Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
621 postów 25796 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - Wasza mowa niech będzie: "Tak - tak, nie - nie". A co nadto, z zepsucia jest. Mt 5,37 PiS PO jedno zło!

Bunt NoVax: opieraj się, odmawiaj, odrzucaj!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Nie wszystko stracone, nie do zdobycia wolą i odwagą, by nigdy się nie poddawać i nie ulegać ”. - John Milton

Dziś takie małe podsumowanie czegoś, czego jesteśmy świadkami od ponad roku. Świetny artykuł Mika Whitneya. Zapraszam.

 Czy zastanawiałeś się nad dziwnymi wydarzeniami z ostatnich 15 miesięcy? Czy zastanawiałeś się, dlaczego tak wiele krajów przyjęło tę samą politykę, która nigdy wcześniej nie była stosowana i nie ma podstaw naukowych? Czy zastanawiałeś się, dlaczego skuteczne leki i terapie ratujące życie są aktywnie i agresywnie tłumione? Czy zastanawiałeś się, dlaczego światowej sławy naukowcy, wirusolodzy i epidemiolodzy zostali zablokowani na Twitterze i usunięci z Facebooka? Czy zastanawiałeś się, dlaczego wszystkie kanały informacyjne z taką samą histerią, jak ich konkurenci, relacjonują codzienne wydarzenia?

 Bardzo trudno jest spojrzeć na wydarzenia z ostatnich 15 miesięcy i nie podejrzewać, że pod tą historią Covida może kryć się coś więcej niż na pierwszy rzut oka; że chociaż infekcja w rzeczywistości zabija głównie osoby starsze z licznymi chorobami współistniejącymi, być może wirus mógł zostać wykorzystany do promowania programu politycznego, o którym wciąż niewiele wiemy. Mimo to są rzeczy, których możemy być pewni, na przykład to, że cały strach i histeria zostały podejrzanie zmanipulowane w celu promowania powszechnych szczepień. Wydaje się to dość oczywiste. W rzeczywistości aktorzy pociągający za sznurki tej operacji Covid otwarcie przyznali, że ich celem jest zaszczepienie "wszystkich 7 miliardów ludzi"na planecie Ziemia. Łał. Niewiele zostawili dla wyobraźni, prawda?

 A jeśli tak jest, możemy bezpiecznie założyć, że większość histerii została celowo wyolbrzymiona, aby osiągnąć założony cel. To dość prosta formuła: "Przestrasz wszystkich na śmierć, a następnie zmuś ich do zaszczepienia". Przynajmniej wydaje się, że jest to teoria operacyjna. I z pewnością nie tylko ja tak uważam. Jest też dr Peter McCullough, lekarz medycyny wewnętrznej, który specjalizuje się w kardiologii. Oto jak podsumował sytuację w ostatnim wywiadzie dla Rumble:

 "Myślę, że cała ta pandemia od samego początku dotyczyła szczepionki. Wszystkie drogi prowadzą do szczepionki. W Azji Południowo-Wschodniej i Europie są już miejsca, w których kładą podwaliny pod obowiązkowe szczepienia. Obowiązkowe! Oznacza to, że ktoś przybija cię do ziemi i wbija w ciebie igłę. Tak bardzo chcą szczepień". ( 16-minutowy wywiad z dr Peterem McCullough, Mercola https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/05/28/doctor-_1820_this-whole-pandemic-was-about-the-vaccine_1920_.aspx.)

 Powtarzam: "Chodzi o szczepionkę". Oznacza to, że cały szum z zeszłego roku, w tym maski na twarz, dystanse społeczne, blokady, zawieszenie szkoły, zrujnowane firmy, puste kościoły, codzienne żniwo śmierci i niekończące się doniesienia prasowe na izbach przyjęć, gdzie zaniepokojeni lekarze pospiesznie pchali nosze w przypadku pacjentów w stanie śpiączki trafiających na OIOM wszystko to zostało wymyślone z myślą o jasnym celu; przygotowanie owiec do zaszczepienia na skalę przemysłową miksturą, która nie została zatwierdzona przez FDA, nie zakończyła badań klinicznych III fazy, a jej długoterminowe negatywne skutki pozostają całkowicie nieznane. Czy to może być bardziej przerażające? Prawdopodobnie tak.

 Oczywiście uwaga przeniosła się teraz na Chiny. Chiny, Chiny, Chiny. To zawsze i tylko Chiny. Chińczycy rzekomo bawili się śmiertelnymi patogenami w Instytucie Wirusologii w Wuhan. Bezpieczeństwo nie byłoby najlepsze, a to sugerowałoby, że wirus – który zainfekował świat i załamał światową gospodarkę – mógł wyciekać z chińskiego laboratorium. Więc obwiniajmy Chińczyków. To wszystko ma sens, dopóki nie zanurzysz się trochę głębiej i okaże się, że amerykańskie Narodowe Instytuty Zdrowia "sfinansowały kontrowersyjny Instytut Wirusologii Wuhan" za „projekt o wartości 3,7 miliona dolarów na zbieranie i badanie koronawirusów nietoperzy ” (z 2014 do 2019), a wkrótce potem z "kolejnym projektem o wartości 3,7 miliona dolarów ” https://thediplomat.com/2020/05/why-would-the-us-have-funded-the-controversial-wuhan-lab/” , który wydaje się obejmować badania nad nabyciem funkcji”, badania, które dowodzą, w jaki sposób wirus może nabyć zdolność do zarażania nowego gatunku zwierząt ”.

 To finansowanie z NIH wygląda bardzo podobnie do umowy podwykonawczej, chociaż potrzebujemy więcej szczegółów. Ale przynajmniej umowa sugeruje, że może istnieć pewna wspólna odpowiedzialność za rzekomą ucieczkę wirusa z laboratorium.

 Może czegoś mi brakuje, ale wydaje mi się, że wszyscy, którzy obwiniają Chiny mogli być trochę zbyt pochopni w swojej ocenie. W końcu mem „ winić Chiny ” może być tylko kolejną dywersją mającą na celu ukrycie zaangażowania USA. Nie możemy tego wiedzieć na pewno. Po drugie, nie ma powodu, by sądzić, że rzekomy "wyciek wirusa" był "wypadkiem". W rzeczywistości istnieje góra poszlak, które sugerują, że jest inaczej. Na przykład, jak wytłumaczyć fakt, że w październiku 2019 r. elity Fundacji Gatesa, Bank Światowy, wielkie media, wielkie firmy farmaceutyczne, ONZ, CDC, CIA, chińskie Centrum Kontroli i John Hopkins University przeprowadzili "ćwiczenie symulacyjne na żywo, aby przygotować przywódców publicznych i prywatnych do reagowania na pandemię"?

 Co za ciekawy zbieg okoliczności... Niektórzy fanatycy teorii spiskowych mogą pomyśleć, że ci wielbiciele prawdy naprawdę wiedzą, co się wydarzy. Co za szalony pomysł, nie?

 Spotkanie nazwano „ Wydarzeniem 201 ” i wzięli w nim udział przedstawiciele głównych ośrodków władzy na świecie, aby dopracować szczegóły planu operacyjnego, który zostanie wykorzystany do osiągnięcia pożądanego przez wszystkich wyniku. Oto jak Johns Hopkins próbował złagodzić podejrzenia wywołane przez to wydarzenie:

 "W scenariuszu stworzyliśmy model fikcyjnej pandemii koronawirusa, ale wyraźnie stwierdziliśmy, że nie była to prognoza. Wręcz przeciwnie, ćwiczenie posłużyło do podkreślenia stopnia przygotowania i rodzaju reakcji, które prawdopodobnie byłyby potrzebne, aby poradzić sobie z bardzo poważną pandemią. Mimo że nasze ćwiczenie studyjne obejmowało nowego i fikcyjnego koronawirusa, dane wejściowe, których użyliśmy do modelowania potencjalnego wpływu tego fikcyjnego wirusa, różnią się od nCoV-2019". ( Armstrong Ekonomia )

 Czy to nie jest najgłupsza wymówka, jaką kiedykolwiek słyszałeś? W rzeczy samej. Powinniśmy wierzyć, że żadna z tych elit nie miała najmniejszego pojęcia, że ​​kilka miesięcy później świat zostanie wepchnięty w globalną pandemię, w której twierdzenia ich "ekspertów zdrowia publicznego" ominą parlamenty i zgromadzenia ustawodawcze na całym świecie, i że niewybrani eksperci przyznaliby sobie władzę polityczną i prawo do narzucenia wszystkiego, od ogólnego używania maski do faktycznego aresztu domowego? Czy oni tego nie przewidzieli? Czy oni tego nie zaplanowali? Czy było to tylko niewinne, nieformalne spotkanie potężnych przyjaciół? Nonsens. (Obejrzyj ten film na YouTube, w którym prorok dr Fauci przepowiada globalną pandemię. Film jest datowany na 2017 rok). https://youtu.be/puqaaeLnEww

 Wybaczcie mój sceptycyzm, ale myślę, że Johns Hopkins nieco naciąga prawdę. Oczywiście, duzi chłopcy z finansów i wywiadu nie przybyli na spotkanie tylko po to, by "pogadać" albo wyrazić swoją miłość do ludzkości. Nie, niewątpliwie koncentrowali się na kwestiach bardziej praktycznych, takich jak dopracowanie planu restrukturyzacji światowej gospodarki i systemu politycznego, tak aby lepiej służył interesom ich elit. Taki plan wymagałby pewnego kryzysu, naprawdę niezwykłego wstrząsu, jak globalna pandemia z jej aneksami i powiązaniami. W tym przypadku wymagałoby to kompetentnego i zaradnego komitetu sterującego, szczegółowego planu operacyjnego, aby zmobilizować urzędników zdrowia publicznego, głów państw, gigantycznych firm marketingowych, gubernatorów stanowych, Big Tech, Big Pharma, wielu psychologów behawioralnych i małą armię osobowości mediów społecznościowych.

 Bez wątpienia jest to gigantyczne przedsięwzięcie, które wymagałoby dużo czasu i energii. I dlatego moim zdaniem jest nie do pomyślenia, żeby ktoś poświęcił tyle czasu i pieniędzy na spisek, planowanie, koordynację logistyczną, musztrę biurową i całą ciężką papierkową robotę, gdyby był zainteresowany tylko ratowaniem życia lub ulżeniu cierpienia zakażonych mas. Nie dlatego elity zorganizowały Event 201. Miały inne cele, a na szczycie ich listy znajdowały się masowe szczepienia. Chcą zaszczepić wszystkich, wszędzie, tak szybko, jak to możliwe, a wszystkie zmiany w ciągu ostatnich 15 miesięcy miały na celu osiągnięcie tego jednego celu.

 Ale co nam to mówi? Jeśli wierzysz, tak jak ja, że ​​pandemia jest prowadzona przez potężnych ludzi działających za listkiem figowym przywódców politycznych, skompromitowanych lekarzy i podejrzanych urzędników zdrowia publicznego, to co powinniśmy sądzić o szczepionce?

 Odpowiedź: Wiedzą, co jest w środku. I wiedzą, co to wywołuje.

 Widzisz, nikt z nas tak naprawdę nie wie, przynajmniej nie do końca. Wiemy tylko, że szczepionka przeszła przez proces regulacyjny bez zgody FDA, że badania kliniczne fazy 3 nigdy nie zostały ukończone, a badania na zwierzętach [podobnych szczepionek] - które przeprowadzono wiele lat temu - zakończyły się wieloma martwymi fretkami. To wszystko, co wiemy, ALE możemy rozsądnie założyć, że kierownicy tej operacji wiedzą, co jest w szczepionkach, ponieważ nigdy nie poświęciliby tyle czasu i pieniędzy na ten wielki projekt, gdyby nie wiedzieli. Zgadzasz się?

 Więc tutaj mamy do czynienia z wiedzą asymetryczną. Jedna strona ma wyraźną przewagę, ponieważ jest świadoma czegoś bardzo ważnego, czego druga strona nie wie. JESZCZE. Ale dowiemy się (ostatecznie), ponieważ niezależni badacze stopniowo zbierają mozaikę informacji o skutkach, jakie ta tak zwana "szczepionka" wywołuje u ludzi, którym jest wstrzykiwana. Ale to wymaga czasu i dlatego zainteresowani wykorzystają każdą sztuczkę, jaką mają do dyspozycji, aby zaszczepić jak najwięcej osób, zanim prawda wyjdzie na jaw, a ich domek z kart bezlitośnie się zawali. Niestety do tego czasu wiele szkód zostanie już wyrządzonych.

 Więc co właściwie wiemy o tych szczepionkach? Zacznijmy od doktora McCullougha, który zeznawał przed Kongresem i jest wyraźnie ekspertem w tej dziedzinie. Oto, co powiedział w tym samym wywiadzie, który podaliśmy wcześniej:

 "Ludzie umierają z powodu tej szczepionki – internet jest pełen takich przypadków – więc dlaczego tak się ją wciska?… Chcą igły w każde ramię… Ale dlaczego, zwłaszcza gdy znane są poważne skutki uboczne"?

 Nie wpadaj w pułapkę, bo to tylko pogorszy sprawę. To jest broń biologiczna, daleko wykraczająca poza wszystko, co kiedykolwiek widzieliśmy… Szczepionka nie jest bezpieczna ”. ( Mercola )

 To dobre podsumowanie, ale poszukajmy jeszcze kilku szczegółów, czegoś, co wskazuje na elementy szczepionki, które czynią ją tak kontrowersyjną. Oto cytat z prof. Byrama Bridle'a z Wydziału Immunologii Uniwersytetu Guelph, który pomaga zrozumieć problemy tych szczepionek w związku z licznymi i poważnymi skutkami niepożądanymi, które występują.

 "Konkluzja jest taka: popełniliśmy duży błąd… nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy do tej pory… myśleliśmy, że białko wypustek jest idealnym antygenem docelowym… Nie wiedzieliśmy, że samo białko wypustek jest toksyną, białkiem chorobotwórczym … Tak więc, szczepiąc ludzi, nieumyślnie zaszczepiamy im toksynę, która dostaje się do układu krążenia, a gdy to się dzieje, może spowodować uszkodzenie, zwłaszcza układu sercowo-naczyniowego. I jest wiele innych uzasadnionych pytań dotyczących długoterminowego bezpieczeństwa tej szczepionki. Na przykład, ponieważ koncentruje się w jajnikach, moje pytanie brzmi: czy sprawimy, że młode kobiety będą bezpłodne?"

 Więc teraz zaczynamy coś rozumieć. Białko spike indukowane szczepionką nie różni się od białka spike Covida; oba niszczą układ naczyniowy. Należy pamiętać, że szczepionki "oparte na genach" są mieszanką hybrydową, która nie przypomina tradycyjnych szczepionek, które wykorzystują żywe lub inaktywowane wirusy do wywołania odpowiedzi immunologicznej. W rzeczywistości nowe szczepionki wcale nie działają jak szczepionka. (Uwaga - "Szczepionka" to tylko termin z zakresu public relations, który firmy farmaceutyczne wybrały, aby zdobyć zaufanie publiczne i uniknąć odpowiedzialności prawnej. Termin NIE dotyczy tych nowych produktów). To, co robią, to dostają się do krwiobiegu, a następnie indukują komórki wyściółki naczyń krwionośnych (śródbłonek) do produkcji białek kolczastych, które z kolei mają stymulować odpowiedź immunologiczną. Ale oto problem: jest duża różnica między "odpowiedzią immunologiczną" a przekształceniem własnego systemu wewnątrzkomórkowego w toksyny, które następnie gromadzą się wszędzie tam, gdzie je przenosi krew.

 Białko spike, wytwarzane przez komórki skolonizowane przez szczepionkę, zostało zidentyfikowane jako prawdziwy "winowajca", odpowiedzialny za poważne zjawiska zakrzepowe, krwotoczne i autoimmunologiczne. Szczepionki zasadniczo zrzucają miliony tych potencjalnie śmiertelnych białek do krwioobiegu, znacznie zwiększając prawdopodobieństwo, że biorcy będą cierpieć z powodu zagrażających życiu warunków wymienionych w poprzednim zdaniu. Zadaj sobie pytanie: czy wiesz, co wprowadzają do Twojego organizmu, gdy zgadzasz się na szczepienie? Oto jak dr Stephanie Seneff odpowiedziała na to pytanie:

 "Szczepionki COVID-19 to instrukcje, które nakazują organizmowi wytwarzanie toksycznego białka, które ostatecznie skoncentruje się w śledzionie, skąd skutki tego białka podobnego do prionów rozprzestrzenią się po całym ciele, powodując chorobę neurodegeneracyjną." Chodzi o to, że to nie jest szczepionka. Jak ujął to jeden z naukowców: "To dobroczynne wywłaszczenie układu odpornościowego".

 Czy widzisz różnicę? Większość ludzi myśli, że bierze lek, który pomoże ich organizmowi w walce z wirusem. Błąd. To przeprogramowanie układu odpornościowego. Komórki wytwarzają teraz białko kolczaste, którego wcześniej nie produkowały. Teoretycznie białko to powinno wywołać odpowiedź immunologiczną, która umożliwi systemowi zwalczanie przyszłych infekcji. Ale to wszystko teoria. Nikt tak naprawdę nie wie, co się stanie, ponieważ te szczepionki są eksperymentalne, a badania kliniczne nie zostały zakończone, a zatem długoterminowe skutki pozostają całkowicie nieznane. Więc kiedy mówimy, że cała sprawa jest katastrofą, nie przesadzamy. Jest to procedura wysokiego ryzyka i nie ma żadnych gwarancji. Oto więcej z artykułu zatytułowanego "57 naukowców wysokiego szczebla ... prosi o natychmiastowe zaprzestanie wszelkich szczepień ":

  "Ludzkie szczepionki przeciwko innym koronawirusom nigdy nie zostały zatwierdzone, a dane z badań poprzednich [i nigdy nie zatwierdzonych] szczepionek koronawirusowyc pokazują, że mogą pogorszyć chorobę COVID-19 poprzez wzmocnienie zależne od przeciwciał (ADE). U zwierząt zaszczepionych przeciwko SARS -CoV nasilenie choroby wywołane przez szczepionkę wystąpiło po ekspozycji na naturalny wirus i było spowodowane kompleksami immunologicznymi które nasiliły stan zapalny .

 Niedawno zidentyfikowana zdolność białka spike do indukowania uszkodzeń śródbłonka charakterystycznych dla COVID-19, nawet przy braku infekcji, jest niezwykle istotna, biorąc pod uwagę, że większość dopuszczonych szczepionek indukuje wytwarzanie glikoproteiny kolców u biorców. Biorąc pod uwagę wysoki wskaźnik wystąpienia działań niepożądanych i szeroki zakres działań niepożądanych, które zostały zgłoszone do tej pory, a także potencjalną poprawę choroby wywołaną szczepionką.

 Sama glikoproteina kolców powoduje uszkodzenie śródbłonka i nadciśnienie in vitro i in vivo u chomików syryjskich poprzez obniżenie regulacji enzymu konwertującego angiotensynę 2 (ACE2) i upośledzenie funkcji mitochondriów. Chociaż te odkrycia muszą zostać potwierdzone u ludzi, implikacje tego odkrycia są zdumiewające, ponieważ wszystkie szczepionki dopuszczone do stosowania w nagłych wypadkach opierają się na dostarczaniu lub indukcji syntezy glikoprotein. W przypadku szczepionek mRNA i szczepionek wektoryzowanych adenowirusem żadne z tych badań nie dotyczyło czasu trwania produkcji białka kolczastego u ludzi po szczepieniu. Zgodnie z zasadą ostrożności, należy wziąć pod uwagę, że synteza białek szczytowych wywołana szczepionką może powodować przypadki kliniczne podobne do tych z COVID-19, które można błędnie zaliczyć jako nowe przypadki zakażeń SARS-CoV-2. Jeśli tak, to prawdziwe negatywne skutki obecnej globalnej strategii szczepień mogą nigdy nie zostać rozpoznane, chyba że badania szczegółowo zbadają tę kwestię. W niektórych krajach istnieją już nieprzyczynowe dowody na tymczasowy lub trwały wzrost zgonów z powodu COVID-19 po rozpoczęciu kampanii szczepień, a w świetle patogenności białka kolczastego należy dokładnie zbadać te zgony w celu ustalenia, czy są one powiązane ze szczepieniami."

 https://en-volve.com/2021/05/08/57-top-scientists-and-doctors-release-shocking-study-on-covid-vaccines-and-demand-immediate-stop-to-all-vaccinations/

 Ok, spróbujmy więc napisać to prostym językiem.

 1- Szczepionki na inne koronawirusy nigdy nie zostały zatwierdzone, ponieważ [we wszystkich testach klinicznych] pogorszyły chorobę, zwłaszcza dlatego, że stworzyły warunki, które indukują układ odpornościowy do atakowania własnych naczyń krwionośnych i ważnych narządów.

 2- Białko "kolec" może niszczyć naczynia krwionośne i ważne narządy nawet przy braku infekcji wirusowej. Dlatego wstrzykiwanie szczepionek, które zmuszają komórki do wytwarzania białek kolczastych, niesie ze sobą poważne zagrożenie dla zdrowia.

 3-Niekorzystne skutki szczepionek są tak podobne do objawów Covid, że mogą być „ błędnie zaliczone jako nowe przypadki Covid ”. Innymi słowy, media i Fauci mogą winić "warianty" za niepożądane skutki, które należy przypisać szczepionkom.

 4-Nikt nie ma pojęcia, jak długo białka kolców pozostaną w wyściółce naczyń krwionośnych (żadne badanie nie dotyczyło czasu trwania produkcji białka kolców u ludzi po szczepieniu). Co więcej, nikt nie wie, jak śmiertelne lub destrukcyjne będą skutki długoterminowe.

 „Istnieje coraz więcej dowodów na to, że szczepionki przeciwko Covid-19 mogą pogorszyć chorobę u niektórych biorców. Niebezpieczeństwo pojawia się, gdy zaszczepiona osoba styka się z prawdziwym wirusem. Przeciwciała powstałe w wyniku szczepienia mogą raczej powodować pogorszenie choroby niż chronić przed infekcją. Podobne zdarzenia, które miały miejsce wcześniej i ze względu na ten nawet śmiertelny efekt, znany jako wzmocnienie zależne od przeciwciał (ADE), zostały przez producentów zbagatelizowane lub odrzucone jako teoretyczne. Zjawisko to zostało już podkreślone szczepionkami przeciwko innym wirusom, ale uważa się je za bardzo rzadkie. Jednak po przejrzeniu opublikowanych dowodów dotyczących właśnie tego efektu, dwóch amerykańskich ekspertów stwierdziło, że [możliwość] "nie jest teoretyczna, ale spójna".

 Przyjęcie szczepionki mogłoby pogorszyć stan osoby, która bez niej cierpiałaby na chorobę w łagodnej postaci, powodując pogorszenie objawów, utrzymującą się zachorowalność, a nawet śmierć .” („ Jak szczepionka może pogorszyć Covida ”, Konserwatywna Kobieta ) https://www.conservativewoman.co.uk/how-the-vaccine-can-make-covid-worse/

 Oczywiście wirusolodzy wiedzieli, że ADE jest możliwe jeszcze przed rozpoczęciem kampanii szczepień, ale zostali wciągnięci na czarną listę mediów głównego nurtu, ocenzurowani w mediach społecznościowych i usunięci z Twittera. Dlatego tak niewiele osób wie o tym stanie. Wiele osób nawet nie wie, że istnieją.

 Czy nie wydaje ci się to dziwne? Czy to nie wydaje się być czymś, o czym powinieneś wiedzieć przed wyrażeniem zgody na zastrzyk? Nie chcielibyśmy wierzyć, że nasz rząd świadomie autoryzuje programy, które mogą prowadzić do cierpienia lub śmierci. Ale jak inaczej wyjaśnić, co się dzieje? Oto więcej:

 "Międzynarodowa grupa lekarzy i naukowców wystosowała apel do rządów, organów regulacyjnych i twórców szczepionek na całym świecie o zablokowanie programów masowych szczepień do czasu, aż problemy dotyczące bezpieczeństwa, zwłaszcza ADE, nie zostaną rozwiązane. Mówią, że biorąc pod uwagę wysoki wskaźnik działań niepożądanych, istnieje potrzeba lepszego zrozumienia korzyści i zagrożeń, szczególnie w tych sektorach społeczności, które zostały wyłączone z większości badań klinicznych. Obejmowały one osoby starsze i osoby wcześniej narażone na SARS-CoV-2, wirus wywołujący Covid-19. Wykluczenie tego ostatniego, zdaniem grupy, jest szczególnie niefortunne „ponieważ pozbawiło ono możliwości uzyskania niezwykle istotnych informacji dotyczących poszczepionego ADE u osób, które już miały przeciwciała przeciwko SARS-CoV-2”. Bez starannego monitorowania przypadki ADE lub działań niepożądanych spowodowanych przez szczepionkę byłyby nie do odróżnienia od ciężkiego Covid-19”. ("Jak szczepionka może pogorszyć Covida", Konserwatywna Kobieta link wyżej)

 To jest (zły) geniusz szczepionki przeciw Covid, ponieważ kiedy ludzie zaczną umierać, ich śmierć będzie przypisywana raczej "wariantom" Covid niż szczepionce. Jak to się dzieje? Ponieważ objawy są prawie identyczne. Jak wykazały ostatnie badania przeprowadzone przez Instytut Salka, Covid jest przede wszystkim chorobą naczyniową. Innymi słowy, to wszystko, co dzieje się w krwiobiegu (stan zapalny, ADE, zakrzepy i krwawienie), zabija ludzi, a nie wirus oddechowy. Niestety, aktywny składnik szczepionek wnika do komórek wyściółki naczyń krwionośnych i wytwarza białka wypustek podobne do białek wypustek w chorobie Covid. Białka kolce aktywują płytki krwi, powodując tworzenie się skrzepów krwi lub powodują krwawienie (po wyczerpaniu płytek) lub gromadzą produkty przemiany materii, które są atakowane przez limfocyty zabójcze, które z kolei uszkadzają naczynia krwionośne i narządy krwionośne. Krwawienie, zakrzepy lub choroby autoimmunologiczne

 Jak dotąd nikt w branży pro-Vax nie dostrzegł potencjalnych zagrożeń związanych z ADE. Dlaczego? Dlaczego Fauci milczał w tak ważnej sprawie? Oto więcej: "To samo może dotyczyć szkód wyrządzonych przez toksynę, tak zwane „białko kolce”, którego wytwarzanie jest wyzwalane przez szczepionkę w komórkach naszego ciała. Białko jest naprawdę niebezpieczną częścią wirusa, a celem szczepionki jest skupienie na nim uwagi układu odpornościowego w celu zablokowania infekcji. Ale żadne badania nie dotyczyły tego, jak długo toksyna jest nadal wytwarzana przez organizm po szczepieniu, mówią lekarze. Może to być sama szczepionka, która powoduje objawy, przed którymi ma chronić, objawy błędnie diagnozowane jako „przypadkowe” przypadki zakażenia. Jeśli tak, to prawdziwe negatywne skutki obecnej globalnej strategii szczepień mogą nigdy nie zostać rozpoznane, chyba że badania konkretnie zajmą się tą kwestią"

 Czy ty widzisz? Jak powiedzieliśmy, zgony spowodowane szczepionką zostaną przypisane Covidowi, co oznacza, że ​​media będą nadal promować głupią teorię "wariantów", nawet jeśli prawda jest widoczna dla wszystkich. Nie potrzeba kryształowej kuli, aby dowiedzieć się, jak rozegra się ta gra w trzy karty. Wielu ludzi umrze, ale producenci szczepionek i ich współpracownicy unikną winy, zwracając uwagę na opowieść o wariantach. To mądra strategia i wydaje się, że już działa. W prawie wszystkich krajach, które rozpoczęły kampanię masowych szczepień, nastąpił gwałtowny wzrost liczby ofiar, ale nikt nie obwinia za to sprawców: samych szczepionek. Kto by pomyślał, że zabijanie może być tak łatwe?

 Tak więc pytanie, które wszyscy powinniśmy zadać, brzmi: czy autorzy operacji Covid wiedzieli, że szczepionki były niebezpieczne przed rozpoczęciem kampanii? Tak, wiedzieli, musieli wiedzieć. Ale mimo to spieszą. Chcą zaszczepić świat bez względu na koszty w postaci utraconych istnień.

 Oto więcej z kolumny brytyjskiej: „ teraz ocenzurowane ”:

 "Istnieją przytłaczające dowody na to, że białko szczytowe SARS-CoV-2 (które jest również syntetycznie wytwarzane przez szczepionki Covid) odgrywa kluczową rolę w mechanizmach zachorowalności i śmiertelności SARS-CoV-2, a zatem jest również ryzykiem związanym ze szczepionką. Jeśli chodzi o krzepnięcie, to ryzyko jest większe, jeśli otrzymasz szczepionkę. Dane wyraźnie pokazują, że ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujesz, jest szczepionka wytwarzająca białko spike. Jak jasno pokazuje literatura, coś takiego spowodowałoby poważne szkody, w tym skrzepy mózgu i śmierć. I ta literatura w większości była dostępna jeszcze przed wypuszczeniem szczepionek Covid do publicznej wiadomości”. („ Nauka o krzepnięciu i szczepionkach przeciw Covid ”, dr Mike Williams, UKColumn) https://www.ukcolumn.org/article/clotting-and-covid-science

 "Przytłaczające dowody"? Tak, ale kampania szczepień trwa, mimo że góra dowodów wciąż rośnie. Jak można to wyjaśnić? Oto więcej:

 "Badania autopsji nie znalazły jeszcze wyraźnych dowodów na destrukcyjną inwazję wirusową w mózgach pacjentów, co skłoniło naukowców do rozważenia alternatywnych wyjaśnień, w jaki sposób SARS-CoV-2 może powodować objawy neurologiczne. Jeśli nie jest to infekcja wirusowa, co jeszcze może spowodować uszkodzenie odległych narządów związanych z COVID-19? Najbardziej prawdopodobnym winowajcą jest białko spike COVID-19 uwalniane z zewnętrznej powłoki krążącego wirusa. Cytowane tu badania udokumentowały, że u pacjentów z COVID-19 wirusowe białko spike może zainicjować kaskadę zdarzeń, które powodują uszkodzenie odległych narządów. Co bardziej niepokojące, kilka badań wykazało, że same białka kolczaste mają zdolność wywoływania rozległych zmian w całym ciele, nawet bez obecności wirusa ”. („ Czy białko Spike w Moderna, szczepionki firmy Pfizer mogą powodować zakrzepy krwi, zapalenie mózgu i zawał serca") https://childrenshealthdefense.org/defender/moderna-pfizer-vaccines-blood-clots-inflammation-brain-heart/

 Masz teraz obraz sytuacji? Innymi słowy, naukowcy od dawna wiedzą, że białka te powodują potencjalnie śmiertelne problemy z krzepnięciem, krwawieniem i autoimmunizacją. Czy chcesz mi powiedzieć, że naukowcy, którzy stworzyli te szczepionki i osoby odpowiedzialne za tę kampanię, nie znali związanego z nimi ryzyka?

 Nonsens. To nie jest wiarygodne. Musieli wiedzieć, a nawet jeśli nie wiedzieli, teraz wiedzą. Dlaczego więc nie robią czegoś, aby powstrzymać swoją kampanię lub poinformować kandydatów na szczepionki o niebezpieczeństwach, jakie stwarza? Jak dotąd nie umieścili nawet etykiety ostrzegawczej. Nie zrobili nic, zupełnie nic.

 Czy nie nazwałbyś tego złem? Dla mnie tak, jak złem jest wycofywanie leków ratujących życie w środku pandemii. Nie ma absolutnie żadnego innego terminu, który by to zdefiniował. Zło jest złem. Przeczytaj ostatni fragment listu lekarzy ds. etyki Covid do Europejskiej Agencji Leków (EMA):

 "Nasze obawy wynikają z wielu dowodów, w tym z faktu, że 'białko kolce' SARS-CoV-2 nie jest biernym białkiem wiążącym i że jego produkcja może powodować krzepnięcie krwi poprzez wiele mechanizmów , zakrzepica żył mózgowych jest zawsze stanem zagrażającym życiu, który wymaga natychmiastowej pomocy lekarskiej. Liczba przypadków, które, jak sam przyznajesz, miały miejsce, może stanowić tylko wierzchołek ogromnej góry lodowej… Biorąc pod uwagę, że istnieje mechanicznie przekonujące wytłumaczenie tych niepożądanych reakcji zakrzepowo-zatorowych, a mianowicie fakt, że te terapie genowe indukują komórki ludzkie do wytwarzania potencjalnie prozakrzepowych białek spike, można jedynie słusznie i logicznie stwierdzić, że może to być efekt klasy. Innymi słowy, zagrożenia muszą być wykluczone w przypadku wszystkich szczepionek genowych, a nie tylko produktu AZ . („ List otwarty do EMA od lekarzy ds. etyki Covid ”, Lekarze ds. etyki Covid) https://doctors4covidethics.medium.com/rebuttal-letter-to-european-medicines-agency-from-doctors-for-covid-ethics-april-1-2021-7d867f0121e

 My tylko zarysowujemy powierzchnię tego tematu; istnieje wiele innych dostępnych opracowań, jeśli wiesz, gdzie szukać. Ale zatrzymujemy się na tym, ponieważ uważamy, że pokazaliśmy, że promotorzy tych masowych szczepień wiedzą, jakie są zagrożenia, ale postanowili ukryć je przed opinią publiczną. Ale dlaczego? I dlaczego teraz próbują szczepić także dzieci, które mają praktycznie zerową szansę na śmierć z powodu Covid, ale ze znacznym ryzykiem niepożądanych skutków szczepienia? To dlatego, że pod spodem jest coś jeszcze. To, co obserwujemy, to realizacja szerszego programu strategicznego, którego zasadniczą częścią są masowe szczepienia.

 Co to wszystko oznacza dla ludzkości, jeszcze nie wiemy. Ale jesteśmy prawie pewni, że jeśli ludzie nie otworzą oczu i szybko nie zrozumieją, co się dzieje, będziemy mieć spore kłopoty.

 Mike Whitney

 

 Tekst oryginalny https://www.unz.com/mwhitney/novaxx-rebellion-resist-refuse-reject/ Tłumaczenie automatyczne. Wybór, redakcja i korekta J.R.

KOMENTARZE

 • Jedna pała już jest :)
  5 minut temu mignęła mi w okienku obok "Poleć znajomym" pewna idiotka z Californii :))))
  Adminką tu nawet przez chwilę była.
 • A ja
  Dałem 5.
  Mieli Trumpa, teraz mają Muppeta.
  I Kanalie jako zastępcę.
 • Autor 5*
  DK
 • 5 * * * * *
  Czytałem całość , i daję 5 !

  Przed wieloma laty w usa zrealizowano wiele SF filmów na podobne tematy.
  Totalnej kontroli ludzkości przez zdegenerowanych uzurpatorów w Białym Domu.

  A jak widzimy to ówczesne fikcje w filmach Science Fiction - stają się realem w obecnych czasach.

  Był swego czasu dość interesujący serial "Sliders - 5 Wymiar" gdzie w USA działał ruch oporu walczący z nazistowskimi reżimem i dyktaturą Białego Domu zmuszającą ludzi do życia pod ścisłą kontrolą i z możliwością dłuższego żywota tylko dla wybranych bogatych, życia dłużej niż do 30 lat.
  Każdy miał wszczepiony nano chip który umożliwiał kontrolę a w razie próby opuszczenia strefy był wysyłany impuls pozbawiający i to w sposób bardzo bolesny delikwenta życia.

  Ludziom przed 30 tką dawano środek by zapadali w błogi stan i w trakcie relaxu opuszczali na zawsze ten świat.

  Pozdr. :))
 • Doskonałe podsumowanie informacji
  o których wiemy od dawna!
  Będą chcieli wykończyć jak największą ilość ludzi!
  Kanalie w "polskiego" rządu chcą robić za prymusów, co dotychczas im się udaje!
  Jak się bronić?
 • @Monaco 21:19:37
  Fahrenheit 451 - powieść dystopiczna Raya Bradbury’ego z 1953r., nagrodzona w 2004r., film François Truffauta z 1966r.:
  https://www.youtube.com/watch?v=_az0PblAqpw
 • "Co to wszystko oznacza dla ludzkości, jeszcze
  nie wiemy. Ale jesteśmy prawie pewni, że jeśli ludzie nie otworzą oczu i szybko nie zrozumieją, co się dzieje, będziemy mieć spore kłopoty."
  ------------------------
  Spore kłopoty już mamy jako ludzie - ponieważ świrus i okołoświrusowe konsekwencje - to jest tylko jeden z wielu frontów otwartych przeciwko ludzkości - przez czarci pomiot.
  Wniosek?
  Jak można ufać tzw. naukowcom - skoro wcześniej uznali oni zboczeńców seksualnych za normalnych ludzi godnych naśladowania a wszystkich ludzi
  z kolei - uznali za tych - co to zagrażają planecie Ziemia poprzez swoje bezczelne oddychanie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Właśnie kombinujemy z wyjazdem na Kubę , tam szczepionka na bazie starej anty tężcowej podawana jest za friko . Warte przemyślenia . Soberana 2 . https://www.rmf24.pl/raporty/raport-program-szczepien-przeciw-covid/news-kuba-nie-kupuje-szczepionek-ma-wlasne,nId,5126692#crp_state=1
 • ...widzą wszystko osobno...
  Już dość dawno poeta opisał strasznych mieszczan co...idą i widzą wszystko osobno.
  Syntetyczny ogląd rzeczywistości dany jest nielicznym, a i to przeważnie nie wybiega poza kasandryczne przepowiednie, przypominanie literackich i filmowych dystopii, lub spowszedniałych dla czytelników konkluzji pana Demonkracji. Ale brak jest syntetycznego przedstawienia objawiającej się nam rzeczywistości a nade wszystko wynikających z tego wniosków i "rad sposobów".
  W końcowych zdaniach swego tekstu pisze autor:" to dlatego że pod spodem jest coś jeszcze. To co obserwujemy to realizacja szerszego planu strategicznego.." I to jest wspomniany ogląd syntetyczny. Jaki to może być plan?
  Zjawiska jakie obserwujemy można opisywać jako fenomeny różnych porządków: medycznego, psychologicznego, socjologicznego, histerii społecznej, zwykłej głupoty ludzkiej, spisku światowego, zbrodniczego zamiaru depopulacyjnego, zamiaru wprowadzenia globalnego totalitaryzmu, albo tylko zwykłego skoku na kasę (stary dylemat kto lepszy Danton czy Robespierre). Czas wyjawi dziś skrywane tajemnice i dowiemy się co to znaczy "obyś żył w ciekawych czasach".
  Ale do tytularnego widzenia osobno - jakoś nie zauważyłem u komentatorów skojarzenia na naszym polskim podwórku kilku zjawisk jednocześnie się toczących a mianowicie afery covidowej, dziwnie dociekliwego w kwestii lokalowej, wyznaniowej, językowej i zdrowotnej spisu powszechnego z docelowym przesłaniem wyników do Izraela i penetracji państwa polskiego przez wywiad i kapitał tamtejszy.
  Koincydencja (lokalnie polska, co nie wyklucza innych regionów) przynajmniej dla mnie jest wyraźna a piszę to po lekturze innego tekstu pana Ruszkiewicza wieszczącego niechybne wyzwolenie Palestyny z żydowskiego jarzma i przewrotnie wspaniałego tekstu pana Antonego o Żydach zachodnioeuropejskich dopiero w gazkomorach uświadamiających sobie że nie jechali do pracy na wschodzie.
  A jakie to ma wzajemne związki? a takie że najpierw Niemcy korzystając z systemów dostarczonych przez amerykański IBM dokładnie na kartach perforowanych opisali całe populacje żydowskie aby potem je unicestwić w nota bene "polskich obozach zagłady". A kto się uratował? a ci co nie dali się spisać. Warto powyższe mieć na uwadze.
  Nawet na Neonie zdarzają się głosy "do boju! choćby kamieniami!) a brak głosów rozsądku : pasywnego NIEPOSŁUSZEŃSTWA wobec władzy państwowej jak już 115 lat temu postulował Abramowski -"zmowa powszechna wobec rządu" bojkot zwłaszcza podatkowy, kooperatywy, choćby dla niepłacenia vat. Wspominał Dmowski że żydostwo najbardziej bolała realizacja hasła bojkotu handlu żydowskiego.
  Ale co tu wypisywać jakieś takie, gdy nawet w tej małej wydawało by się nie głupiej społeczności pod tekstem jest informacja średnia 3,4 10 głosów czyli na dziesięciu gwiazdkujących aż cztery pały. A artykuł bardzo ciekawy i trafnie opisujący sytuację która dynamicznie sie zmienia i zapewne jeszcze nas nie jednym zadziwi.
  Uwagi do pana JR. Szanowny Panie, język medyczny jak każdy żargon zawodowy jest specyficzny, toteż taki tekst wymaga adiustacji aby nie było skrzepów gdzie są zakrzepy, itp. Dałem 5*!
  A tak od siebie - już prawie pół wieku jestem immunologiem stosowanym szczepiąc zwierzęta, podnosząc odporność bierną surowicami a nawet preparując i stosując autoszczepionki, ale takiego bałaganu jaki został wytworzony w świadomości społecznej w kwestii szczepień (nie preparatów mRNA) nawet sobie w dawnych czasach nie wyobrażałem. Żerującym na ciemnocie ludzkiej gawędziarzom antyszczepionkowym, podobnie jak proszczepionkowcom od seryjnego szczepienia osesków należy założyć hamulce, jeśli nie zdroworozsądkowe to ustawowe ale ze świadomością pozytywnych wartości jakie niesie rozsądne stosowanie wakcyn.
 • Znakomity artykuł.
  Witam Serdecznie,

  Znakomity artykuł - gratuluję, choć niestety tłumaczenie nie najlepsze (automatyczne). Dałem oczywiście 5* - dałbym więcej ale nie mogę!

  Szkoda, że o tym artykule nie wiedziałem - bo znam angielski bardzo dobrze, jestem z wykształcenia i zamiłowania lekarzem i dużo lepiej to bym zrobił.
  Zresztą...może w najbliższych tygo-dniach to zrobię i opublikuję jeszcze raz - ponieważ sprawa jest wyjątkowo ważna i bardzo na czasie.
  Sam, też próbuję pisać jak najwięcej na te tematy...

  Coraz więcej ciekawych informacji z różnych krajów na temat Pandemii Covid oraz szczepionek i działań administracji światowej...
  "Trudno się w tym wszystkim połapać" - ale dobrze, że tak się dzieje, że tak jest. Ludzkość się chyba powoli budzi...
  Obecne szczepionki to Broń Biologiczna Masowej Zagłady -
  a ich stosowanie - to Zbrodnia Przeciwko Ludzkości!!!

  Może w najbliższym czasie, większość ludzkości zrozumie co się dzieje na naszym współczesnym świecie - że przyszłość ludzkości jest całkowicie zagrożona - i że ludzkość musi masowo powiedzieć NIE...

  To chyba jedyna szansa - przyszłość człowieka/ludzkości jest własnie w rękach człowieka i ludzkości.

  Pozdrawiam serdecznie
 • ☆☆☆☆☆
  '
  https://alfax-2020.neon24.pl/post/161690,covidowy-biznes-miliardy-dolarow-zyskow-i-terror

  Pozdrawiam :)
 • @Ryszard Opara 02:28:28
  To oczywiste, że nie ja powinienem tłumaczyć takie teksty ale skoro nikt się za to nie bierze?
  Zwykle omijam takie artykuły zawierające słownictwo, którego nie znam (medycyna, technika wojskowa) ale ten tekst wydał mi się zbyt ważny w swoim przekazie, żeby odpuścić.

  Pomysł z powtórnym tłumaczeniem jest bardzo dobry. Na przyszłość będę podsyłał takie artykuły.
  Również pozdrawiam.
 • @alor 01:13:08
  //aby nie było skrzepów gdzie są zakrzepy,//

  To moje niedbalstwo :)
  Zauważyłem ten błąd po opublikowaniu ale nie chciało już mi się edytować tekstu, tym bardziej, że edytor robi różne numery i i potrafi "zniknąć" cały tekst. Już miałem takie przypadki...
  Ale dziękuję za wysoką ocenę :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:51:11
  Bodaj prezydent Richard Nixon kiedyś powiedział, że połowa wariatów w USA mieszka w Kalifornii
 • @zbig71 20:58:54
  Trump też satyr i dziwkarz. A obecnie pedofil z demencja. Jakis zboczone to imperium zła
 • @Repsol 22:49:00
  Ale trza najpierw wejść do samolotu. A tam rózne wymagania. Ja chyba w tym roku skoczę do Rumunii. Tam maja nie zwracać uwagi na szczpeienia. Albo do Macedonii. Gdzie tanii bimber, tanie wino, tanie żarcie i tanie noclegi. I ludzie jeszcze nie cąłkiem zryci. Zamierzamy omijać stolice i ogólnie duże miasta. Wyjazd motorkiem
 • O zakrzepach po "szczepionce" i nie tylko...
  UWAGA,bardzo wazne! Zwiazek chemiczny-suramina i kwas shikimowy blokuja zmiany w DNA i dzialaja antyzakrzepowo,a znajduje sie to w iglach sosny.
  .Z tych igiel nalezy zrobic herbate[najlepiej,jak mamy w domu cisnieniowy ekspres do kawy]..Jesli w trakcie czytania bedzie wyskakiwac okienko z informacja o koniecznosci zarejestrowania sie na stronie,to wystarczy tylko kliknac w krzyzyk,w prawy gorny rog tej wiadomosci i mozna czytac dalej. https://miziaforum.com/2021/05/13/moze-to-byc-proste-antidotum-na-przenoszenie-bialka-kolczastego-z-zaszczepionego-na-nieszczepione-suramina-zawarta-w-iglach-sosny/
 • @Ryszard Opara 02:28:28
  Poruszające świadectwo zakonnicy o zgonach po szczepionkach. "Czas walczyć o wolność"...
  https://img.dorzeczy.pl/img/matka-marilla-przelozona-siostr-adoratorek-najswietszego-serca-jezusowego-z-tyburn/8c/9f/ff47c77e21da66b4674af62fefde.jpeg

  Matka Marilla, przełożona sióstr Adoratorek Najświętszego Serca Jezusowego z Tyburn / Źródło: YouTube / EWTN Great Britain
  Londyńskie siostry z Tyburn publicznie przyłączyły się do protestu przeciwko dławieniu wolności przez rząd. Jedna z nich dała świadectwo na temat walki dobra ze złem w okresie epidemii oraz szczepionek na COVID-19.
  Brytyjczycy protestujący w sobotę przeciwko polityce lockdownów i odbierania wolności pod pretekstem walki z epidemią koronawirusa zostali powitani przez zakonnice z katolickiego klasztoru Adoratorek Najświętszego Serca Jezusowego z Tyburn. Siostry wyszły do protestujących w akcie solidarności przeciwko covidowej polityce rządu. Jedna z nich podzieliła się swoim świadectwem z serwisem LifeSiteNews.

  Przełożona klasztoru, matka Marilla, wsparła protestujących przeciwko tzw. reżimowi sanitarnemu i paszportom covidowym słowami: „Zostaliście stworzeni na obraz i podobieństwo Boga. Urodziliście się wolni. Nie pozwólcie, by odebrali wam waszą wolność. Bądźcie odważni. Modlimy się za was”.

  Prośba o modlitwę za 50 osób zmarłych po szczepieniu
  Matka Marilla przestrzegła protestujących przed poddaniem się naciskom związanym z przyjmowaniem szczepionek na COVID-19, zaś w późniejszym wywiadzie wyjawiła, że siostry otrzymały od wiernych prośby o modlitwę za 50 osób zmarłych po przyjęciu owych preparatów. Zakonnica powiedziała, że jest to „temat, na który sumienie nie pozwala jej milczeć”.

  - Od stycznia proszono mnie o modlitwę za 50 zmarłych osób. Jestem zakonnicą od 28 lat i przez całe życie nigdy nie byłam proszona o modlitwę za kogoś, kto umarł, a nawet doznał jakichś poważniejszych urazów przez szczepionkę. Tylko raz w 2015 roku, młoda dziewczyna, ale od stycznia roku 2021 poproszono nas o modlitwę za 50 osób, które zmarły wskutek szczepień – wyjawiła matka przełożona.

  Zakonnica wyjaśniła, że siostry nie bagatelizują samego wirusa, kilka z nich go przeszło, a nawet otrzymały prośby o modlitwę za osoby, które zmarły z jego powodu. Podkreśliła jednak, że próśb o modlitwę z powodu niepożądanych skutków szczepionek było więcej niż tych związanych z zagrożeniem życia z powodu zachorowania na „zmanipulowanego wirusa”. Matka Marilla powiedziała też, że sama pochodzi z lekarskiej rodziny i jest raczej pro-szczepionkowa, sprzeciwia się natomiast „tak zwanym szczepionkom na COVID-19, [które] są wciąż w fazie eksperymentalnej”.

  Rządowe dane potwierdzają obawy
  Serwis LifeSiteNews przytacza oficjalne dane rządowego Systemu Zgłaszania Niepożądanych Odczynów Poszczepiennych (VAERS) w USA, które potwierdzają zaniepokojenie przełożonej londyńskiego konwentu. System odnotował jak dotąd ponad ćwierć miliona niepożądanych odczynów poszczepiennych, w tym ponad 4 tysiące zgonów i ponad 21 tysięcy poważnych powikłań, w tym poronień i przedwczesnych porodów.

  Z kolei w Wielkiej Brytanii do rządowej administracji wpłynęło ponad 850 tysięcy raportów na temat NOP-ów, przy czym stwierdzono ponad 1200 zgonów.

  Matka Marilla opisała niektóre przypadki, z którym zgłaszali się ludzie proszący o modlitwę. Jednym z opisanych przypadków był dom opieki, w którym wskutek wirusa zmarły dwie osoby, natomiast w krótkim czasie po zaaplikowaniu szczepionek odnotowano aż 8 zgonów. „Przypisywanie tego incydentu zwykłemu zbiegowi okoliczności byłoby rażącą niedbałością” – skomentowała zakonnica. Inne prośby modlitewne dotyczą przypadków paraliżu, zakrzepów, czy problemów ze wzrokiem.

  Korona-kryzys to walka dobra ze złem, a stawką są dusze
  Na koniec matka Marilla dała piękne świadectwo wiary wobec kryzysu koronawirusa, które nader rzadko słychać dziś z ust hierachów i kapłanów Kościoła. Zwróciła uwagę, że próba pogwałcenia wolności obywatelskich przez rządy pod pretekstem epidemii jest w najgłębszej istocie „walką dobra ze złem, a stawką są dusze”. Zapewniła, że „wszystko jest w rękach Boga i nic nie dzieje się przypadkowo. Najważniejszą rzeczą, którą musimy zrobić w tym momencie historii, to modlić się za dusze, modlić się o zbawienie dusz. Cierpienie ma wielką wartość, możesz uratować wiele dusz, ofiarowując swoje cierpienie”.

  - Musimy walczyć, a naszą bronią jest Msza Święta, Brewiarz, który jest przedłużeniem Mszy, Adoracja Eucharystyczna, Lectio Divina i Różaniec Święty. Módlcie się, pośćcie i przygotowujcie się do bitwy, przygotowujcie się na bardzo wielką bitwę przeciwko otaczającym nas siłom ciemności, które chcą nas zniewolić. Teraz jest czas na modlitwę, teraz jest czas na chwycenie za broń i czas walki. Wiemy, że Nasz Pan, nasz Król Eucharystyczny zwycięży i że Niepokalane Serce zatryumfuje. Ale w tym właśnie czasie – dusze, dusze są zagrożone, musimy powstać i walczyć, aby pomóc ocalić te dusze – powiedziała.
 • @Ryszard Opara CO PAN NA TO...
  Zdziesiątkował Indie, budzi obawy w Wielkiej Brytanii. Najbardziej zakaźny wariant koronawirusa w Australii. Władze australijskiego stanu Wiktora ujawniły, że najbardziej zakaźny wariant COVID-19 - Delta – pojawił się w Australii. Eksperci twierdzą, że sytuacja jest "niezwykle niepokojąca".
  B. 1.617.2 to ten sam wariant koronawirusa, który zdziesiątkował Indie i budzi obawy również w Wielkiej Brytanii.
  https://dorzeczy.pl/zdrowie/187222/koronawirus-w-australii-w-stanie-wiktora-pojawila-sie-delta.html

  Ps...Dlaczego zaczęliście nazywać wariant indyjski jako "delta" - bo judeobolszewiki wam tak nakazały? Mam nadzieję, że też będziecie ich słuchać jak wam każą jeść wasze własne gówno.

  A ten przekaz to bujda, chairman Dan z Wiktorii to komuch i dyktator a w dodatku całkowity błazen w zarządzaniu stanem Viktoria. Bredzą te mądrale w Wiktorii, po prostu nie mają pojęcia jak zarządzać kwarantanną, wszystko co mogą zawalić to zawalą a jedyną odpowiedzią na wszystko jest straszenie i zamykanie wszystkiego. Nawet mają duże poparcie bo neokomuna maszeruje w Wiktorii dziarskim krokiem przez szkoły i instytucje.
 • @Autor
  Okazuje się, że podwaliny pod program "czarciego pomiotu" depopulacji świata, dali biochemicy z Uniwersytetu Warszawskiego z zespołu pod kierunkiem prof. Jacka Jemielitego, dr hab. Joanny Kowalskiej i dr. Pawła Sikorskiego, którzy odkryli nową metodę wydajnego wytwarzania mRNA i uzyskali patenty w Polsce i we współpracy z Louisiana State University w USA. Potem na przełomie 2010 i 2011 roku sprzedali licencję niemieckiej firmie BioNTech a ta firma wespół z firmą Pfizer opracowała ten "zabójczy" dla ludzkości preparat.
  Terapeutyczne mRNA to jeden z najintensywniej rozwijających się obszarów badawczych na polu walki z chorobami nowotworowymi, wirusowymi i rzadkimi chorobami genetycznymi. Jednym z głównych wyzwań w tej dziedzinie jest zminimalizowanie ilości mRNA, uzyskując jednocześnie wystarczający efekt terapeutyczny - to główny efekt patentu zespołu uczonych z Uniwersytetu Warszawskiego.

  Przeciwnicy szczepionek mRNA akcentują głównie to, że nie znamy skutków ubocznych, bo na badania tego, nie było czasu, więc to ma być argumentem przeciw przyjmowaniu tych szczepionek.

  Jeśli wirus SARS-CoV-2 to produkt laboratoryjnych modyfikacji genetycznych i użyty jako broń biologiczna(a bardzo wiele na to wskazuje) to postawienie na walkę z pandemią przez niego wywołaną poprzez uzyskanie naturalnej odporności stadnej, musiałoby się wiązać ze zgodą na wielokrotnie większa ilość zgonów, porównywaną do ilości ofiar grypy "Hiszpanki" z lat 1918-19019, liczoną na kilkadziesiąt milionów.
  Jakie byłyby reakcje społeczeństw, gdyby w największych metropoliach świata, po załamaniu się systemów ochrony zdrowia, chorzy umierali masowo, gromadzeni w halach sportowych, stadionach?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  https://wpolityce.pl/polityka/553633-jaroslaw-kaczynski-przestrzega-epidemia-wroci-jesli

  Ps..Tego już też przekonali do eksperymentu medycznego za nasze pieniądze na naszym zdrowiu…szok! Covidowy zamordyzm to jedyne, co ma Polakom do zaproponowania. Jego czas już minął nie masz nic dobrego do zaproponowania narodowi polskiemu! Człowieku, kiedyś dałbym się za ciebie pokroić , dzisiaj nie mogę cię słuchać ani na ciebie patrzeć. Zejdź z oczu bo twój czas przeminął. JK ma zły ogląd rzeczywistości, liczba tzw zakażeń maleje, bo rozpoczęło się… lato, wówczas przeziębienia koronawirusowe się wycofują, to nie ma nic wspólnego z tzw szczepionkami. Epidemia wróci jak zaczniecie testować miliony ludzi trefnymi testami PCR i nastawicie ilość cykli namnażania materiału genetycznego pobranych próbek na 45. Wszystkie wyniki będą wtedy pozytywne! Proszę przestać słuchać szamanów od tzw. ‘pandemii’, oni wiodą Polskę i świat ku przepaści. J.K jest skończony. Nie pozostawi po swoich rządach żadnego trwałego osiągnięcia. Miałeś chamie złoty róg! A covidowe bajki są dobre dla pelikanów. Na covid zmarło 6 tys. osób, grypa nagle zniknęła ze statystyk. Na NIELECZENIE zmarło ponad 130 tys a z tego powodu śmierć dopiero rozpocznie ŻNIWA Kto na tym zarabia? A no jak zawsze żyd! Minął rok, a ja nadal nie znam osobiście nikogo, kto by umarł w wyniku zarażenia COVID19. Co to za choroba, którą większość ludzi przechodzi bezobjawowo? A szczepionki muszą kosztować.
 • @Ryszard Opara 02:28:28
  Szanowny Panie!

  Czytając Pańskie teksty i komentarze odnoszę wrażenie, że bardzo często wyraża Pan sądy i opinie na rożne tematy, powodowany zbytnią żywiołowością i emocjonalnym nastrojom, których źrodłem jest to, jak został Pan bezwzglęnie potraktowany przez system lewicowo liberalnej demokracji, którego jądrem jest globalny system bankowy stojacy za projektem NWO i Wielkiego Resetu.

  W 2020 roku w jednym z tekstów pt. "AMEN - Pyrusowe zwycięstwo" napisał Pan:

  " Obecnie pomimo potwierdzonego przez grafologów sądowych faktu, że umowa kredytowa była sfałszowana a więc nieważna; nie było transakcji, pomimo różnych manipulacji i oszustw Banku Pekao SA..., problem BTE nadal istnieje, nadal jest obowiązujący."

  Czy nie wie Pan, że nowelizacja prawa bankowego zakładająca likwidację Bankowego Tytułu Egzekucyjnego  weszła w życie 27 listopada 2015 r. , czyli BTE już nie istnieje?
  Po co wprowadza Pan czytelnikow w błąd?
  Owszem, banki zastąpiły BTE potwierdzonym w sądzie wekslem, który będzie tak samo skuteczną metodą na ściągnięcie należności  jak BTE.

  Podobnie wyglądaja Pańskie opinie o szczepionkach na COVID-19.

  W 2020 roku wyraził Pan taką opinię:

  "Szczepionki przeciwko wirusom są całkowicie bezużyteczne i nieskuteczne – z wielu powodów, głównie takich, że wirusy – jako formy białka, są całkowicie i stale zmienne. Nie reagują na żadne zastrzyki przeciwne ich istnieniu. Nie ma czego zabijać."

  Zanegował Pan sens stosowania szczepionek na grypę sezonową, która jest wywoływana przez wirusy, których cechą jest częste mutowanie i z sezonu na sezon szczepionki musza myć modyfikowane.

  Jak działają szczepionki na grypę sezonową?

  Po podaniu szczepionki układ immunologiczny organizmu wytwarza własną obronę przeciwko chorobie (przeciwciała, które niszczą wirusa, który pojawi się w organiźmie człowieka). Swoista odporność rozwija się w ciągu 2–3 tygodni po podaniu szczepionki i utrzymuje się przez 6–12 miesięcy. Żaden ze składników szczepionki nie powoduje zachorowania na grypę. Szczepionki przeciw grypie są skuteczne w zapobieganiu zachorowaniom u ok. 90% zdrowych dorosłych, w niektórych populacjach skuteczność może być mniejsza, znaczny jest jednak stopień zapobiegania powikłaniom związanym z chorobą.

  Skoro przeciw wirusowi grypy, mogą być skutecze przeciwciała wytworzone przez układ immunologiczny po podaniu szczepionki, to dlaczego wg Pana szczepionka mRNA, której zadaniem jest wytworzenie w organiźmie przeciwciał, reagujacych na pojawienie się białka S kolca koronawirusa, nie ma aktywować układu immunologicznego do walki z wirusem SARS-CoV-2?
 • @JKK 10:31:07
  Bierz zatem tę szczepionkę co pół roku, ale innym daj spokój. Przetrwaliśmy jako ludzkość dziesiątki tysięcy lat przetrwamy i teraz. Nie bierze się lekarstwa od agresora, bo z pewnością będzie to trucizna.- to podstawowa zasada racjonalnie myślącego. człowieka.
  Na zdrowie zatem, idź nawracać swoich ziomków.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Paszport Covidowy to kolejna wdzięczność za kredyt w wysokości 770 miliardów. Co w zasadzie wnosi do sprawy taki paszport?, jak zaszczepieni stwarzają sami sobie zagrożenie bo nadal mogą chorować na Covid 19 i zarażać innych Covid 19, oraz nadal muszą zachować wszelkie zasady reżimu sanitarnego czyli dezynfekcja, dystans, maseczka co już zaraz po szczepieniu sobie uświadomili. Nie wspominając o NOP czyli niepożądany odczyn poszczepienny. Niektórzy zaszczepieni i tak nigdy nie będą podróżować po UE i świecie bo ich nigdy nie będzie stać na to, a jedyną podróż jaką odbyli i będą odbywać, to do punktu szczepień przeciwko Covid 19, chyba, że też będzie potrzebny paszport Covidowy, aby taką podróż odbyć? Skoro więc paszport Covidowy to cud, więc dlaczego zaszczepieni panicznie boją się niezaszczepionych?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej