Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22544 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Jarek Ruszkiewicz przypomina "adminowi" adevo!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żeby nie zapomniał w nocy z piątku na sobotę zablokować moje konto i posłać do piwnicy wszystkie moje notki i komentarze.

 Doskonale wiem, że moja obecność jest wysoce frustrująca dla szajki, która stara się zawładnąć portalem p.Opary.

Z mojej strony nic im nie grozi. Z Ryszardem rozstałem się najlepiej jak umialem i choć tutaj nie będziemy współpracować to i tak zostaniemy dobrymi kumplami.

Jeszcze raz przypominam adminowi adevo - nie zapomnij zamknąć mnie do klatki! Jak to zrobisz to znowu udowodnisz jaki jesteś Duży Gość. Teraz nie musisz już dawać tej radosnej nowiny na jedynkę. Starczy w Polecane :)

 

 

 

KOMENTARZE

 • Hmmm.
  Ta dyskusja jest zupełnie bez sensu. Jest portal, gdzie możecie wyrażać swoje opinie i po co się wzajemnie obruszać? Nie rozumiem tego, bo tylko piszę i jeżeli nie będą mnie chcieć to przestanę i przeniosę gdzieś indziej i tyle. A taka słowna nawalanka Wami nie przystoi.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 18:06:21
  A jaka to nawalanka?
  Przypominam tylko super "adminowi" adevo, żeby dotrzymał tego co obiecał.
  Tyle.
 • coś skrobnę
  o twoim portalu, to będzie ciekawsze..
 • @adevo 19:20:23
  Promuj nas promuj. Darmowej reklamy nigdy dość :)
  Tylko nie zapomnij zbanować mnie z piątku na sobotę. I koniecznie ogloś to na jedynce :)
  Liczę na ciebie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:28:41
  Napisz już teraz co masz jeszcze na sercu, w sobotę to będziesz mógł tylko poczytać..
 • @adevo 19:31:46
  Jeszcze mam cały wieczór i jutrzejszy dzień. A w sobotę jadę na ryby i komputerka nie biorę.
  Ty lepiej napisz co takiego zachwyciło cię na moim portalu. Jak już napiszesz to wrzuć na jedynkę.
  Teraz, jak cię odblokowałem, to wykorzystaj szansę bo sam widzisz i wszyscy wiedzą jakim jesteś świetnym blogerem a zwłaszcza adminem. Trzymam z ciebie kciuki!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:28:41
  Czy z piątku na sobotę jest pełnia?
  https://merdacz.pl/wp-content/uploads/2018/11/wilkolak-1.png
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:26:31
  adres blogu Spirita please
  Muszę koniecznie sprawdzić czy PiS PO samo zło
 • szajka
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Rzeczywiście, towarzystwo się zmieniło, i nie powiem, że na lepsze. Widać to po wypisywanych uwagach.

  Widać również, co jest promowane. Nie powiem, że zawsze złe notki. Tyle, że przeważnie nie na miejscu. Filozoficzne dyrdymały mogą być deserem, który nie każdy musi konsumować. Ale gdy zaczynają przeważać, robi się witryna dla naukawców, a nie dla ludzi. Tych, którzy zaglądali na neon po jakąś świeżą myśl, nowinkę, czy szyderstwo. Coś, co można przeczytać w tramwaju, albo pomiędzy poważnymi sprawami.

  Ci wszyscy pójdą sobie gdzieś. Nikt nie chce studiować rzeczy, które nie mają bezpośredniego zastosowania, lub nie są aktualnie w obiegu. Tymczasem jeden z szajki twiedzi, neon to nie poradnik. Dziennik też nie.

  I jak słusznie zauważył repsol, nie ma po co pisać, bo nie ma dla kogo. Filozofować to można w witrynie dla zawodowców, i nie na codzień. Na codzień to trzeba się zorientować w rzeczywistości.

  Sam widzę, że tych, z którymi bym jeszcze powymieniał poglądy na współczesne czasy, można policzyć na palcach jednej ręki.

  Z jankesami to mogę pisać po angolsku. Neon nie jest mi do tego potrzebny. Zresztą, prawdziwi jankesi są znacznie rozsądniejsi od rodzimych podróbek, uczulonych na czerwień jak byki.

  Jeden z dyskutantów twierdzi, że ma gdzieś, do kogo pisze i gdzie zamieszcza swoją pisaninę. Ja nie, ja potrzebuję jakiegoś odzewu zrozumienia. I zdarzało się na nE, czy neonie, że znajdowali się tacy. Ale czy będą nadal?
 • @interesariusz z PL 21:40:21
  Nie włączam się w dyskusję, bo po co, osoby zainteresowane moje zdanie znają i niech między sobą dojdą do porozumienia, a może jeszcze bardziej z samym sobą. Panu jednak odpowiem gdyż jest to pytanie o portal, nie o spory osobiste.

  Z wypowiedzi widzę, że chciałby Pan portalu ukierunkowanego na jedyne prawdziwe poglądy polityczne, tematykę polityczna. Taki układ to pranie mózgów. Zamiast wszystkich artykułów które Pana zainteresują ma Pan kilka takich pośród wielu. Ma Pan szeroką ofertę poglądową i Pan a nie administrator decyduje co chce Pan przeczytać. Wybiera Pan autorów, może zapozna się ze zdaniem myślących inaczej. Na stronie jest wiele artykułów, zawsze coś dla siebie Pan znajdzie.

  Inaczej Pan byłby zadowolony a z portalu odchodziłyby osoby, które mają inne poglądy niż Pan. Bo one by dla siebie nic ciekawego nie znalazły. Tylko szeroki zakres tematyki daje nadzieję, że znajdę coś ciekawego.

  Nigdy nie lubiłem portali profilowanych na jedną partię, bo jaki sens czytać kolejny tekst o tym jak partia X jest wspaniała i ma wspaniałe pomysły a partia opozycyjna do niej idiotyczna. Czegoś takiego mamy na pęczki.
 • @Zawisza Niebieski 22:16:53
  Spoko Zawisza!
  Kolega interesariusz to taka Nemesis i krzyż, który dźwigam od lat.
  Ale jest dobrym człowiekiem i Polakiem chociaż na drugie imię ma Smerf Maruda...
 • @Zawisza Niebieski 22:16:53
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Poważnie, można sobie wybrać, co chce się czytać? To może korzystać z Google, a nie z neonu?

  Jako administrator, uwzględniając nędzę witryny, powinien Pan dbać o różnorodność na każdym szczeblu promocji. Tak uważam.

  Niby nie chce Pan brać udziału w sporach osobistych, ale wchodzi Pan w tematykę personalną --- "chciałby Pan portalu ukierunkowanego na jedyne prawdziwe poglądy polityczne, tematykę polityczna". Skąd Panu przychodzą do głowy takie myśli?

  A jakie są niby moje poglądy polityczne, te jedynie słuszne? Wie Pan?

  Nie.

  Czy ja jestem partyjny? Też tego Pan nie wie, i co najważniejsze, nawet nie wie Pan, kogo politycznie popieram. To, co mnie wkurza, to brednie, jakie wypisują moi kochani rodacy. Zawsze będzie tu polskie piekiełko, skoro w głowach amerycka sieczka. I tym bredniom należy się przeciwstawiać, jeśli choć jeden przejrzy na oczy, warto było.
 • @Zawisza Niebieski 22:16:53
  ps
  co my mamy aktualnie na jedynce?
  CZY DMOWSKI BYŁ PROROSYJSKI?
  Sensacja - PIS deklaruje się jako lewica i socjaliści »
  Modernizujemy postradzieckie czołgi »

  Z tego, moim zdaniem, do czytania nadaje się tylko pozycja 2,
  przepraszam, nadawałaby się, gdyby była inaczej napisana.

  I ten zestaw jest wizytówką administracji. Gratuluję.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:27:52
  W takim razie wybawię Cię od siebie ;-(
 • @interesariusz z PL 22:48:00
  A co ja bez Ciebie zrobię?...
  Mi już nie wolno pomarudzić?
 • @interesariusz z PL 22:47:09
  A czy ty czytasz tylko to co na "1"? Poszukaj sobie coś co ci się spodoba, lub coś, gdzie rozmowa z ciekawymi ludźmi? Mamy wakacje, część ludzi wyjechało, inni szykują się do wyjazdów.
 • @Zawisza Niebieski 23:44:35
  Nie, ja przez całe lata nie czytałem jedynki, bowiem jej mechanizm mi się nie podoba, po za tym, jest do kitu i na poprzednim kompie działał efemerycznie.

  Teraz czasem czytam,

  ale proszę czytać ze zrozumieniem,

  to, co jest na 1 jest wizytówką redakcji, ją oceniałem,
  a co? nie wolno?

  przecież nowi czytelnicy czytają od góry i oceniają witrynę.
 • @interesariusz z PL 22:40:26
  "Jako administrator, uwzględniając nędzę witryny, powinien Pan dbać o różnorodność na każdym szczeblu promocji."

  Krawiec kraje, jak mu materiału staje. Gdyby był szerszy wybór, to zapewne inne wpisy byłyby promowane.
 • Że też...
  ...się tobie jeszcze chce....

  pozdrowił
 • Panie Jarosławie
  Czekamy na Pana powrót na forum, zalewane pod Pana nieobecność twórczością "podwórkowych kołek różańcowych", ale także uaktywnionego MŻ. Korzystanie z tego portalu zamienia się z uczty intelektualnej w obiadek u Brata Alberta
 • @krzysztofjaw 18:06:21
  Dyskusja bez sensu? Śpij dalej.

  //Jest portal, gdzie możecie wyrażać swoje opinie i po co się wzajemnie obruszać? //

  Wsadź se Pan swoje jednostronne opinie w buty. Ludzie się wzajemnie obruszają by dochodzić do kompromisów i zgody. Ciapki jak Ty wypierają problemy pod dywan - i gniją. Myślą, że nie muszą ze wszystkimi w pokoju żyć bo mają zapewnione pole przez układy, pieniądze... i najważniejsze, że myślą, że nie muszą się przejmować sumieniem a mają okazję zagłuszać. Sumienie jak i innych.

  //A taka słowna nawalanka Wami nie przystoi. //
  Co prawda odrobina dobrej woli byłaby tu potrzebna jednak nawalanki to chyba jakiś nawalony widzi. Ja widzę wolę porozumienia ze strony Jarka i chamską odpowiedź typu: mam na ciebie wyje... i będę cię obmawiał za plecami.
 • @adevo 19:31:46
  //Napisz już teraz co masz jeszcze na sercu, w sobotę to będziesz mógł tylko poczytać..//

  Czyli teraz jest szansa na porozumienie ale... taka, że zakłada z góry niepowodzenie (czyli i tak blokada ostanie w sobotę)...

  Aha...
  Weź się cudaku opanuj żesz wreszcie.
 • @Oświat 21:03:55
  http://niepodległy.pl/
  Sprawdź bo Ci trzeba. Bo wiesz tyle co się nachapałeś.
 • @lipao45 01:39:16
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  No dobrze, jeszcze jedna nauka za friko, więcej już nie zamierzam się strzępić na temat witryny, zrobicie co z nią chcecie za przyzwoleniem właściciela,

  szkoda tylko, że do niej przywykłem,

  powtarzam, o czym wspominałem wcześniej

  Podstawowym problemem każdej otwartej witryny jest koegzystencja autorów zawodowych, i amatorów. Jeśli promotorzy cenią sobie najbardziej erudycję, lub błyskotliwość wypowiedzi, to tym samym polecają autorów zawodowych, lub kwasizawodowych. Inni nie mają szans się przebić, z powodu swojej pisarskiej nieudolności. A to znaczy, że witrynę opanowują zawodowcy, zawodowcy, którzy mają ustalone opinie na wszystko. Nic odkrywczego się nie prześliźnie. Wystarczy prześledzić początki badania wydarzenia pod Smoleńskiem, aby przypomnieć sobie, kiedy pierwszy zawodowiec odważył się coś napisać na ten temat.

  Ale w opanowaniu witryny przez zawodowców kryje się jeszcze jedno niebezpieczeństwo. Mogą mieć ukrytego zleceniodawcę, poza witryną. Mogą sami być "w zmowie", czy innym powiązaniu sprawiającym, że jawnie, lub podstępnie, będą sączyć w umysły czytelników pewne treści, tj. w rezultacie będą uprawiać skuteczną propagandę.

  I to ostatnie miało na myśli wielu, którzy odeszli, a i paru jeszcze obecnych autorów, mówiąc o tym, aby admini, czyli redakcja, pilnowała tego, do czego promocja służy. Bowiem promocja ma nie tylko "wyłożyć najlepszy towar na wierzch", ale pilnować co to za towar i do czego posłuży w długim okresie czasu.

  ----------------------------------------
  To jest moja ostatnia uwaga na temat witryny, redakcji i właściciela. Na przestrzeni dziesięciolecia zbyt dużo moich uwag zignorowano, a ja zbyt dużo włożyłem w nie serca i wysiłku, aby wybaczyć.
  ----------------------------------------
  Jest to również ostatnia moja uwaga w serii uwag wynikających z czytania wszystkiego, i wtrącania swoich trzech groszy. Niech się obecne towarzystwo neonowe kisi we własnym gronie. Ja wycofam się do swojego kącika. Przestaję być "maniakiem, co mi wyrzuca Jazgdyni", i szerokim łukiem będę omijał zarówno tego mądralę, jak i paru innych, między innymi tych z angolskimi pseudonimami, jak husky, mind serwice, itd. Skoro jesteśmy państwem skolonizowanym, to dlaczego kolonizacja ma ominąć neon?
 • @Franek Ganek 09:32:56
  ...To że pi'SS'owcy to banda bezczelnych i aroganckich ćwierć mózgów nikomu przypominać już nie trzeba...
  Hades

  Takiego wymiotnego chapania to zostaw dla siebie i sobie podobnych.
 • @Oświat 13:41:02
  //Takiego wymiotnego chapania to zostaw dla siebie i sobie podobnych.//

  Wymiotnego? Waż słówka pikusiu...
  Co do mnie podobnych - nie ma. Może Ty znasz jak już masz wszystko tak poszufladkowane... Jacy to?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej