Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
427 postów 14755 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - Oprócz mojego mistrza, Mahatmy Ghandiego, Mistrza od zawsze, szanuję i modlę się za Józefa Jerzego Kukuczkę. Pierwszy to Mistrz walki bez przemocy a drugi to największy wyczynowiec jakiego Polska wydała.

Polska powinna zbojkotować finały MŚ w Rosji!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Udało się, z przytupem zakwalifikowaliśmy się do finałów Mistrzostw Świata w piłce kopanej.

Na dzień dzisiejszy to nawet takie tuzy jak Włosi mają problem i może wyjdą z baraży. A nasze orły poszybowały.

Problem jest jednak inny, dużo większy niż to sobie wyobraża przeciętny, polski kibic zauroczony skutecznością Roberta Lewandowskiego. Nie możemy dopuścić do występu naszej Narodowej w Rosji z kilku powodów.

Pierwszy to taki, że jadąc do Rosji będziemy wspierać kacapski reżim Putasa i zarabiać dla niego pieniądze.

Drugi to taki, że Putas nie dotrzymał słowa danego przez Macierewicza, Sakiewicza i Targalskiego, że po Zapad17 napadnie na bałtyckie państewka i Polskę. Ten dureń nawet Ukrainy nie chce.

Trzecie - to wielkie niebezpieczeństwo, że nasi zawodnicy od piłki kopanej zostaną osaczeni przez werbowników z GRU/FSB i zostaną zwerbowani jako "zielone ludziki" na zielonej murawie.

Skoro Putas może sobie załatwić prezydenta USA za 100 tyś baksów (dane z amerykańskich mendiów) to na Lewandowskiego będzie musiał wydać przynajmniej sto razy tyle. Ale i tak mu się opłaci bo minister wojny dostanie zawału a wszyscy ci, którzy dziś uwielbiają Roberta, odwrócą się od niego jak nie przymierzając od Adriana Kornhauser-Maliniaka.

Mogliśmy pokazać fucka imperialistom amerykańskim w 1984 (ktorzy teraz awansowali do roli "wiecznego sojusznika") i nie wysłaliśmy naszych Orłów i Sokołów na pewne Victorie to możemy teraz też pokazać fucka Putasowi. I tak powinniśmy zrobić.

Nie wolno się kłaniać kacapskim imperialistom. Co by na to powiedział nasz minister wojny? Albo hodowca kotów z Joli Bord? Już nie będę wspominał o takich mend-rcach jak Sakiewicz czy tow.Targalski.

Polska drużyna ma zostać w Polsce i bronić polskich bramek!

KOMENTARZE

 • kąśliwy wpis
  krytykujący Polityke PISu :)
 • w tv
  nasi jadą tam,gdzie turyści nie chcą jechać !
  i na neonie i w tv w d...e wszędzie ta sama retoryka.
 • "chwila cierpliwości"-bojkot będzie
  Bojkot ogłoszą USA.Ich publika mało interesuje się piłką nożną więc ogłoszenie bojkotu zupełnie nic nie kosztuje.
  A skoro bojkot ogłoszą USA to nie może być żeby nie ogłosiła również Polska.

  PS
  (z of top z góry przepraszam)

  Ta opuszczona mogiła

  https://cdn-st1.rtr-vesti.ru/p/xw_1459416.jpg

  to mogiła Borysa Bierezowskiego.Jak widać na obrazku a co ważniejsze;jak twierdzi administracja tego londyńskiego cmentarza nikt jej nie odwiedził od czasu pogrzebu.
  W od pogrzebu (4 lata) grobu ani razu nie odwiedziły żony ( 3 sztuki nie licząc konkubin) ,nie odwiedziły dzieci (6 szt a wszystkie pełnoletnie) i co najbardziej bolesne nie odwiedził żaden z przyjaciół.To po prostu wstrząsające.
  Ja jeszcze rozumiem -rodzina! wiadomo że jak przyszło do podziału majątku skoczyli sobie do gardeł i trwają w tym klinczu.
  Ale przyjaciele?? !! przecież istnieją głównie dzięki Bierezowskiemu.Mam na myśli istnienie medialne.
  Dajmy na to taki Jurij Felsztyński główny ekspert TV Republika i niezależna.pl http://niezalezna.pl/wyszukiwarka?s=Jurij+Felszty%C5%84ski
  Kim bez Bierezowskiego byłby taki Felsztyński? prostym żydem reprezentującym spółkę wydawniczą Felsztyński-Goldfarb https://en.wikipedia.org/wiki/Alexander_Goldfarb_(biologist) ?
  Bierezowski wykarmił tę swołocz,wyhodował z niczego i co go dobrego spotkało? "Sic transit gloria mundi"
 • Spirito:))
  ...kuźwa a miałem w tej tonacji też napisać...żesz ty, ubiegłeś mnie bistro :)
 • @Autor
  No to będą mieli problem .Ave . :))) http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/hXdktkpTURBXy80YzdkMzY4ODQ4MjBhYjQxY2MzOTllOGJmMzY3ZTQxMy5qcGeRkwIAzQHk
 • No jakże to, przecież jeszcze sprawa udziału Polaków jest w toku i rozwojowa, Ruszkiewiczu /panie/.
  Cały polski piłkarski świat zastygł w bezruchu oraz niemym oczekiwaniu, wpatrzony i wsłuchany w "naszych"zarządzających.

  Zarządzający z kolei z drżeniem rąk i serc oraz kolan /dalej nie idę w tę narrację, co tam jeszcze im drży/oczekują decyzji i wytycznych od swoich "przyjaciół"z bratniej sojuszniczej Ukrainy.
  Jako że kopiowanie wszelkich zachowań bratniej i sojuszniczej Ukrainy, /jako stojącej wyżej w rozwoju i doświadczonej w walce ze współnym wrogiem i okupantem/ ,i związanej z nami więzami wspólnie przelanej krwi...zostało nam zalecone, nakazane jako niedoścignionego wzorca do nasladowania we wszystkim conajmniej równego temu z Sewr pod Paryżem!
  Gdzie ty Kajus tam ja Kaja!!
  No chyba nie sądzisz , że" bracia "pojadą kopać piłeczkę na teren okupanta.
  jeżeli juz to po to żeby cuś podziałać, jakś bombkę podrzucić, albo zatruć jedzenie wrażym najźedźcom i skompromitować ich doszczętnie i rozpirzyć imprezę!
  Poza tym, nie wiadomo czy w ogóle dojdzie do tej imprezy, gdyż ponoć mają iśc na Moskwę. Nawołują nas na interii do wspólnego z nimi ataku
  na kacapów, bynajmniej nie piłką!
 • @trojanka 21:16:16
  jakże to...przecież Maliniak Korhauser poprowadzi nas do zwycięstwa i Kreml w 407, okrągłą rocznicę znów zdobędziem :))))...a w piłkach trotyl:))
 • Gratuluje poczucia humoru.
  Tak trzymac.
 • @trybeus 21:37:30
  Ha ha ..myślisz że Adrian osobiście??Nieee.Od tego ma Antua ,ukrywanego skrzętnie przed wyborami jako pewniaka na ten stolec. On się lepiej nadaje na prowadzącego wojska na ruskich!! Adrian i te rurki na odlew ..nieeee....Kreml znów będzie nasz, i braci Ukraińców .Ponoć aż po Ural!!i te diamenty na Syberii i gaz za darmochę i wągiel za darmo i ikra za darmo no i..te tony złota w skarbcu u Władimira!!!
  Ale nie wiem ,czy mośki z brygady polsko ukrowskiej się zgodzą na taki podział łupów!
 • @trojanka 21:58:30
  no nie wiem, czy Antua sprosta, przeca blek hołki jeszcze nie uzbrojone, a to przeca najważniejsze ogniwo jest w tej wyprawie...aaa, nieeee, jest jeszcze suprajs...pancerny pociąg Antua :))

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/antoni-macierewicz-chce-miec-specjalny-pociag-dla-wojska/t4q5btg

  tylko jeszcze nie przewidzieli automatycznego poszerzania rozstawu kół:))...ale myślę, ze to kwestia czasu :))...i ruszą na Moskala jak nic, Sakiewicz jako maszynista będzie "dokładał do pieca" :)))
 • @trybeus 22:07:06
  Byle nie tow.Trąbalski dokładał do pieca , bo on ma rozstaw oczu taki jak te ruskie tory, że jedno oko na Maroko a drugie na Krym czy na Kaukaz.
  Co łopatą z wąglem machnie to paliwo pójdzie na ....../jak to w Rosji mówią/.
  No i laureat medalu specjalnego będzie walił z moździerza!!
  http://bi.gazeta.pl/im/d9/26/15/z22179289Q,Bartlomiej-Misiewicz-.jpg
 • @lucas003 19:57:32
  Kąśliwy będzie Putin jak Polaków nie wpuści do Rosji. Tak jak my Rosyjskich motocyklistów jadących na groby swoich rodaków z okazji dnia zwycięstwa.

  Może też zarzucić światu stosowanie dopingu i kluczowe drużyny odesłać do domu, jak uczynili to działacze MKOL-u wobec zawodników rosyjskich. Może, warunkowo w drodze łaski, dopuści podejrzanych piłkarzy, gdy zdecydują się zagrać w barwach Rosji.
 • @trybeus 20:30:18
  No widzisz Kogucie? Czasami mam lepszy refleks.
  Zwykle to Ty mnie wyprzedzasz :))
 • Stadiony jeszcze trochę w lesie, ale budują, ruskie zawzięte są jak Polacy!!
  Podobno ulubione powiedzenie naszych polskich mężczyzn brzmi:"Co???? ja nie dam rady????weź potrzymaj mi piwo!".Albo "Co jest niemożliwe??zaraz ci pokaże tylko wezmę szwagra"!

  https://youtu.be/NcWlt94PX2U

  https://youtu.be/fTYgpGdvFa4



  https://youtu.be/ZksWnWkgGEg

  https://youtu.be/90NOHjUQIEE
 • @Fischer 22:27:26
  Tuz po zakonczeniu meczu, przez kilka minut "wisial" wpis Justyny Kowalczyk, ktöra napisala: "No, ale zeby az tylu Polaköw chcialo jechac do Rosji..nieprawdopodobne".
  Oj, podpadla pani Justyna panu Antoniemu.
 • @trojanka 22:52:24
  //weź potrzymaj mi piwo!".Albo "Co jest niemożliwe??zaraz ci pokaże tylko wezmę szwagra"!//

  To prawda tylko, że my potrafimy. Inni wołają "firmy zewnętrzne". :)
 • @morgan 22:59:06
  Może podpadła Panu Macierewiczowi i nie zaciągnie jej do Obrony Terytorialnej. Nic więcej nie poradzi, bo tylko brakuje mu do sukcesu procesów politycznych, szczególnie z Panią Justyną.

  Procesy Polityczne, są wstanie zniszczyć każdy rząd, a o to chyba nie chodzi.
 • Mało tego...
  gdy tylko przyjdzie z Moskwy jakiekolwiek zdradzieckie zaproszenie do udziału w tych mistrzostwach, powinniśmy odpowiedzieć stanowczym NIE i wysłać na stadiony Rosji nasze najlepsze eskadry szybowców bojowych z najlepszymi snajperami na pokładzie, wyposażonymi w proce, by raz na zawsze wybić Ruskim piłkę nożną z głowy.
  Może w końcu to ich zmusi do tego wymarzonego, wyczekiwanego przez uczestników akcji ewakuacji na wypadek wojny z Rosją, ataku na Polskę.
  P.S. proponuję dla tych uczestników, tej akcji ewakuacji na wypadek wojny z Rosją, wybudować ze zbiórki narodowej, autostradę do Zaleszczyk.
  Wpłacę na tą zbiórkę, wszystkie moje oszczędności.
 • @trybeus 21:37:30
  "..a w piłkach trotyl:))"

  Jaki tam trotyl... jaja.

  PS. A pomyślał Przewodnik Kurzego Stada, że takie jaja, jak świeże, to mogą zmieniać tor lotu. To by dopiero była gra...
  Tyle, że jak sie znam, to obce agenty tam by zbuki wysłały...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:10:18
  Podobno Macierewicz chce się załapać na kierownika drużyny, bo ci z jego zespołu, to nie chcą z nim tam jechać.
  A tą drogą - może go wpuszczą.
 • @Jan Paweł 09:20:25
  A tak już na poważnie, to nie trzeba się było trzymać Rosji, gdy nam proponowała (i wszystkim krajom dawnego RWPG) zrzeszenie w Wspólnocie Niepodległych Państw...?
  Zachciało nam się to UE i... nawet sobie sprawy nie zdajemy ile przez to dusz Polaków poszło do piekła, po otwarciu się na zgniliznę tej "wolności" od... Dekalogu.
  Obejrzyjmy jak wyszła Białoruś na tym zrzeszeniu:
  https://www.youtube.com/watch?v=mqJgI54XYQQ
  A tym bestialstwie, które pojawiło sie w Polsce wraz z otwarciem się na wartości europejskie, to już ani nie gadam... po prostu, nie ma to słów...:
  https://www.youtube.com/watch?v=AWwf2iRxvDc&t=741s
 • @Jan Paweł 10:00:53
  Możemy tylko wołać codziennie Janie Pawle "Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie". Nie po to mafia krążyła jak sęp nad padliną , nad naszą Ojczyzną, nie po to używała wszelkich zabiegów socjotechnicznych wczesniej opracowanych, nie po to "rozpracowowywała"od strony psychologiczno socjologicznej środowiska robotnicze i inne , a w sumie cały naród, zeby zdjąć nam zaciśnięte łapy z szyi i pistolet ze skroni!!Nie po to założyła grabież majątku i zepchnięcie nas do roli niewolników /prof. Kieżun "Polska jest neokolonią"/za miskę zupy, źle leczonych żeby chorzy i emeryci z 6 zł waloryzacji,się posprzątali jako "nieproduktywni".Nie po to prawie zlikwidowała nam wojsko i "wyczyściła" w 2 katastrofach dowódców i wprowadziła ustawę 1066 oraz sprowadza Ukraińców!!
  Nawet sobie nie zdajemy sprawy w jak czarnej dupie/przepraszam/ jesteśmy!!!
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/05/sprzedali-polskie-banki-za-2-mld-w-ktorych-bylo-66-mld-polacy-nic-sie-nie-stalo/
 • @
  A może wolałbyś, żeby nasi jechali na MŚ do Izraela?
 • @ikulalibal 20:15:18
  Berezowski się pokajał i nawrócił o czym świadczy krzyż na jego mogile. Wiecznaja Pamiat' bo liczy się jak człowiek kończy według Arystotelesa i Millera.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej