Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22517 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Premier Netanyahu i Matka Boska

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

 

Jeśli wierzyć Wirtualnej Polsce (a czasami każdy przez pomyłkę może coś chlapnąć) to Izraelczycy maja swoje 5 minut szczerości.

 

Co też powiedzieli ustami swojego, kochającego pokój premiera – Netanyahu? (za WP)

Otóż:

"Wyraził jednak obawy, że Iran będzie robił wszystko by pogłębićchaos w Egipcie, m. in. wspierając, tak jak w Libanie i w palestyńskiej Gazie, islamskich ekstremistów. - Irańczycy chcą cofnąćEgipt do średniowiecza. Chcą uczynić z tego kraju drugą Gazę - powiedział Netanjahu.”

 

Jest to wyznanie szczere aż do bólu.

Wszyscy słyszeliśmy z pewnością, dzięki naszym przekaziorom, płaczliwe aj waj jakie artykułuje ostatnio rząd Państwa Izraela w kierunku „cywilizowanego świata”.

 

A teraz sami przyznają, że gnębiąc Gazę brutalną, bezprawną i bandycką blokadą cofnęły ją „do średniowiecza”.

 

Co się stało, ja się pytam? Czyżby w końcu Matka Boska dotknęła swym paluszkiem któregoś z tych zbrodniarzy wojennych, że zaczął mówić prawdę?

 

Wszystko możliwe... Nie takie cuda się zdarzały. W każdym razie może jeszcze się doczekamy, że „wskrzeszone” Państwo Izraela stanie się tą obiecaną „jutrzenką i światłem Narodów”?

 

Nie... To za piękne, żeby było prawdziwe. Stanowczo nie.

Ale na dobry początek mogliby choć Gazę uwolnić. Potem może by już poszło z górki?

 

Sam nie wierzę w to co piszę... Pobudka Spirito!

KOMENTARZE

 • Izrael jest chory
  Niestety Izrael nie nauczyl sie zyc w zgodzie z zadnym panstwem regionu. Jezeli podpisywal jakies uklady. Szlo za tym wiarolomstwo i chec wymanewrowania sasiadow. Wielu Zydow widzi bledna polityke panstwa swojego. Ale jak obecnie w RP. Nie jest latwo przebic sie z prawda. Zycie skoryguje to. Tak zdaje sie staje obecnie w Egipcie. Narod ten ma dosc, USA, Izraela. I co bedzie dalej? Tak to jest jak inwestujemy w kretactwo, zlodziejstwo.
 • niedozwolony chwyt dziennikarski
  "Czyżby w końcu Matka Boska dotknęła swym paluszkiem któregoś z tych zbrodniarzy wojennych, że zaczął mówić prawdę?" ===== Po co do tych islamsko-żydowskich konfliktów w sztuczny sposób doklejać imię Matki Pana? Żeby w tytule zrobić przyciągającą czytelnika zbitkę "NetanjahuMatka Boska"? Chwyt godny GW lub Wprost!!!
 • @Tomasz A.S.
  Mylisz się kolego.

  Matka Boska jest święta dla muzułmanów.

  Dla żydów nie!
 • @Tomasz A.S.
  chwyty godne GW lub Wprost - tylko dla "wybranych" ;)))

  a Irańczycy jeszcze długo będą cierpieć za dopuszczenie do szechity jerozolimskich Chrześcijan w 614r. ne. choć trzeba szczerze przyznać, iż okazali większą litość od mściwych przodków "kapitana śmierć" Netanyahu i ocalili jeden budynek Kościoła, a część wyznawców Chrystusa odkupili od szechterów w niewolę...
 • Sam nie wierzę w to co piszę... Pobudka Spirito!
  "Matka Boska jest święta dla muzułmanów. Dla żydów nie!" I co z tego wynika? Wyciągam wniosek: "Matka Boska błogosławi mahometan przeciw Żydom dotykając paluszkiem Netanjaha żeby zaczął mówić prawdę" Czy tak?
 • @Tomasz A.S.
  tylko paranoik może wymyśleć coś takiego - "Matka Boska błogosławi mahometan przeciw Żydom dotykając paluszkiem Netanjaha żeby zaczął mówić prawdę"

  - czy serio tak widzicie paranoicznie widzicie cały świat ? czy nawet Chrześcijańskich Świętych nie zostawicie w spokoju ? mało Wam Szechity Chrześcijan przez Wasze komunistyczne rewolucje - przegraliście wszystko na całym świecie i jeszcze podskakujecie ???
 • @Tomasz A.S.
  Wyciągasz fałszywe wnioski.

  Powiedziałem tylko, że wyznawcy Allaha szanują i uznają Jezusa i Jego Matkę.

  Żydzi nie. I to m. in. jest źródłem ich problemów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej