Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
477 postów 20767 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Czego boi się PO-PiS?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

No oczywiście Konfederacji się boi.

 

 Bardzo byłem ciekaw jak będzie wyglądał Marsz Suwerenności organizowany właśnie przez Konfederację. Do samego marszu mogło nawet nie dojść bo prezydent stolicy, niejaki Trzaskowski z PO chciał marszu zakazać nie podając żadnych rzeczowych argumentów. Dopiero sąd uchylił decyzję prezydenta ale i tak już zdążył się po raz kolejny skompromitować. Dziw to nad dziwy bo przecież ogólnie wiadomym jest, że sędziowie trzymają z totalnymi.

Podejrzewam, że (ale to moja prywatna teoria konspiracyjna) miał miejsce jakiś niecny pakt i PO poszła na rękę swoim przyjaciołom z PiS w zamian za wystawienie w wyborach samorządowych swojego niJakiego kandydata. PiS na wygraną w Warszawie i tak nie miał co liczyć ale nie utrudniał zbytnio życia Trzaskowskiemu. W Warszawie nawet E. Kopacz potrafi wziąć 3x więcej głosów niż sam naczelnik Kaczyński... W każdym razie PO-PIS zawsze głosuje zadziwiająco zgodnie gdy trzeba zaszkodzić Polsce.

Wracając jednak do samego marszu. Nie był on może zbyt liczebny ale wiadomo, majówka. To była raczej taka rozgrzewka przed manifestacją 11 maja gdzie najważniejszym motywem będzie sprawa ustawy 447 amerykańskiego Kongresu, majaca na celu wsparcie żydowskich uroszczen do mienia bezspadkowego. Także w tej sprawie PO-PiS solidarnie milczy i pali goopa.

Z mediów niewiele można było się dowiedzieć, TVPiS i TVN milczały jak zaklęte. Jedynie Polsat nie zaspał i wychodzi na to, że jest to jedyna rzetelna stacja w Polsce. Nie muszę chyba wspominać, że politycy Konfederacji są nieobecni w mediach głównego ścieku. Jedynie szczujnie Sakiewicza poświęcają im coraz więcej czasu wynajdując coraz to nowe "afery" z Rosją w tle. Ale nie ma się co przejmować, to też nieźle bo w Polsce antyreklama jest często bardziej skuteczna niż nachalna propaganda.

Do wyborów trzeba iść i zagłosować na Konfederację, nawet jeśli ten wyborczy sojusz wydaje sie egzotyczny i pewnie długo się nie utrzyma. Chodzi jednak o to, żeby odebrać jak najwięcej głosów PO-PiSowi by żadna z tych antypolskich partii nie mogła rządzić samodzielnie.

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Właśnie w TVPiS
  Kur-wizja powieliła bzdety Sakevycza.
  Brawo! Tak trzymać!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:58:10
  Muszą mieć cykor przed tym że przez tę całą Konfederację nie osiągną takiego wyniku wyborczego który pozwoliłby im tuż po wyborach podać Żydom na złotych półmiskach cały nasz majątek.
  Jeśli ludzie nie wezmą się w garść i masowo nie zagłosują na Konfederację,nie dlatego że jest najlepsza ale dlatego że nie jest PO-PIS-em. to sami sobie będą winni.I niech nie liczą że coś poprawię "potem" bo po majowych a zwłaszcza po jesiennych wyborach już nie będzie żadnego "potem".Potem będzie już finis Polonia
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:58:10
  Tak nisko upadli, że zapraszają Mariana Kowalskiego, który ostatnimi laty gorliwie zwałczał Kosiół Katolicki wraz z jakimś pastorem nowej wiary. Jak to się ma do głoszonej przez PiS tezy, że popierają chrześcijaństwo? No a krytyki to sie tak boją, że posuwają się do metod PO i jeszcze starszych https://wolnemedia.net/wladza-chciala-uciszyc-youtubera-z-badz-na-biezaco/ poczytajcie jak aresztowali p.Macieja, jego partnerkę i jak zastraszali.
 • @ikulalibal 20:12:36
  Mają cykora, oj mają :)
  I masz rację, jeśli teraz Polacy głupio zagłosują to będzie koniec.
 • @finka 20:18:36
  Kowalski nigdy mi się podobał.
  Metody PiS i PO niczym praktycznie się nie różnią.
 • !!!
  https://pbs.twimg.com/media/D5FWmhrW0AA2hp1.png
 • @ikulalibal 20:12:36
  Chciałbym nadmienić, że te wybory do PE nic nie znaczą dla przyszłosci Polski, wybory do kne-sejmu na jesieni będą kluczowe, by odzyskać Polskę dla Polaków.
  Teraz to chodzi o procenty potrzebne na jesień, a przy okazji karierowicze i darmozjady pchają się do koryta jewro- ero-pejskiego
 • @Wrzodak Z. 21:16:02
  No ale mieć do wyboru Różę Thun und Haende Hoch i np. G. Brauna, to ja zdecydowanie wolę P.Brauna.
 • Tak, tak.
  "Do wyborów trzeba iść i zagłosować na Konfederację, nawet jeśli ten wyborczy sojusz wydaje sie egzotyczny i pewnie długo się nie utrzyma."
  --------------
  Tzw. demonkratura tylko dlatego istnieje, ponieważ tubylcy nie są w niej w stanie - przejąć władzy. Ponadto w tzw. demonkraturze okupant może więcej w okupowanym kraju - niżby mógł nawet w jawnym zamordyzmie.
 • @demonkracja 21:57:38....Ponadto w tzw. demonkraturze okupant może więcej w okupowanym kraju.....
  Dokładnie.
  Frekwencja go uprawomocnia.
  Wzmacnia iluzję, że Polacy mają "państwo".
  A w rzeczywistości jest odwrotnie.
  Osoba prawna-państwo bankowe decyduje o osobie zrodzonej-człowieku.
  Aby to dostrzec potrzeba poświęcić trochę czasu na zastanowienie się.
  Jednak ten czas poświęcany jest na dyskusje o sondażach i w co kandydaci każą wierzyć swoim wielbicielom.
  Planującym głosować nawet nie przyjdzie myśl do głowy, że coś maga żądać od kandydatów.
  Spijają słodkie kłamstwa produkowane na wiecach, konwencjach lub telewizyjnych agitkach i wyliczają kłamstwa tych, którzy im "nie smakują".
 • Autor
  Środowiska narodowe będą zawsze zwalczane przez magdalenkowe konsorcjum. To było ustalone w Magdalence, albo przy okrągłym stole, przy którym zaledwie bodaj ośmiu zaledwie biesiadników było narodowości polskiej, a reszta to nie byli Chińczycy, czy Eskimosi.
  Ani Korwin, ani narodowcy w pojedynkę nie mają żadnych szans, stąd też uważam, że pomysł utworzenia Konferencji był genialny. Poziom poparcia już na tą chwilę jest obiecujący, ale trzeba się liczyć z tym, iż wszystkie lewackie łapy ruszą na pokład. Ważnym jest, aby popierać Konfederację, która może stanowić zalążek instrumentu, który realnie zagrozi POPiSowi. Porządanym jest, aby jak najwięcej prawicowych grup włączało się w konfederacyjne szeregi i mowa tu o małych, niszowych nawet formacjach, a kto żyw, powinien wspierać ten projekt, a przynajmniej nie przyprawiać konfederatom mordy, co ma miejsce i na Neonie niestety. Dzisiaj Polaków nie jest stać na nic innego i należy docenić inicjatywę, która ma realne szanse wskazania Polakom, że istnieje alternatywa dla obozu zdrady i zaprzaństwa.
  Pozdrawiam!
 • @Jan Twardowski 09:54:28
  Jest dokładnie tak jak piszesz. To cud, że środowiska tak różne potrafiły się porozumieć (bo zjednoczyć to za dużo powiedziane). W każdym razie wybranie konstrukcji konfederacji jest ruchem genialnym bo nie zamyka drogi nikomu. Dlatego PO-PiS tak robi w majty.
 • @Zbigniew Jacniacki 01:08:11
  Jaka frekwencja? Kodeks wyborczy nie wymaga żadnej frekwencji. Praktycznie zainteresowani mogą pójść i zagłosować na siebie.
 • Gramatyka od magika
  Władza nie nadesłała skryptu i Ruszkiewicz musiał sam pisać na zadany temat.
  Co z tego wyszło ... widzicie. Dwója -nawet jako rozprawka sześcioklasity.
  Tak to jest, jak nie chciało się zrobić matury.

  Instruktażowo popatrzmy na konstrukcję i układ tekstu:

  " Do samego marszu mogło nawet nie dojść bo prezydent stolicy, niejaki Trzaskowski z PO chciał marszu zakazać nie podając żadnych rzeczowych argumentów. Dopiero sąd uchylił decyzję prezydenta ale i tak już zdążył się po raz kolejny skompromitować."

  Jak wam się podoba zwrot - CHCIAŁ MARSZU ZAKAZAĆ. Nowatorski prawda? Brzmi trochę z rosyjska, więc pewnie w pewnych sferach się przyjmie. Twórczy umysł ten nasz koleżka ( tak, tak, to ten - Uczy się pilnie przez całe ranki ze swej żydowskiej pierwszej czytanki.)

  A kto mi powie - KTO ZDĄŻYŁ SIĘ SKOMPROMITOWAĆ ???

  Czaskowski z PO, czy sąd? A może Szpieg z Krainy Pomidorów?

  Istnieją wprawdzie pisarze dadaistyczni, ale tam jest prostota i jednoznaczność. A tu mamy potężne zakręcenie, czy nawet skołowacenie języka.
 • @Janusz Kamiński 11:50:45
  Cieniasie z dyni, to co robisz to stara metoda żydowskich trolli, jak nie potrafią zrozumieć tekstu albo im nie pasuje to zaczynają wydziwiac.
  Nie dziwię się, że nic do ciebie rebe nie dotarło bo prezentujesz mizerny poziom joszki z Londynu i zabiedzonego czyli dwóch wyjątkowych idiotów. To nie jest przypadek, że tylko im podobają się twoje grafomanskie wypociny.
  Ale nie bój się, nie wyrzucę cię stąd. Nikt tak jak ty nie ośmiesza PiSlamu i siebie samego. Komentatorzy też muszą mieć trochę rozrywki.

  PS. Gdzie kwity bucu z Kacka?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:36:50
  Jasne, że żydowskie trolle nochalu. Znasz się na tym, bo jesteś tam w zarządzie.

  Choćbyś nie wiadomo jak piszczał, to na naukę gramatyki, składni, stylu już za późno.

  Jak ci tekstu na czas nie podeślą, to wychodzą takie paszteciki.

  Marny jesteś okrótnie. Więdniesz w oczach jak byś miał stulejkę...

  Kwity chcesz? Mogą być z pralni? Kupię ci banana.
 • @ all
  Proszę pamiętać, że ważniejsze wybory są dopiero na jesieni.

  Właśnie napisałem w komentarzach pod tekstem http://wawel.neon24.pl/post/148731,konfederacja-31-mezczyzni-18-30-lat
  coś takiego:
  Proszę sobie przypomnieć do czego tak naprawdę dąży PiS. Wzorem Węgier dążą do większości konstytucyjnej i w konsekwencji zmiany konstytucji.
  Nie po to ta cała opozycja się kompromituje?
  Rozjebali nawet Kukiz'15 tylko po to, aby zniechęcić co poniektórych do szukania alternatywy dla staro-nomenklaturowych partii.
  A przy okazji, wciąż się toczy wojnę Polsko-polską na szkodę nas wszystkich Polaków.

  Oddajemy głosy na Konfederację Narodową i wkładamy kija w szprychy POPiSowi i całej reszcie.
  Najbliższe wybory to przedbiegi kwalifikacyjne. To jest naprawdę ważne, żeby osiągnąć bardzo dobry wynik, bo da to pewność do tegorocznego finału na jesieni.
  Ta cała lewa koalicja przystawek dla PO, może utrzymać się tylko do pierwszych wyborów. Mam nadzieję, że jak dojdzie do podziału miejsc na listach do polskiego parlamentu, to się oni wszyscy pozagryzają nawzajem.
  Tylko że wtedy, to PiS ze swoimi przystawkami nie powinien mieć tyle, aby móc samodzielnie rządzić.
  A to jest nasze zadanie- dać głosy KN.
  To i tak może się źle skończyć, nawet gdyby KN była drugą siłą w parlamencie, bo zdrajcy zawsze mogą się dogadać ponad narodem i dopiero zobaczymy prawdziwy POPiS.
  Trzeba walczyć i trzeba próbować.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @Janusz Kamiński 12:52:04
  "okrutnie" zwykle piszemy przez u otwarte. No ale takie jełopy jak ty piszą przez kreskowane. Gratuluję miszczu ortografii.
 • @wiedzajestwksiążkach 12:52:33
  //Właśnie napisałem w komentarzach pod tekstem http://wawel.neon24.pl/post/148731,konfederacja-31-mezczyzni-18-30-lat //

  Zaś mój komentarz zamieszczony pod pańskim komentarzem wstydliwie pan pominął.
  http://wawel.neon24.pl/post/148731,konfederacja-31-mezczyzni-18-30-lat#comment_1546003
  Znaj proporcjum, mocium panie ! Różnica między Węgrami a PIS-iorami polega na tym że Węgrzy mają ambicje niepodległościowe i starają się je realizować jak mogą.Daj im boże.
  A PIS-owczyki to zdrajcy rozkładającymi nogi przed OBCYMI tak szeroko jak nikt przed nimi.(Nawet za PO żydzi rościli sobie "tylko" 65 mld a za PIS już 300 mld bo wiedzieli że PIS da ile zażądają)
  A poza tym,czy ktoś kiedy widział przedstawicieli Węgier na "cudzym majdanie"? Nigdy. A PIS-owskie szuje -na każdym.
  Pis-owskie śmieci jak przystało na darmowe dupodajki jako jedne z pierwszych uznały już samozwańca Guaido
  https://dorzeczy.pl/kraj/92376/Kryzys-w-Wenezueli-Polska-popiera-Juana-Guaido.html
  a potem pisze się "Polska uznaje" -zgroza!
  http://wawel.neon24.pl/post/148731,konfederacja-31-mezczyzni-18-30-lat#comment_1546003
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:36:50
  Ja bym jednak optował za wyrzuceniem tego ,,okrótnego" trolla. Gostek sprowadzi każdą dyskusję do sakiewiczowego gówna. Po co zatem hodować takie coś na portalu?
  Ludzie patrzą!
 • @ikulalibal 13:05:33
  Pominąłem także odpowiedź na pominięty Pański, a także swój pierwszy i jeszcze inne.
  Dlaczego? Pominięte odnosiły się do aktu 447, co nie poruszane zostało w powyższym tekście.
  Poza tym podałem link i każdy może sobie sprawdzić o czym pisałem jeszcze.

  P.S. Napisałem też coś o pewnej przypadłości, która powinna być wstydliwa.

  TzT
 • @ikulalibal 13:05:33
  Poparli Guaido? To teraz powinni przenieść ambasadę z Magierowskim do Jerozolimy.
 • @zbig71 13:24:56
  Nie wiedziałeś? Już w lutym.Świńskie ryje.
 • @Jan Twardowski 13:09:30
  W tam. W końcu mamy wolność słowa. Jaki poziom to bydlątko prezentuje, to właśnie widać. W pojedynkę, albo nawet z Talbotem sakiewiczowni tu nie zrobi. Nawet Agnieszce S się nie udało, a była jednym z adminów.
 • @Jan Twardowski 13:09:30
  Dajmy mu się jeszcze bardziej "okrotnie" skompromitować :)
 • @zbig71 13:29:12
  No... Próbowała zawzięcie :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:01:43
  Widzisz - ja też chcę czasmi zrobić komuś przyjeność.Nawet złemu człowiekowi.
 • @wercia 11:50:28 Jaka frekwencja? Kodeks wyborczy nie wymaga żadnej frekwencji...
  Uprawomocnia w sensie politycznym. Jeżeli duża część społeczeństwa uczestniczy w głosowaniu, to znaczy akceptuje taki system.

  Dlatego tak dużo jest namawiania do uczestnictwa.
 • @Janusz Kamiński 13:56:04
  To zdejmij gacie i wypnij dupę przed Biedroniem. Zrobisz przyjemność złemu człowiekowi.
 • @Janusz Kamiński 13:56:04
  Tak sobie to tłumacz. Masz wyjątkową zdolność do samozaorywania.
 • @zbig71 14:07:04
  Kaczyński to też zły człowiek jest.
 • @zbig71 13:29:12
  Ja wiem, ale portalu szkoda. Od jakiegoś czasu był tu względny spokój. Czytelników z zewnątrz szkoda.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:18:09
  No to Kamiński ma wybór. W końcu Biedroń i Kaczelnik lubią otaczać się chłopakami.
 • @Jan Twardowski 14:23:35
  Tak, ale jak się go wywali, to czytelnicy stwierdzą, że na NEON-e jest cenzura. Także już lepiej jak taki Oświat pisze peany na temat PiS, bo mu kilka groszy wpadło. To także jest ilustracja, kim są zwolennicy Kaczelnika i ich patriotyzmu.
 • @Zbigniew Jacniacki 14:00:40
  Jak praktyka wskazuje, to wygrywająca partia zdobywa 1/4 głosów ogółu uprawnionych do głosowania. Głosuje ok.50%, częściej mniej. Czy to polityczna legitymizacja? To po pierwsze. Po drugie wygrywający mają w nosie frekwencję głosujących, przypominam przechwałki Tuska, że Polacy ich wybrali (ok.25%), zatem mogą robić co chcą z 75%, którzy ich nie wybrali. Ich interesuje frekwencja ale zwolenników, dlatego już Kwaśniewski dawniej znając wyniki mniej niż obecnie zmanipulowanych sondażowni, zachęcał do grilowania w dniu wyborów.
 • @zbig71 14:07:04
  Ciągle to samo. Ujawnij się chłopie, że chcesz w kakałko i przestaniesz się dręczyć.

  Pedały też mają życie.

  A nie tylko w dupę,w dupę.

  Onanizujesz się przy tym Zbigi? A gdzie masz paluszek?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:15:52
  Jak ja mam dopiero zdolność, to ty jesteś Pustynia Błędowska.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:18:09
  Nie jest.
  I to cię bardzo boli pachołku szatana.
 • @Jan Twardowski 14:23:35
  Chcesz spokoju?
  Ćwicz jak Putin jogę. Tą mongolską.
 • @zbig71 14:31:17
  No znowu pedalstwo...

  Zwal sobie.
 • @wercia 14:39:36
  Dziecko -ułamki w szkole olałaś i procenty też!

  Jak Wasz dobry człowiek Tusk podniósł Vat z 22% do 23% to o ile wzrósł ten podatek?
 • @Janusz Kamiński 12:52:04
  "Okrótnie"? Krótkie te kadry PiSlamu, skoro osoby tak kaleczące nasz jęzk, są używane. A jaki zuchwały? Zarzuca innym złą stylistykę, próbując odejść od meritum, a jednocześnie nie potrafi prawidłowo napisać prostego słowa .
 • @Zbigniew Jacniacki 14:00:40
  ale nieuczestnictwo, nie daje niczego. Kompletnie niczego. Wtedy nawet przyczułku w systemie się nie zdobędzie
 • @Jan Twardowski 14:23:35
  Spokojnie, Kamiński robi dobrą robotę. Jak mało kto potrafi zniechęcić do PiS.
 • @Wican 21:26:45
  Une już tak mają. Zresztą ją od niego nie oczekuję zrozumienia tekstu, to byłoby zbyt wiele. No ale za wszelką cenę chce "okrotnie" błysnąć.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:41:30
  Piękne słowo >> Une
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:35:35
  Talbota i Oświata nie zniechęci, ale całą resztę jak najbardziej. Stosuje ograne chwyty typu ,,wasz kochany Tusk,, Pachołek Szatana,, itd. No i oczywiście niezatapialny ,,agent Putina,,. Szkoła Sakiewicza się kłania.
 • @zbig71 23:13:55
  I tow. Targalskiego.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej