Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
477 postów 20767 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Koncert hipokryzji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeszcze nie wiadomo czy zabójstwo prezydenta Gdańska było zaplanowaną zbrodnią

 czy wybrykiem psychola ale już widać, że każdy chce coś ugrać.

PO nauczona przykładem PiS, który na smoleńskiej katastrofie zbił niezły kapitał polityczny może próbować tego samego. Taiani, szef PE już oświadczył, że zabójstwa dokonał "skrajny, prawicowy nacjonalista" co oczywiście jest wodą na mlyn "totalnej". Już podnoszą się głosy jakoby winne było PiS ze swoją "mowa nienawiści". PiS oczywiście dłużne nie jest i o to samo oskarża PO. Klasyczny, propagandowy klincz. 

Prawda jest jak zwykle pośrodku, jedni i drudzy są siebie warci. 

Przy okazji wyszła w całej okazałości hipokryzja polityków, zwłaszcza PiS. Adamowicz, który miał poważne problemy z wymiarem sprawiedliwości, opuszczony nawet ostatnio przez swoją partie, stał się nagle bohaterem. Ba! Stał się nagle tak czysty, że prawie święty i prezydent Duda uznał za stosowne ogłoszenie żałoby narodowej. 

Wyszła z całą jaskrawoscia i cynizmem hipokryzja i solidarność politycznej kasty, która w obliczu zagrożenia potrafi się jednoczyc.

Rząd "dobrej zmiany" korzystając z okazji już wziął się za sciganie "mowy nienawiści" w Sieci co przełoży się oczywiście na cenzurę. 

Każdy coś ugra. Nie można przecież pozwolić, żeby taka "piękna" śmierć się zmarnowała...

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • hmm...
  Czy dziewięcioletnie dziecko "nie czuje straty ojca", albo wie, ze tatulek akurat na raucie u wujka Kulczyka :)
  http://bi.im-g.pl/im/7f/40/17/z24380031ID.jpg
 • ...
  16:27 min...
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1035&v=iq1Ak-t3wVc
 • Każdy przy tym swoją piankę chce ubić
  Smoleńsk był eksploatowany do obrzydzenia, do pewnego rodzaju śmieszności. Z pewnością tę śmierć będą dla swoich celów różne siły wykorzystywać.

  Prasa włoska np. pisze o działaniu prawicowej mafii :) Kurski już straszy procesami, gdyby ktoś odważył się wspomnieć iż to TVPiS buduje nienawiść i to programy TVPiS się ku tej zbrodni przyczyniły.

  Będzie kilka procesów, już szykowane są odwołania w zamiatanej pod dywan przez prokuraurę Ziobry sprawie aktów politycznego zgonu wystawianych przez Młodzież Wszech(polską). Wygląda że będą kolejne za "plastusie". Będzie kilka "ciekawych spraw" slużących do przykrycia większych przekrętów i afer. Zaczyna się "kampania wyborcza" :)
 • @Zawisza Niebieski 14:05:13
  Kampania wyborcza tak naprawdę trwa cały czas.
  A takie seanse "nienawiści" to faktycznie niezła okazja do odwrócenia uwagi.
  Szykuje się konferencja w sprawie Iranu (czyt. Narada wojenna), za chwilę wyjdzie sprawa 447. Jest co przykryć.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:16:08
  Oj jest, jest! Pani Żorżeta pilnuje:)
 • Prawda jest jak zwykle pośrodku
  Prawda nie jest zwykle po środku tylko jest tam - gdzie jest :)
 • @Zawisza Niebieski 14:05:13
  "Z pewnością tę śmierć będą dla swoich celów różne siły wykorzystywać. "
  Machina propagandowa tvPIS ostro działa od samego morderstwa:
  - od pierwszej chwili za wszelką cenę było negowanie że akt ten miał jakikolwiek związek z polityką - jakby nikt nie słyszał jaki powód podał morderca zaraz po akcie
  - od razu było notoryczne powtarzanie że jest niepoczytalny/chory psychicznie (to że ma nierówno pod czapką to oczywistość)
  - później było i jest nagłaśnianie o rzekomej chęci wtargnięcia na teren pałacu prezydenckiego w czym przeszkodziło niby nieudane pokonanie płotu - to by oznaczało że najważniejszy budynek w Polsce nie posiada monitoringu i nikt nie widzi że ktoś stara się przedostać przez ogrodzenie - byłaby to istna parodia
  - niestety zaczęły wypływać na światło dzienne fakty iż nie była to jakaś anonimowa osoba i o tym że może czegoś dokonać wiedziała zarówno Policja jak i Służba Więzienna (z czasem dowiemy się ile widziały)
  - na o reportaż z pogrzebu to nie tyle majstersztyk co kolejna przekroczona granica bezczelności, zakłamania i szczucia.
  Chodzi o kazanie i zmanipulowane wstawki Tuska w czasie mowy o nienawiści.
  Poza tym jak zwykle popisali się "geniusze" od słynnych pasków - nie zawiedli. Przez kilka minut je poobserwowałem i dowiedzieć się z nich można było że na pogrzebie były w sumie tylko dwie znane osoby: prezydent i premier - reszta to widocznie anonimowi "statyści"
  (pozostali uczestnicy nie wymienieni wcale się tym teraz pewnie nie przejmują, a zapewne i cieszą, bo być wymienionym obok TEJ dwójki to z pewnością nie jest żaden zaszczyt)
 • @Autor
  Koncert to za mało powiedziane.Tam się odbył festiwal kłamstwa obłudy i hipokryzji w którym główne role grały PO.PIS ,i niektórzy księża KK
  Jeden z księży,który nie chciał brać udziału w tym festiwalu został przykładnie ukarany.
  Zapewne ten festiwal ku czci gangstera i hochsztaplera będzie powtarzany cyklicznie co roku jak rocznice Kaczyńskiego
  Ten festiwal powinien się odbywać w Sopocie gdzie rządzi przydupas Adamowicza niejaki Karnowski zamiast komunistycznego festiwalu piosenki.
  Tak więc skończył się cyrk warszawski a rozpocznie gdański
 • @Zawisza Niebieski 14:05:13
  „Będzie kilka procesów, już szykowane są odwołania w zamiatanej pod dywan przez prokuraurę Ziobry sprawie aktów politycznego zgonu wystawianych przez Młodzież Wszech(polską).”

  „Zamiatane pod dywan przez prokuraturę” ? Czy Ty się dobrze czujesz? Ponoć istnieje w Polsce wolność słowa, a może to tylko pic na wodę? Rządząca mafia nie bawi się w żadne „akty zgonu”, ona wysyła seryjnego samobójcę. Młodzież Wszechpolska wystosowała protest przeciwko zdrajcy, to wszystko.

  Czytając takie komentarze odnoszę wrażenie, że niektórzy ludzie w Polsce całkiem rozum postradali.
 • @matterhorn 15:09:34
  Tak to właśnie funkcjonuje. A jak piszę, że PiS PO to jedno zło to zbieram cięgi. Oczywiście to jest skrót myślowy ale oddaje rzeczywistość.
 • @matterhorn 15:09:34
  Pogrzeb miał królewską oprawę, jak na Wolne Miasto Gdańsk przystało…
  Kiedy zwykły człowiek ledwo ma pieniądze na pochowanie swoich bliskich, dla ultra-kontrowersyjnego, szemranego łapówkarza Adamowicza organizuje się festiwal pogrzebowy, kilkudniową imprezę, jakiej nie powstydziliby się chowający Stalina, czy Mao i Kima. Czekamy na rozpoczęcie procesu beatyfikacji tego typa. Szczyt żenady. Pełowcom i POstęPOwcom się specjalnie nie dziwię, chociaż trochę tak, bo Pawełek był niegrzeczny i się na peło wypiął żeby ocalić stołek i siedzenie, za to bardzo się dziwię kościółkowym z Głodziem na czele. Jak można honorować i "uświęcać" gościa, który był pełowcem i zwolennikiem czy wręcz patronem LGBT, w sytuacji kiedy kościół tak walczy o wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji oraz adopcji dzieci przez "związki" homo? Przecież to się kupy nie trzyma, wygląda na to, że episkopat to nie katolicy tylko jacyś namiestnicy watykańscy, a kto w Watykanie rządzi to już chyba wiadomo. To były typowe dla nich podżegania do terroru nad trumną zmarłego, która posłużyła jako cep na Polaków, Katolików, Konserwatystów. Nie widzę tu mistrzostwa, a dobrze opanowane rzemiosło, które przy każdej okazji może być użyte bez specjalnych przygotowań. A Głódź do nich dołączył. Ci ludzie nawet nie odśpiewali hymnu narodowego, nie uczestniczyli we mszy, głośno gadali, cały czas chodzili, polskich flag jak na lekarstwo, jeden to nawet przyszedł z papierosem, kobiety ubrane w krzykliwe ubiory…
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:37:58
  PiS PO to jedno zło - Ze strony mojej skromnej osoby, masz zawsze wielki plus!
 • @kula Lis 68 16:03:42
  Pani wdowa miała fajny kapelusz jak z jakiegoś filmu made in Hollywood.
 • Nawet gdyby ktoś przypadkiem chciał pozytywnie pomyśleć o PIS , to poziom
  umysłowy, kultury, OBIEKTYWIZMU ,klakierów np. tu na forum jest odrażający!Już samo to / chociaż nie jest to najważniejsze/ skutecznie odstrasza i odrzuca .Czytasz zajadłego trolla, poklaskiewicza czy poklaskiewiczkę i mdli, poziom prymitywa i zadufanie w sobie zupełnie bez powodu/ morale na zero a nawet mniej/.Doskakiwanie,i szczucie!
  To też jest "praca" trollowni w walce o pieniądze z ustawy 447 /330mld dolarów/ dla eskimosów i przyczółek polsko ukraiński dla walki z Rosją... /co oni już nie wymyślali do tego celu,AlKaidę, ISIS "umiarkowane opozycje, kolorowe rewolucje/ hamburgerów z nadzieniem czosnkowym.
  Uni widzą w PIS lub PO /bardziej w PIS/ zdecydowaną zgodę na ostateczne ograbienie Polaków, zakaz repolonizacji mediów PKP Energetyka,nakaz zakupienia amerykańskich leków i ustalenie prawa podatkowego pod amerykańskie firmy..
  Nie lubisz "obrazków" no to masz:)))

  https://dobryruch.co.uk/wp-content/uploads/2018/09/Teraz-odpowied%C5%BA-sobie-na-pytanie-co-si%C4%99-dzieje-z-Twoim-pieni%C4%99dzmi-696x392.jpg

  https://dobryruch.co.uk/uwaga-chcesz-kiedys-wrocic-do-polski-lepiej-to-przeczytaj/
 • @lorenco 16:48:27
  Musiał jej ktoś kupić, chyba nie sama szukała po sklepach!
 • @trojanka 17:12:34
  Mąż chyba nie?
 • @trojanka 17:03:34
  No szok!
 • @Lotna 15:32:40
  W Polsce istnieje wolność słowa, ale nie wolność kłamstwa, dlatego zarówno Kurski jak i Kaczyński mają na swym koncie wyroki za kłamstwa wyborcze.

  Co pokazała w swych plastusiach ich twórczyni? Owsiaka nakręcanego przez HGW znoszącego jej pieniądze. Jak to się ma do prawdy? I za to powinna odpowiedzieć, nie chodzi o więzienie ale o wpłatę odpowiedniej sumy na cele społeczne np. na WOŚP, a może szczególnie na WOŚP, by kara była odczuwalna nie tylko w sferze finansowej ale również moralnej.

  Na o, że dziś prokuratura jest sterowana przez Ziobro można dać kilka przykładów, choćby wypadek Szydło w Oświęcimiu. Ja rozumiem, że procedury ochrony ministrów są tajne, ale to, czy mieli włączoną sygnalizację dźwiękową to już chyba nie. Ogolne przepisy wymagają by była włączona i nie jest to tajemnicą. Również tajemnicą nie powinno być jak łamane były przepisy przez BOR, bo mam nadzieję, że była to historia, dziś wyciągnięto z tego wnioski.

  Akty politycznego zgonu wystawiła Młodzież Wszechpolska,
  https://www.google.com/search?q=akt+politycznego+zgonu+prezydentow&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi-uZCK5fzfAhXD16QKHWhOC5sQ_AUIDigB&biw=1920&bih=969#imgrc=3R9KtAK0E0KHXM:
  Myślę, że nie należy tego traktować w kategorii zabawy kilku kretynów, bo że kretynami są nie budzi wątpliwości, ale to należy leczyć jeśli nie bykowcem na gołą, co myślę, znacząco podniosłoby poziom inteligencji tych osobników, ale dziś nie jest stosowane, to przynajmniej ostro po kieszeni.
 • Taka mała dygresja
  Polska jest jedna - innej nie mamy. Jesteśmy jednym narodem. Historia nigdy nas nie rozpieszczała. Podzieleni Polacy musieli zawsze walczyć o przetrwanie. Warto być podzielonym ?
 • Hm..
  https://youtu.be/n3rmPCWepcQ

  https://youtu.be/9f1zPIvaHo8
  itd.
 • @Zawisza Niebieski 17:40:07
  Tak jak pisze Lotna postradałeś rozum, co śnią ci się gułagi jak za sowietów dla nieprawomyślnych czy obozy reedukacyjne jak w Korei Północnej? Dla was tak myślących tylko Bereza w chlewniach pokomuszych w Muczne innego na dziś rozwiązania nie widzę. Artykuł 19 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka ONZ:

  http://www.unesco.pl/fileadmin/user_upload/pdf/Powszechna_Deklaracja_Praw_Czlowieka.pdf

  Polska ratyfikowała ten dokument i powinna go przestrzegać jak i art. 54 Konstytucji który według mnie pisowski rząd ją jak kiedyś peowsko-peeselowski złamał. Każdy człowiek ma prawo wolności opinii i wyrażania jej, prawo to obejmuje swobodę posiadania niezależnej opinii, poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania informacji i poglądów wszelkimi środkami, bez względu na granice. Na dziś w ponoć wolnej Polsce nie ma wolności słowa. Jedna rzecz to zachęcanie do przemocy która skutkuje przestępstwem i to powinno być ścigane. Ale zwykle wyrażenie poglądu, że się kogoś nielubi albo nienawidzi powinno być dozwolone. Prawo do wyrażania swoich poglądów to się nazywa. Wasze ścigane hejtu to dostałoby gromkie brawa w Korei Północnej. A TVN w białych rękawiczkach ryje ludziom banię i nic z tym nie robicie hipokryci. Nie mówiąc już o GW oraz wielu przejętych przez antypolskich Niemców mediach, piorącym mózgi zakompleksionym lub zwyczajnie łatwowiernym naszym Rodakom. Aresztowania internautów mają pokazać siłę i troskę państwa które jest silne wobec słabych a słabe wobec silnych. A tak naprawdę pokazują naszą bezsilność wobec nieuchronnego. Prawdziwi zabójcy to skrytobójcy. Nikomu wcześniej nie wygrażają. I jeszcze dla potencjalnych trolli - prawo do wyrażania swoich poglądów, a nie prawo do posiadania własnych poglądów. Jeśli pojawi się konserwatywna alternatywa która zlikwiduje "mowę nienawiści" to na pewno dostaną mój głos. Bo pod szyldem walki z nienawiścią ogranicza się swobody obywatelskie.
 • @Zawisza Niebieski 17:40:07
  "Mowa nienawiści" została zawleczona do Polski z żydolewackich mediów całego świata! Wystarczy spolonizować media i edukować poprzez dobry przykład dziennikarzy i polityków. Mowa nienawiści to taka żydolewacka nowomowa do cenzurowania wypowiedzi i karania za nie ludzi. Szkoda, że w dalszym ciągu aresztuje się w Polsce za to ludzi. Rządzi PiS a metody te same co wcześniej. Dzisiejsza opozycja jest największym złem, jakie przytrafiło się nam po '89 roku. Brak dekomunizacji w życiu publicznym, wychodzi nam, społeczeństwu dzisiaj bokiem i ciągnie się za nami w nieskończoność. Mam nadzieję, że w Polsce nigdy nie zostaną notyfikowane europejskie przepisy, dotyczące tzw. nowo-śmiesznej mowy nienawiści. Są to jedynie działania mające na celu wyeliminowanie z przestrzeni publicznej otwartej krytyki. Swoistego rodzaju cenzura, nic ponad to. Jeżeli ktoś faktycznie kogoś pomawia, zniesławia, oczernia - są na to odpowiednie artykuły w naszym obecnym systemie prawnym i nie potrzebujemy tutaj unijnych przepisów. // PiS wprowadza Terror +. Kolejna akcja Widelec. Rezultaty będą takie same czyli ośmieszenie policji. Kiedy będziecie zamykać za myślozbrodnie? Brudziński to marionetka skacze jak wyborcza zagra. A czy będziecie też zatrzymywać żydów Niemców, Amerykanów za groźby karalne w kierunku nas Polaków. Czy tylko otrzymaliście rozkaz od wyżej wymienionych by karali nas Polaków, a wy jak grzeczne pieski będziecie wykonywać polecenia ..Ale jest takie przysłowie kij ma dwa końce …..Kiedyś był taki slogan:
  Młodzież – Partia – Gierek.
  Na dziś: Brudziński – Pałka – Cela.
  Brawo Joachimie, nie żałuj sobie -teraz widać kim jesteś. Rząd amerykański likwiduje PiS-owców , bo już ma gotową ekipę PO-PSL-Nowoczesna-pederasta Biedroń.
 • @Lotna 15:32:40
  Policja = Milicja, zero zmian. Policja to milicja ze zmienianą nazwą. Czyli grupa przestępcza pełna bandytów, nierobów i cyngli łamiących prawo a mających na celu trzymanie społeczeństwa za pysk na rozkaz żydów, Amerykanów, Ukraińców, Niemców itd itp. To nie policja tylko MO które sabotuje naród polski. Polska wtedy będzie normalnym państwem gdy ludzie przestaną się zwracać do policjanta "panie władzo". Zapamiętajcie to! Tak naprawdę to pies jest pogrzebany gdzie indziej. Jest tej policji 3-5x za dużo i szuka sobie zajęcia podobnie jak GL/AL w czasie okupacji niemieckiej rabowała chłopów i dwory z pościeli i majtek jak to pokazuje z dokumentów pan Leszek Żebrowski. Podaję szczegółowy trop. Stan etatowy Policji Państwowej według preliminarza budżetowego na rok 1920 wynosił 29511 policjantów w tym 723 oficerów. W 1937 roku przewidziano etaty dla 28 716 policjantów zaś stan etatowy Policji Państwowej w roku 1938 liczył 29 936 szeregowych i 850 oficerów … i był porządek.
  Dzisiaj jest to 103309 etatów (cztery razy więcej) i jest tak jak widać. Patrz sprawa Olewnika i jej podobne, choć może mniej drastyczne.
  Dodam, że w 1938 nie było indywidualnych środków łączności, samochodów, komputerów i temu podobnych bardzo pomocnych i użytecznych policji akcesoriów a terytorium RP było około o 25% większe. Liczbie ludności w tym czasie jest podobna a więc wniosek taki, że dzisiaj powinno wystarczyć 15 000 – 20 000 etatów. Co zatem robi te dodatkowe 90 000 policjantów? Niektórzy odczuli to na własnej skórze. Druga zasadnicza różnica to taka, że przed 1939r. każdy z funkcjonariuszy rozpoczynający służbę składał następującą przysięgę: „Przysięgam Panu Bogu Wszechmogącemu na powierzonym mi stanowisku pożytek Państwa Polskiego oraz dobro publiczne mieć zawsze przed oczyma; Władzy zwierzchniej Państwa Polskiego wierności dochować; wszystkich obywateli kraju w równym mając zachowaniu, przepisów prawa strzec pilnie, obowiązki swoje spełniać gorliwie i sumiennie, rozkazy przełożonych wykonywać dokładnie, tajemnicy urzędowej dochować. Tak mi Panie Boże dopomóż” … i może w tym cała tajemnica tej różnicy i odpowiedź czemu tak jest. Ten rząd jak i lewacką opozycję opanowała paranoja wszędzie węszą przestępców, a kryminalistów w białych kołnierzykach i seryjnych samobójców jakoś nie mogą dopaść. Wszystko po to, żeby wprowadzić cenzurę, tylko odsunięcie na zawsze magdalenkowych coś naszemu krajowi może pomóc. Skoro nie aresztują za afery i 250 mld z VAT to aresztują 26-latka z Torunia, którego zatrzymano razem z 46-letnią matką za pochwalanie ataku na Pawła Adamowicza. Przestępcza patologia którą sobie ciemny naród zafundował musi kogoś aresztować, bo nie może być bezczynna, prawda? Przecież głównym zadaniem Policji jest ochrona skorumpowanych polityków przed obywatelami i nic więcej. Nędzna próba odbudowy nadszarpniętej reputacji w oczach establishmentu wyłapywaniem ciotowatych płotek.
 • @Lotna 15:32:40
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/mowa-nienawi%C5%9Bci_nczas.jpg
  W Polsce będzie taka walka z mową nienawiści, że kamień na kamieniu nie zostanie [VIDEO, FOTO] Po tragicznej śmierci prezydenta Adama Pawłowicza obie strony politycznego sporu – PiS i POKOpozycja na wyścigi deklarują walkę z „mową nienawiści”. I oskarżają się nawzajem o szerzenie jej i podżeganie do agresji. Efektem są coraz bardziej nienawistne wpisy i komentarze internautów, polityków, dziennikarzy. Skończy się to zaprowadzeniem cenzury, czego chcą parlamentarno-uliczna opozycja i PiS. Nie ma już wątpliwości, że tragiczną śmierć Pawła Adamowicza POKOpozycja wykorzysta do zbudowania własnego „mitu gdańskiego”. Oskarża więc teraz PiS i TVP po przyczynienie się do mordu politycznego swą „mową nienawiści”. Na tym będzie budowana kampania wyborcza. W międzyczasie obie strony będą okładać się bez opamiętania. Celować w tym będzie zwłaszcza opozycja „Europejczyków” mająca gęby pełne „tolerancji”, „miłości” i czego tam jeszcze. Nie ma też wątpliwości, że obie strony chcą zaprowadzenia cenzury pod pozorem walki z ową „mową nienawiści”. PiS ugnie się ze zwykłego tchórzostwa i oportunizmu. Opozycja „Europejczyków” zaś chce zaprowadzenia tych samych porządków co w postępowej Europie Zachodniej, a więc pełnej kontroli opinii i myśli. Za „mowę nienawiści” będzie uznawana krytyka np. zachowań homoseksualnych, aborcji, imigrantów islamu etc. Ci, którzy się odważą będą ścigani karnie. Tak dzieje się już w Wielkiej Brytanii, gdzie rocznie wszczynanych jest ponad 3,5 tysiąca spraw z powodu „mowy nienawiści”, czy przestępstw z „nienawiści”. Bezkarnie będzie można lżyć chrześcijan. Oto próbka „mowy miłości” tych, którzy tak będą walczyć z „mową nienawiści”, że kamień na kamieniu nie zostanie

  https://twitter.com/twitter/statuses/1086636464425877510

  Całość pod linkiem https://nczas.com/2019/01/20/w-polsce-bedzie-taka-walka-z-mowa-nienawisci-ze-kamien-na-kamieniu-nie-zostanie-video-foto/
 • Masz rację
  Wszyscy politycy chcą coś ugrać, a to oni celowo sieją nienawiść i destabilizują kraj, warto byłoby kupić bezludną wyspę i na banicję wszystkich aktywnych polityków.Jak słyszę dziś B.Sienkiewicza, który zlecił podpalenie ruskiej budki, że on chce zwalczać mowę nienawiści systemowo to pusty śmiech mnie ogarnia. Zabójstwo straszne, w moim coraz głębszym przekonaniu facet wykonał zlecenie, może nie sam.
  Ileż to spraw można załatwić takim jednym zabójstwem, ile przykryć. Ktoś wspomniał o Iranie, cicho o tym i ludzie nie wiedzą co się dzieje za naszymi plecami,poczytajcie co gada europoseł Czarnecki , ważna końcówka tekstu - trzeba usunąć legalny rząd Iranu, wujek google przetłumaczy jakby co https://intpolicydigest.org/2019/01/15/western-leaders-must-join-iranian-activists-in-recognizing-their-movement-s-potential/
 • Do wyborów
  Paliwo że śmierci Adamowicza starczy. Potem się zobaczy.
  Czy na tym paliwie dadzą radę ,,uciszyć,, konferencję antyirańską i akt 447? Śmiem wątpić. W końcu chodzi o atak na obce państwo, które niczego złego Polsce nie zrobiło i o 300mld $, a takie wyszmalowanie będzie widoczne.
 • @Hades 14:47:23
  "Machina propagandowa tvPIS ostro działa od samego morderstwa:
  - od pierwszej chwili za wszelką cenę było negowanie że akt ten miał jakikolwiek związek z polityką - jakby nikt nie słyszał jaki powód podał morderca zaraz po akcie".

  Jak najdalszy jestem od bronienia tu PiS-u, ale ja też twierdzę że zbrodnia nie miała charakteru politycznego.

  Za chwilę opublikuję notkę w temacie.
 • @Lotna 15:32:40
  To był tydzień wariactwa. Prawica zupełnie zgłupiała myśląc, że podlizując się lewakom dojdzie do pojednania. A ja miałem takich ludzi za poważnych... Tak z tego syfu rozumy potracili. Zagubili zdrowy rozsądek czego kościół naucza. Dlatego cała ta nowoczesność bez Boga prowadzi do zguby. A skończy się to na całkowitym zamordyzmie w stosunku do prawicy, tak jak ma to miejsce na zachodzie. A teraz to jeszcze i KOD da czadu.
 • @kula Lis 68 19:01:57
  A o jakiej "prawicy" mówisz?
  Chyba nie masz na myśli PiS...
 • @kula Lis 68 19:01:57
  Jaka prawica? Kula, no co ty?!?!? Przecież to historyczna grupa rekonstrukcji sanacji, a nie prawica. Banda socjalistów. Niby pobożnych.
  Obciągaja gałe Żydom i Jankesom, 447, IPN, upadlanie Polski przez Dudę i co? Jeszcze Ci mało?!
 • @Autor
  Sorry,ze poza tematem.
  Napisałem komentarz u niejakiego "dziennikarzaobywatelskiego"w którym przypomniałem mu ,że kiedyś pisał na Neonie 24 pod innym nickiem jeśli dobrze pamietam to "Lord coś tam coś tam"
  Komentarz zniknął z szybkoscią błyskawicy.Wtedy postanowiłem napisać kilka słow na jego temat w osobnej notce.Jakież było moje zdziwienie gdy admini,którzy zklinają się ,ze nie stosują cenzury wywalili moją notkę w kosmos.
  Jak długo tu jestem ( ok 8 lat) nigdy mi się to nie przytrafiło nigdy nie skasowano mi wpisu.Teraz jak widać nastały nowe czasy nowych adminów.Bez słowa wyjaśnienia wywalają niepoprawne notki
  Jedynego bana którego mam to u Tokarskiego i też nie wiem za co.

  WITAJ Cenzuro Z PRL-u
 • @matterhorn 19:23:53
  To napisz tę notkę tutaj
 • @matterhorn 19:23:53
  Widocznie tu ma być nalot i przobrażenie na wzór szalomu, popapranych...itp.

  Zaczyna się nowe!! kasowanie niepodobających się odpowiedzi , ale jakim prawem admini kasują posty?????i POSTÓW??Proszę napisać do doktora Opary..chociaż nie wiem...Szkoda, że nikt o tym nie poinformował, że rządzi szalom42.
  Już wyślizgali troll i trollica kilku blogerów,no to wiadomo, kto dzisiaj dyżuruje, dlatego nie piszę notek!!zdaje się że tak nielubianego admina jeszcze tu nie było...szkoda Neonu!!Dobrze, że chociaż Astra jest!!
 • @zbig71 19:30:39
  No chętnie przeczytamy, ale dlaczego nie może pisać na własnym koncie???I JAKIM prawem admin wyrzuca komuś post???co agencina za szekle???czy przerost ambicji nad rzeczywistością??
 • @kula Lis 68 18:05:06
  Gułagi, obozy koncentracyjne to śnią się Huskyemu, czy ciebie też objęła choroba zwana projekcją? Swoje cechy przypisują innym.
  Oczywiście Duda i Szydło powinni wytłumaczyć się przed Trybunałem Stanu ze swoich decyzji, afery SKOK, GetBack, KNF i PKO BP powinny rozważyć odpowiednie komisje, ale nie popadaj w paranoje opowiadając o Berezie, kilku przestępców w celi to jeszcze nie tragedia, no chyba, że uważasz iż cały PiS, to zbiór przestępców, którzy powinni doznać programu cela+? Ja tego nie mówię.

  Już takie rycie ludziom mózgów jakie zapewnia TVPiS nie jest dostępne żadnym innym mediom. Co do ograniczania wolności słowa pod szyldem walki z mową nienawisci to zgoda. Walka ta nie dotyczny np. Pawłowicz, czemu? Nie da się tej fontanny nienawiści jakoś przykręcić?
 • @matterhorn 19:23:53
  Dziś ma dyżur Agnieszka S, więc mogła usunąć tylko ona. Skandal.
  Wklej tutaj, w końcu to ja wyrzuciłem stąd Lordzika w kilku wcieleniach :)
 • @Zawisza Niebieski 19:41:18
  Panie adminie przepraszam, że z innej beczki zapytam!Czy Wy macie prawo usuwać autorowi cały post??Poza tym, czy grafik dyżurów adminów jest dostępny czy nie??
 • @matterhorn 19:23:53
  Sprawdziłam pański wpis i nikt go nie usunął.
  Wynika jedynie, że nie został opublikowany.
  Proszę wejść w edycję i zapisać go.

  Pozdrawiam
 • @trojanka 19:46:17
  Przydałby się taki grafik.
 • @trojanka 19:36:36
  Administracja NIGDY nie kasowala notek.
  Dlatego, żeby tego nie robić wymyśliłem Loch.
  Nie sądzę, żeby p.Oparze podobały się takie praktyki.
 • @trojanka 19:47:40
  No i co teraz blagierzy?
  Wyrok wydaliście i na "wariatów" wyszliście....jak zwykłe
  Żenada....czosnkowa
 • @trojanka 19:36:36
  Hej :)
  Z tą notką chyba wyjaśniłam i zobaczymy czy się zaraz pojawi?

  Nasz nowy bloger chyba się przyzwyczai do nas... mam nadzieję, że nie będziemy się musieli z nim rozstać. Prawdę mówiąc to ma prawo kasować czyjeś wypowiedzi tak jak i my nie musimy u niego dyskutować.
  Szału z odsłonami nie było - przez cały dzień ok. 600 wejść :)))

  A Ty Trojanko pisz bo jesteś mądra kobitka i tyle :)))

  Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:50:08
  No właśnie tak zauważyłam, bo to wybacz, ale byłby już skrajna bezczelność!
 • @Astra - Anna Słupianek 19:52:47
  E tam... huśtasz mnie:)))no popatrz, a ja Ciebie cały czas uważam za mądrzejszą,wyważoną i babę z ikrą i dobre pióro.,/chociaż Jarek zaraz mnie ofuknie że "baby" to są w .../
  Faceci mówią o tym solidarność jajników, chociaż,nie ze wszystkimi jajnikami jestem solidarna!
  W końcu, to mało nas tu jest, menszczyźni nas tutaj źle traktują i dlatego!Szkoda, bo kobiece spojrzenie na świat i "kobiecy pierwiastek" w życiu publicznym czy dyskusji,aczkolwiek czasem emocjonalny jest wydaje się bardzo potrzebny

  Mam nadzieję, że wpis matterhorna się wyjaśni, bo to byłoby arcywredne gdyby został skasowany!!
  Pozdrówka!
 • @Husky 19:52:16
  Większego od ciebie nie ma ,nie na darmo stara żona psychiatra!!
 • @trojanka 20:04:22
  No za wiele nas tutaj nie ma, fakt!
  Ale liczy się jakość nie ilość w końcu :)
  Zaraz wejdę w edycję tego wpisu i spróbuję go opublikować...
 • @Husky 19:52:16
  Na jakich wariatów?
  Twoja przyjaciółka z juesej nagminnie kasuje komentarze. Nie wiedziałeś o tym?
 • @trojanka 20:07:20
  wszystko ok.?
 • @trojanka 19:53:18
  Słuszna słuszność droga Pani :)
 • @trojanka 20:04:22
  Kto cię tutaj źle traktuje? Powiedz a rozszarpie!

  A baby faktycznie są w nosie :)
  Ja wolę - kociaczek, dzierlatka, gwiazdeczka albo coś w tym guście :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:09:04
  No to jak Waść byłeś adminem to komentarze nie były kasowane a i nikt nigdy nie dostał nawet bana.
  O cholera co za niewdzięczna uczennica doświadczonego admina
  pzdr.

  ps.

  wariatów w cudzysłowie jeśli już napisalem
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:14:46
  E ...no masz określenia jak huzar!!
  Dzierlatka???to do wieku się odnosi? co Ty byś z taką robił??gwiazdeczka hm...nieco kosmiczne , jak się znudzi to w kosmos???
  No kociaczek ostatecznie ..ale po co zdrobnienie , kotku wystarczy!!Ja mam ojca uczyć dzieci robić???
 • @Husky 20:15:37
  Oczywiście, że za moich czasów nie było kasowania komentarzy przez admina. To musiał być wyjątkowy szit i został zgłoszony. Kiedyś przedstawiłem nawet zestawienie ile komentarzy kasuja gospodarze bloga a ile admini. Stosunek 1 do 100.
  A bany oczywiście były! Co jakiś czas należy przetrzebic stado trolli. To tak jak z dzikami - odstrzał sanitarny.
  Ty akurat nie masz na co się skarżyć panie Jarzombek :))
 • @trojanka 20:20:50
  Spoko, mam o wiele bogatszy zakres pieszczoch :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:37:51
  Mam krótką pamięć, ale dobrą
  8-))))
 • @Husky 20:52:25
  Raczej węch - bo z tą pamięcią mocno bym polemizował - ale nie u ciebie cenzorze :))
 • @Husky 20:52:25
  Więc wiesz, że masz tu specjalne fory :-)
 • @trojanka 19:46:17
  Tak jak już Astra odpowiedziała, z zasady nie kasujemy wpisów, jeśli chodzi o komentarze, to jak wiadomo jest złoszenie nadużycia i jeśli takie zgłoszenie od jakiego blogera otrzymamy to rozstrzygamy kto ma rację i jeśli rzeczywiście komentarz jest nie na miejscu podejmujemy decyzję o skasowaniu. Kilka razy mi się to zdarzyło wtedy, gdy komentarz naruszał zasady kulturalnej dyskusji. Z reguły wcześniej próbuję autora komentarza ostrzec w swoim komentarzu. Niekiedy powiadamiam na PW.
 • @Zawisza Niebieski 21:38:07
  OK , dziękuję!
 • @Zawisza Niebieski 19:41:18
  Masz chyba rozdwojenie jaźni. Opowiadasz o projekcji, a sam jesteś zwolennikiem (potężnych!) kar pieniężnych za protest, o którym stwierdził sam sędzia, że nie jest żadnym przestępstwem. Po czym podajesz link o „szokującym wyroku”. Co w nim szokującego, kilka słów prawdy?

  Zdajesz się nie odróżniać pyskowania Pawłowicz, która należy do układu, która jest nieodłącznym i pożytecznym trybikiem w maszynie ogłupiającej i okradającej Polaków od protestu obywateli, którzy zapewne profesorami nie są, ale również nie są kretynami.

  To trochę głupio mówić coś takiego adminowi, ale może zrób sobie kilka dni przerwy od polityki? Łącznie ze spacerami pełnymi zadumy, których efektem byłyby rzewne notki na temat mafiozów rządzących Polską...?
 • @kula Lis 68 08:28:26
  Kula, uprzedzalem uprzejmie, że komentarze dłuższe od notki będę usuwali. Starczyło dać link.
 • @Lotna polecam ciekawe..
  Teoretyczne państwo wersja dla emocjonalnie labilnych
  http://valser.szkolanawigatorow.pl/teoretyczne-panstwo-wersja-dla-emocjonalnie-labilnych
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:47:11
  Podano, że szef ochrony siedział w więzieniu razem ze Stefanem, pytanie: jakim cudem założył firmę Tajfun i został szefem firmy będąc karany gdy nawet sprzątaczka musi przedstawić świadectwo o niekaralności by zostać zatrudniona. Kto mu pozwolił oto jest pytanie.
 • @kula Lis 68 18:00:49
  Cuda na kiju, panie kochany, cuda na kiju!
  A wszystkiemu rzekomo winni nienawistni Polacy, którym się zaleca opanowanie, zadumę i szacunek, o ile nie wręcz podziw i uwielbienie dla zdrajców, złodziei, zbrodniarzy i ciemiężycieli na wysokich stołkach.
 • Słabiutko
  Daję jedynkę. Tekst bardzo słaby. Język użyty w tekście na pograniczu szkoły podstawowej - czyżby autor na tym zakończył edukację ?
 • @dziennikarz obywatelski 06:01:32
  //Tekst bardzo słaby. //

  Tekst nie jest słaby.Po prostu jesteś tępy jak glas papier i nie rozumiesz.
 • @ikulalibal 06:18:11
  Oceniam - mam prawo i oceniłem oraz skomentowałem zgodnie z regulaminem portalu. Masz problem ?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej