Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22544 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Kamiński vel "jazgdyni" - cienki Bolek blogosfery

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Janusz Kamiński, chcący uchodzić za wybitnego blogera, którego, jak sam twierdzi, czytają "miliony" dał dziś znowu po raz enty tzw."ciała"

Kamiński przywlókł na NEon24 jakiś szemrany "sondaż" opracowany przez szefa niepoprawni.pl niejakiego Gawrylenkę vel Gawriona gdzie całe 250 użytkowników wypowiedziało się czy są za PiS czy PO. Jak można się było spodziewać PiS w tym "sondażu" wygrał zdecydowanie i Kamiński wrzucił tego szczura na nasz portal z triumfalnym tytułem "PIS ma z palcem w nosie ponad 60%".  https://jaka.neon24.pl/post/150779,pis-ma-z-palcem-w-nosie-ponad-60

 W wyniku jakiegoś nieporozumienia trafiło to na jedynkę ale potem tam gdzie trzeba czyli do rubryki "Co piszą inni". Wściekły Kamiński, który jak się okazuje nie cierpi jedynie na demencję, megalomanię i mitomanię ale także na zwykłą ślepotę napisał protest song pt."Dziecinada "redakcji" NEonu" https://jaka.neon24.pl/post/150788,dziecinada-redakcji-neonu#cmnts gdzie napisał:

 //Nie liczyłem na duże zainteresowanie tutaj. Wiadomo. Aż tu nagle widzę, że mój wpis jest na topie, wśród trzech najwyżej promowanych, a dyskusja jest całkiem poważna i interesująca. Nie powiem, że nie byłem zaskoczony. Po jakimś czasie - cyk - znowu zaglądam. Nie ma juz tekstu na pudle. Rozglądam się - nie ma go nigdzie. Nawet w lochu. Usuniety na zicher.//

 Na "zicher" to Kamiński powinien albo zmienić optyka albo przestać spożywać nalewki na kościach bo one podobno mają zgubny wpływ na wzrok. Zresztą kol. trybeus natychmiast mu napisał - "przecież jest... Januszek weź ty zacznij pić coś wartościowszego...z samogonu ci już bielmo na oczy zachodzi:)))"

 Odpowiedział także Admin Zawisza - "Twój tekst zgodnie z zasadami portalu znajduje się w dziale Co piszą inni." Tych komentarzy nie znajdziecie bo "milionowy" bloger Kamiński czym prędzej je usunął. W sumie żadna strata bo na NEon24 nic nie ginie i zawsze można przywrócić.

 Zastanawiam się jak długo Administracja będzię jeszcze tolerowała tego "milionowego" blogera, który okazuje się zwykłym rozrabiaczem, okradał właściciela i jest zwykłym cienkim Bolkiem.

PS. Zdjęcie wprowadzające przedstawia Kamińskiego, który w końcu dojrzał swoją notkę "usuniętą na zicher".

 

KOMENTARZE

 • Ponieważ Pan Kamiński pracowicie kasuje wszelkie komentarze
  które wykazują iż nie ma racji, czym dopuszcza się kłamstwa, wybacz, że tu zamieszczę skasowane przez niego komentarze.

  Trybeus
  przecież jest...

  Januszek weź ty zacznij pić coś wartościowszego...z samogonu ci już bielmo na oczy zachodzi :)))

  Zawisza Niebieski
  Twój tekst zgodnie z zasadami portalu znajduje się w dziale

  Co piszą inni.

  Jeśli chodzi o te badania, to są one wiarygodne jak byłyby przeprowadzone na Nowogrodzkiej z lekką domieszką ludzi przechodzących przed siedzibą. Dla ważności badań niezbędne jest uzyskanie próby reprezentatywnej, Niepoprawni to portal z dużą przewagą zwolenników PIS, co więcej dużo tam osób, które nie mieszkają w Polsce, ich ocena oparta jest o informację uzyskiwaną z mediów a nie własnych doświadczeń.

  Próba wiarygodna to ok. 3000 badań, przy wspomaganiu komputerowym można zejść do 1000 osób. I to cała lista uchybień tego badania, powoduje, że błąd badania jest znaczący.

  Lotna
  Ale, jak to stwierdziła @morgan, palec w nosie jest pewny!

  AgnieszkaS
  Zawiszo,

  Wiem, że to nie było w czasie Pańskiego dyżuru, ale chciałabym otrzymać uzasadnienie dlaczego krótka notka na temat ankiety przeprowadzonej na Niepoprawni została włożona do działu \"Co piszą inni\"? Ja przyznam się, że też jej tam nie zauważyłam.  Co do Pańskiego komentarza, to zgadzam się, że badanie można tylko odnieść do portalu Niepoprawni. Jednak sama notka nie powinna znajdować się w tym miejscu, gdzie obecnie jest - po zdjęciu z jedynki powinna być na głównej stronie.

  Zawisza Niebieski
  Pani Agnieszko, jak Pani widzi, ten autor prawdy się boi, kasuje wszelkie komentarze, które pokazują iż kłamie. Po to utworzyliśmy dział Co piszą inni, by nie zarzucać portalu tekstami dotyczącymi innych portali, lub z nich kopiowanymi. Dlatego w mojej ocenie błędem było wrzucenie tego tekstu na poz. 1. Jak Pani wie, ani ja nie umieściłem tekstu w pozycji 1 ani ja nie wprowadziłem tekstu do działu, gdzie powinien być umieszczony, ale popieram takie postępowanie redakcji.  Miejscem dla tekstów z innych portali jest dział \"Co piszą inni\"

  Zaś w przypadku, gdy autor kasuje wyjaśnienia, czyli okłamuje innych blogerów tekst powinien wylądować w lochu, a w przypadku powtórzenia sytuacji zostać poproszony, by jednak pisał na innym portalu, albo u siebie. Kłamców musimy eliminować z naszego otoczenia.

  Kłamców należy wykazywać.
 • Pan Kamiński skasował kolejny tekst wyjaśniający
  Więc go tu zamieszczę:
  Zawisza Niebieski
  Pani Agnieszko, jak Pani widzi, ten autor prawdy się boi, kasuje wszelkie komentarze, które pokazują iż kłamie. Po to utworzyliśmy dział Co piszą inni, by nie zarzucać portalu tekstami dotyczącymi innych portali, lub z nich kopiowanymi. Dlatego w mojej ocenie błędem było wrzucenie tego tekstu na poz. 1. Jak Pani wie, ani ja nie umieściłem tekstu w pozycji 1 ani ja nie wprowadziłem tekstu do działu, gdzie powinien być umieszczony, ale popieram takie postępowanie redakcji.  Miejscem dla tekstów z innych portali jest dział \"Co piszą inni\"

  Zaś w przypadku, gdy autor kasuje wyjaśnienia, czyli okłamuje innych blogerów tekst powinien wylądować w lochu, a w przypadku powtórzenia sytuacji zostać poproszony, by jednak pisał na innym portalu, albo u siebie. Kłamców musimy eliminować z naszego otoczenia.
 • No nie wiem,
  Czy faktycznie powinien otrzymać następną notkę na swój temat...

  ... A przepraszam, kto go tutaj sprowadził i z jakich czeluści...?

  Fakt, że jest to przypadek nader osobliwy, bo, że tak powiem oględnie, „krytykuje” NEon, jego administrację i uczestników, poza NEonem i na NEonie, a jednocześnie domaga się jakiegoś specjalnego tutaj traktowania, zamiast się z tego przebrzydłego NEonu po prostu po angielsku usunąć.
  No ale na to trzeba by było mieć chociaż troszkę klasy...
 • @Lotna 23:11:40
  Dostał szansę ale nie podołał. Trudno, jak ktoś się wróblem urodził to kanarkiem nie umrze.
  A na jego klasę to ja bym nie liczył, on nawet nie wie jak się to pisze.
 • @Zawisza Niebieski 23:09:47
  No no... Widzę, że najlepsza adminka w historii NEon 24 udzieliła Ci lekcji adminowania :))))
 • @ Autor - 5*
  Na Neon24.pl wylądowała cała banda spadochroniarzy z syjonistycznej nieporprawni.pl.
  Jedno, co powinna wobec tych spadochroniarzy uczynić administracja Noen24.pl to zablokować im funkcje banowania komentatorów i usuwania komentarzy.
 • @Rzeczpospolita 23:45:50
  Niestety takiej możliwości nie ma, a "spadochnioniarze" sami się ośmieszają. Trzeba tylko pokazywać ich prawdziwą twarz.
 • @Rzeczpospolita 23:45:50
  Wtedy by stąd szbko uciekli tam, gdzie pieprz rośnie. :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:17:18
  Och, ja nie mam co do tego żadnych złudzeń. :)
 • @Zawisza Niebieski 00:00:02
  U Gavrylenki ten problem nie istnieje. Tam trolle adminują. Pałują a potem komentarze znikają bo "społeczność źle oceniła" :)))
  Tak się jednak składa, że ja tych "adminów" Gavrylenki kiedyś stąd wyniosłem na kopach. W sumie się opłaciło bo w zamian dostaliśmy darmową reklamę. Codziennie :))
 • @Lotna 00:03:15
  Ja od początku nie miałem ale cóż... Mientkie serducho mam :)))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:13:25
  No cóż, tam właśnie jeden z pagiatu się tłumaczy, będzie miał trochę przerwy w gnębieniu Rebeliantki :) Trolle wyją, ale taka dola trolla.
 • @Zawisza Niebieski 00:31:39
  Wiesz co? Dużo już w sieci widziałem ale takiego ścierwa jak ten Trojanowski vel hujty dupty to jeszcze nie.
 • @Zawisza Niebieski 00:31:39
  Jak chodzi o plagiat, to właśnie ktoś zerżnął cały mój artykuł. Zmienił tytuł i kilka słów w tekście, pominął linki uzupełniające i zadowolony(a). Wkurzyłam się.
 • @Lotna 02:00:05
  Kto i gdzie?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 02:12:23
  Nie chcę mówić, bo napisałam do nich i mam nadzieję, że odpowiednio zareagują.
  Jak się przed tym bronić? Czy pod każdym wpisem trzeba napisać litanię zastrzeżeń? Czy pod awatarem? Czy ktoś wie, jak to wyglada z prawnego punktu widzenia, jak to się powinno robić?
 • Autor
  Wpis "Starego blogera" w lochu ?
  Uuuuu
  niedobrze

  i to obok własnego kolegi?

  8-)))))))

  pozdr.

  Miłego dnia
 • @Husky 09:16:46
  Takie "notki" nadają się wyłącznie do Lochu, po to go wymyśliłem. Dziwię się, że tak długo wisiało to na pasku. Osobiście sam bym od razu wrzucił.
  Tekst powstał na zasadzie "nie chcem ale muszem". Mam nadzieję że już niedługo takie notki nie będą potrzebne. Chyba wiesz co mam na myśli :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:24:53
  Dyrektywy uruchomione?
  8-))))))
  pzdr.
 • Mitoman z Gdyni
  to połączenie arogancji z ignorancją. Niemal każdy tekst który napisze, albo który próbuje komentować świadczy o małym rozumku. Psychopata będący dumny z rzucania kamieniami w harcerzy?
  Mitoman z Gdyni to przykład, że niektórzy dojrzewają może do 15 roku życia a potem już tylko rosną.
  I ma aż miliony kolesi spod trzepaka, że ma tyle wejść? To on zna tyle osób potrafiących czytać i pisać? Nigdy bym nie przypuszczał, bo jego opowieści mogą być zajmujące tylko dla kogoś o iq na poziomie numeru buta.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:17:18
  Wie. klasa IV a. a może nawet szósta. I wtedy osiągnął swój szczyt intelektualny. Do 16 roku jeszcze nabierał doświadczenia, dowiedział się, że dzieci nie przynosi bocian i to chyba jedna z ostatnich życiowych informacji, którą przyswoił
 • @Husky 09:29:33
  Nie wiem o czym mówisz :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:34:50
  On myśli, że to jak w PiSiactwie. Byle urzędas amerykański coś palnie w mediach, to nasze pacany od razu powinność służby rozumieją
 • @Wican 10:52:24
  To ich zydobolszewicka mentalność. Kiedyś służyli sowietom a teraz chazarom.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:34:50
  8-)))))
  Zagwozdka
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:58:05
  Oni mają swój świat, który można nazwać Szurlandią. Za Piotrusia Pana robi Kaczelnik, a za Hooka nieżyjący Kiszczak. Bo wszystkie ryże DOnaldy to kumple kaczelnika. jeden równy rangą, drugi szef. Ale że Donald zza oceanu dominuje to mnie nie dziwi. On zna "zapach" i "smak" kobiet. A Kaczelnik to może zna smak Rabieja.
 • Ja jeszcze o rzekomym liście żelaznym Kamińskiego.
  Może on pisze to dosłownie? I podrzucał sobie taki liścik aż spadł mu na łeb? Zabawki w dzieciństwie może też miał ciężkie? I wyrósl taki ... . Inteligentne niedomówienie, jakby rzekł znakomity Jan Kobuszewski

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej