Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
450 postów 19035 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Izrael chce ustawić Europę do pionu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Postawa Izraela jest typowa dla podwórkowego bandyty, który czuje się bezkarny bo ma za sobą jeszcze większego bandytę, dla którego załatwia różne brudne interesy w tamtej części świata.

"Nawet jeśli nie doszliśmy jeszcze do porozumienia to jest to to co zdarzy się w przyszłości, większość europejskich krajów przeniesie swoje ambasady do Jerozolimy, uznając ją za stolicę Izraela, zaangażują się z mocą, razem z nami w imię bezpieczeństwa, pokoju i dobrobytu"

Taką deklarację wygłosił izraelski premier na wspólnym posiedzeniu z ministrami spraw zagranicznych UE w Brukseli. Ośmielony decyzją prezydenta Trumpa uważa, że kraje europejskie, chcąc nie chcąc, będą musiały się podporządkować. Typowy punkt widzenia "panów świata". USA już nawet nie udają, że są mediatorem w procesie pokojowym w Palestynie, stanęły jednoznacznie po stronie Izraela czyli państwa okupanta. Jak widać to Izrael uzurpuje sobie przywilej stanowienia prawa ignorując prawie dwieście rezolucji ONZ, dokonując nielegalnego zaboru ziem palestyńskich i prowadząc nielegalne osadnictwo na skradzionych ziemiach. Izrael przy pomocy "najmoralniejszej armii świata" wyrzuca ludzi z ich domów, które następnie burzy. Ogranicza drastycznie dostęp do wody a ostatnio nawet przymierza się do eksploatacji bogatych złóż gazu leżących na wodach terytorialnych Strefy Gazy. Strefa Gazy to największe więzienie świata na wolnym powietrzu, ok 2 milionów osadzonych, pozbawionych właściwie wszystkiego. I to wszystko przy milczącej zgodzie "cywilizowanego" świata...

Postawa Izraela jest typowa dla podwórkowego bandyty, który czuje się bezkarny bo ma za sobą jeszcze większego bandytę, dla którego załatwia różne brudne interesy w tamtej części świata. To, że Jerozolima została uznana za święte miasto trzech religii i jako taka otrzymała szczególny, międzynarodowy status określony w rezolucji 181 ONZ z 1947 roku oczywiście Netanyahu nie interesuje, dla syjonistów liczy się tylko prawo siły.

Właściwie można spokojnie rozwiązać ONZ jako organizację całkowicie niepotrzebną skoro dwa państwa uznają się za "władców świata", których wszyscy mają słuchać. Nie liczy się opinia publiczna a nawet przedstawiciele poszczególnych, także europejskich, rządów, którzy jakoś nie cieszą się z decyzji Trumpa. Liczy się jedynie syjonistyczna buta i syjonistyczny interes. W swojej arogancji Netanyahu nie zawahał się nawet powiedzieć czegoś co może zrodzić się jedynie w chorym umyśle - (aneksja Jerozolimy) - "... nie jest przeszkodą w procesie pokojowym lecz jest sposobem osiągnięcia go".

Protesty przewalają się przez cały świat muzułmański, płoną flagi Izraela i USA. Wczoraj rząd Malezji oświadczył, że w razie potrzeby wyśle wojsko w celu wyzwolenia Jerozolimy. Jordania, najbardziej pro-amerykański kraj na Bliskim Wschodzie, który jako jedyny obok Egiptu ma traktat pokojowy z Izraelem chce ten traktat renegocjowć. Najostrzejsze ostrzeżenia płyną z Teheranu. Minister obrony, Amir Hatami, oświadczył, że -" Okupanci Palestyny nie będą już mieli spokojnego dnia, świat muzułmański nie pozwoli nigdy na zajęcie Jerozolimy". Decyzję Trumpa określił jako - "nieostrożną i prowokacyjną", która przyspieszy zniszczenie syjonistycznego reżimu i wzmocni jedność wszystkich muzułmanów.

Jeśli Trump chciał otworzyć puszkę Pandory to właśnie to uczynił a samemu Izraelowi oddał niedźwiedzią przysługę.

KOMENTARZE

 • @
  "Normalnie" odłamy muzułmanów wyrzynają się wzajemnie, na co tracą dużo sił i środków.
  JEŚLI postępowaniu USSA i Izraela uda się ZJEDNOCZYĆ muzułmanów, to Izrael (a pewnie i żydzi na całym świecie) szybko przejdzie do historii.
  Wystarczą noże... 1 muzułmanin zabije 1 żyda... ilu mamy żydów?

  A USSA i Europa zaznają terroru, przy którym dotychczasowe zamachy to fajerwerki...
 • @laurentp 22:38:51
  Dokładnie tak samo myślę.
  Przekonają się, że do tej pory to były pieszczoty.
 • Polecam nowy artykuł znanego blogera z Niemiec Amdrzeja Szuberta,
  w którym jest mowa o nowej misji w Europie nowo mianowanego przez Kaczyńskiego/Kalsteina premiera Polski Mateusza Morawieckiego

  https://opolczykpl.wordpress.com/2017/12/11/nowy-apostol-europy-ojciec-rebe-mateusz-morawiecki/
 • Czy wojna wybuchnie latem podczas Olimpiady.
  Trochę nie na temat ale pozornie.

  Ciekawy artykuł na temat postanowienia USA o zaatakowaniu KRLD.
  Decyzje chyba już podjęto...atak powinien nastąpić podczas Olimpiady w Seulu.
  Poniżej rozważania na temat dlaczego tak się stanie
  http://infopolk.ru/1/M/20771-ssha-napadut-na-kndr-vo-vremya-olimpiady.html#4071d16b-7194-4baf-a3a2-8a144a12aa01

  Trzeba sobie przetłumaczyć na nasze poprzez google.

  Atak na KRLD podczas olimpiady (KRLD nie będzie mogła odpowiedzieć bo w Seulu będzie cały świat sportowców...jako żywe tarcze.
  Ten moment może wykorzystać Izrael do zaatakowania np. Libanu lub Syrii oraz Ukraina do zaatakowania w samobójczym ataku Donbasu (samobójczy bo Donbas się obroni i atakujący znowu poniosą ogromne straty).
  A wszystko po to by sparaliżować Rosję by została "zajęta" naraz w kilku odległych częściach świata (Ukraina, Bliski wschód, KRLD).

  To już chyba ostatnia desperacka próba globalnych bandytów odwrócenia niekorzystnych dla nich trendów.

  Rosjanie i sojusznicy (Chiny, Iran, Syria...) wiedzą pewnie o takich scenariuszach i muszą się na nie przygotować.

  Co mogą zrobić ?
  Nie wysłać sportowców na ryzyko śmierci w Seulu ?
  (nawiasem mówiąc decyzja MKOL o usunięciu Rosji z Olimpiady w Seulu teraz wydaje się bardzo polityczna bo w ten sposób chroni formalnie Rosję przed atakiem ze strony KRLD lub prowokacją ze strony globalnych bandytów... czyli chroni świat przed wybuchem III wojny światowej.

  Rosja i Chiny muszą sparaliżować globalnych bandytów w trybie proxy.
  Obroną przed prowokacją na Olimpiadzie jest zdemaskowanie tej prowokacji. (plan bandytów to dokonać prowokacji w Seulu oskarżyć o to KRLD i napaść na KRLD razem z krajami które zostały "zaatakowane" w Seulu przez KRLD).
  To zbrodniczy prawdziwie szatański plan.

  Rosja i Chiny mogą też wejść militarnie do KRLD w celu jej ochrony...
  wtedy globalni bandyci się nie odważa uruchomić machiny prowokacji i agresji.

  Rosja i Chiny mogą dać KRLD środki techniczne neutralizujące skutecznie ataki lotnicze i rakietowe. (na S400 trochę późno..szkolenia .. ale banki elektroniczne postawić można) .

  Stawiam na uzgodnioną z KRLD inwazję Chińsko Rosyjską "w celu zachowania pokoju na półwyspie Koreańskim)

  ---------------------------------------
  Mam prośbę do czytelników by skopiować moją wypowiedź do
  artykułu
  "Konstantin Siwkow: Program Jądrowy KRLD Zrealizowany..."
  Autorka mnie zablokowała w ramach swobody wypowiedzi (pewnie "demokratka" a tam moja wypowiedź i załączony link są bardzo na temat.
 • @detektywmjarzynski 06:10:08
  Kolejny świetny artykuł Andrzeja Szuberta z Niemiec demaskujący rzeczywisty cel i istotę dokonanych ostatnio zmian w Polsce na stołku premiera i wynikające z nich perspektywy, a raczej ich brak dla Polski i Polaków.

  https://opolczykpl.wordpress.com/2017/12/12/propaganda-sukcesu-apostol-morawiecki-to-zbawca-drugi-pilsudzki-selman-a-moze-nawet-i-mojzesz/
 • @Oscar 12:42:34
  Co to za "autorka"?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:07:55
  Nie znam ale mam na myśli autora artykułu pt:
  "Konstantin Siwkow: Program Jądrowy KRLD Zrealizowany..."

  Autor mnie zablokował i nie mogę sam się wypowiedzieć na temat jego artykułu.
  Blokowanie trolli jest ok ale blokowanie ludzi o odmiennych poglądach za te właśnie poglądy to już zamordyzm i cenzura w czystej postaci.

  Jak widać zamordystów walczących zaciekle o demokrację albo o państwo kościelne mamy sporo.
 • @Oscar 14:35:11
  bezmetki?
  Pocieszę cię, też mam tam bana.
  Nie wróżę temu (tej?) blogerowi długiej kariery na NEonie...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:32:46
  no to potwierdza zamordystyczny charakter "bezmetki".
  Jeżeli to ten sam co "jazgdynii" to nie mam złudzeń...
  chłopak odleciał...w ekstremizm ideologiczny... zresztą znam go z młodości... nie był taki ...a może był ale nie było tego widać ?
 • @Oscar 17:46:52
  Nie, to nie jest jazgdyni. On już nie ma tutaj wstępu mimo, ze próbował pod kilkoma nickami.
 • Zbliża się okres świat, nowego roku, prezydenckich wyborów w Rosji,
  co stanowi dogodny moment do przygotowania i realizacji dywersyjnych , w tym terrorystycznych działań obcych służb specjalnych wobec Rosji na jej terytorium . Pierwsze próby takich działań już wystąpiły, którym udało się przeciwdziałać. W najbliższym czasie należy się liczyć z eskalacją tych działań , których celem jest destabilizacja wewnętrznej sytuacji w Rosji. Należy się tez liczyć z tym , że nie wszystkim tego typu działaniom uda się zapobiec i że w związku z tym mogą być starty materialne oraz ofiary w ludziach. By zminimalizować to ryzyko należy się zwrócić do społeczeństwa z akcją informacyjno/edukacyjną oraz z prośbą o powszechną współpracę.
  https://www.youtube.com/watch?v=cf24TsvGINU

  W niedalekiej przeszłości wystąpiły fakty włączenia do tych działań przeciwko Rosji , Polski i Polaków jako mięsa armatniego
  https://sophico21.blogspot.com/2016/08/atlantic-council-dywersja-i-sabotaze-w.html

  W ostatnim czasie występowałem indywidualnie przeciwko wysługiwaniu się Polską i Polakami przez naszych zagranicznych „sojuszników” Niemniej działanie w pojedynkę nie rozwiążą tego problemu By temu przeciwdziałać potrzebne jest powszechne pokojowe zaangażowanie Polaków, przy tym w żaden sposób nie mamy co liczyć na pomoc rządu, który , w najmniejszym zakresie , nie wypełniania konstytucyjnych stojących w tym względzie na nim zdań, lecz jest ślepo podporządkowany agresywnym wobec Rosji poleceniom z zachodu.
  https://cont.ws/@id274487487/351223
  https://cont.ws/@id274487487/376479
  https://cont.ws/@id274487487/378407
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:35:44
  Sprawę aneksji Jerozolimy dość łatwo wytłumaczyć.
  USA i Izrael doznały upokarzającej porażki w Syrii i Iraku. Także Turcja solidnie kopnęła ich w d...
  W sumie rola tych bandyckich państw została mocno ograniczona.
  Mało. W zasadzie USA przegrały z Koreą Północną.
  Ten stan, to powód do podobnych działań wyzwalających od dominacji USA (i Izraela) innych państw w różnych rejonach świata.
  Stąd bierze się ta arogancka próba wykazania jakie to możliwości ma USA.
  Moim zdaniem - nic nie znaczący gest, któremu nadaje się (wiadomo czyje są media) nadmierną oprawę medialną.
  Właściwie - jest to symbol upadku USA.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:12:50
  Chociaż w jednym całkowicie się zgadzamy :)

  To miłe bo Pan Wojtas coraz częściej przyprawia mnie o ból głowy. No ale to pewnie tylko taki chwilowy spadek formy :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:19:55
  No widzę ten spadek formy u Szanownego; może czas wziąć jakieś proszki? Albo zacznij myśleć po polski a nie po PO.
 • @Oscar 17:46:52
  mnie też zablokował. Blokując Nas sam wykluczył się z grona wiarygodnych autorów.
 • Rzecz o samoleczeniu
  Pozwolę sobie na odskocznię od głównego wątku, lecz sprawy tu poruszone są ważne dla każdego z nas , bowiem chodzi o nasz zdrowie. Rzecz o samoleczeniu.

  Pacjencie lecz się sam, bo na służbę zdrowia nie masz co liczyć i być może nie będzie Cię na to stać, bo pomimo rzekomo bezpłatnej służby zdrowia ,leczenie kosztuje i to nie mało, a nie uczciwi pracownicy tej służby, których jest coraz więcej zedrą z Ciebie skórę, by się na Twojej boleźni wzbogacić.

  Potrzeba matką wynalazku. Z samoleczeniem zetknąłem się zupełnie przypadkowo kilka lat temu. A było to tak :
  http://rozanski.ch/forum/index.php?topic=2036.0

  Od tamtego czasu minęło już 4 lata , a ja w tym czasie utwierdziłem się w przekonaniu, że samoleczenie to jest to co mi jest potrzebne w sytuacji zetknięcia się z wieloma groźnymi w tym czasie przypadkami , które mnie dotknęły i zagrażały mojemu zdrowiu , a nawet życiu takimi jak wstrząs anafilaktyczny po ukąszeniu przez pszczołę i innymi , a ostatnio borelioza.

  Swojemu rozczarowaniu służbą zdrowia dałem upust w komentarzu pod tym filmem dr. Mathiasa Ratha:
  .https://www.youtube.com/watch?v=D10ceLm_sXw

  Ostatecznie szalę złych doświadczeń wyniesionych z moich kontaktów ze służbą zdrowia przeważył ostatni przypadek zachorowania przeze mnie na boreliozę , który szczegółowo transmitowałem online na FB. Tutaj potwierdziło się w całości to co intuicyjnie wcześniej czułem.

  Zdałem sobie sprawę, iż na służbę zdrowia nie mam co liczyć. Kolejka do lekarza zakaźnego wynosiła 7 miesięcy. Oczywiście w tym samym szpitalu tj. Wojewódzkim Specjalistycznym, Szpitalu im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi przy ul. Kniaziewicza jest spółka Centrum diagnostyczno-lecznicze HEPAVITA , gdzie prywatnie , za pieniądze , przyjmą cię od ręki po to , byś za wizytę zapłacił jak za zboże 130 zł. Jedynym skutkiem tej wizyty będzie przepisanie Ci przez lekarza skierowania na testy za które zapłacisz 230 zł. , po czym z powrotem wrócisz do .tego samego lekarza , który powie ci , że masz lub nie masz boreliozę , naturalnie za kolejne 130 zł.

  Co ciekawe w Polsce fakt , iż stwierdzono u ciebie przeciwciała boreliozy, będący jej potwierdzeniem , paradoksalnie nie wymaga leczenia / takie stwierdzenie nie psuje statystyk zachorowań, bo w przeciwnym wypadku musieliby w Polsce z uwagi i na coraz większą ilość zachorowań rocznie na borelioze stwierdzić stan epidemii, a tego władza boi się jak ognia. W tej sytuacji w Polsce praktycznie nie leczy się boreliozy, która jest bardzo groźną chorobą społeczną wywołaną krętkiem borelii / na ten temat już pisałem stwierdzając, iż borelioza to broń biologiczna/ .
  https://plus.google.com/115572266671851921679

  Wracając jednak do moich osobistych doświadczeń ze służbą zdrowia mnie paradoksalnie z tej choroby wyleczył ordynator Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i Chorób Wątroby. dr n. med. Zbigniew Deroń, do którego trafiłem w bardzo złym stanie zdrowia ze skierowaniem do hospitalizacji od lekarza rodzinnego i któremu o tym powiedziałem min. wymieniając swoje objawy mówiąc, iż mam „trzaski i trzeszczenie w głowie”, na co tenże „specjalista” stwierdził , iż , cytuję „ z trzaskami i trzeszczeniem można żyć” i stwierdził , ażebym poszedł do internisty. /spychologia jako metoda leczenia w Polsce przez specjalistów/ .

  Niezależnie od tego ,iż byłem wówczas bardzo chory zażądałem od niego, by to mi napisał na moim skierowaniu, co niniejszym . bezrozumnie zrobił i co stanowi dowód przeciwko niemu, lecz nie zamierzam się z nimi sądzić ,bo to nic nie da –w połączeniu z pracownikami wymiaru u sprawiedliwości działają jak mafia – nic im się nie zrobi. Pisałem o tym w artykule pt. ” Mafijno-zbrodniczy system władzy w Polsce dawniej i dzisiaj” /artykuł ten jest chwilowo niedostępny w sieci/
  http://www.detektywmichaljarzynski.pl/cgi-sys/suspendedpage.cgi?option=com_content&task=view&id=114&Itemid=152cyt

  Od tego czasu leczę się sam.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:50:06
  //zacznij myśleć po polski a nie po PO.//

  Przecież ja całkowicie bezpartyjny jestem..

  Czego nie można powiedzieć o Panu, PiSlamistycznym neoficie :))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej