Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22517 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Macierewicz poleciał

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A co piszą u Tomusia Sakiewicza (kawalera orderu ukraińskiej bezpieki)?

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że Tomuś Sakiewicz to apologeta, wielbiciel i uwieszony na Macierewiczu pseudo-dziennikarz (podobnie jak funkcjonariusz mendialny Michaś Rachoń). Zajrzałem na jego portal niezależna.pl (niezależna od rozumu:) i co widzę? "Wiadomość o dymisji ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza była dla obozu patriotycznego w Polsce największym zaskoczeniem tzw. rekonstrukcji rządu. W kraju wrze. Nie powinny to jednak być powody, dla których odwołuje się najbardziej skutecznego ministra obrony narodowej III RP i człowieka, który od połowy lat 1970. nieustannie walczy o suwerenność naszej Ojczyzny nikogo po drodze nie zdradzając i nie chachmęcąc." Zwłaszcza "nic nie chachmęcąc"... (...) .

"Zorganizował – wspólnie z ministrem Krzysztofem Szczerskim – szczyt NATO w Warszawie, który zaowocował obecnością wojsk amerykańskich w naszym kraju i to w sytuacji, gdy Rosja parła i prze coraz bardziej na zachód." - Z tego co widać nawet w TVPiS to NATO przesuwa się w kierunku Rosji a nie odwrotnie...

"Skutecznie wydał 100% pieniędzy przeznaczonych na modernizację armii. " A co takiego kupił oprócz samolotu dla VIPów?

" Zbudował od zera Wojska Obrony Terytorialnej, które nie tylko są ważnym elementem szkolenia fizycznego czy wojskowego, ale także patriotycznego."  Pieprzenie kotka za pomocą młotka. Starczyło odwiesić zawieszonego poboru. Mamy wtedy 100 tyś zawodowych żołnierzy, świetnie wyszkolonych i ze dwa miliony dobrze przeszkolonych chłopaków, rezerwistów na gwizdek. Służba 12 miesięcy, więcej nie trzeba. Żadne leśne drużyny po dwóch tygodniach przeszkolenia bez broni Speznazu nie powstrzymają...

"Antoni Macierewicz czyścił naszą armię z ludzi związanych z siłami antypolskimi."  No tak... Powyrzucał oficerów i generałów, którzy mieli kiedyś pecha, że załapali się na jakieś szkolenie w Rosji. A jak ogólnie wiadomo, każdy kto przekroczy granicę Rosji jest od razu zwerbowany i staje się obcym agentem. To jest tok myślenia Macierewicza i jego podnóżka mendialnego Sakiewicza. I nawet nieważne jest, że ci oficerowie kończyli także szkoły wojskowe w USA i ganiali po Iraku czy Afganistanie. Byli w Rosji więc agenci! Każdy, nawet średnio rozgarnięty kapral wie doskonale, że oficer kształcony w szkołach wrogów (dzisiejszych, wczorajszych i przyszłych) jest bezcennym nabytkiem dla armii swojego państwa. Tak przecież powstała armia II Rzeczpospolitej. Od sprawdzania jego lojalności armia ma odpowiednie służby. Skandaliczne decyzje Macierewicza w tej kwestii dyskwalifikowały go jako ministra obrony narodowej i całe szczęście, że go odwołano.

"Antoni Macierewicz w obozie rządzącym jest ponadto jednym z niewielu polityków w pełni samodzielnych (bez problemu mógłby wokół siebie skonstruować własną partię polityczną i skutecznie ruszyć z nią do kolejnych wyborów). Obca jest mu mentalność poddańcza czy dworska, " To już pozostawię bez komentarza...

Autor jest redaktorem prowadzącym miesięcznika „Wpis”, autorem kilku książek oraz wielu artykułów publicystycznych i naukowych. http://niezalezna.pl/213721-mocny-glos-ws-dymisji-antoniego-macierewicza-jego-odwolanie-to-oznaka-slabosci-i-gest-gleboko-nielogiczny

Zapomniał się ten "autor" podpisać... Wstydzi się? Moim zdaniem to napisał sam Sakiewicz bo z usunięciem Macierewicza wali mu się niebo na łeb. Sakiewicz postawił na Macierewicza, który jest pupilkiem Ojca Dyrektora z Torunia. Wydawał się nie do ruszenia, nawet do Białego Domu go ponoć zaprosili... A tu doopa... W programie TVP INFO funkcjonariusz Rachoń i Tomuś Sakiewicz mieli takie miny jakby ktoś im ukochane koty wytruł. Bezcenny widok :)

Z tych pseudo - dziennikarzy wychodzi bolszewicka mentalność. Będą stawiali bramy powitalne każdemu co im nasypie do koryta. Już to przerabialiśmy jak wkroczyli Niemcy we wrześniu 39' w Pabianicach i Łodzi. Przerabialiśmy na Kresach jak 17 września weszli sowieci. Tylko jedna nacja stawiała te powitalne bramy. Sakiewicz i jego komanda nic nie odbiega od tego schematu. Starczy poczytać wiernopoddańcze teksty jak zjechali do nas amerykańscy żołdacy. Opisywanie takich zachowań nie jest łatwe, przyprawia o torsje każdego normalnego Polaka.

Ledwo co, cudem, pozbyliśmy się sowieckiej armii z naszej świętej ziemi a już znaleźli się zdrajcy, którzy zapraszają nowe zagony. Tamte, sowieckie, same przyszły i na podstawie ustaleń w Jałcie zostały. Nasz obecny "wieczny sojusznik" sprzedał nas Stalinowi za czapkę śliwek. Nic nie mogliśmy wtedy zrobić. Ale teraz jest to świadoma decyzja naszych "elyt".

Rzeczpospolita, jak była Wielka, zawsze sama dawała sobie radę z wrogami i wszystkie obce siły odpychała od granic. Ale widocznie żyjemy w czasach, w których bycie prostytutką narodów popłaca. A właściwie q...ą, bo prostytutka przynajmniej bierze pieniądze za swoje usługi a my jeszcze dopłacamy.

Ja się na to nie godzę.

KOMENTARZE

 • :))
  ...mam nadzieję, że wchodząc do niezależnego szamba zakładasz profilaktycznie OP-1 :))
 • @trybeus 18:27:19
  Zahartowany jestem :
 • @Nibiru 18:53:24
  ...będzie u Miśka grał w plejstejszyn :)))
 • Nibiru & Trybeus
  Ale wy jesteście złośliwi a tu o dramat KORnika idzie... :)
 • Krym...
  ...generalnie się wszystko rozbija o ten Krym...przecież cała Gazownia niezależna miała rychtować się na odbijanie Krymu, a tu kuźwa wodza brakło :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:21:04
  . Dramat ..dramatem jest to że znalazł się taki szkodnik i to że udało się takiego zamontować w takim miejscu . Oczywiście miał wypełnić określone zadanie , kosztem naszego kraju .
  Ohydne jest to. ze ludzie- tacy jak on . którzy są chorzy z nienawiści .. siedzą w pierwszych ławkach w kościele , profanując to miejsce .
  Wojsko zostało wciągnięte w rozgrywki polityczne .. miejmy nadzieję ze Błaszczak zmieni tą sytuację . Zamrożenie pracy nad ustawą antyaborcyjną wydaje się sygnalizować zmiany .
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:21:04
  Dobry materiał. Sakiewicz, Rachoń, bolszewik Targalski i ta Gójska czy Fejke też razem z tymi wywrotowcami wylewają krokodyle łzy z powodu ,,wiernego pajaca" usraela Antka, pomimo, że rolą Antka było realizowanie interesów świata syjonistycznego w Polsce.
  Antek imponował Sakiewiczowi pewnie dlatego, że ten ,,adoptował" zbiegłych banderowców z wojska upadłej do Polski a ten ich przyjmował do naszej armi i dostawali od razu mieszkanie wraz z całą rodziną i teściową.
  Antek wywali z WP około 350 oficerów - rdzennych polaków w ich miejsce awansował roczniki marca 68 oraz banderowców. To się nazywa ,,patriotyczny minister".
  Antek aż piał z zachwytu jak 4 tys. okupantów a może nawet 4 tys. przyszłych morderców instaluje się na naszym terytorium bez zgody suwerena, Antek robił wszystko by ewentualny ,,teatr wojenny" rozegrał się na naszym terenie, a tarczą mieli być niewolnicy panów z usraela. To Antek realizował skutecznie.
  Ta rekonstrukcja to dobry ruch ,,naczelnego słupa Danielsa", ponieważ wielu szpiegów nadal będzie chciało służyć swoim mocodawcom z usraela, a roboty będą mieli mniej, a więc i głupoty będą przychodzić do łba a wiec będą sie brać teraz za łby wewnątrz obozu AjWAJ ES - to dobry znak.
  Ukłony
 • @trybeus 19:24:02
  Może tymi kamperami najechać Krym?
 • @Autor
  Oj, Jarek, Jarek ...
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:38:15
  absolutnie zła strategia...trzeba by raczej uderzyć od morza, jachtami cywilnymi, żeby liczyć na efekt zaskoczenia :))
 • @trybeus 21:51:02
  Jestem za.

  Mogę poprowadzić natarcie. Tylko mi jachty załatwcie.
 • Dobra Zmiana! Dla niektórych nawet Bardzo Dobra!
  Jak już padło tutaj nazwisko Rachoń to portal kresy.pl informuje, że:
  "Nikodem Rachoń, brat byłego działacza PiS, a obecnie dziennikarza TVP Info Michała Rachonia, otrzymał bez konkursu stanowisko dyrektorskie w trzeciej największej grupie energetycznej w Polsce, należącej do Skarbu Państwa."
  Dobra Zmiana w akcji!
 • Ponoć lepiej późno niż wcale,
  Ale obce wojska w Polsce mamy, a własnej kadry szkoleniowej już nie mamy. On się pewnie wzbogacił, ale Polska się uzbroiła inaczej.
  Ciekawe, jaką teraz dostanie pozycję za swoje zasługi.
 • @Wrzodak Z. 21:31:50
  "bolszewik Targalski"

  Jaki tam z niego bolszewik.
 • @ Autor
  "Macierewicz poleciał"

  Ciekawe gdzie wyląduje?
 • @ Autor
  "Macierewicz poleciał"

  Dziś samolot z Krakowa do W-wy zarył nosem na Okęciu. Ciekawe czy AM był na pokładzie...
  Albo ktoś inny, kto wracał z Krakowa do Warszawy po miesięcznicy.

  Czyżby robota "seryjnego"? Z braku brzozy?
  Lądowania są niebezpieczne.

  5* - oczywiście :-)
 • @Lotna 00:27:26
  "Ciekawe, jaką teraz dostanie pozycję za swoje zasługi."

  Mam wrażenie, że żeby się za bardzo nie wygadał, spotka się z "seryjnym".
  Jeśli można było prezydenta, to dlaczego nie ministra....
  "Zweryfikowani" mogą mieć dobrą pamięć: zaraz, zaraz.... kto nam to zrobił? ;-D

  Pozdro!
 • Myślę, że te zmiany to pierwsza dobra zmiana od czasu ostatniej dojnej zmiany
  Wyleciało czterech najgorszych ministrów. Zaczniemy od destruktora wojska polskiego. On tylko chodził i opowiadał, co to nie robi, co to nie kupi. Śmigłowce miały być pod koniec 2016 nadal nie ma nic. Roztrwonił duże pieniądze na wojsko. Afera z ulubionym misiem. Lobbyści dopuszczani do tajemnic. Mam nadzieję, że za nim odejdzie niesławna grupa z "zespołem Macierewicza". Przestaną nas wreszcie ośmieszać. Ostatnio stwierdzili, że mają "symulację" iż to jednak był wybuch. A co na to instytuty, co próbki miały badać? Nadal nie udało im się trotylu znaleźć?

  Odchodzi największy szkodnik lasów Polski, dobra wiadomość dla lasów.

  Odchodzi pośmiewisko dyplomacji, wynalazca nowego państwa, ten, którego nazwiskiem firmowano "wielki międzynarodowy sukces PiS" 27:1

  Odchodzi książę Radziwiłł, który zginął od własnej broni. Tak jak dziś lekarze, tak i on dawniej szantażował rząd nie otwierając gabinetów. A nowi, no cóż, zobaczymy.
  *"Dojna zmiana" to zmiana ryjów przy korycie.
 • @Zawisza Niebieski 06:46:39
  A temu Twojemu koledze to już klinicznie odjebało.

  https://pbs.twimg.com/media/DTNZhe2X4AAUzmV.jpg
 • @Husky 08:00:53
  Tomasz Lis nigdy nie był mi kolegą. Ale trzeba przyznać, że co nie którym po sylwestrze jeszcze nie wywietrzało. Błaszczak doszedł do wniosku, że Lech Kaczyński był komunistycznym prezydentem, a J. Kaczyński komunistycznym premierem, tu akurat się niewiele pomylił. J.Kaczyński to człowiek głęboko przeniknięty ideami bolszewizmu.
  p. Pawłowicz (analfabetka) ostatnio doszła do wniosku, że A.Duda, Morawiecki i Kaczyński to lewacy i służby. A czy nie mówił Zagłoba, że alkohol to tylko dla mocnych głów?
 • @Zawisza Niebieski 08:23:29
  // J.Kaczyński to człowiek głęboko przeniknięty ideami bolszewizmu. //
  masz racje
  masz racje
  i jeszcze wczoraj Jarosław Kaczyński głosował za prawami kobiet

  wariat ????
 • @Husky 08:27:34
  Zaraz a za jakimi prawami kobiet, bo ostatnio dużo pracuję i nie wszystkie idiotyzmy naszych wybrańców ogarniam? Prawa kobiet to raczej nie bolszewizm, choć rzeczywiście również nie katolicyzm. "Kobieta niechaj się uczy w cichości z całym poddaniem się. Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem lecz [chcę, by] trwała w cichości. Albowiem Adam został pierwszy ukształtowany, potem - Ewa. I nie Adam został zwiedziony, lecz zwiedziona kobieta popadła w przestępstwo.". :)

  Prawa Kobiet to po prostu normalność.
 • @Zawisza Niebieski 08:33:12
  //i nie wszystkie idiotyzmy naszych wybrańców ogarniam? //

  PO: W sprawie głosowań dot. aborcji była dyscyplina w klubie. Dziś sprawą zajmie się zarząd partii
  PO: w sprawie głosowań dot. aborcji w klubie była dyscyplina
  Posłowie, którzy złamali ustalenia klubowe, mogą zostać usunięci z Platformy
  Fabisiak, Biernacki i Tomczak głosowali odwrotnie niż większość posłów PO
  W głosowaniu udziału nie wzięło 29 posłów PO i 10 posłów Nowoczesnej  Jacek Nizinkiewicz‏


  58 posłów, w tym Prezes i prof. Pawłowicz, za skierowaniem ustawy liberalizującej prawo aborcyjne do dalszych prac. Na sali zabrakło części posłów PO i N i projekt przepadł. Prezes miał rację mówiąc, że nawet za opozycje musi robić. Projekt RatujmyKobiety przepadł dzięki PO i N.
 • @Husky 08:39:53
  Nigdy nie byłem za "dyscypliną partyjną" w sprawie głosowań, uważam ją za ograniczenie demokracji. Posłowie powinni być wierni swoim wyborcom a nie partii. W sprawie aborcji Polacy są podzieleni i ten podział nie idzie po linii partyjnej, stąd takie a nie inne głosowanie.

  Ja osobiście jestem za pozostawieniem poprzednich rozwiązań i nie manipulowaniu przy tym prawie. Sprawę urodzenia dziecka z gwałtu, uszkodzonego płodu należy zostawić rodzicom. To oni poniosą koszty swej decyzji. A aborcja nie jest metodą regulacji poczęć. Jestem za rzetelną edukacją młodzieży. Niestety, za PiS edukacja, dostęp do środków antykoncepcyjnych zbiega w kierunku średniowiecza. Traktowania kobiet jako inkubatory do wszystkiego, co zostało spłodzone.
 • @Zawisza Niebieski 09:14:16
  Część PiS głosowało za dalszym procedowaniem projektu obywatelskiego z samego szacunku dla demokracji (mimo że przeciwna była idei projektu).
  Ale posłowie PO i Nowoczesnej olali swoich wyborców i projekt poszedł do kosza. To są, kurna!, mistrzowie!!!
 • @Husky 09:36:05
  Dziwi mnie twoja filozofia Kalego. Ci z PiS głosowali przeciw oficjalnej linii propagandowej PiS zrobili to dla demokracji, a nie oszukali wyborców zaś ci z PO oszukali wyborców :) Pomyśl trochę. Jak pisałem podział społeczeństwa w sprawie aborcji nie biegnie po linii podziału partyjnego. Zarówno w PiS jak i PO są zwolennicy rozszerzenia, obostrzenia a także ci co chcą pozostawić to co jest. Mówię ci, propaganda PiS jest destrukcyjna dla mózgu, musisz na to zwracać uwagę.
 • @Husky 08:27:34
  "i jeszcze wczoraj Jarosław Kaczyński głosował za prawami kobiet"

  Tak, bolszewia na całego.

  Katodebilom pierdolić głupoty o prawach tych i tamtych, a małe dziewczynki szczepić obowiązkowo jakimś świństwem.
  A potem niech mają prawo wyskrobać potworka co i tak najprawdopodobniej nie dożyje porodu.

  Szkoda, że radzi - wiłłłł nie wstrzyknął sobie dawki proporcjonalnie do masy. Zobaczyłbyś na czym polega bolszewickie kłamstwo.

  Ale w sumie to Ci się nie dziwię - niby uważasz się za antykomunistę, ale wpisy i komentarze świadczą raczej o nieświadomym kryptotrockizmie :-(
  Maciorowi mocodawcy takie właśnie rezultaty zaplanowali.

  Pozdro!
 • Wszystko idzie zgodnie z Planem...
  Autor, a który oprócz Antka polityk, zasługuje na miano prawdziwego polskiego patrioty?
  Czy to jest Tusk, Schetyna, czy Aleksander Kwaśniewski?
 • @Pedant 00:48:13
  Targalski to stary rodzinny kombud, klasyczna żydo - komuna
 • @Jasiek 10:46:56
  bolszewia na całego.
 • @Zawisza Niebieski 10:15:41
  Teraz ze strony PiS powinien pójść stanowczy i klarowny komunikat o tym, że choć są przeciwni aborcji, to respektują projekty obywatelskie i dlatego z szacunku dla demokracji oraz odmiennych poglądów chcieli dalszego procedowania.
  A PO i .N na to nie pozwoliły.
  Mat.
 • Teraz to się zdenerwowałam
  bo napisałam prawie całe wypracowanie i bez poruszenia klawiatury całe znikło razem z kreską "w lewo". To nie pierwszy raz na Neonie24. Jak pisze się prawdę, to kłuje w oczy? Niedługo nikt tu nie zajrzy.
  Postaram się w skrócie i bez szczegółów:
  Zdaje się, że tacy polytycy jak w tych komentarzach nie kojarzą - tu co do Macierewicza, którego też nie darzyłam nigdy sympatnią i nie będę wykładała kawy na ławę robiąc z siebie głupka. Ale wiadomością już podzieliłam się z kilkoma osobami,
  Wczoraj drugi raz przesłuchałam wywiad z Panią Falzman w sprawie FOZZ. Tam znikło KILKA BILIOÓW w polskiego majątku, kilka osób zostało ukatrupionych, a pieniądze nigdy nie wróciły do Polski. Mam nadzieję, że te biliony dla komentujących nie są abstrakcją.
 • @wercia 14:32:40
  // To nie pierwszy raz na Neonie24. Jak pisze się prawdę, to kłuje w oczy? Niedługo nikt tu nie zajrzy.//

  Czyli wg Ciebie komentarze są cenzurowane już w trakcie pisania? Litości...

  Jest taka funkcja na klawiaturze - ctrl Z, jak Ci zniknie to spróbuj.
 • @Zawisza Niebieski 10:15:41
  Dla kolegi Huskego każdy pierd ze strony PiSlamu to francuskie perfumy a każdy pierd od POpaprańców zalatuje szambem. Tak już został zaprogramowany...
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:39:32
  //Oj, Jarek, Jarek ...//

  Rozumiem, że to pomruk aprobaty? :))))))))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:45:55
  Ja się na elektronice nie znam. Ty też nie rżnij głupa. Ciekawe, że mój komentarz zawierający niewygodne treści znikł w trakcie pisania - strona wróciła do głównej i nie można jej było cofnąć. Jak wróciłam sposobem, to nie było napisanych treści. To już był trzeci raz- wszędzie była zbieżność między ciekawymi informacjami a tymi przypadkami. Do 3x sztuka jak mawiają.
  Mimo wszystko pozdrawiam.

  ps. W związku z powyższym doszłam do wniosku, że nie jest to portal wymiany informacji i poglądów, ale przygłupawo prześmiewczych.
 • @wercia 14:59:28
  //Ty też nie rżnij głupa//

  Jesteś bezczelna i ograniczona. Ja chciałem Ci tylko pomóc.
  Radzę przenieść się Sakiewicza, tam nic nie znika.
  Pozdrawiam.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:57:08
  A skąd w Tobie tyle agresji?
  Nie osiągnąłeś zamierzonego rezultatu. Bo zamiast się obrazić, uśmiechnęłam się- całkiem spontanicznie, bo widzę jak o byle co skaczecie sobie do gardeł. Ja opisałam tylko stan faktyczny, a że napisałam całkiem dobre opracowanie na gorąco, z własnych spostrzeżeń, to mam uzasadnione pretensje, bo były dość obszerne a nie mam zamiaru ponownie się wysilać. Nie to nie. A może zamiast się wściekać (nie obraziłam się, bo Cię nie znam i nie wiem, co było przyczyną Twojego niegrzecznego zachowania). Nie mam zamiaru też wpadać w ten ton. Szkoda tylko, że wiele osób nie poznało moich przewidywań w związku ze zmianą Macierewicza (będę wiedziała tylko dla siebie, że znowu się nie myliłam).
  Może się zorientujesz w opisanym przeze mnie przypadku?
  Wpisy nie znikają najpierw, tylko strona się sama przekierowuje na główna, a jak wracam -to dotychczasowego wpisu nie ma.
  Ani Sakiewicz ani niezależna to nie moja bajka. Czasami wpadam tu i ówdzie, ale widzę, że ani strony krajowe ani wiadomości ze świata nie podają wiarygodnych informacji. Wiem o tym, ale ta wiedza daje mi również podstawy do ocen tych stron. Dr Rafał Brzeski twierdzi, że musi przeczytać co najmniej 2 informacje z wiarygodnych żródeł, by skonfrontować ich prawdziwość. ale on już jest niemłody- teraz wszyscy łżą. Zatem nieraz zaglądam wszędzie, ale swoje opinie mam. Dlatego obraziłeś mnie tym Sakiewiczem- o którym nie wiem nic, nie obejrzałam jego żadnej wypowiedzi, nie wiem kto to.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:48:36
  Bo ja wiem?
  Raczej zastanawiam się, gdzie lecisz...

  Razem z Antkiem?
 • @wercia 16:46:22
  Jeśli cię obraziłem z tym Sakiewiczem to szczerze przepraszam bo sam czułbym się urażony do głębi.

  Z mojej strony to nie była agresja tylko jako były admin tego portalu mam pojęcie jak funkcjonuje NEon. Nie ma technicznej możliwości, żeby został wycięty komentarz przed opublikowaniem. Jeśli z jakichś powodów zniknął to na 100% nie jest wina jakiejś wyimaginowanej "cenzury" prowadzonej przez administrację. Przyczyną może być jakiś błąd techniczny w skrypcie (zdarzają się coraz częściej bo nie jest konserwowany), może to być chwilowy problem z Siecią albo po prostu nieuwaga użytkownika.

  Ile razy czytam w takich sytuacjach oskarżenia o celową działalność administracji to wstępuje we mnie bestia. Komentarze usuwają najczęściej sami gospodarze bloga. Admini robią to tylko po zgłoszeniu nadużycia a i tak bardzo rzadko.

  Jeśli Cię uraziłem to jeszcze raz przepraszam :)

  Jeszcze jedna rada - jeśli piszesz jakiś dłuższy, ważny komentarz to zrób to najpierw na edytorze we własnym komputerze. W razie kłopotów możesz zawsze próbować jeszcze raz a tekst Ci nie zniknie. Ja zawsze tak robię.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:22:17
  //Raczej zastanawiam się, gdzie lecisz...

  Razem z Antkiem?//

  Komentuję w notce tylko to co piszą ci, którzy właśnie lecą z Antkiem. Ja zostaję na ziemi.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:40:55
  Przyjmuję przeprosiny. Życzę miłego wieczoru Tobie i Najbliższym. Szczerze pisząc to zaglądam na Neon, bo zaglądam najczęściej i jest dość wysoko w historii przeszukiwań, poza tym jak zajrzę raz na 2 tygodnie na niezależną - nieraz nie klikam w ani jeden link tam, kilka różnych stron o wiadomościach ze ze świata aby zobaczyć, co się dzieje, . W zasadzie ten internert w mojej ocenie jest coraz gorszy. Słucham więc wykładów mądrzejszych od siebie. Narazie mam sporo co słuchać.
  Wszystkiego dobrego!
 • @wercia 18:14:59
  //Przyjmuję przeprosiny.//

  To bardzo miło bo ja jestem ostatni, który lubi się kłócić. A Twoje komentarze zawsze bardzo dobrze mi się kojarzyły.

  No ale mogłabyś także jakieś małe "psieplasiam" powiedzieć :))

  Pozdrawiam równie serdecznie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:38:37
  PRZEPRASZAM- tak z doskoku (jeśli Cię uraziłam) teraz operuję w kuchni a tu zajrzałam, bo myślałam znajeżć podobne skojarzenia nt. Macierewicza, którego zaznaczam nie lubiłam i teraz jest mi obojętny. Podam Ci tylko na dobranoc pod rozwagę: Daniels w Polsce, ustawa w USA w sprawie roszczeń, usunięcie włazidupda i Beaty oraz nominację zassrańca historyka-bankiera. Przy myciu zębów możesz to połączyć.
  Dobranoc!!! A na jutro spełnienia oczekiwań i miłych niespodzianek!

  Ps. Nie przejmuj się kurduplem zwanym taktykiem i strategiem, bo ja już od pierwszej kadencji niczego dobrego się od niego nie spodziewałam.
 • @wercia 19:14:14
  Ja nie mam Werciu złudzeń. To, że Macierewicza znowu schowali "do szafy" nic nie znaczy. Chora doktryna PO-PiSu będzie realizowana w podskokach i na klęczkach (paradoks taki).

  PS. Mnie osobiście nie uraziłaś ale jestem wyczulony na nieprzemyślane komentarze bo poświęciłem ponad dwa lata, żeby ten portal się podniósł i mógł służyć myślącym ludziom.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:39:43
  A widzisz! Z tą szafą to mojej ocenie się mylisz! W międzyczasie zdążyłam na jutro zrobić obiad. I po wigilii zrobić zwyczajne śledzie (śledż, cebulka, jabłko, olej rzepakowy i grubo starty na świeżo pieprz oraz świeżo wyciśniętny sok z cytryny). Już od wigilii robię to 3 raz, bo wcześniej śledzie udziwniłam przez dodatki - i nie były po polsku. Mimo że są te same- ale bez dodatków są tak pyszne, że można je jeść bez chleba. To chyba od gatunku zależy, bo matijasy są różne -tu w opakowaniu jest 3 szt. kosztują około 5 zł, dodatków nie mają, nazywają się atlantyckie, a po dobrym wypłukaniu smakują pysznie.
  Co z Macierewiczem- to się przekonamy. Nie podzielam Twojego stanowiska. Dobranoc, bo jutro muszę wstać jak najwcześniej, a spać lubię-:))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:39:43
  Zapytaj werci (bo mnie to ona nie lubi), kogo ona operuje w kuchni i czy to jest bezpieczne dla pacjenta, że robi sobie przerwy i tu zagląda?
 • wojtas
  nie lubię ciebie "cihistoryku", bo z takimi chamami jak ty nigdy w życiu się nię nie spotkałam, nawet od tych od budki spod piwem. Mam nadzieję, że dobrze się czujesz, że swoimi "chistoryczmi" rozważaniami na różne tematy.
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:50:51
  Już dawno podejrzewam ciebie o defekty umysłowe. Może to nadmiar nalewek, które sporządzasz? Bo mnie obrazić może tylko cham.
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:50:51
  Z tego co zrozumiałem to operowała zwłoki śledzi. Aż mi ślinka poszła...

  No ale Pan teraz chyba o jedzeniu nie myśli, po stracie Macierewicza wielka smuta? :))
 • @wercia 21:06:33
  Droga Werciu, Pan Wojtas jest nieprzyjemny tylko jak się do klawiatury dorwie.
  Na żywo jeszcze byś się zakochała :)))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:22:43
  A czy Ty zrozumiałeś co on ględzi? Jak można go lubić? Nie wzięłam telefonu z pracy, mam elekroniczny telefon, którego nie umiem nastawiać, nie mogę usnąćba dziad ględzi coś nie wiadomo co.
 • @wercia 21:06:33
  "nawet od tych od budki spod piwem"

  Takiej wersji jeszcze nie znałem. Podoba mi się.

  PS. Śledzia na zakąskę, gdyby doszło do pojednania, nie mogę - lekarz mi zabronił. Ale mogę bez zakąski. Ercia, percia, nasza ....
 • @wercia 21:29:42
  //A czy Ty zrozumiałeś co on ględzi? Jak można go lubić?//

  No wiem... I nawet częściowo się z Tobą zgadzam, sam też z Panem Wojtasem lekko nie mam. Ale wznoszę wtedy gorące modły za Jego błądzącą (czasami) duszyczkę i czasami jestem wysłuchany.
  No ale kto się czubi... :)))
 • @wercia 21:29:42
  Poprawiam: telefon w pracy zostawiłam, w domu jest elektroniczny, do którego nie chcę się zbliżać, moja rodzina jest daleko a ja jutro muszę wcześniej wstać, ale nie mogę usnąć a taki Wojtas zamiast powiedzieć mi coś dobrego na dobranoc (po żydowsku powiem tak: wkurwił mnie tak, że nie będę mogła usnąć). To Nazewnictwo jest to nie polskie, ale powszechnie używane.
 • @wercia 21:40:37
  Dama i takie słownictwo...
  No od kogóż to my, proste chamy, mamy kultury zażywać?

  PS. Ercia, percia, nasza ...
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:01:15
  Panie Wojtasie...
  Niech Pan powie coś miłego pani Werci bo nam kobitka nie zaśnie, wstanie wkurzona i jeszcze jakichś problemów jutro narobi.
  A jak to jest policjantka z drogówki i jutro Pana zatrzyma? Nie chciałbym być w pańskiej skórze... :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:13:15
  Przecież powinna rozumieć, że skoro poświęcam jej swą uwagę, to uznaję ją za osobę ciekawą.
  Inaczej bym palcem w klawiaturę nie stuknął. mam nadzieję, że w realu nie jest złośnicą i dobrze gotuje.
  Może i nalewki robi lepsze od moich ....
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:13:15
  No nic uśmiechnęłam się na poprzedni wpis a dalej jakoś to będzie (Jarek SJ nie jestem policjantką. Dopóki sen mnie nie zmorzy (a zaczyna) to spojrzę jeszcze tu i tam. A Wam Panowie życzę miłych snów. Dobranoc i obym ja Wam się przyśniła- będzie to dobry i piękny sen jak ja--:))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:13:15
  Po ostatniej uwadze wnoszę, że robi dobre nalewki...
  Gdzie mieszka? warto byłoby przetestować...
 • @wercia 22:25:56
  //nie jestem policjantką.//

  Szkoda... A może chociaż konduktorką? Mam słabość do kobiet w mundurze, (ale bez pejcza :)

  // i obym ja Wam się przyśniła- będzie to dobry i piękny sen jak ja--:))//

  Też bym tak chciał bo jak znowu przyśni mi się Pan Wojtas to dzień stracony...

  PS. Jak nie jest daleko to ja bym się pisał na tego śledzia :)

  Dobranoc!
  I niech Ci się nie śni zły Pan Wojtas tylko ja. Piękny nie jestem ale trochę ładniejszy od diabła na pewno :)))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej