Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
477 postów 20767 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Konferencja w Warszawie - wstyd i poniżenie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak ogólnie wiadomo, nasz "wieczny" sojusznik uszczęśliwil nasz nieszczęsny kraj organizacją sabatu czarownic

 czyli organizacją sądu kapturowego nad Iranem. Wszystko oczywiście w imię "pokoju i bezpieczeństwa" na Bliskim Wschodzie. Zostało zaproszonych 80 państw, odpowiedziało 50. Nie wiadomo jednak jakiej rangi będą to urzędnicy. Zanosi się na totalną klapę bo nawet UE się wypiela a pani Mogherini ma akurat inne, ważniejsze sprawy na głowie...

Rzecz wyjątkowo paskudna, że nie zaproszono głównego zainteresowanego czyli Iranu, choć dziś Wiadomości TVPiS podały, że "Iran nie przyjął zaproszenia". No ale do kłamstw telewizorni już się przyzwyczaiłem. 

Jak zeznał w RMF vice geniusza dyplomacji Czaputowicza Polska za organizację tego skandalicznego zlotu nie dostała nic. Oprócz wstydu oczywiście. No i żeby zrobić jeszcze lepiej łaskę naszemu "wiecznemu sojusznikowi" w środę zasilimy amerykański przemysł zbrojeniowy kwotą 414 mln $ za następny złom, który w przypadku konfliktu, do którego tak zawzięcie dążą USA, zostanie zniszczony w 5 minut. Pocieszające jest jednak to, że tym razem mamy dostać także amunicję. 

Ale wróćmy do warszawskiego sabatu. Z "wielkich" zapowiedzieli swój udział vice Trumpa, sekretarz stanu USA i jakże by nie - sam główny rozgrywający czyli premier Israela. Swoją drogą to kpina z inteligencji obywateli, żeby o pokoju na BW dyskutowali ci, którzy są sprawcami i organizatorami wszystkich nieszczęść w tamtym rejonie świata... 

Zabraknie w Warszawie Rosji i Chin, czyli panstw, które mają bardzo dużo do powiedzenia na BW. Gdyby taka konferencja odbyła się gdzieś indziej to bym się tylko pośmial ale jako Polakowi jest mi wstyd, że mój kraj upadł już tak nisko... 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • w Warszwie będze konferencja o DU... MARYNY
  Przeklejam także tutaj:

  14 lutego w Soczi spotkają się Putin, Erdogan i premier Iranu - a więc w Warszwie będze konferencja o DUPIE MARYNY
  Ot co wyczytałem w prasie:

  Prezydent Rosji Władimir Putin spotka się 14 lutego w Soczi z przywódcami Turcji i Iranu, Recepem Tayyipem Erdoganem i Hasanem Rowhanim - poinformował w niedzielę rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow, cytowany przez agencję RIA.

  Nie podano więcej szczegółów na temat spotkania przywódców. W zeszłym miesiącu Putin powiedział, że zamierza zorganizować taki szczyt, by przedyskutować sytuację w Syrii - informuje Reuters.

  ... Szczyt w Soczi zbiegnie się w czasie z zaplanowaną na 13 i 14 lutego w Warszawie konferencją ministerialną poświęconą budowie pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie. Swój udział na niej zapowiedzieli m.in. wiceprezydent USA Mike Pence, amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo, premier Izraela Benjamin Netanjahu oraz liczni przedstawiciele państw arabskich.

  Według szefa amerykańskiej dyplomacji podczas konferencji w Warszawie szczególna uwaga poświęcona zostanie wpływom Iranu, państwa skonfliktowanego z Izraelem, w regionie Bliskiego Wschodu.

  Czyli bez udziału kompetentnego, by cokolwiek załatwić, przedstawiciela TURCJI ta konferencja "„Syjonistów, którzy chcą osiągnąć Światową Nadwładzę” będzie po prostu O DUPIE MARYNY, podobnie jak ta niedawna Światowa Konferencja w Katowicach O OCI(E)PLENIU KLIMATU...

  https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/590518,rosja-kreml-14-lutego-spotkanie-putin-erdogan-rowhani-w-soczi.html
 • @Berkeley72 21:28:18
  Dokładnie, o dupie Maryni. Ale co tam! Niech się wasal cieszy i jeszcze zapłaci za tę hucpe.
  Może choć panienki w Warszawie zarobią...
 • !
  //Zabraknie w Warszawie Rosji i Chin //

  Przede wszystkim zabraknie Iranu.
  I pomyśleć że w polskiej tradycji tkwi to aby konferencję w sprawie Polski ale bez udziału Polski,nazywać "cisem w plecy".
  Okazuje się że chroniczny brak okazji i cnota to zupełnie różne kwestie.
  Wystarczyło stworzyć nam okazję i już cnotę diabli wzięli.
 • @ikulalibal 21:39:36
  Cnotę to już dawno diabli wzięli.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:44:52
  Podstawowe pytanie może brzmieć– Czy uda się premierowi Nataniachu powołać koalicję do zbrojnego ataku na Iran?
  Jeśli się nie uda, będzie pokój i wygrana Iranu, Turcji, Rosji, Chin.
  Jeśli Izrael i USA wymuszą na sojusznikach akceptację do działań militarnych to trzeba będzie zadać kolejne pytanie– Jaka skala, jaki zakres i natężenie będzie miała planowana agresja?
  Innym ,,sukcesem” Nataniachu, może być jedynie blokada, sankcje, inne duperele, skierowane przeciw Iranowi, Rosji, Turcji, mniej Chinom.

  To wszystko jest dosyć ważne zarówno dla nas jak i dla światowego pokoju i z tej racji winniśmy obserwować i analizować wszelkie informacje i doniesienia w tym temacie.
 • @Oświat 22:05:48
  Decyzję już podjęto. A Polskę przy okazji upokorzono. "Dobra zmiana" i "wstawanie z kolan".
 • @Oświat 22:05:48
  Jest jeszcze jedno ale, głębiej. Granie pod stołem Rosji z Izraelem, oczywiście Polską. Dlatego asertywność wobec Kremla winna być symetryczna na kierunku Tel Awiw. Ale filosemickie wazeliniarstwo zaszło już tak daleko, że zbitka USrael knebluje dostęp tlenu do mózgów władzy w Warszawie, co może skutkować, że przy jakimkolwiek przekonfigurowaniu "interesów i transakcji" staniemy się bezwolnym terenem niewolniczym do łatwego przejęcia z rąk do rąk.
 • @Zygmunt Korus 22:40:17
  "...staniemy się bezwolnym terenem niewolniczym do łatwego przejęcia z rąk do rąk."

  Wtedy Błaszczak i Macierewicz będą nam słodzić jaka to Rosja jest piękna i wspaniała i jakim to jest strategicznym sojusznikiem dla nas i całego demokratycznego świata...

  A lemingi za nimi.

  Pozdro!
 • @ Autor
  "wstyd i poniżenie"

  PiS ;-(

  5*

  Ukłony
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:35:40
  Panienki zarobią - jedyny plus:)
 • Ciekawy artykuł w Financial Times
  https://wiadomosci.dziennik.pl/media/artykuly/590786,ft-warszawski-szczyt-ws-iranu-strata-czasu-prowokacja.html

  Charakterystyczne komentarze:

  ~tak to jest
  lewacki FT napędza i szczuje przeciwko rządowi prawicowemu, nazywając go zgodnie z lewackim zwyczajem nacjonalistyczny,

  [FT jest jednym z najważniejszych zachodnich gazet, szanowaną i czytaną w środowisku biznesu, ani lewicową ani prawicową.]

  ~Chrząszcz Kazimierz z Odbytomia Śl.
  FT powinien zostać zdelegalizowany natychmiast! NATYCHMIAST

  ~md
  A komu chce się przypodobać Financial Times? Ale jak wicenaczelnym jest tam Roula Khalaf...

  [Roula Khalaf jest rzeczywiście zastępczynią redaktora naczelnego, w Wielkiej Brytanii jest wiele osób na stanowiskach o blisko-wschodnim i azjatyckim pochodzeniu. Wytykanie im pochodzenia jest tam odbieriane tam jako wyraz kołtuństwa i rasizmu. Redaktor naczelny i dyrektor są rdzennymi Brytyjczykami]
 • Ot, co.
  Czy Polska idzie na wojnę? - Bąkiewicz o konferencji bliskowschodniej
  https://www.youtube.com/watch?v=Msu9K5wJmUU
 • @Pedant 00:29:37
  nie wiem, nie znam sie, zarobiony jestem...wydaje sie kolejne dziecko
  ale jezeli potrzebujesz bym wyjasnil Ci roznice miedzy prawakiem a lewakiem...bardzie chetnie...
  prawak - to klucz do kol...prawoskrestnych - takich anty...temu i temtemu
  lewak - to duza lyzka do zupy...chyba wiesz co to jest zupa...czy moze wiesz tylko co to "so" frytki?
  pozdrawiam
 • @autor
  Wstyd i poniżenie powinni odczuwać ci którzy się identyfikują z Polską pomagdalenkową. Ja osobiście nie czuję się związana z poczynaniami eliciarstwa, więc nie czuję ani wstydu ani poniżenia. Jedynie co mam dla nichjako Polka, to głęboką pogardę. Od 1989 jeszcze żadna ekipa tak sie nie szmaciła.


  Pozdrawiam
 • @Ślepa Mańka 05:01:49
  To prawda, że jeszcze żadna ekipa po 90 roku aż tak nisko nie upadła.
  Co gorsze to oni to robią z "Polską", "patriotyzmem", "sprawiedliwością" na ustach!
  Jednak wstyd gdzieś na dnie duszy odczuwa każdy Polak.
  Gdyby nasi rodzice dopuszczali się niegodnych czynów to nie wystarczyłoby się od nich odciąć mówiąc: "ja się ich wyrzekłem".
  Koniec końców to nasi rodzice a Polska jest naszą ojczyzną.
  Wiem, ja też nie utożsamiam tej władzy z MOJĄ ojczyzną.
 • ...
  Jutro poseł Winnicki organizuje w KneSejmie kontr-konferencję "Polska-Bliski Wschód: wczoraj, dziś i jutro"
  https://www.facebook.com/events/337278077112209/
 • @Ślepa Mańka 05:01:49
  No a Kwach, jak mu Buszmen na obiecywał, że jak Polska wyśle żołnierzy do Iraku i Afganistanu, to zrobi go (Sztolcmana rzecz jasna) 1szym sekretarzem ONZ, albo NATO? Choć mimo wszystko to było coś za coś. Tu faktycznie jest lizanie Jankeskiego rowa i dopłacanie do tego ,,zaszczytu,, Oczywiście naszymi pieniędzmi.
 • @Robik 06:17:14
  Ta ,, Polska patriotyzm sprawiedliwość,, tak obrzydną Polakom, że będą mieli dość tych haseł na dziesięciolecia. I wtedy już z kopyta ruszy budowa Polin.
 • @zbig71 07:12:44
  Też tak myślę! Niestety...
 • Konferencja w Warszawie jako wstyd i poniżenie to zbyt mocno powiedziane
  Co jednak nie zmienia faktu, że ta sytuacja jest dla Polski bardzo niefortunna.

  Iranowi = dzisiejszemu państwu tak nazwanemu, Polska w kontekście historycznym winna jest wdzięczność. Nic mniej i nic więcej dzisiejszemu Iranowi, poza wdzięcznością za okazanie ludzkich uczuć w postaci przyjęcia przez ówczesną Persję (de-facto będącą w tamtym czasie = wtedy ---> pod kontrolą Wielkiej Brytanii) w postaci przyjęcia "polskich dzieci" na pewien czas (+/- 2 do 3 lat) nie jesteśmy dzisiejszemu Iranowi winni.

  Jednakże już sam fakt, że w kontekście historycznym wdzięczność Persji/Iranowi winni jesteśmy, w sensie i wymiarze "jeden naród/kraj drugiemu narodowi/krajowi" to obecnie (teraz) wszelkie sprawy, problemy i konflikty tamtego regionu w relacji do IRANU absolutnie nie powinny Polski (politycznie) interesować.

  Konflikty polityczno/militarne tamtego regionu, bezsprzecznie nie będąc Polski "sprawami" - powinny dlatego pozostać poza naszym zainteresowaniem.

  Organizowanie takiej konferencji w Polsce, jest olbrzymim błędem polskiego rządu i wyrazem niekompetencji i nieodpowiedzialności (jeśli i nie skrajnej głupoty) pożal się Boże tzw. "polskiej dyplomacji".

  Polska do zyskania nie ma nic.

  Do stracenia zaś ma twarz.

  A to jest w świecie polityki międzynarodowej i dyplomacji jak historia nas uczy (a przynajmniej powinna) często bardzo, bardzo wiele!
 • To jest najczystszej wody
  Q.R.E.S.T.V.O.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:30:12
  .
  Jedna mała bakteria potrafi zabić słonia.
  .
  https://cdn.pixabay.com/photo/2016/09/25/08/33/art-1693282_960_720.jpg
  .
  Jedna mała trójka parzysta w systemie demokracji potrafi zabić cały naród.
 • @Fatamorgan 07:38:37
  Organizowanie takiej konferencji w Polsce, jest olbrzymim błędem polskiego rządu i wyrazem niekompetencji i nieodpowiedzialności (jeśli i nie skrajnej głupoty) pożal się Boże tzw. "polskiej dyplomacji"Polska do zyskania nie ma nic.

  Do stracenia zaś ma twarz. Tylko że wykonanie rozkazu nie jest błędem. Od 89r to straciliśmy nie tylko twarz, ale nawet dupsko.
 • @Arjanek 07:38:59
  To Netanyahu zabiega o względy p. Putina i FR, a nie odwrotnie. Rosjanie po prostu grają na wszystkich fortepianach polityki światowej, tak jak Chiny i USA.
 • Polski rząd nie jest Polski on jest klasycznie kolonialny.
  Decyzje o Polsce zapadają poza granicami Polski.
  Polska swoją twarz straciła natychmiast po przejęciu władzy przez solidaruchów.
  Wystarczy przypomnieć stanowiska "Polski" w sprawie Czeczenii, Gruzji, Jugosławii, Iraku, Afganistanu, Libii, Syrii, Ukrainy, dzisiaj Wenezueli i wreszcie Iranu.

  I niczego nie trzeba dodawać.. wszystko jasne..

  Jedno jednak trzeba dodać .. te wszystkie decyzje "polskich elyt" to nie są decyzje Narodu Polskiego. Naród Polski z tymi decyzjami nie ma nic wspólnego.... Naród Polski jest wręcz ofiarą tych decyzji.

  I będzie tak dopóki ktoś nie wywali na śmietnik historii rządzących solidaruchów popierających wprost globalne zbrodnie globalnej mafii żydowskiej na narodach świata.

  Nie wolno mylić woli zniewolonego Narodu Polskiego z wolą jego okupantów kolonizatorów, namiestników okupantów.
  ... Na taką mądrość innych narodów w stosunku do Narodu Polskiego mam nadzieję.
 • @Fatamorgan 07:38:37
  "Organizowanie takiej konferencji w Polsce, jest olbrzymim błędem polskiego rządu i wyrazem niekompetencji i nieodpowiedzialności (jeśli i nie skrajnej głupoty) pożal się Boże tzw. "polskiej dyplomacji". "

  Z tym nierządem nikt nawet nie konsultował organizacji konferencji na polskiej ziemi. Dostali polecenie i zaczęli się przed Polakami prężyć jacy to oni ważni w oczach "sojusznika", który de facto traktuje ich jak ścierki do kurzu. Dla koryta zniosą wszelkie poniżenia zewnętrzne, a odbiją to sobie na nas.
 • @wercia 09:58:27
  Dokładnie tak, ale ,,nasi,, ogłoszą to jako kolejny sukces dojnej zmiany. Już widzę, jak Juda z głupkowatym uśmieszkiem lansuje się wśród swoich mocodawców.
 • @Oscar 09:57:55
  Przejęciu władzy przez ,, Solidaruchów,,? Raczej przejęciu zewnętrznych znamion władzy przez agentów gen. Kiszczaka, który to wybrał ich do okrągłego stołu jako ,,strony społecznej,,
  SB jakąś weryfikację przeszła, ale wywiad wojskowy przeszedł transformację ustrojową w szyku zwartym i do 2006 roku nawet nikt im nie fiknął. I nie sądzę, aby Macierewicz im coś poważnie zaszkodził po 2006r.
 • @Autor
  Rządzący w Polsce PIS przygotował pakiet ustaw które mają być w najbliższym czasie uchwalone.A że jest to rok wyborczy to niezręcznie było by posłom PIS-u pielgrzymkować na kolanach do Izraela w celu akceptacji ustaw i wskazówek ,które z ustaw można przyjąć,które odrzucić a które poprawić.
  Jak głosi pewne powiedzenie"nie może góra do Mahometa" to Mahomet w osobie Bibiego N.przybędzie do góry gdzie osobiście i na miejscu pod czujnym okiem swoich zaufanych doradców przejrzy ustawy i zrobi odpowiedni porzadek.
  No i sprtni judejczycy upieką dwie pieczenie na jednym ogniu a Polacy znów pozostaną z reką w nocniku
  I TYLKO POLSKI MI ŻAL
 • @matterhorn 11:09:55
  a to sprytni "judejczycy" nie znają jeszcze poczty elektronicznej ?
  Muszą osobiście na wielbłądach przywędrować do swojej kolonii by sprawdzić te ustawy ?
  To jakieś bzdury.
  PIS uchwala tylko dwa rodzaje ustaw.
  Ustawy które ma uchwalić na polecenie judejczyków
  Ustawy dla których ma pozwolenie na ustanowienie od judejczyków.
  Nie Naród Polski zatwierdza ustawy ale judejczycy...
  zresztą część tych ustaw pewnie piszą sami judejczycy bo tak jest prościej
  lokalni namiestnicy realizują tylko stronę techniczną.. przeprowadzenie przez sejm , opublikowanie.. wykonywanie.
 • @Arjanek 11:33:04
  Fakt że spotkanie jest w Polsce pokazuje jak bardzo skurczył się zasięg oddziaływania globalnej mafii żydowskiej jak bardzo spadła liczba wasali czyli "sojuszników".
  Zostały już tylko trzeciorzędne kolonijki bez żadnego gospodarczego, wojskowego i politycznego znaczenia.

  Polska solidaruchów w tym towarzystwie to policzek prosto w twarz Narodu Polskiego.
 • @Arjanek 11:33:04
  A dlaczego ma mi być wstyd?
 • @Arjanek 11:33:04
  "symbolicznym zakończeniem będzie spotkanie 21 lutego KGB_sty Putina z talmudzistą Netanyahu w Moskwie, gdzie jak zwykle dobiją targu"

  Nie wiem jaki to "talmudysta" z Netanyahu. (W przeciwieństwie do Pana ja traktuję Talmud poważnie i nawet z pewnym respektem) ale widzę w trzech spotkaniach pewną optymistyczną logikę, ponad-partyjną i ponad spiskową.

  Na bliskowschodniej szachownicy, ruchy są określane przez dwóch graczy, Tel-Awiw (najpotężniejszy gracz czyli USA, w tym rejonie uwzględnia interesy swojego sojusznika, który podpowiada podejmowane kroki), oraz Moskwa (która chociaż znacznie słabsza, jest w pozycji aby koordynować
  działania Iranu, Turcji i Syrii).

  1. Tak więc Stany organizują spotkanie swojej koalicji w Warszawie, u najwierniejszego sojusznika, a więc w miejscu symbolicznie i dyplomatycznie najkorzystniejszym.

  2. Rosja organizuje przeciwstawną konferencję przeciwstawnej koalicji na swoim terenie, w Soczi, miejscowości będącym oknem wystawowym dla świata.

  3. Trzecim spotkaniem, kulminacyjnym mają być rozmowy Netanyahu i Putina w Moskwie, gdzie obie strony zademonstrują swoje atuty i osiągnięcia oraz będą próbować uzgodnić nowy ład, akceptowalny dla wszystkich stron (których inaczej nie dałoby się zgromadzić przy jednym stole).

  Wynik tego wszystkiego może być zaskakująco pozytywny, chociaż może to spełznąć na niczym. Trzeba więc trzymać kciuki i może pomodlić. Chcemy pokoju i sprawiedliwego kompromisu, czyż nie?
 • @Pedant 12:32:51
  Tak sobie to tłumacz :)
 • @Arjanek 13:09:37
  Mylisz się, to Rosja rozdaje karty na BW.
 • @Arjanek 13:09:37
  "Daj Pan spokój..., jeśli pan nie zna moich poglądów co sądzę o takich żydowskich "teatralnych konferencjach", wystarczy poczytać tytuły moich notek i wszystko będzie jasne. "

  Znam Pana poglądy bardzo dobrze, bo czytałem i rozważałem teksty źródłowe.

  Mogę nawet Panu zrobić wspaniały prezent, rekomendując świetną ksiązkę, która
  objaśnia korzenie i wewnętrzny sens tego w co Pan wierzy:

  George Mosse: "Kryzys ideologii niemieckiej. Rodowód intelektualny Trzeciej Rzeszy"

  Autor bardzo obiektywny, opisuje rozwój idei volkizmu bez uprzedzeń, wnikliwie i nawet z pewną dozą sympatii. Spodoba się panu.
 • @Oscar 11:46:58
  Krótką masz pamięć.Moze Ci przypomnieć jak to było z ustawą o IPN?

  Ustawa już była uchwalona przez Sejm a po wielkim aj-waj judejczyków urzędnicy PIS-U szybko udali się na wycieczkę do Izraela celem wniesienia poprawek.
  Więc teraz już poprawek nie będzie a wszystkie ustawy mają być do wglądu przed uchwaleniem i wiedz,że takich dokumentów nie wysyła się mailem tylko pocztą dyplomatyczną ,albo osobiście się dostarcza na kolanach.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:12:21
  "Tak sobie to tłumacz :)"

  Tak sobię próbuję wytłumaczyć. Z natury jestem pesymistą, ale nie wykluczam z góry optymistycznych wariantów.

  Otóż uważam, że ponad zgiełkiem egoistycznych emocji, politycznych zacietrzewień, intryg i okrucieństw, jest coś takiego jak immanentna (także nie wykluczając Opatrzności Bożej) logika procesów historycznych .

  "Więc kimże w końcu jesteś?
  - Jam częścią tej siły,
  która wiecznie zła pragnąc,
  wiecznie dobro czyni."
 • @Pedant 13:29:17
  Zazdroszczę Ci tego optymizmu.
  Ja jestem pesymista tzn optymista twardo chodzący po ziemi :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:13:37
  "to Rosja rozdaje karty na BW."

  Jest za słaba na to, ale jest wystarczająco sprytna aby te karty rozgrywać. Jak w brydżu. Izrael zresztą też.

  https://s3.amazonaws.com/lowres.cartoonstock.com/entertainment-bridge-bridge_games-games-board_games-sings-ear0964_low.jpg
 • @Pedant 13:35:32
  Jak zwał tak zwał, nie będę się kłócić. Ale jedno jest pewne, bez Rosji nic już się nie zrobi na BW. Doskonale wie o tym Netanyahu, dlatego tak często pielgrzymuje do Putina. Trumpa może ustawić przez telefon.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:44:38
  "Ale jedno jest pewne, bez Rosji nic już się nie zrobi na BW."

  Używając analogii brydżowej, na Bliskim Wschodzie jest czterech graczy:

  Izrael z partnerem mającym najlepsze karty czyli Ameryką

  oraz Rosja z podzielonymi krajami BW, które próbuje organizować

  Dlatego potrzeba dwóch przeciwstawnych konferencji oraz trzecia konkludująca.
 • @Pedant 13:54:40
  Upierasz się przy tej konferencji...
  Nie przekonasz mnie, to największa plama wizerunkowa jaką pamiętam. Tym bardziej, że to nie my wymyslilismy. Potraktowano Polskę jak meline gdzie można pochylać i pociupciac.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:00:23
  Plamą jest sposób jej zwołania w Polsce.
  a prawdziwą plamą będą ustalenia.. czyli konkluzje.
  u już wiadomo jakie będą...
  Izrael już napisał zapewne te "konkluzje"
  Trzeba tyko przepisać i odczytać przed mikrofonem.
  Kogo Izrael wytypuje do czytania ? Kogoś kto umie gadać po angielsku.
  Konkluzje zaczną się od .."Społeczność międzynarodowa"...potępia, sprzeciwia się agresji Iranu ..... popiera humanitarne wysiłki Arabii Saudyjskiej w Jemenie..itd itp w tym stylu.
  Rosji nie dotkną za bardzo bo Izrael chce mieć dalej dostęp do ucha "Putina".

  Izrael chce mieć po prostu podkładkę po swoje działania w postaci aprobaty "społeczności międzynarodowej" czyli resztek wasalów którzy jeszcze się nie uwolnili z uścisków globalnej mafii żydowskiej.
 • @Oscar 14:15:44
  100 % racji.
  Odczytanie wniosków dadzą pewnie jakiemuś idiocie z Polin. Żeby nasz "autorytet" jeszcze bardziej wzrósł.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:19:54
  hehe pewnie tak.
 • WPS
  A który z panów był dzisiaj na demonstracji przed ambasadą USA w Warszawie? Bo " opór" z pozycji fotela przed komputerem niewiele znaczy.
 • @stanislav 15:02:39
  Ja mam ciut daleko. Poszedłbym z dziką rozkoszą :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:25:42
  Przypominam sugestie:
  USA wycofają się z BW. Izrael upadnie - może być "miejsce ucieczki" dla Chazarów w okolicy Odessy. W zamian Rosja wycofa się z Wenezueli.

  A Polska, jak zwykle , nadstawi d...

  PS. Napadałeś i dalej to robisz, na Waszczykowskiego. A ten miał jeszcze pewne obiekcje. Może dlatego był tak atakowany?
  Wyjaśnij!!!
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:55:46
  Gdzie ja napadam na San Escobara?
  W notce jest o Czaputowiczu.

  To pierwsze co piszesz to bardzo prawdopodobne ale z Wenezueli Rosja nie ustąpi. Choćby dlatego że Chiny nie odpuszcza.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:00:22
  "ale z Wenezueli Rosja nie ustąpi"

  Jak się będzie jej opłacać to ustąpi.

  Na przykład w ramach podziału stref wpływów, albo aby wciągnąć konkurenta w grzęzawisko.

  To jest zimna gra a nie popis próżności i urazów.
 • @Pedant 16:23:53
  Oczywiście że nie. Rosja wielokrotnie ostatnio udowodniła, że potrafi poczekać jak trzeba. Ale Zachód nie ma nic do zaoferowania czego by Rosja nie mogła wziąć sama. Taka smutna rzeczywistość...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:00:22
  Izrael nie ustąpi to fanatycy. Oni zażądają wycofania się Iranu na Syberię albo dalej...zażądają ustanowienia strefy bez Iranu na 200 km od Izraela... a w strefie baz pokojowych wojsk wojsk USA.
  To będzie podkładka dla USA by się nie wycofać skoro społeczność międzynarodowa błaga..

  Z drugiej strony Rosja nie odda ani BW ani Wenezueli.
  Na BW Rosja ma za sobą same atuty (poparcie milionów zgnojonych przez USA i Izrael narodów Iraku, Syrii, Libii a nawet Afganistanu)
  BW jest już Rosyjski a konferencja w Polsce to dramatyczna próba odwrócenia tego procesu przez Izrael.

  Wenezuela to kolejna koncepcja globalnego bandyty na przeżycie ..
  Globalny bandyta bez globalnej grabieży nie jest w stanie przeżyć.
  W Ameryce łacińskiej nastroje społeczne są takie same jak na BW.
  (wszyscy nienawidzą globalnego bandyty) a zamach stanu w Brazylii nie zmienia nastrojów społecznych a wręcz je wzmacnia (kolejne upokorzenie Narodu).
  Była partyzantka w Columbii już zapowiedziała wznowienie działań bojowych gdyby Columbia napadła na Wenezuelę.

  Dla globalnego bandyty Ameryka łacińska to podobnie jak BW istne gniazdo os. Europa też dryfuje w tym kierunku...Chiny, Koree obie podobnie..
  Japonia podnosi głowę po 70 latach okupacji.... Indie też zezują za wolnm Światem, Turcja jako pierwsza złamała sojusz NATO i zmieniła strony..

  Globalny bandyta wie co do gniazdo os (Wietnam, Afganistan, Syria..)
  nie ma ani sił ani środków ani przyzwolenia własnego społeczeństwa ...na to by wkładać zakrwawioną łapę do kolejnego gniazda os.
  Rosja ze swojej strony dba by to gniazdo os mogła dotkliwej żądlić w samoobronie.

  Mafia jest praktycznie sparaliżowania ... nie maja ruchu który lubią najbardziej (napaść i ograbić bezkarnie).
  Wszystko c może teraz zrobić to obalić Trampa zwalając na niego wszystkie swoje klęski... ale i tu ryzykują uruchomienie kolejnego gniazda os czyli wojny domowej w USA... a to oznacza koniec mafii bo mafia bez siły militarnej USA nie wiele znaczy..

  Putin fantastycznie szachuje mafię na wszystkich frontach.
  pewnie nie sam ale ma dobry zespół..i sojuszników za granicą...

  Nie wiem tylko jak odbędzie się upadek globalnej mafii ...
  odbędzie się on w USA a potem w Londynie (po Brexicie Londyn zacznie konanie) .. Rewolucja w USA, okrągły stół, podział na suwerenne stany ?
  Stawiam na podział na suwerenne stany (niektóre atomowe, niektóre lewicowe inne prawicowe).
 • @Oscar 16:47:47
  .. do Brexitu zostało 1,5 mca... będzie trwardy...
  Irlandia zechce się uniezależnić statecznie od W. Brytanii.. gospodarka siądzie bezrobocie wzrośnie..bunt się podniesie... Brytyjskie kalifaty się zbuntują bo socjalu nie będzie... ogłoszą suwerenność...totalny burdel..
  Londyńskie CITY oraz "Rodzina Królewska"... czmychną .. do Australii lub Kanady....
  Niemcy nie dopuszczą do innego niż twardy Brexit (grają z Rosją w jednej drużynie). Jak Niemcy i Rosja rozwiążą problem Europy wschodniej ?
  Mają wspólny interes...kosztem Polski..
  Niemcy chcą swoich byłych landów wschodnich a Rosja przyjaznej Ukrainy i Pribałtyki. To bardzo źle dla Polski.. Rosja dała Polsce nowe granice po wojnie .. teraz Rosja może je Polsce odebrać.
  Szansą dla Polski jest pamięć historyczna Rosji. Polacy są jednak bliżej "rosyjskiej kultury) niż Niemcy..Niemcy to biznes a Polacy to sympatia.

  Decyzje podejmie Putin.
  ale najpierw dekompozycja USA...

  ale na krakałem... życie i tak okaże się bogatsze..
 • @Oscar 17:08:06
  Zgrabne analizy, chylę czoła!

  Ty się chłopie marnujesz. Założę ci bloga, co ty na to?
  Poważnie mówię. Jakby co to odezwij się na PW.
 • @stanislav 15:02:39
  Darmo jeść nie dają, niestety
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:00:22
  Niedawno wspominałeś go w notce, czy komentarzu.

  A swoją drogą - napady na niego doprowadziły do wymiany na stołku.

  Rozumiem, że osiągnąłeś swój cel.
  Znaczy obecny MSZ jest lepszy.

  A ja dziękuję za takie akcje. Bo albo jesteś pożytecznym idiotą realizującym wskazania, albo s...m, który świadomie chciał zamienić miernego na kiepskiego. W jakim celu?
 • @Oscar 17:08:06
  Inna opcja: zdążymy, mimo przeszkadzaczy, stworzyć podstawowe struktury Trójmorza pozwalające funkcjonować bez "pozwolenia" Niemiec.

  Czy na niższym poziomie?
 • @zbig71 09:48:27
  "To Netanyahu zabiega o względy p. Putina i FR, a nie odwrotnie. Rosjanie po prostu grają na wszystkich fortepianach polityki światowej, tak jak Chiny i USA."

  TIAA TŁUMACZ ZADANIOWCOWI , TŁUMACZ...

  POWODZENIA;)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Starają się zabić pamięć . Salut . http://www.radiomaryja.pl/informacje/polscy-wychodzcy-ii-wojny-swiatowej-w-iranie/
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:06:07
  Dzięki Wojtasie! Skoro uważasz, że potrafię wpływać na obsadę stanowisk w MSZ to szczęśliwy jestem!
  W jednym zgodzę się napewno - kiepski zastąpił miernego.
  Ja miałbym dobrego kandydata na ten stołek ale wstydzę się trochę powiedzieć głośno...
 • @stanislav 15:02:39
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/02/12/manifestacja-przed-ambasada-usraela-migawki/

  https://www.facebook.com/krzysztoftolwinski/videos/2264756110253206/?t=11

  https://www.money.pl/gospodarka/protest-rolnikow-przed-ambasada-usa-w-warszawie-nie-chca-amerykanskiej-wolowiny-6348702041572993a.html?fbclid=IwAR2t4eM2np06aq-ehyKKXJbOTgptgzjK7ScM3CM4lmHtSg_Zc8OhLP15rys

  https://youtu.be/nvDN9wImmuc
 • @Oscar 16:47:47
  Przednia analiza!Co ciekawsze przejscie BW na strone Rosji zostalo zapowiedziane juz przez Daniela w rozdziale11 ksiegi noszacej jego imie.Rosja to krol polnocy,ktory jeszcze da lupnia krolowi Poludnia(USA) gdy ten wyciagnie z wielka iloscia wojska przeciw Rosji.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:28:37
  Ruszkiewicz?
 • @Krzysztof J. Wojtas 23:58:42
  No proszę...
  Widzę, że procesy geriatryczne u Ciebie są jeszcze na średnim etapie. Pożyjesz jeszcze trochę.
  Tylko nie wiem czy mam się cieszyć?..
 • dobrze że zdążą a tą konferencją przed zwrotem majątku....
  Zamek Królewski w Warszawie pewnie dostaną w pakiecie.
  https://forumemjot.wordpress.com/2018/04/09/zydzi-zadaja-od-polski-zwrotu-zamku-krolewskiego-na-wawelu/
 • Co powiedział Pompeo o czy PAP milczy
  "Doceniamy również wagę rozwiązywania nierozstrzygniętych kwestii z przeszłości i wzywam/namawiam moich polskich kolegów, aby poczynili postępy w zakresie kompleksowego ustawodawstwa dotyczącego restytucji mienia prywatnego dla osób, które utraciły nieruchomości w dobie Holocaustu " ten tekst wycięt
 • @finka 15:11:46
  Mnie też ucięło tekst jak PAPowi, miało być, że wycięto ten fragment z komunikatu PAP, wolą milczeć o bezpodstawnych żydowskich żądaniach, które jak widać Pompeo ma na szpicy.
 • Co by nie uciekło całkowicie !
  http://att.neon24.pl/post/147696,skandal-na-rozpoczecie-konferencji-w-warszawie

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej