Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
410 postów 14250 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - Oprócz mojego mistrza, Mahatmy Ghandiego, Mistrza od zawsze, szanuję i modlę się za Józefa Jerzego Kukuczkę. Pierwszy to Mistrz walki bez przemocy a drugi to największy wyczynowiec jakiego Polska wydała.

Masowa migracja a Plan Kalergi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Hrabia Richard Nikolaus di Coudenhove-Kalergi (1894 - 1972), jest uważany za "ojca" obecnej Unii Europejskiej. Był pomysłodawcą Europy "od Polski do Portugalii".

Twór ten miał być przeciwwagą dla rosnącej w siłę opanowanej przez bolszewików Rosji. Kalergi był masonem i gorącym zwolennikiem wymieszania rasowego. W swojej pierwszej książce "Paneuropa" (1923) nakreślił główne założenia i kierunki stworzonego przez siebie ruchu paneropejskiego. W książce "Praktischer Idealismus” (1925)www.dailystormer.com/wp-content/uploads/2014/03/Coudenhove-kalergi-Richard-Praktischer-Idealismus-Adel-Technik-Pazifismus.pdf pisze odnosząc się do Europy: "Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy stopniowo znikną z powodu braku przestrzeni, czasu i przesądów. Euroazjatycko - negroidalna rasa przyszłości, podobna do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność jednostek."

W rozdziale "Kultura żydowska a szlachta przyszłości" pisze, że w żydach zawarta jest "wyższość ich ducha i dlatego są predystynowani by stać się jednym z głównych motorów przyszłej arystokracji". Wyjaśnia, że studiując historię narodu żydowskiego można pojąć jak wysunęli się na czoło w walce o przywództwo nad ludzkością bo "jest to populacja zjednoczona nie poprzez naród lecz raczej przez religię". Zauważa, że "prześladowania jakich doświadczyli przez wieki i nieustanna walka o przetrwanie zahartowały ich". (Sam Kalergi miał żonę żydówkę, skąd my to znamy...).

Stwierdza, że ta "wielowiekowa edukacja" czyni ich właściwymi do przewodzenia bo wykształcili "szlachetność charakteru i siłę mentalną" a " nowoczesne żydostwo posiadło wyższość intelektualną". "Stany Zjednoczone Europy" wyobrażał sobie jako kompozycję stworzoną z krzyżówki ras. Był do bólu szczery. W pierwszej fazie projektu "Stany Zjednoczone Europy" brały udział m.in takie figury jak: Albert Einstein, Thomas Mann, Sigmund Freud, Hjalmar Schacht, Konrad Adenauer, Robert Schuman Alcide De Gasperi ,Léon Blum, Aristide Briand, Winston Churchill, Max Warburg (agent Rotszylda w USA), Paul Warburg (jeden z założycieli FED) oraz żydowska loża masońska B’nai B’rith.

Kalergi chciał zlikwidować prawo do samostanowienia narodów poprzez stworzenie nowej, mieszanej rasy. Pierwsze kroki w tym kierunku przewidywały eliminację demokracji i, jak stwierdził bez ogródek, żeby siągnąć ten cel niezbędne jest stworzenie społeczeństwa, którym łatwo manewrować. Plan został zaakceptowany przez rząd USA i w konsekwencji CIA przystąpiła do realizacji tego planu. Szeroka publiczność nie kojarzy Kalergi jako ojca Maastricht i twórcę ideologi multikulti, doktryny, która dozowana kropla po kropli sprawiła, że Europa Zachodnia ma już tego całe jezioro. Teraz żyją w świecie, w którym tolerancja i akceptacja migrantów jest imperatywem. To powolne lecz nieustające niszczenie tożsamości europejskiej i usiłowania stworzenia " rasy mieszanej" ma odbicie w polityce ochrony i integracji mniejszości. Gdy spojrzeć na te hordy uchodźców, które zalewją obecnie Europę (za przyzwoleniem niektórych rządów) trudno nie odnieść wrażenia, że jest to po prostu realizacja pomysłów Kalergi. Propaganda multikulti, jakiej jesteśmy masowo poddawani jest tego potwierdzeniem.

Takie grupy jak Europejski Parlament Żydowski (akredytowany legalnie przy UE) czy Europejski Kongres Żydowski mają ogromny wpływ na działania władz UE. Europejski Parlament Żydowski - pod koniec stycznia 2013 roku obradował w Krakowie, w sali krakowskiej rady miasta. Parlament ten został powołany przez Europejską Unię Żydów- a posłowie zostali wyłonieni w drodze głosowania internetowego. Pomysłodawcą był Szymon Peres, prezydent Izraela. Na razie w Parlamencie zasiada 120 posłów z 45 krajów całego kontynentu. Działalność Europejskiego Parlamentu Żydowskiego finansuje Igor Kołomyjski - ukraiński oligarcha. Świat akademicki przesiąknięty jest nadreprezentacją żydowską, która blokuje wszelkie usiłowania badań nad strukturą Unii i produkuje rzesze tzw. "ekspertów' (z tytułami profesorskim, a jakże!). "Eksperci" ci, nagradzani grantami, pieniędzmi z różnych fundacji o niewiadomych źródłach finansowania są potrzebni do tłumaczenia motłochowi, że poza Unią życie nie istnieje i czeka nas co najwyżej koszmar Białorusi i Rosji.

Realizację Planu Karegi widać gołym okiem. Najważniejsza instytucja UE, Komisja Europejska nie jest ciałem wybieranym demokratycznie, nie posiada mandatu społeczeństw państw narodowych. Sposób wybierania członków Komisji został jednak tak sprytnie skonstruowany, że obywatele Unii nie mają świadomości, że zostali pozbawieni fundamentalnych praw. Parlament Europejski, której członkowie pochodzą z wyborów jest instytucją fasadową, nic w rzeczywistości nie znaczącą.

Wewnątrz Unii ukonstytuowały się grupy mniejszościowe (choćby te wymienione wyżej), organizacje ponadnarodowe oraz różne korporacyjne lobby, które mają zbyt wielki wpływ na życie narodów europejskich. W ten sposób faktycznie można zapobiec konfliktom między państwami członkowskimi lecz oznacza to także, że takie grupy jak Europejski Parlament Żydowski czy Europejski Kongres Żydowski mają większy wpływ na ośrodki decyzyjne niż parlamenty państw członkowskich.

KOMENTARZE

 • Programista
  musi to przeczytać ze trzy razy, bo jemu ciągle się wydaje , że całe zło pochodzi od urzędników. Faktem jest, że to też niewiele rozumiejąca kasta uzasadniająca na wszelki mozliwy sposób swoje istnienie, ale gdyby była wola polityczna ze strony rządu by wzmacniać Polską gospodarkę i rolnictwo, to migiem urzędnicy wcielali by w życie taki plan. Po prostu w trosce o swój stołek.
 • @zadziwiony 11:26:34
  "Jemu" się wydaje że przyczyny "pochodzenia całego zła" są bardzo skomplikowane i wielorakie.
  W przeciwieństwie do ludzi zadowalających się najprymitywniejszymi wyjaśnieniami w stylu: "wszystkiemu są winni żydzi".
 • @programista 11:44:11
  Zgadzam się, że przyczyny są "wielorakie".

  //W przeciwieństwie do ludzi zadowalających się najprymitywniejszymi wyjaśnieniami w stylu: "wszystkiemu są winni żydzi".//

  Jak jednak trochę poskrobać to zawsze pejsy wyjdą. Wiem, że dla eskimośków to najgorsza rzecz jak się ich rozpoznaje. Jak mi cię szkoda...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:48:20
  Anthony de Mello napisał, że dziwka ciągle chce rozmawiać o Bogu, a ksiądz o seksie. Są "zniewoleni", zdominowani przez to, czego się wyrzekają, co zwalczają.
  Takich ludzi jest mi szkoda.
 • Albowiem niema innego Boga poza JAHWE ON JEDEN JEST
  Niewatpliwie to co obserwojemy w polityce migracyjnej jest alementem wiekszego planu,i niema tu najmnieszej watplwosci, niema tez najmniejszej watliwosci ze niema czegos takiego jak demokracja w tzw U E. Gdyby takowa byla to zaden z krajow i narodow europy nie zgodzil by sie na procesy ktore doprowadza do wyjecia tych narodow spod prawa naturalnego i zucenia tych narodow na pastwe nieludzkej i bezlitosnej wladzy ludzi wyzutych z moralnosci i etyki ze szczytow korporacji [[Joel Bakan,,Korporacje,], Nalezy jednak zakwestinowac mysl ze sa to zydzi scementowani ideja religijna poniewarz dawano ci ludzie w swych zamknietych kregach[od setek lat] odeszli od judaizmu nakazow prawa[parz Naurei Karta.pl]i poszli w kierunku kultow satanistycznych[patrz ksiegi Starego Testamentu] Bo metody jakie sosuja sa zaprzeczeniem nakazow JAHWE[Ksiega Izaasza] Niewatpliwie wykozystywana jest jakas negatywana forma lojalnosci grupowej [ wspulnota interesow o motywacji materalnej np,,List Zyda do Jezego Urbana] ale jako wyealieowana z narodu Izraela i nie bedaca prawdziwym Izraelem[ np Hazarowie] . W tym genetycznym gaszczu nie sposob tak naprawde powiedziec kto jest zydem a kto nim nie jest [ Mysle ze w swych wewnetrznych kregach jest to wiadome] i prawdopodobnie prawdziwe sa slowa izraelskiego profesora ktory twierdzii ze ,,zolnierz pilnujacy palestyczykow ma mniej krwi zydowskiej niz ten palestynczyk,, Niemniej nie wnikajac w glebsze zawilosci moza powiedziec ze jako grupa wykzystujaca zmodyfikowany motyw religijny sa skuteczni i dobrze zorganizowani czy wrecz guruja nad innym spolecznosciami [Mc Donald-,, Fenomen Zydowski ,,] Mysle ze niewlasciwie wykozystywany motyw wybranstwa bo wybranstwo narodu Izraela nie ulega watpliwosc[,,izraelu was wybralem ze wszystkich naodow ziemi,] powoduje ze pod te flage podciaga sie wiele kncepcji wladzy i panowania nie cieszacych sie akceptacja JAHWE. Prawdziwe wybranstwo bedzie opieralo sie o swiadome uznanie JAHWE[JEHOWA] I jego zwierzhnosci nad ziemia [Izajasz-,, wszystkie ludy narody i jezyki przyjda do tronu JAHWE,by ich nauczyl swych praw,,..] Te proby mieszania na sile narodow,poprzez celowe wojny to dzielo szatana majacego swiadomosc ze ma malo czasu....
 • @jan 12:10:34
  // bo wybranstwo narodu Izraela nie ulega watpliwosc //

  http://www.demoscope.ru/weekly/2012/0497/img/brindatch.jpg
 • @programista 12:04:36
  Albo dyskutujesz, merytorycznie, z tezami notki albo wypad. Trzeciej opcji nie ma.
 • @programista 11:44:11
  Moim zdaniem - programiści.

  W końcu - kto to wszystko zaprogramował? Tyle, że teraz będziecie musieli wypić z tego kielicha. I to nie będzie tak jak podczas II W Ś.
 • SPOSOBY NABYCIA OBYWATELSTWA POLSKIEGO PRZEZ UCHODŹCÓW
  >> http://ziut.neon24.pl/post/138688,sposoby-nabycia-obywatelstwa-polskiego-przez-uchodzcow

  REGULACJA PRAWNA - Zagadnienia nabycia obywatelstwa polskiego i jego utraty reguluje ustawa z dnia 2 kwietnia 2009 roku o obywatelstwie polskim (Dz.U. z 2012r. poz. 161).
  >> >> http://www.mswia.gov.pl/pl/bezpieczenstwo/obywatelstwo-i-repatri/cudzoziemcy/10169,SPOSOBYNABYCIAOBYWATELSTWAPOLSKIEGO.html

  Uznanie za obywatela polskiego: Przepisy ustawy z dnia 2 kwietnia 2009r. o obywatelstwie polskim powiększają w stosunku do ustawy z 1962r. krąg cudzoziemców, którzy będą mogli zostać uznani za obywateli polskich w trybie administracyjnym.

  W drodze uznania, o obywatelstwo polskie będą mogli ubiegać się cudzoziemcy zamieszkujący w Polsce na podstawie określonych zezwoleń, ...

  a w szczególności uchodźcy, osoby bez obywatelstwa, dzieci oraz małżonkowie obywateli polskich oraz osoby polskiego pochodzenia. [to szerokie pojęcie np. obecni obywatele całego świata / Ziut]

  A co z 3.5 mln uchodźców z Polski? Polaków zastąpią Ukraińcy?
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/138568,a-co-z-3-5-mln-uchodzcow-z-polski-zastapia-ich-ukraincy-1
  .
  Nie uchodźców! Unia chce nam wcisnąć Obywateli RP!

  1 >> http://ziut.neon24.pl/post/138549,nie-uchodzcow-unia-chce-nam-wcisnac-obywateli-rp
  .
  2 >> http://ziut.neon24.pl/post/138556,nie-uchodzcow-unia-chce-nam-wcisnac-obywateli-rp
  .
  INWAZJA UPIORÓW 1944 - 1970: Książka na dysku Google
  Notka >> http://ziut.neon24.pl/post/138544,inwazja-upiorow-1944-1970-ksiazka-na-dysku-google
  Książka >> https://drive.google.com/uc?id=0B2Xx8xtfldhUWENsdjkxOXpsakU&export=download

  W tym temacie warto, warto przeczytać "PARADOKSY HISTORII" Uszkujnika >> https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/uszkujnik-pdf.pdf
  .
  http://m.neon24.pl/52c96b3159d259a95e7d152ad1995a14,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/bcd873efb43c9bcf515c258047749f51,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/159dcd1ce3de6de979ad647bbcb15302,0,0.jpg
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:28:59
  // Albo dyskutujesz, merytorycznie, z tezami notki albo wypad. Trzeciej opcji nie ma. //

  - BARDZO DOBRA NOTKA :D
 • @Ziut 14:54:10
  //Nie uchodźców! Unia chce nam wcisnąć Obywateli RP!//

  A co mi tam!
  Od nowego roku będę miał paszport San Escobar. Sam Waszczu mi obiecał.
  Wy się martwcie :))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:58:11
  .
  @ Jarek Ruszkiewicz SL: Plan Kalergi, ... a sprawa Polska
  >> http://ziut.neon24.pl/post/138705,jarek-ruszkiewicz-sl-plan-kalergi-a-sprawa-polska
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:58:11
  @Jarek Ruszkiewicz SL 12:28:59

  "Słowo na Wielkanoc" , ... pozwólcie że Imam Wam to opowie
  >> http://nichcik.neon24.pl/post/120911,slowo-na-wielkanoc-pozwolcie-ze-imam-wam-to-opowie

  YouTube / szejk wyjaśnia sprawy Ukrainy >> https://www.youtube.com/watch?v=sGAjOzjgaDQ
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:58:11
  // A co mi tam! Od nowego roku będę miał paszport San Escobar. Sam Waszczu mi obiecał. Wy się martwcie :)))) //

  - ŁŻESZ, ... JAKBYŚ NIE ŁGAŁ, TO BYŚ TAKICH NOTEK NIE PISAŁ: TOBIE ZALEŻY TAK JAK I MI

  Zmierzamy w tym samym kierunku, tylko innymi ścieżkami :D
  >> https://www.youtube.com/watch?v=hS6fA1XXv1Q
 • @Ziut 15:44:21
  //- ŁŻESZ, //

  Zaraz takie...
  A nie lepiej napisać: "Spiritek! Oszczędnie gospodarujesz prawdą?" :))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:48:20
  Polska i Węgry w dobrym towarzystwie...Podczas szczytu G7 na Sycylii premier Włoch Paolo Gentiloni zamierzał przeforsować dokument mówiący o pozytywnych stronach imigracji dla społeczeństw zachodnich, podkreślający prawo „migrantów” do przemieszczania się oraz potrzebę współdzielenia ciężaru przyjmowania coraz to większych rzesz ludzi. Włoski dokument zakładał także obowiązek zapewniania nielegalnym imigrantom dostępu do świadczeń zdrowotnych, edukacji i rynku pracy. Krótko mówiąc, domagając się od krajów Europy Środkowej i Wschodniej, aby te przyjmowały część nielegalnych imigrantów, Włosi chcieli jednocześnie zachęcać kolejne osoby do przedostawania się na pokład okrętów europejskich czekających na nich u wybrzeży Libii. Prezydent USA Donald Trump dokument ten jako jedyny z wielkiej siódemki stanowczo odrzucił i narzucił własną narrację. A zatem końcowa wersja komunikatu G7 w części poświęconej migracji ludności podkreśla prawo państw do walki z nielegalną imigracją i kontroli swoich granic w ramach obrony własnego bezpieczeństwa narodowego i dobrobytu gospodarczego. W podejściu do nielegalnej imigracji Polska i Węgry nie są osamotnione!
 • @kula Lis 67 16:34:45
  To dobrze, że nie jesteśmy osamotnieni.
  Paradoksalnie Trump naprawia to co jego poprzednicy nabroili.
  Myślę nawet, że jednym z celów rozbójniczych wojen USA było "wyprodukowanie" takiej masy uchodźców.

  Co do Włoch to znam dość dobrze sytuację bo śledzę tamtejsze niezależne portale i włos na głowie się jeży...
 • @Autor
  W zasadzie to można powiedzieć,że my Polacy mamy już pewne doświadczenie z najazdem bliskowschodniej szarańczy.W 18, 19 i 20 wieku Polska dała schronienie pewnemu ludowi koczowniczemu ze wzgórz Golan.Najechało się ich tu co niemiara i choć w latach 40-tych wujcio Adolf co nieco przerzedził to towarzycho to spora część dzięki odwadze tych Polaków przetrwała wojnę i w podzięce za gościnę i uratowanie życia przed nawałą niemiecką odwdzięczyli się nam (przy pomocy bolszewików) mordując polskich patriotów i polską inteligencję.Stopniowo po wojnie zaczęli pod polskobrzmiącymi nazwiskami,przejmować władzę polityczną i gospodarczą a także zajmować wiodącą rol w mediach ,kulturze i gospodarce.Dziś czują się panami tego kraju i robią co im się rzewnie podoba i nikt nie jest w stanie im przeszkodzić.
  I wten sposób z pięknego zasobnego i bogatego kraju Polacy stali się wyrobnikami i parobkami na własnej ziemi.Co niektórzy widząc co się święci czmychnęli za granicę i nie mają zamiaru tu wrócić

  Po takim doświadczeniu chcą zaprowadzić podobne porządki w eurokołchozie.
 • @matterhorn 19:49:15
  Przetrenowali także na innych choć nam się dostało najbardziej.

  Tylko jedna uwaga:
  //Polska dała schronienie pewnemu ludowi koczowniczemu ze wzgórz Golan//

  Nie pochodzą ze Wzgórz Golan. Ze środkowej Azji :))
  Na Golanie mieszkali tubylcy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:29:21
  Oczywiście masz rację .Miało być w cudzysłowie.Teraz chcąc uniknąć posądzenia o anty coś tam używa się takiego zwrotu zastępczo.
  Dla mnie w zasadzie jest obojętne skąd się wywodzą .Zaraza jest zarazą i trzeba ją tępić obojętnie skąd przyszła
 • @@@!
  SZOK! Oglądajcie, horror, do Europy zmierzają już teraz 3 Miliony nachodźców z Turcji, Iraku, Syrii, Mali, już idą !!!!
  To już nie są przelewki, zaczęła się III WŚ:

  https://www.youtube.com/watch?...

  Wojsko polskie jest potrzebne tu, u nas na naszych granicach aby znowu zatrzymać "Potop islamski", to co teraz oglądnąłem, przeraża. Zwykła Straż Graniczna tej fali NIE powstrzyma! Jestem naprawdę w szoku. Polacy, organizujmy się, róbmy coś, budujmy mur SZYBKO!
  PiS mimo najlepszych chęci nie da rady obronić naszych granic, a czarnuchy teraz pójdą przez Polskę, Kraków, Śląsk, zostawią za sobą pożogę, puste sklepy, obrabowane banki, będą napadać na mieszkania i domy. Będą gwałcić nasze kobiety i dzieci. Nasz piękny Kraków będzie wyglądał jak Paryż. To już nie jest czcze gadanie, to Armagedon! Wyciągajmy ze schowków broń, musimy się sami bronić i nasze rodziny! Granica Polska powinna natychmiast zostać zaminowana z każdej strony, zostawić tylko jedno małe przejście dla biznesu. Zamknąć granice Shengen natychmiast !!!!!!
  Dalsze 3.5 Miliony arabusów pójdzie za nimi w późniejszym terminie, jak się obronimy? Linkujcie dalej ten film, niech Polacy się przygotowują na to co nas czeka. Widzieliśmy filmy z Berlina, Paryża, Holandii, Włoch, Grecji, wiemy kto idzie do Europy. Tego w TVP nam nie pokażą, i nie powiedzą. To najazd islamu na Europę jak w XVII wieku. Albo się ktoś za to weźmie i zacznie do nich wreszcie strzelać albo my to zrobimy jak wejdą do Polski. To KONIEC Europy! I nas. Szwajcarzy wykupują broń gdyż czują olbrzymie zagrożenie. Rządzie Polski, błagamy zamykajcie granice, te trzy miliony z Turcji to rzeczywistość i horror kto jeszcze wędruje to widzimy i słyszymy codziennie.
 • Ciekawe podsumowanie.
  https://youtu.be/NzfThg5RRvw
 • @trojanka 10:06:38
  Prawda jest całkiem inna. Uchodźców i imigrantów jak najbardziej przyjmuje kościół katolicki i caritas poprzez korytarze humanitarne. A robią to dlatego, bo UE za każdego takiego delikwenta płaci kościołowi kasę, a oni przecież sprzedadzą się przysłowiową złotówkę.
  Tu macie źródło:
  https://www.youtube.com/watch?...
  Ciągle tylko gadamy "nie chcemy, nie chcemy..." a oni już tutaj są, przynajmniej w dużych miastach. Wystarczy przejść się np. po Warszawie czy przejechać komunikacją i ciapatych pełno. To się zrobiło jakoś tak w ostatnim roku. Przypuszczam, że to albo robota tych co na granicy albo słynny korytarz biskupów z Caritasem już działa. I tym sposobem nasza Premier wyjdzie na durnia, bo będzie się przeciwstawiać czemuś co już powoli, przez osmozę nastąpiło.... Panie Błaszczak co Pan na to ? Reportaż z polskiego ośrodka, wygląda na to, że chyba sobie nie radzimy z tymi których już mamy, pan Błaszczak powinien się zainteresować sprawą bo mieszkańcy jednego z naszych miast widać są już przerażeni tym co się dzieje u nich w miasteczku.
  http://niezlomni.com/jak-napra... Franciszek naciska, a za nim nasz kościół lobbuje, chcą nas podejść od zakrystii.
  http://wpolityce.pl/polityka/3... Zaczyna się już ubogacanie? http://www.rmf24.pl/fakty/pols... Czyli zabawa się skończyła i należy tworzyć "lokalne odziały samoobrony". Najprościej na bazie młodzieżowych grup kibiców , wciągać też do tej akcji ludzi dorosłych,cenni byli by tacy z minimalnym przeszkoleniem wojskowym. Jak to często bywa, nasz LOS, leży w naszych Polskich rękach. Przestańmy się bać własnego cienia, aby za tą słabość nie płacić łzami, nad grobami naszych dzieci i wnuków. Naprawdę to nie żarty, jak się nie daje przez UE, to ładują ich, przez kanały zdradzającego POLSKIE interesy KK. Większość nas tu pisze o zamknięciu granic i zwiększeniu osłony militarnej POLSKIEJ granicy, ale rząd nic w tej sprawie nie robi bo ma nasze gadanie w dupie i tylko wciska kit, że Polski, problem nie dotyczy. Jesteśmy bojaźliwi, nawet boimy się tych, którym powierzyliśmy naszą egzystencję i właściwie, szykujmy sobie dywaniki do modłów, albo pudła na głowy, które pójdą pod maczety.
  Ogromne fale uchodźców przez Polskę czeka nas wielki problem
  https://www.youtube.com/watch?...
  Do Europy zmierza nawet 35 milionów muzułmanów
  https://www.youtube.com/watch?...
  Postsowieckie społeczeństwa , "Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek" , ale jaki kościół tacy wyznawcy. To nie lenistwo, to jest ustawianie się bokiem i czekanie, aż KTOŚ to załatwi. Banda tchórzy i tumiwisistów . I taki naród, chce być wolny i suwerenny a jak zabrzęczą srebrniki to i swoje dzieci odda w niewolę. Naprawdę Bóg odebrał ludziom rozum i instynkt samozachowawczy. Apokalipsa jest nieuchronna, i jak widać, to Czterech Jeźdźców Apokalipsy, poprzedza, wszechobecna ludzka głupota. Są dwa powody: Europejskie finanse, media i polityka są kontrolowane przez "żymian" i wydaje im się, że skoro tak łatwo zmanipulowali przez setki lat chrześcijan to dadzą sobie radę z muzułmanami. Wyborcy PO. Nowoczesna i SLD to głównie imigranci drugiego i trzeciego pokolenia o pochodzeniu "żymskim". Zależy im też na zwalczaniu patriotyzmu i nacjonalizmu w Polsce, bo to może obrócić się przeciw nim. Poza tym Międzynarodowy "Żymianin" chce wymieszać ludność Europy aby uzyskać większą wydajność pracy (co się nie uda z ludami najeżdżającymi obecnie Europę) i osłabić identyfikację narodową obecnych mieszkańców Europy. Za wzór stawiają sobie USA, ale rdzenna ludność Ameryki Północnej była nieliczna i nieodporna. Skończy się krwawymi konfliktami etnicznymi i plagami chorób przywleczonych przez ludy z Afryki. Na tym wszystkim da się zarobić i o to właśnie chodzi.
 • @@@!
  Przegląd Tygodnia Witolda Gadowskiego na Youtube. Tam znajdziecie informacje jak dobrze się rozwija islam w Polsce. Dziękujemy politycy, kler, policjo, itd itp. podobno i straż graniczna przekupiona! Co jest do cholery??? Jeszcze trochę a już w każdym większym polskim mieście będzie dzielnica no go zone. Tak może być, bo wbrew tym wszystkim zapewnieniom, że Polska nie przyjmie uchodźców widać ich wszędzie, zwłaszcza w dużych miastach! BRAWO!
 • @@@!
  W tej chwili w EU mamy identyczną nomenklaturę, czyli chazarsko-kałmuckich kryminalistów z za Kaukazia i tak samo jak w Polsce czasów powojennych, tak samo dzisiaj w skali „zjednoczonej” Europy.... nikt ich nie rozlicza za ich zbrodnie przeciwko ludzkości???... a przecież to oni sowieccy chazarsko-kałmuccy kryminaliści z za Kaukazia wraz z sowieckim polskojęzycznym kryminalistą volksdeutschem Donaldem Tuskiem na czele, są winni i odpowiedzialni w całej rozciągłości za wszystkie ich zbrodnie przeciwko ludzkości utożsamiane w obecnym terroryzmie zamachów ostatnich dwóch lat na terenie Europy Zachodniej...i co bardzo znamienne i charakterystyczne, wtedy kiedy wszystkie kraje Europy, a powiedziałbym nawet świata... żyją w jakimś zaślepionym amoku zastraszenia, bez ładu i składu najczęściej broniąc się przed wielosettysięcznym najazdem islamskich fanatyków z Afryki poprzez wypisywanie credo na asfaltowych jezdniach europejskich miast... zamiast wziąć do ręki personalne karabiny i rewolwery???...po każdym zamachu terrorystycznym w Europie, co jest powtarzalnie bardzo widoczne,... liderzy EU, czyli współcześni europejscy zbrodniarze przeciwko ludzkości,... przetransferowywują własną zbrodnię na fanatycznych samobójców islamskich... a przecież to sprowadzone z Afryki do Europy dziadostwo islamskie zwane nachodźcami, są tylko zmanipulowanymi fanatykami i to przez kogo???... a właśnie przez tych współczesnych zbrodniarzy przeciwko ludzkości, czyli niekwestionowanych liderów EU wraz z sowieckim polskojęzycznym kryminalistą volksdeutschem Donaldem Tuskiem i sowiecką kryminalistką Angelą Merkel na czele !!!... kiedy sprowadzeni przez Tuska z Afryki fanatycy islamscy są tylko wykonawcami tych zbrodni na narodach Europy... wprowadzając w życie współczesne formy nazistowskiego SS i Kamikaze, shinpū... natomiast niekwestionowani liderzy EU,... ochraniają i kierują tymi afrykańskimi fanatykami... i to oni właśnie, niekwestionowani liderzy EU, ci wszyscy zapijaczeni współcześni sowieccy zbrodniarze przeciwko ludzkości, bezkarnie zasiadają teraz w zarządzie EU w Brukseli i na Malcie... wraz z pojawiającym się notorycznym wizerunkiem kryminalisty i alkoholika Junckera w otoczeniu kryminalisty volksdeutscha Tuska,... obaj gremialni współcześni zbrodniarze przeciwko ludzkości... coś tak na kształt Stolzmana w PRLu w latach czterdziestych i pięćdziesiątych ubiegłego wieku...
 • @@@!
  http://wrealu24.pl/images/2017/06/jarar.jpg Szwedka zaprosiła nowego "znajomego" na domówkę. Ten urządził na imprezie masakrę...Młoda szwedka zaprosiła nowo poznanego kolegę do siebie na imprezę. Bardzo zależało aby jej starzy znajomi poznali 21-letniego imigranta z Liberii, Richelieu Jarara. To miała być udana domówka, jednak owy nowo poznany kolega urządził prawdziwą masakrę. Młoda szwedka zaprosiła nowo poznanego kolegę do siebie na imprezę. Bardzo zależało aby jej starzy znajomi poznali 21-letniego imigranta z Liberii, Richelieu Jarara. To miała być udana domówka, jednak owy nowo poznany kolega urządził prawdziwą masakrę. Do dramatycznych wydarzeń doszło nieopodal Sztokholmu, w miejscowości Kista. Szwedka chcąc pomóc imigrantowi lepiej zasymilować się z miejscowymi, więc zaprosiła go do siebie na imprezę. Mężczyzna miał poznać jej przyjaciół. W dniu imprezy 21-latek zjawił się na domówce ze swoim znajomym, 19-letnim Kenijczykiem. W dwójkę rozpętali prawdziwe piekło. Najpierw dwaj czarnoskórzy mężczyźni skatowali kolegę dziewczyny. Powalili go na ziemię, kopali, bili spryskali gazem pieprzowym. Później jeden z nich miał być dumny z tego, że zabił człowieka. Chłopak na szczęście przeżył, jednak na skutek obrażeń jakie zostały obrażeń jakie zostały mu zadane doznał trwałego uszkodzenia mózgu. To jednak nie koniec dramatu, bowiem imigranci "wzięli się" za dziewczyny, które również przyszły na imprezę. Jedną z nich zaczęli dusić, drugą ogłuszyli, zabrali do sypialni i brutalnie zgwałcili. Trzeciej obecnej na imprezie Szwedce udało się uciec i zaalarmować sąsiada, który natychmiast przybiegł na miejsce. Spłoszył zwyrodnialców. Następnego dnia byli już w rękach policji. Kenijczyk w 2016 roku dopuścił się już gwałtu - to nie był jego pierwszy raz, natomiast kolega z którym przyszedł na imprezę miał na koncie kradzieże, pobicie z ciężkim uszkodzeniem ciała i przeciwstawianie się policji. Co zrobił szwedzki sąd za to co zrobili? Liberyjczyk dostał karę 3 lat pozbawienia wolności, Kenijczyk 2,5 roku oraz deportację. Prokurator już zapowiedział, że będzie odwoływał się od tego "skandalicznego wyroku".
  wRealu24.pl
  źródło: reporters.pl/pikio.pl
 • @@@!
  Znowu Francja! Dramatyczna akcja antyterrorystów. Zamachowcy w Paryżu. (FOTO) W Paryżu doszło do nieudanej próby zamachu. Gdyby nie odpowiednia reakcja służb dzisiaj pisalibyśmy o kolejnej krwawej masakrze. Jak widać ataki w Europie powoli przechodzą do porządku dziennego. Nikt nie stara się rozwiązać tej sytuacji w sposób odpowiedni. Pozostaje tzw. "leczenie objawowe". W Paryżu doszło do nieudanej próby zamachu. Gdyby nie odpowiednia reakcja służb dzisiaj pisalibyśmy o kolejnej krwawej masakrze. Jak widać ataki w Europie powoli przechodzą do porządku dziennego. Nikt nie stara się rozwiązać tej sytuacji w sposób odpowiedni. Pozostaje tzw. "leczenie objawowe".
  Reuters i Le Figaro podają, że do zdarzenia doszło w autobusie. Nagle trzech mężczyzn gwałtownie podniosło się z siedzeń. Zaczęli grozić pasażerom. Jeden z nich twierdził, że ma przy sobie bombę i ma zamiar wysadzić pojazd. Na miejscu szybko pojawiły się służby. Zadziałały na tyle skutecznie, że udało się unieszkodliwić niedoszłych zamachowców. Standardowo policja nie chce podawać pochodzenia sprawców, lecz z relacji świadków wynika, że byli to imigranci. http://wrealu24.pl/images/2017/06/francjaaut.jpg http://pikio.pl/wp-content/uploads/2017/05/DBF0AD8XoAE-Eh8.jpg http://pikio.pl/wp-content/uploads/2017/05/DBF0AD_XUAAMggA.jpg wRealu24.pl
  źródło: Pikio.pl
 • @@@!
  http://wrealu24.pl/6318-pamula-powraca-niech-zginie-10-polakow-ale-nie-moich-bliskich Bożena Terciak ·
  Opiekunka w firmie Niemcy
  I coś takiego zapraszają do studia, powinni rzucić ją na pożarcie muzulmanom, niech ją ubogaca skoro do myślenia używa macicy a nie rozumu. Jedź sobie na wczasy do Arabów to po powrocie zmienisz zdanie!!!
 • @@@!
  Prof. Nowak o dyskusji ws. imigrantów: "Argumenty nie są już potrzebne, wystarczą emocje. Znika przestrzeń publiczna, w której byłaby możliwa rozmowa” http://wpolityce.pl/polityka/342333-prof-nowak-o-dyskusji-ws-imigrantow-argumenty-nie-sa-juz-potrzebne-wystarcza-emocje-znika-przestrzen-publiczna-w-ktorej-bylaby-mozliwa-rozmowa Ps..Polacy np.w obozach w Austrii w czasie Solidarności i w stanie wojennym, nie czekali na przyjęcie w którymś kraju, tak jak mówi Nowak kilka miesięcy, tylko kilka lat. Merkel jest psychicznie chorą starzejącą się tłustą Niemrą, której decyzje są długofalowo równie zgubne co jej poprzednika, innego niemieckiego szaleńca, Adolfa. Prawda to, że z Brukselą nie można i nie będzie można się dogadać. Cały ten twór czyli UE to zasłona dymna do przykrycia imperialistycznych zapędów Berlina. Nadchodzą czasy III Rzeszy. Czerwona zaraza WON! Eurokołchoz nie dysPOnuje jeszcze narzędziem terroru czyli własną muzułmańską armią. Lewactwo mogłoby użyć jej przeciw EUROPEJCZYKOM. Usuniecie michnikoidów z życia publicznego to RACJA STANU. Michnikoidy to ZBRODNIARZE! Lewackim ZBRODNIARZOM z EU islamiści są POtrzebni. To ich przyszły ELEKTORAT i ARMIA. A wtedy w każdym polskim lesie mamy KATYŃ. Lewactwo może utrzymać się u władzy jedynie TERROREM.
 • @@@!
  To nie jeden naród, który się podzielił, tylko to są obcy...socjaliści nie są Europejczykami, bo to są Azjaci przecież, tylko poprzebierani w garnitury europejskie.
  Prof. Piotr Jaroszyński
  http://www.piotrjaroszynski.pl/felietony-wywiady/1736-to-nie-jest-jeden-narod-ktory-sie-podzielil-tylko-to-sa-obcy-andrzej-kumor-rozmawia-z-prof-piotrem-jaroszynskim http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20360&Itemid=100
 • @@@!
  http://niezalezna.pl/99827-posuneli-sie-do-szantazu-tak-chca-zmusic-polske-do-przyjecia-uchodzcow Takija & Ketman | 01.06.2017 [18:37]

  Czy wy nie rozumiecie, jak się pisze i mówi PO POLSKU ?! To nie są uchodźcy. OTO PRZYKŁAD Z|20.05.2017R.
  17 krajów, z których pochodzą emigranci ODMAWIA przyjęcia z powrotem swoich obywateli. Wszystkie z tych krajów - zobacz mapkę - OPRÓŻNIAJĄ swoje WIĘZIENIA i wysyłają - TYLKO W JEDNA STRONĘ -zamieszkałych tam "pensjonariuszy".
  Na Zachodzie o tym wiedzą, że właśnie wśród tych emigrantów są "psychicznie chorzy", gwałciciele, bandyci, złodzieje...
  Poczytajcie nw. artykuły- przykład: Afryka Północna wysyła CHORYCH PSYCHICZNIE do Europy, bandytów i innych.....
  WYSTARCZY????
  http://www.epochtimes.de/polit...
  http://info.kopp-verlag.de/hin...
  http://politikparadox.blogspot...
  https://www.pi-news.net/2016/0...
  Poza tym, Polska wpłaca więcej niż bierze.
  I tu powstaje kolejne pytanie:
  Czy w Polsce kobiety też muszą biegać i rżeć jak klacze naśladując feministki ze Szwecji? Czy może mają ubierać się w ręczniki, jak te z rządu szwedzkiego, co byli w Kuwejcie. POLSKA TYLKO NIEZALEŻNA I KATOLICKA, BO INACZEJ ŻULE Z PO-PSL SPROWADZĄ ZARAZĘ.
  PS. Aluzji nie rozumiecie, więc przetłumaczcie sobie niektóre słowa. Mac | 01.06.2017 [18:32]
  Problem tylko pozornie nie jest związany z treścią publikacji...
  Komorowski, gdy był jeszcze prezydentem, hurtowo rozdawał (poprzez ambasadę RP w Tel Awiwie) obywatelstwo polskie. Otrzymywali je żydzi, którzy nie tylko nie byli nigdy w Polsce, ale nawet nie znają naszego języka. Dzięki Komorowskiemu są polskimi obywatelami... I mogą głosować w wyborach. Nie muszę chyba dodawać, że ich potomstwo i adoptowane dziatki, także bez problemu, z automatu otrzymają obywatelstwo polskie. Czym to grozi? Użyjcie wyobraźni...
  Mam nadzieję, ze ktoś istotny pochyli się nad tym problemem.
  Bez odbioru...
 • To on sprawia, że urządzają krwawe rzezie!
  http://wrealu24.pl/images/2017/06/fenetylina.jpg Paryskie służby celne alarmują, że terroryści z Państwa Islamskiego chcą zalać Francję "narkotykiem dżihadystów". Po raz pierwszy przechwyciły one na lotnisku im. Charlesa de Gaulle’a aż 750 tys. pigułek fenetyliny, zakazanego środka psychotropowego, który jest produkowany głównie w Syrii i Libii. - podaje RMF FM. Eksperci podkreślają, że fenetylina jest masowo zażywana przez islamistów w Syrii czy Libii. Narkotyk sprawia, że stają się jeszcze bardziej okrutni i kompletnie nieobliczalni. Służby podkreślają, że jeżeli narkotyk trafi do Francji to ilość krwawych i okrutnych zamachów drastycznie się zwiększy. Substancja powoduje, że muzułmańscy ekstremiści "tracą kontakt z rzeczywistością". To właśnie pod wpływem fenetyliny był m.in. 23-letni islamista, który dwa lata temu zabił 3 osoby w Tunezji. Według świadków sprawca śmiał się strzelając do ludzi. - przypomina RMF. Służby poinformowały, że narkotyk o łącznej wartości 15 mln euro został odnaleziony w metalowych pojemnikach. Przemyt odbywał się przez terytorium Libanu.
 • Grozili 22-latkowi bronią i polewali go benzyną.
  Chłopak był wielokrotnie gwałcony. Kolejne "ubogacenie kulturowe" w Danii. Natężenie islamskiego „ubogacania kulturowego” jest coraz większe. Co kraj, to obyczaj. Jeżeli przywódcy Europy Zachodniej się nie opamiętają to staniemy się ponownie przedmurzem chrześcijaństwa. Kolejny przykład bestialskiego „ubogacenia” dopływa do nas z Danii, z muzułmańskiej dzielnicy w mieście Aarhus. Natężenie islamskiego „ubogacania kulturowego” jest coraz większe. Co kraj, to obyczaj. Jeżeli przywódcy Europy Zachodniej się nie opamiętają to staniemy się ponownie przedmurzem chrześcijaństwa. Kolejny przykład bestialskiego „ubogacenia” dopływa do nas z Danii, z muzułmańskiej dzielnicy w mieście Aarhus. Największym problemem przybyszów z Afryki i Azji jest brak respektowania prawa i norm kulturowych gospodarzy krajów, w których goszczą. Z upływem czasu to gospodarze stają się gośćmi, w dodatku niechcianymi. Coraz częściej słyszymy o pobiciach, gwałtach czy zamachach. Tym razem w jednym z duńskich miast ofiarą padł 22-letni mężczyzna. 22-latek został zaproszony przez brata swojego dziewczyny. Po wejściu do samochodu, został spryskany gazem pieprzowym i wywieziony do garażu w pobliskim Tilst. Na miejscu czekał ojciec dziewczyny, który groził chłopakowi bronią. Dwaj mężczyźni rozebrali 22-latka i oblali go benzyną i grozili, że zostanie spalony. Agresywny ojciec rodziny kilkakrotnie zgwałcił młodego mężczyznę. Tortury trwały dwie godziny, a napastnicy tłumaczyli, że była to „zemsta rodowa”. Duński sąd skazał dwóch członków rodziny na pięć lat więzienia.
 • @kula Lis 67 19:45:17
  Ciekawi mnie co do powiedzenia na powyższe ma Zygmunt Białas miłośnik muzułmanów? Może by dał przykład i przyjął takich do siebie do domu z zasadą Bóg w domu kozojebcy w domu. A potem opisze jak im tam razem było.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej