Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22544 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Wojna gospodarcza USA z całym światem czyli upadek imperium

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Amerykańskie uzależnienie od „terroryzmu ekonomicznego” zakończy dominację dolara.

Stany Zjednoczone zwiększyły użycie swojej siły ekonomicznej, wykorzystując zagrożenie sankcjami, aby osiągnąć swoje cele polityki zagranicznej w Iranie, Wenezueli, Syrii, Kubie i innych krajach. Jednak dominacja finansowa sprawowana przez USA, używając takich nielegalnych form nacisku, nie jest w stanie zmusić te kraje do podporządkowania się: raczej popycha te kraje do poszukiwania rozwiązań dalekich od Waszyngtonu, które ostatecznie osłabiają amerykańską kontrolę nad światową gospodarką.

 Prezydent Trump w swoim przemówieniu na 74 Sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ powiedział, że "chce partnerów a nie przeciwników" co jest w świetle działań USA kłamstwem i manipulacją. Wg. Prezydenta Iranu Hassana Rouhani "Waszyngton pali kolejne mosty". Na marginesie należy przypomnieć tezy wystąpienia Prezydenta Dudy, który tak pięknie w swoim przemówieniu mówił o roli prawa międzynarodowego. Nasz prezydent nie zająknął się oczywiście słowem o bandyckim terroryźmie ekonomicznym stosowanym od lat przez naszego nowego "wiecznego" sojusznika. Piszę "nowego" bo jednego już kiedyś mieliśmy...

 Jednym z największych zagrożeń dla bezpieczeństwa narodów miłujących pokój jest represyjny reżim w Iranie. Historia śmierci i zniszczenia reżimu jest dobrze znana nam wszystkim. Iran jest nie tylko głównym państwowym sponsorem terroryzmu na świecie, ale irańscy przywódcy podsycają także tragiczne wojny zarówno w Syrii, jak i w Jemenie ”- powiedział Trump podczas swojego przemówienia we wtorek w ONZ. „Jednocześnie reżim marnuje bogactwo i przyszłość narodu na fanatyczne poszukiwania broni nuklearnej i sposoby jej uzyskania. Nigdy nie możemy dopuścić do tego" - kontynuował.

 Prezyden Iranu ripostował - „Jeśli staramy się osiągać wyższe cele z korzyścią dla obu krajów, obie strony powinny planować rozmowy i powinny one opierać się na takich planach”, powiedział, ale podkreślił również znaczenie budowania zaufania, ponieważ jest to „coś, co Trump usunął ze swojej agendy”. Zdaniem Rouhaniego zniesienie sankcji gospodarczych byłoby krokiem w tym kierunku. Irański prezydent zwrócił także uwagę, że Stany Zjednoczone muszą zrekompensować swoje nielegalne wycofanie się ze wspólnego globalnego planu działania, znanego również jako irańskie porozumienie nuklearne. USA jednostronnie odstąpiły od tego porozumienia twierdząc, że Iran potajemnie dąży do posiadania broni jądrąwej co jest według miedzynarodowych agencji nadzorujących realizację tego porozumienia kłamstwem. UE też jest bardzo sceptyczna bo zależy jej przede wszystkim na korzystnych kontaktach gospodarczych. W każdym razie administracja Trumpa nie przedstawiła ŻADNYCH dowodów, które potwierdzały by ich zarzuty. Ot, zwykła taktyka światowego bandziora działającego w interesie Izraela.

 Prawdziwy problem upadającego imperium to fakt, że są kraje, które nie chcą się poddać jego hegemoni. Taka jawna "niesubordynacja" to powód do nałożenia sankcji, napadania, grabienia i niszczenia. Obserwujemy to od Jugosławii, przez Afganistan, Irak, Libię aż do Syrii. Obecnie na celowniku jest Wenezuela i Iran i tak się całkiem przypadkowo składa, że są to kraje posiadające ogromne złoża ropy naftowej i gazu... Choćby z tego powodu zasługują one na wprowadzenie "demokracji" made in USA.

 Iran robi wszystko, żeby pozbyć się dolara w rozliczeniach handlowych i nawet mu się to udaje bo porozumienia m.in z Chinami, które są największym odbiorcą irańskiej ropy nie przewidują amerykańskiej waluty jako środka płatniczego. I to tak naprawdę jest największą "winą" Iranu, za podobne "winy" Saddam Husajn i Muamar Kaddafi zapłacili głowami. Iran nie jest sam w swojej walce o suwerenność, na lipcowym spotkaniu Ruchu Krajów Niezaangażowanych w Caracas obecnych było 120 państw, które sprzeciwiają się polityce sankcji USA wobec takich krajów jak Syria, Nikaragua, Chiny, Iran, Korea Północna i Zimbabwe.

 Rada Praw Człowieka ONZ za pośrednictwem Alfreda de Zayasa stwierdziła: „Sankcje nałożone przez prezydentów Obamę i Trumpa oraz jednostronne akcje Kanady i Unii Europejskiej bezpośrednio i pośrednio pogorszyły zaopatrzenie w leki takich jak insulina i szczepionki w Wenezueli", co z kolei „przyczyniło się do wielu zgonów". Zayas mówił także o milczeniu głównych zachodnich mediów i braku zainteresowania USA dramatycznymi danymi przekazanymi przez ONZ na temat Wenezueli i innych krajów. Problem humanitarny tych populacji nie wydaje się mieć wpływu na maszynę medialną i rządy zachodnie, wszystko w zgodzie z jednostronnymi sankcjami nałożonymi przez USA (lepiej mówić o Grecie i zmianach klimatu). „Dziesiątki tysięcy ludzi giną z powodu amerykańskich sankcji. To bardzo poważny atak wojny gospodarczej"- powiedział Zayas. Jednocześnie jednak stwierdził, że w wybranych krajach istnieje „rosnący prąd” „wielowarstwowych sieci” społeczeństw obywatelskich i rządów, które „łączą się, by przeciwstawić się ciągłemu łamaniu prawa międzynarodowego przez Stany Zjednoczone”.

 Rada Praw Człowieka ONZ dostrzega problem łamania przez USA prawa międzynarodowego a prezydent Duda nie. Może od poklepywania po plecach przez prezydenta Trumpa tak mocno mu się wzrok pogorszył?...

KOMENTARZE

 • Please help me
  Który to już kolejny upadek,bo się w liczeniu pogubiłem
  8)))))))
 • Prezydent
  Duda nie zauważył. Chce mieć drugą kadencję, to wie doskonale, co widzieć, a czego nie. A jakby zaczął coś zauważać, to na miejscu zawsze jest Żorżeta, która zawsze mu przypomni skąd mu nogi wyrastają.
 • @Husky 19:20:57
  To bardzo po chrześcijańsku popierać państwo, które rabuje inne kraje, a ich ludność wpiszą w nędzę. Tak, jak pisał autor, akurat te państwa,, łamią prawa człowieka,, które mają dużo bogactw naturalnych i nie chce ich sprzedać za grosze.
 • @zbig71 19:34:57
  Ludność wpędzają. Mała pomyłka.
 • @Husky 19:20:57
  Upadek to jest proces. W przypadku USA ten proces już się toczy a ostatnio mocno przyspiesza. Nie we wszystkich krajach rządzą takie sprzedajne miernoty jak w Polsce.
 • @ Autor - 5*
  Stały regres USA jest faktem. Zjawisko to można obserwować w bardzo wielu dziedzinach gospodarki (polityki USA).
  Nie można oczekiwać, jak kundel Husky, że upadek USA nastąpi po jutrze wieczorem, to jest proces.
  Upadek RP trwał mniej więcej 200 lat na przestrzeni XVI, XVII i XVIII wieku. Za początek upadku USA można przyjąć umownie rok 1913., w którym Żydzi stali się właścicielami FED.

  Przykład rynku motoryzacyjnego w USA potwierdza stały regres gospodarczy:

  Jak podaje firma Polk, w połowie lat 90. średni wiek samochodu osobowego w USA wynosił ok. 8,4 roku. W 1999 roku przekroczył 9 lat, a w 2005 – 10 lat. Po kolejnej pięciolatce osiągnął 11 lat i nadal rośnie. Dane za rok 2011 wynoszą 11,1, za rok 2012 – 11,4 – raport The Detroit Free Press. – http://moto.wp.pl/

  Dla porównania:
  w Unii Europejskiej średni wiek samochodu w 2014r. to ok. 8,3 roku. – http://magazynauto.interia.pl/

  więcej: https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/140172,usa-rozwoj-czy-upadek
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:48:20
  Ten proces to jak i koniec świata
  Co "ekspert/przepowiadacz" to nowa data

  I tylko Ameryki żal....
  8-)))
 • @Rzeczpospolita 19:52:26
  Chyba też w 1913 wprowadzono w USA podatek dochodowy, aby starsi i mądrzejsi mogli kontrolować ludzi.
 • @Husky 19:54:58
  Państwo powstałe na ludobójstwie, rabunku i kłamstwie nie zasługuje na żadne współczucie. W takiej formie jak teraz nie przetrwa na pewno.
 • @Husky 19:54:58
  Wstyd ci choć trochę za Kurskiego i TVPiS?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:04:40
  Nie widzialem , nie oceniam
 • @Husky 20:09:05
  Polskiej flagi nie chciano wpuścić do studia wyborczego. W Oświęcimiu polskiej flagi niet, w TVPIS też nie, to już tak szybko chcą tu Judeopoloni?
 • @Husky 20:09:05
  Ty nie widziałeś hehehehe nie pal goopa :) Po prostu nie wiesz co powiedzieć.
 • Władze w Polsce nie dostrzegają łamania praw człowieka
  przez bandytów światowych (prawo do życia, do ochrony zdrowia) za to widzą i przestrzegają praw jakiegoś lgbt i dziesiątków pci, chociaż same zapewne nie potrafią tego rozróżniać.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:27:15
  Zaliczam ten incydent to na plus ujemny w blilansie strat wizerunkowych...Konfederacji
  Małostkowe i gupie
  3% i finito
 • Wielkim problemem gospodarki USA jest globalizacja.
  Wysokie koszty produkcji nie wytrzymują konkurencji z "wschodnimi tygrysami" Azji. Jest to naturalny proces wynikający z rosnącego postępu technicznego. Szybkość przesyłania informacji, szybkość przemieszczania się i łatwość przewozu towarów powoduje, że świat działa jak naczynia połączone, koszty produkcji dążą do światowego wyrównania. Oczywiście można interweniować w rynek, ale odgórna interwencja nie jest w stanie zaczopować wszystkich dziur przez które kapitał ucieka tam gdzie jest większy i szybszy zwrot jego inwestowania.

  Innym problemem jest arogancja amerykańskiej administracji. Z jednej strony wynika ona z posiadania ogromnego potencjału zbrojeniowego, a z drugiej strony oparcie w bloku jakim jest NATO. Fakt odpływu kapitału produkcyjnego zmusza administrację USA do wykorzystania produkcji zbrojeniowej; tj. produkcji lotniczej, rakietowej i innych, do rozszerzenia sprzedaży broni, a w przypadku sojuszników, do wymuszenia jej kupna po koszmarnie wysokich cenach.
 • @Husky 20:49:02
  Właśnie oglądałem. Nawet 3%ugrupowania się boją. Kto pracuje w TVPIS? Agenci Mossadu? Ten Burak Sasin powinien wnieść flagę Izraela, to ich prawdziwa ojczyzna.
 • "Wojna gospodarcza USA z całym światem czyli upadek imperium"
  ---------------
  Tak - upadek imperium ale zgodny z wcześniej nakreślonym przez dzieci Złego - planem. Ponadto - nie wiem czy akurat - imperium - to adekwatne słowo dla USA - ponieważ tam ogon wywija psem - jak tylko zechce. Owszem imperium - ale imperium Złego a nie Jankesów.
  Wniosek?
  Kraje - gdzie liczebnie dominuje jeszcze biały człowiek - są niszczone równolegle na całym globie - a ostatnio nasycanie owych krajów kolorowym, kryminalnym elementem - przybiera na sile.
 • @Husky 20:49:02
  Konfederacja ma dostać 4.47 % , jak ukłon rządzących dla Jojnie Danielsa. Jak przestaną się kłaniać , to on raczy zapiąć rozporek . Tyle o polityce niedojdów . :)))
 • @Anna-PK 21:18:09
  Bedą okładać wszystkich cłami , aż państwa NATO tego nie wytrzymają i sojusz sam się rozleci .Salute .
 • @Husky 20:49:02
  Powiem Ci coś. Nie sądzę byś był taki głupi , by nie rozumieć otaczających nas procesów. Ty to dobrze wiesz, przynajmniej w swym wnętrzu. Głosząc takie głupoty które tutaj czytamy -musisz podświadomie walczyć sam ze sobą. Założę się, że odbije się to negatywnie na Twoim zdrowiu- prędzej czy później. Takie jest prawo natury.
 • Panie Jaroslawie..Panowie - Panie....
  Slusznie pyta pana ,pan Husky:-))))))
  Zeby nei mlocic slomy..polecam panom swiezo wydana ksiazke przez wyd Vektory z Wroclawia… o ciekawym Tytule - Czas Niewolnikow..autorem ktorej jest pan Jozef Bialek.
  Zapwenia was ,ze nei pozalujecie…. Jest to bowiem moim zdaniem najlepsza pozycja na polskim rynku..jaka przedstawia Najwiekszy Prolnem Swiata..w sposob przystepny I co najwazniejsze Prawdziwy....
  Poczytajcie I ...pogadamy….
 • @Rzeczpospolita 19:52:26
  Celnie z tym rynkiem motoryzacyjnym. W jakim naprawdę silnym państwie (nie stojącym na glinianych nogach), mogloby upaść takie Detroit?
  I są mocne tendencje odśrodkowe. W bodaj 6 stanach, mocne są wciąż tendencje separatystyczne. A na prowincjach często nie chcą uznawać ZOG (Zion Occupation Government)
 • @zbig71 20:00:42
  A ten podatek to w zasadzie jest niekonstytucyjny. Ale zawsze można walnąć kolejną poprawkę.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:03:52
  USA łamały i łamią wszelkie traktaty. Ja dla takich jelopów jak Husky'o podobni , zawsze będę proponował przeczytanie "Dyplomacji" Kissingera. Jakby to dziwnie nie brzmiało, to specjalnie po nią kiedyś wszedłem do Biedronki. Bo markety zwyczajowo omijam. Wolę zdrowsze jedzenie. Ale znajomy wspomniał, że za 45 zl można kupić tę książkę. Około 1000 stron, twarda okładka? Cena korzystna i pozycja naprawdę wartościowa. Kissinger uznaje Stalina za zbrodniarza, ale docenia też jego żelazną konsekwencje. Pisze o nim: "Richelieu i Bismarck tamtych czasów".Warto przeczytać. A to jako Żyd i republikanin, powinien robić za autorytet dla współczesnych PiSiorów.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:04:40
  Dzisiaj okolo 5 rano w TVPiS info twierdzili, że Pietruszka kosztuje 5 zl i w ogóle gadanie o wyższych cenach to wraża propaganda. Gdybym nie robił w branży warzywniczej, ogrodniczej i sadowniczej, to może bym to łyknął. A wloszczyzny nie uprawiam, ją kupuje. Znam ceny.
 • @Husky 20:49:02
  Ale z ciebie wyjątkowa szuja. Flaga ci też przeszkadza? Powinna być z Gwiazdą Dawida? Ale skoro najbardziej ci przeszkadza: "populizm, antysemityzm". Dlaczego nie wrócisz do Polski tchórzu?
 • @RomanKa 03:31:09
  Panie Romanie,
  w swoim komentarzu napisałem (oczywiście w dużym skrócie): "Za początek upadku USA można przyjąć umownie rok 1913., w którym Żydzi stali się właścicielami FED."

  Pan Józef Białek zauważa ten sam problem, może z tą różnicą, że prawie nie używa rzeczownika Żyd.

  Polecam:
  "Białek: Świat jest własnością kilku korporacji. Podbiły również Polskę. Przejęto cały świat" - https://www.youtube.com/watch?v=276GqvntuTQ
 • BŁĄD
  WYNIKAŁ z chytrości,15 lat temu USA przeniosły całą gospodarkę praktycznie do Chin,Indii,Wietnamu etc.Chińczyk PANIE w ciemię nie jest bity SKOPIOWAŁ URZĄDZENIA,LINIE PRODUKCYJNE,WYSZKOLIŁ KADRY.PO NIEWCZASIE USA zorientowały sie CO UCZYNILI,CHIŃSKA GOSPODARKA ZACZĘŁA KWITNĄĆ rozwineli technologie ,które podpatrzyli,ukradli USA a w stanach zaczeła się recesja-mista trupy pełno takich jadąc przez USA.NAJBARDZIEJ ZNAMIENNY JEST PRZYKŁAD DETROIT CITY,KIEDYŚ MEKKA MOTORYZACJI NAJBOGATSZE MIASTO W USA TERAZ została tam połowa populacji,głównie mudzinów palących crack.Odbudowanie tego zajęło by 10 lat-spowrotem szkolenie kadr etc.
  zostają sankcje,KTÓRE BIJĄ PO GŁOWIE RÓWNIEŻ TEGO KTO JE NAKŁADA-GM STRACIŁ 1 MILIARD DOLARÓW BO NIE MÓGŁ SKORZYSTAĆ Z TAŃSZEJ CHIŃSKIEJ STALI.Jak ta zabawa się skończy?Zobaczymy
 • No i co, prezydent Regan, który nałożył sankcje na naród polski
  jest przez Polaków wychwalany pod niebiosa, jego imieniem nazywa się ulice.
 • @interesariusz z PL 09:49:40
  Służył. żydowskiej sprawie to ma pomniki. Jak Ziuk.
 • USA nakładając embargo na pół Świata popełniają samobójstwo.
  Nakładając embargo na kolejne kraje USA odpychają te kraje od siebie
  czyniąc siebie wrogami tych krajów.
  Zaatakowane kraje bronić się konsolidują wysiłki z innym ofiarami ataku USA.
  USA się w ten sposób izoluje w świecie a "opozycja" wobec USA konsoliduje, ściślej współpracuje, omija gospodarkę USA czyli ją izoluje.

  Upadek USA jest nieuchronny bo USA żyje od czasów II wojny światowej z grabieży zasobów całego "wolnego" świata.
  A dzisiaj zakres terytorialny tej grabieży się wyraźnie kurczy.
  Kraje uciekają od dolara a to główny mechanizm grabieży narodów Świata. Tworzone są alternatywne do SWIFT systemy rozliczeniowe w transakcjach międzynarodowych.. a to ogranicza USA nakładanie terrorystycznego embarga na niepokorne kraje... i robi to już nawet UE. nie mówiąc i Rosji i Chinach.
  Bez walutowej i militarnej dominacji na świecie USA nic nie znaczą...nie wiele mogą... muszą opadać do poziomu wyznaczonego przez ich własne zasoby gospodarcze pozbawione możliwości globalnej grabieży.

  USA bez globalnej grabieży jest krajem na poziomie Francji, Niemiec albo mniej bo nie mają przemysłu rynkowego (oddanego Chinom) ... czyli na poziomie jednego z wielu krajów rozwiniętych ...

  Różnica na niekorzyść USA to gigantyczny dług...który musi zatopić USA ... a nawet bandytyzm polegający na tym że USA dokonają jakiejś sztuczki by dług unieważnić (czyli oszukają cały świat posiadaczy ich obligacji) nie pomoże ...bo nikt już nie pożyczy pieniędzy USA
  a pieniędzy w Polsce nie wystarczy na utrzymanie USA (idiotyczne zakupy PIS wspierające USA).
 • @Oscar 10:34:37
  Jak tobie nie wstyd? Popierasz najbardziej prousraelską partię w historii Polski. W zasadzie antypolską. I nawet tego nie zauważasz?
 • @Wican 11:10:27
  Zauważam...
  i pytam jak nie PIS to kto ?
  mam też, być może błędne, głębsze przesłanki by poprzeć PIS...ale to moja wewnętrzna teoria spiskowa...
  Pytanie fundamentalne to "jak nie PIS to kto i z jakimi skutkami dla Polski".
  PIS nie jest tak pro żydowski jak się wydaje (a wydaje się jakby był.. tu pełna zgoda) inaczej by żydzi tak ostro Polski PISu nie atakowali.
 • @Oscar 11:55:58
  "inaczej by żydzi tak ostro Polski PISu nie atakowali"

  Oni nie atakują PiS tylko wywierają presję na IIIRP, której władze (obojętnie, czy PiS, czy PO, czy inny żydowski twór) będą zmuszone tej presji ulec.
  Tu warto zwrócić uwagę, że żydowska presja - inaczej tzw. demokratyczne standardy Zachodu - jest w stanie obalić prezydenta USA (Nixon), postawić prezydenta USA przed sądem (Clinton), aresztować za zmyślone przestępstwo seksualne nawet Żyda, szefa MFW (D.Strauss-Kahn), bo zainteresował się złotem MFW składowanym w FED, atakować medialnie aktualnego prezydenta USA, D.Trumpa, itd. A więc Żyd atakuje, wywiera presje (lub likwiduje) także na tych, których sam do władzy wystawia i którzy w jego imieniu realizują politykę.

  " pytam jak nie PIS to kto ?"

  Wszystko jedno kto. Nie ma żadnej różnicy kto będzie realizował politykę IIIRP w interesie żydowskich lichwiarzy. Nikt, kogo syjoniści do władzy nie dopuszczą w oficjalnej polityce nie zaistnieje.
  IIIRP istnieje 30 lat, rządy się zmieniały, a kurs polityczny pozostał ciągle ten sam - proszę go nie mylić tylko z polityczną retoryką stosowaną na użytek nieświadomego elektoratu.
 • @Rzeczpospolita 13:54:11
  Może masz rację a może nie.. w każdym razie tak to wygląda jak piszesz.

  Jeżeli jest tak jak piszesz...a tak to wygląda
  to ja wybieram PIS bo tylko PIS realizuje program socjalny...
  korzystny dla Narodu (reszta tylko wyborczo okłamuje Naród) .

  Dobrze uargumentowałeś moją odpowiedź na pytanie
  Jak nie PIS to kto...

  wykazałeś że jednak PIS... no bo kto ?
 • @Oscar 14:23:43
  To ile dali tego dodatku do emerytury? 600zł? U mnie w rodzinie też entuzjazm. No bo kasa przemawia do niewolnika i nawet knut wydaje się do zniesienia.
 • @Oracz 14:26:29
  My ludzie mam genetycznie wbudowany mechanizm oceny rzeczywistości.
  Oceniamy pozytywnie przyrost dobrobytu a negatywnie jego spadek...
  Ocena stanu stagnacyjnego też jest negatywna...bo bak pozytywnych bodźców.

  PIS zapewnia ludziom przyrost dobrobytu .. i to ludzie doceniają.
  Ten przyrost nie może być za duży i za gwałtowny bo raz zawali się struktura gospodarcza ... a wielka radość ludzi zmieni się w rozczarowanie że przyrost się skończył (jest stagnacja).
  Stagnacja w dobrobycie też nie jest niebezpieczna bo ludzie szukają lepszej opcji (kolejnych przyrostów) i eksperymentują z systemem ...
  zwykle robiąc błędy i doprowadzając do pogorszenia sytuacji...
  i tak w kółko Macieju...
  najzdrowszy dla systemu jest stały niewielki przyrost ...dobrobytu...
  wtedy każde pokolenie ma osiągnięcia...

  Indywidualnie tez tak jest każdy startuje z pozycji socjalu u rodziców ..
  i osiąga lepszą lub gorszą samowystarczalność... zwykle kosztem niewolniczej (bo przymusowej) pracy.
 • @Oscar 14:23:43
  Z nasłuchu żydo-mediów wychodzi, że teraz PO przebija w obietnicach PiS.

  Ci co przyjdą za 4 lata po PiSuarach także będą obiecywali i coś tam dawali. Ponieważ rozwój gospodarczy nie jest możliwy w żydowskim reżimie bankowej lichwy, obiecanki i rozdawnictwo to jedyne, co jest w stanie uczynić władza - taka będzie teraz polityka każdej nowej władzy. Będzie ona tak długo trwała jak długo trwać będzie głupota gojów.
 • @Rzeczpospolita 15:21:40
  PO jest kompletnie nie wiarygodne.. . daje wręcz pewność że kłamią.
  "
  rozwój gospodarczy nie jest możliwy w żydowskim reżimie bankowej lichwy
  "
  To prawda ... ale nawet w obozie koncentracyjnym ważne jest by wybrać sobie lepszego "kapo".
  W obozach koncentracyjnych co co chcą zbyt wiele źle kończą (Lepper).

  Trzeba przetrwać... i myśleć o przyszłości.
 • @Rzeczpospolita 15:21:40
  ..".Będzie ona tak długo trwała jak długo trwać będzie głupota gojów".

  Głupota gojów już znika na świecie..
  Problem w tym że goje ciągle są za słabsi w stosunku organizatora globalnego obozu koncentracyjnego.
  Perspektywy są dobre ... globalny organizator globalnego obozu koncentracyjnego wyraźnie słabnie... już mu się nie udaje organizować kolejnych podobozów koncentracyjnych na świecie.

  Ruskie już wyzwalają niektóre obozy...np Syria...
  wyzwolą i "nasz" obóz...albo sami go wyzwolimy gdy globalny organizator obozów koncentracyjnych osłabnie...
  Tylko nie wolno powtarzać błędów z Powstania Warszawskiego.. a takie tendencje już widać...
 • fox
  USA ma mało wrogów.
  Właśnie nałożył sankcje na UE pewny swojej agentury na szczytach władzy UE i poszczególnych państw.
  Tak, jakby ich analitycy nie rozumieli, że agent i zdrajca motywowany jest wyłącznie korzyściami osobistymi, najczęściej gotówką.
  No, ewentualnie szantażem.
  A Rosja powściągliwa w ostentacyjnym działaniu przez ćwierć wieku, powoli przestaje się hamować.
  Kasę mają też Chiny, Turcja, a nawet Iran, i służby pomniejszych państw.
  A to, wobec całkowitej utraty wiarygodności przy okazji zamordowania JE Kadafiego, będzie stwarzać duże trudności.
  UE już buduje swój niezależny system rozliczeń i płatności, podobnie jak Chiny, a na boku powolutku powstaje BRICS.
  Sytuacja Stanów jest zła ale postępują tak, jakby nei zdawali sobie z tego sprawy.
  Sami wykończyli lub wykańczają swoich sojuszników, jak np. Polskę, co im raczej siły nie przysporzy.
 • @Rzeczpospolita 09:13:41
  Precyzujac...rok 1913 to Poczatek procesu- jaki zapocztkowal demonataz Republiki USA... Punktem- kiedy USA pozostala Republika z juz tylko z nazwy mozna uznac rok 1985.... kiedy do wladzy doszli Neocony pod rzadami prez Reagana- ktory zagral doskonale silnego prezydenta....a tak naprawde byl pacynka….
  Wtedy kiedy zmoiniono system finansowy na ALADIN....I to jest to co praktycznie odkryl i wystypulowal pan Jozef w swojej doskonalej ksiazce Cas Niewolnikow. Kiedy Pieniadz...Abstrakcje wyposazono w nowy parytet..tez Abstrakcje…. I zawlaszczonp sobie Wylacznosc I monopol -na to doskonale narzedzie przeniesienia wszelakiej wlasnosci ..na 27 rodzin ….czyli Kartel.
  Ze nie uzyl slowa - Zyd??….. Mysle dlatego,ze pan Jozef doskonale wie , ze zaden z tych Olimpians nie jest Zydem....Zaden nei jest ani wierzacym , ani biologicznym… W zdecydowanej wiekszosci sa to Chazarzy….I Antynomisci..Frankisci….
  Dlatego nazywajac rzeczy po imieniu nie wprowadza dodatkowego zzamieszania.
  A ci uzywaja Zydow..np Sekte Libaviczerow..tylko I wylacznie instrumentalnie4 jako tarcze oslonna..w razie czegos.
  Niewch pan obserwuje co dzieje sie teraz w USA..wlasni erwa wielka wjanaz Chazarami….

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej