Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
621 postów 25796 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - Wasza mowa niech będzie: "Tak - tak, nie - nie". A co nadto, z zepsucia jest. Mt 5,37 PiS PO jedno zło!

Wysyp koszer patriotów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli rechot Putina.

 Jak było do przewidzenia słowa Putina dokonały znowu cudu czyli zjednoczyły mieszkańców Polin a zwłaszcza kastę polityczną pod jedną, żydowską flagą. Zawsze tak się dzieje gdy trzeba szkodzić Polsce. Cudownie znikają wtedy wszelkie podziały bo po raz enty okazuje się, że są sztuczne i obliczone na otumanienie motłochu zwanego oficjalnie wyborcami. Nie inaczej jest teraz.

Nie widzę potrzeby komentowania tego co Putin powiedział bo zostało już powiedziane wszystko a nawet więcej. Najwięcej oczywiście mieli do powiedzenia ci, którzy nie widzieli, nie słyszeli a nawet nie przeczytali transkrypcji wystąpienia prezydenta FR. Polecam, ciekawa i pouczająca lektura. Nie o tym jednak chciałem, sprawami historycznymi powinni w pierwszej kolejności zajmować się historycy i starać się ustalić prawdę tzw obiektywną. Politycy to kłamcy bo taki ich fach i lepiej od takich spraw trzymać ich z daleka. Mam jednak złe przeczucia i podejrzewam, że Putin takich dokumentów ma całe szafy i teraz dopiero zacznie się jazda.

Nasz pan premier, w porozumieniu z panem prezydentem i zapewne samym zwykłym posłem dał słuszny odpór. Wystosował historyczny elaborat, w końcu jest historykiem, kazał przetłumaczyć na kilka głównych języków (w tym oczywiście na hebrajski bo wiadomo, że to najgłówniejszy język) i rozesłał po całym ziemskim globie. Oprócz entuzjazmu w samym Polin ("mamy ostre władze!") oświadczenie pana premiera wywołało prawdziwe polityczne tsunami. Już praktycznie wszyscy nasi sojusznicy eksmitowali ambasadorów Putlera, ociąga się jeszcze San Escobar ale oni chcą go nabić na pal.

Rzeczywistość, drodzy państwo, jest dużo bardziej prozaiczna. Orędziem naszego premiera nie zainteresował się NIKT. Nikt poważny oczywiście. Powod jest oczywisty i prozaiczny - szafy w stolicach naszych "sojuszników" pełne są szkieletów i przyda się jakiś frajer, na którego można zwalić własne winy. Im wszystkim Putin oddał ogromną przysługę. To, że jakiś ambasador coś bąknął to zwykła, niezobowiązująca kurtuazja za którą nie pójdą żadne konkretne kroki. A słowa? Nic nie kosztują.

Cieszą się żydzi, którym Putin oddał (i pewnie jeszcze odda) ogromną przysługę. Zwłaszcza gdy chcą nas oskubać na setki miliardów $.

Cieszą się Amerykanie bo też łatwiej nas oskubią. O ile do tej pory byliśmy w czarnej d... to teraz będziemy w bardzo czarnej i pies z kulawą nogą za nami się nie wstawi. A  Putin?  Może dokopać PiS i ma swoje pieć minut radochy. Takie są skutki polityki zagranicznej "dobrej zmiany"...

Politycy WSZYSTKICH opcji zachowują się jak topielcy w bagnie, nie wiedzą, że im bardziej będą się szamotać tym bardziej się pogrążą. A przygrywa im Jankiel na czarcich cymbałach. Jakoś nie zauważyłem takiej mobilitacji jak pluł na Polskę byle żydowski łachudra z żydowskiej gazety. Co najwyżej jakieś popiskiwania godne myszki. Chyba nie trzeba przypominać sprawy ustawy o IPN...

Życzę wszystkim "niedzielnym patriotom" trochę rozumku w nadchodzącym Nowym Roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • 5*
  5* oczywiście.
  Nie wiem jak zareagował nierząd "dobrej podmiany" na słowa nowego szefa ukraińskiego IPN A. Dobrowycza:
  "Mówienie o ludobójstwie dokonanym przez Ukraińców na Polakach to nieporozumienie".
  Jakaś fala wielkiego oburzenia przetoczyła się wśród polskich polityków?
 • @ Autor
  "Chyba nie trzeba przypominać sprawy ustawy o IPN..."

  O tym samym pomyślałem. Wtedy to była mobilizacja... wszystkie czytania w sejmie i senacie, wszystkie głosowania i podpis prezydenta w 1 dzień. I ani w głowie mu było żadne weto :-(

  5*

  Ukłony
 • @Jasiek 15:40:11
  Oczywiście, że nawet nie pomyślał o wecie. Można sobie robić jaja z Polski ale nie z żydów. No!
 • @Robik 15:36:01
  Dokładnie tak!
  Takie "drobiazgi" umykają uwadze.
 • Czy ja jestem koszer patriota?
  --"słowa Putina dokonały znowu cudu czyli zjednoczyły mieszkańców Polin a zwłaszcza kastę polityczną pod jedną, żydowską flagą"-- pieprzysz Spirito jak potłuczony, zabrnąłeś gdzieś tam tak daleko, że sam już nie widzisz gdzie. Oczywiście --"nie widzisz potrzeby komentowania tego co Putin powiedział bo zostało już powiedziane wszystko a nawet więcej"--- szkoda, bo chętnie bym się dowiedział, co czołowy cyngiel Neona24 ma na ten temat do powiedzenia, a tak schowałeś się za szafę i udajesz, że teraz koszerni zjednoczyli wszystkich przeciwko miłującemu pokój przywódcy rosyjskiemu, pod żydowską flagą
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:52:50
  Tak z ciekawości: to miał rację Lipski, czy nie?
 • @Jeremi 16:17:12
  Też życzę ci wszystkiego najlepszego.
  A teraz wypad!
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:27:21
  Moim zdaniem miał, im dalej żydzi od Polski tym lepiej.
  Tylko, że nie ma się co oszukiwać, Lipski nie był "antysemitą". Grał w ich drużynie, jak każdy polityk sanacji.
 • @Jeremi 16:17:12
  „teraz koszerni zjednoczyli wszystkich przeciwko miłującemu pokój przywódcy rosyjskiemu, pod żydowską flagą”

  No przecież, że pokój miłującemu. A że Putin wykorzystuje fakt uchwalenia przez parlament UE pisowskiej rezolucji dotyczącej win ZSRR, uchwalonej w wyjątkowo niekorzystnej sytuacji politycznej Polski, do radosnej twórczości pisania od nowa historii zbrodniczego ZSRR - to już zupełnie inna sprawa, o której niekoszerna patrioci w ogóle nie wspominają, bo spiżowy pomnik Putina, który wznieśli, mógłby na tym ucierpieć.
 • @Jeremi 16:17:12
  Ty jesteś ten Jeremi, mąż swojej żony, kiedyś prawej ręki, zimnego dzisiaj, Lecha ?
  Jeremii to rzadkie.
 • @Lotna 16:36:34
  "Spiżowy pomnik" tworzy cały czas tzw Zachód każący bać się Rosji.
 • Opowieść ładna ale niekompletna.
  Do kompletu trzeba dodać że wypowiedzi Putina to nie jego inicjatywa ale reakcja na inicjatywą solidaruchów.
  Solidaruchy zainicjowały i zgłosiły petycję do Parlamentu Europejskiego
  z przesłaniem że Niemcy i Rosja są odpowiedzialne za II wojnę światową.
  Podpisały się pod tym Solidaruchy z PE i jedna Łotyszka albo Litwinka.

  Putin zapytany przez dziennikarkę (pewnie umówione pytanie) podczas swojej dorocznej wielogodzinnej konferencji prasowej odpowiedział na to pytanie to co odpowiedział.
  No i rozpętało się piekło...Putin wsadził kij historycznej prawdy w rusofobiczne mrowisko.

  Teraz znam historię od początku do chwili bieżącej...
  bo końca nie znamy jako że historia się toczy.
 • @Oscar 16:56:07
  .. imię.
 • A mnie...
  ... nie wiem już sam czy najbardziej śmieszy czy najbardziej w tym wszystkim WKURWIA że... w obronie Polaków i Polski stanęli różni ludzie spoza naszych granic a..... ten pier.... "narciarz" zamknął się w sraczu i cicho siedzi - jak jego "zwierzchnik" 13 grudnia

  Veta i wolta Sędziów "go osłabiały" zaś przypisywanie wywołania II WŚ go nie rusza wcale?

  #*#%$#$%^#^%*&#*&&#*)#(#(#&)## - dalej lepiej tego nie rozciągać
 • @Hades 18:11:48
  Jemu widocznie napisali inną rolę w tym przedstawieniu.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:18:57
  Kazda pacynka gra swoja role..panie Jaroslawie..niechtore tak az sie zgraja chrypiac- jak plyta w satrum gramophone:-)))
  Putin od marca 12014 roku...nie powiedzial nic..ostatnie jego wystapienie to bylo po przylaczeniu Krymu do Rosji.
  Ma pan dobre oczy? niech pan popatrzy na zdjecia Putina i obecnego nazwijmy pelniacego obowiazki..i pokoloruje roznice.
  Niech pan cofnie ie te pare lat I zauwazy ze w marcu 2014 roku na dziesiec dni..zniknal prez Putin... Wiadomo bylo ,ze jest chory..bylo widac..ten twardziel znosil bol od dawna co wskazywaly jego usta...
  Niemiecy doktorzy zdiagnozowali raka w kregoslupie. Do tego czasu ten mowiacy po niemiecku polityk sam rozmawial z pana Merkel sypiac zartami co wskazywalo jej rozweselenie…. Od tego czasu nowy Putin potrzebuje tlumacza.
  MOj drug horoszij Sieiroza sam stworzyl teorie pieriemieny….powiem panu ..Otoz Putin na daczy popil i nago wlazl do pasieki, wywalajac ule...no pszczolki pijakow nie lubia i pokusily... stad taki popuchniety…. wierzy pan??? Ja tez nie.... i co najgorsze nawet Sonia ..zonka Siory nie wierzy tez….ale lepsza taka ,jak kazda inna:-)))
  Jedno jest pewne ..ze, jak przepisuja w sraczu protokoly.... to nalepiej nasrac …..im na progu:-)))))
 • *****
  Dzięki że są w Polsce jeszcze ludzie którzy widzą draństwo , zdradę polskojęzycznych Ukraińców Żydów chazarów.

  Więc jest jeszcze nadzieja, ze w wyborach na prezydenta zostsnie Polka lub Polak wybrany/a.

  A judaszom i sługusom wyznaczymy miejsce na śmietniku historii.

  Szczęśliwego Nowego Roku

  5* :)
 • @RomanKa 19:24:04
  Mnie osobiście Putin nie interesuje. Lata mi i powiewa czy to jest wersja oryginalna czy 5.0
  Putin zawsze był politykiem "kolektywnym" i w tym była (i jest) jego siła i skuteczność. Durniami są zarówno ci, którzy go demonizują jak ci, którzy go wielbią. Będzie trzeba to "pożyje" dłużej niż Breżniew :)
  USA wybrały kiedyś sobie aktora i zrobiły z niego "męża stanu", Ukraińcy mają komika. Nie jest ważne kogo pokazują w tv, ważne kto pociąga za sznurki. A tych "lalkarzy" nie jest nam dane zobaczyć.
  Rzesze idiotów w Polsce myślą, że rządzi prezydent, premier albo "zwykły poseł". Jak nazwać taką naiwność?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:51:32
  Uczeń Geremka Czaputowicz i wszystko wiadomo, a tam w MSZ żydo-komuchów aż się roi.

  Jedyny resort gdzie PiS ups UW,UD, PO, bo to teraz wierchuszka PiS-u, nie zrobiono żadnej czystki.

  Swój swego nie karze.

  Pozdrawiam.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:58:16
  Juz nqazwal;i - zaponial pan??? Bo ciebie Polsko blyskotkami ludza, pewien narodow bylas i papuga..a teraz....nic sie nie zmienilo????
  Polacy uwielbiaja sluchac bzdury i duperele i spekulowac na temat:-)))) Im glupszy i najbardziej szkodliwy tym blizszy ich sercom i duszom:-))))
  Powie pan haslo Islam...I juz szable w dlon...MY Pszedmoze:-)))) I nikt nie wspomni, ze tym co w Chrzescijanstwie niszczylo cywilizacje lacinska czyli Frankizm- w Krajach o cywilizacji Islamu robil to ten sam ruch zwany tam Donmech??? Kto wie- ze tak jak krolestwa i monarchie zlikwidowal Illuminatyzm wyholubiony w Polsce ...z Polska na czele...Kalifat zniszczyl Dinmech...jak dzis czolowe pozycje zajmuja sami Frankisci...a naprzeciwko nim staja tzw nie wiadomo dlaczego-Armie Radykalnego Islamu Z ich odpowiednikami z Dönmeh...za Europejskie I amerykanskie pieniadze.....
  Jak panu pisalem Pacynki odgrywaja tylko swoje przypisane im role....a
  co sie z nimi dzieje poza scena????? Who cares??????
 • Przez lata
  Pisowskie szabesgoje tarmosiły Rosję za nogawki. Używając do tego debili typu Targalski, Macierewicz, Żurawski vel Grajewski, Rachoń i całe stado kretynów pomniejszego płazu. Teraz Rosja precyzyjnie odpowiedziała. Podejrzewam, że to dopiero początek. Będziemy naciskani na realizację żydowskich roszczeń majątkowych zachodu. Z Izraela, a teraz ze wschodu. Brawo PiS. Widać, że to chyba Husky doradza pisowi.
 • @zbig71 12:23:44
  Nie sądzę. Ja traktuję Huskego jako trolla zbiorowego. On jest jedynie bezrefleksyjnym wyznawcą Pislamu, jak setki i tysiące jemu podobnych. Jest zbyt inteligentny, żeby wierzyć w to co wypisuje więc zostaje jedynie kasa i to niekoniecznie bieżąca. Perspektywa udziału w łupach z 447 może być dużo bardziej nęcąca. Do tego muszą ubrać się teraz w jak najbardziej "patriotyczne" piórka.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:33:18
  Z tym Huskym to żart był.
 • @zbig71 13:18:28
  Wiem :)
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:27:21
  W tym wypadku miał.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej