Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
505 postów 22762 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Żydobanderowszyzna w polskiej blogosferze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jednym tchem - miłość do Ojczyzny, potępienie komuny i "sława gierojam!"

Takie tragiczne wydarzenia jak te, które obecnie obserwujemy na Ukrainie są doskonałą okazją do jednoznacznego okreslenia who is who w polskiej blogosferze.
Mediów drukowanych już od wielu lat (od kiedy poprawiło się zaopatrzenie w papier wiadomego przeznaczenia) nie kupuję, z tych elektronicznych ograniczam się jedynie do jakiegos radia z muzyczką w tle ale na internet poświęcam dość dużo wolnego czasu.
Portale "głównego ścieku" raczej też mnie nie interesują, bo to tylko sieciowe przedłużenie tegoż ścieku.

Istnieje jednak szereg portali i portalików mających w nazwie - "niezależna", "niepoprawny", "wolny" czy wręcz "prawicowy" co niejako automatycznie ma sugerować, że profil jest tam "polski" i "patriotyczny" a czasami podkreślana jest jeszcze "katolickość". Wszystkie te hasła mają sprawić, że zaglądający tam internetowy żeglarz poczuje się jak w domu i wśród swoich, podobnie jak on wyczulonych na sprawy naszego kraju.
Tu jednak spotyka go bardzo często przykra niespodzianka... Zamiast rzetelnej debaty o sprawach dla Polski ważnych znajduje bieżączkę, sterowaną, jak się szybko okazuje, przez te same ośrodki medialnego ogłupiania, które zarządzają "głównym sciekiem".
Jak to się dzieje z technicznego punktu widzenia to nie wiem, widzę jednak efekty a one nie kłamią bo przecież "po owocach...".
Z braku czasu nie przeglądam oczywiście wszystkich takich stron, ograniczam się do kilku, góra kilkunastu. Ale sądzę, że to wystarczy, żeby wyrobić sobie jakieś zdanie. Zresztą tych znaczących więcej nie ma.

Żeby ocenić jakość i "polskość" tych portali należy moim zdaniem zadać sobie jedno, fundamentalne pytanie - czyim interesom służy polityka redakcyjna portalu i piszących tam autorów?
Doskonałym (choć coraz mniej skutecznym) sposobem na uwiarygodnienie się jest odmienianie przez wszystkie przypadki słów "patriotyzm" "Polska" i "wiara".
W patriotyczne i katolickie piórka łatwo się stroić bo oprócz możliwości wprowadzenia w błąd mało czasami wyrobionych blogerów i komentatorów, można używać tych szlachetnych pojęć jak tarczy. Odmawiając oczywiście tych przymiotów niewygodnym adwersarzom. Takie ataki odbywają sie zwykle grupowo, wg najlepszych wzorów wypracowanych przez hasbarską propagandę, której korzeni należy doszukiwać się w propagandzie bolszewików i nazistów od Josepha Goebbelsa. Czasy się zmieniają ale metody pozostaja takie same.

Zmasowane ataki medialne, sterowane przez zarządzajacych portalami i cenzurująch komentarze i komentatorów, przy udziale odpowiedniej ilości zadaniowanych trolli mają sprawiać wrażenie, że głoszone tezy są reprezentatywne dla ogromnej większości internautów (a w domyśle - społeczeństwa) a każdy kto myśli inaczej jest zwykłym oszołomem, zdrajcą polskiej sprawy a obecnie najczęściej - "ruskim szpionem i agentem".

Te cele (czyli ogłupianie internautów) są różnie przez różne portale realizowane. Oto kilka przykładów.

Salon24 - kompozycja strony głównej (nie przeciśnie się żaden tekst niezgodny z syjonistycznym postrzegania świata). Promuje się np. niejakiego Barbura, syjonistycznego propagandzistę udającego "publicystę". Jego wymiociny bardzo często nadają się jako lektura dla prokuratorów. Na S24 dla niego zawsze znajdzie się miejsce na sg. Innym sposobem cenzurowania niewygodnych treści i autorów jest "ukrywanie". Nawet zalogowany internauta nie widzi treści "ukrytych" zanim nie zmieni (przy każdym logowaniu) ustawień konta. Komu się chce?...

Nasze Blogi - dostęp do blogowania ma stu wyselekcjonowanych blogerów. Komentarze, zanim się ukażą pod notką, muszą być zatwierdzone przez administratora. Po kilku niewygodnych dla piszącego (i w sumie dla portalu) pytaniach, konto komentatora jest likwidowane. Pan Targalski nie dopuszcza "myślozbrodni".
O "wolności" komentowania niech świadczy fakt, że pod notką z ok 1000 odsłon(?) jest kilka albo wręcz zero komentarzy... Widać, że treści nikogo zbytnio nie ekscytują...

Niepoprawni - na tle poprzednich dwóch jawi się jako portal otwarty, na teksty i komentarze. Tam jednak sprawę załatwia wrzaskliwa grupka trolli, którzy, strojąc się w piórka j.w. skaczą na grzbiet prawdziwych "niepoprawnych". Jest ich tam w sumie niewielu ale to oni ratują honor portalu. (*)

Generalnie jednak, należy zauważyć cudowne zbliżenie "ideologiczne" wymienionych portali z tak obśmiewanymi portalami "głównego ścieku". Sprawa Ukrainy jest tu doskonałym przykładem. Przedtem była jeszcze Syria, wcześniej Palestyna itd. Zawsze jednak wyłazi szydło z worka i wychodzi na to, że w ważnych chwilach dziejowych wszyscy się jednoczą. Czyżby "syjoniści wszystkich krajów..."?

Ostatnio przeważajaca część tzw. "prawicowej" blogosfery stanęła w jednym, zwartym szeregu i głosi żydobanderowskie hasła "sława gierojam". Żeby uczynić to zawołanie strawniejszym pompuje się rusofobię do granic wytrzymałości materiału. Wychodzi się bowiem z założenia, że Polak to tłumok i swoją wiedzę o świecie czerpie z gazowni i telewizorni. Internet ma jeszcze dodatkowo uwiarygodnić te przekazy.
Honoru wolnej blogosfery broni może kilkunastu Autorów, ludzi, którzy czytają także innojęzyczne media i blogi, używają własnego mózgu, analizują i starają się przekazać trochę wiedzy innym. Ci jednak są zwykle marginalizowani albo wręcz wycinani.

O ile chodzi o roztrząsanie spraw krajowych to możliwe są różne interpretacje i oceny. Nawet te najbardziej szalone znajdą swoich zwolenników. Operują jednak w obrębie jednego Systemu i takie "waśnie" medialne są przewidziane przez Ustawiaczy Świata. Mają bowiem za zadanie uwiarygodnienie systemu jako tego "demokratycznego", gdzie rzeczywistość można zmienić kartką do głosowania. Nic bardziej błędnego ale niewielu zdaje sobie z tego sprawę.
Gdy w grę wchodzi polityka globalna to sytuacja paradoksalnie jest bardziej przejrzysta i łatwiejsza do zrozumienia. Tym bardziej dziwi oczadzenie ludzi ale za to nie dziwią wysiłki, żeby obraz zakłamać i przedstawić taką wersję jaka jest najwygodniejsza dla jaśnie nam panującego  systemu.

Powstaje pytanie, czy warto się wysilać i próbować łamać ten uzurpatorski monopol na rząd dusz?
Chyba jednak warto. Każda szczelina w tamie odgradzającej nas od prawdziwej, rzetelnej informacji może jutro stać się wyrwą, która rozwali tę tamę.

(*) Powyższe oceny są subiektywną oceną autora notki.

 

KOMENTARZE

 • @Kodiak 14:23:35
  Uderzyłem w stół za mocno? :))))))))
 • @autor
  Był "złoty róg"(nowymekran.pl)? Był? Jak to się stało, że zostały z niego zgliszcza - kto ma rozum ten wie. Można mieć pretensje do hasbary, czy innych czynników zewnętrznych, ale to nie czynniki zewnętrze zniszczyły "ostatnią nadzieję białych". Na fundamencie z oparów nic już się nie da zbudować poza gettem. Chyba że Władymir coś jednak podsypie :))
 • @carcinka 14:37:55
  Sądzę, że inspiracja do zniszczenia NE przyszła jednak z zewnątrz. Ale to moje prywatne zdanie.

  //Na fundamencie z oparów nic już się nie da zbudować poza gettem.//

  To fakt, nie ma już takich "wodotrysków" jak kiedyś bo nie ma na to kasy.
  Ale została rzecz chyba najważniejsza - wolność głoszenia swoich poglądów, tego chyba (zwłaszcza Ty) nie zanegujesz? :))

  Poziom tego portalu zależy i będzie zależał jedynie od poziomu piszących i komentujących. Dlatego nie zgadzam się na określenie "getto" - chyba, że ktoś będzie chciał zgonić tu wszystkich porządnych ludzi to ja wtedy chcę takiego "getta" :)

  Co do Władimira to nie sądzę... On raczej prędzej podsypie tym, którzy na niego plują. W tym ma większy interes. Rosjanie nie boją się płatnych pachołków, których można kupić, boją się za to Polaków myślących po polsku.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:27:12
  Praca "zadaniowanych trolli" mnie tak nie wk..wia jak fakt, że są opłacani z naszych podatków.
 • @Kodiak 14:42:43
  //ale np. na arabskim/jordanskim to tak, czemu nie.//

  No i chwała ci! Ja też zaglądam w różne miejsca. Nawet na JP :)
 • @Zdzich 14:50:49
  W pierwsze chwili chciałem się obruszyć za to "z naszych podatków" ale po głębszym zastanowieniu... Wszystko zależy gdzie kto płaci podatki :)

  W każdym razie żal, bo ta kasa mogłaby iść na lepsze cele.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:54:01
  Przecież to lichwiarskie dzieło.
  MANIFEST KOMUNISTYCZNY, par.II,2: „Progresywny podatek dochodowy”.
  Oprócz krajów islamskich, płacą wszycy i wszędzie.
  I nie skończy się, aż podatki będą zlikwidowane. Pisałem o tym nie raz ...
 • Pan Zdzich 14:50:49
  .
  Witam Waszmosc ,
  jak tam nasze meskie sprawy , nie domagam tylko u mnie slowo drozsze od pieniadza
  ?
  Sam place podatki .
  8-))))
  Siwucha czy zacier na czarnych myszach dla Waszmosci ?
 • Pan Jarek Ruszkiewicz SL 14:49:35
  .
  Ostatnie trzy wersety komentarza mistrzostwo swiata
  Stasio kosiara Tyminski und Feldmarszalek von Koala Riczard wybezaluja (sic ! ) money i interes sie krecil bedzie.
 • @Max von Stirlitz 15:15:42
  //...wybezaluja (sic ! ) money i interes sie krecil bedzie.//

  Łoł... Wiesz coś więcej na ten temat? :)))))))))
 • Pan Jarek Ruszkiewicz SL 15:19:52
  .
  Przyjacielu ,
  bardacha Klozetowej janke robi bokami i drogeria czyli wöz asenizacyjny musi wywozic stosy rachunköw by SaLöö_25H mögl dzialac .
  Istniec w pierwotnej formie
  Nie bede ( tutaj )* analizowal rynku wirtualnego patriotöw w Polsce .
  Bez szmalu nie ma balu..
  8-))))

  * --wersja znanego publicysty Marka Mosiejewicza ksywa Biegunka_Mysli.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:49:35
  Jestem akcjonariuszem NE SA, którego pierw wprowadzono w błąd co do praw majątkowych (kupiłam powietrze), którego podstępnie okradziono i któremu uniemożliwiono pisanie w swojej obronie na NE przez okres 10 miesięcy. To odnośnie wolności głoszenia tu poglądów wtedy gdy wylewano na mnie kubły pomyj.

  Getto to getto, Jarek. Jesteśmy w Polsce, u siebie i nie powinniśmy uwierzyć, że Getto "Oparówek" o rusofilskim charakterze, co już teraz dobrze widać, że tak było pomyślane, to jedyne na co nas stać. Niemożność tworzenia tu wartości dodanej jest ściśle związana z kwestią wiarygodności, a właściwie braku wiarygodności włodarzy tego statku widmo.
 • A przy okazji..
  "Ostatnio przeważająca część tzw. "prawicowej" blogosfery stanęła w jednym, zwartym szeregu i głosi żydobanderowskie hasła "sława gierojam". Żeby uczynić to zawołanie strawniejszym pompuje się rusofobię do granic wytrzymałości materiału.
  Wychodzi się bowiem z założenia, że Polak to tłumok i swoją wiedzę o świecie czerpie z gazowni i telewizorni. Internet ma jeszcze dodatkowo uwiarygodnić te przekazy."

  >>> A przy okazji takiego jednostronnego przekazu: jak to "dzielni chłopcy - banderowcy" biorą na klatę "złego Putina" ukrywa się fakt, że do władzy na Ukrainie doszli oligarchowie żydowskiego pochodzenia (prezydent, gubernatorzy).. no i mają błogosławieństwo USA..!
  a To już daje certyfikat na "demokrację"

  No i ..jakby cichaczem wybiela się UPA, Banderę itp.. persony "bo to niby nasz (?!) interes stać murem obok "takiej" Ukrainy..
 • @Max von Stirlitz 15:31:28
  //bardacha Klozetowej janke robi bokami //

  Ryli?... a dopiero co czytałem jak to świetnie im się powodzi :))))
  http://bognajanke.salon24.pl/588713,salon24-ma-sie-dobrze

  Zaklinanie rzeczywistości?
  Ale oni nie zginą... znowu I sra el zrobi jakąś kampanię medialną i podsypie albo unia jaśnie nam panująca dorzuci. Klozetom nie dadzą zginąć.
 • @carcinka 15:32:57
  Popolemizuję trochę :)

  Moje uwagi odnoszą się do neon24 a nie do starego NE. ja nie dałem się nabrać na żadne "akcje", obśmiałem cały pomysł publicznie.

  //...i któremu uniemożliwiono pisanie w swojej obronie na NE przez okres 10 miesięcy.//
  Ale teraz masz :) Czyli jednak jakaś zmiana na lepsze...

  //Getto "Oparówek" o rusofilskim charakterze, co już teraz dobrze widać...//

  Jakim "rusofilskim"? Najwyraźniej chcesz mnie obrazić. Widzę, że ulegasz tej samej propagandzie, o której pisałem w notce. Przykre...
  Czy patentem na "niegettowatość" musi być powielanie bzdur "głównego ścieku"?
  Była tu niedawno taka, która chciała neon sprowadzić do takiego właśnie poziomu Michnika/Sakiewicza.
  Gdyby jej się udało to czułabyś się szczęśliwsza?

  //Niemożność tworzenia tu wartości dodanej jest ściśle związana z kwestią wiarygodności, a właściwie braku wiarygodności włodarzy tego statku widmo.//
  W takim biznesie jak ten portal NIE MA możliwości tworzenia "wartości dodanej". Jeśli ktoś myśli, że na tym da się zarobić to jest albo głupi albo naiwny.

  Co do wiarygodności - ja mogę odpowiadać jedynie za siebie.
  Uważasz mnie za osobę niewiarygodną?
 • @ekoludek 15:34:26
  Jasne, już pół świata wie, że to Polacy wywołali II WŚ i wysyłali żydów do gazu. Za chwilę dowiemy się, że na Wołyniu Polacy rezali biednych Ukraińców, zwłaszcza tych od Bandery.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:47:34
  Twój komentarz jest co najmniej przewrotny. Nie bierz aż tak bardzo tego rusofilstwa do siebie, chyba że się poczuwasz.
 • @carcinka 16:05:22
  Ja się nie poczuwam. Co najwyżej jestem trochę przeczulony po wiadrach pomyj jakie wylewają na mnie różnej maści ubeckie trolle.

  //Twój komentarz jest co najmniej przewrotny..

  A coś bardziej precyzyjnie? (nie musi być na forum :) Ciekawy jestem.
 • Pan Jarek Ruszkiewicz SL 15:19:52
  .
  To bardzo inteligentni mezczyzni i obaj nie chcieliby wizyty armii niemieckiej w krajoznawczej wedröwce po Polsce 1 wrzesnia 2019 roku
  To juz nawet nie jest kwestia kasy , to kwestia zasad i obaj bardzo dobrze TO wiedza .
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:10:04
  Ciekawość to pierwszy stopień do piekła :) Może lepiej napisz jakąś notkę na temat planów Fundacji NE, której chyba zostałeś w kwietniu Prezesem.
 • @carcinka 16:17:16
  .
  lal bardzo imponujace Wolny_Spiryt ----Prezes ?
  P R E Z E S
  8-))))))
  Moze podasz jakies pikantne chilli szczegöly , prosze
  ?
  Zawsze mozesz liczyc pözniej na ablucje jak przyjade do Polski ...w ramach rewanzu .
 • @Max von Stirlitz 16:26:21
  Nie trzeba być bystrzachą, wystarczy sprawdzić KRS: http://krs.wyborcza.biz/firma/szczegoly/fundacja-nowy-ekran-410048

  Jarek jest w porządku, ale rozejmu z nim w temacie NE nie brałam. Taki to friendly pakiet, nazwijmy go patriotycznym.
 • Miss Carcinka 16:34:12
  .
  W Twoim wypadku wolabys gotöwke a nie jakis tam pakiet .
  Ja mysle , ze Feldmarszalek von Koala Riczard jest czlowiekiem honoru i odda Wacpannie zalegly szmal + odsetki + wedle uznania kwota za zwloke ( sic ! ) .
  Zapytaj w bezposredniej korespondencji .
  Kasyno_Leon23 to sielanka intelektu bywalcöw.
  Wpadaj czesciej jak mozesz , nie tylko po pieniadze .
 • @Max von Stirlitz 16:44:13
  Feldmarszałek, jeśli się nie mylę, więcej płaci w sezonie grzewczym za gaz do ogrzania swojej - nie swojej rezydencji co w niej kręcili Kilerów dwóch niż "był winien" wszystkim redaktorom razem wziętym. I tyle właśnie były warte 2 lata blogerskich nadziei i eksperymentów, jakich nigdzie w Polsce on line jeszcze nie było i nie zapowiada się by było znowu.
 • Miss Carcinka 16:53:09
  .
  Zrobisz jak zechcesz , to Twoja prywatna sprawa .
  Wspomnienia o przeszlosci , szczegölnie w kategoriach winien maja swoja wymowe .
  Kasyno_Leon23 , jak sama z pewnoscia sie domyslasz , to ogromny , komercjalny rynek i zeby wystartowac do lotu potrzebne jest money .
  Sama wiesz dobrze , ze bez plecöw badz szmalu jest bryndza , patriota zachowawczy George Brown czyli Grzesio Brazowy a wlasciwie czerwony to dobitny przyklad tezy , syntezy i anty tezy w jednym .
  Nawet teraz sam szmal nie wystarcza musi byc KTOS
  Wolny_Spiryt to wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu a jak bedzie ?
  Bög wie.
  Nie kazdego stac by zamiatac ulice czy kopac rowy w IV Rzeszy jak autor komentarza , nespa ?
 • @Max von Stirlitz 16:26:21
  Żadnych pikantnych "chilili" nie ma. Carcinka widocznie wie coś czego ja nie wiem :)))
 • @carcinka 16:17:16
  //...której chyba zostałeś w kwietniu Prezesem.//

  Wiesz, ze "chyba" to się pchła na... :))

  Jeśli biorę za coś odpowiedzialność to muszę mieć do tego mocne "papiery". Poza tym planuję pewną modyfikację na portalu a to wymaga już pewnych formalnych zabezpieczeń.
  Zadowolona z odpowiedzi? :))))))
 • Pan Jarek Ruszkiewicz SL 17:15:20
  .
  8-)))))))
  Ilustracja do sytuacji , filmowa ofkors
  .
  http://www.youtube.com/watch?v=3kSm1l7ITeE
 • @Max von Stirlitz 17:23:40
  Dobre :))))
 • @carcinka 16:34:12
  //Jarek jest w porządku, ale rozejmu z nim w temacie NE nie brałam.//

  Zgadza się. I nikt cię w tym temacie nie ogranicza :)
  Tym bardziej, że mnie okres NE interesuje średnio, byłem sobie blogerem, jednym z wielu.
  Teraz mamy neon i tylko to mnie interesuje, tamten okres niech rozliczają zainteresowani.
 • Pan Jarek Ruszkiewicz SL 17:20:32
  .
  Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe w co wchodzisz .
  Ja siedze ( sic ! ) w IV Rzeszy wiec jedynie co mnie moze spotkac to tylko BAN , nie möwie ze wsröd swoich bo tak to moga mi skoczyc . Nie uzywam nazwisk .
  A Waszmosc ....
  Dobranie sie do napletka , korektora i holoty z niezaleznej ....
  fju fju fju wröbla Cwirka , ale masz jakas polise na zycie `?
  Zartowalem...
 • @Max von Stirlitz 17:37:38
  Zdaję sobie sprawę, niestety.
  Ale wszystko co dobre rodzi się w bólach i jest obarczone dużym ryzykiem.
  A czy zejdę na nadmiar cholesterolu czy "w niewyjaśnionych okolicznościach"? Tylko głupcy się nie boją.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:20:32
  Przecież Fundacja i portal to rzekomo dwóch różnych właścicieli. Jedyne papiery jakie trzeba mieć, by kierować FNE są koloru żółtego.

  Jakie "zabezpieczenia", z jaką klauzulą i na czyim majątku ????
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:32:18
  Jak to czytam, to wydaje się, że zaczynam rozumieć lepiej czemu Polaków dzieli do dnia dzisiejszego "gruba kreska". Jeśli się nie mylę zaliczasz się do jej przeciwników. Nie ma żadnego neonu, jest NE SA (spółka bez żadnego majątku), a ty zostałeś właśnie Prezesem jej odnogi.
 • miss carcinka 17:49:54
  .
  ty czegos nie rozumiesz . to nie ma zadnego znaczenia , i nie zrozumialas co napisalem do ciebie .
  zapomnij .
 • @Max von Stirlitz 17:09:34
  Ok, zatem załatw mi zwrot kasy, to odsetki twoje.
 • Pan Jarek Ruszkiewicz SL 17:48:04
  .
  Jakby cos to wal jak w dym . Nauka niemieckiego nie jest taka trudna . Posiedzisz to sie nauczysz..
  8-)))))
 • @carcinka 17:54:50
  Carcinka... O biznesach rozmawiam siedząc w głębokim skórzanym fotelu z grubym cygarem i szklaneczką dobrego single malt w dłoni.
  Jak chcesz to się ze mną umów a (może) zaspokoję Twoją ciekawość :)
  Za łychę płacisz Ty, cygara mam swoje, wchodzisz? :)))
 • @Max von Stirlitz 17:59:02
  Ok. Zwłaszcza to "posiedzenie" mi się podoba.
  Kiedyś nawet całkiem nieźle szprechałem więc powinno pójść migusiem :))
 • miss carcinka 17:56:40
  .
  daruj kobieto ale ja nie zajmuje sie drobiazgami .wyprzedzilem cie nawet mysla .
  Kasyno_Leon23 nie zajarzylo neonem , wiec röznica 3' w komentarzu
  ufffffff ohhhhhhhh
  I jak ty mozesz krecic filmy , chyba tylko jak agnieszka holland , z dotacji..
  Pas.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:00:59
  Widziałam takie fotele w...Piasecznie. Nawet skórę z lwa z plastikowymi kłami na podłodze, wypchane ptactwo i poroża... Nie zżera mnie ciekawość, bo dobrze wiem jaki będzie finał.
 • @Max von Stirlitz 18:04:24
  Pas.

  Zapraszam na moją stronę, możesz uczynić takową dotację w zamian za np. obejrzenie ostatecznej wersji "Ostatniej Drogi Bohdana Poręby":
  http://www.carcinka.pl/carcinka/Kontakt.html
 • @carcinka 18:06:27
  Ale ja jestem ciekawy :)
  Masz jak widzę dobre wiadomości a newsy w biznesie to skarb :)))
 • Pan Jarek Ruszkiewicz SL 18:00:59
  .
  Skoro zostales juz Prezesem i ......bedziesz wsröd zywych
  To tylko ulubiona moja kapela szwaböw
  .
  http://www.youtube.com/watch?v=RlOAMKTj0hU
  .
  Na pohybel !
 • @Max von Stirlitz 18:13:51
  Prezesem już bywałem... Zdążyłem się oswoić :))
 • @LordConqueror 18:22:51
  A co tu mają do rzeczy 'australijskie biznesy"?
  Zresztą ja o biznesach rozmawiam jedynie w warunkach j.w.
  Dołączysz do mnie i Mariolki? :))
 • Mr. Lord_Conqueror 18:22:51
  .
  ---- Bacznosc ! Wolny_Spiryt ma gwarancje niemieckie , Müller !! ---Feldmarszalek von Koala Riczard byl wyraznie wkurwiony, po australijsku
  ---Spocznij ! - dodal po chwili i wszedl na nowa galaz lisci eukaliptusa .
 • @Max von Stirlitz 18:33:01
  W razie draki trzymam zawsze broń pod poduszką...

  http://i1.ytimg.com/vi/pFl7RN88BEY/maxresdefault.jpg
 • @LordConqueror 18:35:16
  //W wiki kto inny figuruje, jako zarząd tej fundacji//

  No widzisz? Przecież nawet dzieci wiedzą, że Wiki nie kłamie :D))))))))))
 • Mr. Lord_Conqueror 18:39:53
  .
  ----Nie pekaj , wchodz w interes albo nie wchodz , kwestia kasy nie jest problemem pamietaj , to kwestia zasad ---zalkal Stirlitz.
  ----Wiecej wapna i wyröwnac dobrze lopatami --- dodal po chwili .
  Gestapowcy odstrzelili Müllera i wykonali rozkaz , po niemiecku .
 • Pan Jarek Ruszkiewicz SL 18:40:28
  .
  Przyjacielu ,
  to symbolika .
  Gaston von Glock 22C to postac , kröra sprawia , ze wiesz kim jestes .
  Wiesz , powiem Tobie my sie nigdy nie spotkamy .
  Yaeahhhhhh.
  Tak byc musi .
  Jeszcze raz
  Za zwyciestwo !
  A moze sam wkleisz jakas muzyke , prosze
  ?
 • @Kodiak 18:52:14
  Nie ma czegoś takiego jak "portal Nowy Ekran".
 • @Max von Stirlitz 18:55:31
  Mówisz i masz :)

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=kCrWxKoOhH8#t=17
 • Mr. Kodiak 18:52:14
  .
  8-))))))))
  Siwucha czy myszy ?
 • @Kodiak 19:17:37
  Przestań trollować bo zacznę kasować.
 • Mr. Lord_Conqueror 19:03:26
  ---Sam jestem swirem allleee Müller - Max patrzyl na ociekajaca pile mechaniczna , porozrzucane glowy irlandzkich niemowlat urodzonych w belkocie merkantylnym Snopka z Grodziska .
  ----Ahhhhhh uhhhhhhhhhhhrrr , to geniusz --- i tajniak - dodal Kurt .
 • Mr .Kodiak 19:17:37
  .
  Well , jak masz stala pensje wyzej sredniej krajowej niemieckiej , to czujesz sie wolny .
  To jest kwestia wyboru , albo dorastasz albo ciagle jestes malym dzieckiem noszac frak z kapeluszem w muszce udajac mysliciela .
  Nie pierdol , gwardia umiera ale sie nie poddaje
  ----Merde---
 • Mr. Kodiak 19:17:37
  .
  Jezeli Boss Kasyna_Leon23 wprowadzi nowosc i nie pozwoli na bany blogeröw wewnatrz ich " wlasnych blogöw " i zostawi komentarze
  --- ty chuju ubeku piedolony szmato zawszona zydowska etc etc i pusci na zywiol emocji ludzi , ktörzy wejda na portal badz blog delikwenta
  To wystarczy Mlody .

  Ja moge pojechac , znalezc i odstrzelic chuja w kazdym zakatku globu .
  Nie musze sie pruc wirtualnie.
  A jestem jak Jurand ze Spychowa .
  8-)))
 • Panowie
  A może w końcu coś tak na temat notki?
  Ślęczałem nad nią cała noc, doceńcie to :))
 • Pan Jarek Ruszkiewicz SL 20:11:52
  .
  To podaj cene za werset sleczenia ....funty, dolary , franki badz z dotyku holenderskiego , z kreski
  8-)
  Ozeszkurwafaszystowska bladz ...
  Pamietaj , ze ja mam wyjatkowe poczucie humoru .
  Notka wymaga polisy ubezpieczeniowej Die Credit Suisse AG (CS) – ehemals Schweizerische Kreditanstalt SKA z siedziba w Zürichu .
  Cesja na syna .
  Wiesz jak masz sie pojebcom do dupy dobrac to wszyscy spierdolili walecznie .
  234 wskazania na klikalnosc , tylko admini .

  Wspaniala filmowa historia ze slepcem , ktöry jezdzi na rowerze.
  Ja mysle , ze sie wystawiles a jak bedzie.
  Bög wie .
  Stasio kosiara Tyminski powinien kumac baze
  8-))))
  .
  http://www.youtube.com/watch?v=2WmaKsSg6AQ
  .
  Dziekuje , ze moglem pisac u Ciebie.
 • Mr. Lord_Conqueror 19:03:26 CET . Deutsch
  .
  Zagmatwany wlasna historia zycia , ubabrany w gumowy plaszcz chirurga tozsamosci , ociekajacy krwia mijajacego czasu , lustro nie klamalo., Obergruppenführer Müller znudzony wlasna doskonaloscia rzekl :
  ----- Stirlitz wypierdalaj """"
 • @Kodiak 20:31:44
  //jak wprowadzasz cos jak 'zydo-banderowiec'//

  Jeśli nie rozumiesz sensu tego zlepka to widać niewiele rozumiesz z tego co się dzieje.
 • @Max von Stirlitz 20:38:36
  //To podaj cene za werset sleczenia//

  Ja "ku chwale...", Max... o jakich geldach mówisz?
 • Pan Jarek Ruszkiewicz SL 21:28:13
  .
  Ale wiesz o tym möj wirtualny Przyjacielu, ze ze szwabami nie ma miekkiej gry.
  Albo my albo oni .
 • Pan Jarek Ruszkiewicz SL 21:29:21
  .
  Wiesz , jak chcesz zawladnac Polska w umyslach , nawet o klimatach chleba to ceny zycia sa wazne .
  To kwestia ile masz ma koncie
  100.000.000 $
  ?
  I gra zaczyna sie na dzien dobry.
  I albo chcesz dorznac Polaköw albo dajesz im szanse na wolnosc .
  Proste `?
  ???????????????????????????
 • @Kodiak 22:02:27
  //...genialne okreslenie "ciasnota" pani Beaty a.k.a Editor ?//

  Ona właśnie była dobitnym przykładem "ciasnoty".
  Możesz mieć oczywiście inne zdanie, twoje prawo.

  //to na pewno nie interesuja mnie sojusze z tymi, ktorzy maja ekspansjonistyczne pomysly,//

  Mnie też i dlatego nie zawierałbym żadnych sojuszy z Rosją. A na tej samej zasadzie chcę być jak najdalej od usraela (ten zlepek też ci się rendżer nie podoba? :)))
 • @Max von Stirlitz 22:07:56
  //I albo chcesz dorznac Polaköw albo dajesz im szanse na wolnosc //

  A Ty jak sądzisz?
 • -------------------- PRZECZYTAJ UWAŻNIE -zarozumiały ćw...........
  https://kefir2010.wordpress.com/author/kefir2010/
 • @LordConqueror 23:06:08
  //...jakiś odpowiadający mu desygnat zapewne istnieje na ukrainie, //

  Miałem dokładnie na mysli Ukrainę a znaczenia tego zlepka nie muszę ci chyba tłumaczyć.

  //to jest co najwyżej kokieteria//

  Żadna kokieteria tylko zwykły pragmatyzm. "Sojusz" to w ogólnym pojęciu bardzo scisły zwiazek a najczęściej podporządkowanie. takim teraz jesteśmy "sojusznikiem" USA. Ja jestem za współpracą na równych warunkach i wtedy sojusze tworza sie spontanicznie na zasadzie wzajemnych korzyści. Inaczej to jest wieszanie się u klamki i szukanie pana. naszą polska tragedią jest to, że nasi administratorzy muszą koniecznie mieć jakiegoś "sojusznika", któremu ślubuja dozgonną wierność. To sie nazywa serwilizm.

  //Tu już przechodzisz na pozycje ''bolszewicko-nazistowsko-banderowskie'' :)))))) Co proponujesz?//

  A możesz zmienić coś w wyborach? Oświeć mnie jak sie to robi :)
  A to sensowne "pisanie o polityce" to niby Kaczyński?
  Litości... :D))))))))))))))) ( i tu Spiritek zakrztusił się dymem...:))
 • @LordConqueror 23:30:43
  Ja myślę, że ten układ nigdy nie przestał obowiązywać. Został jedynie odkurzony. Ale to wcale nie oznacza, że mamy być podnóżkiem usa.
 • @LordConqueror 00:02:48
  No... Jak widzisz nawet pan Stasio czytuje Spiritka :)))))
 • Śpiewający powstańcy !
  Donieccy powstańcy w przerwach pomiędzy walkami z kijowską juntą dodają sobie ducha wspólnym śpiewem, w których powtarza się fraza : "Nikt oprócz nas"

  https://www.youtube.com/watch?v=WIi7cBloy60#t=66
 • @Max von Stirlitz 15:13:24
  Zakład był taki:
  1. Max von Stirlitz 00:47:54: Stawiam Jasia czarnego Szwendacza , ze cala imprezka nie bedzie miala miejsca. Wchodzisz Waszmosc w zaklad?
  2. Zdzich19.05.2014 01:25:57: A jak będzie, to Ty razem z Max von Stirlitz składacie się na mojego ulubionego Syna Kuby z Irlandii. Stoi?
  Max von Stirlitz 19.05.2014 01:41:03: Cargo biore na siebie w przypadku porazki. Ilosc butelek do negocjacji.

  Imprezka nie miała miejsca. Zatem Max von Stirlitz stawia Jasia czarnego Szwendacza. Cargo na jegomościa.
  Gdzie i kiedy?
 • Widzicie podobieństwa !
  Banderyzm to młodszy brat faszyzmu za którymi stoi międzynarodowy syjonizm. W czasie inauguracji nowego prezydenta na Ukrainie trwało bombardowanie Sławieńska.

  http://nemolchu.ru/video/novosti-novostei/draka-na-inauguracii-v-rade.html?utm_medium=facebook&utm_source=twitterfeed

  O mały włos Poroszenko nie dotarłby na czas lub w ogóle na inaugurację , a to za sprawą jednego z żołnierzy , który prawdopodobnie chciał go zaatakować bronią, lecz w ostatnim momencie chyba stchórzył :

  http://coub.com/view/1zp4s

  Poroszenko nie zrezygnuje z walki z własnym narodem we wschodniej Ukrainie, którą zamierza kontynuować. Tak sam stosunek ma do Krymu, który chce odzyskać. Marzyciel, czy bandyta, a przy okazji kolejna na świecie syjonistyczna marionetka -kukła.

  http://3rm.info/47524-genocid-russkih-prodolzhitsya-zhidobanderovec-poroshenko-ne-sobiraetsya-prekraschat-voennuyu-operaciyu-i-ubiystvo-russkih-yugo-vostoka-ukrainy.html

  Oto pierwsze efekty działań nowego prezydenta kijowskiej junty. Nieznani sprawcy ostrzelali samochód deputowanego do Rady Najwyższej Republiki Donieckiej Denisa Puszilina. Zginął jego pomocnik Maksim Pietruchin.

  http://3rm.info/47537-nacisty-zachischayut-nacionalnoe-pravitelstvo-v-centre-donecka-ubit-maksim-petruhin-pomoschnik-predsedatelya-verhovnogo-soveta-dnr-denisa-pushilina.html
 • Wiersz poświęcony zamordowanej przez kijowską juntę kobiety w dniu 2 czerwca 2014 r. w podczas lotniczego ataku w Ługańsku.
  W czerwonej eleganckiej bluzce, kto to mama lub żona
  Z nieba kijowskim pociskiem na części rozszarpana
  Wszyscy , co widzieli, kadry te nie zapomną nigdy
  Okrutny obraz śmierci
  Widok pozostający na zawsze !
  Zwierzęta, nieludzie, naziści. Współcześni faszyści !
  Boża KARA, straszny SĄD- was na tym świecie czeka !!!

  Olga Stiepanowa

  https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10359239_1620886404804243_1541306549321311641_n.jpg
 • @LordConqueror 11:24:31
  //..kacapską propagandą//

  Dobrze byłoby Lordzie dookreślić pewne pojęcia.

  Często ostatnio pojawiające się słowo "kacap" (o wyraźnym wydźwięku pejoratywnym) co oznacza?
  Czy jest to każdy etniczny Rosjanin?
  Każdy mieszkaniec FR bez względu na przynależność etniczną?
  Każdy bolszewik, który uszczęśliwiał "robotników i chłopów"?

  Czy może coś jeszcze innego?
 • @LordConqueror 13:06:27
  Przepraszam, ze wtrace sie do dyskusji, lecz uwazam, ze UE nie za bardzo moze przeciwdzialac "zydokomunie" poniewaz nie tylko banki, lecz media oraz politycy naleza do tej "bandy". Nie moge dokladnie przeanalizowac udzialu Zydow w polityce innych krajow, lecz we Francji opanowali oni media, polityke oraz finanse - czyli praktycznie rzecz biorac kraj. Wszyscy ostatni ministrowie spraw zagranicznych Francji sa zadeklarowanymi Zydami (Kouchner, - zydowski lekarz zyjacy z zydowska dziennikarka Cristine Okrent ( niby to polskie nazwisko, lecz z belgijsko zydowska) , a ostatnio Laurent Fabius, ktorego synalek robi przekrety, lecz tatus ma sie nadal dobrze) . Jak mozna cokolwiek zrobic, jezeli zyd Nicolas Sarkozy na miejsce Zyda DSK( Dominique Stross-Kahna) - niewygodnego jako kandydat na stolek prezydenta - wsadzil do banku swiatowego zydowke Cristine Lagarde ! Grunt to swoi ! Czy to nie jest gorsze od "klasycznej" rosyjskiej mafii, czy oligarchow, z ktorych wielu jest Zydami ?
 • @babaraba 13:32:56
  http://www.youtube.com/watch?v=gKzT57nUtIw
  A to filmik bedacy uzupelnieniem ... ( juif - zyd , goy - goj)
 • @LordConqueror 13:42:15
  Front National jest pewna przeciwwaga dla zydowskiego lobby we Francji. Mysle, ze jednak w calej UE duza i bardzo grozna przeciwwaga sa Arabowie, glownie ich religijny odlam , czyli islamisci, ktorzy przede wszystkim nienawidza Zydow. Poniewaz islamisci sa juz biedniejsza wiekszoscia UE i sa bardziej radykalni od syjonistow, ktorzy sa potezni, lecz nieliczni - moze dojsc do proby sil . My chrzescijanie uznajemy jeszcze jako tako etyke i nie dazymy do eksterminacji "przeciwnika", lecz w islamie "dzijaid" jest pierwszym prawem, zas wiedzac , ze kieruje sie on przeciwko Zydom - moze w przyszlosci dojsc do bardzo powaznych konfliktow miedzy przedstawicielami obu religii.Gdy to sie stanie ( a mysle, ze pierwsze przejawy atakow na Zydow sa tego zwiastunem) ucierpia takze chrzescijanie...
 • @LordConqueror 15:29:16
  Prosze mi wierzyc, ze nie tyle " nieprzezwyciezona armia czerwona", ile pewne zasady sprawiedliwosci spolecznej, jakie mial niesc socjalizm ( ze zostaly wypaczone to juz inna sprawa) oraz mozliwosc odwolania sie do jakichs "wyzszych" idei - tego mimo "demokracji" - "rownosci, wolnosci i sprawiedliwosci " deklarowanych przez UE - tu nie ma . Sprawiedliwy podzial dochodow zostal zamieniony przez wyzysk i sporadyczne akty filantropii, z ktorych korzystaja glownie" bardziej potrzebujacy " , czyli kolorowi emigranci. Roznice miedzy biednymi a bogatymi zwiekszyly sie , zas euro powoli likwiduje tak zwana "klase srednia". Dodam do tego wysoki stopien opodatkowania i niesprawiedliwe szkolnictwo - a otrzymamy obraz "demokracji w wydaniu UE. Ludzie zyja tu lepiej , lecz to tylko dzieki nagromadzonym dobrom i sporadycznym " laskom" rzadow, ktor rzucaja narodom "ochlapy" raczej w obawie przed rozruchami, nie zas, zeby zmienic stan rzeczy.
  To sprawia , ze taka "wersja demokracji" moze nie tylko rozczarowac, lecz sklaniac do szukania innych mozliwosci rozwiazania ...
 • @LordConqueror 16:42:44
  Niby jaki system mialby zastapic pokojowe wsoplistnienie ludzi w danym kraju? Gdyby bowiem pozwolic im bez ograniczen i skrepowania "zyc" okazaloby sie, ze wielu wolaloby zyc kosztem innych. doszloby do tego, bo nazywa sie "dzikim kapitalizmem", gdzie dochodza do glosu najnizsze instynkty ludzkie i "prawo dzungli" dyktuje zasady spoleczne.Obecny stan Polski to wynik takiej "wolnej amerykanki" lat 90 , gdzie panstwo nie ingerowalo w demontaz przemyslu i rozkradanie majatku narodowego - nie spelniajalo wiec roli ochrony interesow spoleczenstwa.
 • @Zdzich 15:06:50
  Jedną z podstaw islamskiej bankowości jest zakaz pobierania oprocentowania od udzielanej pożyczki. Oprocentowanie kredytów, czyli zarabianie pieniędzy na ich pożyczaniu, jest zabronione. Zasada ta wynika z przekonania, że pieniądz nie jest dobrem samym w sobie, jest środkiem płatności, narzędziem służącym do realizacji jakiegoś dobra. Jest to odmienne podejście od obowiązującego obecnie w naszej cywilizacji. W cywilizacji zachodniej pieniądz jest dobrem. Arabowie natomiast uznają, że jeśli ktoś ma pieniądze, to oznacza, że Allach dał mu więcej. Ktoś, kto pieniędzy nie ma, jest poszkodowany. Jeśli pożyczasz biednemu i chcesz w zamian oprocentowanie, to tak jakbyś dla siebie żądał powtórnej nagrody, a dla biedniejszego – powtórnej krzywdy. Można dostrzec w tym względzie podobieństwa do podejścia średniowiecznej Europy, w której obowiązywał – z podobnych przyczyn – zakaz lichwy.

  Nieco inaczej traktowane są lokaty. Zarabianie możliwe jest wówczas, gdy pieniądz jest powiązany z realną gospodarką. W świecie muzułmańskim dopuszczalnych jest kilka rodzajów tego typu inwestycji: Murabaha, Ijara, Mudarabah i Musharakah. Murabaha to sprzedaż dóbr z odroczoną płatnością, ze stałą stopą zwrotu znaną w momencie zawierania transakcji. Ijara to odpowiednik leasingu. Mudarabah i Musharakah to umowy partnerskie.
 • @Zdzich 15:06:50
  Najważniejszą cechą bankowości islamskiej jest brak oprocentowania – riba. Ekonomia muzułmańska, specyficzna, dostosowana do religijnych zasad islamu interpretacja społecznego procesu gospodarowania. http://biznes.pwn.pl/index.php?module=haslo&id=3897007
 • @topstopjuve 21:18:10
  Pisząc, że nic kartką nie zmieni miałem na myśli fakt, że nie mamy ŻADNEGO wyboru. RN nie jest żadną alternatywą. Ot, hodowla pampersów tak na wszelki wypadek.

  //widzę, że wszyscy się wypowiadają, i Polak i pejsaty, katolik czy ateista.//

  To chyba dobrze, nie? Taki jest przekrój społeczeństwa.
 • W Rosji i na Ukrainie istnieje coraz bardziej zarysowujący się w opinii publicznej pogląd , iż Rosja ,
  w tym jej prezydent Władymir Putin powinien podjąć , przy obecnej krwawej rzezi kijowskiej junty na Ukrainie bardziej zdecydowane kroki, a przede wszystkim powinien wejść tam własnymi wojskami i zrobić porządek. Z takimi poglądami możemy się spotkać w wypowiedziach wielu ludzi, w tym wśród walczących na Ukrainie, a także wśród obecnych i byłych żołnierzy. Jest to z ich strony - w obecnym układzie geopolitycznym - jak najbardziej usprawiedliwione, lecz nie do końca przemyślane i racjonalne. Trzeba zauważyć, iż pogląd ten dyskwalifikujący i podważający wiarygodność Rosji i prezydenta Władymira Putina , głoszą i wykorzystują również w złej woli, wrogowie Rosji , zmierzający do rozwalenia Rosji od wewnątrz.

  Biorąc to wszystko pod uwagę osobiście uważam , iż Prezydent Władymir Putin wie co robi, to mistrz szachownicy. Na jego miejscu robił bym tak samo, chociaż "nóż sam otwiera się w kieszeni" jak się ogląda akty ludobójstwa, których się dopuszcza na co dzień na wschodzie Ukrainy wobec własnego narodu, syjonistyczny twór jakim jest kijowska junta. Widocznie to jeszcze nie ten czas, by zacząć działać. Na to właśnie liczą międzynarodowi syjoniści , w których rękach jest większość publicznych i prywatnych mediów na świecie i ich dziennikarskie prostytutki , siedzące w ich kieszeniach, by móc zacząć szczekać o krzywdzie dokonanej na Ukrainie przez prezydenta Putina , zresztą już to robią odwracając "kota ogonem" maskując prawdziwego oprawcę USA -NATO i mówiąc o agresji Kremla na Ukrainie, co wielu ludziom miesza w głowach.

  Temu trzeba przeciwdziałać, pomimo ponoszonych strat. Jednocześnie należy liczyć się z powstaniem międzynarodowego, antysyjonistycznego, antyfaszystowskiego, antywojennego światowego ruch społecznego przeciwko tym oprawcom . I w tym kierunku należy na razie działać. Te działanie już na świecie przynoszą miarodajne efekty, co widać po protestach na świecie /Francja, Niemcy, Serbia, Włochy i inne, w tym na Ukrainie/
 • @LordConqueror 09:21:41
  Co ci Lordzie?
  Wczorajszy grill się przedłużył i nie dospałeś? :))))))
  Czy kaszanka była za słona?
 • @LordConqueror 10:01:17
  //Bolszewizm był tak samo żydowski jak rosyjski.//

  To ciekawa i śmiała teza. Mógłbyś rozwinąć?
 • To jest prawdziwa miłość u zwierząt innego gatunku. Ludzie na planecie Ziemia jeszcze nie dorośli do takiej miłości ,
  a szkoda. Nie było , by wojen, głodu i innych katastrof od ludzkiego pochodzenia jak chociażby ta w Zatoce meksykańskiej. Powiedzenie "człowiek człowiekowi wilkiem" jest tylko po części prawdziwe. Wilk to piękne i mądre zwierze potrafiące w przeciwieństwie do ludzi żyć stadnie w zgodzie ze swoimi współbraćmi.

  https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10428651_1621686134724270_5044028158535176959_n.jpg

  https://www.youtube.com/watch?v=P7-s4ONcr6s
 • @LordConqueror 12:32:35
  //Przykro mi to konstatować, ale dajesz d... Spirito.//

  Przykro mi to konstatować ale bredzisz Lordzie :)))

  Nie mam teraz czasu polemizować ale wszystko znajdziesz w moich notkach. I nie sprzedawaj tu kitu, że bolszewizm to turańszczyzna. Mylisz pojęcia.
 • Dlaczego Amerykanie w czasie krymskich wydarzeń nie wpłynęli na rosyjskie wody terytorialne na Morzu Czarnym.
  Odpowiedź jest w tym oto filmie. Zapraszam do jego obejrzenia.

  https://www.youtube.com/watch?v=AX22ROVKN4I
 • @LordConqueror 13:52:16
  //kiedyś Rosjan przyłączymy i będą bardzo zadowoleni:)))//

  A miałam Cię za rozważnego gościa... że co? kogo przyłączymy? Rosjan?
  Po co nam oni?
  W dodatku to chyba jest zadanie dla Chińczyków :)))
  Nie wtrącajmy się w ich obecną "przyjaźń", a będzie jak w tym kawale, no wiesz, "na granicy polsko-chińskiej spokój" :))))))))))))))
 • @LordConqueror 14:12:39
  Już Ty się nie martw, zainteresuje ich :))
  Tym bardziej, że na tym terytorium rosyjskim, którego im ciągle mało, już nie będzie niedługo Rosjan. Oni żyją coraz krócej i skrobią się na potęgę... ich problem...
  A z Chińczykami trzeba w zgodzie żyć :)))
 • @LordConqueror 14:18:28
  Też zmykam, będę późnym wieczorem, zajrzyj to pogadamy :))))
 • Mr. Lord_Conqueror 14:48:20
  .
  Bingo premium !
  ---Ten Müller nie jest taki glupi na jakiego wyglada - pomyslal Stirlitz .
 • Mr. Lord_Conqueror 15:15:59
  .
  ---Protektorat niemiecki dla zydöw , snopköw , przesiedlencöw , i calej tej skurwionej do bialosci elity " Wolnej Polski " , w melonikach i kapelusiku ? -
  zadumial sie Stirlitz wyciagajac stare mapy obozöw wypoczynkowych dla skautöw .
  ---Dlaczego nie !?
 • Witam,
  jako bloger piszący na "Niepoprawnych" muszę zaprotestować.
  Otóż "NP" nie mogą zostać wrzuceni do jednego koryta z "Salon-24" czy "NB". To nieporozumienie. Trolle szanowny Jacku są wszędzie. "NP" są czasami atakowani przez jednego dawnego banitę i można tam czasem stoczyć dość ostrą walkę na argumenty, ale krzykaczy i bluzgaczy jest coraz mniej. Należy również podkreślić jak ogromną pracę wykonał obecny właściciel, by portal przetrwał po tzw. banicji. Myślę, że Twoja ocena "NP" jest zbyt surowa.
  Pozdrawiam.
 • @Max von Stirlitz 15:26:37
  -------------------- widzisz dobry człowieku te KRESKI ?! TO JESTEM JA !!! od 5 lat -MÓJ znak rozpoznawczy -------------------

  -----nie wiem czy robisz to specjalnie ? może bezwiednie -MAM PROZBĘ jednak ODPUŚĆ sobie -----

  -----piszesz dobre historyjki -jednak na kanwie cudzego scenariusza -----

  ----------masz talent -----------WYMYŚL SIEBIE -----------------------
 • @LordConqueror 20:09:49
  -------------CYWILIZACJA SŁOWIAŃSKA
  http://www.youtube.com/watch?v=IPJi2QWbwBY

  --------------cywilizacja ŁACIŃSKA
  http://www.youtube.com/watch?v=DRVkyjNUzs0
 • @Bibrus 16:16:34
  Ależ spokojnie! Wcale nie wrzuciłem do jednego worka z innymi. To co łączy wymienione w notce portale to podobny charakter (przynajmniej w założeniu). Podkreśliłem odmienność NP od pozostałych dwóch. Jedyne zastrzeżenie dotyczy tolerowania ujadających trolli podających się za 'patriotów'. Szanuję i doceniam pracę Gawriona.
  Proszę go przy okazji pozdrowić ode mnie :)
 • Sławiańsk. Ułamek pocisku uderzył kobietę jadącą na rowerze:
  https://www.youtube.com/watch?v=4EkefTs0amg
 • @LordConqueror 21:43:06
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Agresja_ZSRR_na_Polsk%C4%99
 • @LordConqueror 22:35:04
  ----------::)))))))))))

  http://portalwiedzy.onet.pl/64591,,,,zbrodnie_radzieckie_w_polsce,haslo.html
 • @ninanonimowa 22:55:17
  -----------------DOBRANOC idę wypatrywać UFO ::))))

  http://www.youtube.com/watch?v=GodUFGO2eRw
 • @LordConqueror 23:12:42
  ---Posłuchaj !! zatrzymujesz się na detalach !! BYŁO MINĘŁO !! w rachunku historycznym ciągnionym -Niemcy są !! ŚMIERTELNYM WROGIEM Polski -NIE ! Rosja

  ---nie mam żadnych związków z Rosją -ale ! POLACY !!!! wielu ! wielu ! je ma ! -są to PRZYJAZNIE AUTENTYCZNE -
  --nie znam Polaka w przyjacielskich związkach z Niemcem

  ----- nie mam czasu na pisanie / intelektualne potyczki / - nie grzebię w pamięci , mam za dużo obowiązków przyziemnych

  ---- mówisz łopatki :)) MĄDROŚĆ ŻYCIOWA wiesz co to jest ?? a INTUICJA ? -- oczywiście ,że wiesz

  ---------szkopuł --jesteś WATYKAŃCZYK --wytresowana inteligencja --

  --------------NIE TWÓRCZA - czyli bezużyteczna

  Ps .idę dalej wypatrywać UFO -udają gwiazdy
 • Kijowska junta z żydobanderowcem Poroszenko na czele niszczy miasto Sławiańsk
  i jej mieszkańców ciężkim ogniem przy użyciu huraganowego ognia systemów wyrzutni „GRAD”

  https://www.youtube.com/watch?v=9QFIdfG1Ly0

  http://3rm.info/47623-prestuplenie-obstrel-slavyanska-sistemoy-zalpovogo-ognya-grad-video.html
 • Mr. Lord_Conqueror 15:35:47
  .
  ---Platny genius czy szarlatan inteligencji ? - zastanawial sie Stirlitz gapiac sie w oblesna gebe gestapowca . Po chwili zamyslenia wstal i poszedl do biblioteki .
  ---To stad mial wiedze - usmiechnal sie chytrze Max , widzac myslami Müllera robiacego sekcja zwlok jakies slowianskiej transwestytki :
  http://www.youtube.com/watch?v=8CTNK793Vzk
 • @LordConqueror 13:10:47
  ----- a było -było trochę tych wojenek --Z KRZYŻEM !!! w 1 ręce - szablą w drugiej

  http://www.youtube.com/watch?v=bBfrG-UG38s
 • @ninanonimowa 19:29:43
  .
  Przychodzi dwóch panów do weterynarza trzymając na smyczy nosorożca.
  --- Panie doktorze, mamy tu samicę nosorożca, ale nie chce się parzyć !
  --- Może jest z Elbląga ?
  --- Z Elbląga, a dlaczego ?
  --- No... bo moja żona jest z Elbląga.
 • @Max von Stirlitz 15:51:15
  ------------------ targowisko

  ---- potencjalny klient , szwenda się między straganami w poszukiwaniu okazji ! zarzucając szpaka tu i ówdzie -spostrzega klatki z papugami zawieszonymi na drzewie - mają one przyczepione kartki z ceną i liczbę języków obcych ,które znają ptaki

  -------- odpowiednio : ta ze znajomością 4 jęz.kosztuje 10 tyś
  3................8 tyś itd ..

  --klienta zaintrygowała klatka na której wisiała cena 15 tyś i tylko cena -podchodzi do sprzedającego i pyta ! --o co chodzi z tą ceną i w ogóle z papugą --gostek odpowiada

  -WIDZISZ Pan sam nie wiem !? --ale one wszystkie do niej mówią SZEFIE
 • @LordConqueror 17:53:41
  ------ widzisz LORDZIE - nie chce mi się :)) KOŃ JAKI JEST- każdy widzi
  Ps. z szablą miałeś rację ,napisałam ,puściłam i pomyślałam o popełnionym błędzie, miał być miecz --ale od czego jest BELFER :))
 • Rosja , w tym osobiście prezydent Putin zdradzili – zdaniem amerykańskiego dyplomaty Hilla- plany
  budowy nowego porządku świata . Stąd ta obserwowana na każdym kroku wściekłość syjonistów i co raz częstsze powtarzające się w ostatnim czasie fakty demaskacji przez nich swoich długoletnich agentów poprzez rzucanie ich na pierwszą linię wojny informacyjnej , której ci agenci nie znają i się po prostu najzwyczajniej w świecie dekonspirują.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/starszy_ranga,p1795550103
 • @LordConqueror 22:24:51
  http://innemedium.pl/wiadomosc/badania-genetyczne-potwierdzaja-ze-slowianie-sa-starozytnym-ludem

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej