Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
477 postów 20767 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Refleksje po Marszu przeciwko s447

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak zwykle TVPiS, zwana w pewnych kręgach "narodową" albo (bardziej celnie) KurWizja

 

 stanęła na wysokości zadania. Oczywiście zadania wyznaczonego przez Biuro Polityczne wiodącej partii dowodzonej przez. "zwyklego posła". 

 Manifestacja ok. 20 000 polskich patriotów, przybyłych z całego kraju, protestujących przeciwko amerykańskiej ustawie mającej na celu wspieranie bezczelnych i bezprawnych żądań żydowskich dotyczących tzw mienia bezspadkowego okazała się wydarzeniem nie wartym najmniejszej uwagi. 

Nie lepsza okazała sie tuba "opozycji" czyli TVN. Ta stacja jednak mało mnie interesuje, na nią podatków nie płacę i niech sobie pokazują co chcą. Najbardziej rzetelną telewizja okazał sie znowu Polsat, fakt, który zaobserwowałem już dawno.

Jaka może być przyczyna takiego totalnego ignorowania ważnych wydarzeń? Bardzo prozaiczna. PO-PiS, idac łapka w łapkę w dziele niszczenia Polski robi wszystko, żeby do społeczeństwa nie docierały wiadomości niewygodne dla rządzącej kasty zdrajców i zaprzańcow. Wychodzą bowiem z założenia, że jak czegoś nie ma w glownych przekaziorach to to nie istnieje i nigdy się nie wydarzyło. Niestety w dużym stopniu mają rację bo tak zostało wytresowane społeczeństwo. Na szczęście mamy (póki co) Internet i chętni mogą czegoś się dowiedzieć.

Sama manifestacja była wydarzeniem budującym, poraz pierwszy na taką skalę łamano dotychczasowe tabu, zwłaszcza dotyczących stosunków polsko-zydowskich. Padły mocne słowa o żydowskiej mafii przemysłu Holokaust, bezprawnych wyłudzeniach. Oberwało się rządowi PiS, który, jak powiedział jeden z mówców - "co innego myśli, co innego mówi i co innego robi". Nie oszczędzono totalnej"opozycji", za rządów której podpisano tzw "deklarację terezinska". Ta deklaracja to był wstęp do hucpy, która rozwija się teraz na naszych oczach. Rząd PiS pod naciskiem coraz bardziej wkurzonej opinii publicznej robi jakieś werbalne wygibasy ale ani myśli uchwalić ustawę, formalnie zakazującą jakichkolwiek rozmów z żydowską mafią przemysłu Holokaust. Trzeba jasno powiedzieć, o czym zdają się nie wiedzieć rzadzacy, że każda deklaracja, nawet ustna, jest uważana przez żydów za wiążące zobowiązanie, egzekwowane przez nich z całą bezwzględnością. Niech za przyklad posłuży tutaj tzw "Deklaracja Balfoura", spisane na świstku papieru oświadczenie brytyjskiego ministra spraw zagranicznych (nieuprawnione), który darował syjonistom Palestynę. Coś jak Zagłoba Inflanty. Jednak ten świstek papieru był kamieniem węgielnym panstwa Izrael. Dlatego nie wolno lekceważyć ani podpisanej w Terezinie deklaracji ani ustawy 447.

Teraz, skoro nie da się już zamiesc sprawy pod dywan, do boju ruszy syndykat kłamstwa czyli Kurski i Sakiewicz wspierani przez Michnika i TVN. Dowiemy się z pewnością, że cała Konfederacja to twór złego kagiebisty z Kremla a PO-PiS to cudna, dziewicza lelija. Mam jednak wielką nadzieję, że da się na to nabrać jak najmniej Polaków i zagłosują na jedyną formację, która daje jakąś szansę na uratowanie Polski.

Czołem Wielkiej Polsce!

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Ta
  Cała opozycja totalna to kupa gówna i tyle. Właśnie w takich sytuacjach mogą Ludziska się o tym przekonać. A Kaczelnik i Morawer coś stękają przed kamerami, tylko nie wolno im powiedzieć zakazanego słowa: Żyd.
 • @Arjanek 11:42:58
  Następny esteta się znalazł :)
 • @Arjanek 11:42:58
  A co do "obowiązku" to masz rację! Każdy Polak powinien teraz obnażać mizerię PO-PiS i namawiać do głosowania na Konfederację. Niech się eskimosy bi "aryjczycy" wściekają, panie Arianek :)
 • WikiLeaks
  Ujawnia treść rozmowy ambasadora USA Asha i Kaczyńskiego, który zapewnił amerykańskiego urzędnika , że sprywatyzujemy wszystko i zapłacimy Żydom. Sprzedaż Lasów państwowych obiecywał Komorowski, który był wtedy Marszałkiem Sejmu. Jeżeli są jeszcze jacyś wyznawcy Kaczelnika , to są durniami.
 • @zbig71 12:18:42
  "Jeżeli są jeszcze jacyś wyznawcy Kaczelnika , to są durniami."

  Zaiste.

  Ukłony
 • @zbig71 12:18:42
  Dlatego PiS-PO jedno zło!
  Co do durniów to pełna zgoda.
 • @Jasiek 12:23:45
  A jak było z podpisaniem TL przez LK? Wyznawcom PiS wmawiano , że jak LK nie podpisze, to podpisze Tusk, co może być gorsze od śmierci. I te pisowskie głąby łykaly to jak młode pelikany.
 • @zbig71 12:18:42
  Nic nie rozumiesz.
  Kiedy lasy chciał sprzedać Komorowski to była oczywista zdrada a kiedy Kaczyński chce zrobić to samo to jest wyrazem realizmu politycznego.
 • @ Autor
  "...okazała się wydarzeniem nie wartym najmniejszej uwagi."

  Braun w wywiadzie dla Roli zwrócił uwagę, że podawano info o protestach żółtych kamizelek, kampanii wyborczej na Węgrzech i coś o chińskiej śpiewaczce...
  Aż nie mogę uwierzyć.

  5*
 • @Robik 12:29:38
  No jasne. Jak my oddajemy Polskę Żydom to jest to w imię polskiej racji stanu, a jak PO to w ramach zdrady i zaprzaństwa. Tak rozumieją wyznawcy Kaczelnika, zaliczasz się do nich?
 • @autor
  Komuniści teraz to się mogą od POPIS -owskich funkcjonariuszy medialnych uczyć stosowania totalnej cenzury i sekowania niewygodnego przeciwnika.
  Mało tego,że jest totalna blokada w mediach publicznych na Konfederację to w programie "Teraz Polska" który ma być ponoć dostępny dla wszystkich Polaków członkowie Konfederacji byli usuwani ze studia TV siłą przez ochronę a posłowi Konfederacji nie udzielono głosu .Też by go siłą usunęli ale poseł ma immunitet i nie mogli tego uczynić

  Jednym słowem mamy nową TV publiczną

  "Joseph Goebbels TV"
 • Autor
  20 000 to chyba tyle ile miał członków PiS kiedy szedł po władzę.

  20 000 z całego kraju to tyle co elita kadrowa. Na efekty poczekajmy kiedy wrócą do swoich środowisk.

  - Tym razem to elita duchowa znacznie silniejsza jak dawna pisowska, bo przede wszystkim ideowa, a więc i moralnie bezkompromisowa.

  Zwróciłem uwagę że kluby Gazety Polskiej też uczestniczyły po stronie Konfederacji. To chyba oznacza przełom.
 • @matterhorn 12:41:11
  Nie oglądałem ale już przed programem powiedziałem, że tak będzie i jak widać nie pomyliłem się.
  Tylko zdrajca, zaprzaniec albo ciężki idiota może głosować na żydo bolszewicki PO-PiS.
 • @miarka 12:45:15
  Już te kluby dostały bury. Że używali swoich banerów bez zgody swoich fuhrerków
 • @miarka 12:45:15
  Sakevycz twierdzi, że to była prowokacja.
  Przecież ideowy pisior nie może walczyć o Polskę. On ma walczyć o Polin i Ukrainę oraz stać na straży "sojuszy".
 • @miarka 12:45:15
  Kluby Gazety Polskiej nie uczestniczyły po stronie Konfederacji.
  Po stronie Konfederacji uczestniczyła jakaś ilość członków w/w klubów.
  Według opinii Gazet Polskiej to samozwańcy którzy bezprawnie zawłaszczyli klubowe banery. https://m.niezalezna.pl/270965-prowokacja-na-marszu-narodowcow-uzyto-falszywych-banerow-klubow-gazety-polskiej

  Tak więc nie tylko nie oznacza to żadnego "przełomu" a odwrotnie;oznacza dalsze zaostrzenie i wzrost wrogości w relacjach Konfederacja-PIS
 • W tzw. demonkraturze
  jakby się nie obrócić - to d*pa zawsze z tyłu - dlatego, że to okupant podsuwa tubylcom - na kogo mają głosować.
  Wniosek?
  Rzeczywiście - tu może chodzić o zapewnienie jak największej frekwencji w nadchodzących wyborach - bo jest to najprostszy wskaźnik demonkraturowego ogłupienia tubylców - a jednocześnie sprawdzian dla okupantów - czy okupują skutecznie.
 • @ikulalibal 13:01:02
  "Tak więc nie tylko nie oznacza to żadnego "przełomu" a odwrotnie;oznacza dalsze zaostrzenie i wzrost wrogości w relacjach Konfederacja-PIS"

  Ależ ja nawet nie dopuszczam "przełomu w relacjach Konfederacja-PIS". Ze zdrajcami już żadnych rozmów, a co mowa układów być nie może.
  Natomiast co do tych członków klubów to wciąż myślę że jednak "mleko się wylało", że jednak już tylko sprzedawczyki zostaną przy PiS.
 • @miarka 13:20:45
  Sondaże wykazują, że PiS ma cały czas przewagę nad resztą. Bo rozdają pieniądze, ale też Kaczelnik ma sporo wyznawców, nawet tu na NEON-e. Taki Oświat dostał resztki z pańskiego stołu i doznał orgazmu z tego powodu. O niejakim Kamińskim nie wspominam, bo to zadaniowana kreatura.
 • @zbig71 12:18:42
  Durnie , czy nie durnie... Nic to nie zmienia.
  Nigdy szczera prawda nie wygrała ze szczerym złotem...
  Nie mamy szans....
 • @miarka 13:20:45
  W tym sensie to owszem.Dzisiaj Rola mówił że po marszu dostał niemało telefonów od znanych polityków PIS którzy gratulowali mu udanej akcji a także solidaryzowali się z uczestnikami marszu.
  https://www.youtube.com/watch?v=7GTFut6KxlU

  Takie stanowcze odcięcie się PIS-owiskie wierchuszki od tej garstki klubowiczów co to "ukradła" banery oznacza jedno:PIS jest już " po słowie" z żydami w sprawie 447.
  Bowiem tylko taka sytuacja daje wyjaśnienie histerycznej reakcji PIS-owskiego estbliszmentu (działalność i wypowiedzi Sakiewicza,presja na polonijne środowiska w tym kluby gazety polskiej a nawet usuwania z wymienionych struktur)
 • @zbig71 13:34:00
  "Sondaże wykazują, że PiS ma cały czas przewagę nad resztą. Bo rozdają pieniądze..."

  Poraziło mnie parę dni temu rozgłaszane w Polsce iż PiS obiecuje w przyszłym roku każdemu emerytowi po 10 000 zł. A i kwota "wiarygodna", bo to coś jak wałęsowskie 100 milionów.
  Tego typu plotkę każdy zainteresowany przyjmuje w pierwszej chwili jako wiarygodną, więc to w świadomości emerytów musi robić masakrę i tylko niektórzy zobaczą w tym idiotyzm i obiecankę cacankę a głupiemu radość.
 • @miarka 13:49:39
  100mln Bolesława..... W końcu Kaczyński nam nastręczył Wałęsę na prezia, te 100mln wtedy zadziałało, to i teraz obiecanki działają.
 • @SZS 13:34:13
  Niestety, też mam takie przeczucie.
 • @miarka 13:49:39
  Podsypać trzeba parę miliardów, żeby zajumac bilion. Stara wędkarska metoda.
 • @Autor
  Nie brałem fizycznie udziału wmarszu, ale uczestniczyłem w na tyle, na ile pozwoliła mi tv wrealu24. Pierwszym odczuciem byławdzięczność dla organizatorów i uczestników tej ze wszech miar zacnej manifestacji. Polacy, którzy odważyli się zorganizować ten protest, zaslugują na miano nie tylko patriotów, ale i bohaterów narodowych.
  Konsorcjum bankowo - polityczne (żydowskie), postanowiło okrasc Polaków na nibagatelną, rekordową kwotę, ponad 300 miliardów dolarów.
  Nie jest to włamanie do banku, ani skok na samolot przewożący transport diamentów. Jest to precedens w historii świata, bowiem jest to skok na państwo i biorąc pod uwagę wartość łupu, to mamy do czynienia z największym skokiem w historii, bowiem nawet Żydzi nie okradli Egipcjan wg ówcześnijszych kursów, na tak olbrzymią kwotę.
  Można ukraść milion dolarów i dwa też, ale ukraść 300 miliardów dolarów, to nielada wyczyn.
  Znamiennym jest to, że nie będzie to bezprawny napad na bank, ale napad na instytucję jaką jest państwo i choć Polska utraciła status państwa już jakiś czas temu, to ten rabunek jawi się skokiem na ponad 36 milionów ludzi. Nie każdy sobie zdaje sprawę z tego, czym jest bilion pln, ale każdy, który sugeruje, że ustawa 477 nie zgraża Polsce, jest członkim złodziejskiej szajki.
  Tak olbrzymia kwota pieniędzy stanowi pokusę dla ścisle określonej grupy, która postanowiła okraść Polaków. Takiej operacji nie można przeprowadzić na poziomie kradzieży zdefinowanej w słownikach, bowiem żeby dokonać takiego czegoś, należy uruchomić służby specjjalne i nie jednego tylko państwa. Niestety, ale polskie służby siłą rzeczy muszą być zaangażowane w takich rozmiarów proceder. Kto kontroluje służby w państwie, tego nie trzeba nikomu tłumaczyć.
  Inicjatywa zawiązana, aby zpobiec okradzeniu Polaków, jest równoznaczna z przeciwstawieniem się całej akcji i dlatego - powtórzę - chylę czoła przed tymi, którzy ośmielili się dokonać próby ukrócenia tego bandyckiego procederu, bowiem postawili oni na szalę swoje życie.
  Reasumując, to kwota żydowskich urojeń zlikwiduje państwo polskie, gdyż celem tej grabieży jest właśnie likwidacja naszego państwa.
  Nie chodzi o to, cz POPiS ma pełne gacie, ale chodzi o to, że to Polacy mają mieć pełne gacie podczas gdy naród bandytów i odwiecznych zlodziei, chce nam ukraść państwo.

  Chwała Polsce, a wielką uczyńmy ją my sami.

  Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:03:02
  "Podsypać trzeba parę miliardów, żeby zajumac bilion. Stara wędkarska metoda."

  Zgadza się. Tylko że założywszy że jest tych emerytów 5 milionów to już nie "parę" a 50 miliardów, a to tyle co ponad podwójne 500+.
  Tyle nikt im nie pożyczy, na tyle podatków nie podniosą, tu już trzeba coś sprzedać ...
 • @Jan Twardowski 14:08:52
  Raczej kogo służby kontrolują i gdzie jest ich prawdziwa centrala? Oczywiście mam na myśli ,, naszych,, bezpieczniaków.
 • @zbig71 14:02:27
  No właśnie.
  A tak było pięknie do 90 roku. Wtedy żaden żyd nawet nie pomyślał, że takie "coś" można wymyślić.
  No, ale... pretensje do siebie.
  A swoją drogą nie do uwierzenia, jakie spustoszenia w mózgu może uczynić bigmak i koka kola.....
 • @Jan Twardowski 14:08:52
  Żydzi to "zdolne" bestie, sam Berni Madoff zajumal 50 mld $, także swoim pobratymcom. Dzielił się z Izraelem ale nie zdążył uciec tak jak Bagsik i Gąsiorowski i go przymknęli na ponad sto lat.
 • @SZS 14:46:47
  Ten plan zaczął realizować już KOR. Kto tworzył trzon KOR-u? Dzieci stalinowców i część tych, co zostali wywaleni po 68. Przy pomocy żydostwa zza oceanu i tamtejszych służb. Stracili władzę po 56 roku, a zwłaszcza po 68 i stanęli na głowie aby ją odzyskać.
 • @Robik 12:29:38
  "Kiedy lasy chciał sprzedać Komorowski to była oczywista zdrada a kiedy Kaczyński chce zrobić to samo to jest wyrazem realizmu politycznego"
  Tak jak słynne sejmowe weksle in blanco:
  - weksle PC to była sprawa honoru
  - weksle Samoobrony były nielegalne
 • Ad.Arjanek
  Nie widzę nic niechlujnego w powyższym artykule,a wręcz przeciwnie.Bardzo dobry artykuł:rzeczowo,solidnie,wyczerpująco,na temat,krótko i zwięzle.Lubię takie artykuły,dowiedziałam się z niego wszystkiego czego byłam ciekawa.Przy chronicznym braku czasu takie artykuły są bardzo cenne - 5+ .
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:47:41
  Tylko czy ta kasa się znalazła? Te 50mld?
 • @zbig71 15:13:26
  Ta co poszła do Israela na pewno nie. Ale najweselsze było to, że 30 baniek stracił pewien żydowski kłamczuch Elie Wiesel.
  Jednak jest trochę sprawiedliwości na świecie :))
 • @M i r i a m 15:06:01
  Dzięki Ci o Miriam :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:47:41
  Tutaj znajdziesz dużo lepszy numer:
  Żydowski skok stulecia na kasę Banku Polskiego - Dr A. Mandrela:
  https://www.youtube.com/watch?v=96zXd_iE0Tc

  I kto tutaj powinien płacić odszkodowania?
 • @zbig71 14:55:31
  Może nie przez KOR i nie po 68r.
  Problem zaczął się gdzie indziej i kiedy indziej.
  Między rokiem 66 a 67 sporo wyjechało ich z ZSRR.Po wojnie sześciodniowej tamtejsi żydzi poczuli taki zew przodków że postanowili wyjechać.A władze zamiast jak bóg przykazał zapewnić im dłuższą terapię zajęciową gdzieś w malowniczej syberyjskiej tajdze, nieostrożnie ich wypuściły.Jak się łatwo domyśleć żaden z "emigrantów" nie trafił do Izraela a do USA.Trafili na grunt bardzo dobrze przygotowany przez specsłużby.Wszyscy znaleźli zajęcie w strukturach działających wokół wówczas nowej a dziś dobrze znanej problematyki "praw człowieka"
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Jackson–Vanik_amendment

  http://berkovich-zametki.com/2012/Zametki/Nomer8/Kremer1.php

  Polski marzec 68 ,praską wiosnę 68,KOR, grudzień 70 itd należy traktować jako implikację tamtego wydarzenia.
 • Nie było w telewizji, oj, oj,
  czyli cała sprawa został zamieciona pod dywan,

  oczywiście, w kółku wzajemnej adoracji możemy się egzaltować, ale co to zmieni?
 • Chciałbym Cię zapytać, autorze,
  aby dać świadectwo prawdzie,

  jaki jest stosunek owych przypisywanych Żydom roszczeń, do całkowitej straty wynikającej z przekształceń własnościowych?

  ten współczynnik wyraźnie powie, jakimi jesteśmy frajerami.
 • @Jan Twardowski 14:08:52
  bez przesady, zastanów się, ile państwo straciło do tej pory od 1989 roku?
 • Przyjaciele
  https://twitter.com/m_uciechowska/status/1127334666023919616
 • @interesariusz z PL 17:00:20
  Jaki współczynnik to nie wiem ale tamta grabież już się stała i jedynie co można zrobić to nacjonalizacja. Z przyczyn oczywistych to raczej nierealne.
  Musimy zrobić wszystko, żeby następna grabież się nie udała.
 • @interesariusz z PL 17:02:22
  Czyli jeśli straciło więcej, to wałek pt. 447 jest uprawniony i mamy być jeszcze większymi frajerami?
  W tym rsecz, że gadać to każdy potrafi, ale żeby cokolwiek zrobić, aby zaradzić i zapobiec zagrożeniom, to już niestety niewielu. Stąd tez moja wdzięczność dla uczestników i organizatorów marszu.
 • Trzeba zacząć zbierać podpisy pod petycją
  W obecnej sytuacji należy zorganizować zbiórkę podpisów popierających projekt "ustawy Michalkiewicza".
  Będzie to miało kilka wymiarów:
  - pokarze faktyczny sprzeciw społeczeństwa wobec roszczeń
  -"pomoże" sejmowi podjąć właściwą decyzję (jeśli jej nie podejmie pokaże kogo rzeczywiście reprezentuje)
  - może stać się wiatrem w żagle Konfederacji
  - może być okazją do uświadomienia niezorientowanych o co idzie gra

  Pozdrawiam wszystkich serdecznie
 • @zbig71 13:34:00
  ,,Taki Oświat dostał resztki z pańskiego stołu i doznał orgazmu z tego powodu..."


  Oświat ostatnio prowadzi intensywne rozmowy o to by być nr 1 w swoim okręgu wyborczym z listy Konfederacji.
  Ale tylko jedynka, żadna dalsze miejsca nie wchodzą w grę i nie do EU a w następnych wyborach. W końcu jestem publicystą, autor poczytnych powieści, malarzem ( jeden obrazek nawet pokazałem na Neonie) rzeźbiarzem, podróżnikiem, i co tam jeszcze.
  I jestem gotów na ( ale tylko swoją) kampanię wyłożyć sporo kasy.
  Ponad to jestem jednak niektórym politykom znany i szanowany, jako patriota i Polak z dziada pradziada. Więc jakby co, to proszę trzymać za mnie kciuki.
  PiS– Po jedno zło
 • @Oświat 18:31:02
  Coś ty dziś palił? :))))
 • @Oświat 18:31:02
  "PiS– Po jedno zło"

  Do ADMINISTRACJI:

  Zgłaszam włamanie na konto OŚWIAT'a i pisanie w jego imieniu !!!

  Bo niemożliwe jest aby z dnia na dzień odidiocieć - samo obejrzenie "Tylko nie mów nikomu" dla TAKIEGO wiernego PIS'dzielskiego żołnierza to zbyt mało na AŻ TAKĄ przemianę
 • @Hades 18:50:43
  Też mam pewne podejrzenia, że konto Oświata ktoś z hakowal :)))
  Takie cuda się nie zdarzają.
 • @Oświat 18:31:02
  "malarzem ( jeden obrazek nawet pokazałem na Neonie)"

  Więc już będą dwa:
  http://i66.tinypic.com/dbprtl.jpg
 • @Jarek Ruszkiewicz, Hades
  Oczywiście najpierw do szpitala i do psychologa.
  Muszę odchorować i nieco się podleczyć, bo po takim ,,przejściu” powtarzam przejściu, nie jest lekko.
  Tym bardziej, że pojawiły się pod moim oknem nocą bojówki z transparentami, ,,Zdrajca, na szafot z nim”.
  Chciałem to zgłosić na policję, ale żona mi odradziła mówiąc, że może tylko mi się przyśniło.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Oczywiście, że należy wszystkich namawiać, by głosowali na Konfederację. Ja namawiam tu: https://gps65.neon24.pl/post/148883,na-kogo-glosowac-w-warszawie
 • smutne
  Panie Ruszkiewicz, w Polsce sytuacja zaszła tak daleko że bez rozlewu krwi nic Polacy nie zdziałają. Taka jest smutna prawda i sytuacja. Co gorsze, sytuacja jest bardzo klarowna, jak nie my im to i tak w późniejszym czasie oni nam krwi upuszcza. Wszystko to dla tego iż Polacy po prostu "przedobrzyli" swoim głupim cwaniactwem i mądralowaniem się, o pracy dla ogólnego swojego dobra nie wspomnę.
  Sam fakt że do Polski jedzie delegacja z Izraela w sprawie 447 świadczy o tym iż rząd polski jest lub będzie się dogadywał. Polacy zostali zdradzeni na najwyższym szczeblu.
 • @Oświat 19:22:03
  Kaczysci przyszli cię ukarać ?
 • @Janusz Kamiński 17:14:25
  W jaki sposób taka fotka uzasadnia, że to przyjaciele?
 • @Stara Baba 19:30:54
  Panie Babo, może jeszcze tak źle nie jest.
  Żydzi to tchórze, dobrze tupnac, wytargac za pejsy i uciekną. Bardziej obawiam się ich knowań politycznych i finansowych.
 • @Stara Baba 19:30:54
  "Sam fakt że do Polski jedzie delegacja z Izraela w sprawie 447 świadczy o tym iż rząd polski jest lub będzie się dogadywał. Polacy zostali zdradzeni na najwyższym szczeblu."

  No to będzie się działo. Bo jednak takie wizyty się uzgadnia, a więc zdrada tych, którzy zaprosili "rozmówców" już nastąpiła.
  Jutro już przynajmniej ich powinno w polityce już nie być.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:47:46
  Niech Pan ich nie lekceważy, Żydzi to nie tchórze, przynajmniej ci którzy chcą Polskę okraść. Umieją zabijać i zabijają nawet teraz i to w biały dzień
  na oczach świata. Rodzimi zdrajcy także nie mają już odwrotu, będą łapać się brzytwy.
  Moim zdaniem będzie jednak tak że wszyscy będą kraść Polsce i Polakom ich dobra jednak powolutku a rodacy z opuszczoną głową będą mówić że nie jest jeszcze tak źle bo im kury zostawili no i prąd umieją elektrowni ukraść.
  ... smutne.
 • @Stara Baba 19:58:03
  syndrom gotowanej żaby...
  My nawet nie zauważymy, jak nas ugotują.
 • @Oświat 18:31:02
  To Oświat chce umoczyć pyszczek w melasie? Ach, te pobory europosła.......
 • @Jan Twardowski 18:01:18
  jesteśmy frajerami, bo nie potrafimy być solidarni i sprawiedliwi,

  dlaczego walczyć akurat o tę kasę,

  ja popieram tę akcję tylko ze względu na walkę o dobre imię,

  a kasa ? upierać się o grosze, gdy się traci miliony ?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej