Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22544 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Zaproszenie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szanowni Państwo!

 Przez ładnych kilka lat pracowałem razem z moimi Koleżankami i Kolegami z administracji, żeby zrealizować marzenie pana Ryszarda Opary - Forum Polaków. Po nieprzyjemnych zajściach z Nowym Ekranem trzeba było zaczynać praktycznie od zera. Wielu wartościowych blogerów i komentatorów odeszło co było ogromną stratą. Pozostali, niestety, tacy, którym portal był solą w oku. Nie podobała się swoboda wymiany poglądów w duchu polskości. 

Po ostatnich zajściach doszedłem do wniosku, że taka otwarta formuła, bardzo chwalebny pomysł p.Opary, jest nierealizowalna a ja nie mam już ani sił ani chęci na boksowanie się z trollami. Przynajmniej tutaj. Żeby móc coś zrobić trzeba oprócz obowiązków mieć także jakieś kompetencje a tych ostatnimi czasy całkowicie zabrakło. Stąd nasza decyzja o definitywnym odejściu czym wprowadziliśmy wszystkie trolle w ekstazę. Pan Opara chciał nas zatrzymać ale pewnych rzeczy już się nie da naprawić. Mimo wszystko chciałbym Mu jeszcze raz podziękować za współpracę.

Założyłem razem z Anią Słupianek - Astrą, nową stronę. Nazywa się i jest pod adresem www.niepodległy.pl (z polskim znakiem "ł")

Zapraszam wszystkich ludzi dobrej woli, którym sprawy Polski leżą na sercu a przeszkadza obecność nachalnych trolli.

Pozdrawiam.

Jarek Ruszkiewicz

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Wyciąg z regulaminu
  Paragraf 4, punkt 4 mówi : "Zabronione jest publikowanie treści lub innych materiałów w Serwisie, których jakimkolwiek elementem byłyby, w szczególności":
  w punkcie e. "treści będące pośrednią lub bezpośrednią reklamą/działaniem marketingowym dla jakichkolwiek produktów, usług lub innych, w tym konkurencyjnych serwisów internetowych, a także będące spamem lub niezamówioną informacją handlową, chyba, że opublikowane za zgodą administracji serwisu";
 • @lipao45 18:51:16
  Spoko, Regulamin obowiązuje wszystkich :)
 • 5*
  Powodzenia Jarku i Aniu
  Już macie jednego gościa
  Troszeczkę krnąbrnego, niekiedy dość ostrego i z pewnością stanowczego, a nade wszystko szczerego (niekiedy do bólu) :))
  Jeśli będę mógł u Was co jakiś czas wsadzić oszołomom z pod znaku sierpa i młota... wróć orła żoliborskiego jakiś patyk w oko tom i Wasz :))

  Szkoda że żeście stąd odeszli, ale widząc głównie tego chamskiego oszołoma z Gdyni jakie PIS'o'bagno od pierwszej sekundy Waszych pożegnalnych postów tu robi wcale Wam się nie dziwię

  Tym bardziej gdy przyglądam się posunięciom właściciela tego portalu
  Nie wiem czy jest taki oszołomiony, czy zastraszony ale zachowanie Pana Opary niestety jak najgorzej o nim świadczy
  Mam na myśli to że kompletnie na jego chamskie teksty nie reaguje
  A obszczekując Was zarazem obszczekuje i jego gdyż do Waszego odejścia Właściciel Was rzekomo popierał
  Więc albo wtedy bezczelnie kłamał, albo teraz siedzi cicho i nie reaguje na wylewane na Was pomyje gdyż...???
  No właśnie gdyż???
  - kasa?
  - szok?
  - pełne nachy? Tylko czym go tak nastraszyli?

  Tak czy siak w końcu dowiedzieliście się kim byliście

  Już nawet nie wspominam o notce ADEVO i o jego podejściu do darmowego ADMINOWANIA, które po kilku dniach się zmieniło
  Tylko bez odpowiedzi czy on zmienił zdanie i wziął fuchę nie płatną? Czy zdania nie zmienił a właściciel sypnął kasą - może i tą która nagle zmieniła biegun portalu z DLA POLAKÓW na: DLA POLSKOJĘZYCZNYCH i najlepiej pejsatych
  Żeby nie było nie mam nic do ADEVO
  Ale rozumiem tym większą Wasza gorycz jeśli tyle lat zapiera...ście za FREE i jak już był spokój i jakiś ład nagle po Waszym odejściu jesteście beee i Boss pozwala wylewać na Was hektolitry pomyj oraz zwykłego gówna a komu innemu kasa za wkład pracy już na wstępie się znalazła
  To mocno nie HALLO

  Takie porównanie musi boleć
  Jak takich układów nigdy nie uznawałem i uznawał nie będę

  POWODZENIA I DO USŁYSZENIA
 • @Hades 19:05:16
  Dzięki :)
 • @lipao45 18:51:16
  lipao45 sądzę że za taki wkład darmowej pracy po której teraz na dokładkę wybraniec właściciela wylewa na nich tony goowna które zawsze nosi przy sobie (kiedyś to były kamienie którymi w ramach strasznego indywidualizmu rzucał w kolegów i budynki) można na to śmiało przymknąć oko
  Tym bardziej że w co drugiej notce a w zasadzie komentarzu wspomina się o salonie24 czy niepoprawnych i nikt nigdy na to nie zareagował

  Poza tym przecież teraz od kiedy ŻONDZI tutaj sfora gdyńsko/londyńska portal ma tak wyje... wróc wystrzelić w kosmos że ŻADNEJ KONKURENCJI BAĆ SIĘ NIE MUSI :))
 • @lipao45 18:51:16
  Notka "u mnie" (w lochu) - ale na portalu JEST

  SZACUN lipao45 5*
 • @Hades 19:16:24
  Wahałem się czy "Loch" czy kasacja (bo nastąpiło naruszenie wyżej wspomnianego punktu regulaminu), jednak ze względu na wkład autora w działanie portalu wylądowało "tylko" tutaj.
 • @lipao45 19:43:09
  I dlatego sądząc że to Ty zrobiłeś Ci odpisałem
  SZACUN

  Po takich niby drobnostkach można szybko odróżnić faceta od gówniarza, czy jakiegoś byle zasrańca od charakternego chłopa... itd.

  Moim zdaniem ostateczną decyjzję w tym przypadku powinien podjąć tylko właściciel z którym a w zasadzie dla którego byli admini tyle tutaj zrobili - wedle pożegnalnych notek Właściciela ponoć dobrego
  (ale inne zdanie wyłania się z tolerancji Właściciela na wylewane na nich guano choćby przez ćwoka z Dyni)

  Tak czy siak lipao45 jak wspominałem SZACUN - równy z Ciebie gość ;))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:09:08
  Mnie nie przyjmiecie? ;-((
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Widzę, że to ten sam skrypt co "Polacy": http://polacy.eu.org/ (moim zdaniem najlepszy w Sieci). Oczywiście coś tam puszczę u Was, ale nie wróżę większych sukcesów niż na "Polakach". W ogóle lepiej byłoby połączyć siły, a nie tak się dzielić.

  A regulamin zakazujący takiej reklamy jest głupi. Po pierwsze nie macie szans na zagrożenie Neonowi24, a po drugie takie niszowe portale powinny się wspierać wzajemnie i się nawzajem intensywnie reklamować. W istocie wcale nie jesteście konkurencją pod względem treści - co najwyżej pod względem funkcjonalności. Te wszystkie walki między portalami to dziecinada. Ale to naturalna cecha homo sapiens, nawet na starość jesteśmy infantylni.
 • @Hades 19:05:16
  Nigdy w Neonie24 nie było porządku i merytorycznej rozmowy - to znaczy było, ale marginalne. Tu od dawna trwa festiwal chamstwa, przysrywania, spamu, araków ad personam i schizofrenicznych notek. Nic się nie zmieniło i nic się nie zmieni. I nikt nie stworzy lepszego portalu, bo takie są wszystkie, na których piszą ludzie wychowani w PRL-u.
 • @lipao45 19:43:09
  W/g mnie "loch" to reklama. W pierwszej kolejności wchodzę na takie notki. Podobnie na Niepoprawnych wchodzę głównie na te, które mają najgorszą ocenę - one są najczęściej naciekawsze.
 • @GPS 21:25:26
  Mnie nie było tutaj kilka lat chyba więc wszystkiego nie wiem

  Byłem od samego początku gdy Tomek Parol zareklamował ten portal podczas niby wywiadu na temat swojego kontaktu/wywiadu z jakimś ANONIMUSEM do czasu rozwałki portalu podczas NOCNEJ ZMIANY i ciut później przestałem chyba nawet na kilka lat tu zaglądać bo zrobił się wtedy jak dla mnie syf
  Do tego syfu poza śmiesznymi wyborami KRÓLA BLOGERÓW którym nie pamiętam już czy z wyboru podczas głosowania czy z samo wyboru chyba Carakay się ogłosił był to dla mnie portal MEGA I-sza liga

  Teraźniejsze chamstwo, zakłamanie i głównie pro'PIS'dzielstwo jest tutaj wręcz do zrzygania i tylko KASA może w jakikolwiek sposób to wytłumaczyć

  Ale mi to lotto
  Nie moim nazwiskiem się tutaj i na innych portalach pyski i doopy podciera...
  Pzdr
 • @GPS 21:29:40
  Tak jak i nawalanki jeśli jest w nich i jakaś merytoryka
 • Autorze
  wow
  dopiero teraz zobaczyłem ten wpis
  a czy ja jako ten z London City ma możliwość aplikowania do Was
  zawsze to jakas obecność PIS-iora na kolejnym już blogu
  8-))))
  pzdr.
 • @Hades 21:37:12
  Od czasu rozwałki portalu było tylko gorzej - chamstwo się tu rozlazło wszędzie. To nie jest wina administracji, która zajmuje się moderowaniem i wybieraniem notek na SG. To wina tego, że od tamtego czasu nikt o portal nie dbał, nie reklamował, nie promował w innych miejscach, szczególnie na FB i TT, nie zapraszał blogerów, nie wybielał czarnej propagandy jaką ma portal, nie ulepszał funkcjonalności, nie dbał o formę, nie kontynuował robienia filmików na YouTube etc... To jest po prostu na maksa zaniedbany portal. Te zaniedbania powodują, że po prostu nie ma z czego wybierać, bo tu same oszołomy zostały. I nie ma szans, by to się zmieniło, bo sam właściciel tego nie rozumie.
 • ..o żesz...
  ...jestem na pokładzie!

  pozdrowił

  ps. ciekawe kto zgasi światło :)
  Dajesz Jarecki!
 • Miło wiedzieć...
  Mam nadzieję że bez Kamińskiego, MasterMinda, Arianka czy Huskiego. (nie mogę zrozumieć za co darzy go Pan taką estymą ? Bo nie dość że troll, to jeszcze prymitywny...)
  A na razie pod podanym adresem wyświetla mi się "Forbidden" ....
 • @SZS 23:37:30
  Jak widzę wszyscy się bulwersują niejakim Husky
  Niedobrze
  Oj niedobrze
  8-))))
 • @SZS 23:37:30
  "Forbidden" nieaktualny.
  Udało się...
 • Zobaczymy
  Z uwagi na szacunek i wdzięczność dla państwa AS i JR za ich pracę na NEonie24, zamierzam równolegle zamieścić kilka swoich tekstów na ich nowym portalu.
 • No cóż, twoja notka była zupełnie niezauważalna, ale sam stworzyłeś loch
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  o którym nikt nie pamięta, na pewno ja. Gdyby nie przywołanie w jakiejś uwadze, to bym notki nie zauważył.

  Podobno też Ty dopuściłeś dawno usuniętych oszołomów, a więc za mizerię witryny odpowiadasz TY. Teraz wróci stary jazgot okupanta, i jego bRZydackiej propagandy.

  Pan Opara lansuje forum wszystkich Polaków, tymczasem rezultat będzie odwrotny, do zamierzonego.
 • @lipao45 18:51:16
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  Walczyłem z głupotą, i tyranią tego regulaminu latami, nawet nie wiem, kto tak naprawdę był jego orędownikiem.

  Gdyby autorzy przeczytali ów regulamin ze zrozumieniem, i potraktowali go poważnie, nikt by tu nie publikował.

  A jak myślisz, jak został spopularyzowany Nowy Ekran?

  Regulamin reprezentuje moralność Kalego.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:00:14
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  Tego nie kumam, może go nie znasz?
 • @Hades 19:05:16
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  No, może rzeczywiście potrafisz być szczery.

  Są pewne prawa, które działają niezależnie od naszej woli.

  Jak np. to, że zawodowcy biją amatorów. Jedna jaskółka nie czyni wiosny, jeden amator, co się z notką przebieje, też.

  Podstawowym zadaniem admina jest wyrównanie szans, zawodowców i amatorów. Istotna powinna być doniosłość treści, a nie forma, poprawność polityczna, i inne czynniki, które i tak samopromują zawodowych politruków.

  Problem z zalewem nie dotyczy polskojęzycznych, tych, co piszą poprawnie po polsku, nawet warto popierać, tylko tych, dla których polskość to nienormalność, i starają się nas odmienić na anglosaską modłę.
 • @lipao45 19:43:09
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  A czy czasem neon nie jest reklamowany w innych witrynach?
 • @GPS 21:19:53
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  popieram twoją opinię, że regulamin neonu jest głupi i szkodliwy, o czym nie raz pisałem w dawnych latach, no, ale na szczęście nikt go do ostaniej litery nie przestrzega.

  Czy infaltylność to wada, czy zaleta ?

  Walki między działaczami witryn nie mają nic wspólnego z infantylizmem. To polityka.
 • @GPS 21:25:26
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  Bez przesady, w porównaniu do innych witryn neon to salon.

  Co prawda jazgot z gdyni to trochę zmieni, ale miejmy nadzieję, że nie na długo.
 • @GPS 21:29:40
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  Też miałem taką zasadę. Całe lata czytałem tylko prawą klumnę nE. Ale niestety, trzeba to robić często.

  A teraz nie mam czasu. Patrzę tylko na górę strony.
 • @Hades 21:37:12
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  Też byłem z witryną nE związany przez Tomka, zanim ona powstała.

  Ale, nigdy go nie opuściłem. Takie ludzkie przywiązanie. Nie zwiałem też za granicę po złote runo, tylko dziadowałem w kraju. Poczucie wspólnoty i obowiązku.

  Ten pomysł Carcajou ze szlachtą, szlachtą witryny, nie był wcale głupi, tylko źle lansowany. Głupia jest płaska demokracja, no ale lud tego nie widzi. Jedynym wskazaniem na płaską demokrację są trudności w sformułowaniu zasad wyłaniania szlachty.

  No więc w neonie nie mieliśmy szlachty, która mogłaby nadawać jakiś kierunek, tylk magnaterię w postaci adminów. Magnaterię z nadania, czyli gubernatorów.
 • @GPS 22:29:00
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  Jesteś, a zostały twoim zdaniem same oszołomy. Wniosek ?
 • @roux 20:09:15
  I tu właśnie rozstrzyga się przyszłość nowego portalu.

  Nastało wymowne milczenie.
 • 5* oczywiście
  DZIĘKI za zaproszenie na
  NIEPODLEGŁY.PL :) ...

  Cieszę się , że mam się dokąd wyprowadzić z stąd
 • @Paulus Aquarius 10:50:14
  Witaj :)
  Nie mamy zamiaru być konkurencją dla NEon 24 czy kogokolwiek innego. Naszym celem jest odizolowanie się od polskojezycznych trolli. Tylko tyle.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:01:04
  "Naszym celem jest odizolowanie się od polskojezycznych trolli. Tylko tyle."


  ...ok :)

  ale...

  "wow
  dopiero teraz zobaczyłem ten wpis
  a czy ja jako ten z London City ma możliwość aplikowania do Was
  zawsze to jakas obecność PIS-iora na kolejnym już blogu
  8-))))
  pzdr.
  nadużycie link skomentuj
  Husky 15.07.2019 22:20:32"  ale...

  MAM PYTANIE :
  CZY LECI Z NAMI KUNDEL ?!?
  :-0
 • @Paulus Aquarius 11:46:32
  No pewnie, że nie leci! To by było za dużo szczęścia :))
 • @Paulus Aquarius 12:22:00
  Nie wiem jak wyglądają finanse portalu. Ja nie brałem pieniędzy. Inni zresztą też. PiS jest w stanie sypnąć kasą ale jak znam właściciela to by na to nie poszedł. Oczywiście mogę się mylić.
 • @Husky 13:44:55
  Piesku...
  Zwieracze puszczają?
  Przecież wygraliście, tym razem definitywnie. To skąd te nerwiki? :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:50:31
  Przyznam ze widze rozdwojenie jazni
  8-))))
  pzdr
 • @Paulus Aquarius 14:24:41
  Komentarz usunięty ze względu na użyty wulgaryzm.
 • @lipao45 14:54:07
  spoko, kopiuje swoje arty i spadam stąd i tak
  więc ciesz się kasowaniem póki czas
 • @Husky 13:55:27
  "Przyznam ze widze rozdwojenie jazni"

  Nie jaźni tylko: "ja z gdyni"
  Na "ja z gdyni" i "janusz kamiński"
  Kilka liter ci umknęło :))
 • @Hades 19:45:45
  Daj już spokój temu biedakowi. I tak czeka go bezsenna noc :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej