Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22544 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Spotkanie Trump - Putin. O co chodziło Trumpowi?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Analitycy i publicyści będą jeszcze długo dywagować o tym, co się naprawdę zdarzyło w Helsinkach. Można spokojnie jednak powiedzieć, że zdarzyło się jednocześnie wiele i nic konkretnego.

Wiele, bo spotkanie, które odbyło się z inicjatywy Trumpa, udowodniło, że Rosja nie jest państwem upadłym a wręcz przeciwnie a sam Putin to jeden z głównych rozgrywających na światowej szachownicy.

Nic konkretnego bo z pewnością nie doszło do żadnych konkretnych ustaleń. Czy to w sprawie Ukrainy, Syrii czy Iranu. Trump zadeklarował wolę współpracy i jest to już bardzo dużo. Tylko czy Trump coś naprawdę może? Szczerze wątpię. Jedna rzecz jest oczywista - Trump próbuje ukryć fakt, że od początku swojej kadencji jest zakładnikiem różnych lobby wewnątrz Deep State, często konkurujących ze sobą. Trump, żeby przeżyć musiał zawrzeć pakt z którymś z diabłów i wybrał lobby syjonistyczno-izraelskie jako, że wydaje się być najpotężniejszym w USA. Stąd m.in przeniesienie ambasady do Jerozolimy.

Głównym celem Trumpa jest zapewnienie bezpieczeństwa Izraela poprzez ograniczenie roli Iranu w Syrii i w ogóle na BW. A tego nie da się osiągnąć bez zgody i przyzwolenia Rosji. Wygląda więc na to, że ta sprawa była głównym tematem rozmów w Helsinkach. Jeśli dodać do tego częste pielgrzymki Netanyahu do Putina to sprawa jest oczywista. Możlwe, że w zamian Putin dostał wolną rękę w sprawie Ukrainy (i w ogóle Europy, zwłaszcza Centralnej i Wschodniej). Czy możliwe jest, że Putin pójdzie na ten lep?

Nie sądzę. Putin wie doskonale, że rzucając na pożarcie Izraelowi Iran kładzie na szalę swoją wiarygodność jako sojusznika. Tym bardziej, że Iran cieszy się cichym (na razie) ale potężnym poparciem Chin a z Chinami Rosja nie będzie sobie psuć stosunków. Nawet dla żydów.Putin wie doskonale, że najpierw byłby Iran, potem Rosja a na koniec Chiny. Rosja właściwie już określiła swoje stanowisko - oficjalnie poprosiła Persów o udostępnie bazy lotniczej w Hamedan, otrzymała zgodę i przeniosła tam bliżej nieznaną liczbę bombowców strategicznych Tu 22M3. Oprócz tego Persowie otrzymają już wkrótce od Rosji SU-27 e S-30. Czy tak zachowuje się państwo, które ma zamiar zdradzić swojego sojusznika? To wygląda raczej na poważne ostrzeżenie skierowane do USA.

Rosja może iść na pewne ustępstwa, które zapewnią bezpieczeństwo Izraela (np. 80 km strefa buforowa) ale to maksimum. Symptomatyczne jest to, że Rosja sprzeciwia się pomysłowi usunięcia Iranu i Hezbollahu z Syrii. Syjoniści chcieliby oczywiście całkowitej likwidacji Iranu ale to się raczej nie uda. I bardzo dobrze...

Trump, prosząc o spotkanie z Putinem otwarcie przyznał, że USA przestały być światowym hegemonem.Demontaż tego szatańskiego imperium oczywiście jeszcze trochę potrwa ale przecież nikt nie zamierza niszczyć Stanów. Chodzi raczej o to, żeby USA stały się wiarygodnym uczestnikiem polityki światowej i zrezygnowały z utopijnej bzdury o własnej "wyjątkowości" i "niezbędności".

Świat przestał już być jednobiegunowy i to jest świetna wiadomość.

PS. Proszę zwrócić uwagę na zdjęcie wprowadzające. Gra ciał mówi wszystko...

KOMENTARZE

 • Chazarstwo w natarciu
  Notka wisi 10 min i już pała. Odbieram to jako komplement i przyznanie mi racji :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:13:42
  Ja poprawiłem dając 5. Pzdr!
 • Autor
  " Trump zadeklarował wolę współpracy i jest to już bardzo dużo".

  Zrobił to mimo obaw o nieuniknione wycie "Deep state", więc jednak czuje się mocny.


  "z Chinami Rosja nie będzie sobie psuć stosunków. Nawet dla żydów.Putin wie doskonale, że najpierw byłby Iran, potem Rosja a na koniec Chiny".

  Zależy na ile by sobie te stosunki zepsuł, bo jak bardzo, to by najpierw było Iran, później Chiny, a dopiero Rosja - już nieuchronnie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Dlaczego udawać, że nie wiadomo o co chodzi? Trump i Putin mają wspólnego znienawidzonego wroga, którym jest Soros i bandy na jego żołdzie. Dobrze by było zdać sobie sprawę, że jest on również wrogiem Polski bo dąży do jej likwidacji. Trzeba być tępym bezmózgiem, żeby nie rozumieć, że obecnie największym bezpośrednim i śmiertelnym zagrożeniem dla Polski jest frakcja reprezentowana przez Sorosa i jego EU a dopiero daleko za tym Putin, Trump i cokolwiek innego.
 • @kula Lis 67 13:31:47
  Zapomniałeś o Bibi i potężnym lobby syjonistycznym / przemyśle holokaustu w Stanach. Trump tańczy tak, jak oni mu zagrają.
 • Gra ciał
  Kiedy tylko weszli na scenę, Putin wyglądał na bardzo zadowolonego, a Trump na spiętego; widocznie nie ugrał tyle, ile zamierzał.
 • @Lotna 14:08:47
  Bibi jest przez Putina sprowadzany do parteru. Ma na niego haków całą szafę.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:13:42
  Strzelam: Talbot albo Huysky.
 • @Robik 14:18:53
  Husky nie.
 • @kula Lis 67 14:13:40
  Nawet jeśli tak jest, to jak się ta szafa haków Putina na Bibi ma do Polski?

  Mogłyby te haki być przydatne, gdyby Rosją była polskim sojusznikiem, a jest od tego daleka, dzięki polskiej polityce.
 • @Autor
  No i rozległ się potężny skowyt neokonów aż im piana z mordy wyszła.Co ciekawe neokoni to także żydzi ale ze skrzydła wojujących jastrzębi,którzy nie mogą się doczekać wojenki z Rosją.Jak widać czasami żydzi też walą się po mordzie aż zeby lecą na wszystkie strony
  Dobrze ,że Tramp został prezydentem bo jakby do władzy dorwali się neokonki na czele z Clintonową to wojna już by trwała od dawna a być może świat byłby jedną pustynią.
 • O Ukrainie nie było????pewnie się nie dowiemy!!
  Bo tak, Ukrainę mają w swoich rękach w 100% ziomale jerozolimscy!tak jak USA.
  Ale cos tu nie gra!notable ukraińscy popierali Hitlary,potem przypełzli do Trumpa!!
  Mają to we krwi , kto rokuje na korzyści tam lecą!!
  Zdaje się, ze Donald Złotogrzywy jest pamiętliwy, ale 400.000 dolarów piechotą nie chodzi!
  https://wolnosc24.pl/2017/01/13/ukraina-ma-przerabane-u-trumpa-wspierali-clinton-i-publicznie-go-oczerniali-teraz-szukaja-ratunku-ale-na-razie-drzwi-sa-zamkniete/

  https://dorzeczy.pl/swiat/65311/BBC-Ukraina-zaplacila-400-tys-dolarow-za-spotkanie-Poroszenki-z-Trumpem.html


  Poza tym, Okraina jest im potrzebna gdyż USA upłynniają starą broń na Ukrainę / nie tylko tam/, oraz gaz.Dlatego rzond polski"zamówił w kontrakcie dużo większą ilość gazu niż będzie potrzebny, aby zaspokoić ukochaną Banderkochankę.
 • @trojanka 15:44:51
  PS. rosyjski politolog wieszczy impiczment Trumpowi, jesienią, jako zemstę neokonów.
  Nie darują mu żadnej próby kontaktu z Putinem!!
  Już się objawił następny " nowiczok" w Anglii i "ruska szpionka" w USA!
 • @matterhorn 14:42:40
  Matis i Kelly na wylocie? A poza tym, to mówi się coraz częściej o odejściu bezpieczników w rządzie Trumpa, generałach: Jamesie Mattisie i Johnym Kellym. Nie da się ukryć, że przeżywamy kolejny reset w stosunkach USA-Rosja. Faktem jest, że rozmawiali tylko w cztery oczy (plus po jednym tłumaczu każdej ze stron) bez żadnych współpracowników, więc tylko Trump i Putin wiedzą o czym.
 • @trojanka 15:44:51
  Leżymy na dnie...dr Jacek Bartosiak, dzisiejszy komentarz na:

  https://wnet.fm/broadcast/goscie-jacek-bartosiak-pawel-zyzak-maria-przelomiec-jadwiga-wisniewska-poranek-wnet-17-lipca-2018-roku-z-kozieglow/
 • @trojanka 15:44:51
  https://wnet.fm/2018/07/16/michalkiewicz-powinnismy-dbac-o-wlasne-interesy-niz-sluzyc-usa-ktore-moga-nas-spuscic-z-woda/
 • @kula Lis 67 16:03:10
  Problem w tym, że rękami rodzimych zdrajców/ na polecenie / nas rozbrojono,wyczyszczono dowództwa /Mieroslaiwec, Smoleńsk/, a jesteśmy zadłużeni, i obecnie jest próba uwalenie produkcji żywności!!i CO z WODĄ???????
  W tak złej sytuacji Polska daaaaawno nie była!
  Ale może przy Bożej Pomocy......
 • @trojanka 16:08:38
  c.b.d.o
  https://marucha.wordpress.com/2018/07/17/skandal-polska-policja-karze-rolnikow-za-prace-polowe-oraz-produkcje-zywnosci/
 • @trojanka 16:13:27
  Co te żydowskie insekty robią z naszej Ojczyzny Polski? Ich po prostu trzeba usuwać albo eliminować fizycznie zanim nas całkiem zniszczą. To jest wojna ludzie i musimy się przed tą dziczą chazarską bronić. Nie ma dla nich litości. Mandaty wystawiane z powodu wiejskich hałasów i zapachów są bezprawne. To nie rolnicy przeprowadzili się do mieszczuchów ale odwrotnie. Muszą to znosić. Nie trzeba przyjmować mandatów, niech rozstrzygają sądy. Kupowali tanio działki rolne na wsiach, "załatwiali" w urzędach przekwalifikowanie na budowlane (o wiele droższe) a teraz utrudniają rolnikom egzystencję. Pasożyty. Policjanci, którzy wystawili takie mandaty powinni natychmiast zostać wywaleni na zbity pysk, a ich przełożeni zdegradowani. Na dodatek każdy z nich powinien mieć proces karny o dręczenie ludzi i przekroczenie uprawnień. Poza tym ukarani mandatami powinni bezwzględnie dostać odszkodowanie za dręczenie przez organa władzy. No i rolnicy nie powinni nigdy takich mandatów przyjmować tylko żądać rozprawy w sądzie. Niestety dostęp do usług prawnych ograniczony jest przez kastę i państwo. Bo przecież wszystkie te zabudowy na terenach rolnych są obejściem prawa i pozwolenia na budowę oraz warunki zabudowy powinny zostać unieważnione a budynki postawione rozebrane. Mi to wygląda na lobby developerskie, które chce "zachęcić" rolników do sprzedaży ziemi. Ciekawy jestem czy Brudzińskiego stać będzie na wydanie odpowiedniej instrukcji podległym mu służbom, żeby ignorowały tego typu zgłoszenia. Technicznie wydaje się to proste. Ale swoją droga jak policjant może za to w ogóle wystawić mandat? Dowodzi to chyba tylko, że znowu w patrolu jeden umie czytać, a drugi pisać. Policjant do sądu "pełniliśmy służbę we dwóch". Sąd "czyli kto?" Odpowiedź "pies i ja". Autentyczne.
 • 5*
  DK
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:13:42
  https://img1.dmty.pl//uploads/201701/1484671480_pzjedk_600.jpg
 • @trojanka 15:48:18
  Następny wszystko wiedzący jakby pod stołem siedział i nasłuchiwał. Ten to ma łeb, potrafi czytać myśli Trumpa. Patrzcie, Waszczykowski wie lepiej o co chodzi Trumpowi od niego samego... Waszczykowski o szczycie w Helsinkach: "Żadnej drugiej Jałty nie zapowiedziano. Trump próbuje sprawdzić, z kim ma do czynienia". Politycy zachodni od lat próbują spotykać się z przywódcami rosyjskimi. Próbował to robić Bush, który widział w Putinie duszę demokraty, próbował Obama, który zanim cokolwiek zrobił, ogłosił reset z Rosją i dostał Pokojową Nagrodę Nobla. Trump próbuje sprawdzić, z kim ma do czynienia, czy z politykiem racjonalnym, skłonnym do ustępstw i porozumień, czy kieruje się ideologią, a może pragmatyzmem mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl o spotkaniu Donalda Trumpa z Władimirem Putinem w Helsinkach były minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski.
  Całość pod linkiem.


  https://wpolityce.pl/polityka/404232-nasz-wywiad-waszczykowski-o-szczycie-w-helsinkach


  Ps....Tam się stała jedna rzecz. Gaz popłynie przez Ukrainę, jeśli tylko wszyscy, włącznie z Ukrainą odpuszczą sobie Krym i Donbas. Ukraina poszła w odstawkę ze swoimi banderowcami, co Putin bezpośrednio Trumpowi wyjaśnił. He? nie ma? haków? Ponoć były ponoć także normalne rozmowy na temat fotek pewnej prostytutki nieletniej sikającej w moskiewskim hotelu na twarz pewnego bisnesmana z USA a Waszczykowski zapewnia, że nie ma żadnych kompromantów, dokumentów czyli haków.
 • @trojanka 15:48:18
  Izraelski dziennik krytycznie o szczycie Trump-Putin: "Prezydent USA zachowywał się jak marionetka przywódcy Rosji". Na szczycie w Helsinkach prezydent USA Donald Trump zachowywał się jak marionetka przywódcy Rosji Władimira Putina ocenia we wtorek izraelski „Haarec”. Przewiduje, że „Ameryka nie wybaczy” tego Trumpowi, a samo spotkanie może nie przynieść żadnych efektów. Szczyt stał się „nowym najgorszym momentem prezydentury Trumpa i może stać się także jej punktem zwrotnym” pisze „Haarec” w analizie. Zdaniem gazety Ameryka, z wyjątkiem zagorzałych zwolenników Trumpa, „nie wybaczy prezydentowi, który stał ramię w ramię z autorytarnym rywalem pokroju Putina, bronił go zamiast potępiać i zamiast tego krytykował własny kraj”. Nawet jeśli Trump nie jest Putinowi niczego winien, (…) wyglądał i zachowywał się jak jego służący albo marionetka ocenia dziennik. „Rozdęte ego” Trumpa - pisze - kazało mu uznać spotkanie w Helsinkach za wielki sukces i uniemożliwia mu „racjonalną odpowiedź na zarzuty w sprawie ingerowania przez Rosję w wybory (prezydenckie w USA) w 2016 roku”. Nawet jeśli Trump nie miał udziału w tych ingerencjach (…) ani nic o nich nie wiedział, jego obsesja na punkcie własnej osoby i potrzeb powstrzymuje go przed uznaniem wagi tych oskarżeń i wiążących się z nimi zagrożeń, a jego „próżna obawa przed zdelegitymizowaniem jego wyborczego zwycięstwa” sprawia, że woli zapewnienia Putina od jednoznacznych wniosków własnej administracji w tej sprawie wskazuje „Haarec”. Izraelski dziennik przypomina ostatnie obraźliwe i dzielące wypowiedzi Trumpa pod adresem sojuszników USA w Europie, wskazując jednocześnie, że nie wspomniał on o przewinach Rosji, takich jak aneksja Krymu, wspieranie reżimu w Syrii, użycie broni biologicznej na terytorium Wielkiej Brytanii czy prześladowanie dziennikarzy w Rosji. Jak zauważa „Haarec”, „wygląda na to, że tylko Izrael jest wyłączony ze zwyczajowej krytyki Trumpa pod adresem sojuszników”. W tym kontekście przypomina artykuł amerykańskiego tygodnika „New Yorker”, w którym twierdzi się, że to Izrael nalegał na zawarcie porozumienia między Trumpem i Putinem, dzięki któremu USA miałyby znieść antyrosyjskie sankcje w zamian za pomoc Rosji w usunięciu irańskiej obecności wojskowej z sąsiadującej z państwem żydowskim Syrii, kosztem relacji amerykańsko-europejskich. Artykuł dostarcza możliwego motywu Izraela zwolennikom teorii spiskowych, którzy wierzą, że Jerozolima współdziałała z Moskwą w próbach zdyskredytowania (Hillary) Clinton i zapewnienia Trumpowi zwycięstwa w wyborach wskazuje „Haarec”. Dziennik ocenia, że w „normalnych czasach szczyt z udziałem przywódców USA i Rosji wywoływałby wielkie oczekiwania, a nie podejrzenia i obawy, do których po wystąpieniu Trumpa na konferencji prasowej (po spotkaniu z Putinem) doszło niemałe obrzydzenie”. Skoro jednak Trump jest prezydentem, to nie są normalne czasy. (…) (Na szczycie) Rosję reprezentował zdeterminowany i podstępny przywódca, który użyje wszelkich sposobów, by przywrócić swój kraj do dawnej świetności, podczas gdy Stany Zjednoczone reprezentował płytki i impulsywny prezydent, który - jak się wydawało - robił wszystko, by jego odpowiednik mógł osiągnąć swoje cele pisze „Haarec”. Jak ocenia, Trump w Helsinkach działał według identycznego schematu, co podczas czerwcowego szczytu z dyktatorem Korei Północnej Kim Dzong Unem także w przypadku Putina przełamał izolację autorytarnego przywódcy na arenie międzynarodowej, „nie żądając ani nie uzyskując niczego w zamian”, chwalił go i „zasugerował dalsze przełomy, które wkrótce, podobnie jak w przypadku Korei Płn., mogą okazać się niewiele więcej niż pobożnym życzeniem”. Można pocieszać się, że w ostatecznym rozrachunku nie liczą się wypowiedzi Trumpa, lecz działania jego administracji pisze „Haarec” - ale w ten sposób lekceważy się „ogromne znaczenie postawy prezydenta” i ignoruje fakt, że „USA są coraz częściej postrzegane jako państwo dysfunkcyjne, podczas gdy Rosja i inne kraje rywalizujące (z USA) są jak prowadzone pewną dłonią statki, na których rozkazy kapitana nie są nigdy kwestionowane”.  Ps..Mossad może wiedzieć więcej. I opinia o Trumpie może być warta uwagi. Do tego wydaje się jakby sprzedał Ukrainę i środkową Europę Putinowi. Lewactwo z każdego kraju będzie walić w Prezydenta USA D.Trumpa. Robili to przed wyborami, w trakcie wyborów i robić będą nadal. Mam nadzieję, że lewactwo zostanie powoli odsunięte od władzy, bo szkodzą światu.
 • @Robik 14:18:53
  A 1abezmajtek? ;-DDD
 • Trump'a zrobiono prezydentem
  po to aby lewactwo osłabić - gdyż owe lewactwo jest już niewygodne nawet naprawdę rządzącym USA. Co do Bliskiego Wschodu - to Putin będzie tam teraz pełnił rolę dobrego policjanta - gdzie celem nadrzędnym będzie - jakżeby inaczej - ochrona Izraela.
 • @Lotna 14:33:46
  "Nawet jeśli tak jest, to jak się ta szafa haków Putina na Bibi ma do Polski?"

  "Smoleńsk"?
 • @trojanka 15:48:18
  "Już się objawił następny " nowiczok" w Anglii i "ruska szpionka" w USA!"

  Bardzo dobrze. Im więcej takich "objawień", tym więcej wpadek. A suma wszystkich to już nawet nie jest przepaść. To już otchłań....

  Pozdro!!!!

  @------>>>>>>>>>>>>----------------------------------
 • @Talbot 17:13:54
  Talbot, ten mem jest na poziomie prostego tłuka.
  I wiele mówi o autorze ;-DDDDD

  Masz inną fotkę na pociechę - no chyba, że nie lubisz w mundurkach, ale wtedy jesteś dziwny ;-DDDD :

  http://image.chinatopix.com/data/images/full/4460/russian-policewomen-jpg.jpg
 • @demonkracja 18:25:16
  "po to aby lewactwo osłabić - gdyż owe lewactwo jest już niewygodne nawet naprawdę rządzącym USA."

  Gryguć uważa, że to usańska wojskowa razwiedka wystrugała Trumpa na prezia, bo już miała dosyć tej lewackiej zarazy. Ale wg niego to nią też rządzą żydzi, tylko o bardziej tradycyjnych poglądach.

  Pozdro!
 • @miarka 13:31:09
  //Zrobił to mimo obaw o nieuniknione wycie "Deep state", więc jednak czuje się mocny.//

  Owszem, jego "moc" to ślepe podporządkowanie syjonowi. Wszystkim na raz nie da się służyć.
 • @kula Lis 67 13:31:47
  //obecnie największym bezpośrednim i śmiertelnym zagrożeniem dla Polski jest frakcja reprezentowana przez Sorosa i jego EU a dopiero daleko za tym Putin, Trump i cokolwiek innego.//

  Największym zagrożeniem dla Polski i świata jest syjon i jego sługusy. M.in pisiory.
 • @matterhorn 14:42:40
  //No i rozległ się potężny skowyt neokonów aż im piana z mordy wyszła//

  Oj poszła... Widok rozkoszny :)
 • @Jasiek 18:46:35
  //no chyba, że nie lubisz w mundurkach,//

  Ja uwielbiam. Nawet kartofelki :)
 • @Lotna 14:12:00
  "Trump na spiętego; widocznie nie ugrał tyle, ile zamierzał."

  No coś podobnego ;-DDDDD

  @----->>>>>>>>>>>>-------------------------
 • @Jasiek 18:26:53
  Smoleńsk także w szafie, czeka na odpowiedni moment, np. pełny reset.
 • @Jasiek 18:46:35
  te hamerykanki w otoczeniu Trumpa nawet nie umywają się do tych na zdjęciu w mundurach. Byłoby na co popatrzeć gdyby obrać ich z mundurków Oj byłoby.
 • Jeden z komentarzy na Interii - i chyba jest to trafne spostrzeżenie n/t sytuacji żydowskich USA
  Tramp chce sobie zrobić kumpla z Rosji bo tylko taki ruch mu pozostał .Chiny zrobiły niewybaczalną rzecz wprowadzając na giełdę w Szanghaju 26 marca 2018 roku kontrakty w juanach na zakup ropy. Czyli powstał petrojuan konkurencja dla petrodolara.Od tej daty USA pomału się wykrwawia gdyż został zadany cios w dolara usa który jest podstawowym filarem dobrobytu i dominacji USA na świecie A niestety w Chinach nie można wprowadzić" demokracji " jak to uczyniono w Iraku ,Libii lub Syrii bo można solidnie oberwać .Pozostała tylko wojna ale celna.Tak że Rosja jest w najlepszej sytuacji o jej względy zabiegać będą i chiny i Usa . Co do Polski to wyjdziemy na tym oczywiście najgorzej tak jak zawsze od wieków.

  Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/swiat/news-trump-spotkanie-z-putinem-nawet-lepsze-niz-szczyt-nato,nId,2607802#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
 • @Rzeczpospolita 19:32:50
  Autor tego komentarza czytuje chyba regularnie moje notki :)
 • @Rzeczpospolita 19:32:50
  "A niestety w Chinach nie można wprowadzić" demokracji " jak to uczyniono w Iraku ,Libii lub Syrii..."

  W sumie oberwali już i w Iraku, a Syria ciągle stawia tej "demokracji" opór.
  I dobrze.

  Ukłony
 • @kula Lis 67 19:32:34
  Ach! :-)
 • @Talbot 17:13:54
  Talbot, nie wiem co ma znaczyć ten mem? Że Trump to pedofil i dlatego Putin nie chce się z nim przyjaźnić?
  Bo nic innego nie przychodzi mi na myśl, chyba to, że masz coś z głową nie tak.
  https://www.youtube.com/watch?v=lm838iEzyTM
 • ciekawe zajęcie
  gdybanie o tym, o czym rozmawiali w cztery oczy, i to ludzie, którym to spotkanie wszyscy utrudniali, ludzie, którzy dopięli swego i spotkali się "bez świadków".

  stawiam orzechy, że nie rozmawiali o niczym, co przychodzi gawiedzi do głowy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:05:07
  Najlepsze to: (wklejam)
  Putin o obrzezaniu:

  Renata Miłosz
  Opublikowany 22 lip 2011
  Odpowiedź Putina z 2002 roku.

  Jest to odpowiedź skierowana do niemiecko-języcznego dziennikarza, którego pytanie dotyczyło Czeczenii.

  Jeśli pan chce w pełni już się stać islamskim radykałem i gotów jest pójść na to, żeby zrobić sobie obrzezanie, to ja pana zapraszam do Moskwy. Nasz kraj jest wielowyznaniowym krajem. U nas są specjaliści również z tego zagadnienia. I ja zalecę jemu zrobić tą operację w taki sposób, żeby u pana już więcej nic nie urosło.
  https://www.youtube.com/watch?v=hVqWR1WsZ2Y
 • @lorenco 21:23:22
  // I ja zalecę jemu zrobić tą operację w taki sposób, żeby u pana już więcej nic nie urosło.//

  :)))))))))))))))))
 • PreSStytutki od Sakiewicza donoszą:
  //Trump przerywa milczenie! Mówi o kulisach spotkania z Putinem

  Odnosząc się do spotkania w Helsinkach Trump wyjaśnił, że akceptuje wnioski amerykańskich agencji wywiadowczych, dotyczące ingerencji Rosji w wybory w USA w 2016 r. Podkreślił, że w pełni wierzy tym agencjom USA i wspiera je.

  Ponadto prezydent USA oświadczył też, że przejęzyczył się na wspólnej konferencji prasowej - chciał powiedzieć, iż nie widział powodu, dla którego to nie Rosja ingerowała w wybory w USA. Jednocześnie zapowiedział, że jego administracja będzie działała agresywnie, by odeprzeć wszelkie próby ingerencji w wybory w tym roku.//
  http://niezalezna.pl/230913-trump-przerywa-milczenie-mowi-o-kulisach-spotkania-z-putinem

  Ale Trumpek się plącze :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:02:19
  Ja na to odpowiem tak:)
  https://img1.dmty.pl//uploads/201402/1392127060_cuygcu_600.jpg
 • @lorenco 22:04:46
  Ja wolę tę z lewej :)
  Jakoś mi MM przypomina.
 • @demonkracja 18:25:16
  Zgadza się. Zresztą zarówno Trump jak i Putin na konferencji prasowej po spotkaniu oficjalnie przyznali, że bezpieczeństwo Izraela jest dla nich bardzo istotne.

  Biedne maleństwo - rasistowskie państwo terrorystyczne, systematycznie i nieustannie dokonujące ludobójstwa na Palestyńczykach, których ziemie sobie przywłaszczyli - i to właśnie ono potrzebuje ochrony przez tych wspaniałych przywódców. Czyli biznes się kręci, jak zwykle.
 • @Lotna 22:38:35
  Za chusteczkę dziękuję a łzy ze śmiechu otarłem w rękaw.

  PS. Po co mnie tak głupio atakujesz?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:19:45
  Ja też tę z lewej: widocznie obaj jesteśmy nie w modzie tzn. nie trendy:) Mam nadzieję, że jest nas takich więcej?
 • @Lotna 22:38:35
  Lotna czy Ty nie rozumiesz, że Izrael ma arsenał jądrowy? 80 głowic co najmniej. Mówi Ci to coś?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:42:24
  Popłakałeś się, to ofiarowałam chusteczkę, po to właśnie, żebyś sobie nie obsmarkał rękawa. Tak robią grzeczni chłopcy i kulturalni mężczyźni.
 • @lorenco 23:05:51
  Czy chcesz przez to powiedzieć, że Trump i Putin mówiąc o bezpieczeństwie Izraela faktycznie zadeklarowali, nie że pilnują bezpieczeństwa Izraela, tylko bezpieczeństwa wszystkich dookoła Izraela? Czy że robią co chce Izrael, bo się go boją?
 • @Lotna 01:15:42
  Myślę, że tak.
  Izrael jest uzbrojony po zęby, do tego cała mafia żydowska ma siatkę na całym świecie i to co teraz najważniejsze, od czego ludzie są bardzo uzależnieni: prąd.
  Jesteś inteligentną Osoba, zatem chyba sama sobie "dośpiewasz"?
 • autor
  Najważniejszą sprawą moim zdaniem była sprawa Korei Płn, a konkretnie jej złoża metali ziem rzadkich. Coraz bardziej a każdym dniem przenika informacji, że Kim Dżong Un, czyli Chiny zgodziły się by Amerykanie zostali dopuszczeni do interesu w zamian za zniesienie sankcji, które to są bardzo dokuczliwe dla chińskiej gospodarki.
  Sprawa bezpieczeństwa Izraelazeszła na drugi plan, dlatego iż Ameryki nie stać juz na zapewnienie hegemonii Izraela na B.W. Irańskie bazy w Syrii przy granicy z Izraelem są już faktem, więc pielgrzymki Bibiego do Moskwy były nadaremne. Zreszta Putin oświadczył, że w Syrii nie ma irańskich wojsk są natomiastirańscy instruktorzy pomagający syryjskiej armii, lecz on uważa że Rosja nie ma prawa dyktować prezydentowi Syrii, kto ma mu pomagać.
  Sprawa Ukrainy jest już absolutnie przegrana. Ciekawa jestem, czy nasz rząd i prezydent dalej zamierzają pomagać czyli realizować politykę niemiecką, to się okaże jakie kompromaty maja Niemcy na naszyc wodzów.
  Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:59:19
  "//Zrobił to mimo obaw o nieuniknione wycie "Deep state", więc jednak czuje się mocny.//
  Owszem, jego "moc" to ślepe podporządkowanie syjonowi. Wszystkim na raz nie da się służyć."

  NNNie.
  Mocny niezależnie od lokalizacji partyjnych.
  Pokazywał przed wyborami diable rogi dwoma rękami. Był pewny siebie.
  Jego diabel mocniejszy, ale podwójnie - i prawymi, i nad lewymi (a tym jest "deep state" z syjonistami).

  Może mamy problem ze zdefiniowaniem lewicy? ( No bo czym innym jest lewica, a całkim czym innym lewactwo).
  Ja zakładam, że uważał się mocniejszym i nad lewicą, i nad lewactwem.
 • @Ślepa Mańka 03:00:15 może ty coś wiesz w tym temacie?
  Aresztowania w sierpniu, obwieszczenie „9/11” we wrześniu, a jubileusz w październiku? Dobrzy ludzie wciąż wygrywają tajną walkę o planetę Ziemię w wielkim stylu, potwierdza wiele źródeł. Sprawy mają się obecnie tak, że w sierpniu nastąpi nowa fala masowych aresztowań, oficjalne rządowe ujawnienie o „11 września”` we wrześniu, a pewne „ważne oświadczenie gospodarcze w październiku”, twierdzą źródła Pentagonu. Za kulisami, według źródeł zaangażowanych w negocjacje, odbywają się spotkania z udziałem Rycerzy Maltańskich, rosyjskich funkcjonariuszy FSB, tajnych stowarzyszeń azjatyckich i innych, przygotowujących grunt pod gospodarcze oświadczenie, które może być właściwym jubileuszem, któremu będzie towarzyszyć nowy system finansowy. Ponieważ negocjacje trwają, szczegóły nie zostały jeszcze uściślone, ale istnieje ogólny konsensus, mówią źródła. Kluczem może być rychłe przejęcie Sądu Najwyższego przez amerykańskiego prezydenta, Donalda Trumpa, które utoruje drogę procesom zbrodni wojennych i prawnemu uznaniu nowego systemu finansowego, gdy zbierze się on w październiku, twierdzą źródła Pentagonu. Na tym froncie „bitwa szaleje, gdyż super elita Trumpa powstrzymała Busha, powołując Bretta Kavanaugha (nominant Trumpa na sędziego SN, w miejsce Anthony’ego Kennedy’ego), i może uda się uzyskać kobietę lub Indianina [rodowitego Amerykanina]”, mówią źródła. Sytuacja osiągnęła punkt, w którym The New York Times rzeczywiście wezwał do taktyki „Ojca chrzestnego” i zbrojnego buntu, ponieważ Trump i jego zwolennicy byli gotowi przejąć kontrolę nad Sądem Najwyższym.

  https://www.breitbart.com/big-journalism/2018/07/07/new-york-times-calls-godfather-tactics-stop-trumps-scotus-nominee/

  Nie zdziwcie się, jeśli policja wojskowa wkrótce zajmie się biurami zdradzieckich gazet. Ponieważ oni konsekwentnie i zbrodniczo tłumili prawdę o morderstwie 3000 nowojorczyków 11 września 2001 r., taki ruch byłby już bardzo spóźniony. Mamy również byłego sekretarza obrony USA (i zdrajcę), Leona Panetę, mówiącego, że europejscy przywódcy „są śmiertelnie przestraszeni”, że amerykańskie wojska zostaną wycofane z Europy.

  https://www.independent.co.uk/news/world/europe/trump-us-troops-europe-leaders-scared-eu-panetta-germany-uk-france-baltic-a8437111.html?utm_source=reddit

  Powinni się śmiertelnie bać, ponieważ są to w większości zbrodniarze wojenni, którzy już byliby uwięzieni, a może nawet straceni, gdyby armia amerykańska ich nie chroniła. Prasa korporacyjna także śledzi teraz ten biuletyn (pamiętajcie, przeczytaliście go tutaj pierwsi), informując, że NATO i powojenny system znajdują się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Więcej pod linkiem..

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/07/aresztowania-w-sierpniu-obwieszczenie-9-11-we-wrzesniu-a-jubileusz-w-pazdzierniku/
 • @miarka 03:22:01
  Bloomberg donosi, że pokonana niemiecka kanclerz, Angela Merkel, została wyznaczona „by walczyć o przetrwanie globalnych instytucji po II wojnie światowej”.

  http://www.bakersfield.com/ap/national/merkel-warns-of-worldwide-financial-crisis/article_2dff7b52-12a8-5a67-86b0-e4b9324607aa.html

  Mamy również kurdyjską dziwkę, dworskiego barda Bono ostrzegającego setki urzędników ONZ, że Organizacja Narodów Zjednoczonych, UE, NATO i Grupa Siedmiu są „atakowane”.

  https://www.yahoo.com/news/prime-minister-honors-87-irish-un-peacekeepers-died-175547438.html

  Są atakowani, ponieważ ich przywódcy spiskują, by zamordować 90% ludzkości, a ich niekompetencja prowadzi do największego zniszczenia życia na planecie, odkąd wyginęły dinozaury 65 milionów lat temu.
  Oczywiście, jak zwykle, chazarska mafia próbuje mordować, kłamać i korumpować, aby pozostać przy władzy.
  Ostatnią ofiarą był chiński przewodniczący Grupy HNA (gr. zaangażowana kapitałowo w wiele branż światowej gospodarki) Wang Jian, który według doniesień „poniósł śmierć w wyniku upadku po tym, jak pozował do zdjęcia we Francji„, w zeszłym tygodniu.

  https://www.rt.com/news/431745-hna-chairman-dead-france-wang-jian/

  Źródła Mossadu twierdzą, że to „nie przypadek” i, że został „wywieziony”, ponieważ zamierzał zeznawać na zamkniętym posiedzeniu w sprawie wciąż nie ujawnionych nieprawidłowości Deutsche Bank, prawdopodobnie wystarczających, by skończyć z bankiem. W niektórych kręgach mówi się, że Hotele Hilton, to ogólnoświatowa obsługa pralni brudnych pieniędzy. Rodzina Wanga dostała nakaz ‘zamknąć usta’.
  „Jak wiecie, Deutsche Bank jest establishmentem Czwartej Rzeszy Georga H.W. Busha, seniora (Sherff)”, wyjaśniło pewne źródło CIA. Więcej pod linkiem..


  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/07/aresztowania-w-sierpniu-obwieszczenie-9-11-we-wrzesniu-a-jubileusz-w-pazdzierniku/
 • @Ślepa Mańka 03:00:15
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/wp-content/uploads/sites/2/2018/07/Fulford-2.7.18-Trump.jpg


  Rewolucja trwa wraz z upadkiem starych reżimów w Meksyku i w UE, oraz ujawnianiem się tajnego programu kosmicznego. Kryminalna kabała, która rządzi planetą Ziemia, jest systematycznie usuwana od władzy, z ostatnią zmianą reżimu w Meksyku i wkrótce w Unii Europejskiej . Również walkę o władzę w Waszyngtonie zdecydowanie wygrywają dobrzy ludzie. Ponadto, najwyraźniej ma miejsce prawdziwe ujawnienie zarówno incydentu “UFO” w Roswell jak i technologii antygrawitacyjnej. Dwa poniższe linki zostały przesłane do nas przez japoński wywiad wojskowy i mówią oni, że są autentyczne (chociaż nie jest to obszar, w którym ten pisarz ma duże doświadczenie). Jeden dokument wydaje się być zgłoszeniem patentowym dla pojazdu antygrawitacyjnego , podczas gdy drugi twierdzi, że jest ściśle tajnym dokumentem twierdzącym, że obce ciała i obcy statek kosmiczny zostały odzyskane przez rząd Stanów Zjednoczonych. Jeśli jednak tak się stanie, niedługo pojawią się latające spodki w salonach wystawowych. Całość pod linkiem..

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/07/rewolucja-trwa-wraz-z-upadkiem-starych-rezimow-w-meksyku-i-w-ue-oraz-ujawnianiem-sie-tajnego-programu-kosmicznego/
 • @Ślepa Mańka 03:00:15
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/692/71/6927132.jpg


  Prezydent USA Donald Trump zaprasza rosyjskiego prezydenta Władimira Putina na wizytę w Waszyngtonie tej jesieni, oświadczyła rzeczniczka prezydenta USA Sarah Sanders. „W Helsinkach prezydent zgodził się na ciągły dialog na szczeblu roboczym pomiędzy pracownikami rad bezpieczeństwa obu krajów. Prezydent Trump poprosił doradcę ds. bezpieczeństwa narodowego Johna Boltona, aby zaprosił prezydenta Putina do Waszyngtonu jesienią. Dyskusja na ten temat jest już w toku” napisała Sanders w Twitterze. Wcześniej szef Białego Domu powiedział, że z niecierpliwością czeka na kolejne spotkanie z prezydentem Rosji. Trump pełen energii i optymizmu po spotkaniu z Putinem. Czeka na kolejne. Prezydent USA chce ponownie zasiąść do stołu negocjacji z rosyjskim partnerem, by znaleźć odpowiedzi na mnóstwo pytań. Amerykański przywódca Donald Trump przyznał się, że z niecierpliwością czeka na kolejne spotkanie z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Napisał to na swoim Twitterze. Wśród tematów, które prezydent USA chciałby omówić z rosyjskim partnerem, znalazło się zapobieganie terroryzmowi, Izrael i nieproliferacja jądrowa. Zdaniem amerykańskiego przywódcy szczyt z Rosją był udany pod każdym względem poza jego relacjonowaniem przez zakłamane media. Czekam na nasze drugie spotkanie, na którym moglibyśmy rozpocząć implementację tego, co już omówiliśmy, włącznie z rozgromieniem terroryzmu, bezpieczeństwem Izraela, nieproliferacją jądrową, cyberatakami, handlem, Ukrainą, Bliskim Wschodem, KRLD itd. Trzeba znaleźć wiele odpowiedzi na te pytania, niektóre będą łatwiejsze do rozwiązania, inne trudniejsze, ale wszystko da się rozwiązać twierdzi Donald Trump.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej