowych, z izolacji.
Jednak światowy syjonizm, amerykański(?) kompleks przemysłowo-wojskowy i samo NATO nie może obejść się bez "wroga". bo stracili by rację bytu i nie mogliby grabić połowy świata. Należało więc znaleźć takiego odpowiednio dużego wroga. I oczywiście znaleziono - "nowym Hitlerem" obwołano Putina. Właściwie już Putlera.
 

Nie chcę się w tym miejscu rozwodzić na kulisami tego wyboru bo powstały na ten temat tysiące artykułów. Chcę zwrócić jedynie uwagę na identyczny mechanizm manipulacji medialnej jak w przypadku prezydenta Iranu. Kogoś, kogo syjonistyczny, imperialistyczny żandarm świata chce się pozbyć najpierw próbuje odczłowieczyć, zohydzić w oczach opini publicznej. Taki medialny ostrzał artyleryjski poprzedzający właściwy atak. Ten los spotkał m.in Hussaina czy Kadafiego. A schemat ciągle jest ten sam i nosi wyraźną pieczątkę syjonistów. Ta sama kalka.

Papierkiem lakmusowym do rozszyfrowywania genealogii różnej maści "komentatorów" politycznych, ich proweniencji, jest właśnie stosowanie takich zbitek pojęciowych.

Ciekawe, kto zostanie namaszczony na następnego "nowego Hitlera" po Putinie?
Ja obstawiam prezydenta Chin.

 

KOMENTARZE

 • NIE LUBIĄ PRAWDY WASP-OWSCY HASBAROWCY...
  W antypolskiej propagandzie ostatnich dni pojawiło się natarczywe porównywanie Putina do Hitlera. Tej całej durnej WASP-owskiej propagandzie brakuje odniesienia do Układu z Dorotheenstrasse (23-11-1918). Można Niemców i Rosjan nie lubić, ale oskarżanie ich, że bez powodu zwariowali i sobie wzięli Hitlera i Putina aby ich uwielbiać - to jest przekręt intelektualny. Hitleryzm (narodowy socjalizm vel nazizm) nie wziął się przecież znikąd. Miał swoją genezę historyczną, poszły duże przelewy finansowe, były podjęte decyzje polityczne, współwinna była WASP-owska masoneria i agentura sowiecka. Sytuację obserwowały Służby Watykańskie na bieżąco. Było to trochę podobne do tego co się dzieje w Rosji, owszem. Ale Hitler ocknął się dopiero w roku 1941-szym, czyli przez osiem lat od dojścia do władzy dawał sobą manipulować, a Putin od samego początku swojej władzy gra rozsądnie, na rzecz swojego narodu. Hitler zwalczał chrześcijaństwo, a Putin nas, chrześcijan toleruje, a nawet lubi. Hitler grał przeciwko WASP-om w sposób chwiejny, opierał się na Japonii w sposób niezdecydowany. A Putin - oparł się na Chinach w sposób strategiczny, na spokojnie i nie chwieje się w swoich postanowieniach. WASP-owscy agenci publikujący po polsku w internecie, żeby wieść polskich parobków ku zniewoleniu - nie lubią prawdy.
  #
  Odniosłem wrażenie, że WASP-owska masońska propaganda chce dokonać przeniesienia naszej zadawnionej polskiej niechęci antyhitlerowskiej na współczesną Rosję. Takie operowanie polskiej świadomości na elitarnym i prawdziwie polskim portalu jest obrzydliwe.
  Dziękuje Wam, Kolego Ruszkiewicz że trwacie tu na NEonie24 jak Szymon Słupnik i oddziałujecie na polską opinię publiczną, żeby ludzie jakieś światło rozumu mieli.
 • @BłękitnyOceanIstniej 12:30:26
  Ta opisywana przeze mnie? Czy może moja?
  Bo jesteś tak lakoniczny..
 • @Eugeniusz Sendecki 12:28:05
  Dziękuję Panie Kolego Doktorze Sendecki :)
  Trzeba nieustannie trzymać rękę na pulsie bo społeczeństwo, ustawicznie bombardowane kłamstwami medialnymi ma bardzo krótką pamięć...
 • @BłękitnyOceanIstniej 13:01:52
  Nie da rady :)
  Jedną opcję muszę odrzucić stanowczo. Zgadnij którą? :))))
 • @night rat 14:24:46
  Sam zmykaj do lochu i wróć jak nauczysz sie czytać ze zrozumieniem.

  Notka nie była o Putinie tylko o pewnym, zgranym schemacie propagandowym.
  Przykro mi ale ja za twoje chorobliwe projekcje i fobie nie odpowiadam.
 • @night rat 14:57:28
  //Podobieństw z hitleryzmem jest tam więcej, niż mniej.//

  Idąc tym tokiem myślenia należy stwierdzić jednoznacznie, że Izrael też jest nazistowski.
  Zgadzasz się z tą tezą?
 • @BłękitnyOceanIstniej 15:06:52
  //nieźle się bawię czytając o krystalicznie czystym ideale do naśladowania wymarzonym mesjaszu euroazji z którego ci parszywi Żydzi zrobili Putlerka//

  A gdzie znalazłeś takie stwierdzenie? Bo z pewnością nie w mojej notce.
  Tutaj komentujemy moją notkę a nie jakieś wypociny z sieci.

  Jeśli chcecie manipulować tym co napisałem to róbcie to gdzie indziej. Za stary wróbel jestem, żebym dał sie wciągnąć w takie głupawe dyskusje.
 • Nie ma sekty nad sekte Kabalistow Antynomistow, czyli Frankistow
  To prawda.. Kahal Swiatowej Dintojry...bo tylko tym sa Globalisci i caly NWO..to potomkowie i kontynuatorzy sekty Jakoba Franka Dobruckiego z Polski...Przejeli zilluminatyzowana masonerie i osiagneli apogeum..umiejetnie siodlajac najwieksze mocarstwa i zuzywajac je w wyscigu po Tron...ale nie przestali byc kabalistani wierzacymi w magie.
  I wlasnei wpadli w panike...zobaczyli dwa czerwone ksiezyce...i zrobil sie smrod! NIkt nie wierzyl ,ze to bedzie mialo miejsce...a jednak dokladnie - jak zapisano..
  Pierwszy oswietlil krwawym swiatlem Passover...a drugi Swieto Sukkoth...
  w przyszlym roku to samo.. 28 wrzesnia 2015 roku..cierpliwosci...
  Przeciez to wszystko- zapisane w Gwiazdach...
 • Wszystko co napisałeś jest prawdą i o mmanipulacji i o odczłowieczaniu
  ale...
  //Nie zająknął się jednak nigdy na temat wypowiedzi Martina Van Crevelda, izraelskiego historyka wojskowości: „Posiadamy kilkaset głowic jądrowych”, powiedział, „ i rakiety, które możemy wystrzelić przeciwko celom w jakimkolwiek kierunku, nawet na Rzym. Większość europejskich stolic jest na celowniku naszych sił zbrojnych. Posiadamy zdolność pociągnąc świat za sobą i zapewniam was, ze to się stanie zanim Izrael miałby iść na dno”.//

  to spójrz jakich genialnych ma uczniów..

  //Władimir Putin pod koniec sierpnia na spotkaniu z młodzieżą przestrzegał, że jego rodacy muszą być gotowi do odparcia "wszelkiej agresji wobec Rosji".

  Podkreślił, że Rosja "wzmacnia potencjał nuklearny i wojskowy". – Chcę przypomnieć wam, że Rosja jest jednym z najpotężniejszych krajów wyposażonych w atom. To rzeczywistość, nie tylko słowa – mówił. Jeszcze wcześniej, 14 sierpnia w Jałcie, Putin ogłaszał, że już niebawem "zaskoczy Zachód nowymi rozwiązaniami w dziedzinie broni atomowej".//
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/putin-testuje-rakiete-i-straszy-bronia-atomowa-nuklearny-atak-mozliwy-ekspert-w/v6fme

  a Persja jest wspaniałym krajem, przyjaznym od zawsze Polsce i zasługuje jak najbardziej na bezpieczeństwo..
 • @Astra 15:47:07
  //Władimir Putin pod koniec sierpnia na spotkaniu z młodzieżą przestrzegał, że jego rodacy muszą być gotowi do odparcia "wszelkiej agresji wobec Rosji".//

  Tak powinien myśleć i zachowywać się każdy przywódca dbający o swój kraj. My takiego nie mamy a nawet jakby nagle skądś się wyłonił to zrobiono by z niego natychmiast "faszystę" i szybko by się pośliznął na jakimś "mydle".
 • @BłękitnyOceanIstniej 15:51:10
  // z krystalicznie czystych dyktatorków//

  A gdzie ja napisałem o "krystalicznej czystości" kogokolwiek. Pokaż paluszkiem.
  Zdjęcie nawiązuje jak najbardziej do notki bo przedstawia opisywany przeze mnie trick propagandowy a obecnie dyżurnym "Hitlerem" jest Putin.

  Widzę, że strasznie chcesz się do czegoś przyczepić ale ci to nie wychodzi.
  Ale nie przejmuj się, więksi cwaniacy próbowali i im nie wyszło :))))
 • @autor
  Jak to się dzieje, że od FDRoosevelta wszyscy prezydenci USA są tak spolegliwi do Sowietów, a teraz Rosji i komunistycznych Chin?

  Przykłady:
  Eisenhower zaprosił Chruszczowa do odwiedzenia i zwiedzenia USA po tym, jak ten skąpał we krwi Powstanie Węgierskie.

  JFK po kryzysie kubańskim pierwszy wzywał Chruszczowa na jakimś uniwersytecie do odprężenia.

  Po zmiażdżeniu przez Jaruzela Praskiej Wiosny w '68 LBJohson bratał się z Kosiginem

  Nawet taki "wojownik" jak Regan zaraz po zestrzeleniu przez Rosjan koreańskiego samolotu pasażerskiego w '83 (na pokładzie był min amerykański kongresmen McDonald - skrajny wróg komunizmu) proponował rozmowy na tzw szczycie.

  Z Putinem będzie tak samo, w końcu jego najbliższym współpracownikiem byłym premierem, a teraz szefem wywiadu Rosji jest żyd Michaił Fradkow.

  -----------------------------------------------------------------------------------

  A teraz komunistyczne Chiny [oczywiście z tzw "charakterystyką" komunizmu chińskiego co wielu (nie) rozumie opacznie- chiński paradoks]

  Roosvelt futrował Sowiety w sprzęt wojskowy, który potem za wiedzą USA lądował w oddziałach Mao.

  Truman doprowadził do upadku Chianga przez nałożenie embarga na uzbrojenie.

  Eisenhower nakazał zwrot Chinom komunistycznym wysp Da Chen i zapobiegł atakowi Tajwanu w '55

  Kennedy także zapobiegł inwazji Tajwanu '62 na komunistów.
  Johnson zlikwidował zupełnie pomoc dla Tajwanu.

  Nixon wiadomo, "przełamał lody"

  Ford nadzorował wycofanie się większości sił amerykańskich z Tajwanu.
  Carter zerwał relacjie z Tajwanem uznając Pekin.

  Regan handlował z komunistami na potęgę

  To nie jest pojedyńczy wypadek [wspieranie komunizmu przez USA]. To jest proces który trwa.
 • @BłękitnyOceanIstniej 16:15:41
  100%

  Mikhail Yefimovich Fradkov (Russian: Михаи́л Ефи́мович Фрадко́в; IPA: [mʲɪxɐˈil jɪˈfʲiməvʲɪt͡ɕ frɐtˈkof]; born 1 September 1950) is a Russian politician and statesman who was the Prime Minister of Russia from March 2004 to September 2007. Fradkov has been the head of Russia's Foreign Intelligence Service since 2007.


  Fradkov was born near the city now known as Samara, to a family of Jewish origin on his father's side.[1]


  http://en.wikipedia.org/wiki/Mikhail_Fradkov
 • @BłękitnyOceanIstniej 16:06:22
  //armię widzę stającą w obronie cnoty Putlerka//

  Już do niej wstąpiłeś? Bo ja nie mam zamiaru.

  W następnych komentarzach proszę już na temat notki.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:53:09
  Dobrze wiesz, że nie o to mi chodziło :))

  To jest ta sama technika manipulacji co u żydków chyba...??
  Bo niby jakiej agresji obawia się Rosja, ktoś ma ją najechać? Polacy, Ukraińcy? USA w końcu?

  szybko się uczą.. dlatego uważam, że Polska powinna mieć broń atomową.
  Też moglibyśmy wymachiwać jej "lontem".
  W dodatku, bez żadnych manipulacji, stwierdzić, że są kraje które chcą nas unicestwić.
  ... no i pilnować naszego "Putina" coby się na mydle nie pośliznął...
 • @Arjanek 16:10:25
  //To nie jest pojedyńczy wypadek [wspieranie komunizmu przez USA]. To jest proces który trwa.//

  To była raczej reguła. Starczy przyjrzeć się dokładnie za czyje pieniądze został przeprowadzony pucz bolszewicki. Te same siły do dziś rządzą USA i wykorzystują do swoich celów.

  //Po zmiażdżeniu przez Jaruzela Praskiej Wiosny w '68//

  Zawsze wydawało mi się, że to zrobili sowieci. Rola Jaruzelskiego była bardziej dekoracyjna. Coś jak obecnie nasz udział w "koalicji antyterrorystycznej".
 • @Astra 16:23:59
  //Bo niby jakiej agresji obawia się Rosja//

  No nie żartuj sobie... Bazy NATO są coraz bliżej ruskich granic, fakt bezdyskusyjny.

  //dlatego uważam, że Polska powinna mieć broń atomową.//

  Też tak uważam! A na wszelki wypadek wywieziono z Polski cały uran, który mógłby posłużyć do budowy własnej broni A.

  //W dodatku, bez żadnych manipulacji, stwierdzić, że są kraje które chcą nas unicestwić//

  Zgadza się ale ja znam tylko jeden - Niemcy.
 • @BłękitnyOceanIstniej 16:26:48
  A co w tym dziwnego? Żadna nowość.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:31:30
  Nie żartuję, niby kto ich chce napaść?
  Co innego jakby mieli te bazy wewnątrz kraju, tak jak my ich żołnierzy cuś tak około 50 lat ! ale tak?
  Ale oni te swoje wojsko mieli u nas, bo się nas bali i boją...chyba...
  W końcu to nikt inny, tylko Polacy du..ę im złoili 2 razy :)))

  //Zgadza się ale ja znam tylko jeden - Niemcy.//

  naiwny chyba jesteś, albo wzrok ci się pogorszył :)))
 • @BłękitnyOceanIstniej 16:48:00
  Oj... Widzę, że łapiesz niuansów. Tam nie zginął i pewnie nie zginie żaden żyd.
 • @Astra 16:48:39
  Czasami masz rację ale z pewnością nie tym razem :)))

  //naiwny chyba jesteś, albo wzrok ci się pogorszył//

  A Ty jakie jeszcze kraje znasz?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:31:30
  //Zgadza się ale ja znam tylko jeden - Niemcy.[kraj który chce nas unicestwić]//

  "Potencjał wojenny" Niemiec

  A total of 62,279 [żołnierzy] soldiers are currently (February 2013) on active service in the German Army.[1]

  Czołg Leopard 2 - redukcja od 350 do 225
  Puma pojazd piechoty - zmniejszenie z 410 do 350
  Marder - zostanie odrzucony
  Wyrzutnia rakiet MARS - zmniejszenie z 55 do 38
  NH90 - zmniejszenie z 122 do 80
  Pomoc śmigłowiec Tiger - redukcja od 80 do 40

  ps jak będzie większa powódź to ich zatopi, nie mówiąc już o lewackiej rewolcie czy "powstaniu" Turków.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:52:56
  No jak jakie?
  Ostatnio poseł do Dumy rosyjskiej nam to zakomunikował, czytam, że usrael też najazd na nas szykuje, niemiaszki to normalka...

  Austriacy ostatnio coś wymiękli, a Szwedzi to nas nawet przeprosili za potop, Turcja też przynajmniej na razie jest po naszej stronie :)
  Ale jak zwykle minimum trzech wrogów musimy mieć ! :((

  aha! mam rację i tym razem niestety...
 • @Arjanek 16:59:26
  Niemcy czołgów już nie potrzebują. Mają dużo lepsze i tańsze metody.
 • @BłękitnyOceanIstniej 17:00:45
  Ty jednak masz jakieś fixum dyrdum.
  Co mnie obchodzą kretyni, którzy czytają tylko tytuły i już wszystko wiedzą?
  Odnoszę wrażenie, że ty też poprzestałeś tylko na tytule i zdjęciu. Jakbyś przeczytał uważnie notkę to byś takich dyrdymałów nie pisał.

  Choć teraz zaczynam rozumieć dlaczego twoje notki składają się jedynie z tytułu i zajawki...
  Jesteś zaprogramowanym w czasie edukacji przez bolszewizatora bezmyślnym nieświadomym robotem ?
 • @Astra 17:02:19
  Jaki poseł?... To taki ichni Niesiołowski. A czy ktoś Niesiołowskiego bierze na poważnie?

  Ale to w sumie dziwna sprawa... Musieli chyba na ten pomysł wpaść całkiem niedawno bo jak mieli prawie milion żołnierzy w Polsce przez 45 lat to mogli nas wyłapać po sztuce, resztę wywieźć na Syberię, Polskę zrobić sowiecką republiką i zasiedlić Rosjanami jak to zrobili z państwami bałtyckimi.
  A oni sobie grzecznie poszli do domciu. I zapomnieli nawet zabrać ze sobą fabryk i banków. No kretyni jacyś...

  Obudź się Astra i nie powtarzaj głupot za Sakiewiczem i Targalskim :)))))
 • @szczurobronny 17:15:41
  A na koniec się okaże, że to jakiś zdechły (oczywiście ruski) wieloryb, który padł bo napił się wody z Bałtyku :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:14:24
  Bo jak mieli prawie milion żołnierzy.. to uważasz, że za mało Polaków jeszcze wymordowali i wywieźli?

  Nie broń ich, bo naprawdę nie ma kogo :(

  I żeby była jasność, wcale nie twierdzę, że nas zaatakują teraz... teraz nie..
  ale wrogami są a nie słowiańskimi kumplami i.. to Ty się obudź Spirito :((
 • @Astra 17:26:58
  Dla mnie to oni żadni "kumple". Co najwyżej partnerzy do interesów.

  //to uważasz, że za mało Polaków jeszcze wymordowali i wywieźli?//

  To o czym mówisz to była żydokomuna, która przyjechała na ich czołgach. To prawda, że to Stalin (też zresztą nie ruski) ich tu przysłał i na to pozwolił. Ale z jego śmiercią to akurat sie skończyło i Gomułka potrafił odzyskać minimum niezależności. Najbardziej mnie wkurzają takie uogólnienia i skróty myślowe.
  Jednak lecisz czasami Sakiewiczem. Boisz się, że zrobią z Ciebie "ruskiego agenta"? Nie przejmuj się, staremu capowi z Gdyni ani mendzie usługowej i tak nie wytłumaczysz.

  A tak na marginesie, czytałaś ostatnią notkę capa? Myślałem, że już całkiem skretyniał ale teraz widzę, że potrafi przesuwać granice :)))
 • @BłękitnyOceanIstniej 17:30:35
  Zawsze mówiłem, ze moje teksty są dla potrafiących czytać. Reszta robi to na własną odpowiedzialność.

  //pierwsza myśl po zobaczeniu zdjęcia i tytułu - medialni manipulatorzy(ci niedobrzy) obrzucają Hitlerkami ojca euroazji //

  Pierwsza myśl po tytule i obrazku była na inny temat. Więc nie kłam i nie manipuluj.
  Wróć jak będziesz bardziej wypoczęty i jak przeczytasz notkę.
 • @BłękitnyOceanIstniej 17:58:12
  Ok. Jak będę chciał się nauczyć metod manipulacji to się do ciebie zgłoszę :))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:38:10
  //Jednak lecisz czasami Sakiewiczem//

  Nie wkurzaj mnie! nawet nie czytam tego partyzanta, pożal się Boże!!

  Jeśli chcesz wiedzieć, to z domu najwięcej sie wynosi jeśli chodzi o podejście do naszej historii, od rodziców konkretnie...w moim przypadku Matki..

  //Nie przejmuj się, staremu capowi z Gdyni ani mendzie usługowej i tak nie wytłumaczysz.//

  Raczej dyskusję z tym dupkiem zakończyłam jakis czas temu... i wiesz co? nie denerwuj mnie takimi goopimi przemyśleniami na mój temat !!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:05:30
  Proste to jak drut , chłopcy u nas wajchę przestawiali i mamy teraz to co mamy. Ave.http://www.defence24.pl/news_rzad-przyjal-strategie-bezpieczenstwa-narodowego-wsrod-zagrozen-rosja
 • @Astra 18:12:57
  Oj tam oj tam :)))))))) I taką Cię lubię :)
 • Adam Wiksa vs Franz Kaiser 17:30:35 CCTV Kasyno_Leon23
  .
  Notka Franza nie zawiera , jak sugerujesz dosc mocno , zadnej manipulacji bolszewickiej .Gosciu po prostu stwierdza fakty jakie pojawiaja sie w merdio-mendiach .Sugestia jakoby Kaiser mial zryty beret rosyjski albo radziecki ?
  8-))))
  Kicha Adas , naprawde . Nie nadajesz na analityka .Pisz , pisz dalej swoje teorie a zeswirujesz szybciej niz myslisz . Juz ci niewiele brakuje .
  Zestawienie Hitler vs Putin jest kontrowersyjne w skojarzeniach ale od tego jest zaplecze kasyna_Leon23 ,by wszyscy mogli glosic to co chca i kiedy chca . Dowodem jestes ty bo nie dostales kopa , jak pamietasz dobrze od pieknej Beatki .
  A pamietasz jak gadalem z Arabella , nastepnego dnia zrobiles z wlasnego bloga chlew wysmiewajac sie ze zwyklej konwersacji damsko -meskiej . To nie jest szkola , ze trzeba mowic na temat w dodatku merytorycznie .
  Maly epizod a jak swiadczy o zasadach panie Wiksa ..
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Oczywiście *5*.
  Jak numer z "nowym Hitlerem" nie wystarczy, to zaczną udawadniać, że Putin to Żyd - linia z która "night rat" już tu wyskoczył powyżej.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:30:25
  Wklejam jeszcze raz..

  Piszesz sobie oj tam, oj tam, bo co? wszystko jest ok? chociaż
  zarzucasz, że jadę Sakiewiczem, stosuje skróty.
  Zaraz potem jakieś szczurki i partyzanty próbują wrobić moje wypowiedzi jako hasbarskie... a hasbara? hasbara właśnie na blogu sakiewiczowskiego idioty gębą mind service robi ze mnie ruską agentkę!!
  To jest normalne? Dopóki jest różnica zdań, to jest dyskusja, ale wmawiać komuś że nie myśli samodzielnie, albo jest agentem to jest chore.

  //Artykuł opisuje rzeczy oczywiste Mind Service - 21 Października, 2014 - 20:00 Trudno jest mi dyskutować z kimś z kim się zgadzam. Ciekaw jestem głosów strony przeciwnej, ale czuję że się nie doczekam. Brak u nich zdolności do refleksji i merytoryczej dyskusji. Za to złe emocje biorą górę. Patria / Astra jest tu przypadkiem klinicznym - nie jest zdolna do jakiejkolwiek sensownej wymiany zdań, za to pałuje seryjnie. To chyba psychoza. Jej się wydaje, że jak mnie skasuje na -100 to jej będzie na wierzchu. Ten przykład Patrii / Astry jest doskonałą ilustracją tez zawartych w artykule. Drugim takim przyładem jest Rebeliantka. Zamiast konkretnej, sensownej odpowiedzi - atak personalny. Dlaczego to przytoczyłem? - Żeby uświadomić wszystkim skąd się biorą takie manipulacje jak opisana tutaj "maskirowka" z tupolewem z jej genezą. Autor przytoczył kto był jej twórcą. Jednym słowem wszystkie drogi prowadzą do Moskwy. A właściwie stamtąd rozlewają się poprzez takie tuby propagandowe jak NeOn24.ru i zarażają patriotycznie nastawioną prawicową blogosferę. Zauważmy że lewica nie powtarza tak często i tak grubymi nićmi szytej ruskiej propagandy. - See more at: http://niepoprawni.pl/blog/7787/potrzeba-hodowli-debili-w-polsce#comments//
  http://niepoprawni.pl/blog/7787/potrzeba-hodowli-debili-w-polsce#comments

  Z jednym się tylko mindzio wysypał, słabiutko szkolony..
  .. o tutaj... // Zauważmy że lewica nie powtarza tak często i tak grubymi nićmi szytej ruskiej propagandy.//

  Zawsze wiedziałam, że to jest lewactwo.. żydowskie czy innej nacji ale lewactwo... coś co Polakom jest i pozostanie obce...
 • @gsaw 20:53:49
  Za czy przeciwko ?. Pzdr.
 • @gsaw 20:53:49
  Mają się jednoczyć ale nie "dobrowolnie". Mamy przecież przewodników stada. Oni są "wybrani" do rządzenia.
 • @Astra 20:49:28
  No pseplasiam za tego Sakiewicza...:( Masz rację, że się uniosłaś bo to było poniżej pasa. Ale niechcący!

  O mendzie usługowej lepiej na moim blogu nie wspominaj.
  Ostatnio dowiedziałem się z jednego, dość wiarygodnego źródła (muszę jeszcze posprawdzać ale wszystko zaczyna się zgadzać), że menda usługowa to tak naprawdę mieszkający w Birmingham Jacob Mindla, potomek Fajgi Mindla, która w Polsce używała nazwiska Helena Wolińska-Brus. Zaczyna się robić ciekawie...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:22:00
  Nie, nie to nie tak, to wrona tefałenowska na płycie styropianu.
  Okulary wam pożyczyć.
  http://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.tvn24.pl%2Fpolska-i-swiat%2C33%2Cm%2Fczego-szukaja-szwedzi%2C479982.html&ei=P7ZGVMPDC4qxPK-VgIAG&bvm=bv.77880786,d.d2s&psig=AFQjCNEC804vZuJoRNimYd5eQ-31jrw-LA&ust=1414006714372324
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:12:47
  Co une z tymi nazwiskami mają. Woli być r.nięta jak "brus" w tartaku?
 • @re1 21:49:01
  No co mają? Na każdą okazję nowe :))
 • @re1 21:49:01
  To tak jak "racjonalista" Grzegorz Piotrowski vel Sławomir Janisz vel Anna Tarczyńska vel Dominika Nagel. Chcąc być "kimś", nie mogą się pogodzić samemu ze sobą.
 • @Kodiak 21:58:06
  Endemit kodiak z wyspy Kodiak, ciebie nie pytałem, ale jak się zgłosiłeś do tablicy bez pytania. Odpowiedz mi bo widzę, że masz archiwum nazwisk w jewropie, a nawet usRaelu.
  Dlaczego śledztwo z 2001 r. o tej twojej Mindlak-Danielak jest po angielsku, a nie po polsku na stronie IPN http://ipn.gov.pl/en/commission/selected-investigations/investigation-against-ms.-helena-wolinska-brus.
 • @Kodiak 21:58:06
  Jak np. Radionov temu, który wynalazł radio; Pomarańczov temu, który wynalazł pomarańcze; Gołodupcev temu, który nie wiedział co to kalesony; Ostroumov temu, który o niczym nie miał pojęcia; Kaplan dla ateistów.
  Był tez Kałmanawardze, ale to z Gruzji.
 • @gsaw 20:53:49
  Putin zaproponował Komorowskiemu i Tuskowi polskie miasto LWÓW dobrowolnie, ale nie wzięli.
 • @Zdzich 22:16:12
  I to jest właśnie ciekawe... Tzn nie sama propozycja tylko reakcja niektórych w sieci.
  Jak trzeba to psioczyli, że sowieci zabrali nam pół Polski a teraz oburzają sie, że chcą nam oddać. Ktoś tutaj ostro kłamie...
  Ruscy ponoć marzą o zniszczeniu Polski a ziemię rozdają. Nic z tego nie rozumiem.
 • @Kodiak 22:14:36
  Sam się klepnij .Reset już przerobiliśmy .o ile zwiększyło się bezrobocie i emigracja wiesz ?.
 • @szczurobronny 23:10:53
  No... Żebym jeszcze umiał tak manipulować jak niektórzy to wyłapałbym ich po trzech notkach :)))
 • @szczurobronny 23:10:53
  Potwierdzam . Ave.
 • @Kodiak 22:14:36
  A co kodiaki to nie endemity z wyspy Kodiak, no ten krab i jeszcze taki jeden.
  źródło http://pl.wikipedia.org/wiki/Kodiak_%28wyspa%29
  Ale to narzędzie ma też napis po angielsku, a ja się pytałem dlaczego nie po polsku.
  Nie czytamy tekstu ze zrozumieniem. Oj nie, no tak bo my z drugiej co do wielkości wyspy SSZA po HAWAII ubogi, HAWAJU powiedz mi :)
  Ale proszę mnie drugi raz nie straszyć, bo trochę ślepawy jestem od tego kompiutra i ten gravatar, to chyba krab? Pytam grzecznie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:29:22
  Cała sprawa polega na tym, że szarżujące zwichnięte głowy natknęły się na normalnego człowieka, który się ich nie boi. Rozsądek Putina działa na nich jak mur-niespodzianka. Niestety, nie mogą otrzeźwieć waląc w niego własną głową. A od tego walenia, głowy coraz bardziej otumanione. Proces upadku trwa. Bąki już puszczają, a niedługo będą wierzgać kopytami.

  Obrazowo, co? ;)
 • @Kodiak 22:38:06
  Whatever.
 • @szczurobronny 23:04:51
  A gdyby tak małe REFERENDUM?
 • *
  http://cdn31.se.smcloud.net/t/photos/t/278421/memy-z-putinem-demotywatory-kwejk-6_19319969.bmp
 • PRZELAMANIE MONOPOLU INFORMACYJNEGO
  JEST KWESTIA ZASADNICZA W sytuacji takiej przewagi srodkow I i mozliwosci przekazu a co za tym idzie totalnej indoktrynacji spoleczenstwa jedyna mozliwoscia jest zastosowanie niekonwencjonalnych srodkow dzialania by prawda dotarla do spoleczenstwa dopiero masowy ruch spoleczny na rzecz prawdy moze cos zmienic To ze sobie popiszemy na neonie moze byc co najwyzej forma zintegrowania osob ktore chcialy by aktywnie cos zrobic dla przeplywu informacji. Jezeli piszacy tu prawde traktuja jako zasadniczy cel a nie jako forme realizacji siebie nalezy porzucic poprawnosc i etykiete ze cos wypada lub nie wypada czy warszawscy powstancy malojac znak polski walczacej na murach warszawy mieli tez zwazac na konwenanse czas jest tak samo powazny dzis jak wtedy .Proponuje by czytelnicy neonu i sympatycy prawdy wzieli dzis biale przescieradla namalowali farba i wywiesili w oknach ,przy drogach, przy posesjach, z haslem ,,MEDIA KLAMIA CZYTAJ ,,NEON24.pl jest duze prawdopodobienstwo ze obawa o dyskwalifikacje mediow glownego nurtu zmusi i ich deziennikarzy do pisania prawdy . \Jesli nawet bedzie inaczej i tak miliony polakow poznaja prawde. Ludzi ktorzy rozumieja co sie dzieje jest garstka jesli ten stan ilosciowy sie nie zmieni pruzne nasze pisanie CZUWAJ
 • pan jan 10:09:49
  .
  8-)))))))))))))
  Dobry towar panie janeczku ..
 • @jan 10:09:49
  Bardzo dobre, tylko bez megalomani -
  CZYTAJ PORTALE NIEZALEŻNE OD MENDIÓW
  A na wybory parlamentarne jak nie uchwalą porządnej ordynacji wyborczej.
  Stare kolejkowe sposoby, w dzień wyborów - przed lokalem wyborczym.
  NIE GŁOSUJĘ
  BO NIE MA NA KOGO
  Metoda stacza do wyboru, do koloru dziadek, babcia jak żyją, ja i reszta rodziny.
  No chyba jak jest rozdział w parlamencie rodzinnym, to wtedy trzeba przy kawie, herbacie lub jakimś mocniejszym argumencie rozstrzygnąć.
 • @Kodiak 22:38:06
  Taa, taki on wodzirej, jak mucha plujka powska, która się dzisiaj udzielała rano w rmffm, pokrętnie tłumacząc wypowiedzi męża mojej żony Jabłko.
  Nic tylko szczypiorek na torach, blady jakiś taki, już nie mirabelki.
 • @re1 23:16:53
  Nie mogłem się doczekać odpowiedzi o ten gravatar. O angielsko - polskim tekście nie wspominając.
  Pomimo słabego wzroku powiększyłem, i zobaczyłem co to nam cały czas na portalu chce się wykluć.
  [url=http://naforum.zapodaj.net/e8c529fea681.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e8c529fea681.jpg[/img][/url]
 • @Max von Stirlitz 12:44:55
  Bo mnie niesłusznie językiem angielskim, nie tłumacząc na polski traktuje, kiedy go grzecznie proszę o tłumaczenie.
  Nie ma sprawy trzeba było sobie szybciej wybrać login, teraz masz jeszcze szansę mieć drugi, pierwsze dwie litery z nieładnego słowa + mój i wyjdzie rech1 - nie musisz dziękować :).
  Ja Ci dziękuję masz 5* bo przyjrzałem się dokładniej temu "miszigene" ot jaka bestia cwana. Rozgryzłem jago avatar, albo i nie - eureka.
  Ryba psuje się od głowy!
  Patrz dolny obrazek - Głowa ryby, zjada głowę orła SSZA, a potem dobiera się do miszki Rosji. Ale jak by nie patrzyć kluje się, niech sobie każdy dopowie co.
 • @Max von Stirlitz 12:44:55
  Przepraszam, zapomniałem z tego wszystkiego, deszcz pada głowa boli od kompiutra.
  Co pan tak seplenisz, polskie litery pozjadałeś - czy spóźnione śniadanie - Grzecznie pytam.
 • @max von stirlitz
  Ciesze sie ze doceniasz wage taktyki przekazu informacji zgadzam sie z toba w zupelnosci ze nalezy kozystac z ruznych portali pomyslalem nawet ze zarzad portalu neon24 .pl moglby na pooczatku strony na samej gurze zrobic rubryke na ktorej mozna by wpisywac ciekawe strony tak jak jest np u gajowego maruchy Musle ze taka otwartosc jest kozystna. Oczywiscie jakas logika musi przyswiecac doborowi stron to temat do dyskusji
 • pan jan 15:14:51
  .
  Panie Janku ,

  tutaj nie ma zadnego przekazu czy przeslania , na zapleczu kasyna_Leon23 ? Gajöwka kundla Maruchy to taka sama komercyjna sieczka . Postacie czasami trafiaja sie myslace , a tak to sami amatorzy .
  Wolna amerykanka .
  Ja mysle , ze kazdy z czytajacych i komentujacych powinien zostac przy swoim zdaniu , a Waszmosc dobrze kombinuje , i tyle .
  Pozostaje w powazaniu .
 • @Max von Stirlitz 15:52:56
  Może ja się nadam. Już w 89 mówiłem do kolegów na kogo wy głosujecie pacany. Zobaczycie tak będą rządzić, że trzeba się już zawinąć w białe prześcieradło i czas kłaść samemu do wykopu.
  No to mam stażu 25 lat w tym prześcieradle, należy mi się ten pod_pülkownik Trüpin prze zależenie. Szybko się uczę.
  Mało co Dołęga, być może z Olędrów, i Adolfa z Austri.
  Trzeba by to rsha zbadać, nie to. miało być genotyp, nie też nie to.
  A Ja
  r1a1a
 • @re1 23:07:13
  własne "Przepraszam, zapomniałem z tego wszystkiego, deszcz pada głowa boli od kompiutra." dalej pada miało być sępa, sęępa bo ten dziub taki przydługawy.
  Mży kapuśniaczek, najadłem się ogórkowej i tak wtedy wychodzi pisanie.
  Co ci mam kupić w tym zabawkowym jak będę w Warszawie, łososia. sęępa czy misia?
 • @Max von Stirlitz 15:52:56
  "--- Cusz rzycie - jak mawia poeta anal_fabeta Czesio"
  Dopiero zakumałem, ty co entuzjasta doktor Płatek, lubisz jednopłciowe "rzycie".
  Grzecznie pytam nie wchodząc na tęcze bufetowej.
 • @jan 15:14:51
  Janie, nie mam nic przeciwko. Na stronie Gajowego jest link do mojego malutkiego, prywatnego blożka a i sam Gajowy coś tam mojego czasami wrzuca do Gajówki.

  No ale "zaplecze kasyna" buduje swoją autorską sławę. Tu piszą autorzy to co chcą a Gajowy sam wybiera teksty do publikacji. Zwykle świetne.
  Po prostu inne podejście do tego samego tematu. Sam czasami korzystam z zasobów Gajówki i tu publikuję. Choć ostatnio jak ściągałem "3000 lat Państwa Polskiego" to mi komp poszedł w tilt..

  Pozdrawiam.
 • @Max von Stirlitz 06:13:25
  I sprowokowałem...End.
 • Manipulacje manipulacjami lecz Putin gra w drużynie Rotschilda!
  No bo jak to wytłumaczyć:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/energetyka-surowce-europie-wschodniej-celowniku-nat-rothschilda-40-letniego-spadkobierce-bankowego-imperium-2014-07

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/putin-pionkiem-sanhedrynu-apokalipsa-rozpoczela-sie-2014-06

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/trybunal-wojskowy-o-destrukcyjnej-dzialalnosci-putina-2-2014-01

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/27/list-otwatry-rosyjskiego-nacjonalisty-do-putina/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej