Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
438 postów 18461 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Znowu strzela się do Semitów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie bądźmy antysemitami! Upomnijmy się o Palestyńczyków (Semitów) w nierównej walce z chazarsko-syjonistycznymi bandami okupującymi Palestynę!

Na granicy Gazy (największy obecnie na świecie obóz koncentracyjny) i Terytoriów Okupowanych (przez chazarskich syjonistów) zginęło już 16 Palestyńczyków (Semitów) a ponad 1400 zostało rannych, zabitych przez żołnierzy z "najmoralniejszej armii świata" IDF. Przeciwko Palestyńczykom (Semitom) używa się czołgów, artylerii, dronów i snajperów. Pokojowa manifestacja Palestyńczyków ma potrwać do 15 maja, rocznicy Nakby (Katastrofy), tak więc "najmoralniejsza armia świata" będzię mogła jeszcze zabić dowolną liczbę Palestyńczyków (Semitów).

Próba otrucia jakiegoś renegata wywołała światową burzę i eskalację sankcji dyplomatycznych, które są prostą drogą do wojny. Zabicie 16 Semitów (Palestyńczyków) przez chazarskie, syjonistyczne wojsko nie zaprząta uwagi światowych mediów. Dziwny jest ten świat...

15 maja każdego roku obchodzony jest jako dzień upamiętniający Nakba(z arb. Katastrofa), początek czystek etnicznych w Palestynie w 1948 r. Tego dnia wojska brytyjskie opuściły terytorium Ziemi Świętej na mocy rezolucji 181 ONZ dzielącej kraj na dwie części – arabską i żydowską. W 1951 r. liczba wypędzonych Palestyńczyków, rdzennych mieszkańców tej ziemi sięgnęła 711 tys. osób. Do dziś w obozach dla uchodźców przebywa ok. 4 250 tys. Palestyńczyków i ich potomków. W tym roku mija 70 lat od wygnania mieszkańców Palestyny, zajętej przez kryminalne bandy syjonistyczne.

Zabijali i palili wszystko, co było palestyńskie, zmuszając do ucieczki setki tysięcy autochtonów. Arabskim słowem Nakba (Katastrofa) określa się to co przydarzyło się wtedy tym osobom. Oto wspomnienia jednego z nich. Hasan Subhi Abu Rahma miał 18 lat gdy musiał uciekać z wioski 'Aqir. Był chłopem, uprawiał razem ze swoją dwunastoosobową rodziną niewielki kawałek ziemi. Jego rodzina posiadała 14 dunum (ok.1,25 ha). Ten kawałek ziemi dawał plony niezbędne do wyżywienia całej rodziny. Jednak te skromne ale godne życie zostało przerwane przez ucieczkę spowodowaną przez izraelskich uzurpatorów.

To była szczodra i błogosławiona ziemia. Dawała zboże, miód, laban (produkt podobny do jogurtu, przyp.SL) i najlepsze sery w całej Palestynie, robione z owczego mleka. Ponadto nasza wieś słynęła z produkcji dywanów, produkowanych z wełny naszych owiec”. O tej strasznej nocy, gdy został wypędzony ze swojego domu i swojej ziemi, Hasan opowiada: „O piątej rano syjonistyczne bandy Hagana zebrały się na krańcach wsi i po krótkim czasie napadły na osadę i zaczęły zabijać i niszczyć. Kto mógł, zaczął uciekać. Lecz kto nie dał rady: starcy, dzieci i niektóre kobiety wpadli w łapy band i zostali zamknięci w wioskowym meczecie. Potem oprawcy zaczęli strzelać i rzucać do środka bomby, zabijając wszystkich.”

Po chwili, biorąc głębszy oddech, Hasan kontynuuje wspomnienia: „Po tym wszystkim mojej rodzinie udało się uciec. Maszerowaliśmy aż do al-Migdal, w pobliżu południowej granicy z Gazą. Zostaliśmy tam tylko dwa dni lecz gdy nadeszły wieści o zbliżających się bandach syjonistycznych uciekliśmy dalej, aż do Gazy. Tam znaleźliśmy schronienie w obozie uchodźców an-Nuseyrat, w centralnej części Strefy”. Cichym głosem Hajj Hasan (Hajj – wierzący, który odbył pielgrzymkę do Mekki, przp. SL) poprosił jednego z wnuków, którzy zebrali się by posłuchać jego bolesnych wspomnień, by przyniósł akt własności i klucze od domu, które stały się symbolem jego praw do ziemi, z której zostali wypędzeni.

Drżącymi dłońmi Hajj Hasan rozkłada dokumenty, w ten sposób można zobaczyć jego dane personalne i  informacje potwierdzające jego prawa. „Jak bardzo pragnę wrócić na tę ziemię, pracować, spożywać jej owoce i tam umrzeć...”
I kończy: „Jeśli nie zdołam wrócić, to moje wnuki zobowiązały się dokończyć dzieło i nie zamienić tej ziemi nawet za całe złoto świata. Bo prędzej czy później okaże się kto ma rację a obcy i złodzieje zostaną wyrzuceni z naszej ziemi”.

W lutym 2010 Kneset uchwalił prawo zakazujące pod groźbą więzienia publicznego obchodzenia żałoby z okazji Nakba.
W ten sposób „jedyna demokracja na Bliskim Wschodzie” wyłącznie dla Żydów usiłuje ukryć prawdę o początkach Państwa Izraela.

Nie bądźmy antysemitami! Upomnijmi się o Palestyńczyków (Semitów) w nierównej walce z chazarsko-syjonistycznymi bandami okupującymi Palestynę!
 

KOMENTARZE

 • @
  ARABIA SAUDYJSKA JEST OJCZYZNĄ PALESTYŃCZYKÓW!

  Nie jestem antysemitą, nie jestem wrogiem tego, czy tamtego Araba. Owszem, ten Arab, który głosi, iż Bóg Ojciec nie ma Syna jest w błędzie i "jego" Koran się myli.

  Dzisiejsi Arabowie w Izraelu to potomkowie najeźdźców sprzed wielu wieków. Arabom Palestyńskim nie należy się Jerozolima ani oddzielne dodatkowe Państwo, tak jak nam nie należało się kiedyś Państwo na Syberii zwane Jaxa.

  To Arabia Saudyjska jest ojczyzną Arabskich Palestyńczyków!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @57KerenOr 13:45:27
  Pieprzysz.
  Dzisiejsi Palestyńczycy to prawdziwi autochtoni w Palestynie.
  Chazarzy to uzurpatorzy.
 • @Jarek Ruszkiewiczicz
  WYBACZ JARKU ALE TWÓJ SKRÓT MYŚLOWY JEST SPRZECZNY Z FAKTAMI.

  W VII wieku Arabowie wyszli z Arabii Saudyjskiej by podbijasć narody. Proponuję trochę niezakłamanej historii.

  No i w temacie odnoś się grzecznie ponieważ przeginasz słownictwem. Póki co Cię nie obraziłem. Tak możesz odzywać się do swojego dziecka jeśli Ci na to pozwoli a nie do mnie!

  Cześć!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • Znowu strzela się .
  http://nowahistoria.interia.pl/aktualnosci/news-izrael-ma-polskie-korzenie-o-zrodlach-wspolczesnego-panstwa-,nId,2559201


  Ciekawy materiał , warto go przeczytać ...
  ,, Co można zrobić najlepszego? Pokazywać jak było naprawdę w relacjach polsko-żydowskich.
  - Spór polsko-żydowski to był spór w rodzinie. ,,

  ................
  Co do walki Palestyńczyków o swoją wolność .... ciężko coś sensownego napisać . Widać wyraźnie że Izrael jest pod parasolem i więcej mu wolno . Na choryzoncie widać że idą zmiany ..
 • @fabi 15:03:38
  To jest materiał propagandowy w większości oparty na prawdziwych
  faktach pokazanych jednak w zafałszowanym świetle. Wbrew pozorom robi on Polakom więcej szkody niż pożytku. Polacy i żydzi to żadna "rodzina".
 • @57KerenOr 14:47:15
  //W VII wieku Arabowie wyszli z Arabii Saudyjskiej by podbijasć narody//

  Nie mam zamiaru nikogo obrażać, zwłaszcza ciebie.
  Poucz się trochę i wróć.
  Nie cierpię ignorancji i braku wiedzy.
 • @Stara Baba 15:18:20
  ,,To jest materiał propagandowy,,

  Zależy jak na to patrzysz , dla mnie jest wartościowy , bo jednak opisuje tamte czasy. Możesz tam znaleźć pewną sympatie do Żydów .
  Jednak odsłania nieznane fakty , czy w zafałszowanym świetle ? .
  Mówisz że przynosi więcej szkody niż pożytku ... ja myślę że boimy się prawdy . Sami jesteśmy krajem ...odbitym lustrem Izraela nie oszukujmy się . Religia ma tu ogromny wpływ . Tak bardzo się wielu powołuje na autorytet Jana Pawła II , tez powiesz więcej szkody niż pożytku.

  ,, Jan Paweł II jednak kilkakrotnie w czasie swego pontyfikatu tak ich nazywał. Podczas jednej z audiencji generalnych, 28 kwietnia 1999 r., stwierdził, że dialog międzyreligijny obejmuje w szczególny sposób „naszych starszych braci", a 23 marca 2000 r. w czasie spotkania z rabinami Izraela powiedział: „jesteście naszymi starszymi braćmi".,,

  ,,podczas pielgrzymki do Ziemi Świętej, pod Ścianą Płaczu w Jerozolimie, drżącą ręką wkładał kartkę z modlitwą. Wyraził wówczas żal za winy chrześcijan wobec żydów, wskazując na nasze wspólne korzenie religijne.,,

  Żydów nie darzy się sympatią na świecie , a teraz przede wszystkim przez eksterminacje Palestyńczyków , poszerzają swoją przestrzeń życiową .

  No i właśnie to my Polacy i Sowieci .. mieli bardzo duży udział w narodzinach Izraela . Ten poród był bolesny i trwa do dziś .
 • @Jarek Ruszkiewicz
  MAPA PODBOJÓW ARABSKICH!

  No to ja się nie dziwię, że czasami na Neonie aż kipi nienawiścią do Izraelitów. Antysemityzmu wcale nie należy szukać daleko!

  Wiesz przecież bardzo dobrze o tym, że gdy napisałem "Arabowie wyszli z Arabii Saudyjskiej by podbijasć narody", to miałem na myśli wojska Arabskie a nie cywilną ludność!

  http://m.neon24.pl/e0fb1428766bcc94cb248cbabfcafe7b,0,0.jpg

  Trzymaj się! Nie będę się powtarzał i Ci przeszkadzał. Mam tylko nadzieję, że niektórzy po Twoich wpisach zrozumieją, że jednak Wasza znajomość historii jest mierna a Wam Czytelnicy proponuję wrzucić w Google hasło: "Podboje Arabskie". Niekoniecznie ten kto krzyczy ma rację. Czasami ktoś odstawia prywatę!

  Google:


  http://katedra.uksw.edu.pl/awicenna/panstwo_arabskie.jpg


  MAPA PODBOJÓW ARABSKICH (kliknij by powiększyć obrazek)


  http://bliskiwschod.pl/2015/10/jakie-byly-przyczyny-podbojow-arabskich-w-latach-632-732-i-dlaczego-byly-tak-skuteczne/

  http://historia.opracowania.pl/gimnazjum/arabowie/

  http://historia.na6.pl/podboje_arabow

  http://sciaga.pl/tekst/45899-46-podboje_arabskie

  Na razie!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • To właśnie taka ciekawostka.
  Palestyńczycy, w dużym stopniu pochodzą z 12 plemion Izraela, którzy w okresie Osmanów przeszli na islam. Elity dzisiejszego Izraela pochodzą w dużym stopniu wywodzą się z terenów dzisiejszej Polski, Rosji, Białorusi i Ukrainy, emigracje po "pogromach".
  Wystarczy popatrzeć na haplogrupy, wśród dzisiejszych mieszkańców Izraela/Palestyny Haplogrupa I1 stanowi dominację 38,5% Wśród żydów chazarskich, czyli ludu azjatyckiego Kaganatu Chazarskiego który na przełomie VIII i IX w przeszli konwersję na Juraizm ok. 20%.

  http://zawisza.neon24.pl/post/139906,zydzi-z-genetycznego-punktu-widzenia
 • @fabi 16:26:59
  No właśnie, jaką szkodę robi ten materiał na polskich ludziach widać już wyraźnie po twoim ostatnim wpisie. Nie obraź się ale taka jest prawda.
  Nie dość że ukierunkowuje myślenie Polaków według innego, niepotrzebnego nam toru to powoduje jeszcze iż wyciągamy z niektórych spraw błędne, katastrofalne dla nas w skutkach ale korzystne dla żydów wnioski. Oni po prostu Polaków urabiają jak ciasto na placka. W inny sposób wygrać z Polakami się nie da.
 • @Stara Baba 17:18:24
  ,, Nie obraź się ,, .. dlaczego .. tylko rozmawiamy

  Powiedzmy że jestem adwokatem diabła . Zawsze próbuję zrozumieć drugą stronę i nie ulegać jakimś podszeptom .
  Rozumie ciebie doskonale , też to czuję .. tyle możemy - co pogadamy .
  Jak mogę ..to staram się wpływać na tonowanie nienawiści . Ktoś tym wielki kręci ... zastanawia się czasem ..dlaczego Izrael jest na utrzymaniu USA . Mówimy oni trzęsą światem i mają w zasadzie wszystkie zasoby finansowe .
  Ich problem dawno powinien być załatwiony , a nie jest .
  Właśnie ... komuś na tym zależy .. oni zawsze będą tak tańcować jak im grają . Żydzi dobrze wiedzą że ich nikt nie lubi , uciec też nie mają gdzie . Pytanie jest i takie ,dlaczego im wolno wiele , a innym nie
  Jakoś Koreę mogą złapać za gardło , a tu ONZ jest bezsilny .
  Dlaczego Tramp tą stolicą , jeszcze bardziej zaognił sytuację .
  I co można powiedzieć , nie da się usprawiedliwić używanie ostrej amunicji . Ktoś powoli rozpala ogień pod kotłem ...
 • Czy Strefa Gazy jest współczesnym Gettem.
  Tak, bo do Palestyńczyków, którzy chcą wyjść poza teren okupowany, Izraelczycy strzelają.
  Nie, bo Izraelczycy Palestyńczyków wygnali, ale nie chcą wymordować narodu.
  W Wielką Sobotę trzeba zapytać - kiedy Palestyna doczeka się rezurekcji?
 • @
  Keren jest syjonistą!
  A właściwie arcy syjonistą!
 • @57KerenOr 14:47:15
  //W VII wieku Arabowie wyszli z Arabii Saudyjskiej by podbijasć narody. Proponuję trochę niezakłamanej historii. //

  Wahabizm to nie wynalazek Mahometa.

  //No i w temacie odnoś się grzecznie ponieważ przeginasz słownictwem//
  Bardzo mi przykro...
  1 miesiąc urlopu starczy?
 • @Husky 19:53:07
  //Nie, bo Izraelczycy Palestyńczyków wygnali, ale nie chcą wymordować narodu.
  W Wielką Sobotę trzeba zapytać - kiedy Palestyna doczeka się rezurekcji?//

  A ty zbóju nachlałeś się w Wielką Sobotę?

  Kurwa mać! Miałem cię za normalnego...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:53:28
  a nie czuć tu prowokacji do dalszej dyskusji
  pzdr.
 • @Husky 23:59:26
  Temat Palestyny,zbóju jest dla mnie święty.
  Nie żartuj.
 • Jest takie tureckie powiedzenie:
  jeśli nagle ryby w sadzawce zaczynają ze sobą walczyć to znaczy że niedawno przepływał tamtędy jakiś Anglik.
  Palestyńczycy w pewnym sensie sami są sobie winni.Gdyby nie kolaborowali z Anglikami przeciwko Imperium Osmańskiemu sprawy potoczyły by się inaczej.Są Semitami więc można byłoby oczekiwać od nich większej przebiegłości a tymczasem dali się rozegrać jak nie przymierzając Polacy czy inne pierdoły życiowe.
  https://www.youtube.com/watch?v=6ldq8uiYbM8
 • @57KerenOr 16:29:25
  Jak zapewne wiesz, koncepcje na lokalizację państwa, które znajduje się teraz w Palestynie, brały pod uwagę Ugandę lub USA.
  Widać, kręcą się jak po gaciach.
 • @57KerenOr 16:29:25
  Kolejny raz nie rozumiesz historii. Nie mówię, że jej nie znasz a, że jej nie rozumiesz. Bo masz rację, takie podboje historyczne są faktem i historycy się z tym nie spierają. Tyle, że w tamtych czasach nie było fizycznej możliwości wymiany ludzi, jak miało to miejsce np. na Krymie gdzie wywieziono tatarów. Podbój nie oznaczał eksterminacji ludności, bo człowiek (niewolnik) był rzeczą cenną. Podbój to było zniewolenie danej ludności autochtonicznej, podporządkowanie jej sobie a nie wyrzucenie w inne tereny, nie wymordowanie. Te podboje arabskie zmieniły religię z judaizmu na islam, lecz nie wymieniły ludności. Potomkowie 12 pokoleń Izraela zaczęli wyznawać Islam, bo łatwiej było żyć z tą religią ale nie przestali być potomkami Izraela, Dawida...

  Za to ludnością napływową Chazarami byli ci, co w czasie II wojny światowej wyemigrowali na te ziemie z Europy tworząc elity dzisiejszego Izraela.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:53:28
  https://www.almasdarnews.com/wp-content/uploads/2018/03/image-25.jpeg
 • @ikulalibal 01:22:45
  Narzędzie światowego spisku. Blogerzy-maruderzy zarabiali krwawe pieniądze na spalonych dzieciach.
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=120&v=sk7vFJ61-Ic
 • @Zawisza Niebieski
  GŁOWA MAŁA!

  Przypominam tylko Czytelnikiem, że ja z kłamcą Zawiszą Niebieskim raczej już nie dyskutuję! Pisałem wielokrotnie o tym, że Zawisza nieraz pisze o tym o czym w ogóle nie pisałem.

  Pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @Bara-bar
  POZDRAWIAM BARBARO!

  Pozwolę sobie odpowiedzieć nietypowo... jak na mnie!

  Basiu, napisałaś:

  "Keren jest syjonistą!
  A właściwie arcy syjonistą!".

  Nie no, spoko, w następnym komentarzu możesz jeszcze napisać, "żem" właściwie arcy, arcy, arcy...


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @lukucjusz
  LOKALIZACJA IZRAELA!

  Tak lukucjusz, wiem o tym. Wiem, że sami (niektórzy) izraelici nie chcieli mieć Własnego Państwa na Bliskim Wschodzie. Jednak to nie człowiek decyduje o tym, w którym miejscu zostanie zebrany Izrael tylko Pan Bóg. Tylko ON!

  Dlatego to, zamierzenia tych (niektórych) izraelitów się nie spełniły!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY

więcej