Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
505 postów 22765 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

"niepoprawni".pl czyli fabryka trolli żydowskiej hasbary

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po okradzeniu kolegów z portalu Gavrylenko wprowadził algorytm "sztucznej inteligencji" polegający na tym, że moderacją zajmują się trolle z jego "fabryki".

Nie zajmowalbym się tym tematem gdyby nie zmasowane ataki zgromadzonych tam "blogerów", którzy prowadzą już frontalny atak przeciwko NEon24 i niepodległy.pl  Najbardziej gorliwi to oczywiście ci, których na przestrzeni lat usunęliśmy za zwykłe chamstwo, lista jest długa więc oszczędzę czytelnikom.

 Portal niepoprawni.pl ma długą i chwalebną tradycję, był jednym z pierwszych na blogerskim rynku. Osobiście mam sentyment bo zostawiłem tam kilkadziesiąt notek a każda z kilkudziesięcioma komentarzami. Idylla blogerska trwała dopóty dopóki jeden z członków redakcji nie okradł kolegów z domeny i zmusił ich do odejścia. Tym kimś był obecny pan i władca, niejaki "Gawrion". Znajome wiewiórki doniosły mi, że ten nick pochodzi od jego nazwiska rodowego (?) Gavrylenko, sowieckiego żyda, który z rozkazu Stalina przyjechał budować w Polsce "internacjonalną demokrację". Ten Gawrion (Gavrylenko) to już następne pokolenie "tankistów" ale wiernie kontynuuje pracę swoich przodków. Znam oczywiście jego aktualne "nazwisko" ale zostawię sobie tę wiedzę do celów procesowych.

 Po okradzeniu kolegów z portalu Gavrylenko wprowadził algorytm "sztucznej inteligencji" polegający na tym, że moderacją zajmują się trolle z jego "fabryki". Niektórzy to osobnicy obrzezani (józek z Londynu, zawiedzony, Patmo, Ronin) i szabesgoje, którzy ochoczo im służą (Kamiński z Gdyni, Husky i paru innych). Cały pomysł polega na tym, że to wyżej wzmiankowani trolle głosując pod każdym komentarzem decydują kto ma wstęp do ich "społeczności". Pomysł szatański, Gavrylenko się nie narobi bo całą "moderację" robią za niego trolle koszernego i niekoszernego pochodzenia. Sam pomysł nie jest nowy, jest stosowany przez żydowską hasbarę od kiedy powstał internet.

 Tak jak już wielokrotnie pisałem, portal NEon24 jest pod ciągłą obserwacją żydowskiej jaczejki. Nie podoba im się, że p.Opara wyłożył kasę na medium, które z założenia miało być "Forum Polaków". Pan Opara nie uwzględnił jednak w swoich kalkulacjach, że najbardziej aktywni będą użytkownicy, którzy z Polską mają tyle wspólnego, że potrafią gorzej czy lepiej posługiwać się językiem polskim. Stąd okresowe inwazje żydowskich trolli, którzy strojąc się w "patriotyczne" piórka (ostatnio Huski albo dziennikarz obywatelski vel Tezeusz) starają się narzucić żydowski dyskurs portalu. To w sumie mały problem bo obecna administracja ma wyraźne przyzwolenie na naprawę tego stanu rzeczy, taką "licence to kill".

 No ale wróćmy do ataków zewnętrznych. Te płyną głównie ze strony niepoprawni.pl Prym ostatnio wiedzie niejaki Humpty Dumpty (prawdziwe nazwisko Jerzy Trojanowski, adres znany). Sfrustrowany gostek, zaczynał na Nowym Ekranie bez æadnych sukcesów, potem po rozłamie na 3Obiegu (na ponad 1000 notek ok. 70 komentarzy). Zjawił się na NEon24 z czytelną misją skłócania i obrażania użytkowników. Jego kariera była tu krótka bo Administracja to nie stado baranów i szybko dostał kopa. Teraz nadaje od Gavrylenki. To wyjątkowo obleśny typek, razem z niejaką Ewą Małysiak, szkoloną w USA, naciąga naiwnych na zapłatę nieistniejących zobowiązań za usługi reklamowe.

 Inny "as" niejaki Satyr, zagroził bezpośrednio naszemu świetnemu blogerowi Zawiszy Niebieskiemu, zresztą Adminowi NEon24 (znanemu z wyjątkowej kultury wypowiedzi) że: "Nie przebierasz w słowach, stąd tyle epitetów i wyzwisk pod adresem Użytkowników, którzy mają odmienne poglądy polityczne od twoich. Nie potrafisz dyskutować merytorycznie, więc stosujesz argumenty siły (słownej), zamiast siłę argumentów. (...) Ostrzegam cię Zawiszo Niebieski! - Jeśli nadal będziesz zamieszczał teksty z takim słownictwem, to najbardziej gorący okres kampanii wyborczej spędzisz na "wakacjach" poza portalem Niepoprawni.pl. i będziesz miał wiele czasu na przemyślenie postępowania wobec innych Użytkowników naszego serwisu. Źródło: https://niepoprawni.pl/comment/1601926#comment-1601926

 To napisał gostek, który ani z wiedzą ani z kulturą nie równa się nawet do przeciętnego menela spod budki z piwem. Jego jedyną "mocą" jest "stowarzyszenie" z Gavrylenką zwanym obecnie "Gawrionem".

 A z naszego podwórka? Dużo już tego badziewia nie zostało ale nawet łyżeczka dziekciu popsuje beczkę miodu. Husky i Tezeusz (dziennikarz obywatelski) no ale z nimi Administracja może sobie poradzić w dwa kliknięcia :)

 PS. Pozdrawiam oczywiście naszego Bossa, który zawzięcie poluje na kangury i nie ma czasu dla nas, śmiertelników znad Wisły.

KOMENTARZE

 • Poczytaj
  https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/977942,rosyjska-propagande-szerza-polskie-portale-sa-23-takie-witryny-skandal-czy-zdrada
 • Husky
  To Husky i tyle. Czy jest w stanie przekonać kogoś do PiS? Tu, na tym portalu? Chyba przekonał Kulę Lisa. Podniecają się pisowska propagandą , On, Kula i Krzysztof Jaworucki no i jeszcze Ośwat, no, ale on szczerze napisał, że dla niego najważniejsze jest koryto. Natomiast portal zasmradza Tezeusz i Kamiński. Byłoby dobrze , aby sobie stąd poszli i już nie wracali.
 • @zbig71 14:35:27
  Mówisz i masz :)
 • @Tezeusz 14:25:29
  "skandal i zdrada" to ty jesteś.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:41:32
  Piszesz o sobie.Dużo o tobie w Internecie czytałem o twoich sympatiach Rosyjskich ciekawa literatura. Kogo ona jeszcze zainteresuje ?
 • To od kiedy
  ten ban....
  zdążę się spakowac?
  Bo od wtorku sam sobie ......daje z przymusu

  8-)))))
 • @Husky 15:07:57
  Spoko.
  Masz czas. Po starej znajomości :)))

  Ale sam widzisz, że nic dla ciebie nie mogę więcej zrobić...
  Jak Królowa Anna się zdenerwuje to lepiej uciekać gdzie pieprz rośnie :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:18:56
  uff.....
  umiesz Jarku dawkować te emocje....
  a już miałem powiedzec żegnajcie


  A tylko jedno pytanie, gdzie są tam moje teksty czy komentarze szkalujące portal Neon24
  Czasami i mnie dopada skleroza więc proszę o przypomnienie

  8-)))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:18:56
  A tak sie mi przypomnialo jeszcze
  zaledwie piec dni temu


  Poniedziałek:

  Zobacz co piszą na Niedojebanych
  Zobacz co piszą na Ścierwo neonówce

  Wtorek:

  Gawrion to złodziej
  Opara to złodziej

  Środa:

  Kaminski to gnida
  Ruszkiewicz to wsza

  Czwartek:

  Niepoprawni.pl to żydzi
  Neon24.pl to sowieckie onuce

  Piątek:

  My to jesteśmy Polacy
  To my naprawdę jesteśmy Polacy

  Sobota:

  Ten ma garbaty nos
  A ten kwadratowe uszy


  Niedziela;

  Przychodzi leśniczy i mówi:

  Idźcie wy wszyscy qrwa do psychiatry dopóki nie jest zbyt późno


  To by było na tyle

  8-))))))

  Miłego dnia oraz .......nowych wieści z frontu walki


  http://antykomunista.neon24.pl/post/150540,kreowanie-opinii-publicznej#comment_1580835
 • @Husky 15:25:43
  Nie ma bo nigdy nie szkalowałeś wprost i za to cię cenię.
  Za to byłeś pasywny jak srano nam na głowę.
  W sumie nic osobistego, business as usual :))

  Ale pozdrów ode mnie tych zabiedzonych gamoni, Ruszkiewicz ma być codziennie i najlepiej ze zdjęciem!
  Uwielbiam darmową reklamę :)
 • @Husky 15:38:03
  Powtarzasz się...
  Przypominam, o Ruszkiewiczu codziennie i ze zdjęciem!
  Przekaż zabiedzonym :))
 • Powiem, że ciekawa analiza i dość dużo wyjaśnia.
  Cały problem w tym, że człowiek wszystkiego nie wie, co się kryje pod maską udającą miłego i rozsądnego człowieka. Trzeba ich obnażać, pokazywać, by się ktoś nie pomylił.
 • @zbig71 15:15:42
  :))))
 • Jak by nie było, nasz portal wzbudza tam gorące uczucia
  Humpty Dumpty założył tam, już chyba stały, dział z recenzjami naszych tekstów, Andy aandy pseudonim "ścierwoneonówka", w prawie każdym komentarzu mówi o naszym portalu. Husky tam założył dział z fotografiami kochających się mężczyzn, wszystko pod czujnym okiem i za akceptacją administratorów tego portalu. Wyć, to taka dola trolla.

  Ostatnio mają problemy, bo w stan błogostanu dobry PiS - niedobra opozycja wkradło się kilku blogerów co brutalnie z tego stanu ich wyprowadzają. A budzenie się z letargu to bolesne doświadczenie. Dziś Trybeus święty spokój im zakłócił, stąd popłoch, płacz i zgrzytanie zębów.
 • @Zawisza Niebieski 16:14:02
  Zawiszo!
  Ja na tym "padole łez" zwanym NEon24 spędziłem aktywnie parę lat i mnie żadne "maski" nie zwiodą.
  Tym się różnimy, że Ty jesteś idealistą a ja realistą...

  Jesteś dla mnie wzorem wstrzemięźliwości w komentarzach bo mnie czasami ponoszą emocje i nie waham się nazwać idioty idiotą albo żyda żydem. Twoje podejście jest pewnie lepsze.

  A obnażać ich szczególnie nie trzeba, sami to robią, zwłaszcza ten "dziennikarz obywatelski", myśli sobie jełop, że jak dwa razy chciał nas oszukać to trzeci raz mu się uda...
 • @Zawisza Niebieski 16:33:31
  Wzbudza... Ale najbardziej ujadającymi są pospolici idioci typu Humpty albo Joszko ze swoim zabiedzomym zięciem, pociotki sędzi Wolińskiej, która uciekła z Polski przed wymiarem sprawiedliwości za żydowskie zbrodnie które popełniła.

  Tryb rzucił im kość a te głupki zaczęły ją gryźć :))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:44:10
  Przekaże
  8-))))
 • @Husky 17:29:50
  No...
  W końcu na coś się przydasz :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:45:55
  https://niepoprawni.pl/blog/aleszumm/agenci-kremla-wczoraj-i-dzisiaj-0
 • @Zawisza Niebieski 16:33:31
  "Husky tam założył dział z fotografiami kochających się mężczyzn, wszystko pod czujnym okiem i za akceptacją administratorów tego portalu."

  Husky woli chłopców? Ciekawe.
 • @Pedant 17:49:21
  Sam Husky pewnie nie ( w końcu to chłopak ze Szmulek a tam nie tolerują odmieńców, no chyba że Husky jest odmieńcem i dlatego wyjechał z Pragi do Londynka...) raczej jego zabiedzeni koledzy...
  Śpią pod londyńskimi mostami to rżną co popadnie i na drzewo nie ucieka...
 • @Pedant 17:49:21
  Tu sa tacy eugenjusze co na widok golej babskiej dupy.... dostaja sraczki
  Ciekawe?
 • @Pedant 17:49:21
  Tego to nie wiem, ale publikuje zdjęcia ze stron na która ja nigdy bym nie wszedł. A zdjęcia są odrażające na tyle, że nawet z kobietą tego bym nie chciał robić, ale cóż, gustów się podobnież nie dyskutuje. :)
 • @Husky 18:02:56
  "na widok golej babskiej dupy.... dostaja sraczki
  Ciekawe?"

  "Sraczka" i "dupy" to dla was najciekawsze?
 • @Pedant 18:10:02
  To une, udając Polaków chcą zaprowadzić tu LGBT i i jeszcze gorsze zboczenia.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:26:34
  Mój komentarz zniknął , ten z 15:15
 • @Pedant 18:10:02
  W sumie to dziwne, ale oni dość często wymieniają się informacjami o najnowszych osiągnięciach farmakologii w schorzeniach analnych.
 • @Pedant 18:10:02
  Np. na takich "niepoprawni"pl żeby urazić naszego Zawiszę wyciągają nawet swoje zdjęcia rodzinne ze stosunków męsko-męskich, robionych w miejscach publicznych typy parking przed domem towarowym. Jeśli to ich kręci i się spełniają...
  Takim jak oni musi przeszkadzać osobnik hetero jak np Zawisza czy ja. Oni są zorientowani na własne zboczenie.
  Wymienię tylko niektórych pedeli:
  - Humpty Dumpty - Jerzy Trojanowski
  - Joszko z Londynka
  - jego zięć zawiedzony
  - Satyr (podobno ma laskę nebeską)
  Wymieniać można długo...
 • @Tezeusz 15:05:16
  No i? Znowu wykazujesz szowinizm antyrosyjski, a to typowe dla Chazarów. I to dla tych pośledniejszych.
  I znowu groźba? Pawko Morozow to twój idol?
 • @Husky 18:02:56
  To raczej ty wstawiasz zdjęcia. A wyszedłbyś z domu. Nawet w Anglii możesz przygruchać jaką ładną dziewczynę. Dotkniesz prawdziwego ciała, jak ci pozwoli. A nie tylko przez monitor.
 • @Wican 18:50:29
  Good evening
  How are you?
  All right?
 • @Pedant 18:10:02
  //"Sraczka" i "dupy" to dla was najciekawsze?//


  To niby kontrowersyjne zdjęcie zrobiłem tuż,tuż po awarii Czajki
  Gospodarz warszawskiego ratusza sprawdzał tylko główny kolektor ściekowy....kolegi ,szukając przyczyny awarii
  Nie wiem skąd ta "awantura" i dlaczego to zdjęcie zostało tu ocenzurowane
  A miało nie być cenzury

  8-)))))

  pzdr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:43:25
  Satyr vel Jan Kowalkowski :) a Humty Dumty teraz robi za "majordomus" w tym burdelu, bo chwilowo brakło capa z Gdyni :)))
 • @ Autor - 5*
  Podpisuję się pod tezami Autora.
  DK
 • Nie rozumiem, co to kogo obchodzi, co wypisują na innej witrynie ?
  I czy piszą tam o neonie dobrze, czy źle?

  Nie rozumiem, co kogo obchodzi tożsamość autora, piszącego pod pseudonimem.

  Nie tylko podawanie tożsamości, ale samo jej dociekanie, uważam za naganne.

  Ciekawe jest tylko spostrzeżenie, jak grupa autorów, komentatorów nadaje ton witrynie. Niestety, proponowane remedium w postaci wykluczania nie jest chyba właściwe, ani eleganckie.

  Dziwi mnie też skromna lista "niepoprawnych" autorów. Jak tu czasem jeszcze zaglądam, to zdumiewa mnie liczba notek, które czytam z niesmakiem.

  No, ale to nie moje zmartwienie. Już nie moje. Na neonie długo się nie utrzymam. Nie ma sensu.
 • @Husky 19:00:34
  Kompleksy wychodzą? Ani dziewczyny, ani życia prywatnego? Troll na wiecznej służbie?
 • @interesariusz z PL 23:04:21
  Od kiedy narzekasz na neon i "grozisz" odejściem? Niczym jakiś Hamlet?
 • @Tezeusz 14:25:29
  Jesteś pisiorowy troll, tutaj na NEonie już sobie nie będziesz mógł kozaczyć i obrażać chamskimi wyzwiskami innych użytkowników jak to robisz na NP, gdzie inne trolle cię wspierają.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej