Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
621 postów 25796 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - Wasza mowa niech będzie: "Tak - tak, nie - nie". A co nadto, z zepsucia jest. Mt 5,37 PiS PO jedno zło!

11 zasad dezinformacji w mediach zachodnich

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli prawda prawdziwa i prawda bardziej prawdziwa.

Zasada nr 1: na Bliskim Wschodzie to Arabowie zawsze atakują pierwsi, a Izrael zawsze się broni. Nazywa się to odwetem.

 Zasada nr 2: Palestyńczycy nie mają prawa zabijać żołnierzy i osadników po drugiej stronie. Nazywa się to terroryzmem.

 Zasada nr 3: Izrael ma prawo zabijać arabskich cywilów. Nazywa się to samoobroną.

 Zasada nr 4: kiedy Izrael zabija zbyt wielu cywilów, zachodnie mocarstwa żądają powściągliwości . Nazywa się to reakcją społeczności międzynarodowej.

 Zasada nr 5: Palestyńczycy nie mają prawa pojmać izraelskich żołnierzy, nawet jeśli ich liczba jest bardzo ograniczona i nie przekracza trzech żołnierzy

 Zasada nr 6 : Izraelczycy mają prawo porwać tylu Palestyńczyków, ilu zechcą ( do tej pory około 20 000 więźniów, w tym prawie 800 dzieci). Nie ma żadnych ograniczeń i nie jest konieczne przedstawianie jakichkolwiek dowodów winy uprowadzonych. Po prostu powiedz magiczne słowo „terrorysta”.

 Zasada nr 7: kiedy mówisz „Hezbollah”, zawsze musisz dodać wyrażenie „wspierane przez Syrię i Iran”.

 Zasada nr 8: kiedy mówisz „Izrael”, ważne jest, aby nie dodawać po słowach „wspieranych przez Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Francję i Unię Europejską”, ponieważ można by pomyśleć, że jest to konflikt niezrównoważony.

 Zasada nr 9: nigdy nie wspominaj o „terytoriach okupowanych”, ani o rezolucjach Organizacji Narodów Zjednoczonych, ani o naruszeniach prawa międzynarodowego ani Konwencji Genewskich. Może to przeszkadzać widzowi i słuchaczowi zachodnich kanałów.

 Zasada nr 10: Izraelczycy mówią lepiej po francusku i angielsku niż Arabowie. To wyjaśnia, dlaczego im i ich zwolennikom udziela się głosu tak często, jak to możliwe. Następnie mogą wyjaśnić nam poprzednie zasady (od 1 do 9). Nazywa się to neutralnością dziennikarską.

 Zasada nr 11: Jeśli nie zgadzasz się z tymi zasadami lub stwierdzisz, że faworyzują jedną stronę konfliktu przeciwko drugiej, to jesteś niebezpiecznym „antysemitą”.

 źródło: https://french.almanar.com

KOMENTARZE

 • Komunikat prasowy SI.Cobas Napoli
  Pracownicy portu w Neapolu należący do Związku Zawodowego SI Cobas jednoczą się w walce przeciwko przeładunkowi broni, która przepływa przez nasze porty.
  Broń, która służy do napędzania wojen i zysków przeciwko narodowi palestyńskiemu, który przez lata był poddawany bezlitosnym represjom ze strony Izraela.
  Represje, które w ostatnich tygodniach doprowadziły do ​​eksmisji niektórych rodzin arabskich z ich domów we Wschodniej Jerozolimie, co spowodowało zbombardowanie Strefy Gazy setkami ofiar śmiertelnych, w tym dziesiątkami dzieci, w odpowiedzi na zamieszki, które wybuchły we wszystkich terytoria okupowane.

  Stoimy bezwarunkowo u boku Palestyńczyków przeciwko syjonistycznej okupacji i agresji w Gazie.

  Potępiamy udział rządu włoskiego i prawie wszystkich sił parlamentarnych w izraelskiej agresji oraz milczącą zgodę państwa na tranzyt izraelskiej broni wojennej w naszych portach.

  Nasze ręce nie będą splamione krwią za wasze wojny.

  Pracownicy SI Cobas portu w Neapolu

  https://www.facebook.com/sicobasna.9/photos/a.804808402922526/5363449467058374
 • Autor 5*
  Zasada nr 12: tylko Żydzi mają monopol na prawdę i na właściwą interpretację historii

  Zasada nr 13: "wolno zabijać w obronie własnych zdobyczy i interesów" (M.Lizut - żydowska TokFM 2011r.)
 • autor
  5* Niepotrzebne przydługie elaboraty. 11 punktów i bójcie się i drżyjcie na całym ciele, obłąkani nienawiścią antysemici......
 • "11 zasad dezinformacji w mediach zachodnich"
  A niby czyje te media są?
  Wniosek?
  Media - to także broń przeciwko człowiekowi stworzonemu przez - Boga.
 • Tak, biedni ci Arabowie... Tylu ich jest, broń od USA i UK kupują
  i tylko gadać umieją, ale Palestyńczyków jakoś obronić nie umieją.
  Gdyby im naprawdę zależało na Palestynie, to by Izrael czapkami nakryli.
  Przecież tam są największe pieniądze, taki Dubaj, np. to bogactwo się przelewa; cudowne budowle, sztuczne wyspy, odsalanie wody i nawadnianie pustyni...

  Całe szczęście, że im Allach w przykazaniu nakazuje dbanie o biednych, to jeszcze ci Palestyńczycy mają żywność, gdyby nie to, Palestyńczyków już by dawno nie było.
 • Kanclerz
  Austrii i prezydent Czech wywiesili flagi Izraela obok flag własnych i unijnych.
  A Duda na co jeszcze czeka?
 • @zbig71 16:05:47 A na skutek wywieszania przez Austrię
  izraelskiej flagi, zrezygnował z wizyty austriackiej irański minister spraw zagranicznych. A Erdogan, prezydent Turcji, potępił USA za sprzedaż broni dla Izraela i określił, że USA i Austria z tą izraelską flagą "mają krew na rękach".
 • @Anna-PK 16:30:53
  Do tego obudzili smoka . Salut . https://www.globaltimes.cn/page/202105/1223631.shtml

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej