Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22544 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Ryszardzie! W co Ty grasz?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rozumiem, że szef naszego NEonka ma prawo gdzieś wyskoczyć i w głuszy bezinternetowej spokojnie polować na kangury czy inne emu. Pewnie dlatego nie zauważył kto mu portal rozwala.

Skończyłem właśnie przenoszenie moich notek z NEon24 w pewne i całkowicie bezpieczne miejsce. Kiedyś za takie miejsce uważałem NEon24.pl ale odkąd zaczęła tutaj grasować @z brzytwą czyli niewydarzony "adminek adevo", który dwa razy w tygodniu myli krzaczek z moją nogawką, postanowiłem zadbać o moje notki. Sporządziłem także skany, żeby wspomnianej @z brzytwą nie przyszło do głowy coś "redagować" w moich tekstach. Najprościej oczywiście byłoby je usunąć ale byłby to gwałt na moich komentatorach, którzy często w sposób bardzo konstruktywny rozwijali temat i w ten sposób zniszczył bym ich pracę. Na taki ruch mogła sobie pozwolić nijaka Agnieszka S, ex adminka, mentorka adminka adevo, która usunęła cały swój "dorobek" ale krzywdy portalowi nie zrobiła bo nie popełniła żadnej notki a usuwając komentarze usunęła jedynie dowody swojej niekompetencji i skłócania użytkowników.

 Zresztą postępowanie @z brzytwą czyli adminka adevo jest kuriozum na skalę blogosfery. Otóż gostek siada na dyżur i "prewentywnie" (Matko! skąd on to słowo wytrzasnął?...) blokuje na czas swojego dyżuru innego blogera. Powód? Chyba tylko taki, że to mały, mściwy i zakompleksiony facecik. Taki, co to z wysokości Hamburga chce Polskę naprawiać.

 Ja i owszem, zablokowałem go do 2050 roku ale to ja go sam odblokowałem. Podobnie było z Kamińskim, Mind Service i wszystkimi innymi trollami, Opara nic o tym nie wiedział. A co? Miałem gest :) Chciałem, żeby właściciel miał z powrotem swoich "wszystkich Polaków". Efekty już widać.

 adevo bana dostał bo stwierdziłem, że ze swoim chorym ego może tylko szkodzić portalowi, podobnie zresztą jak Kamiński. Jakieś dwa tygodnie temu otrzymałem maila od rednacza portalu wolnemedia.net który oskarżony przez adevo na NEon24 o "kłamstwa i kradzieże tektów" napisał:

 "Tak, ten użytkownik kłamie jak z nut. Jak wiesz, zawsze pytam o zgodę autorów lub redakcje stron i linkuję (standard od pierwszego dnia istnienia WM) - ciebie też przecież pytałem. Publikował samodzielnie teksty na Indymedia Polska na licencji Copyleft (odwrotność Copyright), skąd się dowiedziałem o jego stronie. Skontaktowałem się z nim i był tak pozytywnie nastawiony do WM, że podsyłał mi informacje o swoich nowych tekstach zachęcając do publikowania. Potem założył też konto na WM i sam publikował u mnie. Publikował do czasu, aż chciał opublikować tekst zniesławiający wyzwiskami osoby publiczne w Polsce (żadne argumenty, wyzywał je kryminalnie bez podawania argumentacji i przykładów). Byłem tym zdziwiony, bo dotąd zawsze trzymał poziom, choć mnóstwo pracy korektorskiej było. On sam mieszka chyba za granicą w Niemczech, więc odważny jak nie wiem co. Odmówiłem publikacji jego emocjonalnego tekstu blogerskiego bo pomówienia i wyzwiska (bez argumentacji) naruszały regulamin i narażały mnie na proces sądowy nie do wygrania. Oprócz tego była to klasyczna treść blogerska (tekst niskiej jakości), a portal WM nie jest blogownią tylko portalem informacyjno-publicystycznym i wymagane jest przeskoczenie pewnej poprzeczki jakościowej. Obraził się, powyzywał od cenzorów, braku wolności słowa na WM i był zaskoczony, że WM nie jest blogownią. Zażądał skasowania konta i artykułów. Tak też zrobiłem, bo nie lubię współpracować z awanturnikami. A teraz pisze w komentarzu jakieś kłamstwa i pomówienia jak jakiś pieniacz. Na szczęście takich osób nie jest zbyt wiele - ale czasami zdarza się, że ktoś najpierw współpracuje, potem obraża się gdy jego tekst zostanie odrzucony, a potem świadomie mści się. Cóż, nic na to nie poradzę. Zgłosiłem Neonowi24 zniesławienie, ale w sumie nie zależy mi. Niech sobie pisze takie bluzgi, bije pianę, bo to zawsze robi dodatkową reklamę. Byle nie przekręcał nazwy strony." Koniec cytatu.

 Jak widać to nie tylko ja doszedłem do podobnego wniosku jeśli chodzi o adevo...

 Jestem w sumie dość przywiązany do moich tekstów bo wiele z nich wymagało wielogodzinnej pracy a niektóre to owoc dłuższych poszukiwań i konfrontowania źródeł. Oczywiście nie są to notki tak wartościowe jak np. Kamińskiego z Gdyni, którego czytają "miliony". Tak się jednak dziwnie składa, że WM publikują moje teksty z własnej, nieprzymuszonej woli i to bez żadnej pracy korektorskiej więc chyba przeskoczyłem "pewną poprzeczkę jakościową". Postanowiłem polecić "milionera" Kamińskiego bo najwyraźniej szefostwo WM nie zauważyło "brylanta", który marnuje się na neonku zbierając przez cały dzień na jedynce marne 300 odsłon. Mimo to, według "milionera" Kamińskiego (znawcy kina i wielbiciela żydowskich, antypolskich paszkwili typu "Ida") jestem blogerem miernym, dla którego 90% tekstów pisze ktoś inny. Kto? Tego nie ujawnił... Zresztą nie interesuje mnie opinia gostka, który najpierw się łasi, potem pluje a potem znowu się łasi, do Ryszarda Opary oczywiście. To byłoby jeszcze do przyjęcia bo wazeliniarzy na świecie mnóstwo mimo, że to obŻydliwe jest ale jeśli ktoś wykorzystuje powierzoną przez właściciela portalu przestrzeń medialną na Fb do realizacji cudzych i własnych interesów to wg mnie jest zwykłym oszustem i złodziejem.

 Dlatego zadam jedno pytanie, na które oczekuję odpowiedzi od Ryszarda jak już wróci z polowania na kangury i będzie w zasięgu Internetu: Ryszard! W co ty grasz? Idiotą nie jesteś bo doskonale o tym wiem. Dlaczego tolerujesz tu jeszcze takiego Mind Service czy wspomnianego wyżej Kamińskiego?(O osobniku pt "Mind Service" nie będę pisał bo to zwykły, anonimowy szczur internetowy).

 Może, żeby zaskarbić sobie Twoją sympatię i uznanie, to trzeba na Ciebie pluć? Jeśli tak to chyba jakaś dewiacja jest... Zresztą ja zawsze pracowałem dla portalu i użytkowników. Dlatego tak łatwo mogłem znosić Twoje kaprysy.

 W każdym razie, żeby rozczarować co poniektórych - ja wcale nie odszedłem z NEon24. Dobrowolnie zrzekłem się "waaadzy", oddałem spontanicznie wajchę (zresztą nie sam) i przeszedłem do opozycji. Faktycznie, mało się ostatnio udzielam ale to tylko dlatego że chcę realizować moją koncepcję portalu i zajmuje mi to dużo czasu.

 R.Opara chce mieć portal dla "wszystkich Polaków", także tych polskojęzycznych a ja mam skromniejsze plany - portal tylko dla Polaków, polskojęzyczni niech piszą gdzie indziej.

 Ryszard! Udanych łowów. Tylko nie ucz się zwyczajów strusi emu :)

KOMENTARZE

 • To prosta, biedna"lajza"
  iewa więcej odsłon niż bajkopisarz Gdyni.Poziom uczciwości wstylu Grossa i Kosinskiego. Ale słabszy język.
  A mnie uz służby cisna. Znaczy na luzie, bo tylko komputer mi załatwili Ale mam znajomych którzy mi nie odblokuja, ale wskazali przyczyny. Cóż, zostaje telefon. Stąd mój tekst, który obiecałem na poważny portal, powstanie tydzień poxniej. Na telefonie dłuższego tekstu dawał nie będę.
 • Przechodziłem obok drzewa obok którego walnął piorun
  i czy to spowodowało, że zapytałem siebie, jak to jest, że właściciel portalu "dla wszystkich Polaków" jest poza granicami Polski, jak to jest, że szczekające psy i wybitne umysły oraz tzw. admini nadają z zagranicy, czy w Polsce nie ma odpowiednich ludzi ?
 • @provincjal 09 09:50:15
  Słuszna uwaga.
 • @provincjal 09 09:50:15
  Z zagranicy nadaje tylko adminek adevo, @z brzytwą.
 • @Wican 09:42:26
  Spoko, poczekamy :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:01:52
  A Trójmiasta już nie traktować jak obcych? I jeden z głównych PiSiorow Husky nadaje z odwieczego wroga Polski
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:02:38
  Nie lubię telefonów. Biedna lajza to ja, a poziom Grossa to mitoman z dyni
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:02:38
  A w co byś Jarku chciał zagrać?
  W klipę,
  w berka,
  w szachy,
  w brydża,
  w zgaduj zgadula w której ręce złota kula,
  ?
  Czy nie prościej było napisać, że chcesz znowu być administratorów by móc grozić i przestraszać i wywalać każdego który ci nie pasuje?
 • @Wican 10:13:48
  Kamiński to krzyżówka mitomana z megalomanem.
 • @Oświat 10:23:45
  Ja znowu adminem? Kpisz czy o drogę pytasz? Mam gdzie robić za admina i nawet właściciela :)
  Ty nigdy mi nie pasowałeś a jakoś cię nie wywaliłem. Na taki zaszczyt trzeba sobie zapracować :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:24:38
  Klasyczny PiSlam. Arogancja z ignorancja
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:31:15
  Cisza Ryszarda Opary jest do nie do wytłumaczenia. Zbilżaja się wybory, uaktywniły się służby specjalne pod nadzorem innych służb tych wiadomych. Jest wielka panika, że może w Polsce działająca partia Likud zwana pismalem, przegrać wyborcy minimalnie i wtedy więcej do powiedzenia może mieć Berlin niż Tel Aviv i NY, więc podejrzewam, że może być szantażowany RO, tak by ulec siepaczom z służb by ci pluli na wszystko co jest słowiańskie i narodowe, by ten portal podporządkować przynajmniej na wybory dla pislamu.
  Domagam się od RO, aby zajął ostatecznie stanowisko i odpowiedział czy jest szantażowany, jeżeli tak to przez kogo.
  Ja uważam, że portal też nie powinien być jednej grupy politycznej, ale portal musi być bezwzględnie podporządkowany prawdzie, opiniotwórczy, a nie zajadły pislamem i takimi żygowinami, które tu zaśmiecają pewni blogerzy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:31:15
  ...Ty nigdy mi nie pasowałeś a jakoś cię nie wywaliłem.....

  Ale mało brakowało. Jak bym tak więcej pisał....
  A tak przy okazji, a czemu to ci nie pasowałem?
 • @Wrzodak Z. 11:11:44
  ....ale portal musi być bezwzględnie podporządkowany prawdzie, opiniotwórczy, a nie zajadły pislamem i takimi żygowinami,....

  Bo według Wrzodaka portal musi być anty PiSlamski i anty Polski.
  Taki temu panu by odpowiadał.
 • @Oświat 11:50:56
  Bo nie lubię PiSlamistow. Ale jako admin nie mogłem na to zwracać uwagi. Wywalałem jedynie za chamstwo a ty chamem akurat nie jesteś :)
 • do zastanowiaenia dla wszystkich
  Zauważyłem kilka dni temu iż moje dane którymi się zapisywałem na "Nowy Ekran" (prawdziwe czy nie, nie ma w tej sprawie znaczenia) zostały niedawno przez któregoś admina bez mojej zgody ujawnione blogerom którzy nie są adminami. Rozumiem że tylko admini mają dostęp do tych prywatnych danych. Jeżeli w takiej tajemnicy trzymane są dane rejestracyjne blogerów to ja przepraszam ale to wszystko, razem z Neon24 o kant dupy potłuc.
 • @Stara Baba 12:34:30
  W sumie możesz chyba portal pozwać. A nawet też tylko zgłosić. Bo jeżeli naruszył RODO to sprawa karna. A jak własny regulamin to można pozwac
 • @Wican 12:37:14
  To dla mnie personalnie nie jest aż tak ważne ale tak się nie robi jeżeli chcemy aby coś poważnie traktować.
 • @Stara Baba 12:34:30
  @z brzytwą szaleje.
 • @Wrzodak Z. 11:11:44
  Szanowny Panie Zygmuncie,

  Odpowiadając na różne wątpliwości oraz pytania zawarte w notce Pana Ruszkiewicza oraz Pana wyzwania informuję w punktach, co następuje:
  (pisałem już o tym parę razy - a więc trochę będę się powtarzał)

  1. Obecnie jestem z powrotem na emigracji, mieszkam sobie spokojnie w Australii, gdzie dostałem przyzwoitą emeryturę, która pozwala mi na skromne ale bez kłopotów życie. W Polsce dostałem emeryturę 387 zł! - i nie bardzo miałem z czego żyć...

  Kiedyś w połowie lat 90tych, jako bardzo zamożny człowiek, powróciłem
  do Naszego Kraju z emigracji... wiedziony "kompleksem latarnika" - w nadziei na przyszłość...No i w Polsce straciłem dosłownie wszystko - nawet dom; zostałem doszczętnie oszukany przez Bank Pekao SA. oraz prawników, przyjaciół i znajomych...Znalazłem się na ulicy, bez wyjścia.
  Oczywiście wszystko moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina!

  2. Obecnie piszę książki - na temat przyszłości świata i Telemedycyny Kwantowej - niedługo być może uda mi się je opublikować, w formie książkowej...(Jeżeli będzie mnie na to stać?)
  Opublikowałem swoją biografię w odcinkach na Neon24.pl. - reakcje czytelników były rozmaite.
  Być może piszę tylko "sobie a muzom". Przyszłość pokaże...

  Jak Pan wie, jako człowiek zamożny, próbowałem w Polsce coś zrobić; próbowałem również swych sił w polityce; stworzyłem Nowy Ekran.
  Bardzo szybko potem zostałem przez rozmaite kręgi określony jako Żyd, Pedał oraz oszust, złodziej; jak również wspólpracownik rozmaitych służb ze WSI itd. - no i w związku z tym szybko się z tego wycofałem.

  Myślę, że coś niecoś w życiu zrobiłem, pomogłem też wielu...
  ale w końcu...okazało się, że jakoś -nie ma dla mnie w Polsce miejsca...
  Zostałem więc, krótko mówiąc zmuszony do ponownej emigracji...

  Patrzę na życie, na współczesność; na Polskę/Polaków z coraz większym
  uśmiechem filozofii przemijania...Powoli staję się "stoikiem".

  3. Nie współpracuję z nikim, nie popieram nikogo, nie jestem absolutnie przez nikogo szantażowany, żadne służby ani siły polityczne...
  Po prostu, stoję całkowicie z boku, przyglądam się temu co się dzieje.

  4. Codziennie zaglądam za Neon24, czytam notki i komentarze, trochę też administruję - ale sam mało komentuję; mało piszę.
  Nikogo nie banuję, nikogo nie krytykuję. Akceptuję "wolną amerykankę"

  5. Uważam, że aktualnie w Polsce nie ma żadnej "Pro-Polskiej" partii ani siły politycznej, która reprezentowałaby Polską Rację Stanu.
  Jaka więc różnica, która partia wygra wybory PiS czy PO, czy PSL/SLD.

  W Polsce obecnie nie ma obecnie też - żadnych autorytetów.
  Wszyscy w 100% politycy w naszym kraju to oportuniści i karierowicze.
  Jaka więc różnica - czy liderem będzie Kaczyński, czy Duda, Tusk albo np Korwin-Mikke, czy też np. Kukiz albo Winnicki. Jedno wielkie G....
  Banda głupców i nieudaczników.

  Dodatkowo - Polacy są skrajnie spolaryzowanym społeczeństwem.
  To w sumie jest wielka, największa w tragedia - w historii Naszego Kraju.

  Niestety chyba NIC - albo też niewiele możemy zrobić.

  POLSKA CHYLI SIĘ KU UPADKOWI.
  Nadchodzi koniec Rzeczy Pospolitej.

  Ja nie chcę na to patrzeć; nie chcę brać w tym udziału a więc - jak już wspomniałem - postanowiłem stanąć zupełnie z boku.

  Z bólem serca - pozdrawiam Wszystkich Państwa.

  Ryszard Opara

  PS - Napiszę wkrótce na powyższy temat notkę - aby rozwiać wszelkie wątpliwości - co do mojej przedwczesnej śmierci - w samotności.

  Czołem
 • @Wrzodak Z. 11:11:44
  Też mi się wydaje że Rycho O dostał propozycję nie do odrzucenia...
  od demokratycznych służb ...

  Teraz walka idzie na ostro... wybory .. a chodzi o większość konstytucyjną...
 • @Ryszard Opara 15:54:34
  //Uważam, że aktualnie w Polsce nie ma żadnej "Pro-Polskiej" partii ani siły politycznej, która reprezentowałaby Polską Rację Stanu//

  Polacy nie znają przeszłości więc jak mają budować poprzez tu i teraz swoją przyszłość...?? To jest niemożliwe!! Polską Rację Stanu reprezentowała Krakowska szkołą historyczna a oprócz tego:

  1. Ksawery Drucki–Lubecki i Aleksander Wielopolski zwolennicy polityki ugodowej zamiast szalonych powstań.

  2. Aleksander Bocheński, "Dzieje głupoty w Polsce"

  Kto to czyta? Blogerzy portalu neon24.pl bezmyślnie jak papugi powtarzają np., że Piłsudski zgubił Polskę etc. ---- przejaw skrajnej głupoty jeśli nie debilizmu. Dla Polaka największym zagrożeniem jest jego rodak z bardzo wysoką poprzeczką fałszywej moralności, która dzieli a nie łączy. Niestety ale fałszywa pobożność-religijność nie buduje niczego zdrowego nad Wisłą tylko dzieli-rujnuje a w cierpieniu znajduje zbawienie-usprawiedliwienie.
 • @Ryszard Opara 15:54:34
  Celne spostrzeżenia...

  ale nie jestem aż takim pesymistą...
  zgoda że Polaków nie stać na samodzielne wyzwolenie się z uścisku mafijnej demokracji... z wielu względów w tym ideologicznych czy religijnych..

  Niemniej widać że trwa globalna walka z globalną mafią i mafia przegrywa...no może na razie nie osiąga celów... a to jest pierwszy krok to przegranej..
  W ramach tej walki świat uwolni się od dominacji globalnej mafii a razem ze światem uwolni się i Polska...

  i tu pojawia się problem .. że aż strach się bać...
  bo jak nie Polska jako wasal globalnej mafii ... to jaka Polska ?
  Sądząc po prowadzonych tu dyskusjach, pomijając ewidentną agenturę globalnej mafii, ... to wizja wolnej Polski wcale nie jest ostra...jednoznaczna...
  a wrogów mamy i na zachodnich i na wschodnich granicach.. i wewnątrz... (pomijam tu już wiadomą mafię która nagle zniknie jak kamfora... razem z zagrabionymi ruchomościami... z pozmienianymi nazwiskami).
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:24:38
  "Kamiński to krzyżówka mitomana z megalomanem"

  Bo ja wiem...
  Jak dla mnie to bardziej: q...wy z mułem - ale każdy wyciąga własne wnioski
 • @Wrzodak Z. 11:11:44
  Opara jak widać nie chce powiedzieć czy i przez kogo jest szantarzowany ani czy się sprzedał i w sumie nie ma co mu się dziwić bo i jedno i drugie jest ...... - chluby nie przynosi

  Tłumaczyć się nikomu nie musi, ale obecne posunięcia i totalne olewanie zdecydowanej większości tutejszej "tubylczości" mówi samo za siebie

  Dla mnie od pierwszej chwili gdy go ujrzałem zajechało od niego WSI'okiem i UB'ekiem, a wersję tę nie raz potwierdziło i jego zachowanie i przecież dochodzenie Kamińskiego który dokładnie opisał Oparę kim jest, oraz gdzie i z czego żyje

  Szkoda na to czasu
  Portal jest teraz pro'PIS'dzielski bo taki ma być
  A kangur jaki jest każdy widzi

  KLIENT PŁACI KLIENT WYMAGA i tego się trzyma

  A w nadchodzących wyborach PIS'dzielcom liczy się każdy głos

  Każdy głos jest na wagę złota - tym razem dosłownie, bo chodzi o złoto które niby nie wiadomo po co PIS'dzielcy sprowadzają do Polski
  Jedyne wytłumaczenie to takie że znów jakaś część z niego "wyparuje" przez przeniesienie przecinka w lewo i pewnie pojawi się jako zaspokojenie roszczeń bezspadkowych o których zaspokojenie tak coraz mocniej cisnął jankesi i inne pejsate mendy

  Olać i nie karmić trolli - natomiast oczywiście punktować kłamstwa

  Tylko ciekawe na jak długo bo lada chwila nie'PIS'dzielskie komentarze będą znikały prawie tak jak na popierdolonych

  Takie akcje usuwania cichaczem już były dwa dni temu gdy ktoś z administracji (stawiam na ADEVO) w zmowie z Huskym włamał się na moje konto i usunął w moim imieniu komentarze z Huskyego bloga - a husky usunął swoje do nich się odnoszące

  Ale jak to tłumaczy właściciel: "taka jest Polska" - chyba oglądana z kieszeni kangura przez sowiecką lornetkę na TV PIS czy TRWAM
 • @Ryszard Opara 15:54:34
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Szanowny Panie,
  nawet jeśli W Polsce nie ma żadnych autorytetów, tylko sami oportuniści i karierowicze,
  a więc nie może wygrać pro-polski autorytet,
  to jednak jest różnica, który z głupich oportunistów weźmie władzę.
 • @Hades 20:22:56
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Jeśli witryna jest teraz pro'PIS'dzielska,
  to ja tu zostaję,
  bo zamierzałem odejść, myśląc że jest anty.
 • @interesariusz z PL 21:58:01
  Sofistyka się kłania :)))) i
 • @Hades 20:22:56
  //Takie akcje usuwania cichaczem już były dwa dni temu gdy ktoś z administracji (stawiam na ADEVO) w zmowie z Huskym włamał się na moje konto i usunął w moim imieniu komentarze z Huskyego bloga - a husky usunął swoje do nich się odnoszące//

  Źle obstawiasz, bo ja sam to zrobiłem, włamując się na twoje konto ( i nie tylko na twoje).
  Wspólników mi nie trzeba
 • @Husky 07:49:49
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  od mojego wara !
 • @interesariusz z PL 08:11:04
  ok.
  Robię wyjątek
  8-))))
  pozdrawiam
 • @Oświat 11:53:38
  Jeżeli jestem przeciw syjonistycznej, karierowiczowskiej partii pisuar, tnz. że jestem przeciw Polsce. Polityka pisuaru jest ewidentnie antypolska, jest bro - banderowska i pro - zydowska. Tego chyba nie zaprzeczysz.
 • @Ryszard Opara 15:54:34
  Szanowny Panie Ryszardzie,,,
  Dziękuję za odpowiedz. Zgadzam się z oceną polityczna przez pana oraz personalną.
  Obecnie rozgrywa się ostateczną batalia o całkowitą likwidację Polskiej Niepodległości i podporządkowania jej ,,światowej syjonistycznej oligarchii banksterskiej", co nie znaczy, że Polaków nie będzie nad Wisłą, będą, ale tylko jako ewentualne mięso wojenne, albo jako dostarczyciele ogromnych funduszy do kieszeni rekinów branży syjonistyczno - biznesowej, czyli grupa bezwolnych niewolników, bez praw własności, bez decydowania o sobie, wszystkie atrybuty władzy dotyczące Polski i Polaków będą po za Polską i do tego bezwzględnie dąży PIS i ich,,patron" J. Daniels i pozostałe pseudo - partie i ruchy, które w sprawach zasadniczych co do przyszłości Polski dmuchają w jeden balon.
  Mi bardziej chodziło w wpisie o interes Neonu24, który ostatnio zmienił się na portal WSIOWO - pisowski. Skandalem jest co wypisuje tu Mind Service, Kamiński, Husky, Agnieszka S czy obecni administratorzy.
  Chodzi o to czy portal ma być ponad obecną klasa polityczną, czy ma być podporządkowany jednej antypolskiej organizacji.
  Proszę zauważyc jak straciło RM, które jak było antybiznesowe, to miało 5 mln słuchaczy jak stało się biuletynem pisowskiej propagandy słucha ich około 1 mln ludzi.
  Pan jako właściciel powinien to zauważyć, że lansowanie nachalnych bredni pro - agenturalnych w/w blogerów jest nie dopuszczalne. Trzeba się różnic, ale na siłę w argumentach, a nie na brudnej grze w imię interesów grup antypolskich.
  Zadaniem administratorów powinno być rozbudowanie portalu, np; zrobienie oddziałów wojewódzkich, zrobienie sieci blogerów regionalnych, ponieważ tam jest mnóstwo lokalnych problemów, a wiec i zwiększenie czytelników portalu, a zamian mamy walkę o kto lepiej służy wiernie pro - banderowskiej i antypolskiej partii.
  Trzeba administratorom postawic zadania i wymagać ich realizacji.
  Tymi wszystkimi bredniami oskarżającymi Nas, nie ma co się przejmować, prawda i tak zwycięży, choć czasem to boli. Na mnie ten Min Service wypisywał takie brednie, że powinno się go dopaść fizycznie, gdybym nie był osobą publiczną pewnie pojechał bym za nim i do Niemiec.
  Pomimo tego portal taki jest potrzebny, portal, który będzie ponad sporem, a nie portal w którym toczy się spór między jednymi złodziejami a drugimi, a ich spór jest o to, kto ma nadzorować lepiej w imieniu swoich mocodawców niewolników nad Wisłą.
  Potrzebny jest portal, który buduje świadomość narodową, informuje ludzi co tak naprawdę dzieje się w Polsce, portal dyskusyjny o programach dla Polski, koncepcjach wyjścia z straszliwej pętli, która co raz bardziej zaciska się na szyi Polaków, pomyśleć co zostawimy naszym pokoleniom.
  Życzę dużo zdrowia i reakcji.
  Serdecznie pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 10:10:54
  „Potrzebny jest portal, który buduje świadomość narodową, informuje ludzi co tak naprawdę dzieje się w Polsce, portal dyskusyjny o programach dla Polski, koncepcjach wyjścia z straszliwej pętli, która co raz bardziej zaciska się na szyi Polaków, pomyśleć co zostawimy naszym pokoleniom.”
  Też chciałabym widzieć taki portal i w nim uczestniczyć, bo od lat pozostaje on tylko marzeniem. Zamiast tego mamy „portal w którym toczy się spór między jednymi złodziejami a drugimi, a ich spór jest o to, kto ma nadzorować lepiej w imieniu swoich mocodawców niewolników nad Wisłą.”
  Gratuluję wizji. Aż chciałoby się powtórzyć słowa Wyspiańskiego z 6 sierpnia 1904 roku:

  „(...)Teatr mój widzę ogromny,
  wielkie powietrzne przestrzenie,
  ludzie je pełnią i cienie,
  ja jestem grze ich przytomny.

  Ich sztuka jest sztuką moją,
  melodię słyszę choralną,
  jak rosną w burzę nawalną,
  w gromy i wichry się zbroją.

  W gromach i wichrze szaleją
  i gasną w gromach i wichrze -
  w mroku mdlejące i cichsze -
  już ledwo, ledwo widnieją -
  znów wstają - wracają ogromne,
  olbrzymie, żyjące - przytomne.(...)”

  Oczywiście nie o teatr tu chodzi, a o wizję Polski, o naukę historii, o burzę mózgów, o z otwartym umysłem poddanie analizie historii działalności kościoła w Polsce i naszej przed katolickiej historii - bo bez znajomości historii i umiejętności wyciągnięcia z niej wniosków, jesteśmy bezwolną, łatwo sterowalną masą, a nie dumny Narodem. Wszystko to - zamiast nigdy nie kończących się sporów i waśni na temat która partia polityczna pseudo- Polaków, który „antysystemowy” autorytet, które media „niezależne” i „narodowe” - jednym słowem, który z tych farbowanych lisów ma faktycznie dobro Polski i Narodu polskiego na względzie; A nie ma żaden...!
  Jeśli już niemal każdy widzi, że ta pętla się zaciska na polskim gardle, to czas na naukę, na pracę organiczną, na działanie jest najwyższy, od dzisiaj, od zaraz, jeśli nie od wczoraj.
  No ale do tego trzeba mieć portal i chcieć faktycznie działać, a nie pozwolić, aby przetworzył się w młynek rozdrabniający wszelkie wizje, idee, motywacje i zapały. Do tego nie można być stoikiem, Panie Opara.
 • @Wrzodak Z. 10:10:54
  // Skandalem jest co wypisuje tu Mind Service, Kamiński, Husky, Agnieszka S czy obecni administratorzy. //

  Jeśli słyszę byłego posła wycie....to czuję się wyśmienicie.
  Wpisy nasze mają boleć i jak widzę... bolą
  To dobrze,bardzo dobrze
  Ale wam przejdzie.
  Tak jeszcze ze dwanaście lat ....i PIS odda władzę ... Solidarnej Polsce pana Zbignewa Ziobro.
  A po lemingach znajdziemy wspomnienia w Wikipedii.
  8-)))))
  pozdrawiam
 • @Husky 17:45:41
  Doskonale wiemy jakim jesteś chłopakiem z czworaków . Salut :)))))
 • @Ryszard Opara 15:54:34
  Kiedyś bardzo lubiłem zaglądać na strony tego portalu ,czasami coś przynajmniej skomentować,chociaż ostatnio mało zaglądam.Zawsze z uwagą czytałem Pańskie wpisy i ta odpowiedz dla Wrzodaka jest dla mie trochę nie do przyjęcia.To co się dzieje na portalu te wieczne jakieś osądzenie siebie nawzajem jest dla mię żenujące,lecz rozumie to bo tacy jesteś my Polacy i właściwie cała ta nasza ludzka populacja CHYLI SIĘ KU UPADKOWI.
  Jeżeli na to popatrzeć tak z punktu całego zglobalizowanego świata i naszego przesłania przesłania, to my jako największa,najinteligentniejsza forma życia jesteśmy zagrożeniem dla całej bioróżnorodności wynikającej z naszej destrukcyjnej działalności.Ja właśnie uważam,że Polska nie jest jeszcze zdominowana przez jedną siłę ideologię która by bez oporu poddawała się temu procesowi,i może dlatego trzeba trwać i jakoś żyć we zgodzie z własnym sumieniem,w przekonaniu że to dobro które w nas tkwi przezwycięży te ciemne siły.
 • @Husky 17:45:41
  Każdy Twój komentarz potwierdza Twoją "zadaniowość" w internecie.
 • @Wrzodak Z. 10:10:54
  " Skandalem jest co wypisuje tu Mind Service, Kamiński, Husky, Agnieszka S czy obecni administratorzy. "
  -----------------------------------
  Przyznam się szczerze, że mam odruchy wymiotne spoglądając na pańskie "analizy" polityczne - te z punktu widzenia obywatela płacącego podatki. Neon to portal dla wszystkich i każdy, jak wielokrotnie zapewniał Pan Ryszard Opara, może się tu wypowiadać.

  Proszę nie czytać tego, co ja piszę. Ja nie wgłębiam się w wywody autorstwa Zygmunta Wrzodaka. Szkoda mi na to czasu.
 • @Repsol 23:04:46
  Przynajmnie nie z baraków....jak wielu tu
  8-))))
 • @Husky 17:36:31
  "Przynajmnie nie z baraków"

  Nie sądzę abyś mógł się wywyższać tym że sam nie mieszkasz w baraku
  Bo dla mnie, jak i zapewne dla wielu innych Twoje "lokum" w kartonie pod Londyńskim mostem wcale nie jest bardziej prestiżową lokalizacją :))
 • @AgnieszkaS 17:13:00
  "Przyznam się szczerze, że mam odruchy wymiotne spoglądając na pańskie "analizy" polityczne - te z punktu widzenia obywatela płacącego podatki"

  To część cytatu czy Pani komentarza?
 • @Hades 20:23:53
  Cytując umieściłabym zdanie w cudzysłowie i podała źródło z którego cytat pochodzi.

  Czy ma Pan inne wątpliwości wymagające natychmiastowego wyjaśnienia? Jeśli nie, to życzę miłego wieczoru.
 • @AgnieszkaS 17:13:00
  No proszę proszę... Co za zaszczyt i niespodzianka. A ja myślałem, że Agnieszka S omija mojego bloga szerokim łukiem.

  A co z adevo? Już się zmęczył adminowaiem czy został wyrzucony?
 • @AgnieszkaS 21:45:42
  To co sam zacytowałem i na co odpowiedź poprosiłem nie było w cudzysłowie lecz już za nim i pod kreskami, co jak dla mnie nie do końca jest czytelne czym dokładnie jest

  Dlatego raz jeszcze proszę o konkretną odpowiedź: czy to Pani komentarz, czy cytat
  Czy takie pytanie jest zbyt trudne do zrozumienia?
  Cytat - czy Komentarz ?
 • @Ryszard Opara 15:54:34
  Witam.Jeżeli pan uważa, żw Polsce nie ma partii, która reprezentuje polską rację stanu, to jak pan nazwie bandę tuska, której kolesie twierdzili, że Polska to kraj z dykty i "H", "D" i kamieni kupa??? Powiedzenie, że "po owocach ich poznamy" jest zawsze aktualne i pokazuje, komu zależy na tym, aby nasza Ojczyzna po ok. 170 latach pod obcym butem i tzw 30-letniej "transformacji, wstawała z kolan i wysiłkiem polaków rosła w siłę i zamożność!!! Dziwi mnie pański, smutny ton wypowiedzi i jest on pewnie spowodowany tym, że był pan naiwny i został oszukany jak dzieciak! Jak nie będą polacy wirzyli, że dadzą razem radę naprawiać państwo, to lepiej oddać się pod kuratelę Niemców!Oprócz jednego , rzeczowego komentarza Tomasza M.Wandala, reszta dosyć durnych komentarzy pochodzi od lewaków i liberałów. Postulat, aby wywalić p. Kamińskiego , Husky'ego itp patriotów, dowodzi, że portal opanowali lewacy i liberały, dla których Patriotyzm , Naród i Polacy są obcymi słowami !!!Można tylko ubolewać nad stanem umysłów tych "blogerów"! Pozdrawiam pana na obczyżnie!
 • @zibi 23:06:47
  Auuuuuuuuuuuuuuuu
  Kiedy słychać trolli wycie...
 • @Hades 19:19:58
  Ty tak o sobie???Pewnie twoje wycie wróciło ,jak echo i dlatego ten wpis!Takim lemingom już nic nie pomoże, bo wy macie mózgi zlasowane przez lewacko-liberalną ideologię a to jest nieuleczalne!!!
 • @zibi 23:49:51
  Wyj "zamachu Warszawski" WYJ
  Fajansiarz z żoliborza płaci to WYJ: Auuuuuuuuuuuuuuuu

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej