Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
412 postów 14291 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - Oprócz mojego mistrza, Mahatmy Ghandiego, Mistrza od zawsze, szanuję i modlę się za Józefa Jerzego Kukuczkę. Pierwszy to Mistrz walki bez przemocy a drugi to największy wyczynowiec jakiego Polska wydała.

Mateusz Piskorski nie wyjdzie z więzienia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jestem za ściganiem i surowym karaniem każdego, który współpracuje z obcymi wywiadami, czy to będzie GRU, FSB, CIA, Mossad, MI6 czy niemiecki BND.

Z nieukrywaną radością strefa "wolnego słowa" Tomusia Sakiewicza donosi - "Bez pobłażania dla Mateusza P. Lider partii Zmiana pozostanie w areszcie"

http://niezalezna.pl/98605-bez-poblazania-dla-mateusza-p-lider-partii-zmiana-pozostanie-w-areszcie

Wiodący portal Sakiewicza pisze m.in, że "Mateusz P. usłyszał zarzut "szpiegostwa." co jest zwykłym kłamstwem bo M.Piskorskiemu nie zostały przedstawione jeszcze żadne formalne zarzuty. Sąd po prostu na wniosek prokuratury przedłuża co trzy miesiące areszt, na następne trzy miesiące. W Polsce tak można, były już przypadki, całkiem liczne, że delinkwenci siedzieli bez. postawienia zarzutów nawet kilka lat. To nic, że potem często państwo polskie musiało płacić odszkodowania.

Ten rodzaj aresztu określany jest jako "wydobywczy", tzn. władze, nie mając rzetelnych podstaw osadzają niewygodnego delinkwenta w areszcie, bez postawienia zarzutów, w nadziei, że skruszeje i coś sam na siebie zezna. Przypadek M.Piskorskiego jest o tyle kuriozalny, że rzekome zarzuty dotyczą szpiegowania "na rzecz obcych mocarstw", wymienia się tutaj Rosję, Chiny a nawet Iran. To tylko przecieki medialne bo sam M.Piskorski zarzutów jeszcze nie usłyszał. Podkreśla się jednak za każdym razem, że partia Zmiana (notabene odmówiono jej rejestracji), której szefem jest Piskorski, jest "prokremlowska" albo "prorosyjska" co w świetle dzikiej nagonki na Rosję, prowadzoną przez mainstreamowe media ma od razu nastawić odpowiednio odbiorcę.

Swoją drogą dlaczego przed nazwą PiS nie używa się określenia "proamerykańska i proizraelska" albo w odniesieniu do PO "proniemiecka"? To, że Zmiana jest wyraźnie prorosyjska nikt nie neguje i nie trzeba ciągle tego przypominać za to sympatie wiodących partii muszą być ukrywane.

Nie mam zamiaru bronić M.Piskorskiego w ciemno. Uważam, że jeśli prowadził działalność agenturalną na rzecz obcego mocarstwa to powinien zostać osądzony i ukarany, z całą surowością prawa. Jest tylko jedno małe "ale" - dowody, misie, dowody! Moim skromnym zdaniem ABW dokonując zatrzymania M.Piskorskiego powinna dysponować obciążającymi go dowodami na tę okoliczność co pozwoliłoby na szybki proces i skazanie. Jak jednak widać nie mają nic co by pozwoliło nawet na postawienie formalnych zarzutów. Cała sprawa ma wszelkie znamiona hucpy politycznej, której celem jest zastraszenie politycznie "niepoprawnych".

 

Sprawa M.Piskorskiego ma jednak dużo szerszy wymiar. Bardzo zastanawiające jest milczenie wszystkich środowisk politycznych, od lewa do prawa. Nie zdają sobie chyba sprawy, że taki precedens może uderzyć  rykoszetem także w nich i każdy może trafić za kratki na podstawie zwykłego podejrzenia (a raczej pomówienia). Cała ta sprawa zaczyna przypominać czasy Sanacji i Berezę Kartuską, gdzie na podstawie decyzji administracyjnej trafiali niewygodni politycy, głównie członkowie i sympatycy Narodowej Demokracji, którym stawiano zarzut "faszyzmu".

Biorąc pod uwagę, że PiS otwarcie identyfikuje się z Sanacją można być tylko najgorszej myśli, czyżby to już początek nowej "Berezy"? Nawet hasło PiS - "dobra zmiana" jakoś dziwnie koresponduje z Sanacją - czyli "uzdrowieniem".

 

Dla jasności powtórzę jeszcze raz - jestem za ściganiem i surowym karaniem każdego, który współpracuje z obcymi wywiadami, czy to będzie GRU, FSB, CIA, Mossad, MI6 czy niemiecki BND. Każdy taki delinkwent jest zdrajcą i powinien podlegać karze. Suwerenne państwo a takim ponoć już jest Polska, nie powinno pozwalać na to, żeby po Polsce bezkarnie hasali agenci i funcjonariusze obcych wywiadów bo "sojusze" to rzecz bardzo płynna i zmienna - dziś "wieczny sojusznik" a kto wie co jutro? Lepiej dmuchać na zimne

Dlaczego rząd "dobrej zmiany" nie weźmie się za sprawę tajnego więzienia CIA w Starych Kiejkutach? W tamtym przypadku przestępstwo było ewidentne co potwierdził nawet raport specjalnej komisji amerykańskiego Senatu (fajni "sojusznicy":) i były wzięte milony dolarów pod stołem?

Dlaczego naszych służb nie zainteresowała wysoce podejrzana sprawa przyznania Tomusiowi Sakiewiczowi medalu ukraińskiej SBecji?

 

Na zakończenie, przerażony szykanami, jakie spotykają Mateusza Piskorskiego, szefa "prokremlowskiej" partii Zmiana, muszę złożyć spontaniczny auto-donos. Już od wielu lat jestem tajnym agentem i szpiegiem obcego mocarstwa - San Escobar. Mam nadzieję, że Wysoki Sąd weźmie kiedyś pod uwagę moje szczere i spontaniczne wyznanie co wpłynie na łagodny wymiar kary.

KOMENTARZE

 • Ja Ireneusz Tadeusz jestem Słowiańskim agentem !
  Jako agent Słowian jestem politycznym wrogiem żydo-USA żydo-Izraela
  i żydo-Brukselski !!!

  Jestem za luznym związkiem państw Słowiańskich ! UNIA SŁOWIAN !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowiański Lach ! przeżyliśmy okupacje hitlerowską przeżyjemy i okupacje międzynarodowego żyda !!!
 • Nie ma w Polsce partii propolskiej!
  Cyt: //Swoją drogą dlaczego przed nazwą PiS nie używa się określenia "proamerykańska i proizraelska" albo w odniesieniu do PO "proniemiecka"? To, że Zmiana jest wyraźnie prorosyjska nikt nie neguje i nie trzeba ciągle tego przypominać za to sympatie wiodących partii muszą być ukrywane.//

  Dlaczego ma mnie interesować jakiś prorosyjski Piskorski, jakiś prożydowski Kaczyński czy jakiś prounijny Tusk skoro żaden z nich nigdy publicznie nie powie: Prawo do samostanowienia jest zarezerwowane tylko dla Polaków.

  Czy tak może powiedzieć tylko żyd?

  //Prawo do samostanowienia jest zarezerwowane tylko dla żydów.//
  Tak mówi B. Netanyahu
  "the right to realize self-determination “is unique to the Jewish people.”

  http://www.timesofisrael.com/pm-backs-jewish-state-bill-urges-all-zionist-parties-to-back-it/

  PS
  Cyt://albo w odniesieniu do PO "proniemiecka"?//

  Jaka proniemiecka??
  W Niemczech stacjonuje USraelska armia.
  Niemcy nie posiadają swojej konstytucji.
  Gdyby im przyszło kiedyś do głowy taką sobie ustanowić to Rosja pierwsza zakręci im kurek z gazem, a USrael wprowadzi stan wyjątkowy, bo mu pozwala na to prawo ustanowione w '68 roku.
 • Znakomite podsumowanie
  Wg mnie mogło być tez tak, że na początku chodziło o zwykłe zastraszenie i posadzenie goscia przed zbliżającym się szczytem NATO w Warszawie, potem bezprawnie przedłużono na 3 miesiące, a teraz sprawa zaszła juz tak daleko, że nikt nie wie, jak z niej wybrnąć.

  Wiadomo, do pierdla powinien pójść zamieszany w to prokurator (ech ta nadzwyczajna kasta ludzi), no ale on tez działał z czyjegoś rozkazu i mógłby wsypać, więc ...

  niech dobry pan Bóg ma w swojej opiece pana Mateusza no i żeby jak najszybciej wyszedł zdrów i cały

  (co wcale nie znaczy, że popieram polityczny profil jego partii)

  pozdr
  McG
 • Naiwny, czy....?
  "Bardzo zastanawiające jest milczenie wszystkich środowisk politycznych, od lewa do prawa. Nie zdają sobie chyba sprawy, że taki precedens może uderzyć rykoszetem także w nich i każdy może trafić za kratki na podstawie zwykłego podejrzenia (a raczej pomówienia)."

  "Środowiska polityczne od lewa do prawa" nie istnieją, a ci, którzy się za nie podają, czy nawet ci, którzy faktycznie kiedyś pretendowali, są już od dawna zinfiltrowani i odgrywają swoje zadane role na scenie politycznej w pseudo-demokratycznym państwie tworzącym iluzję wyboru.
  Partie faktycznie pro-polskie, oddolne i niezinfiltrowalne, bez względu na program nie mają prawa bytu, albo zostają nie zarejestrowane.

  Prof. Piotr Jaroszyński: "żyjemy w formie pozornej demokracji (...) mamy do czynienia z dyktaturą"
  https://gloria.tv/video/ZybPkzrtdWJ41ZQ6r4qevvSFQ

  (I komentarz sprzed 5 lat: JózefK: "Obrzydliwym jest, aby kierownictwo RM po rozlożeniu na katafalku jedynej najbardziej polskiej partii jaka byla LPR, teraz ubierało się w szatki patroityczne.Judaizatorzy z PiS mieli i mają nieskrepowany udział w autycjach np. rozmowy niedokończone.")
 • @Lotna 18:36:34
  Czyli, krótko mówiąc, nie boją się, bo nie mają się czego bać, bo wszelkie walki i utarczki polityczne są wyłącznie grą pozorów, podczas gdy wszyscy grają do jednej bramki - patrz istotne głosowania w sejmie.
 • @Lotna 18:45:37
  Lotna rozbiłaś mi serce!
  Czy jakiś polityk został ukarany w powojennej historii Polski?

  pozdr.
 • Mateusz Piskorski.
  Został ostatnio pobity przez funkcjonariusza ABW, teraz następne trzy miesiące w areszcie.
  Stal się hartuje. Będzie szlachetna bo z szlachetnego urobku pochodzi.
 • Polska wypłaciła duże odszodowania
  Arabom, którzy wystąpili o to do Europejskiego Trybunału Spraw Człowieka w Strasburgu za więzienie w Kiejkutach. Poszło ze zdzierstwa podatników. Merdia jakoś tym się nie zajęły. Nic nie wiadomo, aby ci, którzy walizki forsy wzięli, pokryli te odszkodowania, do CIA czy Mossadu żaden kundel przy korycie nie zwrócił się o zwrot. Polak zapłaci.
  Dobra zmiana zmobilizowała urzędy skarbowe do ścigania "przeciętnego podatnika" (bo dalej są uwarunkowania rozmaite) i cieszy się, że do budżetu wpływa. Tylko przeciętny Kowalski nie ma się z czego cieszyć. Obcy kapitał (w tym wiodąca prym Biedronka-:)) ma się dobrze. Tak tak Biedronka jest w czołówce obcego kapitału na rynku polskim. Taki to mamy kapitał.
  Śmierć brata widać niczego nie nauczyła Kaczyńskiego, albo bidny może sobie pomachać palcem w bucie tj. jest za słaby. I pewnie tak jest, skoro swego czasu zachodnie media doniosły "przyjażnie" jaki to on mocny. Widać poklepanie po ramieniu ma duże znaczenie dla kogoś takiego. Widać to także po zachowaniu Szydło mizdrzącej się do ełropejczyków i ministra gospodarki załatwiajacego interesy obcych.
  Rząd współpracuje z innymi wywiadami na szkodę Polski, ale przecież sam się nie zaaresztuje.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej