Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
621 postów 25796 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - Wasza mowa niech będzie: "Tak - tak, nie - nie". A co nadto, z zepsucia jest. Mt 5,37 PiS PO jedno zło!

Zbrodniarz wojenny ministrem w Israelu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Można dodać jeszcze parę adekwatnych określeń ale po co?

Jak zdolni są żydzi, zwłaszcza syjoniści, można zauważyć na przykładzie Avigdora Liebermana. Normalni przedstawiciele rodzaju ludzkiego, tzw. goje, mogą czasami zrobić karierę „od pucybuta do milionera”. Zdarza się bardzo rzadko ale jest to możliwe. Niech mi jednak ktoś wskaże, przykład, że wykidajło z jakiejś mołdawskiej speluny zostaje ministrem od wojny państwa posiadającego broń jądrową? A to jest właśnie przypadek Avigdora L.

 Nasi oficjele ostatnio unieśli się honorem bo nie mieli innego wyjścia. Zresztą jest to z pewnością ustawka wymyślona przez syjonistycznych żydów ze strony polskiej i izraelskiej. Wiadomo, wybory za pasem… Zaraz potem znowu razem będą palić hanukę i pluć na Iran oraz Rosję. Jak zresztą widać ta ustawka przynosi efekty, przynajmniej w Polsce. Jeśli ktoś zwątpił w PiS to teraz nagle widzi zdecydowany, honorowy rząd dbający o polskie interesy. Nic bardziej mylnego. Mamy do czynienia z następną, żydowską hucpą.

 Tekst na podstawie irańskiej Press Tv.

------------------------------------------------------------

 Były izraelski minister spraw wojskowych Avigdor Lieberman ponowił agresywną retorykę przeciwko Strefie Gazy, mówiąc, że następna wojna przeciwko palestyńskiemu ruchowi oporu działającemu w Strefie Gazy „ma być ostatnią”. Lieberman (na zdjęciu) powiedział, że ostatnie izraelskie oceny wywiadu wojskowego wskazywały, że reżim izraelski może uruchomić wielką ofensywę przeciwko Palestyńczykom w Strefie Gazy i na okupowanym Zachodnim Brzegu w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Powiedział, że ocena "jest całkowicie zgodna z moimi ocenami z zeszłego roku". "Teraz pytanie nie brzmi" Czy dojdzie do kolejnej konfrontacji z Hamasem w Strefie Gazy? "Ale raczej" Kiedy to się stanie? ".

 Nawet 60-letni lider partii Nasz Dom Izrael dokonał krytyki reżimu izraelskiego, twierdząc, nie wszczęcie wojny w Strefie Gazy i złagodzenie sankcji wobec Strefy oblężonej przez 11 lat jest „wzmocnieniem” palestyńskich grup oporu. Lieberman poszedł dalej i powiedział, że transfer środków z Kataru i paliwa do Gazy, a także poszerzenie jej obszaru połowowego, to są rzeczy, które służą do wzmocnienia Brygad Ezzedine al-Kassam , które są wojskowym skrzydłem ruchu oporu Hamasu. Minister miał oświadczyć: „Nie ma niewinnych ludzi” w Strefie Gazy, więc władze wojskowe nie powinny mieć żadnych skrupułów w bombardowaniu całej, gęsto zaludnionej Gazy.

 Były izraelski minister spraw wojskowych podkreślił, że poparcie społeczne dla Hamasu rośnie zarówno w Strefie Gazy, jak i na Zachodnim Brzegu. "Następne starcie będzie musiało być ostatnim starciem. Musimy zadać ciężki, nieproporcjonalny cios by złamać ich morale i pozbawić nadziei, że mogą nam się przeciwstawić i kiedykolwiek pokonać.” Powiedział Lieberman. Lieberman zrezygnował ze stanowiska 14 listopada, dzień po tym, jak Hamas i inne frakcje oporu uzgodniły zawieszenie broni w Gazie dzięki pośrednictwu Egiptu.

 Ogłaszając swoją decyzję na konferencji prasowej, były izraelski minister (pochodzenia mołdawskiego) określił rozejm w Gazie jako "kapitulację przed terrorem". Lieberman także stanowczo sprzeciwiał się temu, że Izrael pozwala Katarowi dostarczyć 15 milionów dolarów finansowej pomocy dla Gazy. "Nie jest tajemnicą, że istnieją różnice między premierem (Netanjahu) i mną", powiedział Lieberman. "Nie zgodziłem się na wpuszczenie pieniędzy z Kataru [do Gazy], ale musiałem pozwolić na to dopiero po tym, jak premier je ogłosił"

Izraelska armia często bombarduje Strefę Gazy wraz z cywilami, którzy są głównym celem takich ataków. Izrael rozpoczął kilka wojen na wybrzeżu Palestyny, z których ostatnia rozpoczęła się na początku lipca 2014 r. Agresja wojskowa, która zakończyła się 26 sierpnia 2014 spowodowała śmierć około 2 200 Palestyńczyków. Ponad 11 100 innych zostało rannych podczas tej agresji.Strefa Gazy jest oblegana przez Izrael od czerwca 2007 r. Blokada doprowadziła do obniżenia poziomu życia i bezprecedensowego poziomu bezrobocia i nieubłaganego ubóstwa.

 Reżim izraelski odmawia 1,8 miliona osób w Strefie Gazy ich podstawowych praw, takich jak swoboda przemieszczania się, miejsca pracy z odpowiednimi zarobkami, czysta woda, leki i odpowiednia opieka zdrowotna i edukacja. Warunki życia w Strefie Gazy zostały określone przez ekspertów ONZ jako "katastrofa humanitarna". Wszystkie rezolucje ONZ wzywające Izrael do usunięcia blokady w Gazie zawsze były lekceważone przez Izrael.

  https://www.presstv.com/Detail/2019/02/15/588641/Israel-Gaza-Lieberman

KOMENTARZE

 • @ Autor, All
  "„Nie ma niewinnych ludzi” w Strefie Gazy..."

  Obrazek ilustrujący jak kłamliwe są słowa tego ministra:

  https://fasttimesinpalestine.files.wordpress.com/2009/10/four-panel-map.jpg

  5*

  Ukłony
 • @ Autor
  Teraz spamuję z linkiem od BaldTV, który prowadzi do specsłużb z czosnkowych wzgórz:

  https://www.youtube.com/watch?v=rdvyV09WFvU

  Mowa jest o zamachach, pojawiających się nieścisłościach i o wyspie Utoya.
  A to przecież tylko wstęp do tego co przeżywają teraz Palestyńczycy, "dzięki" "naszemu" "sojusznikowi"...
 • Autor
  " Minister miał oświadczyć: „Nie ma niewinnych ludzi” w Strefie Gazy, więc władze wojskowe nie powinny mieć żadnych skrupułów w bombardowaniu całej, gęsto zaludnionej Gazy".

  Że też takie bestie w ludzkiej skórze mogą bezkarnie chodzić po świętej ziemi?
  Przecież wina-niewinność to kwestie z dziedziny sprawiedliwości, natomiast kwestia zabijania ludzi dotyczy dziedziny moralności. Moralność jest kwestią znacznie wyższego rzędu jak sprawiedliwość (nawet żeby coś mówił o prawie, to ono jest wartością znacznie niższego rzędu i od moralności i od prawa).
  Łaknąc i pragnąc sprawiedliwości można żyć i żyć, ale bez moralności w swoim otoczeniu, jak również w warunkach agresji się nie da. Mieszkańcy Gazy podjęli obronę konieczną. To ludzie moralni.
  - Jak Lieberman chce ich krytykować to niech najpierw zestawi swoją moralność z ich moralnością.
  - Bez tego to jest tylko sędzią we własnej sprawie, odstawia hucpę ze sprawiedliwości i jej celów, a nawet katów i ofiar zamieniając ich miejscami na użytek swojej, satanistycznej narracji rzeczywistości.

  To niemoralność musi być możliwie najsurowiej karana, nie niesprawiedliwość.

  Lieberman sam się tu przyznaje do swojego odczłowieczenia, bo tu nie o skrupuły ma chodzić a o sumienie, bo skrupuły to tylko tyle co skrupulatne trzymanie się litery prawa, a prawo nie sięga sfery moralności. - Natomiast sumienie jako element ludzkiej duchowości kontroluje przede wszystkim człowieczeństwo i moralność.

  Jak on to "ładnie mówi": "bombardować". Tylko jak się pomyśli że te bomby są wymierzone w żywych ludzi w gęsto zaludnione strefie, to już można to tylko skojarzyć z innym taki "ładnym słowem": "depopulacja". - Depopulacja jako ludobójstwo, a że konkretnie wymierzona w naród palestyński to i najgorsze ludobójstwo - genocide.

  I jeszcze jedno - jak to się "ładnie wiąże" z sprawą aktualnie wznowionej przez Netanjahu wojny żydowsko-polskiej. Jak mocno się tu rysuje analogia Polaków do Palestyńczyków, jak bardzo nam grozi to, co żydzi robią Palestyńczykom..
 • Jakieś dziwne skojarzenia się pojawiają, oglądając film z Gazy.Zupełnie tak jak na dokumentalnych filmach z Polski z
  39-45 roku.....
  https://twitter.com/i/status/1097823731819466752

  https://twitter.com/hashtag/Palestine?src=hash
 • Uwaga 21+
  https://www.dailymotion.com/video/x21hdy3


  https://www.google.com/search?rlz=1C1TEUA_enPL499PL516&q=Dead+Palestinian+children+foto&tbm=isch&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwivo_Xq8MrgAhVjoosKHXwdCfwQsAR6BAgGEAE
 • "Polska kontra Izrael"
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2095560407196940&set=a.766213886798272&type=3&theater
 • @Analityk 19:10:25
  Cebula? dlaczego symbolizuje nas cebula!!?? rozumiem kartofel albo ogórek kiszony ale cebula.
 • @Jasiek 16:37:17
  To jest temat, na który rzadko piszę komentarze. Zresztą co tu komentować? Qrestvo proste jak włos Mongoła.

  Wzajemne ukłony :)
 • @miarka 18:25:37
  Tak to jest Miarko jak ktoś się uważa za coś lepszego od reszty ludności planety Ziemia.
  Wychodzi na to, że nie jest "nadczłowiekiem" tylko "podczłowiekiem". Określenie "bydlę" obrażałoby pewne pożyteczne zwierzęta.
 • @ikulalibal 20:09:17
  To nie nas Polaków tylko Żydów. Rozgrywają nas między sobą.
 • KLUB INTELIGENCJI POLSKIEJ 04/02/2018 List otwarty – Podziękowanie dla Pani Ambasador Izraela
  https://www.facebook.com/adam.wilk.16/posts/152909959045281
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:17:26
  "Tak to jest Miarko jak ktoś się uważa za coś lepszego od reszty ludności planety Ziemia".

  Żeby być lepszym od kogoś to trzeba mieć jedno kryterium porównawcze co do dobra i co do moralności oraz człowieczeństwa którym to dobro musi służyć, czyli być służebnym.
  Trzeba mieć kryterium uniwersalne - jedno dla wszystkich, czyli bez względu na osoby i korzyści osobiste.
  Z tego, i ze znajomości żydów jakimi nam się pokazują wynika iż są ostatnimi którzy mogą mówić nie tylko obyciu lepszym, ale i choćby tylko dobrymi.

  Już kiedyś pisałem że jeden rabin ogłosił że każdy żyd jest dobrym człowiekiem. Na tej samej zasadzie to i szatan jest zawsze dobrym.
  Dla nich dobrym jest to co służy im, a nie moralności, nie człowieczeństwu.
  ŻEBY ŻYD BYŁ ZAWSZE DOBRY TO GDY ZROBI COŚ ZŁEGO, POWINIEN BYĆ NATYCHMIAST WYKLUCZANY Z NARODU ŻYDOWSKIEGO.
  A czy jest?
  Szatan dostał status persony non grata w niebie, teraz przyszedł czas na status persony non grata żyda w Polsce.

  Chcą żyć jak ludzie, niech się uczą pokojowych relacji z Arabami wkoło Izraela. Może ich przekonają że już są normalnymi, czyli sprawiedliwymi ludźmi. U nas już się nawojowali.
 • @miarka 23:36:35
  //Żeby być lepszym od kogoś to trzeba mieć jedno kryterium porównawcze co do dobra i co do moralności oraz człowieczeństwa którym to dobro musi służyć, czyli być służebnym.//

  To my, Polacy, wiemy. Une nie. Wyznają inne wartości.
  A najgorsze jest to, że infekują swoim sposobem myślenia innych. Nawet na naszym małym portalu (choć jak pokazują statystyki rośniemy w siłę) próbują. No ale czuwamy i w razie czego usuwamy :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:19:53
  "//Żeby być lepszym od kogoś to trzeba mieć jedno kryterium porównawcze co do dobra i co do moralności oraz człowieczeństwa którym to dobro musi służyć, czyli być służebnym.//

  To my, Polacy, wiemy. Une nie. Wyznają inne wartości."

  Właśnie. Te inne wartości to straszna zaraza. To wprowadzają sprzeczności wewnętrzne - cały potencjał przyszłych skłóceń, destabilizacji i samozatracenia jeśli tylko sobie pozwolić na ich tolerancję czy równouprawnienie.
  Tolerancji nie może być już tam, gdzie jest inne rozumienie dobra. Równouprawnienia tam gdzie nie może być tolerancji oraz gdy są to wartości nie podlegające żadnym handlom i kompromisom jak świętości, człowieczeństwo dojrzałe i moralność.
  Równouprawnieniu mogą podlegać tylko inne drogi do tego samego celu.
  Gdy te cele są inne równouprawnienia być nie może.
  Gdy te cele stają się innymi już w trakcie trwania łask tolerancji i równouprawnienia, obrona konieczna wymagają wycofania tych łask a więc i usunięcia tych osób które już na niewłaściwych dla nich pozycjach już przebywać nie mogą. W szczególności dotyczy to wycofania się z udzielonej im gościnności i udzielonego im zaufania aż po zerwanie z nimi wszelkich relacji.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:19:53
  Salut . https://www.wprost.pl/_thumb/9f/4b/17c149e336c882b4bf2ae8a7fcd5.jpeg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej