Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
621 postów 25796 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - Wasza mowa niech będzie: "Tak - tak, nie - nie". A co nadto, z zepsucia jest. Mt 5,37 PiS PO jedno zło!

USA: "Chcą największych bomb”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ofiary z ludzi nie zniknęły. Świątynia Baala wciąż istnieje w umysłach niektórych, którzy desperacko pragną uczynić ją rzeczywistością, nawet jeśli oznacza to wywołanie katastrofy planetarnej.

Jak zwykle ciekawy artykuł Maurizio Blondeta. Zapraszam do lektury.

 Izraelska propaganda wojenna nigdy nie mówi o rodzaju amunicji użytej do bombardowania z powietrza oblężonej Strefy Gazy. Oficjalnie są to bombardowania ukierunkowane. W rzeczywistości, Izraelczycy zrzucają największe bomby na swoim wyposażeniu i nieustannie naciskają na Waszyngton, aby przyspieszył dostawy broni o większej zdolności niszczenia. Anonimowe źródło w Pentagonie twierdzi, że szał Izraela w zdobywaniu amerykańskich systemów uzbrojenia jest bardzo trudny do określenia, nawet dla profesjonalistów. „Chcą wszystkiego, w tym prototypów, i często omijają procedury, aby zdobyć je bez płacenia ani grosza” - twierdzi kierownik programu monitorowania rynku zorientowanego na obronność w stolicy federalnej Stanów Zjednoczonych.

 Rząd izraelski wydaje się nie mieć innego wyboru niż zrzucanie bomb i rakiet na Strefę Gazy. Całkowita strategiczna ślepa uliczka. Pomimo ciężkich bomb lotniczych zrzuconych przez izraelskie siły powietrzne na budynki rządowe i gęsto zurbanizowane obszary w Strefie Gazy, palestyński ruch oporu nie tylko trzyma się, ale nadal drażni Izraelczyków, wskazując, że częściowo dzięki odzyskaniu izraelskich niewybuchów udaje się kontynuować produkcję rakiet domowej roboty. Wydaje się również, że słynna izraelska baza danych celów tych bombardowań obejmuje szpitale, sierocińce, biura prasowe, odziały bankowe, księgarnie i siedziby organizacji humanitarnych.

 Bombardowania tej wielkości w jakimkolwiek kraju zachodnim spowodowałyby jego bezwarunkową kapitulację lub użycie opcji nuklearnej. Odporność Strefy Gazy, terytorium objętego całkowitym embargiem i oblężeniem, bez schronów przeciwlotniczych i sił powietrznych, zależy bardziej od zdolności ludności do przetrwania dużej liczby ofiar śmiertelnych, żelaznej wiary w słuszność ich sprawy a przede wszystkim w nieuchronność ich ostatecznego zwycięstwa. Myślisz, że na nas nie przyjdzie kolej? Sytuacja w Strefie Gazy zapowiada, jak ludzkości będzie wyglądać w nadchodzących latach. Pokazuje to wielkie oszustwo pandemiczne. Ludność miejska będąca w stanie rzeczywistego lub wirtualnego oblężenia. Ta ewentualność nie jest już wytworem wyobraźni. W pewnym sensie wszyscy bez wyjątku będziemy Palestyńczykami jutra, ponieważ szalone marzenia o globalnej hegemonii narzuconej przy pomocy marchewki lub kija na populacje świata przez wąską elitę nigdy nie były silniejsze niż w XX i XXI wieku ery chrześcijańskiej.

 Ta oligarchia dąży do terroryzowania tych, którzy będą się opierać pomimo wszystkich kampanii wojen hybrydowych i innych środków mających na celu wyalienowanie ich od zdrowego rozsądku, zdolności rozeznania, zdrowia i środowiska, obiecując, że zostaną zmiażdżeni na wieczność. Izraelczycy są niczego nie podejrzewającymi Palestyńczykami, przetrzymywanymi jako zakładnicy, zaszczepieni śmiercionośnymi szczepionkami, zduszoni hipotekami w osadach na splądrowanych ziemiach na korzyść skorumpowanej mniejszości, która jest w stanie unicestwić ludzkość, aby utrzymać władzę i cieszyć się przywilejami.

 Działania wojenne ustaną. Wrócą za kilka lat. To piekielny cykl. Tymczasem animatorzy wielkiego cyrku ustawią fałszywą scenę, taką jak ta, która rozgrywa się po wojnie w Zatoce Perskiej w Madrycie i Oslo, aby znieczulić ofiary przed ich spaleniem. W końcu ofiary z ludzi nie zniknęły. Świątynia Baala wciąż istnieje w umysłach niektórych, którzy desperacko pragną uczynić ją rzeczywistością, nawet jeśli oznacza to wywołanie katastrofy planetarnej.

 Maurizio Blondet

 Żródło oryginalne https://www.maurizioblondet.it/hanno-voluto-le-bombe-piu-grosse/

 Tłumaczenie automatyczne. Wybór, korekta i redakcja J.R.

KOMENTARZE

 • "unicestwić ludzkość, aby utrzymać władzę i cieszyć się przywilejami."...
  Jakby na to patrzeć, to jednak, to pierwsze wyklucza drugie.
 • @ABX 09:47:57
  Wiesz co to "licentia poetica"?
 • @ Autor, All
  "W końcu ofiary z ludzi nie zniknęły. Świątynia Baala wciąż istnieje w umysłach niektórych, którzy desperacko pragną uczynić ją rzeczywistością, nawet jeśli oznacza to wywołanie katastrofy planetarnej."

  Właśnie - kapitalnie, że Blondet to ujął w słowa.
  Ator wysnuł np hipotezę, że jak teraz jest konflikt w Palestynie, a Hamas (zsynchronizowany w skutkach działań z IDF) dysponuje niecelnymi rakietami, to jak "absolutnie przypadkiem" dojdzie do "nieszczęśliwego wypadku" i jedna z tych rakiet uderzy w meczet to wtedy będzie można odbudować... trzecią świątynię.
  Ja wiem, że takie myślenie jest dla niektórych totalnie pop...e, ale są ludzie, którzy są przyspieszyć nadejście Apokalipsy aby tym samym przyspieszyć nadejście Chrystusa.... I tacy mają też wpływy polityczne.

  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • "Myślisz, że na nas nie przyjdzie kolej?"
  ---------------------
  Przyjdzie i mamy to jak w carskim banku.
  Dlaczego tak jest?
  Ano dlatego, że czarci pomiot - wszelakie sk***ysyństwa wyrządza ludziom ich własnymi rękami.
  Wniosek?
  Jeżeli pozwalamy na to aby czarci pomiot miał na nas przemożny wpływ - to - inaczej jak w cytacie - być nie może.
 • Autor 5*
  DK
 • @demonkracja 13:36:15
  "Przyjdzie i mamy to jak w carskim banku."

  Dlaczego carskim? Chyba szwaj-carskim ;-)

  Pozdro!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej