Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
621 postów 25796 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - Wasza mowa niech będzie: "Tak - tak, nie - nie". A co nadto, z zepsucia jest. Mt 5,37 PiS PO jedno zło!

Do czego potrzebny jest korona świrus?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Problem tego świrusa jest dość złożony ale po kilku tygodniach można już pokusić się o kilka wniosków.

 Rzekoma "pandemia" jest zjawiskiem wyjątkowo korzystnym dla rządzących i globalistow, którzy dążąc do NWO manipulują poszczególnymi rządami a zwłaszcza mediami. W sumie nie ma większego znaczenia, kto zmutował i puścił świrusa w świat. Sam wirus nie jest wcale groźniejszy od zwykłej grypy, która też nieustannie mutuje i jest rzeczą niemożliwą opracowanie uniwersalnej szczepionki. Teraz będzie inaczej bo "szczepionka" w końcu się pojawi i będzie obowiązkowa. Podejrzewam zresztą, że już istnieje ale ustawiacze świata muszą jeszcze wystarczająco wystraszyć motłoch, tak żeby sami stanęli w kolejce. A co tam będzie w środku? Tu możemy tylko się domyślać. Jakiś chip? Jakieś patogeny, które, działając powoli doprowadzą do depopulacji, o której otwarcie od lat mówią globaliści. 

 O tym, że światem, a przynajmniej dużą jego częścią rządzą niejawne elity mogliśmy przekonać się podczas poprzedniej "pandemii", wtedy chodzilo o "świńską grypę". Medialna mobilizacja była tak ewidentna, że dla każdego myślącego było oczywistym, że ktoś potężny za tym stoi. Wtedy to były chyba jedynie ćwiczenia, taki próbny balon. Teraz ustawiacze świata przeszli do prawdziwej ofensywy. Tylko od oglądania telewizji można się ciężko rozchorować, choć niekoniecznie na świrusa koronnego. Na zwykłą grypę i jej powikłania w takim państwie jak Włochy czy Polska umiera corocznie po kilkadziesiat tysięcy ludzi i nikt jakoś nie ogłasza z tego powodu stanu wyjątkowego. Po prostu wszyscy są do tego przyzwyczajeni i same media o tym milczą. Należało więc wymyślić coś nowego i zaprząc do roboty posłuszne media. W końcu nic tak nie wpływa na wyobraźnię jak długi konwój wojskowych ciężarówek z trumnami. To nic, że we Włoszech średnia wieku ofiar korono świrusa to 79,5 lat, wszyscy już mocno schorowani więc z pewnością i tak niedługo by zeszli z tego świata. Liczy się jednak medialny efekt siania strachu i paniki. 

Taka  "pandemia" to wymarzona okazja, żeby, żeby wziąć za pysk całe społeczeństwa, których w inny sposób nie dałoby się łatwo spacyfikować. Chciałbym zwrócić uwagę na tylko dwa aspekty, za to bardzo istotne - socjopolityczny i ekonomiczny. 

Zacznijmy  od ekonomii. Ogólnie wiadomo, że Wielki Krach był przewidziany i specjaliści nie mieli wątpliwości "czy" tylko "kiedy". Czy jest lepsza okazja niż teraz, gdy szaleje świrus koronny? Wszystko można zrzucić na świrusa jako vis maior, siłę wyższą. Można zlikwidować wielkie bańki spekulacyjne, okraść fundusze emerytalne, największych inwestorów, które rozłożą bezradnie ręce i nie będą płaciły pozostałym przy życiu staruszkom. To marzenie także naszego ZUSu. Wykorzystując okazję łatwiej będzie zlikwidować płatności gotówkowe bo przecież wiadomo, że świrus koronny najchętniej osiada na banknotach i monetach. A wirtualne konta to smycz i kaganiec dla każdego, takie konto mogą ci zablokować jednym kliknięciem i umrzesz z głodu bo nie kupisz kromki chleba. Jak łatwo wtedy kontrolować masy... 

W  sferze socjopolitycznej też można wprowadzić rewolucyjne zmiany. Jesteśmy świadkami militaryzacji życia społecznego. Miasta i całe regiony odcięte od reszty świata, otoczone wojskiem i policją. Żeby było śmieszniej to jest wielu takich, którzy domagają się wręcz takich środków bo działalność mediów już im zrobiła sieczkę z mózgu. Czego więcej mogą chcieć rządzący? Czekają nas naprawdę ciekawe czasy. 

Czyżby  już ostatnie?

KOMENTARZE

 • @Autor
  "Tylko od oglądania telewizji można się ciężko rozchorować, choć niekoniecznie na świrusa koronnego". -

  --- Tak, na pewno można :)
 • @zygmuntbialas 15:35:07
  Ja zwykle wstaję około 5 rano albo i wcześniej i z rana włączam sobie TVP Info. Lubię czasem popatrzeć jak wygląda świat równoległy. Niedawno jeszcze mnie to wkurzało, ale teraz widzę, że oni są w jakiejś innej rzeczywistości.
 • Wczoraj
  Jak wracałem z pracy, to wstąpiłem do jednego z tych wspaniałych marketów, bez których w Polsce nie było y życia i przy kolejce do kasy zostałem obsztorcowany przez sprzedawczynię, że nie stosuje się do przepisów. A inni tak pięknie się stosują, zakładają maski i rękawiczki i stoją metr od siebie. Czyli tresura bydełka. Wszystko będzie można zrobić, zabrać gotówkę, wolność zgromadzeń no i oczywiście skasować te strony w internecie, które rozsiewają ,, nieprawdziwe informacje, mogące zagrozić porządkowi społecznemu,,. I o to chodzi. Było około 30lat jako takiej wolności, starczy, bo za bardzo się rozbrykamy. Tym bardziej, że przecież ma odbyć się u nas instalacja nowej szlachty jerozolimskiej, to lepiej internet i zgromadzenia skasować, po co goje mają jątrzyć?
 • @zbig71 16:04:59
  Tylko wyjątkowo naiwni tego nie widzą.
  Niestety, to ogromna większość Polaków...
  Ja mam na nich odpowiednie określenie ale przy niedzieli oszczędze.
 • @Wican 16:04:15
  Na szczęście nie mam żadnego polskiego programu. A te co mam omijam obecnie szerokim łukiem. Najwyżej jakiś film obejrzę.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:10:24
  MNie najbardziej rozśmieszało jak mówili o 14-dniowej kwarantannie dla Polaków, którzy wracają zza granicy. A z moich okolic, to jeszcze przez tydzień ludzie jeździli robić do zalando i innych magazynów pod Berlinem. Dzień w dzien jeździli. Wszak naszym politykierom, na gospodarce niemieckiej bardzo zależy.
  Kierowców tira sie nie sprawdza. A znajomy ratownik, którego wysłali na granicę, to tylko poinformowali, że może być zagrożony i wysłali do domu (gdy się źle poczuł). Jego żona również musiała z pracy brać urlop. I taka to kwarantanna, że muszą 2 tygodnie siedziec w domu bez żadnych badań. A w TVP Info wszystko rzetelnie i profeska
 • @Wican 16:04:15
  "z rana włączam sobie TVP Info. Lubię czasem popatrzeć jak wygląda świat równoległy."

  Ja nie mam telewizora i znajomi (z obu stronnictw) mówią mi że z tego powodu nie mam kontaktu z rzeczywistością ;)
 • @Wican 16:16:44
  Doprowadzą do takiego stracha wśród ludu, że sam lud będzie prosił o kaganiec. A kto będzie przeciw, ten do obozu internowania.
 • @Pedant 16:24:26
  Ja mam,choć dużo nie oglądam. Większość dnia spędzam na dworze. Z laptopem na stoliku. Kilka km mam do jeziora. I mnóstwo ludzi tam spaceruje. Z dziećmi albo choć z psami
 • @zbig71 16:25:56
  Już widzę sporo wariactwa. Moja ciotka to jeździ autem w masce i rękawicach. Odwiedzać jej nie wolno. Sporo takich, ale głównie po 60-stce. Na szczęście moja mama nie zwariowała
 • @Nicpon1963 16:48:16
  Ciężko komuś doradzać skoro większość już uwierzyła. Ja np opracowałem sobie plan ewakuacji na wypadek obowiązkowych szczepień i rozliczeń wirtualnych. Mi chipa nie wsadzą.
 • Rzekoma "pandemia"
  nierzekoma pała

  https://interesariusz.neon24.pl/post/153917,quo-vadis-vox-populi-39-wojna-o-nasze-dusze#comment_1651117
 • @Wican 16:16:44
  https://interesariusz.neon24.pl/post/153917,quo-vadis-vox-populi-39-wojna-o-nasze-dusze#comment_1650985
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  W Polsce od lat osoby 60+ nie są leczone. Na neurologiach jest dla osób w tym wieku po udarze osobna sala - umieralnia. Moją śp. już Małżonkę 67 lat też tak "leczono", upadła uderzyła się w głowę, krwiak, nieprzytomną zabrano do jednego szpitala o 16:15, tam na izbie przyjęć leżała, po zrobieniu tomografu do 22:30, zawieziono do drugiego, trepanacja po północy, następnego dnia znowu transport do pierwszego szpitala, zmarła po dwu dniach nie odzyskując przytomności. Zamiast od razu wieźć na trepanację to może by żyła. Eutanazja ludzi po 60 tce + żydolewacki pomysł teraz wcielany w życie. Teraz trzeba tylko drugiego wirusa ukierunkowanego na młodych i dzieci. I ktoś wygra tę wojnę tłukąc większą część mieszkańców Ziemi.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:58:36
  zniknęła uwaga mniej więcej o treści

  też chiałbym uniknąć szczepienia, chyba przyjdzie udawać chorego, albo nieboszczyka
 • @
  To:
  //ktoś potężny za tym stoi//
  jest podobnie do:
  //świrusa jako vis maior, siłę wyższą//

  Można dyskutować...
  :-)
 • @kula Lis 69 17:32:57
  No jak wytrują wszystkich, to komu będą pożyczać pieniądze na procent?
 • @kula Lis 69 17:32:57
  kondolencje,
  ponowne,

  jednak nadmienię, że twojej drogiej nie uratowano przez opieszałość,
  moją drogą po prostu zabito przeciągiem
  https://interesariusz.neon24.pl/post/152950,quo-vadis-vox-populi-31-wojna-o-nasze-dusze
 • @zbig71 17:43:08 młodym co się ostaną.
  Niczym starożytni Spartanie, z tą różnicą, że starców ze skały nie zrzucają!Czy cywilizacja zachodu upadnie jak Sparta? Ile zostało? Jedno pokolenie? I będzie tak w każdym kraju, bo żaden nie jest wydolny przetrwać zarazę. U nas niebawem podobnie tym bardziej, że już dużo personelu jest chore lub na kwarantannach. Starzy muszą umrzeć i trzeba się z tym pogodzić, a młodzi do roboty. Wirus już będzie zawsze i nie zniknie. Kto uważa, że będzie inaczej jest skrajnym utopistą. Nie ma czasu na cackanie.
 • @interesariusz z PL 17:28:38
  //nierzekoma pała//

  Przerwa na reklamę?
 • @kula Lis 69 17:32:57
  //śp. już Małżonkę 67 lat też tak "leczono"//

  Od Annasza do Kajfasza...
  Współczuję.

  //Teraz trzeba tylko drugiego wirusa ukierunkowanego na młodych i dzieci. //
  Na ten temat Autor wspomniał... Dadzą coś na obniżenie płodności i po ptokach. Bogatym się kasę za inne metody będzie doić... Te cywilizowane.
 • @interesariusz z PL 17:40:15
  Jak mogło zniknąć coś czego nie napisałem?
 • @interesariusz z PL 17:40:15
  //chyba przyjdzie udawać chorego, albo nieboszczyka//

  Dla Ciebie to chyba już niewielki problem? ;-)

  Nie świruj... Wszystko będzie w porządku.
 • 5 ✔✔✔✔✔
  "Czego więcej mogą chcieć rządzący? Czekają nas naprawdę ciekawe czasy. 

  Czyżby  już ostatnie? "

  Owszem czekają nas podskórne Chipy

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/ec/L293D_Motor_Driver.jpg/220px-L293D_Motor_Driver.jpg

  Rząd w Polsce i tak już jest na smyczy usïzraela.

  Salutori :))))) ✔
 • @kula Lis 69 17:45:18
  Jakiś amerykański Żyd, profesor, nazwiska nie pamiętam, mówił, żeby zredukować liczbę ludzi na świecie. Także ciekawe, od kogo zaczną?
 • @zbig71 18:19:06
  Gates. Powinien dać przykład i sam się zredukować, także ci co pieją o eutanazji powinni dać przykład.
 • @kula Lis 69 18:29:13
  Gates to nie profesor i nie jest Zydem
 • @Wican 18:47:22
  "Gates to nie profesor i nie jest Zydem"

  Jest taki rodzaj prydurków, dla których każdy co nie jest do nich podobny jest Żydem. Jest to przypadłość trudna do wyleczenia, zimne okłady i lewatywa trochę pomaga.
 • @kula Lis 69 18:29:13
  Nie o Gatesa mi chodziło. Natomiast to dobry pomysł, Ci którzy pieją o przeludnieniu, aborcji, eutanazji rzeczywiście powinni zacząć od siebie, dając właśnie dobry przykład. Dziwne, że zawsze jak mówią o przeludnieniu, aborcji czy eutanazji, to zawsze chcą, żeby ktoś inny się poświęcił dla dobra ludzkości, a nie oni.
 • @filemon123456 19:10:08
  To jednak się doucz. Ale cóż. Niektórzy to żydowscy sługusy. Albo mimowolni albo świadomi. Im bardziej ktoś używa takiego "argumentu" tym pewniej można stwierdzic, ze to czubek albo prowokator, polaczku.
 • Wkleję poniższą statystykę NAJWIEKSZYCH OGNISK COVID-19 i tutaj. może ktoś się nią zainteresuje
  Na "wiernipolsce1" pojawił się tekst klawiatury Andrzeja Marka Hendzela, sugerujący "rasową wybiórczość" wirusa COVID-19 do krwi haplogrupy2 R1b3: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/03/22/wirus-haplogrupowy/comment-page-1/#comment-182000

  Jest to interesująca hipoteza. Niestety ZUPEŁNIE NIE TRZYMAJĄCA SIĘ KUPY, jeśli chodzi o najświeższe dane nt. rozprzestrzenienia się pandemii COVID-19.

  Otóż NAJWIĘKSZĄ AGRESYWNOŚĆ PANDEMII COVID-19, OBSERWUJE SIĘ OBECNIE W STANIE NEW York, USA: dzisiaj (tj. wczoraj) naliczono tam aż 15,168 osób zarażonych, z czego aż +4,796 wczoraj. Stan NY liczy tylko 20 mln mieszkańców i te 15 tys tam zakażeń COVID-19, to PONAD POŁOWA CAŁOŚCI ZACHOROWAŃ (29,673) W CAŁYM USA (ok. 325 mln mieszkańców).

  A zatem OGNISKO PANDEMII w NEW York STATE jest CO NAJMNIEJ DWUKROTNIE SILNIEJSZE niż to w Lombardii we Włoszech (w całych 55 milionowych Włoszech dzisiaj było 6557 new cases (z czego ponoć aż połowa połowa w Lombardii). A Nowym Jorku mamy przecież IMPONUJĄCY KONGLOMERAT LUDZKICH RAS I ICH GRUP KRWI!

  A gdzie ja widzę ŹRÓDŁO największej częstotliwości występowania pademii?
  ot, chociażby tutaj:
  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2019/12/New-Jerusalem.jpg

  Podaję, za https://www.worldometers.info/coronavirus/#countries , kraje w których mamy największą ilość zachorowań na milion mieszkańców (maleńkich, jak San Marino, Vatican, Andorra i Quatar nie uwzględniłem):
  -
  Iceland - 1,665 (na mln mieszkańców; kilka lat temu był tam gigantyczny przewał finansowy, wywołany przez Światowy Kapitał)
  Luxembourg - 1,275 idem
  Italy - 886 idem ( w Lombardii - jak sama nazwa wskazuje, będącej "matką wszystkich banków świata" - mającej GDP (nominal): 381 € miliardów (2017) na ok. 10 mln mieszkańców, to będzie z 2,5 raza wiecej, czyli z 2000 zachorowań na mln mieszkańców!)
  Switzeland - 835 idem
  New York State - 835 idem

  Toć to wszystko są CENTRA KAPITAŁOWE ŚWIATA! Z NAJWIĘKSZYM PRZEPŁYWEM PRZEZ NIE KAPITAŁÓW (oraz super bogatych osobników oczywiście)!
  Podobnie było z miastem Wuhan w Chinach " considered the political, economic, financial, commercial, cultural and educational CENTER OF CENTRAL CHINA. It is a major transportation hub, ... Wuhan is sometimes referred to as "the Chicago of China".

  I tyle w ramach komentarza do "miłości COVID-19" do haplogrupy krwi 2 R1b3

  Z BOGIEM oczywiście,
 • PANDEMIA WIRTUALNA
  .
  NIE MA ŻADENEJ PANDEMII

  mogą być rejony skażone, n.p. zubożonym uranem lub jakąś bronią biologiczną, ale to jest w kraju pod okupacją US Army rzeczą absolutnie normalną, administracja, gdyby tak w Polsce była, poinformowała by gdzie są ogniska skażenia.

  - https://spartakus.neon24.pl/post/153873,media-wirus-to-narzedzie#comment_1650505

  Jak widać, wirtualnie można nie tylko zorganizować 911, kryzys finansowy w 2008, znaleźć wirtualną broń masowego rażenia w Iraku, nie, można też zorganizować wirtualną pandemię.
 • @filemon123456 19:05:46
  Gdy Pan Bóg rozdawał ludziom mózgi, to ty stałeś w kolejce po nos.
 • @Wican 19:21:21
  Azbest jest bardzo odważny , oczywiście przed komputerem.
 • @Berkeley72 19:25:47 Przepraszamw NEW YORK STATE mamy dzisiaj tylko 758 osób zarażonych na milion mieszkańców,
  a nie

  835 jak obecnie w Szwajcarii.
 • @filemon123456 19:10:08
  "Jeśli Gates nie jest żydem to ty nie jesteś Polakiem tylko polaczkiem"

  Bill Gates ma przodków angielsko-niemieckich i irlandzko-szkockich. Wyznanie jego rodziny to kongregacjonalizm (egalitarna odmiana reformowanych ewangelików), panie Dumbowski.
 • Jarku
  Pojawił się osobnik, niejaki Dembowski, to on usuwa swoje wpisy? No bardzo ,,serdeczny,, wpis do mnie, chyba Ty tego nie robisz?;)
 • Ciekawostkę sobie przypomniałem
  Gdy dzisiaj jechałem autem, to w radiu mówili, że Kuba posłała do Włoch 52 lekarzy. Ta niby komunistyczna Kuba do państwa kapitalistycznego.
  Ale Fidel stworzył, być może najlepszą opiekę medyczną (gdy idzie o jakość, ale też dostępność) w obu Amerykach (nie wiem jak jest w Kanadzie, bo w USA z dostępnością kiepsko, chyba że chce się zrobić skrobankę).
  Mała Kuba, po dekadach sankcji, z ubogą dietą (mało mięsa, niewiele pomidorów, ale to też jest spowodowane klimatem)-gdy popatrzymy na włoską kuchnię.
 • @zbig71 17:43:08
  Im nigdy nie chodzilo o pieniadze jako takie.
  Sluzyly jako narzedzie do uzyskania celu.
  Totalne zniewolenie ludzkosci, sztuczna inteligencja i maszyny.
  Jedni beda pilnowac drugich w miastach ktore stana sie wiezieniami.
  Taka przewrotna kara od Boga.
 • @eonmark 20:30:51
  Swego czasu niejaki Beniamin Barber udzielił wywiadu Gazecie wyborczej (no, wiadomo...) o potrzebie budowy i przyszłości dużych miast. Żeby to duże miasta miały statut państw. Pan Barber( z odpowiednimi korzeniami) był doradcą Clintona, także raczej wiedział, co mówi.
 • Tak już jest w szatańskim
  świecie, że na każdym ogniu - czarci pomiot piecze kilka pieczeni. Teraz możemy się tylko domyślać - jakie to są pieczenie - czas je niebawem pokaże.
  Wniosek?
  Wobec powyższego - jedno wiemy na pewno - otóż tzw. globalizacja pokazała swoją szatańska, obleśna mordę. To z kolei znaczy tyle, że boski eksperyment z człowiekiem obdarzonym przez Boga wolna wolą - właśnie się kończy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:02:22
  ja napisałem, zniknęło, i musiałem pisać drugi raz
 • @interesariusz z PL 00:07:43
  A... Ja z pewnością nie mam z tym nic wspólnego.
 • Meda
  Oficjalne Media maja wyjatkowa odpornosc na koronowirusa.
  Niestety, nie musza byc poddane kwarantannie.
 • @zbig71 18:19:06
  Pomyliłem Gatesa z Gore, to był on, co chciał redukcji populacji.
 • @kula Lis 69 07:09:39
  "Pomyliłem Gatesa z Gore, to był on, co chciał redukcji populacji"

  Nic nie szkodzi. Dla niektórych i jeden i drugi jest Żydem. Nawet nazwiska zaczynają się od tej samej litery "G". Zapewne zamaskowany Goldstein i Goldberg. ;)
 • @Pedant 07:54:44
  "Nawet nazwiska zaczynają się od tej samej litery "G".

  Gomułka i Gierek, ojej!
 • @kula Lis 69 07:09:39
  Też nie o Gore mi chodziło, jak sobie przypomnę, to napiszę.
 • @kula Lis 69 07:09:39
  Gates też chce. Wspiera aborcje gdzie się da.
  A Gore też chyba Żydem nie był. Dziadek był farmerem, a Żydzi za to się nie brali.
  Gore raczej to nie Żyd.
 • Autor
  Wszystko spoko, aje na co w takim razie umierają Włosi i Hiszpanie? Skoro to tylko grypa?
 • @kubamiszcz 00:24:36
  Na to co zawsze umierali tylko nikt nie robił z tego problemu. Każdy kiedyś musi umrzeć.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Jeśli oddałem głos na jakiegoś polityka, nie znaczy, że ma moje błogosławieństwo na kadencję, a na pewno nie na całe życie. Bacznie go śledzę i wymagam. Wymagam działań, a nie braku działania. Przerzucenie odpowiedzialności na obywateli i poddanie im sankcjom za.... no właśnie za co? CO SIĘ DZIEJE TAKIEGO, że unieruchamiają cały kraj? Kto to widział i na jaką skalę? Czemu odmawia się możliwości pracy bez powodu? Bo chyba nie można nazwać powodem śmierci 30-40 obywateli w ciągu trzech tygodni? Ile lat będziemy się podnosić z ziemi po tej powszechnie sterowanej panice?
 • haha
  ale bzdety,swira to masz ty czlowieku

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej