Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
412 postów 14291 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - Oprócz mojego mistrza, Mahatmy Ghandiego, Mistrza od zawsze, szanuję i modlę się za Józefa Jerzego Kukuczkę. Pierwszy to Mistrz walki bez przemocy a drugi to największy wyczynowiec jakiego Polska wydała.

Wojna żydowsko-żydowska na polskich plecach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak doskonale wiedzą czytelnicy mojego bloga nie przepadam za komentowaniem polskich wypadków, które i tak są tylko puzzlem w większej układance.

No ale skoro mleko znowu się rozlewa to warto pogadać.

Prezydent Andrzej Kornhauzer Duda (to nie moje, tak go określa przyjaciel mojej przyjaciółki) ogłaszając wszem i wobec, że zawetuje ostatnie knoty PiS wcale mnie nie zaskoczył. Powiem więcej, byłbym zdziwiony, gdyby tego nie zrobił.

Kaczyński (PiS) i prezydent służą temu samemu Panu czyli Syjonowi. Niezorientowanym spieszę z wyjaśnieniem - nie ma czegoś takiego, że żydzi są jednomyślni. Wręcz przeciwnie, boksują się między sobą. Najlepszy przykład to ostatnie tarcia na lini Israel-Soros. Netanyahu łasi się teraz do Orbana bo chce sprzedać Israelskie płoty i mury, w tym chazarzy są dobrzy... To w końcu sami żydzi wymyślili getto. Ciekawi mogą zgłębić temat, nie mam czasu, żeby objaśniać.

W każdym razie Andrzej Kornhauser Duda realizuje wytyczne tych, którzy go posadzili na najwyższym stołku Rzeczpospolitej czyli Knesetu. W szerszym pojęciu chodzi o Sanhedryn, którego Kneset jest tylko jedną z macek.

Co stanęło na drodze syjonistycznego PiS i równie syjonistycznego Kornhausera Dudy? Nic wielkiego, zapewniam. Kaczyński chce wykroić dla siebie postaw sukna z płaszcza Rzeczpospolitej. Wszystko oczywiście na chwałę Syjonu. Tak samo kombinuje Kornhauser Duda namaszczony przez Kneset. Starcie dwóch opcji wewnątrz jednego, syfilistycznego systemu jakim jest syjonizm.

Zgoda Kornhauzera Dudy na jakiekolwiek czystki w wymiarze sprawiedliwości oznaczałaby osłabienie żydostwa, które okopało się w sądach, kancelariach i innych przybytkach Temidy. Nie dziwi więc stanowisko Departamentu Stanu USA, nawołujące do "umiarkowania". Tam ciągle, mimo zmiany prezydenta, rządzą bolszewicy od Trockiego. To USA sprawiły, że w Polsce nigdy nie przeprowadzono rzetelnej lustracji. Agenci sowieckiej bezpieki płynnie przeszli na amerykański żołd. Nic nowego, tak było ze zbrodniarzami niemieckimi, ukraińskimi, litewskimi, estońskimi itd. USA chętnie zbierały takie gówna, dawały wikt i opierunek, żeby w odpowiednim czasie użyć. Majdan na Ukrainie jest tego potwierdzeniem.

Tak że, ludkowie, nie podniecajcie się "odważną" decyzją Kornhausera Dudy. To nie on wymyślił. Tylko prezio z Żoliborza ma teraz zagwostkę. Ciekawe jak z tego wybrnie?

KOMENTARZE

 • Szkoda , że trzeba ciągle przypominac rodakom co było tydzień , miesiąc , rok wcześniej
  Niestety, lubią komentować na "bieżąco"....
  Jest spór miedzy właścicielami RP.
  A my ?
  Patrzmy i nie pchajmy się między wódkę i zakąskę
 • :))
  ...Januszek się wkoorwił :D

  http://naszeblogi.pl/47545-zawieszam-moj-glos-dla-dudy

  ...Targalowicki Mordor grzmi i pluje lawą :)))

  i nie pieprz, ze nie przepadasz komentować "polskich wypadków", gdzie byś znalazł taką rozrywkę:))...ja to traktuję, jak grunwald puławianów z natolińczykami w wersji Pisowskiej...
 • No doczekalismy się "odwaznego" głosu biskupów kwatykanskich...
  ".....Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki podziękował prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie za postawę zajętą w sprawie ustaw o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa. „Autentyczna demokracja możliwa jest tylko w państwie prawnym i w oparciu o poprawną koncepcję osoby ludzkiej” – napisał abp Gądecki w swoim liście. źródło http://niezalezna.pl/102832-list-abp-gadeckiego-do-prezydenta-ws-sn "


  No, no ...
  Poczekali, bo nie wiedzieli za co mają podziękować.
  Czy za podpisanie ustaw , odesłanie do TK czy za veto.
 • @trybeus 16:21:26
  No... Widzę, że Kogut Dyrektor wrócił z zagranicznych wojaży (takiemu Kogutowi to dobrze...:)

  //i nie pieprz, ze nie przepadasz komentować "polskich wypadków"//

  Nie pieprzę, robię to z "bulem".

  //...Januszek się wkoorwił :D//

  Debil. Źle skończy.

  // gdzie byś znalazł taką rozrywkę:)).//

  Ja na rozrywki to mogę jechać do Chorwacji albo Italii. U siebie w domu chcę mieć powagę i skupienie a nie boksować się z idiotami. Nawet jak telewizor włączam to omijam polskie stacje, wybieram kanały kulinarne.
 • @Zbigniew Jacniacki 16:21:05
  //Jest spór miedzy właścicielami RP.
  A my ?//

  No właśnie...
 • Stara zasada jednak obowiązuje
  My nie ruszamy waszych... Myślałam, że się bardziej za łby wezmą i PiS będzie się chciał obłowić po usadzeniu aferzystów, szczególnie będących ich politycznymi przeciwnikami. A tak - wszystkim się upiecze, zgodnie z tym, co pisze interesariusz z pl. Czyli nawet nie zachowują pozorów; Oficjalnie - wina spadnie na Malinika, a PiS jak zwykle będzie patriotyczny i czysty jak łza.
  Nikomu włos z głowy nie spadnie, nic się nie zmieni i nic się nie stanie, ale teatr pełen wyjącej publiczności - jedni wyją ze zgrozy, inni wyją z radości.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:38:13....No właśnie......
  Potomkowie szlachty będą kontynuowali oddawanie gospodarki w ręce
  czytelników Tory...
  Chłopi będą emigrowali za "ocean"
  A inteligencja będzie szukała posad u rządów z siedzibami w różnych stolicach ....

  Nie myśl , że tego pragnę...
  Ale tak jest ....
 • @Lotna 17:02:09
  Jest takie stare, polskie przysłowie - "q...a q...e łba nie urwie".

  I tak jest w tym przypadku.
  Wyobrażasz sobie jakby prezio wsadził jakiegoś kolesia z PO do pierdla? Zaraz by ruszyły szafy i kwity. A kaczor chce jeszcze pożyć :))
 • @Zbigniew Jacniacki 17:05:51
  To smutne Zbyszku, ale tak jest...

  No chyba, że dostanę w końcu posadę Dyktatora (na 5 lat z możliwością odnowienia kontraktu) to zrobię porządek :)
 • wszystko jasne że aż razi w oczy.
  Nie wojna żydowsko- żydowska, tylko show dla drobiu hodowlanego, którego losy są w plecione w plan.
  Show codzienny w Oknie Lucyfera - brodaci, niedomyci prezenterzy i zadbane czarnowłose speakerki ( one już się nie muszą farbować i robić nose-job, a oni golić)
  Jak mówił Pan Grzesiu Halama są trzy sposoby obrony: ucieczka, atak lub udawanie trupa.
  Uciec tylko dokąd? ( Chyba do Ruskich, natura, krajobrazy i nowi przyjaciele ).
  Udawanie trupa jest wygodne tylko tuczy z powodu braku ruchu ( widać na ulicach jak wygląda drób hodowlany ) .
  Pozostaje atak, tylko musi on być jednorazowy i skuteczny, zawahasz się - giniesz i pamiętaj że Tam nie ma Polaków , żadnych Polaków.

  Dobrze by było gdybyśmy skończyli w rezerwacie dla Polaków, ale tak dobrze to chyba nie będzie.

  pozdrowił
 • @Zorion 17:29:40
  //Dobrze by było gdybyśmy skończyli w rezerwacie dla Polaków,//

  Przodująca demokracja pozamykała tubylców w rezerwatach. Nam to chyba jednak nie grozi. Łobuzy polityczne wybiorą wariant Zaleszczyki. Żydostwo pofrunie do Israela albo Kalifornii. Zostaniemy tylko my...
  I w końcu może będzie spokój?

  Bądźmy dobrej myśli!
 • "Wojna żydowsko-żydowska na polskich plecach"
  Podobno żydzi atakują Rassiję - kolebkę Słowiańszczyzny - ale Polskę?
  Może Kaczyński to antysemita?

  Prawda jest taka, że Rockefeller walczy z Rothschildem.
  Rockefeller to Jastrząb a Rothschild to Gołąbek Pokoju.
  Nie zazdroszczę Trumpowi...
  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2010/12/a41.jpg

  http://wolna-polska.pl/nwo/rothschildowie

  A Putin to czyj człowiek?
 • PiS idzie na odrzucenie veta?
  źródło:http://polskaracja.com/katastrofa-w-pis/

  Polskie Radio poinformowało, że w przyszłym tygodniu odbędzie się kolejne posiedzenie Sejmu. Informacje Polskiego Radia potwierdza reporter Radia ZET.

  Komentatorzy zastanawiają się jaki jest cel zwołania posiedzenia w środku wakacji. Jedną z możliwości jest głosowanie nad samorozwiązaniem Sejmu i przeprowadzeniem nowych wyborów z powodu rozłamu wśród koalicjantów Jarosława Kaczyńskiego.

  W siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej odbyło się spotkanie Jarosława Kaczyńskiego z liderami partii koalicyjnych: wicepremierem Jarosławem Gowinem (Polska Razem) i Zbigniewem Ziobro (Solidarna Polska). Rozmowy przebiegały w nerwowej atmosferze.

  Najnowszy sondaż CBOS: PiS ma aż 25 pkt. proc. przewagi nad PO
  Polska Razem, koalicjant Prawa i Sprawiedliwości, poparła decyzję prezydenta Andrzeja Dudy, po tym jak ogłosił, że zawetuje ustawy o SN i KRS. To nie podoba się Jarosławowi Kaczyńskiemu i reszcie PiS.

  – Układ, który tak histerycznie się broni, uzyskał chwilową przewagę w postaci decyzji pana prezydenta, ale myślę, że sobie z tym poradzimy – zapowiedział tajemniczo wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki.
 • @Zbigniew Jacniacki 17:56:35
  A czas sobie płynie spokojnym tik,tak- a Polacy w charakterze parobków zapierdalają na leniwych niemców, anglików i innych arabów. A w Polsce Polacy mają średnia miesięczną jedną z najniższych w Europie i muszą jeszcze walczyć z ukrami o robotę w obcych i przejętych przez obcych firmach.

  I o to chodzi!

  pozdrowił
 • ?
  // nie przepadam za komentowaniem polskich wypadków,//

  To zupełnie tak jak ja.Powiedz mi zatem czy ta lwia część publiki która w tak głupi,bezrefleksyjny,bezsensowny,sposób daje się wciągnąć w to widowisko przewidywalne jak nic na świecie,nie irytuje cię tak bardzo że nie możesz już doczekać się chwili kiedy będziesz mógł im powiedzieć:
  DOBRY WIECZÓR PAŃSTWU :)
  https://www.youtube.com/watch?v=FeZYsTVrpMY
 • @Zorion 18:04:59
  Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym

  Najwięksi wrogowie Polski - znowu zawarli sojusz.
  To nie żydzi są naszymi wrogami - tylko sojusz prusko-rosyjski.
 • @Talbot 18:16:48
  A na Neonie propaganda Kondominiium trwa w najlepsze....


  Ilu Rosjan służyło Hitlerowi?
  Rekrutowano ich w obozach jenieckich, które po agresji Niemiec na ZSRR wypełniły się radzieckimi żołnierzami. Część przechodziła na stronę nieprzyjaciela z bronią w ręku. Sowieccy ochotnicy stali się ważnym elementem nazistowskiej machiny wojennej. Ilu ich walczyło o boku Niemców i dlaczego tak wielu?

  http://s.ciekawostkihistoryczne.pl/uploads/2017/07/Bundesarchiv_Bild_146-2008-0337_Tartar_in_der_Wehrmacht-340x340.jpg


  http://ciekawostkihistoryczne.pl/2017/07/06/ilu-rosjan-sluzylo-hitlerowi/
 • @Zorion 17:29:40
  Oczywiście, że to ciągle ten sam teatrzyk kukiełkowy pod tytułem: - " Bij swojego żeby się obcy bali ", a nie jakaś tam prawdziwa wojna. Jeżeli kogoś w ogóle usuną z tych mafijnych sądów to ewentualnie resztki słowiańskich gojów i skonsolidują mafijne szeregi. Ta "polska prawica" tak ma, bo to sam post-KOR. Jakieś konsultacje prezydenta A.Dudy z panią Romaszewską? Aż mi łzy ze śmiechu pociekły. Pozdrawiam.
 • Autor i wszysy
  Wyobrażcie sobie Pańtwo, co mnie spotkało w piątek. Spałam długo bo wzięłam leki na alergię (wcześniej znowu czytałam książkę teeż długo) Wzięłam sobie wolne od poniedziałku. I obudził mnie łomot związany z wyłaamywaniem drzwi. Obudziłam się i zobaczyłam, że to dwóch policjantów. Zapytali się, czy mogą wejść, Wiem, że powinnam powiedzięć, że nie, ale tego nie powiedziałam, bo chciałam się dowiedzieć o co im chodzi. Z ich oświadczenia wynikało, że się ludzie martwią o mnie,, że nie "chodzę do pracy" Ja do żadnej pracy nie chodzę, tylko wynajmuję lokal. Dzisiaj przepytałam najemców pozostałych lokali, kto tak się o mnie martwi. Wyszłam na głupka, bo nikt o niczym nie wiedział, Zamiast sobie wypocząć to skurwysyny, niech ich szlag trafi, zakłócili mi to. Dzisiaj dzwoniłam do komenanta Policji o wyjaśnienie sprawy, to po przedstawienu stanu faktycznego wyłęczono mi telefon. Od jutra zaczę działać inaczej,
 • Prawdziwe nazwiska syjonistów rządzących Polską
  Resident Polin:

  Andrzej Duda – nazwisko prawdziwe, Aaron Feigenbaum, ojciec żyd, matka Polka, dlatego za żonę wziął żydówkę, Kornhauser, dzieci są 100% żydami

  The boss of the party:

  Jarosław Kaczyński – nazwisko prawdziwe, Kalkstein, żyd z Odessy, ojciec nieznany, są różne domniemania, matka żydówka, kot w połowie żyd
 • cd.
  Ciekawa jestem, czy gdybym pojechała do mamy, albo poszła do sklepu to czy by mi wyważyli drzwi?
 • Panie Jarku
  niektórzy mówią, że należy się przespać z problemem ale ja zażądam od Policji odszkodowania za napad to pierwsze a po drugie o ściganie o sprawców napadu. I na jedno i drugie są podstawy prawne. W żadnym przypadku nie zaangażuję się w ich jazgot polityczny, bo może w tym napadzie im o to chodzi. Nie interesuje mnie, która strona to zorganizowała ale wiem, że zasrańcy tu na dole mnie znają. Tylko zasrańcy nie wiedzą, że upływ czasu i doświadczenie życiowe robią swoje.
 • @wercia 23:13:10
  napisałam swoją opinię o tym, że ten napad mógł być inspirowany przez konkurencję. I to znikło. Może należałoby oceniać prawników po ilości wygranych spraw w okręgu, ja nie mam się czego wstydzić a niekktórzy mają 0.
  ps. przepraszam, że tak się rozpisałam.
 • cd.
  w Polsce jest instytucja prowadzenia spraw z urzędu z k.p.c. i k.p.k Samorządy przydzielają sobie sprawy najbardziej atrakcyjne pod względem finansowym, bo nieważne czy przegrasz czy wygrasz to i tak zapłaci za to Skarb Państwa. I tak się garną do władz decyzyjnych. bo ludzie coraz biedniejsi i coraz więcej prosi o pomoc z urzędu. Zauważyłam, że w tych władzach są ludzie coraz głupsi i tylko oni jeżdżą na wybory. Ta reforma pisowska niebardzo dotknie ludzi. Pewnie w znaczącym stopniu i ogólnie tak, ale nie da się tego załatwić tak, aby ludzie uważali, że jest to sprawiedliwy wymiar. Moja koleżanka będąc na wakacjach w Portugali była mile zaskoczona obyczajami panującymi na rozprawach w tamtych sądach. Sędziowie i pełnomocnicy stron się witają na początku rozpraw, po skończeniu sprawy wzajemnie sobie dziękują, Tutaj nawet zasmarkana z łańcuchem uważa się za władzę.
  Dużo wiem, ale nie chce mi się pisać ani spać z powodu na piątkowy incydent, który jest może dla przygłupiastej policji nieporozumiemiem (przynajmniej powinien być), ale mnie naraził na niemożliwość zaśnięcia. Zdaje się, że dla mnie nie będą to krótkie konsekwencje emocjonalne, ale zasrańcy tj, budżet to zapłacą. Chciałabym aby płacili za to osobiście. Taka prawna możliwość istnieje, ale procedury nader skomplikowane.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej