Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22564 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Korea to zasłona dymna. Chodzi o Syrię

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nikt zdrowy na umyśle nie powinien pozwolić, żeby światem rządziła małpa z brzytwą.

Stany Zjednoczone nie zaatakują Korei Północnej. Ryzyko jakie niesie taka operacja mocno przewyższa ewentualne korzyści a USA nie mają żadnego zamiaru wchodzić w konflikt, który nie przyniesie im większych korzyści geopolitycznych.

Groźby kierowane pod adresem reżimu północnokoreańskiego mają na celu odwrócenie uwagi od sytuacji w Syrii. USA, razem z Jordanią zbierają na granicy z Syrią poważne siły w celu inwazji na ten kraj. Bluff z Koreą służy jedynie do odwrócenia uwagi od prawdziwych planów. Nakręcanie rzekomego konfliktu na półwyspie koreańskim ma służyć przede wszystkim jako pretekst do zamontowania tam systemu THAAD, który tak naprawdę jest wymierzony w Chiny i Rosję a Trumpowi potrzebny jest jakiś ważny pretekst. Stąd takie protesty ze strony tych dwu państw.

Rzekome niebezpieczeństwo ze strony "nieodpowiedzialnego reżimu" jest właśnie takim pretekstem. Korea Północna nie buduje swojego potencjału atomowego w celu napadania kogokolwiek, to działania stricte defensywne i USA doskonale o tym wiedzą. Celem USA, czego tylko ślepy nie widzi, jest okrążenie Rosji i Chin łańcuszkiem baz wojskowych z zaawansowanymi systemami rakietowymi. Baza w Redzikowie ma spełniać dokładnie taką samą ropę jak zainstalowany system w Korei Południowej.

Jakby przyjrzeć się mapie baz wojskowych na świecie to można dojść do wniosku, że "pokojowy i defensywny" pakt NATO stoi w miejscu a Rosja i Chiny niebezpiecznie zbliżają się do NATO. Tak oczywiście twierdzą syjonistyczne media, których jedynym zadaniem jest robienie ludziom sieczki z mózgu. Te wszystkie posunięcia mają jeden, jedyny cel - upadające imperium anglosaskie musi stosować metodę ucieczki do przodu, żeby zachować panowanie nad światem.

 

Jeśli podliczyć ilość zabitych cywili, kobiet i dzieci przez ostatnie 16 lat, wysłanych do lepszego świata przez bohaterskich, amerykańskich chłopców i ich wasali to dreszcz przechodzi po plecach. Zgoda na rządy neokonserwatystów (syjonistów od bolszewika Trockiego) to najkrótsza droga do zniszczenia życia na Ziemi. Nikt zdrowy na umyśle nie powinien pozwolić, żeby światem rządziła małpa z brzytwą.

W każdym razie polityka USA wobec Korei Północnej jest niezmienna od lat a obecny, rzekomy, kryzys ma także na celu usprawiedliwienie przed amerykańskim wyborcą wzrostu wydatków na zbrojenia a nic tak nie pomaga jak dobry, kontrolowany "kryzys".

 

Prawdziwym jednak celem jest Bliski Wschód a przede wszystkim Syria, stojąca w poprzek planom Wielkiego Izraela od Nilu do Eufratu i katarskim planom rurociągu gazowego. Tak więc Syria, ostatnie suwerenne państwo na Bliskim Wschodzie stała się obiektem zmasowanego ataku wahabickich najemników (ISIS) sponsorowanych i zbrojonych przez USA, Arabię Saudyjską, Katar i od czasu do czasu przez Turcję. Teraz ci mordercy podpierający się Koranem a w rzeczywistości sekta wahabickich dewiatów religijnych są pretekstem do ataku na Syrię.

 

Jak zachowa się koalicja, która rzeczywiście walczy z wahabickim terroryzmem (Syria, Rosja, Iran i po cichu Chiny) nie wiadomo. Wiadomo jednak z pewnością, że jeśli dojdzie do konfrontacji na terenie południowej Syrii to konsekwencje mogą być straszliwe dla całego świata. Jak uczy nas historia, żadne upadające imperium nie poddaje się bez walki i zawsze dąży do wyciągnięcia jeszcze raz szabelki. To, że te imperia i tak padły nie zmienia postaci rzeczy - każdy upadek okupiony jest niepotrzebnymi ofiarami. Tak może być (będzie?) także w tym przypadku.

KOMENTARZE

 • Syria to rurociągi
  ...z Kataru do Europy Zachodniej.
  Rosja wchodząc do Syrii zablokowała naftowo-gazowy biznes dla Europy.
  Tu chodzi o petrodolary, a nie o piękną żonę Asada - to jest wojna gospodarcza.
  Putin chwyta się wszelkich sposobów ratowania niedopinającego się budżetu.
  Żydzi rozkradli Rassiję do cna...
 • @Talbot 14:09:12
  Rozkraść do cna nie zdążyli, Wołodia zdążył tych najgorszych wykopać.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:19:50
  Na ruskich stronach często pisali o Centuriach i III wojnie światowej, która rozpocznie się w Syri - Amerykanie mają gaz łupkowy i ropę.
  Kto wywoła III wojnę światową?
  Rosyjska propaganda robi swoje...
 • @Talbot 14:09:12
  Panie Talbot, pan to zawsze potrafi wysnuć zgrabną konkluzję. Tylko skoro powiedziało się a, to trzeba powiedzieć b. W takim razie co ratują Amerykanie, bo nie o wolność i demokrację im chodzi, gdy atakują Asada. Gdyby tak naprawdę było, to powinni byliby zająć się Saudami, ale jak wszystkim wiadomo Amerykanie wolność i demokrację wprowadzają tylko swoim przeciwnikom. O co chodzi USA? Przecież najwspanialszy, najpotężniejszy, najbardziej wolny i demokratyczny kraj świata nie może mieć problemów. Problemy to może mieć , jak pan pisze, taki Putin, czy Chińczycy.
 • @Talbot 14:28:05
  //Rosyjska propaganda robi swoje...//

  Raczej żydowska robi spustoszenia, starczy spojrzeć na Talbota.

  // Amerykanie mają gaz łupkowy i ropę.//

  Ale Izrael nie jest jeszcze od Nilu i Eufratu. I to jest prawdziwy powód. USA to tylko pies łańcuchowy syjonizmu.
 • @Jabo 15:03:22
  A Rosjanie o co walczą w Syrii, nie o wolność i demokrację w państwie Asada?
  Z Amerykanami wspólnie walczą z 'TERRORYZMEM", którego nie ma.
  Zejdź na ziemię, geopolityka ciebie przerasta.
 • @Talbot 15:21:51
  To w takim razie geopolityka mnie też przerasta :)

  Oj Talbot Talbot...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:26:10
  To CIA wsadziło Putina na Stolec

  http://www.prisonplanet.pl/files/96577242/putin_sm.jpg

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/zachod_budowa_rosji_i,p351645514
 • @Talbot 15:36:37
  No widzisz Talbot? Wszystko to wojna w rodzinie :)))))))))

  Za co ja cię tak lubię? Sam nie wiem...
 • dobrze prawisz...
  ...zgrillowanie wieprzka na jego własnym terytorium miałoby siłę rażenia...świat by oszalał ze szczęścia:)), a Hamburgery przedłużyłyby sobie licencję na dalsze bycie "strażnikiem demokracji"...

  ponoć operatorzy grilla z CIA już tam są...http://fakty.interia.pl/swiat/news-cia-chce-zlikwidowac-kim-dzong-una-korea-polnocna-grozi-atak,nId,2390408

  ale jestem pewien, że wieprzek zanim się upiecze to kopytkiem naciśnie jakiś czerwony guziczek...ci z południa mogą odczuć żar grillowiska...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:19:50
  Będzie wielka wojna w Syrii albo jej nie będzie.
  Bo to dosyć dziwne, że rosyjskie systemy przeciwlotnicze nie działają kiedy samoloty USA bombarduje syryjskich żołnierzy, czy kiedy izraelskie samoloty zrucają bomby pod Damaszkiem.
  Być może amerykanie wykroją sobie z Syrii odpowiedni kawałek ziemi na przykład na południe od Damaszku powiększając terytorium Jordanii, lub biorąc ten kawałek pod własną protekcję by poprowadzić wielką rurę, a resztę zostawią Asadowi i Putinowi.
  Można też zauważyć patrząc na mapę, że tą wielką rurę z Kuwejtu czy z Iraku można ciągnąc omijając Syrię idąc przez Turcję bądź Jordanię, zatem Rosjanom może chodzić o coś innego. Przypuszczam, że chcą zachować swoją bazę w Tartusie i nie dać się całkowicie wypchnąć z morza Śródziemnego
  W sprawie Korei Amerykanie nie blefują, raczej chcieliby też zamącić i sprowokować jakiś konflikt, tyle tylko, że nie chcą się za bardzo poparzyć.
  By instalować swoje tarcze wystarczy im że Korea Północna ma rakiety i broń atomową. Innych pretekstów nie muszą szukać.
 • @Oświat 16:11:20
  Ten system już został zainstalowany, teraz chcą wycyganić kasę od Koreańczyków ale ci nie są skłonni zapłacić.

  //Bo to dosyć dziwne, że rosyjskie systemy przeciwlotnicze nie działają//

  Wcale nie takie dziwne. Można to wytłumaczyć jedynie tym, że Rosja nie chce (nie stać ją?) na eskalację sytuacji w Syrii bo to na kilometr śmierdzi konfliktem światowym. Rosjanie dali pokaz swoich możliwości jak strącili ponad połowę tomahowków, które wystrzelili Amerykanie.

  Trzeba pamiętać, że USA to małpa z brzytwą. Na jakieś ustępstwa Putin musi iść, zresztą tak zwykle robi - dwa kroki do przodu i jeden w tył ale nie sądzę, że Rosjanie pozwolą rozwalić całą Syrię, choćby ze względu na swoje bazy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:26:10
  Ujęło mnie zdjęcie na czołówce ... podobne widziałem odsłaniane wczoraj , styl , farba . Czy dorównamy Korei ..Polska większa zapewne tak .
  No a Syria , popatrz , popatrz ... Talbot zauważył że A sad ma piękną żonę .

  Co do reszty co piszesz ,trudno się nie zgodzić , myślę jednak że to co stoi że USA nie docenili Rosji .
  Smuci mnie fakt tak wielkiego zatroskania Talbota losem Rosji , wylewa krokodyle łzy ... Żydzi ją rozkradli ...rozpadające państwo rosyjskie pod wodzą Putina dąży do wywołania 3 wojny światowej i ta Ruska propaganda .
  Kiedy zaczynała się rozpierducha na Ukrainie , mocodawcy zgromadzili w Rumuni i Węgrzech tysiące bojowników gotowych do wkroczenia . Nie udało się sprowokować otwartej wojny Rosji z Ukrainy .
  Putin powiedział ze Rosja już nigdy nie będzie walczyć z wrogiem na swoim terytorium . Można to sobie rożnie tłumaczyć .
  Cierpliwie odczekała i zrobiła krok do przodu wchodząc do wydawało się pokonanej Syrii . To koalicję USA zaskoczyło i wykazało ich bezradność . Stąd te wielkie krzyki ...o mordowaniu cywili przez Saddama i Putina i oskarżanie ich o ludobójstwo .
  Putin wcześniej mówił że nie dopuści do tego by te hordy zwyrodnialców znaleźli się na granicach Rosji . Faktycznie to jest wojna USA z Rosją na cudzym terytorium . Skala barbarzyństwa jest ogromna , tak było i na Ukrainie . Zachód taki wrażliwy na krzywdy człowieka .. skutecznie ukrywa swe zbrodnie i oszukuje własną społeczność .
  Wojna jak wojna , tylko że ta jest bez żadnych zasad .
  Oczywiści USA po cichu gromadzi odziały wojska by nie drażnić swoich obywateli . Turcja tańcuje ,jest w niewesołej sytuacji .
  Czy ta wojna przybierze kształt otwartej wojny , wszystko wskazuje ze tak . USA nie mają już czasu.. dlatego tak się motają z tą Koreą masz racje . Na pewno zamkną gospodarczo Północ , Chiny albo się ugną albo mogą mieć podobny problem ,będzie próba zduszenia .
  Tak czy inaczej wychodzi wojna ..pytania kto ją wywoła i będzie obarczony wszystkimi konsekwencjami .
 • @Talbot 15:21:51
  Panie Talbot, ja to wiem! Dlatego zadałem pytanie mądrzejszemu. A co usłyszałem? Pytania retoryczne. Nie ładnie odpowiadać pytaniem na pytanie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:19:50
  Masz może info, kiedy upadnie dolar?
 • @Talbot 17:00:14
  Jak będzie notka o $ to ci powiem.
  W każdym razie szybciej niż ci się wydaje :))
 • @fabi 16:54:01
  Dzięki za rozwinięcie tematu. Osobiście staram się pisać notki skondensowane i piszę raczej hasłowo. Niewielu lubi czytać tasiemce.
  Ale komentarze to doskonała okazja, żeby rozwinąć wątki.

  //Turcja tańcuje ,jest w niewesołej sytuacji .//

  Bo Turcja jest w niewesołej sytuacji. Jest w NATO a USA robią im koło pióra - nieudany (możliwe, że dzięki Rosji) pucz, popieranie Kurdów, to nie może się Erdoganowi podobać. Tym bardziej, że teraz został "sułtanem" więc musi lawirować a Rosja takie sprawy rozgrywa po mistrzowsku.
 • @Talbot 15:36:37
  Ja wszystko rozumiem - rozumiem potrzebę bycia syjonistycznym trollem zwłaszcza, że może to stanowić intratne zajęcie. Ale te wynurzenia świadczą raczej o poważnej chorobie umysłowej - czas chyba gruntownie się przeleczyć szczególnie, że idzie lato i w wyższych temperaturach mózg może się zablokować, skoro już teraz szwankuje.
 • @Rzeczpospolita 18:29:03
  To żydowskie kompleksy.
  Im wmawiano przez lata że oni i zachód którym praktycznie rządzą są "lepsi" bardziej demokratyczni" od tych na których napadają i których ograbiają.

  Prosty żyd się emocjonalnie utożsamiał przez lata z tą, jak dziś wiemy, kłamliwą propagandą... czuł się lepszy, godniejszy, mądrzejszy...
  aż .. wymyślił internet i.. Putina.
  Od tego czasu wszystko mu się wali w sensie emocjonalnym.
  Internet bezlitośnie demaskuje kłamliwą propagandę globalnych żydowskich mediów w które prosty żyd wierzył jak w talmud czy cuś.
  Wredny Putin też prowadzi politykę obnażania zbrodniczego oblicza zachodu. Putin nic nie wciska na siłę ... tylko stwarza sytuację w których "zachód" się kompromituje przez milionami ludzi na świecie.
  W ten sposób Putin i "internet" budują szeroką koalicję do walki z bandytyzmem zachodu.
  Pisałem już kto rządzi Zachodem .. "deep state" jest w każdym państwie zachodnim...

  W takiej sytuacji psyche prostego żyda musi cierpieć katusze, miotać się między żydowską lojalnością a praworządnością, przyzwoitością...

  I to są fundamenty na których Talbot tworzy swoje wpisy.
  Rozum mówi jedno a serce co innego.
 • @Oscar 19:44:53
  //Prosty żyd się emocjonalnie utożsamiał przez lata z tą, jak dziś wiemy, kłamliwą propagandą... czuł się lepszy, godniejszy, mądrzejszy...
  aż .. wymyślił internet i.. Putina.//

  Poczytaj sobie komentarze pod tą notką na salon24
  http://spiritol.salon24.pl/776159,korea-to-zaslona-dymna-chodzi-o-syrie#comments

  To dopiero odjazd. Jak się te żydki wiją :)))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:07:25
  zajrzałem:))kurwa, ale jebie tam czosnkiem, aż mdli...nie żebym miał coś do czosnku, to bardzo pozytywne warzywo, tylko w niewłaściwych rękach :)..któregoś to mogłem zaszeregować pod Mind Serwis

  masz zdrowie:))...dlatego właśnie przestałem wklejać tam posty
 • @trybeus 20:57:21
  Ajajaj... Czy Salon24 to takze "portal poswiecony" ? Pewnie tak, bo sporo tam wyznawcöw wielkiego syjonu...
 • @trybeus 20:57:21
  Ja też używam czosnku jako bardzo wartościowego warzywka a w sumie do smaku. Jak przychodziła jesień zawsze aplikowałem dzieciakom bo to świetny, profilaktyczny antybiotyk.

  No ale co robi ta drużyna "czosnkowa" pod moimi notkami na salonie to już jest kpina. Jeden przez drugiego. A to znak, ze ich zabolało :))

  Menda servisowa ma tam swoje konto i też zagląda.
 • @morgan 21:38:17
  Dokładnie, pełno górali ze Wzgórz Golan :)))
 • kupa pytań
  Stany Zjednoczone nie zaatakują Korei Północnej? Kto im zabroni?, albo kto im zabronił zaatakować rakietami Syrię?

  Proszę pamiętać że na tapecie światowych potęg jest nieuchronne zjednoczenie Korei. To potencjalne wydarzenie jest wybitnie nie na rękę Chinom, ponieważ pewne jest że takie zjednoczone państwo zdominuje część gospodarczo lepiej rozwinięta. Zjednoczona Korea dysponująca bronią atomową z kolei jako sojusznik USA radykalnie modyfikuje plany strategiczne całego Dalekiego wschodu. Okrążanie Chin o którym pan Jarek pisze dzieje się z namaszczeniem i przy współudziale południowych sąsiadów Chin które czują się zagrożone chińską dominacją. Nawet dawny wróg USA - Wietnam jest otwarty na współpracę.

  Idźmy dalej.
  Polecam zapoznać się z eksperymentem "Mysia Utopia".
  Konkluzje z tego eksperymentu "człowieka radzieckiego" a więc ludzkiej utopi bez Boga są bardzo złe dla Chin. Kiedy krzywa wykresu dobrobyt/demografia zacznie opadać Chiny będą miały jedno rozwiązanie - ucieczka do przodu i przyjęcie chrześcijaństwa. W przeciwnym wypadku grodzi im nieodwracalny kolaps państwa znacznie gorszy niż byłego ZSRR.
  Właśnie dlatego polityka USA ma sens a dodatkowo wzrost Chin zmusza żydowskich ludobójców do radykalnej zmiany postrzegania gojów. Demograficzne niebezpieczeństwo może żydowską megalomanie doprowadzić do likwidacji Izraela a nawet jego diaspory.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:22:22
  no wygląda jakbym wykrakał ..

  Aż się nie chce wierzyć . Kongres USA wypowiada wojnę Rosji i Chinom:
  https://sputniknews.com/politics/201705051053301190-us-bill-russian-ports-war-declaration/
  I dodatkowo Syrii , Iranowi i Korei.
  Ubzdurali sobie , ze dając sankcję na Koree Pn maja prawo zbrojnej inspekcji statków na morzu ( taka blokada jak w kryzysie Kubańskim) ale także w portach !!!! wyżej wymienionych krajów !!!
  Ci ludzie są chorzy !!! zupełnie oderwani od rzeczywistości
 • @fabi 22:37:09
  To skopiowałem z ....Posted on 4 maja 2017 by brusek Bez kategorii, Syria, Wojna na Ukrainie
 • @fabi 22:41:03
  Kto jeszcze poza Kosachev-em to stwierdził/wymyślił
  Jakiś link do stron oficjalnych.
  Sa oficjalne strony rzadowe USA
 • @Talbot 15:21:51
  Cześć Talbot :-)

  "A Rosjanie o co walczą w Syrii, nie o wolność i demokrację w państwie Asada?"

  1. A zgadnij kto ma pozwolenie władz Syrii na udzielanie im pomocy militarnej? ;-)

  2. Jeśli Amerykanie walczą w Syrii o demokrację, to dlaczego, do kuźwy nędzy, chcą obalić legalnie wybranego prezydenta? Tylko mi nie pisz, że Asad to gazownik bo, jak ktoś to przeczyta, to może mieć z Ciebie niezłą bekę.

  3. A może Asad to nie gazownik tylko tyran? To dlaczego Syria była najbardziej tolerancyjnym krajem na BW?

  A od czyjeś żony to lepiej się odwalić.

  Oczywiście załączam uprzejme pozdrowienia :-)
 • @norwid 22:29:48
  //Stany Zjednoczone nie zaatakują Korei Północnej? Kto im zabroni?, albo kto im zabronił zaatakować rakietami Syrię?//

  Dlaczego nie zaatakują Korei P.? Napisałem Bilans zysków i strat jest na niekorzyść USA. Już osiągnęli co chcieli - zamontowali na terenie Korei Pd "tarczę", wymierzoną w Chiny i Rosję.

  Atak rakietowy w Syrii był gestem propagandowym na użytek gawiedzi ("zobaczcie jaki jestem mocny!") i jeszcze ostrzegli napadanego...

  //dlatego polityka USA ma sens a dodatkowo wzrost Chin zmusza żydowskich ludobójców do radykalnej zmiany postrzegania gojów//

  Właśnie, to jest dobry znak i znak, że to imperium już pada.
 • @Husky 22:58:14
  Nie przesyłają ci okólników?...
  Fe... To jest lekceważenie! :)))))))))
 • @Husky 22:58:14
  nie znam angielskiego , poza tym nie będę odwalał czarnej roboty za ciebie .
  ale ciesze się ze ciagle na posterunku ...ja twoich linków nie sprawdzam ,mam do ciebie pełne zaufanie ...poz.
 • @ Autor
  5*

  Dzięki za koncepcję.

  Nie wiem, czy właśnie o to USA chodzi na 100% (no chyba, że masz dojścia i wiesz na pewno ;-) ) ale to się układa/dodaje.

  Zastanawia mnie czy jest jeszcze druga pieczeń na tym samym ogniu (a może i trzecia i kolejne) czy tylko tak się fatygują dla odwrócenia uwagi.

  Jeśli zainstalują nowy sprzęt w Korei Pd, to ciekawe czy Rosja będzie w stanie na to jakoś odpowiedzieć, czy tylko zostawi problem Chińczykom...
  Ci z rakietami też nieźle stoją.

  Ukłony.
 • @Husky 22:58:14
  "Sa oficjalne strony rzadowe USA"

  Czyli friendszip, demokrasi, pis i fridom ;-)

  A tam leci tomahołk... :-/
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:08:24
  Nie jest w polskim interesie upadek USA. Jedynie upadek syjonistycznej kontroli nad USA jest korzystny dla Polski.
  Europa się islamizuje a Polska nie mając punktu odniesienia i realnego wsparcia polityczno-militarnego zmuszona będzie do przyjęcia prawa szariackiego przy jednoczesnym odrzuceniu resztek staropolskiej tradycji Słowian.
  Z sympatii piszę autorowi te i wcześniejsze słowa. Międzymorze jest wynalazkiem Imperium Lechickiego a USA jedynie odgrzewa ten twór polityczny aby utrzymać pozycję międzynarodową. W polskim interesie jest odbudowa imperium które trwało 3000lat.
 • @norwid 23:27:28
  Nie chodzi o upadek USA jako takich. Tak jak powiedziałeś, trzeba wyjąć ich spod ogona diabła.

  Polska powinna żyć swoim, sprawdzonym życiem.
  Krzysiek Wojtas robi tu doskonałą robotę tylko nikomu nie chce się wczytać i zrozumieć. To nie jest proste ale warto.
  Polska ma do zaoferowania więcej niż wszystkim się wydaje. Cywilizacja Polska to był kiedyś model współżycia, który przyciągał jak magnes. Kto się wtopił w naszą Cywilizację ten szybko się asymilował i był zagorzałym patriotą.

  Nasz problem to od zawsze była V, chazarska kolumna. Dlatego tak nas nienawidzą. W Palestynie też ich nienawidzą.

  "Międzymorze" to nic innego niż osławiona Judeopolonia.
  Jak widać, chazary nie chcą odpuścić tego projektu i to jest zrozumiałe, oczywiście z ich pkt widzenia.
  Z geopolitycznego pkt widzenia jest to warunek sine qua non, żeby rządzić światem.

  Istnieje odwieczny konflikt między mocarstwami "morskimi" (USA i Anglia) a mocarstwami kontynentalnymi (Niemcy, Francja, Rosja i teraz także Chiny). Dlatego tak usilnie dążą do zorganizowania Judeopoloni vel Międzymorze, żeby kontrolować te relacje.
  Napiszę o tym konflikcie więcej w innej notce.

  Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:03:21
  Jak nie widomo o co chodzi , to chodzi o pieniądze albo jewrejów . Ave Amigo . http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/04/jak-zydlactwo-manipuluje-mentalnie-calymi-narodami-i-ludzkoscia/
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:03:21
  "Międzymorze" to nic innego niż osławiona Judeopolonia.

  Stanowczo protestuję! :-)

  Jeśli na obszarze między trzema morzami mamy Cywilizację Polską, to jest to Międzymorze. Ono służy obywatelom Najjaśniejszej.

  Jeśli na obszarze między trzema morzami mamy byt(y) państwowy bez suwerenności monetarnej, zajechany daninami na rzecz państwa, ze starzejącą się populacją, okradany z surowców i zadłużony w międzynarodowych instytucjach to właśnie jest coś Judeo.... ale nie tylko Polonia.

  Tak to widzę.

  Mylę się?
 • @Jasiek 10:18:48
  Polska ma teraz OPTYMALNE granice i tych trzeba bronić! Inaczej znów ręka w nocniku i powstania.
 • @lorenco 23:45:46
  "Polska ma teraz OPTYMALNE granice i tych trzeba bronić!"

  Granice granicami, ale te złoża... :-)

  Ukłony

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej