Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
455 postów 19564 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Trump, sojusze a sprawa polska

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przemówienie prezydenta USA D.Trumpa w ONZ wywołało, jak się można było spodziewać, wielkie zainteresowanie w Polsce.

Media zależne od rządzącej koalicji „dobrej zmiany” wpadły wręcz w orgazm bo Trump raczył znowu pochwalić Polskę i wymienił nasz kraj w jednym szeregu z Arabią Saudyjską i Izraelem, które jego zdaniem „zmieniając się osiągnęły sukces”. Osobiście wypraszam sobie, żeby ktokolwiek a już zwłaszcza prezydent sojuszniczego ponoć państwa stawiał nas w jednym szeregu z najbardziej wsteczniackimi, zbrodniczymi i rasistowskimi reżimami na Bliskim Wschodzie i bodajże na całym świecie. Odbieram to jako obelgę. No ale lemingi POPiSowe wpadły w euforię. Im zresztą niedużo trzeba, starczy, że ktoś łaskawie poklepie ich po plecach i sprzeda kilka głodnych kawałków. To typowa mentalność bolszewicka, pozostałość po słusznie minionych czasach. Odnoszę jednak wrażenie, że tak źle wtedy z Polakami nie było a z pewnością polscy przywódcy nie byli tak upokarzani jak to się dzieje teraz.

 Przemówienie Trumpa było naszpikowane kłamstwami i tylko prezydent wyjątkowo skorumpowanego kraju mógł z taką arogancją kpić z inteligencji słuchaczy. Stwierdzenie, że to USA, wraz ze swoją koalicją pokonały ISIS w Syrii a przeszkadzał im w tym Assad a zwłaszcza Iran (który teraz należy ukarać sankcjami) przejdzie chyba do historii czarnego humoru. Stwierdzenie Trumpa o wspaniałym odrodzeniu gospodarczym USA pod rządami jego administracji wywołało śmiech na widowni. Nie śmiały się oczywiście państwa takie jak Polska, czyli wasalne.

 Ostatnim wielkim prezydentem USA był J.F.Kennedy, potem było już tylko gorzej. No ale Kennedy chciał za dobrze, chciał rzeczywiście uczynić Amerykę wielką i za to go odstrzelili. Pozycja Trumpa w USA jest tak mizerna, że aż litość bierze. Facet cieszy się pewnie, że udało mu się przeżyć kolejny dzień w Białym Domu. Rzucają nim jak szmacianą lalką stąd jego niezborne ruchy w polityce zagranicznej. To jest z pewnością człowiek inteligentny ale nie ma zaplecza politycznego i charyzmy. Będę bardzo zdziwiony jak dotrwa do końca kadencji.

 Świat się zmienił i te zmiany postępują w tempie galopującym czego zdają się nie dostrzegać nasze elity polityczne (zakładając oczywiście, że to są „nasze” i „elity”). Serwilizm to najbardziej dosadne określenie gdy nie chce się używać słów powszechnie uważanych za wulgarne.

 USA stały się już dawno chorym człowiekiem świata. Ostatnio deficyt budżetowy USA to ok. 1 bilion dolarów rocznie i finansowany jest przez pół świata. USA stały się własnością wielkich korporacji, które zmajstrowały to o co Tramp oskarża teraz cały świat, który rzekomo okrada USA. Korporacje dla własnych zysków wyprowadziły przemysł i zlikwidowały wiele milionów miejsc pracy. Zrzucanie teraz winy na Chińczyków, Niemców i kogo tam jeszcze to szczyt hipokryzji. Uzbrojona po zęby armia nie broni żadnych interesów zwykłego Amerykanina, oni bronią interesów wielkich korporacji a przede wszystkim zbrodniczych, syjonistycznych interesów Izraela, które są sprzeczne z interesami reszty ludzkości. I to są nasi „wieczni sojusznicy”, tfu!

 Polacy nie muszą się od nikogo uczyć demokracji bo my mamy to w DNA. Gdy Rzeczpospolita była najbardziej demokratycznym i wolnym państwem na świecie to po Ameryce biegały bizony. USA to państwo, które powstało na ludobójstwie Indian i wyzysku niewolników przywożonych z Afryki. Żyją głównie z emisji dolara i wywoływania kolejnych wojen. Nie mają moralnego prawa pouczać kogokolwiek. Zwłaszcza nas. Jak słucham te ociekające wazeliną oświadczenia „naszych” polityków to mam mdłości i zaczynam się wstydzić, że jestem Polakiem. My nie musimy uczyć się od nikogo, ani od USA ani Niemiec czy Rosji czy nawet Chin. Mamy swój własny model cywilizacyjny, na tyle widocznie dobry, że jest z taką wściekłością zwalczany.

 Obchodzimy ponoć setną rocznicę odzyskania niepodległości. Tylko, że nikt sobie praktycznie nie zdaje sprawy, że polska niepodległość to głównie splot szczęśliwych przypadków i gdyby nie I WŚ to do dziś byśmy byli pewnie podzieleni między trzy mocarstwa. Zresztą ta niepodległość trwała jedynie 8-9 lat. A wszystko skończyło się od masońskiego zamachu stanu w 1926 i oddania suwerenności monetarnej Rotszyldom w 1927. Potem był już tylko „sanacyjny” zjazd w dół, najpierw pod niemieckie gąsienice i bomby, potem pod sowieckie bagnety. Zaniedbanie armii, dziwne i nieskuteczne sojusze, które zakończyły się klęską we wrześniu 39’. Rząd oczywiście dał sobie radę przez Zaleszczyki. Teraz zresztą też, mogę się o to założyć, istnieje wariant „Zaleszczyki – bis”.

 Obecne sojusze też wróżą jak najgorzej. Jesteśmy skłóceni z sąsiadami, bliższą i dalszą zagranicą i znowu liczymy, że ktoś nas obroni. Tylko pieniędzy nie potrafimy liczyć. Za te grube miliardy płacone za amerykański złom już dawno mielibyśmy własny system OPL a wtedy nikt by nam nie podskoczył, ani Rosja, która rzekomo ma nas co chwilę najechać (oczywista bzdura) ani Niemcy, które wcale nie zrezygnowały z utraconych ziem. To z Zachodu grozi nam największe zagrożenie ale wszyscy zamykają na to oczy strasząc nas Rosją. A Niemcy spokojnie dogadują się z Rosją co nigdy dla Polski nie kończyło się dobrze. To my powinniśmy być w centrum tego układu tylko, że do tego potrzeba siły gospodarczej, militarnej i prawdziwych Mężów Stanu z jajami a Polska nie ma ani jednego ani drugiego ani trzeciego

 Rzekome „odzyskanie niepodległości” w 89’ to zwykła ściema dla idiotów. I końca niewoli nie widać, nasi zarządcy posunęli się nawet do żebraniny o nowe wojska okupacyjne i chcą za to jeszcze płacić.

 Czy Naród i Państwo mogą upaść niżej?

 

KOMENTARZE

 • @ Autor, All
  5*

  "Media zależne od rządzącej koalicji „dobrej zmiany” wpadły wręcz w orgazm bo Trump raczył znowu pochwalić Polskę i wymienił nasz kraj...."

  I właśnie na tym polega debilizm - zwracać uwagę na puste słowa, a nie na rzeczywistość. Można też pytać czy 447 to liczby w totka, cieszyć się z "bycia członkiem" krajów "rozwiniętych" z drogami gorszymi niż Kenia, masą długów, klęską demograficzną itd.


  Pozdro!
 • @ Autor, All
  "Czy Naród i Państwo mogą upaść niżej?"

  Lepiej nie sprawdzać... :-(
 • @Jasiek 11:47:29
  //I właśnie na tym polega debilizm //

  Gdyby do debila dotarło, że jest debilem to oznaczałoby, że debilem nie jest.
  Taki paradoks :))
 • Autor pisze !
  Rzekome „odzyskanie niepodległości” w 89’ to zwykła ściema dla idiotów. i końca niewoli nie widać, nasi zarządcy posunęli się nawet do żebraniny o nowe wojska okupacyjne i chcą za to jeszcze płacić.

  Czy Naród i Państwo mogą upaść niżej ? [ koniec cytatu ]


  Nie niżej już nie można bo już dobiliśmy dna !!

  Słowianie ! bandyta Jaruzelski wraz z żydami w 1981 r dobił Polski Naród strzelając z ostrej amunicji do bezbronnych Polaków ! wojsko z czołgami chordy milicji uzbrojonej w ostrą amunicję wraz tajniakami wykończyło resztę tlącej się w Polakach wolności !

  Dzisiejsza sytuacja Polski i Polaków pod okupacją międzynarodowej żydowskiej mafii !

  1. 120 tyś policji mamy dziś w Polsce [1938 było 31 tys policji ]
  2. 8 tajniackich organizacji pilnują Polaków
  3. żydo-syjonistyczne sądy i prokuratury stoją na straży mafii żydów !
  4. żydowsko-syjonistyczna konstytucja stoi na straży mafii żydów !
  5. żydowskie mass-media stoją na straży mafii żydowskiej w Polsce !
  6. żydowska Unia Europejska stoi na straży żydowskiej mafii w Polsce !

  Więc bez pomocy zewnątrz nie mamy szans wyzwolić Polskę z łap światowej globalno-lewackiej i syjonistycznej mafii !

  Apel ! rozsądek nakazuje nam czekać ! i gdy zacznie się to ?!!!!

  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! bez żydo-NATO ! bez żydo-UE !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:50:16
  Zawsze jest nadzieja ;-)

  Ja kiedyś myślałem, że ZUS jest ważny i potrzebny...
  Ale to inny temat.
 • @ele 11:59:06
  "Apel ! rozsądek nakazuje nam czekać ! i gdy zacznie się to ?!!!!"

  Co ma się zacząć?

  Ukłony
 • @ele 11:59:06
  "Słowianie ! bandyta Jaruzelski wraz z żydami w 1981 r dobił Polski Naród strzelając z ostrej amunicji do bezbronnych Polaków ! wojsko z czołgami chordy milicji uzbrojonej w ostrą amunicję wraz tajniakami wykończyło resztę tlącej się w Polakach wolności !"

  Żeby mówić czym był stan wojenny, to trzeba jednak najpierw ustalić czym była "Solidarność".

  Myślę, że dobre porównanie to bajzel na Majdanie - piękne słowa o "demokracji", "byciu członkiem", forsa z zagranicy, wynajęcie snajperów i strzelanie na obie strony....

  Co wtedy zrobiłby Kiszczak i Jaruzelski?

  Byli z IW... wiem. Może matrioszki. Kontakty z GRU też. Współpraca przy mordowaniu Polaków w końcówce wojny i po niej również.

  A więc jaki wniosek? Z tą "Solidarnością" to daliśmy się omamić - "Obalając komunizm" wcisnęliśmy nos między drzwi i futrynę włażąc między walczące frakcje nie wiadomo jak głęboko zakonspirowanych syjonistów i globalistów. Wiadomo, że pieniądze szły przez Brukselę i Watykan. Amen ;-(
 • @ Autor, All
  "Obchodzimy ponoć setną rocznicę odzyskania niepodległości."

  "Rzekome „odzyskanie niepodległości” w 89’ "


  Niedawno od Grygucia słyszałem, że Izrael utworzono po to aby lewarować Turcję i Arabów.

  Jeśliby to odnieść do Polski to ciekawe kto ma nami lewarować między Rosją a Niemcami, że "odzyskaliśmy niepodległość"...
 • Do @Jasiek 12:12:54
  Polska Solidarność w 1980 r a żydowska solidarność z 1989 r to dwie różne organizacje !

  1980 r to był zryw Polaków ! po stanie wojennym kilka tyś Polaków Bandyta Jaruzelski wraz z kliką żydowską wygonili z Polski ! [ prośbą grozba itp ]

  1989 r to już Polska została sprzedana światowej mafii żydowskiej przez Jaruzelskiego w 1985 r w USA ! Wszystkie resorty siłowe obsadzili żydzi
  plus mass-media i to wystarczyło by Polaków ogłupić do reszty !

  ale to się powoli ale zmienia ! z rozmów moich wynika że Polacy Polki budzą się z letargu ! już żydowska propaganda nie działa tak jak kiedyś
  i to jest dobry symptom !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 12:51:10
  //1980 r to był zryw Polaków !//

  Naiwne myślenie.
  To był o tyle "polski zryw" bo Polacy dali się w dobrej wierze wkręcić.
  Żydowski KOR powstał w 1976, nie pamiętasz?
 • @ele 12:51:10
  PS. Jak tak patrzę na stan wojenny z perspektywy tego co dzieje się na świecie w czasie ostatnich kilkunastu lat to dochodzę do wniosku, że akcja Jaruzelskiego miała sens i było to najmniejsze zło. Gdyby nie obecność wojska na ulicach to syjoniści zafundowali by nam ze sto Majdanów i zginęłoby o wiele więcej Polaków. Oczywiście nie zabrakło prowokacji jak choćby w Wujku.
  Jaruzelski był jedynie trybikiem w syjonistycznej maszynie tak jak Geremek, Kuroń, Michnik, Balcerowicz, Tusk czy Kaczyński. I tak na nich trzeba patrzeć.
 • @ele 12:51:10
  "Polska Solidarność w 1980 r a żydowska solidarność z 1989 r to dwie różne organizacje"
  Mogę z tym zgodzić jeśli powiesz że jest prawdą iż Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach w 1980 r i w 1989 to dwie różne osoby.
 • Co tam upadek narodu pikuś.....Za to jesteśmy bezpieczni,żaden rusek się nie prześliźnie!!Duma mnie rozpiera!!
  I gaz będzie tani dla Rodaka,jak cholera i amerykańskie kurczaki z Konspolu pycha!!
  Do tego keczup Heinz Pudliszki od Kerryego , baza do tego ....Ameryka nasza duma!!I ich hegemon z BW.

  https://www.wykop.pl/link/4550953/sadecki-grom-z-jasnego-nieba-konspol-kupuja-amerykanie/

  Służyć lepszym ,i ważniejszym to nasz psi obowiązek, naszym majątkiem, życiem i zdrowiem!!
  W końcu po to umierali w walce nasi pradziadowie, NIE?????cieszą się po tamtej stronie i patrzą na nas z dumą!!szczególnie na "nasze" rzondy!!


  UJAWNIAMY! Tajne rozmowy z Izraelem! Politycy lobbują za powstaniem w Polsce największej ekspozytury izraelskiego wywiadu!

  https://gloria.tv/article/sji3W4gQNiqF2ah7sRwvpMpwH


  http://bellum.com.pl/amerykanska-baza-podsluchowa-na-mazurach/


  Warmińska pluskwa i nagrania z Tupolewa????

  https://www.wprost.pl/404000/Amerykanskie-sluzby-podsluchuja-Polakow

  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/tajemnicza-instalacja-na-mazurach-nagrywali-tu-154,160479.html
 • taaa...
  https://www.wykop.pl/tag/polityka/autor/rrdzony/

  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_30JClxYZDqHyxiNIjxNgILV1FHZG9zhX,w400.jpg
 • @trojanka 18:36:34
  //Za to jesteśmy bezpieczni,żaden rusek się nie prześliźnie!!Duma mnie rozpiera!!//

  A jak mnie rozpiera!
  Pękam wprost z tej dumy :)))

  Już nie mogę się doczekać następnej wizyty Pana naszego Prezydenta w White House. A może sam nasz "naczelnik" tam pojedzie? Orgazm ogólny zapewniony :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:51:15
  Podobno nie wolno o tym pisać tzn. o wizytach pana prezydenta w USA!
  Ale martwię się o panią Prezydentową Kornhauser DUDA, bo oprócz tego ze miała / w USA/fajną sukienkę, jakoś dziwnie podskakiwała po "wysiądnieciu z samochodu!!Ludzie tam krzyczeli coś o Konstytucji i chyba to ją zdenerwowało. Będzie musiał JE Prezydent Ją jakoś rozprężyć wieczorkiem,no chyba że się pluskwy boi/ wiadomo to??/.
 • @trojanka 19:00:07
  Pani Kornhauser (kukurydza z domu) zawsze wygląda przy tym naleśniku nieźle. Co by nie mówić o żydach to kobiety mają ładne choć traktują je per noga. One zresztą mają inną rolę do spełnienia.
  Ale ona ponoć nie pali się zbytnio do bycia "pierwszą damą".
  Nie wiem, czy Maliniak znajdzie czas na wieczorne "rozprężenie". Po tych orgazmach w Waszyngtonie... :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:41:43
  A jeszcze jak na koniec tych orgazmów, zapalił cygarko z Donaldem to już Aga nic nie skubnie dzisiaj wieczorem!!
  Wybacz, ale w mojej złośliwej ocenie, to Pani Prezydentowa ładna nie jest!cały Jakub Kornhauser!Owszem ,figurę ma świetną , ubrania jej dobiera sztab stylistek, ale fryzura dno, postarza Ją i zmarchy na czole uwypukla.Wiem, nie znasz się na tym/a może tak?/.
  Najładniejsze, w mojej babskiej zazdrosnej ocenie są Brazylijki, Kolumbijki!
 • @trojanka 21:04:08
  Pardon, tate to Julian Kornhauser, Jakub to brat!!
 • @trojanka 21:04:08
  Pewnie się nie znam... Zawsze patrzę na figurę a potem w mózg i serce :)
  Ale opinia kobiety, Twoja w tym przypadku, jest chyba najbardziej miarodajna. Nikt tak nie rozkmini baby jak inna baba :))) (wiem, wiem... baby to są w nosie :)

  Ja w sumie jeszcze młody chłopak jestem i wiele bab jeszcze przede mną i dobrze się dokształcić :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:21:36
  No no.... wiele bab przed Tobą???
  No chyba że pójdziesz przez zaminowane pole i jak Arab puścisz baby przed sobą!!
  Pani Ruszkiewiczowa by ci kota pogoniła!że o separacji od stołu i łoża nie wspomnę!!tak że tego no,lepiej się trzymać sprawdzonej spódnicy, najwyżej deczko urozmaicić pożycie!

  https://youtu.be/slTu_AG0m00
 • @trojanka 21:36:53
  Masz rację, "urozmaicę pożycie" i nie będę mojego haremu puszczać przez pole minowe. Tym bardziej, że to piękne dziewczyny są i jeszcze mają dużo do zrobienia na tym padole łez. :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej