Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
621 postów 25796 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - Wasza mowa niech będzie: "Tak - tak, nie - nie". A co nadto, z zepsucia jest. Mt 5,37 PiS PO jedno zło!

Palestyna: Hamas pokonuje Izrael

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Smutna i obrzydliwa rzeczywistość o tworze syjonistycznym naprawdę wychodzi na jaw, przesącza się pod propagandowymi murami Imperium i powoli, ale nieuchronnie, wywołuje powszechną reakcję oburzenia i całkowitego wstrętu.

Ciekawy artykuł analityka i blogera Sakera. Trzeba koniecznie przeczytać.

 Podobnie jak w 2006 roku, kiedy zarówno Ehud Olmert, jak i George Bush oświadczyli, że „niezwyciężona IDF” po raz kolejny odniosła „chwalebne zwycięstwo” i cały Bliski Wschód prawie umarł ze śmiechu słysząc to absurdalne twierdzenie, dziś zarówno Stany Zjednoczone, jak i Izraelczycy oraz ich maszyna propagandowa ogłosiły kolejne „chwalebne” zwycięstwo „państwa żydowskiego Izraela” czyli „jedynej demokracji na Bliskim Wschodzie”. I tak jak w 2006 roku wszyscy w regionie wiedzą, że prawda jest taka, że ​​twór syjonistyczny poniosł ogromną, upokarzającą klęskę. Spróbujmy to rozkminić. Najpierw kilka liczb. Działania bojowe trwały dwa tygodnie. Wszystkie podawane liczby wystrzelonych pocisków są sporne. Zamiast ufać temu czy innemu źródłu, powiem po prostu, że Hamas wystrzelił wiele tysięcy pocisków w kierunku Izraela. Niektóre, prawdopodobnie mniej niż 50%, zostały naprawdę przechwycone przez izraelską obronę powietrzną, inne trafiły na ziemię niczyją, a niektóre faktycznie wylądowały i spowodowały mnóstwo zniszczeń i co najmniej 12 zgonów. Izraelczycy wykonali setki ostrzałów artylerii i nalotów, powodując masowe zniszczenia w Strefie Gazy zabijając około 250 Palestyńczyków. Ponownie, te liczby są szacunkami i tak naprawdę nie mówią nic o całej historii. Aby zrozumieć historię, musimy zapomnieć o tych liczbach i przyjrzeć się, na co liczyła każda ze stron i co osiągnęła. Zacznijmy od Izraelczyków:

 Izraelska karta wyników

 Aby zrozumieć cele Izraela w tej wojnie, musimy najpierw umieścić tę ostatnią wojnę w jej kontekście, a tym kontekstem jest to, że Izrael został pokonany w Syrii. Aby uzasadnić tę tezę, pamiętajmy o celach syjonistów, gdy rozpętali wielką międzynarodową wojnę przeciwko Syrii. Te cele, wymienione w moim artykule z lipca 2019 r. „ Obalanie plotek o tym, że Rosja poddała się Izraelowi ” to:

 Początkowy plan anglo-syjonistyczny polegał na obaleniu Assada i zastąpieniu go szaleńcami Takfiri (Daesh, Al-Kaida, al-Nusra, ISIS - nazywaj ich, jak chcesz). Takie postępowanie pozwoliłoby osiągnąć następujące cele:

 1. Zniszczyć silne, świeckie państwo arabskie wraz z jego strukturą polityczną, siłami zbrojnymi i służbami bezpieczeństwa.

 2. Stworzyć totalny chaos i przerażenie w Syrii, uzasadniając utworzenie przez Izrael „strefy bezpieczeństwa” nie tylko na Golanie, ale także dalej na północ.

 3.Wywołać wojnę domową w Libanie, wywołując szaleństwa Takfiri przeciwko Hezbollahowi.

 4. Niech Takfiris i Hezbollah wykrwawiają się na śmierć, a potem stworzyć „strefę bezpieczeństwa”, ale tym razem w Libanie.

 5. Zapobiec tworzeniu osi szyickiej Iran-Irak-Syria-Liban.

 6. Rozbić Syrię według granic etnicznych i religijnych.

 7. Stworzyć Kurdystan, który będzie można następnie wykorzystać przeciwko Turcji, Syrii, Irakowi i Iranowi.

 8. Umożliwić Izraelowi zostanie niekwestionowanym pośrednikiem w handlu energią na Bliskim Wschodzie i zmusić ZEA, Katar, Oman, Kuwejt i wszystkie inne kraje do ubiegania się w Izraelu pozwolenia na wykonanie dowolnego projektu rurociągu gazowego lub naftowego.

 9. Stopniowo izolować, grozić, obalać i ostatecznie atakować Iran szeroką regionalną koalicją sił.

 10. Zlikwidować wszystkie centra władzy szyickiej na Bliskim Wschodzie.

 Jak wszyscy wiemy, tak właśnie się nie stało:

 Państwo syryjskie przetrwało, a jego siły zbrojne i siły bezpieczeństwa są teraz o wiele bardziej skuteczne niż przed rozpoczęciem wojny (pamiętacie, jak początkowo "prawie" przegrali wojnę? Syryjczycy odskoczyli, ucząc się bardzo trudnych lekcji. Według wszystkich doniesień skuteczność sił zbrojnych ogromnie się poprawiła a w krytycznych momentach Iran i Hezbollah dosłownie „zatykali dziury” na syryjskich frontach i „gasili pożary” w lokalnych punktach zapalnych. Teraz Syryjczycy wykonują bardzo dobrą robotę, wyzwalając duże części swojego kraju). Nie tylko Syria jest silniejsza, ale Irańczycy i Hezbollah są teraz w całym kraju, co doprowadza Izraelczyków do stanu paniki i wściekłości. Liban jest solidny jak skała; nawet ostatnia saudyjska próba porwania prezydenta Haririego skończyła się niepowodzeniem. (Aktualizacja 2021: pomimo wybuchu w Bejrucie Hezbollah nadal rządzi) Syria pozostanie jednolita, a z Kurdystanem nic się nie dzieje. Miliony uchodźców wracają do domów. Izrael i Stany Zjednoczone wyszli na totalnych idiotów i, co gorsza, na przegranych bez wiarygodności.

 Widząc swoją porażkę w Syrii, syjoniści zrobili to, co zawsze: użyli swojej machiny propagandowej aby wymienić najwyraźniej niekończące się zwycięskie uderzenia na rzekome „irańskie cele” w Syrii. Podczas gdy kilku cywilnych prostaków z zerowym doświadczeniem wojskowym kupiło ten nonsens, prawda o izraelskich operacjach w Syrii jest prosta: syryjska obrona powietrzna skutecznie powstrzymała Izraelczyków przed uderzeniem w ważne, wrażliwe cele. Ogłosić jako wielkie zwycięstwo zniszczenie pustych stodół jako „zniszczenie ważnej siedziby IRGC”, tym samym „udowadniając” to kilku naiwnym ludziom i sobie samym, że IDF jest nadal tak samo „niezwyciężony”, jak „zawsze był”.

 Co do neokonów, podwoili to i oświadczyli, że 1) rosyjska obrona przeciwlotnicza jest bezużyteczna, 2) że Rosja i Izrael pracują ramię w ramię i 3) że Izraelczycy są nadal niezwyciężeni. A jeśli cokolwiek z tego było prawdą, dlaczego Izraelowi nie udało się osiągnąć ani jednego ze swoich celów? I dlaczego zarówno Rosjanie, jak i Irańczycy wciąż są w Syrii, skoro Rosjanie, którzy właśnie ukończyli drugi pas startowy w Khmeimim i właśnie rozlokowali grupę Tu-22M3 w tej bazie lotniczej, skąd mogą teraz zagrozić każdemu statkowi pływającemu po Morzu Śródziemnym, Morzu Czerwonym, Zatoce Perskiej, Morzu Arabskim i Oceanie Indyjskim. W „wolnym czasie” mogą "dostarczyć" tony bomb i pocisków na głowy pozostałym siłom Takfiri w Syrii.

 Jak mówię od wielu lat, prawda jest taka, że ​​IDF to kiepska siła bojowa. Dlaczego? Po pierwsze, mają dokładnie ten sam problem, co Stany Zjednoczone (i KSA, jeśli o to chodzi): polegają na drogiej technologii, ale nie mają dobrych, zdolnych do walki „butów na ziemi”. W ten sposób wygrywa się teraz współczesne wojny. W swojej najnowszej historii cała gama izraelskich sił „elitarnych” (w tym siły powietrzne, marynarka wojenna, artyleria, a nawet Brygada Golan) broniła swój zbiorowy tyłek przed około 1000 i tylko lekko uzbrojonych regularnych bojowników Hezbollahu w 2006 roku. Należy pamiętać, że elitarne siły Hezbollahu zostały rozmieszczone tylko na północ od rzeki Litani, aby chronić Bejrut przed możliwą inwazją lądową Izraela. Zamiast zająć Bejrut lub „rozbroić Hezbollah” (to był oficjalny cel!), Izraelczycy nie mogli nawet kontrolować małego miasteczka Bint Jbeil położonego tuż za oficjalną izraelską granicą! To tyle, jeśli chodzi o bycie „niezwyciężonym”!

 To, w czym IDF ma duże doświadczenie, to terroryzowanie palestyńskich cywilów i przeprowadzanie tego, co można by nazwać ludobójstwem narodu palestyńskiego w zwolnionym tempie. Problem z Gazą jest teraz taki sam, jaki ujawniła nieudana inwazja na Liban w 2006 roku: podobnie jak Libańczycy w 2006 roku, Palestyńczycy z 2021 roku nie boją się już syjonistów. Ponadto, dzięki dużej pomocy Iranu i innych krajów, Hamas w Gazie jest teraz dużo, dużo lepiej uzbrojony niż w przeszłości. To prawda, że ​​niektóre z jego pocisków są zdecydowanie mało zaawansowane technicznie i niezbyt skuteczne (niska celność, małe głowice, prosta trajektoria, ograniczony zasięg), ale Hamas również pokazał całkiem przyzwoite UAV. Co najważniejsze, od teraz dla Hamasu jest tylko jedna droga: piąć się po „drabinie jakości” (tak jak zrobili to Huti w Jemenie, zaczynając od skromnych dronów, ale w końcu otrzymując bardzo zaawansowane). Innym głównym celem Izraelczyków w tej wojnie było udowodnienie światu (i, co jeszcze ważniejsze, dla samych siebie narcystycznych, samouwielbiających izraelskich tchórzy!), że ich sieć obrony powietrznej „Żelazna Kopuła” była „super- dooper najbardziej bestest ”na świecie (bez wątpienia dzięki słynnemu "żydowskiemu geniuszowi"!).

 Obecnie wydaje się, że w najlepszym przypadku Izraelczycy przechwycili około 30-40% pocisków Hamasu. Izraelczycy ukryli to, twierdząc, że ich fantazyjny, sztuczny Żelazny Dron nawet nie próbował strącać rakiet, które nie zostały uznane za niebezpieczne. Ale w dobie wszechobecnego smartfona ten rodzaj głupich bzdur można łatwo obalić (w tym pokazując całkowity chaos na izraelskim niebie lub, jeśli o to chodzi, pociski uderzające w izraelskie cele wojskowe).

 Należy pamiętać, że pociski Hamasu są znacznie gorsze od pocisków Huti i Syryjczyków, a nawet gorsze w porównaniu z Hezbollahem czy irańskimi dronami i pociskami! Innymi słowy, „niezwyciężona” IDF nie może poradzić sobie nawet ze swoimi najsłabszymi, najmniej wyrafinowanymi wrogami (Hamas i palestyński Islamski Dżihad ), a groteskowo drogie Iron Done nie może ochronić syjonistów przed jakimikolwiek zdeterminowanymi atakami rakietowymi koalicji Ruchu Oporu (Palestyna Jemen, Syria, Hezbollah, Iran i Rosja).

 W swojej całkowitej rozpaczy twór syjonistyczny zrobił to, co anglo-syjoniści zawsze robią, gdy nie udaje im się pokonać sił zbrojnych: kierują swój gniew na infrastrukturę cywilną i mordują tak wielu, jak tylko mogą. Będą również uderzać w wysoce symboliczne cele, takie jak Międzynarodowe Centrum Prasowe w Gazie czy szpital Czerwonego Półksiężyca (pod pretekstem, że Hamas, który jest demokratycznie wybranym samorządem lokalnym) ma tam swoje biura. Dla normalnego człowieka brzmi to zarówno nieprzyzwoicie, jak i śmiesznie. Ale pamiętaj, Izraelczycy są przede wszystkim narcyzami i nie mają możliwości wyobrazić sobie, jak myślą lub czują normalni ludzie.

 Można powiedzieć, że w tej wojnie Palestyńczycy pokonali zarówno zaawansowaną technologię wojskową, jak i prawdziwie średniowieczną ludobójczą nienawiść. Innymi słowy, ta ostatnia wojna przeciwko Palestyńczykom, daleka jest od pokazania, jak „niezwyciężony” jest twór syjonistyczny, pokazała ponad wszelką wątpliwość, że IDF nie może poradzić sobie z żadnym ze swoich wrogów. Oprócz pocisków i bomb, Izraelczycy uwielbiają używać terroru, ponieważ ich ideologia przekonała ich o dwóch rzeczach: Arabowie rozumieją tylko siłę a my, Izraelczycy, jesteśmy niezwyciężeni. Ale to nasuwa pytanie, dlaczego Izraelczycy nie odważyli się wejść do Gazy, nawet symbolicznie? Tak, wiem, oficjalna wersja jest taka, że ​​"Biden zadzwonił do Netanjahu i kazał mu przestać". Tak jakby „Biden” mógł wydawać rozkazy Izraelczykom!

 Prawda jest taka, że ​​nawet przy współczynniku strat 10: 1 w przewadze IDF i bez lotnictwa ani artylerii, Palestyńczycy są znacznie bardziej skłonni do angażowania się w bitwy uliczne niż IDF. Czy IDF ostatecznie wygra bitwę naziemną z Hamasem i palestyńskim Islamskim Dżihadem? Może, prawdopodobnie, obiektywne korzyści we wszystkim (z wyjątkiem odwagi!) dla Izraelczyków są tak ogromne, że żadna ilość umiejętności i odwagi nie może zaprzeczyć ogromnej przewagi Izraelczyków w zakresie środków. Jednak, jak zapomina większość ludzi na Zachodzie, wojny są tylko środkiem do osiągnięcia celu politycznego. Gdyby IDF zdecydowało się w zasadzie rozjechać Gazę i zabić wiele tysięcy Palestyńczyków kosztem prawdopodobnie setek ofiar, byłoby to politycznie samobójcze dla reżimu syjonistycznego. Dlatego przedstawiam ten bardzo podstawowy wniosek: Podczas ostatniej wojny w Gazie odstraszanie zadziałało. Ale tylko w tym sensie, że Palestyńczycy skutecznie powstrzymali Izraelczyków przed atakiem naziemnym na Gazę.

 Jest jeszcze jeden ważny krok polityczny, na który należy zwrócić uwagę: podczas gdy zarówno Iran, jak i Hezbollah udzieliły pełnego poparcia politycznego Hamasowi i Palestyńskiemu Islamskiemu Dżihadowi, ten ostatni nie zwrócił się o żadną pomoc. Innymi słowy, Palestyńczycy nie tylko pokonali Izraelczyków, ale zrobili to całkowicie sami, bez pomocy innych członków ruchu oporu. Ponownie, ci cywile, którzy wierzą, że Izrael odnosi ogromne zwycięstwa w Syrii na co dzień, nie dostaną tego, co jest równe dyskursowi. Ale możesz być absolutnie pewien, że przynajmniej większość czołowych dowódców IDF zna prawdziwy wynik i dla nich jest to kolejna ogromna katastrofa. Należy również wziąć pod uwagę czynnik polityczny. Chociaż Palestyńczycy w Izraelu podejmowali działania koordynacyjne (właściwe, zgodnie z definicją ONZ), jest to pierwszy raz, kiedy Palestyńczycy ze Strefy Gazy, ci z terytoriów okupowanych i ci z „Izraela” naprawdę walczyli, jeśli nie obok siebie (jeszcze!), to przynajmniej w tym samym czasie i we wspólnej sprawie. To jest wielkie polityczne zwycięstwo Hamasu + Palestyński Islamski Dżihad i poważny problem dla Fatahu i syjonistów. Spójrzmy teraz na resztę palestyńskiej karty wyników:

 Palestyńska karta wyników:

 Zacznijmy od tego co oczywiste: Palestyńczycy nie zostali pokonani. To zwycięstwo można dalej podzielić w następujący sposób: Przywództwo palestyńskie przeważnie przetrwało fizycznie, nadal istnieje jako władza lokalna. Wielu Palestyńczyków zostało zamordowanych, ale nie wpłynęło to na zdolności operacyjne sił palestyńskich (podobnie jak IDF nie zdołały wpłynąć na irańskie zdolności operacyjne w Syrii). Przywództwo palestyńskie przetrwało również politycznie. Nie było obwiniane przez „palestyńską ulicę” za rozpoczęcie wojny, ani też nie było obwiniane za sposób jej prowadzenia. Jeśli chodzi o Fatah, to jest on obecnie, według wszelkich przekazów, zagubiony gdzieś na politycznej ziemi niczyjej, na którą w pełni zasługuje na swoją niekompetencję, korupcję i uległość wobec Izraela i USA.

 Z militarnego punktu widzenia ataki rakietowe Palestyny ​​nie były tak skuteczne, jak, powiedzmy, uderzenia Hezbollahu (nieważne, że irańskie!) ale mogą później dogonić Hutich, a dalej może nawet Hezbollah. Według wielu relacji Hamas i Palestyński Islamski Dżihad dokonały znaczącego politycznego wkroczenia na palestyńską scenę polityczną poza Strefą Gazy. Nawet pomimo naprawdę ogromnych wysiłków Izraelczyków w zakresie hasbary , międzynarodowa opinia publiczna winiła Izrael za orgię przemocy.

 Warto tutaj zauważyć, że słynny izraelski dziennikarz Gideon Levy napisał artykuł dla Ha'aretz zatytułowany „ Israeli Propaganda Is Don't Fooling Anyone - Except Israelis ”, który został dodatkowo zatytułowany "Hasbara". Hasbara to izraelski eufemizm propagandy i są pewne rzeczy, jak powiedział nieżyjący już ambasador Yohanan Meroz, których nie można „zarzucić”. Jednym z nich jest traktowanie Palestyńczyków przez Izrael. Tak zaczął się artykuł Levy'ego:

 "A propaganda obejmie wszystko. Powiemy terroryzm, będziemy krzyczeć antysemityzm, będziemy krzyczeć o delegitymizacji, będziemy cytować Holokaust; powiemy państwo żydowskie przyjazne gejom, nawadnianie kroplowe, pomidory koktajlowe, pomoc dla Nepalu, Nagrody Nobla dla Żydów, jedynej demokracji, największej armii. Powiemy, że Palestyńczycy wykonują jednostronne posunięcia, zaproponujemy negocjacje w sprawie „granic bloku osadniczego”, zażądamy uznania państwa żydowskiego i będziemy narzekać, że „nie ma z kim rozmawiać”. Będziemy lamentować, że cały świat jest przeciwko nam i nie mniej chce nas zniszczyć". Teraz jest najlepsza część: Levy napisał to 4 czerwca 2015 r. i zaktualizował 10 kwietnia 2018 r. - lata przed obecną katastrofą!

 Samo wywołanie wojny w Syrii jest dla IDF prawdziwą katastrofą. Oczywiście „Izrael” nadal jest czczony i wiernie mu służy wiele klas rządzących na całym świecie (jest to jedna z funkcji Imperium, mająca na celu egzekwowanie tego), ale ten oficjalnie chwalony Izrael jest postrzegany z odrazą przez większość planety. Stąd nieuchronna porażka prawdziwie galaktycznego PR, polegającego na praniu mózgu zwykłych ludzi. Smutna i obrzydliwa rzeczywistość o tworze syjonistycznym naprawdę wychodzi na jaw, przesącza się pod propagandowymi murami Imperium i powoli, ale nieuchronnie, wywołuje powszechną reakcję oburzenia i całkowitego wstrętu do czegoś, co jest niczym innym jak ostatnim oficjalnie rasistowskim krajem na świecie. Jedynym krajem z obozem koncentracyjnym na świeżym powietrzu, który otacza ze wszystkich stron. Jedynym krajem, który naprawdę, otwarcie i szczerze nie przejmuje się prawem międzynarodowym ani życiem nie-Żydów (nazywając własne życie świętym, oczywiście!). Jest to stan, który nieustannie powtarza mantrę o rzekomo „świętej” krwi Żydów, jednocześnie dokonując w zwolnionym tempie (ale bardzo realnego) ludobójstwa narodu palestyńskiego, stosując nieustanne ataki terrorystyczne na jakikolwiek kraj i chce być „rasą wyższą” w historii ludzkości. Dlatego też „zbrodnią przestępstw” popełnianą przez ludzi poprawnych politycznie i pomyślnie poddanych praniu mózgu jest oświadczenie, że Izrael nie ma prawa istnieć. To jest tak poważna pomyłka, że ​​chcę zakończyć, popełniając ją teraz i prosząc innych, aby przyłączyli się do mnie w tym „karnym myśleniu”! Izrael nie ma żadnego prawa do istnienia, przede wszystkim dlatego, że jest sztucznym tworem zachodnioeuropejskich mocarstw imperialistycznych .

 Po drugie, jest to kraj, który zawsze dopuszczał się okrucieństw i masowych naruszeń międzynarodowych praw i norm . Zamiast tego Izrael opiera się na rasistowskiej ideologii, która z praktycznego punktu widzenia jest nie do odróżnienia od nazistowskiej ideologii Hitlera (zarówno narodowy socjalizm, jak i syjonizm mają te same korzenie zarówno w czasie, przestrzeni jak i kulturze, oba są produktami europejskiego sekularyzmu i nacjonalizmu). Z tych powodów Izrael i popierająca go ideologia syjonistyczna są zarówno wyraźnym, jak i aktualnym zagrożeniem dla międzynarodowego pokoju i stabilności. Co więcej, jedynym możliwym sposobem, aby naród palestyński kiedykolwiek odzyskał swoją ziemię i prawa wynikające z prawa międzynarodowego, jest - "syjonistyczny reżim okupujący Jerozolimę musi zniknąć z kart czasu ” (cytując często błędnie tłumaczony wyrok ajatollaha Komenei). Nawiasem mówiąc, ta świadomość zakłada również jasne zrozumienie, że tak zwane „rozwiązanie dwupaństwowe” jest niemożliwe.

 Tak, wiem, Izrael jest obecnie podmiotem podlegającym prawu międzynarodowemu, ale nie jest to nic dziwnego, ponieważ państwo Izrael powstało nie tylko z wieloma cechami „bycia państwem uznanym na arenie międzynarodowej”, ale także ze wstydliwym współudziałem kraju, który wygrał II wojnę światową. Jest jedna rzecz, którą Izrael ma wspólną z tak zwaną „Republiką Kosowa ”: jako pierwsi zostaną wyzwoleni, gdy tylko imperium anglo-syjonistyczne w końcu wyraźnie się rozpadnie (oczywiście już się rozpadło, stąd wiele katastrofalnych skutków dla USA i Izraela na arenie międzynarodowej, ale to jest nadal oficjalnie zaprzeczane przez anglo-syjonistyczną propagandę i tych, którzy jej wierzą.

 Prawdę mówiąc, jest tylko jedno prawdziwe „rozwiązanie” tej wojny: tak zwane „rozwiązanie jednego państwa”, co oznacza, że ​​mieszkańcy tej ziemi będą mogli wybrać swoich przywódców i styl życia zgodnie ze starą zasadą „jedna osoba, jeden głos”. Wszystkie inne „rozwiązania” po prostu utrwalają obecne ludobójstwo! Jeśli chodzi o tych Żydów, którzy nadal chcą etnicznie czystego państwa Izrael, mogą albo dorosnąć i stać się prawdziwymi ludźmi albo mogą zdecydować się na kolonizację innej planety. Dopóki nie będą prześladować tam lokalnych form życia to może to się uduć. Ale jeśli to zrobią, wszystko będzie się powtarzać, w kółko.

 Wniosek: „Gaza” i przyszłość tworu syjonistycznego

 Chciałbym zakończyć tym, co uważam za spojrzenie na przyszłość (lub jej brak!) Izraela. Witryna internetowa Islamic World News Analysis Group (którą bardzo polecam!) opublikowała niedawno film przedstawiający nowy irański dron bojowy o nazwie „Gaza” opisany w następujący sposób:„Dron Gazy, zdolny do przenoszenia 13 bomb i 500 kilogramów sprzętu, a także 35 godzin lotu w promieniu 2000 kilometrów, jest w stanie przeprowadzić różnorodne operacje bojowe i wywiadowcze. Z opublikowanych zdjęć wynika, że ​​dron "Gaza" wykorzystuje mechanizm Rotary Bomb Launcher pod swoim kadłubem, który może przenosić do 5 bomb. To pierwszy irański dron, który korzysta z tego mechanizmu. Pod skrzydłami zainstalowano również 8 bomb, w sumie ten dron jest w stanie unieść 13 bomb ”. Oto materiał filmowy z tego nowego drona. Przyjrzyj się sobie i wyobraź sobie, jak może wyglądać następna runda tej kampanii wyzwolenia Palestyny. https://english.iswnews.com/18960/video-gaza-reconnaissance-combat-drone/

 Saker

 

 Tekst oryginalny http://thesaker.is/palestine-hamas-defeats-israel/

 Tłumaczenie automatyczne. Wybór, redakcja i korekta J.R.

KOMENTARZE

 • kret?
  Dałem 5* wyskoczył napis średnia ocena 1,0 (1głos)
  Czy na neonie działa kret "przypadkowo" pałujący, taki beznapletkowy?
  (oczywiście może być "kretka", wówczas oczywiście bez napletka)
 • @alor 20:51:55
  Spoko, jeszcze jest tu trochę takich "beznapletkowych" i jeden to nawet "bezmajtek" :)))
 • No dobrze - Hamas wywija Izraelem
  a tymczasem une świrusem ćwiczą cały świat jak tylko zechcą.
  Wniosek?
  Może by tak Hamas skończył z tym świrusem rzucając nim o glebę jak ongiś Bolek komuną - a przynajmniej z tymi okołoświrusowymi restrykcjami - włącznie ze szprycowaniem czymś bliżej nieokreślonym?
 • @demonkracja 22:07:40
  Z tego co wiem to Palestyńczycy żadnej wyszczepionki nie dostali.
  Jak widać są w dobrej formie :)
 • To
  Wszystko stwarza przed nami niebezpieczeństwo przeniesienia Izraela do Europy środkowej i na własnych barkach odczujemy jaka to wspaniała jest żydowska przyjaźń. W końcu sam Kissinger o tym wspominał, całkiem nie tak dawno zresztą. Oczywiście mówił o końcu Izraela, ale reszty możemy się domyślać.
 • A tymczasem
  jak trafnie przewidywali amerykańscy "eksperci", Baszar al-Asad wygrał wybory prezydenckie w Syrii, zdobywając 95,1% głosów.

  Te amerykany to proroki jakieś cy cóś... ?
 • @SZS 23:33:36
  Zaraz powiedzą, że wybory zostały sfałszowane jak na Białorusi i Assada nie uznają.
  Bidet to powie.
 • @zbig71 23:24:19
  "Wszystko stwarza przed nami niebezpieczeństwo przeniesienia Izraela do Europy środkowej i na własnych barkach odczujemy jaka to wspaniała jest żydowska przyjaźń."

  Jak tylko przeczytałem tytuł:

  "Palestyna: Hamas pokonuje Izrael"

  to od razu pomyślałem to samo....
  Nie mam pomysłu jak można byłoby rozwiązać ten problem.
  Może gdyby "większy brat" Izraela zechciał udostępnić jakiś stan, to poczuliby się udelektowani...
  To chyba jest najlepszy pomysł.

  Pozdro!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:15:47
  Ja dałem 5*

  Pozdro!
 • @Jasiek 01:03:31
  Pomysł znakomity, też o tym myślałem, w końcu ich kraj to kontynent. Miejsca mają sporo, na parę milionów Żydków powinno starczyć.
  Ale chcą ich wpieprzyć nam, i jeszcze nas wydymać na kasę, między innymi dlatego ich nie lubię.
  Bardzo zresztą.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:58:36
  W końcu Bidet jakoś dopchał się stołka prezia, to wie o czym mowa.
  Chyba że mu nie powiedzieli, a on myśli, że z tą demokracją to wszystko naprawdę.
 • ----------- już podmieniają Polaków, w pejsatej TV już to widać.
  -------jedyną obroną na ten czas jest !!!!! ŁĄCZENIE się Polaków w SŁAWIAŃSZCZYZNIE ! . Lechici , Polasze .
 • @Jasiek 01:03:31
  Juz, juz mial sie Bibi nie wymigac od kolejno przegranych wyborow i juz mu prawie grozily procesy ...ale Bibi zdaje sie znow sie chwyta brytwy i Gazy. Ciekawe czy mu sie i tym razem uda.
  Ciagle sa awantury o tzw. demokratyczne wybory na przyklad na Bialorusi , w USA, Wenezueli, i pewnie Assada sie przyczepia... a Bii? Impergnowany.

  Zmiana rezimu nie dotyczy Izraela
  (po posku):

  R2P "Humanitarian Interventions" and "Regime Change": Not Applicable to Israel - Global ResearchGlobal Research - Centre for Research on Globalization
  https://www.globalresearch.ca/humanitarian-interventions-regime-change-non-applicable-israel/5745695?utm_campaign=magnet&utm_source=article_page&utm_medium=related_articles

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej