Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
477 postów 20767 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Dlaczego nie opłaca się wygrać jesiennych wyborów?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Siła przewodnia Narodu" czyli PiS, koniecznie chce te wybory wygrać i cieszy się z rosnących słupków. Czy słusznie?

W sumie rządzić to fajna rzecz, fury i komóry gratis,  kieszonkowe na waciki wystarczy a znajomy prokurator w razie czego pomoże. Żyć nie umierać.

Zacząć trzeba od tego, że w Polsce nie ma partii, których celem jest służba i praca na rzecz Rzeczy Pospolitej czyli wspólnej. Najważniejszym celem jest samo dorwanie się do koryta i czerpanie pełnymi garściami ile się da, żeby zabezpieczyć swój i swojej rodziny byt na pokolenia. To jest bonus, który rządzący otrzymują od swoich sponsorów za realizację ich interesów w Polsce. Nikt rozsądny przecież nie wierzy chyba w to, że decyzje w kluczowych sprawach podejmuje Kaczyński, Morawiecki, Tusk czy Schetyna. Owszem mają zewnętrzne atrybuty "władzy" i jakiś zakres kompetencji ale kluczowe decyzje zapadają gdzie indziej. Gdzie? A to zależy już od położenia wajchy i mądrości etapu. Taki układ ma trwać a partie, które mogą temu zagrozić są natychmiast niszczone. Niech los LPR czy Samoobrony będzie przykładem. Obecnie na celowniku jest RN. Taka strategia ustawiaczy świata jest jak najbardziej zrozumiała i logiczna bo dużo łatwiej jest kontrolować dwie duże partie niż kilka mniejszych. Tyle tytułem wstępu.

PiS jest obecnie na fali i ostro zmierza do wygranej w jesiennych wyborach parlamentarnych. Składa się na to kilka przyczyn. Wajcha polityczna jest obecnie tak ustawiona, że w Polsce potrzebne jest stronnictwo, które będzie realizowało cele USA i swiatowego żydostwa a na tym polu PiS jest nie do pobicia co już wielokrotnie udowodnili. Dobra passa PO trwała doputy dopóki Niemcy miały od USA glejt na rządzenie w Europie Środkowej i Wschodniej. Te czasy już jednak minęły, czy bezpowrotnie to jeszcze nie wiadomo. Niemcy chcą wyrwać się spod amerykańskiej kurateli a to ropokradom bardzo się nie podoba stąd takie egzotyczne plany jak Międzymorze pod amerykańskim protektoratem. Plan bez przyszłości i w każdej chwili może zostać porzucony. USA oczywiście zrobią tak jak w danym momencie będzie im się opłacać. Ich nie interesują "wieczne sojusze". 

Żeby PiS miał jakiś konsensus społeczny musi coś dać a najłatwiej rozdaje się publiczne czyli nasze pieniądze. Warto np zauważyć, że proces tzw transferów socjalnych nabrał tempa, im bliżej do wyborów tym intensywniejsza akcja. Nie mam zamiaru tego komentować bo przecież te pieniądze trafiają do potrzebujących dzieci, nawet tych, których rodzice zarabiają po kilkanaście tysięcy... Ciekawe jest jednak to, że PiS w kampanii wyborczej w 2015 roku obiecywał 500+ od razu na pierwsze dziecko ale ktoś poszedł po rozum do głowy i zadał słuszne pytanie - jeśli teraz damy tyle to co damy przed następnymi wyborami? Dopłata na świnki i krówki może nie starczyć. To pokazuje jak te działania są traktowane instrumentalnie.

PO nie dawała bo "piniendzy nie ma i nie będzie". Widocznie czuli się tak mocno, że nie uważali za stosowne rozdawać. Coś tam jednak budowali, wszystkiego nie ukradli jak to twierdziło PiS. Chodziły nawet słuchy, że PiS będzie ich wsadzał hurtowo ale na obietnicach się skończyło... Zresztą trzeba podkreślić dwie istotne rzeczy, zawsze jest tak, że nowy rząd dziedziczy niejako sytuację gospodarczą po poprzednikach i jeśli wierzyć pisowskiej propagandzie, że dostali Polskę zrujnowaną przez PO to by oznaczało, że partia Kaczyńskiego to gospodarczy geniusze. Czy tak jest naprawdę to niech każdy sam oceni.

Druga sprawa to wyjątkowo dobra koniunktura gospodarcza, na którą trafił PiS. Ani to ich wina ani zasługa, tak po prostu się złożyło. Ta koniunktura właśnie się kończy i jestem ciekaw jak wtedy, po wygranych wyborach, PiS sobie poradzi z realizacją swoich zobowiązań? Życzę im oczywiście jak najlepiej ale wiem, że po latach tłustych przychodzą lata chude. Kryzys światowych finansów zapowiadany jest lada moment i ma być dużo gorszy niż poprzedni. Polska tak naprawdę nie ma własnej gospodarki i jeśli coś się wydarzy a wydarzy się z całą pewnością, to Niemcy, Francuzi i Włosi zamkną najpierw polskie fabryki a właściwie montownie.

Czy w takiej sytuacji warto wygrać jesienne wybory? Gdybym był opozycją to bym się zbytnio nie starał bo za dwa trzy lata władza sama będzie pchać się do rąk. Kaczyński jako genialny strateg wie o tym z pewnością doskonale. Tylko, że nie taka jest jego rola. On i jego partia jest po to, żeby zabezpieczyć i realizować interesy USA i światowego żydostwa.W takiej sytuacji podsypanie kilkudziesięciu nawet miliardów na ugłaskanie Polaków jest niczym w porównaniu z bilionem, który żądają od nas holokaustowi gangsterzy. I to w towarze bo bileciki bankowe to oni sami mogą sobie wydrukować w dowolnej ilości.

Może "totalniacy" tylko udają takich idiotów bo wiedzą co się świeci? Czas pokaże.

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  "Dopłata na świnki i krówki może nie starczyć".

  Dopłata na świnki i krówki tonie żadna łaska, a nawet jest w tym oszustwo. - Rolnikom należą się pełne dopłaty do produkcji do poziomu tych, jakie mają rolnicy w zachodniej Europie.

  To samo dotyczy i handlu polskich podmiotów, i producentów przemysłowych oraz klientów banków.

  Wszędzie gdzie nasze, Polaków szanse są pomniejszone, tam rząd musi dopłacać pokrzywdzonym.
  Oczywiście nie pożyczając ani nie wyprzedając dobra narodowe, nawet nie od firm zagranicznych czy ponadnarodowych, a od państw beneficjentów tych nierówności.
 • @miarka 11:35:56
  Oczywiście, że z tymi świnkami to ściema bo to ma być z pieniędzmi unijnych ale za to jaki efekt propagandowy!
 • Przyjdzie
  Kryzys, a jeszcze Żyd dociśnie. Pompeo ma na jesieni zdać raport przed kongresem w sprawie 447. A Duda naobiecywał Żydom cudów na kiju. Dobrze to nie wygląda.
 • autor
  Ale jaja, jak nie można wygrać, to się okazuje, że się wygrać nie opłaca.
  Trzeba to naszym piłkarzom podpowiedzieć.
  Gołocie z Lenoxem pewnie też się nie opłacało i wolał walnąć na dechy.

  https://www.youtube.com/watch?v=wYC_Wo1wkw4
 • @Oświat 13:39:34
  Czemu jaja? Dla mnie to ganz pomada która banda wygra. PiS PO to jedno zło.
  Moja notka to chłodne rozważania. Mam oczywiście w pewnym sensie emocjonalne podejście - chciałbym żeby jednych i drugich szlag trafił.

  PS I co z tym rzekomym banem? :)))
 • @Oświat 13:39:34
  A jak można wygrać z "solidaruchami" których Ty popierasz, kiedy te "solidaruchy" przywłaszczyły sobie na własność państwowe media.
  Dla Kaczyńskiego "państwowe" znaczy PiS-iorowate.
  To jest nieuczciwa walka.
  Ciekawe czy stanąłbyś w ringu do walki z zawodnikiem wagi super-ciężkiej?
 • @Robik 14:08:23
  "Solidaruchy" są tak w PiS jak i w PO.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:41:04
  "Oczywiście, że z tymi świnkami to ściema bo to ma być z pieniędzmi unijnych ale za to jaki efekt propagandowy!"

  Kto słyszy "świnka", "krówka" to od razu kojarzy to ze schludnym gospodarstwem chłopskim i się cieszy. Problem że drobny rolnik już zaniechał produkcji zwierzęcej bo dotknęły go specjalnie przygotowane restrykcje promujące wielkie, i to zagraniczne farmy.
  Oczywiście najzupełniej bezprawnie, bo Konstytucja mianuje gospodarstwa rodzinne podstawą ustroju rolnego w Polsce.

  W praktyce więc unia dopłaci swoim w Polsce, a ten % naszych co jakiś grosz zobaczy będzie symboliczny.

  Pytanie teraz kto przywróci rangę chłopskim gospodarstwom rolnym? - Bo nas właściwie tylko to interesuje.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:13:13
  Dokładnie tak jest.
  Oświat wali co chwila w "solidaruchów" jednocześnie popiera PiS - czyli "solidaruchów".
  Ot taka drobna niekonsekwencja.
 • @miarka 14:15:24
  Polski chłop nie ma być właścicielem swojej ziemi, nie ma karmić narodu a najlepiej, żeby pojechał na zmywak do londynka i zasilił szeregi różnych zabiedzonych joszkow i huskich.
  Ta polityka jest prowadzona konsekwentnie od 30 lat.
 • @Oświat 13:39:34
  Rzadki okaz idioty...

  https://pbs.twimg.com/media/D-mrlSfW4AAeLqW.jpg

  Ciekawe czy jest ich wiecej
  8-)))))))))

  Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:13:13
  "Solidaruchy" są tak w PiS jak i w PO."

  Więcej chyba w PO.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:41:04
  W PiS-ie konkurs trwa, kto dla żydów i jankesów więcej da, Błaszczak, Gliński, Morawiecki ostro konkurują o miano najbardziej wylewnych i szczodrych co do żydów i jankesów. A po wyborach czeka nas cyrk, jak zrobić Polaków w ch.... by się nie wkurwili i się nie dowiedzieli że Just 447 wchodzi w życie. Sam jestem zaciekawiony jaką zażydzony PiS bajkę będzie nam chciał sprzedać, że nie da nawet złotówki. Może taką jak za pierwszym razem "ani kroku do tyłu" a oni cały czas na wstecznym.

  Tylko Ruch Narodowy może te POPIS-owe bandyctwo rozliczyć, bo jak na razie, pejsate pejsatym krzywdy nie zrobią, czego dowodem są weta Dudy co do sądów z poparciem kaczelnika, by było jak było.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:33:58
  Zmieniam kraj
  Jadę do Italii
  Tam tańsze i ciekawsze życie jezd
  8-)))))
 • @Husky 14:47:35
  A czemu nie do Polski? Bana u nas masz? :)))
  Jak cię ścigają za coś na Szmulowszczyznie to zawsze możesz zamieszkać np na Żoliborzu. Blisko do twojego idola i z Zawiszą mógłbyś na piwo wyskoczyć :)))

  PS to powiesz mi w końcu co z tym misiaczkiem @z brzytwą?
 • @Pyra z Wildy 14:46:42
  Pewnie, że nie dadzą ani złotówki!
  Rzytów interesują konkrety - ziemia, lasy, kamienice w centrach miast itp.
  Tak, że nikt nie będzie mógł zarzucić pislamistom, że nie dotrzymali słowa.
 • @Pedant 14:40:03
  Prawdopodobnie masz rację, w PiS jest chyba więcej komuchów. Ale nie będę się upierał.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:58:36
  U idola bylem w domu juz raz
  8-)))))
 • @Husky 15:18:35
  Wow... I co? Dał ci pogłaskać kotka?
  Bo sznurówki to podobno już sam potrafi zawiązać. To prawda?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:29:39
  Więcej
  Buty mu od spodu pastowałem,gary pomyłem i wódkę się z nim napiłem
  Bo wiem z kim pije
  A co

  8-)))))
  pzdr
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:14:53
  "Prawdopodobnie masz rację, w PiS jest chyba więcej komuchów. Ale nie będę się upierał."

  Najwięcej byłych komuchów jest oczywiście w SLD. Ale jakie to ma znaczenie?

  Prawdziwi komuniści w późnym PRL byli rzadkością. Kazimierz Mijal, Albin Siwak, może Jerzy Urban, kto jeszcze? Reszta to farbowane lisy i kameleony, co się odnajdą w każdym ustroju.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:58:36
  "Husky 14:47:35
  PS to powiesz mi w końcu co z tym misiaczkiem @z brzytwą?"

  Ja też chcę usłyszeć o misiaczku. Bardzo proszę.
 • @Pedant 15:38:25
  Zadzwoń do misiaczka
  Proste
 • @Pedant 15:36:22
  Tu jest o Kazimierzu Mijalu:

  https://www.youtube.com/watch?v=yIkEC0WMTU0
 • Dlaczego.....
  Ten wpis po tylu godzinach i na podium ma 800 odsłon
  A ten wpis po niecałych dziesięciu minutach ma ich....568
  Atak na portal
  8-))))))))
  pzdr.
  http://wps.neon24.pl/post/149574,100-rocznica-bitwy-warszawskiej-kto-bohaterem
 • @Husky 15:33:40
  To kaczelnik lubi sobie golnąć?
  Bo, że jego brat lubił i to nieźle to jest ogólnie wiadomo. Najbardziej lubił z herr Donaldem :)) Mieli do siebie blisko, przez ulicę.
 • @Husky 15:48:42
  Blog WPS jest widoczne bardziej poczytny. Nie to co jakiegoś Spiritka...:(
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:53:33
  Chciałem nawet koment zamieścić a tu.....lipa
  "sprawdzam uprawnienia"
  szkoda
  bo to prawdziwa bitwa o ......odsłony
  8-)))))

  jest już o sto wiecej,ho,ho,ho
 • @Husky 15:43:02
  No nie daj się prosić, pisraelku...

  Ale słyszałem, że p.Krasnodebski w głosowaniu na vice PE dostał cztery razy mniej głosów niż p.Kopacz. To prawda?
 • @Husky 15:43:02
  "Zadzwoń do misiaczka
  Proste"

  Wolę jak Pan opowie. Proszę się nie krępować, nikomu nie powtórzymy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:57:49
  Kopacz?
  Cwany Żyd, kiedy chciał dobrze sprzedać starą chabetę, to wlewał jej do pyska ćwiartkę wódki z pieprzem. Przez godzinę była ognista jak ogier, aż jej śledziona grała...

  https://pbs.twimg.com/media/D-kwrgmW4AA3P9O.jpg


  8-))))))0
 • @Husky 16:04:26
  Maszeruje jak sowiecki żołnierz przed trybuną na Krasnej Płoszczadzi :)))
  No ale to ona została vice... Broszce dadzą jakieś pośledniejsze stanowisko...

  No i powiedz, czy jest sprawiedliwość na świecie?
 • Kaczyński...
  http://i64.tinypic.com/2ymeszk.jpg
 • @Pedant 16:00:56
  To musi być straaaasznie wstydliwa sprawa skoro Pisraelek tak uparcie milczy :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:15:11
  I Huyskiego trzyma krótko na smyczy.

  http://i68.tinypic.com/21en62x.jpg
 • @Robik 16:30:03
  No popatrz... Tym zdjęciem nasz Pisraelek się nie chwalił... :))))
 • @Husky 15:33:40
  A kobiet nie było?
  Żartowałem, wiem, że nie było...
 • @Robik 16:30:03
  Pajacu skończony,analfabeto wtórny.Przekręcaj nick na własnym blogu
  Zrozumiałeś to aj waju
  Odmaszerować
 • @Robik 16:16:10
  Po prawej same robiki
 • @Husky 15:48:42
  mój wpis po dwóch dniach i też był na podium, a ma tylko 613
  Nie lubią mnie tu czy co?
  http://oswiat.neon24.pl/post/149557,czy-pis-wart-jest-twojego-glosu
 • @Oświat 18:20:37
  Kto by miał cię nie lubić? I za co?
  To, że jesteś koniunkturalnym PiSlamistą to jeszcze za mało :)))
 • @Oświat 18:20:37
  A może admin który to wypromował chciał cię tylko ośmieszyć.
  Nie bierzesz tego pod uwagę

  8-)))))

  pzdr.
 • @Oświat 13:39:34
  "Gołocie z Lenoxem pewnie też się nie opłacało i wolał walnąć na dechy."
  Był Pan blisko. Gołota nie ukończył walki z Grantem z którym wygrywał tylko dlatego że zwycięzca tej walki miał walczyć z Lennoxem którego Andrzej się bał
  Smutna prawda
 • @Mordechaj 18:45:43
  Wydaje mi się, że Gołota mimo, że duży, silny i nienajgorszy bokser, ma tą wadę, że jest mało odporny na ciosy w głowę, co może łatwo kończyć się jego nokautem.
  Słabszy, jak mi się wydaje i mniej umięśniony Adam Kownacki tej wady nie ma, nie boi się ciosów i wygrywa.
  No i mimo swego sadełka ma niezłą kondycję.
  Czy zdobędzie mistrzostwo świata?
  https://www.youtube.com/watch?v=fDZyeqAHV2s
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:33:19
  To znaczy, że PiSlamiści nie mają tu najgorzej.
  Czy Husky to potwierdzi?
 • @Oświat 20:08:51
  Może jutro znów coś mojego będzie na topie
  Zobaczymy
  8-))))))

  dzis nie mam weny

  pzdr.
 • @Husky 20:18:34
  "Może jutro znów coś mojego będzie na topie
  Zobaczymy"

  Wklej filmik z kaczelnikiem jak przyznaje się do wieloletniego okradania Polski i Polaków i jak oddaje to co przywłaszczył pod różnymi spółeczkami i tym podobnymi geszeftami, oraz jak wsiada do samolotu odlatując na stałe do Israela a strzelam że taka notka będzie wisiała na piedestale minimum 10 lat a ilości odsłon i wPISów nikt nigdy nie pobije
  Tak wiem - marzenia to piękna rzecz
 • @Oświat 20:08:51
  Husky? Ma jak pączuś w maśle :))
 • @Mordechaj 20:47:21
  Liczę że twoje będą ze 20 lat
  No to do dzieła
 • @Husky 20:18:34
  Topowy gostek się zrobiłeś :))
  Twoje zabiedzone przyjacioły z londynka są dumni, prawda? Jednemu to nawet z radości gacie spadły aż do kostek.
  Wy tam pokazujecie sobie takie szczegóły? Trochę obciachowe ale skoro sprawia wam to przyjemność...
 • @Husky 21:23:21
  Sorki Husky ale ja sobie nie życzę takiego czegoś na moimi blogu.
  Usuń albo ja to zrobię.
 • @Husky 21:23:21
  Myślę Husky, że dziś za mocno popiłeś, no cóż człowiekowi się może zdarzyć, ale do jutra masz czas na usunięcie. Nie usuniesz, tak jak obiecałem, razem z panem z Gdyni na terapię jodem się udasz. Rano sprawdzę. Jarek nie usuwaj tego, daj Huskyemu szansę.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:41:26
  ok
  Panie Jarku
  Zrobione

  8-))))
 • @Zawisza Niebieski 21:51:32
  A ja dam szanse tobie jutro na polemika
  Koncze juz notke
  EOT
 • @Zawisza Niebieski 21:51:32
  Spoko, najwyżej będzie chlipał razem z Kamińskim.
  A tak przy okazji, powiedz temu ... że ja sam potrafię wystawić skierowanie na urlop i żadnej pomocy nie potrzebuję.
 • @Husky 21:55:27
  Nie musisz tak oficjalnie, przecież jesteśmy na ty :)

  A o czym będzie twój następny hicior?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:01:53
  O pisraelach !!!
  Nic nowego
  Licze na podium
  8-))))))
 • @Husky 22:10:55
  Już ci powiedziałem, nie wypada mi korygować ruchów Bossa. On jak każdy człowiek ma prawo się pomylić :))
  A zresztą jakiś pisiorski pasztecik na jedynce nabija odsłony :)
  Tylko kto cię wesprze jak Kamiński na urlopie? Jeden Oświat to trochę mało...
  Ale obiecuję ci, że Kamińskiego będę do wyborów oszczędzał, robi świetną robotę i zabawy trochę przy okazji jest :))
 • Polacy robią wrażenie wciąż niedoinformowanych w natłoku dezinformacji
  Jedynym wyjściem jest zorganizowanie prawdziwych wyborów parlamentarnych,w których wybierani będą posłowie polskiej ziemi i miast. Miasto lub ziema liczące 38 000 000 : 460 = 82609 mieszkańców powinno mieć w każdym parlamencie swego posła. Nie może być tak, że zawsze musimy głosować na jakiegoś głupka z zewnątrz, którego mi ta lub inna partia przywiezie w teczce. Będziemy wybierali jednego posła, ale będzie to nasz sąsiad lub sąsiadka.

  Tymczasem to, co dzieje się od 30 lat w Polsce trudno nawet nazwać wyborami, przypomina to raczej komunistyczne głosowania, które miały tylko jeden cel; - uzyskać formalne potwierdzenie faktu sprawowania władzy przez określony układ. Czyżby Polak ma prawo tylko głosować, a wyborów dokonują "programiści" poza krajem lub daleko od naszego miejsca zamieszkania.

  W tych okolicznościach nie dziwi niska frekwencja w wyborach parlamentarnych, ludzie po prostu nie wierzą, że mają one jakikolwiek wpływ na faktyczną władzę.

  Na dziewięciokrotne wybory parlamentarne począwszy od roku 1989 tylko trzy razy udało się nieco przekroczyć 50 % udziału. Każde wybory wygrała zdecydowanie partia "NIE-GŁOSUJĄCYCH" udawadniając tym samym potrzebę natychmiastowej zmiany prawa wyborczego w Polsce.

  Są kraje i pewne rodzaje wyborów, które wymagają dla ważności przekroczenia 50% frekwencji, przy zastosowaniu tej zasady okazałoby się, że w 6 na 9 przypadków mamy do czynienia z nieważnymi wyborami.

  I pomyśleć, że w wyborach do pierwszego parlamentu niepodległego państwa polskiego w 1919 roku frekwencja wynosiła około 85%, mimo że toczyła się jeszcze wojna o granice i warunki obiektywne były nieporównywalnie gorsze. Ale wtedy istniała powszechna świadomość, że mamy do czynienia z rzeczywistą niepodległością i że wynik tych wyborów zadecyduje o kształcie państwa polskiego.

  Kampania wyborcza do jesiennych wyborów trwa już od dawna i polega ona głównie na obrzydzaniu przez "polskie" media jakichkolwiek prób zmiany istniejącego układu rządzącego Polską, tego rodzaju akcja trwa już od trzydziestu lat i nic się w niej nie zmienia. Szykuje się zatem prolongatę władzy w rękach obecnej edycji reżimowego partnera, czyli PIS, lub tradycyjne przejęcie pałeczki przez PO przygotowującej już sobie drogę do następnej zmiany warty.

  I pomyśleć, że ten kontredans trwa już trzydzieści lat przy praktycznie biernej postawie społeczeństwa polskiego objawiającej się jedynie w pogardliwym stosunku do wyborów. Każde wybory wygrywa zdecydowanie partia "NIE-GŁOSUJĄCYCH". A przecież wystarczyłoby zmienić prawo wyborcze oraz podnieść poziom frekwencji nawet nie owych 85 % z roku 1919, ale choćby do 75 % ażeby raz na zawsze obalić skutki spisku „czerwonych z różowymi” z 1989 roku, lub obecnej zmowy PIS z PO.

  W celu podniesienia pozimu informacji należy zadbać aby portal neon24.pl w każdym tygodniu powracał do sprawy wyborów w Polsce.
 • @Husky 17:43:28
  http://i68.tinypic.com/28kreix.jpg
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:38:26
  //Tylko kto cię wesprze jak Kamiński na urlopie?//

  Na urlopie i piszę notki?
  Coś poszło jednak ne tak
  8-))))))
  pzdr

  http://jaka.neon24.pl/post/149580,mysia-na-neonie
 • @Autor
  PiS te wybory musi wygrać, bo to Kaczyński jest gwarantem i strażnikiem spłaty żydowskich roszczeń. Po wyborach machina ruszy z kopyta. W tej chwili trwa inwentaryzacja dóbr, a jak to wygląda?
  Skatalogowano obraz Jana Matejki jako mienie bezspadkowe Żydow, a wie ktoś dlaczego? Otóż Matejko, aby namalować ten obraz, kupił farby u sklepikarza, który był Żydem. Zatem kto inny mógłby być gwarantem realizacji tak absurdalnych roszczeń, jak nie Kaczyński?
  Niestety, ale Polacy biernie się temu przyglądają, bo ich własnością jest przechodzony Passat, czy Golf w garażu, a nie obraz z lubelskiego muzeum i niestety, ale coraz mniej Polaków wie, kim był Matejko.
  Malo kogo obchodzi Polska po prostu.
  W istocie nie ma najmniejszego znaczenia, kto wygra te wybory, a nie wygra ich przecież Konfederacja. Polacy bardziej swiadomie, lub nie, doprowadzają do kolejnego rozbioru swojego panstwa i tym razem finalnego i wątpię, aby dorośli do tego, aby w wyborach stawiac na Polskę, a nie na Niemcy, USA, czy Żydów. Jeżeli nawet sie przebudzą i przyjdą po rozum do głowy, to będzie za późno i jeżeli powstaną nowe ,,wozy Drzymały", to już nikt nigdy nie będzie uczył o nich na lekjach polskiej historii, bo ta historia po prostu się skończyła.
 • @Husky 14:47:35
  Dobry wybrów. Włosi są trochę podobni do Polaków. Prowizorki tam bywają stałe
 • @Jan Twardowski 07:51:56
  Oj, Matejko jednak jest kojarzony. Ale nie jego obrazy.
 • @Wican 09:50:38
  To z czym ma być kojarzony jak nie z jego obrazami, z chanuką?
 • @Jan Twardowski
  Jedni straszą PiSem inni sie cieszą z kolejnego programu tej partii.

  "Ciąża Plus" to kolejny program, który rząd PiS chce wdrożyć w trosce o potrzebujących. Jak donosi "Fakt", Ministerstwo Zdrowia przyspieszyło i chce, by projekt wszedł w życie jeszcze przed wyborami. To dobra wiadomość dla przyszłych mam...
 • @Jan Twardowski 10:19:45
  Nie zrozumiałeś. Masz do czynienia z młodzieżą? WIększość kojarzy Matejkę jako wybitnego malarza, ale to w stylu "Słowacki wybitnym poeatą był". Nie znają nawet Bitwy pod Grunwaldem czy Pocztu Królów Polski. Ale nazwisko kojarzą i więdzą, że to malarz.
 • @Oświat 10:24:16
  Czy aby na pewno? Państwo staje się właścicielem dzieci, a dzieci lda pieniędzy produkują menele,
 • @Oświat 10:24:16
  Ja piszę o rzeczach dokonanych przez PiS, czyli o faktach, gdybyś miał problem z percepcją, zatem nijak ma się to do straszenia.
  Skoro była świnia+, krowa+, to dlaczego nie ma być ciąża+ i tylko może kolejność powinna być odwrotna, zakładając, że chodzi tu o ciążę ludzką.
  Poza tym takich plusøw będzie jeszcze więcej. Morgan bank to zasobna instytucja finansowa, a w zamian za te plusy, wezmą sobie nie tylko obrazy Matejki, ale wszystko, co stanowi dzisiaj jeszcze mienie Polski.
  Liczy się rzeczywistość, a nie propaganda.
 • @Wican 10:46:41
  Dobrze zrozumiałem i sam nie wiem, o jaki obraz chodzi w lubelskim muzeum, który Matejko namalował farbami zakupionymi od Żyda, choć łatwo to ustalić. Młodzież, o której piszesz nie musi znać poszczególnych prac Matejki i wystarczy, że wie kim był, a Żydem nie był, a farby u Żyda kupił, a nie ukradł i to jest istotą sprawy, a nie to, czy ktoś jest koneserem sztuki. Dzisiaj obraz wisi w polskim muzeum i jest własnością Polaków, a Kaczelnik chce zmienić ten stan rzeczy i to poprzez NIK, ktørej był chyba niegdyś prezesem.
 • "Dlaczego nie opłaca się wygrać jesiennych wyborów?"
  -----------------
  To nie tak!
  Bez względu na to - kto wygrywa a kto przegrywa w tzw. demonkraturze - zawsze rządzi ten sam czarci pomiot, którego nikt - nigdy nie wybiera.
 • @Jan Twardowski 11:33:32
  Szefem NIK był Lech, nie Jarosław.
 • @
  Szczyt Bałkanów Zachodnich w Poznaniu. Spotkania i rozmowy z 14 szefami rządów w Europie.
  Angela Merkel, Theresa May już po pierwszych rozmowach z premierem Morawieckim.
  Po sukcesie ze zbudowaniem silnej koalicji w Brukseli, kolejny akt "izolacji" Polski.

  https://pbs.twimg.com/media/D-tbOGRW4AAezMJ.jpg
 • @zbig71 13:26:45
  To jakaś różnica jest?
  Family business, albo geszeft prędzej :)
 • Czy lemingoza to przyjmie do wiadomości czy będzie nadal bredzić o "drugiej Grecji"?
  NBP: w latach 2018-2019 zasoby złota banku centralnego wzrosły o 125,7 ton, do 228,6 ton; blisko połowa polskiego złota zostaje sprowadzona do kraju i będzie przechowywana w skarbcach NBP.

  (PAP)
 • @Husky 16:42:05
  "blisko połowa polskiego złota zostaje sprowadzona do kraju i będzie przechowywana w skarbcach NBP"
  Jest sprowadzana bo tak łatwiej jest to złoto upłynnić niż gdy leży w innym skarbcu za granicą, a poza tym jak znam życie i PISowców spora część wyparuje - kolejny dobry plan
 • @Husky 16:42:05
  Aby Żydzi nie musieli po świecie tego złota szukać. A twoja partia syjonistyczno-pruska(płacenie mercedesowi, popieranie Niemki, popieranie armii unijnej-Kaczelnik) kiedyś polegnie. I po tyg gamoniach, nic nie zostanie. Ich trzyma w kupie tylko kaczelnik i diety. Większość tych gamoni nigdy nie wykonywała pracy użytecznej społecznie, a co za tym idzie, niczego nie potrafią.
 • @Wican 17:38:22
  //kiedyś polegnie//
  kiedyś
  kiedyś
  kiedyś
  kiedyś
  i to jest tylko pewne
  kiedyś

  8-))))))
  pzdr.
 • @Jan Twardowski 15:11:13
  Tak, to jasne , tak dla porządku przypomniałem. Ciekawe, kogo,, kryły,, kaczory wtedy.
 • @Husky 16:42:05
  Do czasu, jak dobra zdrada przekaże to złoto swoim zwierzchnikom z Izraela.
 • @Wican 17:38:22
  Potrafią dymać podatnika. Taki Rysio Czarnecki jest idealnym tego przykładem .
 • @Husky 14:47:35
  "Zmieniam kraj Jadę do Italii"

  A cóż takiego złego jeszcze Ci Włosi sierściuchu uczynili że chcesz ich tak ukarać :))
 • @Husky 15:18:35
  "U idola bylem w domu juz raz"

  Chyba nie w domu a pod domem i tylko na kolanach na wycieraczce :))
  I w najlepszym wypadku po naciśnięciu guzika meldowałeś: "łubu dubu łubu dubu niech nam żyje przezes..." :)) :))
 • Niedobrze
  PiS - 48%
  PO+N+SLD+PSL+Wiosna - 27%


  Ooooniii mimimimi kakakakaża popopoppopozdrowić bbrattta.


  https://pbs.twimg.com/media/D-u3jXJWsAA0vpP.png
 • Wyznawcy PiSu to często
  zwykli zdrajcy, ale jednak dominują tam naiwniacy. Jednak nawet taki element chyba zrozumie, gdy coś mówi PiSiowski wiceminister finansów Skiba:"jeśli chcemy, aby poziom wydatków był zgodny z regułą wydatkową, to możemy powiedzieć: nie ma już możliwości, żeby wydatkować dodatkowe środki, nie ma miejsca na dodatkowe wydatki". A zabiedzeni umysłowo wyznawcy mogą roić o znakomitej sytuacji budżetowej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej