Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
621 postów 25796 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - Wasza mowa niech będzie: "Tak - tak, nie - nie". A co nadto, z zepsucia jest. Mt 5,37 PiS PO jedno zło!

„Ta farsa nieuchronnie upadnie”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Musimy wyrzec się myślenia, że ​​nasi władcy działają dla naszego dobra, a bardziej ogólnie, że nasi rozmówcy są uczciwi, szczerzy i kierują się dobrymi zasadami.

Niżej transkrypcja zapisu video wystąpienia Abp. Carlo Maria Vigano' dla Konfederacji Triarii. Dobrze wiedzieć, że są jeszcze biskupi, którym leży na sercu dobro ludzkości i Kościoła.

 Konfederacja Triarii, założona przez grupę ludzi związanych z tradycją katolicką i włoską, jest instrumentem politycznej (ale nie partyjnej), kulturowej i formacyjnej agregacji, której celem jest umacnianie i obrona wspólnej wiary, naszej cywilizacji i naszej tożsamości. Konfederacja Triarii nie jest zwykłym stowarzyszeniami kilku współpracowników, we Włoszech i na całym świecie jest ich wielu, którzy działają na lokalnym lub określonym poziomie tematycznym.

 

 Kiedy Stalin zdecydował w 1932 r. o wyeliminowaniu milionów Ukraińców ludobójstwem, jakim był Hołodomor, zaplanował głód, przejmując żywność, zakazując handlu, zakazując podróży, cenzurując tych, którzy zgłaszali te fakty. Ta zbrodnia przeciwko ludzkości, ostatnio uznana przez wiele państw świata, została przeprowadzona w sposób podobny do tych, które przyjęto w tzw. „Sytuacji kryzysowej pandemicznej” Wielkiego Resetu. Ukraiński chłop mógłby zapytać: „Dlaczego Stalin nie wysyła prowiantu, zamiast zakazać otwierania sklepów i wszelkiego ruchu? Czy nie zdaje sobie sprawy, że to sprawia, że ​​wszyscy umieramy z głodu? ” Jednak obserwator, na który nie miała wpływu komunistyczna propaganda, odpowiedziałby: „Ponieważ Stalin chce wyeliminować wszystkich Ukraińców i obwinia o to głód, który świadomie spowodował w tym celu”.

 Podobny błąd popełniają dziś ci, którzy w obliczu rzekomej pandemii, zastanawiają się, dlaczego rządy wcześniej osłabiły zdrowie publiczne, osłabiły krajowe plany pandemiczne, zakazały skutecznych terapii, stosowały szkodliwe, jeśli nie śmiertelne terapie, a dziś zmuszają obywateli przez szantaż do utrwalania niekonstytucyjnych blokad, godzin policyjnych i zielonych przepustek. Szukanie logiki w tym, co mówią nam media głównego nurtu, władcy, wirusologowie i tak zwani „eksperci” jest praktycznie niemożliwe, ale ta czarująca nieracjonalność znika i staje się najbardziej cyniczną racjonalnością, jeśli tylko odwrócimy nasz punkt widzenia. Oznacza to, że musimy wyrzec się myślenia, że ​​nasi władcy działają dla naszego dobra, a bardziej ogólnie, że nasi rozmówcy są uczciwi, szczerzy i kierują się dobrymi zasadami.

 Oczywiście łatwiej jest pomyśleć, że pandemia jest prawdziwa, że ​​istnieje śmiertelny wirus, który zabija miliony ofiar i że należy docenić władców i lekarzy za wysiłek podjęty w obliczu wydarzenia, które zaskoczyło ich wszystkich nieprzygotowanych; albo że „niewidzialny wróg” zostaje skutecznie pokonany przez cudowną szczepionkę, którą firmy farmaceutyczne, działające w duchu humanitarnym i bez interesu ekonomicznego, wyprodukowały w bardzo krótkim czasie.

 Są też krewni, przyjaciele i koledzy, którzy patrzą na nas jak na wariatów, nazywają nas „teoretykami spiskowymi” lub, jak zaczyna ze mną robić pewien konserwatywny intelektualista - oskarżają nas o irytujące tony konfrontacji, które, jeśli umiarkowane, pomogłoby zrozumieć istotę sprawy. A jeśli nasi przyjaciele przyjdą do parafii, usłyszymy odpowiedź, że Franciszek również polecił szczepionki, co prof. Tal Dei Tali potwierdził, że jest to moralnie akceptowalne, nawet jeśli zostało wyprodukowane z poronionych płodów, ponieważ ostrzega nas, że ci, którzy dziś krytykują szczepionkę przeciwko Covidowi, akceptują te podawane do tej pory, nawet jeśli te są również uzyskiwane w wyniku aborcji.

 Kłamstwo uwodzi wielu, nawet wśród konserwatystów i tradycjonalistów. Nam również czasami trudno w to uwierzyć, że handlarze nierówności są tak dobrze zorganizowani, że udało im się manipulować informacjami, szantażować polityków, przekupywać lekarzy, zastraszać kupców, zmuszać miliardy ludzi do noszenia bezużytecznego kagańca i rozważenia szczepionki jako jedynej możliwość uniknięcia pewnej śmierci. Wystarczyłoby jednak przeczytać wytyczne, które WHO napisała w 2019 r. dotyczące „Covid-19”, który miał nadejść, aby zrozumieć, że istnieje tylko jeden scenariusz pod jednym kierunkiem, z aktorami, którzy trzymają się swojej roli, i claque of pennivendoli, która bezwstydnie zniekształca rzeczywistość.

 Całą operację obserwujemy z zewnątrz, starając się zidentyfikować powracające elementy: niewyobrażalność zbrodniczego projektu elity; potrzeba okrycia go akceptowalnymi ideałami; stworzenie sytuacji awaryjnej, dla której elita już zaplanowała rozwiązanie, w przeciwnym razie niedopuszczalne. Może to być zwiększenie funduszy na broń lub zaostrzenie kontroli jak bezpośrednio po ataku na Bliźniacze Wieże, eksploatacja zasobów energetycznych Iraku pod pretekstem posiadania broni chemicznej i bakteriologicznej przez Saddama Husajna lub transformacja społeczeństwa i pracy po pandemii. Za tym zawsze kryje się wymówka, pozorna przyczyna, coś fałszywego, co ukrywa rzeczywistość, w skrócie kłamstwo, oszustwo.

 Kłamstwo jest znakiem firmowym architektów Wielkich Odrodzeń ostatnich kilku stuleci: protestanckiej pseudoreformacji, rewolucji francuskiej, Odrodzenia, rewolucji rosyjskiej, dwóch wojen światowych, rewolucji przemysłowej, 1968 r. i upadku Berlina. Ściana. Za każdym razem, jeśli zauważysz, pozorna przyczyna tych rewolucji nigdy nie odpowiadała rzeczywistej. W tej długiej serii Wielkich Resetów organizowanych przez tę samą elitę spiskowców, nawet Kościołowi katolickiemu nie udało się uciec. Pomyśl: co powiedzieli nam liturgiści soborowi, gdy chcieli narzucić nam zreformowaną Mszę? Że ludzie nie rozumieli, że liturgię trzeba uczynić zrozumiałą, aby umożliwić większy udział wiernych. I w imię tego proroka, pod tym fałszywym pretekstem nie tłumaczyli Mszy apostolskiej, ale wymyślili inną, ponieważ chcieli usunąć główną doktrynalną przeszkodę w dialogu ekumenicznym z protestantami, indoktrynując wiernych do nowej eklezjologii Vaticanum II. Podobnie jak wszyscy oszuści, ci, których spłodził diabeł i jego sługi, opierają się na fałszywych obietnicach, których nigdy nie dotrzymają, w zamian za co dajemy nasze dobra, które nie zostanie nam zwrócone.

 W Edenie perspektywa upodobnienia się do bogów doprowadziła do utraty przyjaźni z Bogiem i do wiecznego potępienia, które mogła naprawić jedynie odkupieńcza Ofiara naszego Pana. Szatan także kusił Naszego Pana, i jak zwykle kłamał: "Dam ci całą tę moc i chwałę tych królestw, ponieważ została złożona w moje ręce i daję ją, komu chcę. Jeśli pokłonisz się przede mną, wszystko będzie Twoje". Ale nic, co szatan ofiarował Naszemu Panu nie było w rzeczywistości jego, ani też nie mógł dać tego komu chciał, a już najmniej Temu, który jest Panem wszystkich. Kuszenie diabła opiera się na zwodzeniu: czego możemy oczekiwać od Tego, który jest „zabójcą od początku” , "kłamcą i ojcem kłamstwa"?

 Wraz z pandemią stopniowo mówili nam, że izolacja, blokady, maski, godzina policyjna, msze strumieniowe, zdalne nauczanie, smartworking, fundusze na odbudowę, szczepionki, zielone przepustki pozwolą nam wyjść z sytuacji kryzysowej i wierząc temu kłamstwu, wyrzekliśmy się prawa i stylu życia, o których ostrzegają nas, już nigdy nie powrócą: "Nic już nie będzie takie samo". "Nowa normalność" nadal będzie stanowiła ustępstwo, za które będziemy godzić się na pozbawienie wolności, które uznaliśmy za rzecz oczywistą, i pójdziemy na kompromis, nie rozumiejąc absurdu naszego posłuszeństwa i nieprzyzwoitości żądań tych, którzy nam dowodzą, wydawanie nam rozkazów tak absurdalnych, że naprawdę wymagamy całkowitej rezygnacji z rozumu i godności. Na każdym kroku nowy obrót śruby, kolejny krok w stronę przepaści: jeśli nie zatrzymamy się w tym wyścigu do zbiorowego samobójstwa, to już nigdy nie wrócimy.

 Naszym obowiązkiem jest ujawnienie oszustwa tego Wielkiego Resetowania, ponieważ można je przypisać wszystkim innym atakom, które w całej historii usiłowały unieważnić dzieło Odkupienia i ustanowić tyranię Antychrysta. Ponieważ właśnie do tego dążą architekci Wielkiego Resetowania.

 Nowy Porządek Świata - w znaczącym połączeniu z soborowym Novus Ordo - wywraca boski kosmos, aby szerzyć piekielny chaos, w którym wszystko, co cywilizacja pracowicie budowała, zwłaszcza cywilizacja chrześcijańska, przez tysiąclecia pod natchnieniem Łaski, jest wywrócone do góry nogami i wypaczone , uszkodzone i wymazane. Konieczne jest, aby każdy z nas zrozumiał, że to, co się dzieje, nie jest wynikiem niefortunnego przypadku, ale odpowiada diabolicznemu planowi - w tym sensie, że za tym wszystkim stoi Zły, który przez wieki dążył do jednego celu - zniszczyć dzieło stworzenia, unieważniając Odkupienie i usuwając wszelkie ślady Dobra na ziemi.

 Aby to osiągnąć, ostatnim krokiem jest ustanowienie synarchii, w której kilku bezimiennych tyranów, spragnionych władzy, oddanych kultowi śmierci i grzechu, nienawiści do życia, cnoty i piękna, rządzi, ponieważ w nich odbija się wielkość tego Boga, przeciw któremu nadal wzywają swoje piekielne „Non serviam”. Członkami tej przeklętej sekty są nie tylko Bill Gates, George Soros czy Klaus Schwab, ale także ci, którzy od wieków spiskują w cieniu, aby obalić Królestwo Chrystusa: Rothschildowie, Rockefellerowie, Warburgowie i ci, którzy przybyli sprzymierzyć się dziś z przywódcami Kościoła, korzystając z moralnego autorytetu Papieża i Biskupów, aby przekonać wiernych do szczepień. Wiemy, że kłamstwo jest symbolem diabła, znakiem rozpoznawczym jego sług, znakiem rozpoznawczym wrogów Boga i Kościoła. Bóg jest Prawdą, Słowo Boże jest Prawdą, a On Sam jest Bogiem: mówienie prawdy, wykrzykiwanie jej z dachów, ujawnianie oszustwa i jego twórców jest dziełem świętym i katolickim - dla każdego, kto zachował jeszcze minimum godności i honoru - nie mogą uchylać się od tego obowiązku.

 Każdy z nas został poczęty, powołany i stworzony, aby oddawać chwałę Bogu i być częścią wielkiego planu Opatrzności, od wieczności Pan wzywa nas, abyśmy uczestniczyli z Nim w dziele Odkupienia, współpracowali w zbawieniu dusz ku triumfowi Dobra. Każdy z nas ma dziś możliwość wyboru, czy opowiedzieć się po stronie Chrystusa, czy przeciw Chrystusowi, czy walczyć w dobrej sprawie, czy też stać się współsprawcą nieprawych. Zwycięstwo Boga jest bardzo pewne, podobnie jak nagroda, która czeka tych, którzy wybiorą miejsce obok Króla królów; i pewna jest klęska tych, którzy służą Nieprzyjacielowi, jego wieczne potępienie jest pewne.

 Ta farsa upadnie, upadnie nieubłaganie! Wszyscy zobowiązujmy się, z odnowioną gorliwością, zwrócić naszemu Królowi tę koronę, którą odebrali Mu Jego wrogowie. Wzywam was, aby Pan Jezus królował w waszych duszach, w waszych rodzinach, w waszych wspólnotach, w państwie, w pracy, w szkole, w prawach i sądach, w sztuce, w informacji, we wszystkich dziedzinach życia prywatnego i publicznego.

 Właśnie obchodziliśmy objawienie Niepokalanej Dziewicy małym pastuszkom z Fatimy. Pamiętamy ostrzeżenie Matki Bożej o niebezpieczeństwach i karach, jakie czekają świat, jeśli się nie nawróci i nie odpokutuje. "Ten rodzaj demonów jest wyrzucony tylko przez modlitwę i post" - mówi Pan. Czekając, aż Papież w pełni spełni prośby Matki Bożej, poświęcając Rosję Jej Niepokalanemu Sercu, poświęcamy Jej siebie i nasze rodziny, wytrwale w życiu łaski pod sztandarem Chrystusa Króla. Niech z Nim króluje także nasza Najświętsza Matka i Królowa, Najświętsza Maryja.

 + Carlo Maria Viganò, Arcybiskup

 15 maja 2021

 Zapis przemówienia https://youtu.be/rKg-X58I2aU

 Tłumaczenie i transkrypcja J.R.

KOMENTARZE

 • ...
  Nie dałem żadnej oceny, bo fluorescencja Carlo Maria Viganò, powielając stereotypy, łże jak pies o Józefie Stalinie!

  A skoro już na wstępie bezczelnie kłamie, to może jeszcze gdzieś w treści przemyca małe ale istotne "prawdy" certyfikowane czarną sotnią "cywilizacji" "łacińskiej"...
 • @Kmieć 10:32:53
  Jego wiedza o Stalinie pochodzi pewnie jeszcze z podręczników szkolnych.
 • Arcybiskup stracił świetną okazję do tego aby pomilczeć
  Ostatecznie jest dygnitarzem Kościoła czyli instytucji która jest
  pionierem globalizmu.
  Kościół już od blisko dwóch tysięcy lat globalizuje planetę po drodze niszcząc wszytko to co stoi na przeszkodzie.

  I wbrew temu co jego eminencja biskup nazywa "rocznicą cudu fatimskiego" nie jest to rocznica żadnego cudu a rocznica globalistycznego projektu zawłaszczenia Cerkwi Prawosławnej przez
  Kościół Rzymsko Katolicki.

  Cud wydarzył się kilka lat po intrydze fatimskiej kiedy to bolszewicki rząd stanowczo odrzucili watykańską propozycję wzięcia na siebie ciężaru edukacji kleryków prawosławnych w zamian za pozytywny pijar ZSRR na świeci.Decyzja ateistycznych bolszewików dowodnie pokazuje że bóg istnieje a duch święty wieje kędy chce.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  https://dailyexpose.co.uk/2021/05/21/lawyers-and-medical-experts-worldwide-say-they-have-all-the-evidence-they-need-to-convict-who-cdc-phe-bill-gates-and-world-leaders-of-crimes-against-humanity/ Salute .
 • @ikulalibal 11:04:07
  "I wbrew temu co jego eminencja biskup nazywa "rocznicą cudu fatimskiego" nie jest to rocznica żadnego cudu a rocznica globalistycznego projektu zawłaszczenia Cerkwi Prawosławnej przez
  Kościół Rzymsko Katolicki."

  W tej sprawie wszystko jest podejrzane.
  Łucja już wcześniej podobno widziała jakąś białą postać unoszącą się nad drzewami - taką bez głowy.
  Pierwszy opis postaci mówił, że miała białe skarpetki i spódniczkę do kolan.
  Poza tym Słońce.... one było po przeciwnej stronie tego co wirowało i wywijało zygzaki.

  Łucja poza tym miała zadatki na niezłego bajarza już od dziecka.

  Słyszałem też o raporcie francuskich szpiegów, ale to już zbyt duży odlot...

  "Cud wydarzył się kilka lat po intrydze fatimskiej kiedy to bolszewicki rząd stanowczo odrzucili watykańską propozycję wzięcia na siebie ciężaru edukacji kleryków prawosławnych w zamian za pozytywny pijar ZSRR..."

  I pomyśleć, że udział w operacji O.D.E.S.S.A ojczulkowie tłumaczyli walką z komunizmem...

  Dzięki za info :-)
  Pozdro!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej