Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
431 postów 17528 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - Oprócz mojego mistrza, Mahatmy Ghandiego, Mistrza od zawsze, szanuję i modlę się za Józefa Jerzego Kukuczkę. Pierwszy to Mistrz walki bez przemocy a drugi to największy wyczynowiec jakiego Polska wydała.

Koniec Trumpa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Od teraz Trump stanie się zwykłym szabesgoyem, na usługach syjonistycznych neokonów. Premier Bibi Netanyahu podskakuje z radości.

 

 

Wygląda na to, że nowy prezydent USA, Donald Trump, który wzbudził tyle nadziei na całym świecie, poległ zanim zdołał cokolwiek ważnego i sensownego dla świata zrobić. Ogólnie znana jest niechęć tzw. "głębokiego państwa" (deep State) czyli sojuszu banksterów i kompleksu przemysłowo-militarnego reprezentowanego w polityce amerykańskiej przez neokonserwatystów, do wyboru Trumpa. W czasie kampanii wyborczej wytoczone zostały wszelkie możliwe działa a raczej ciężka artyleria, żeby zdyskredytować osobę kandydata republikanów, który, i tu rzecz kuriozalna, nie mógł liczyć nawet na poparcie republikanów czyli partii z ramienia której starał się o urząd prezydenta USA.


 Neokonserwatyści to, jakby ktoś nie wiedział, spadkobiercy ideowi Lwa Trockiego - Lejby Davidovicza Bronsztejna, tego samego, który chciał roznieść bolszewizm po całym świecie. To było za dużo nawet dla satrapy Stalina, który go wygonił z Sojuza a potem kazał odstrzelić w Meksyku.

 Otóż ci pogrobowcy Lejby Bronsztajna mieszają w amerykańskiej polityce od końca lat 60' gdy po katastroficznych dla USA doświadczeniach wojny w Wietnamie ukuli doktrynę (głównym autorem był współplemieniec Lejby Bronsztajna - Paul Wolfowitz), że potęgę USA, prowadzącą do panowania nad światem, budować należy przez użycie siły militarnej w celu "eksportu demokracji". Na podstawie tej doktryny, aplikowanej przez kolejne rządy USA dokonano zmiany rządów w kilkudziesięciu krajach na całym świecie i nie miało to nic wspólnego ze wspomnianym "eksportem demokracji", jeśli już to były to krwawe zamachy stanu w celu posadowienia marionetkowych rządów, podporządkowanych USA.

 Ta doktryna nie zmieniła się do dziś, przykładem choćby inwazja i zniszczenie Iraku (Saddam Husajn), napaść i zniszczenie Jugosławii (Miloszewicz), Libia (Kadafi) czy obecnie Syria (Asad must go!). Pod pretekstem "walki z terroryzmem" rozprawiono się z przywódcami państw, które nie chciały się poddać dyktatowi USA a były na tyle małe i słabe, że można było je najechać i naprostować. Tak w dużym skrócie wygląda doktryna neokonów.

 

 Wróćmy jednak do Trumpa.

 Trzeba przyznać, że ruszył z przytupem - zapowiedział, że "America first" i wziął się za nielegalnych emigrantów co jednak nie spotkało się z zachwytem sędziów federalnych. Sprawa otwarta. Jednak, żeby skutecznie rządzić i realizować program wyborczy trzeba najpierw skompletować drużynę czyli obsadzić kluczowe stanowiska ludźmi, którzy oprócz odpowiednich kompetencji cieszą się pełnym zaufaniem prezydenta. Jednym z takich stanowisk jest funkcja Doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego. To on w głównej mierze definiuje politykę militarną USA. Osobą wybraną przez Trumpa był (bo już nie jest) gen. Michael T. Flynn.

 Pełnił kolejno funkcje szefa wywiadu w dowództwie operacji specjalnych w Iraku i Afganistanie (2004–2007), dowództwie generalnym (2007–2008), kolegium połączonych sztabów (2008–2009), International Security Assistance Force (2009–2010), po czym objął funkcję szefa Agencji Wywiadowczej Departamentu Obrony (2012–2014). (za Wiki) Czym sobie zawinił ten generał, że "głębokie państwo" postanowiło go usunąć za wszelką cenę?

 Podane jako powód oficjalny kontakty z ambasadorem Rosji w czasie kampanii wyborczej Trumpa są wymówką na użytek gawiedzi. Trump doskonale o tym wiedział tak samo jak gen.Flynn był świadomy, że wszystko jest monitorowane przez CIA. Tak więc jest rzeczą oczywistą, że w czasie tych rozmów telefonicznych gen.Flynn nie mógł uczynić nic co byłoby sprzeczne z interesem i bezpieczeństwem narodowym USA. Jako powód złożenia dymisji było jednak bardzo nośne w obliczu rozpętanej anty-rosyjskiej histerii.

 

 Prawdziwym powodem odsunięcia gen.Flynna, oprócz pragmatycznego podejścia do stosunków z Rosją czyli chęci nawiązania dialogu (co pokrywało się z programem Trumpa) była chęć ograniczenia władzy służb specjalnych, w tym przede wszystkim CIA i Kolegium Połączonych Szefów Sztabów i poddanie ich pod kontrolę prezydenta poprzez Radę Bezpieczeństwa Narodowego. Reformy miały być na tyle głębokie, że wywołały panikę we wspomnianych służbach i w lobby neokonów, które za nimi stoi.

 Podporządkowanie tych służb jest warunkiem sine qua non jeśli chce się myśleć poważnie o skutecznym rządzeniu. Jak udało się nakłonić Trumpa do rezygnacji z usług gen.Flyna z pewnością się nie dowiemy. Można jednak śmiało stwierdzić, że zdradził wszystkich, którzy mu zaufali i liczyli, że coś w końcu może się na świecie zmienić. Zamiast wywalić tych, którzy prokurowali absurdalne zarzuty wobec jego kandydata wolał pozbyć się jego samego. Dlaczego?

 

 Trump leży już faktycznie na łopatkach i można z całą pewnością stwierdzić, że podporządkował się "głębokiemu państwu" czyli prawdziwej sile, która rządzi w USA i w połowie świata nie uznając praw żadnych państw, chcących prowadzić niezależną (od USA) politykę. Czołówka tych krajów to Chiny, Iran i oczywiście Rosja. Od teraz Trump stanie się zwykłym szabesgoyem, na usługach syjonistycznych neokonów. Premier Bibi Netanyahu podskakuje z radości.

 Przeczytałem gdzieś dowcip - dlaczego w USA nie ma "kolorowych rewolucji"? Bo w USA nie ma amerykańskich ambasad. Okazuje się jednak, że w ojczyźnie eksporterów "kolorowych rewolucji" trwa właśnie taka rewolucja. I znowu z pozytywnym skutkiem.

 

KOMENTARZE

 • Już dawno pisałem, że
  ...w ubiegłym roku Bolderbergi na swoim zjeździe mówili, że nastąpi całkowita ymiana "eliy" na całym świecie. Kapitalizm lichwiarski się nie sprawdził...

  PO zamienione w Pis jest tego dowodem.
  Czekamy na dymisję Putina, który władzy chyba nie odda dobrowolnie.
  A więc...wojna Rosji z NATO?
 • @Talbot 13:05:26
  Czekasz na dymisję Putina? A co on ci przeszkadza?
  Zresztą ruskim się podoba.

  //A więc...wojna Rosji z NATO?//

  Pewnie nie... Chiny ważniejsze.
  Ale miałem nadzieję, że choć naszym idiotom w polityce trochę mina zrzednie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:18:21
  Putin ma dość polityki - teraz będzie zwiedzał świat, a nie tylko lotniska.

  "Valery Solovei, dyrektor Departamentu ds. Relacji Publicznych, często trafnie przewidywał działania Kremla. Kilka dni temu, na łamach dziennika Moskowskij Komsomolec, ukazał się wywiad z analitykiem. Co ciekawe, jego przewidywania wkrótce zostały usunięte ze strony internetowej.  Solovei uważa, że obecny prezydent Rosji poda się do dymisji a w 2017 roku, czyli o rok wcześniej niż zaplanowano, odbędą się przedterminowe wybory. Jego zdaniem, Władimir Putin doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że za jego rządów Rosja nie będzie w stanie naprawić stosunków z Zachodem."

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosyjski-analityk-przewiduje-ze-wladimir-putin-moze-wkrotce-podac-sie-do-dymisji
 • Putin: Przedwcześnie mówić o wyborach prezydenckich
  Prezydent Rosji Władimir Putin oświadczył, że przedwcześnie mówić o tym, jak organizować kampanię prezydencką w 2018 roku, podkreślając, że jeszcze nie podjął decyzji, czy będzie brać w niej udział.

  Zapytany przez agencję Bloomberg, czy zamierza uczestniczyć w wyborach prezydenckich w 2018 roku, Putin oświadczył, że trzeba poczekać na wyniki wyznaczonych na wrzesień wyborów parlamentarnych, „przyjrzeć się ich rezultatom", dlatego mówić o wyborach prezydenckich „bezwzględnie przedwcześnie".

  „W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie, mówienie o tym może po prostu zaszkodzić. Trzeba pracować, osiągnąć postawione przed sobą zadania i cele, trzeba podwyższyć poziom życia ludzi, poziom rozwoju gospodarczego i socjalnej sfery, podwyższyć możliwości obronne kraju. W zależności od tego, jak te zadania zostaną zrealizowane, będziemy myśleć, jak organizować kampanię prezydencką w 2018 roku i kto powinien wziąć w niej udział. Ja nie powziąłem póki co decyzji w tej sprawie" — powiedział rosyjski lider.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201609053821756-Putin-wybory-prezydenckie-2018/
 • @Talbot 14:12:45
  Wszystko fajnie ale ta notka jest o Trumpie . Nazwisko "Putin" nie padło ani razu w tej notce.
  Trzymaj się tematu.
 • Wszystko dla biznesu i bogatych
  Ja także nie wróże jemu przyszłości. Oczywiście nie z tych powodów które poruszane są w poście Jak tak dalej pójdzie z "leczeniem" nie będzie miał drugiej kadencji. Wczoraj ogłosili wstępne zmiany w ubezpieczeniach społecznych. Istna pogoda dla bogaczy a dla biedniejszych cmentarz. Dla przykładu różnice opłat za ubezpieczenie miedzy młodymi i starszymi ustanowi na poziomie 1 do 5. Na razie jest to ustawowe 1 do 3. Nie ma żadnych praktycznych rozwiązań podłóg biednych a wszystko obraca się na zysku medycznych i ubezpieczeniowych korporacji. Zabierze ubezpieczenie dla 7 milionów ludzi z najbiedniejszej warstwy społecznej. Oczywiście to ubezpieczenie to i tak pic na wodę ale zawsze było to coś.
  Według Obama Care każdy był zmuszony posiadać ubezpieczenie pod groźba kary finansowej. Jak to Trampek obiecywał odstępuje od tego
  ale w zamian ustanawia kare 30% kosztu ubezpieczenia rocznego za brak ciągu ubezpieczenia w razie próby ponownego ubezpieczenia się. W przypadku pierwszym max wahał się w granicach 1tys $. W przypadku kary drugiej może wahać się średnio nawet do 5 tysięcy $ które musi zapłacić ubezpieczający lub ubezpieczyciel.
  Wyobraźcie sobie ze ludzie będący na emeryturach i tak musieli wykupywać dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne gdyż te "państwowe" wypracowane przez własną prace i składki nie pokrywają dużo potrzebnych rzeczy. Minimalna sensowna kwota takiego dodatkowego ubezpieczenia wynosi około 240$ na miesiąc. Po wprowadzeniu zasad Trampka wszystko wzrośnie o 65% czyli nawet za ubezpieczenie dodatkowe starzy ludzie będą musieli płacić ponad 400$.
  To są dopiero początkowe przymiarki dojenia niewolników.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:18:55
  "Trzymaj się tematu."

  Trzymam się tematu - podobno Trump miał być najlepszym przyjacielem Putina.
  Gdy jeszcze Rosjanie liczyli na przyjaźn z nowym prezydentem USA. opublikowałem notkę o Trumpie i...Administracja wywaliła ją do Lochu, bo była krytyczna wobec Trumpa.
  A Ty widzę nadal w Matrixie?
 • @Talbot 13:05:26
  Ja cię miałem za poważnego blogera a ty piszesz BZDURY!!! Nie podzielaj różnych opinii z Jarkiem R. Bo liberały chciałyby wypuścić wszystko na wolność a potem niech się państwo wali!!! Przykładem jest spektakl w Teatrze Powszechnym, gdzie autor tzw"sztuki" wyraznie mówi, że jemu nie chodzi o teatr a prowokację i wzbudzenie zamętu wśród Polaków! I tu się pomylił, bo nawoływanie do zbiórki kasy na zabójstwo J. Kaczyńskiego podpada po KK!!! Dlatego w POlsce nie potrzeba liberałów, aferałów, lewaków i wszelkiej lewizny a normalnego państwa , w którym obowiązują konkretne zasady, prawa i obyczaje!!!
 • "Dlaczego?" gen.Flynn "poleciał"? Dlatego,że nie był do końca szczery z wiceprezydentem.
  A on go publicznie bronił.No i wiceprezydent Pence wyszedł jak Zabłocki na mydle.
  Trump się zdenerwował,że gen.Flynn wciska kity jego zastępcy.

  No i się wszystko wyjaśniło w sprawie dymisji gen.Flynn'a.
 • @zibi 15:33:33
  "Ja cię miałem za poważnego blogera a ty piszesz BZDURY!!! "

  Największą bzdurą jest Rosja, która zatrzymała się ze swoją świadomością na XX wieku.
  A świat popędził do przodu ze wszystkim, stąd jej problemy...
  Też jestem prawicowcem i trzymam kciuki za Trumpa, nawet jak Bilderbergi załatwiły jemu posadę.
 • @Talbot 16:08:12
  Witaj. Nie napisałem, dlaczego dałem taki komentarz! Dotyczy to porówania przez Ciebie bandy złodziei i aferzystów do partii PIS!!! Takie porównanie może napisać lewak lub liberał, a tym to się zawsze myli gówno z gliną!
 • Autor
  Dobrze ze pojawilo sie okreslenie"deep state" czyli rzady bankierow majace na swoj uzytek glowne media,wiekszosc politykow,korporacje i wprowadzajace NWO globalnie za pomoca swych ochroniarzy np. CIA czy najemnikow w roznych panstwach swiata.
  Prawdopodobnie Trump polegnie i nie uda mu sie wprowadzic wiekszosci swoich zamierzen albo zakonczy zywot dosc szybko.
  Wiadomo juz ze NWO to rzady bankierow z pomoca podleglym im korporacja (TTIP) i nie ma tam nawet sladu demokracji.
 • @mac 18:07:43
  "Dobrze ze pojawilo sie okreslenie"deep state" czyli rzady bankierow majace na swoj uzytek glowne media,wiekszosc politykow,korporacje i wprowadzajace NWO "

  Czy piszesz o bankierze Putinie. który szantażuje świat użyciem broni jądrowej na niepokorne kraje słowiańskie?

  Rassija też należy do NWO czerpiąc zyski z gazu i ropy w petrodolarach. Teraz jest panika - tania ropa nie gwarantuje dopięcia budżetu.
  Cały świat przechodzi na odnawialne źródła energii (elektryczne samochody) a Rosja się zbroi.

  Przeciwko komu?
  Przeciwko ludzkości bo nie radzi sobie z prymitywną gospodarką?
  Rosja nawet nie nadaje się do tego, aby stworzyć nowy świat bez wojen. Rosja zorganizowała sobie poligon doświadczalny w Syrii do testowania nowych broni i cyklicznie bierze udział w targach zbrojeniowych kasując lichwiarskie dolary.
 • @Talbot 18:40:35
  Nie gniewaj się człowieku ale tak "głupiego" i stronniczego komentarza nie czytałem już dawno.
 • @Talbot 16:08:12
  Rosja bzdurą: nie każde państwo na świecie ma ochotę uczestniczyć w wyścigu szczurów. Takich państw na świecie jest sporo a że Rosja jest z nich największym i najbardziej zasobnym we węglowodory, całą tablicę Mendelejewa oraz w czystą wodę, jest dla szczurów wielkim kąskiem.
 • @Talbot 18:40:35
  Myślisz ukropie, że jak nastanie w Rosji inny prezydent i jakby cud się zdarzył, że to byłby Nawalny czy inny sługus tzw. Zachodu, to wtedy da on wam ukropy z powrotem Krym?
  Że opuści Donbas, da wam gaz i ropę za darmo, pożyczki na wieczne nieoddanie?
  Mylisz się ukropie w swoich nadziejach.
  W przypadku takiej działalności prezydenta, na ulice Moskwy wyjdą miliony ludzi i taki prezydent długo nie porządzi.
  Druga sprawa: jeśli Putin zrezygnuje z ponownej prezydentury, wyznaczy swojego następcę. Jako, że narody Rosji mają w 80 % zaufanie do obecnego prezydenta, wybiorą wskazanego przez niego i z dużym prawdopodobieństwem zatwierdzonym przez partię Jedna Rosja.
  A następca Putina może nie mieć tyle cierpliwości co obecny prezydent.
 • @Stara Baba 19:02:21
  "Nie gniewaj się człowieku ale tak "głupiego" i stronniczego komentarza nie czytałem już dawno."

  Rosja interwencję w Syrii rozpoczęła za kadencji Obamy.
  W tym czasie czytałem na Sputniku )linka nie mam), że Rosja uzgodniła to ze swoimi amerykańskimi i innymi zachodnimi państwami. Do końca kadencji Obamy Rosja w Syrii działała swobodnie. Zachodni politycy się dziwili, dlaczego Obama nie interweniował, gdy Rosja zaczęła się czuć gospodarzem na BW?
  Bo Obama nie miał jaj, czy ktoś go powstrzymał?
  Kim jest ten ktoś - Bilderbergi, czy Plejadanie?
 • @lorenco 19:51:06
  "Nie gniewaj się człowieku ale tak "głupiego" i stronniczego komentarza nie czytałem już dawno."
 • Coś się wyjaśniło w sprawie Flynna.
  https://pl.sputniknews.com/polityka/201702254908689-sputnik-iran-usa-trump/

  Cytat z tekstu:
  "Koncepcja zaostrzenia stanowiska wobec Iranu była omawiana przez kilka tygodni a i powinna przybrać realne kształty już w lutym. Reuters pisze, że na plany Białego Domu wypłynęła również nieoczekiwana dymisja doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego Michaela Flynna, który zajmował jedno z najbardziej radykalnych pozycji wobec Iranu w administracji Trumpa."

  Byłem bardzo zdziwiony, że Trump tak się przyssał od pierwszego dnia do Iranu, dziwiło mnie jak Trump chce walczyć z ISIS i ułagodzić spięcia z Rosją, napastując na pierwszym miejscu Iran, choć przecież to państwo razem z Syrią i Rosją zwalczało wahabitów.
  Pan Flynn chyba wprowadził prezydenta Trumpa w błąd.
  Oj, nielekko ma Trump, nielekko.
 • @Husky 20:47:03
  A Ty co? Adwokat diabła?
  Obaj z Talbotem jesteście ukropy i udajecie Polaków.
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 20:16:05
  Nie widzę na zdjęciu złotego nocnika.
 • @Talbot 15:12:22
  //Administracja wywaliła ją do Lochu, bo była krytyczna wobec Trumpa.//

  No zobacz, nie wiedziałem, ze tu tylu fanów Donka... :)

  //A Ty widzę nadal w Matrixie?//

  Wszyscy żyjemy w Matrixie, tylko niektórzy są tego świadomi (jak ja) a inni nie (jak Ty :))))
 • ***** !
  "Od teraz Trump stanie się zwykłym szabesgoyem, na usługach syjonistycznych neokonów"

  Od samego początku był..
  I dlatego globaliści zainstalowali go na prezydenckim stolcu..

  WARTO PRZYPOMNIEĆ MOWĘ DONALDA TRUMPA SPRZED ROKU WYGŁOSZONĄ NA KONFERENCJI AIPAC

  http://orbo.neon24.pl/post/134126,donald-trump-zdemaskowany

  ROZWINIĘCIE I UZASADNIENIE TEZY, ŻE TRUMP OD POCZĄTKU BYŁ MARIONETKĄ SYSTEMU :
  http://orbo.neon24.pl/post/134704,czarny-kon-elit-usa-donald-trump
 • Obyś się mylił Autorze
  A może Trump jest sprytniejszy i nie chce na raz walczyć ze wszystkimi?
  Póki co rozprawia się z publikatorami i z sędziami. Myśle, że to ma sens.
  Jak wygra, to służby same do niego przyjdą.
 • @Stara Baba 15:10:31
  Sluzba zdrowia w USA jest nie do zreformowania.Musi w formie trumpowej czy obamowej pasc na pysk.Po prostu ceny sa za wysokie za lekarskie uslugi.Przyklad: Bylem niedawno w szpitalu na obserwacji przez 2 dni.Rachunek byl $24600.Pokryl go panstwowy sytem Madicare dla ludzi powyzej 65, (80%), pozostale ma byc pokryte przez dodatkowe ubezpieczenie, za ktore place $130 miesiecznie a na koncu rozliczenia i tak do tego rachunku szpitalnego bede musial cos doplacic.W szpitalu dali mi kroplowke z wody i soli, jakies 1.5 litra, za co policzyli sobie $4500.Dali mi tez 10 tabletek, za ktore policzyli $540. Najgorszy lekarz zarabia minimum $200000 rocznie a znam takich co zarabiaja miliony rocznie.Zreszta mam dzis jesc kolacje z takim.Wiem co powie:ze ciezko, ze jest przepracowany, ze odpowiedzialnosc. Mieszka w domu, za ktory sam podatek katastralny jest 25K rocznie.Taki sytem predzej czy pozniej musi sie zresetowac.
 • @staszek kieliszek 22:52:31
  Dokładnie tak jest albo jeszcze gorzej. Amerykański system nigdy się nie zrestartuje gdyż jak dawniej napycha kieszenie bogaczy którzy tym krajem rządzą. Aby go zrestartować kosztować to będzie miliony trupów obywateli.
  To nie jest państwo "historyczne" a zbieranina ludzi z całego świata którą
  rządzą ludzie bez skrupułów. Mówiąc szczerze, mimo biednej Polski, za "komuny" w siedemdziesiątych miałem więcej prawdziwej troski o chorego człowieka niż w "demokratycznej" Ameryce. Ludzie, wychowani na serialu "Pogoda dla bogaczy" nie zdają sobie sprawy jak w USA jest naprawdę. Szkoda że tak jest bo gdyby wiedzieli może szanowali by lepiej swoje państwo.
 • @Stara Baba 23:03:57
  // Mówiąc szczerze, mimo biednej Polski, za "komuny" w siedemdziesiątych miałem więcej prawdziwej troski o chorego człowieka niż w "demokratycznej" Ameryce. //

  A fe... Jak można tak gloryfikować stare, słusznie minione czasy? :))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:15:22
  He heeee... nieprawdaż?
  Leżałem sobie na prowincji chory, było cicho, spokojnie a tu nagle wchodzi do domu jakiś doktorek nieproszony i się pyta - jak się czuje bo
  z rodziny powiedzieli mu że zaniemogłem. Takie to były natręty za tej komuny. Na drugi dzień przyłazi do domu jakaś panienka w "szlafroku", znowu nieproszenie, w tyłek igłą mnie kłuje. No to sobie myślę, jak już mój tyłek z musu ogląda to nic jak tylko brudzia wypić aby dziewczynie głupio nie było. Rozstawiam szklaneczki i flaszeczkę, ogóreczki na zakąskę a ona.... nawet pogadać nie chciała bo do pobliskiej wsi się spieszy. Dzieciak się ludziom urodził i musi sprawdzić czy nie chore. Takie to wścibskie te władze były. Wszędzie było ich pełno.
  Przebrzydła "komuna"... kurde.
 • No surprise there...
  Nigdy nie zamierzal robic czegokolwiek przeciwko Izraelowi.
  Zawsze zapewnial Zydow o swej sympatii i niedawno dal temu dowod, podpisujac dekret o pomocy finansowej dla Izraela.
  W rodzinie ma Zydow - podkresla to czesto. Jest np. dumny z tego, ze jego corka Ivanka, urodzila "piekne Zydowskie dziecko".


  A tu zdziwko, ze "Deep State" go porwal, biedaczka ... :] :] :]

  Przy kazdych wyborach ludziom wydaje sie, ze tym razem nas nie wyruchaja i bedzie Mr. Smith goes to Washington z wesolym zakonczeniem. A pozniej pobudka z bananem w d... ;]

  Jeszcze wiele lez Amerykanie wyleja przez Trumpa - zeby Ameryka Znow Stala Sie Wielka, jej obywatele najpierw musza zejsc z tego poziomu, do ktorego juz dawno zdazyli sie przyzwyczaic.
 • Spirito Libero
  .
  A moze jednak to strategia? - Ciekawe, ze w Polsce mamy dokladnie ten sam model: "antysystemowy" rzad i co? - I chaos. Nastepny etap? - Przywrocenie spokoju przez stary system ku ogolnej radosci.
 • @Almanzor 22:03:10
  Oby Autor się mylił i pewne symptomy są, że może się mylić, czego mu z całego serca życzę:) Chyba się Jarek nie obrazi:)

  Donald J. Trump
  1 godz. ·
  I will not be attending the White House Correspondents' Association Dinner this year. Please wish everyone well and have a great evening!
  Czyli krótko, nie będzie jadł kolacji ze ścierwomediami.
 • @staszek kieliszek 22:52:31
  540 dolców za 10 tabletek? Pewnie tam złoto w nich było?
  Te taryfy co macie za zdrowie to jakiś kosmos!
 • Jednym na pocieszenie, drugim na złość
  Pozwolę sobie przypomnieć, że wielu z tych (łącznie z Murzynami), którzy później głosowali na Trumpa, najpierw krzyczeli „Putin na prezydenta” USA. Dlaczego?
  Obydwaj, Putin i Trump mają tych samych zwolenników, tych samych wrogów, oraz doskonale rozumieją termin „deep state” - hasło często używane przez samego Donalda.
  Że nie wpadli jeszcze sobie w ramiona, to tylko kwestia czasu, zanim ok. 50% clintonistów amerykańskich uświadomi sobie, jakimi byli IDIOTAMI biorąc $20 na łebka .. od Sorosa dziennie na protesty pod Trump Tower. Pieniądze te poszły na narkotyki rozprowadzane przez nielegalnych kryminalistów, których obecnie – na rozkaz Trumpa – zwija Policja Imigracyjna. (Socjalistyczne państwa raju dla przestępców, Meksyk i Canada, nie chcą ich wpuscić z powrotem do siebie).
  Tyczasem, kim na prawdę jest Trump, i czego dokonał (przypomne tu jego atak na media, która jest 100% w rękach żydowskich), bardzo dobrze wyraził Nigel Farage w swoim ostatnim przemówieniu:
  https://www.youtube.com/watch?v=_bYgfy_0NSI

  To nie jest „kolorowa rewolucja”. To jest Globalna Rewolucja przeciw .. Globalistom!

  Gdzie są w tym Polacy? Zmiast inteligentny i elokwentny GRZEGORZ BRAUN siedzący ponownie na konferencji w Jałcie, pomiędzy Wladimirem Putinem i Donaldem Trumpem, wiecznie kłócący się Polacy wybrali sobie cierń na prezydenta. Cierń, którego zarówno Putin jak i Trump chcą się pozbyć, ale nie wiedzą jak to zrobić.
 • @lorenco 02:14:51
  Niestety tak jest.Te tabletki to byla aspiryna , cos na zbicie cholesterolu, cos na zbicie cisnienia.Co 1/2 godziny ktos do mego lozka przychodzil i proponowal cos.W dzien i w nocy.Koszmar.Nie spalem przez 2 dni z tego powodu.Byc moze nawet ginekolog tam byl.I kazdy kasowal dole.W ciagu 2 dni rachunek $24600 trzeba bylo jakos zbudowac.Koncowa diagnoza byla taka, ze mam odpoczywac i udac sie do mego rodzinnego lekarza po dalsze wzkazowki.Rzydolski interes.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:40:06
  "Wszyscy żyjemy w Matrixie, tylko niektórzy są tego świadomi (jak ja) a inni nie (jak Ty :))))"

  No widzisz jaki jestem ciemniak.

  Brak synagog? Federacja Żydowskich Gmin Rosji chce podwoić ich liczbę

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/brak-synagog-federacja-zydowskich-gmin-rosji-chce-podwic-ich-liczbe-2012-02
 • I dla tego właśnie jestem przeciwnikiem budowania zmian i przyszłości w oparciu o liderów
  Bo zawsze w historii każdy lider zmienia swoje zachowanie i poglądy w sposób niezgodny z głoszonymi hasłami, zaraz po tym gdy zdobędzie władzę. I być może że nie jest to działanie zaplanowane, ale efekt działania sił, o których nic nie wiemy.
  Nie wiem czy pamiętacie zachowanie premiera Grecji który pojawił się na spotkaniu z Tuskiem i Merkel o 22:00 a wyszedł nad ranem inny człowiek, podpisując wszystkie dokumenty które mu podsunięto.
  Przykładów można mnożyć, ale nie wnikając w szczegóły, wnioski nasuwają się same - budowanie planów zmiany świata w oparciu o liderów to tak, jak byśmy mieli zagrać mecz piłki nożnej na boisku położonym na polu minowym.
  System jest zbyt potężny nawet w naszym materialnym rozumieniu tego pojęcia, i jedyny system jaki widzę - to system płaskich struktur z systemem przedstawicielskim jako reprezentatywnym dla grup, oparty na zasadach demokracji najbardziej zbliżonej do bezpośredniej. Tylko taki system przez swoje rozłożenie decyzyjności może być bezpieczne w walce z systemem. Każdy lider i szczyty potencjalnej władzy opartej na piramidalnej strukturze - to potencjalne ofiary systemu, które łatwo i wszędzie mogą być spacyfikowane. Spacyfikowanie wszystkich - to już problem zbyt złożony logistycznie.
  Tak właśnie toczy się od setek lat historia ludzkości..
 • @Roman Klimczyk 20:53:31
  Każda partia/ruch społeczny, który opiera się na "wodzu" jest tak silny jak siły, które go popieraj.
  Jedynie maksymalnie rozproszona struktura decyzyjna może wnieść nową jakość.
 • -Trump jest nieprzewidywalny.
  ak donosi "Russia Beyond The Headlines", Rosja zwiększyła w 2016 r. swoje rezerwy o 199 ton złota. W sumie szacowane są łącznie na 1615 ton. To już ósmy rok z rzędu, gdy skarbiec zapełniał się. W efekcie jest go najwięcej w historii.

  - Gromadzenie złota jest słuszną strategią w obecnym ekonomicznym i politycznym klimacie - podkreśla cytowany przez "Russia Beyond The Headlines" Konstantin Sakharovsky, były dyrektor dużej rosyjskiej firmy jubilerskiej.

  - Trump jest nieprzewidywalny. Wkrótce może nadejść kolejna fala sankcji, w wyniku których znowu zostaną zamrożone aktywa rosyjskie poza granicami kraju. Wtedy rezerwy złota mogą się przydać - dodaje.

  Wielkością rezerw złota Rosjanie gonią Chiny. Dziś kraj rządzony przez Putina zajmuje szóste miejsce w rankingu, dziesięć lat temu był na pozycji 10. Przed nimi są jeszcze Francja, Włochy i Niemcy. Największe rezerwy należą do Amerykanów (pięciokrotnie więcej niż Rosja).


  http://static1.money.pl/i/h/106/art413546.png
 • @Talbot 18:40:35
  Czegoś nie rozumiem:

  "Cały świat przechodzi na odnawialne źródła energii (elektryczne samochody) a Rosja się zbroi. (...) i cyklicznie bierze udział w targach zbrojeniowych kasując lichwiarskie dolary."

  To sama od siebie wyciąga te dolary? To kto płaci?

  P.S. Obok jest artykuł:
  http://dd.neon24.pl/post/137180,pokoj-poprzez-sile

  P.S. 2. A nasze śmigłowce i OT? Czyżbyśmy nie zaliczali się do "całego świata"?

  P.S. 3. Taka dziecięca wyliczanka na chybcika:

  Entliczek stoliczek wojenny koszyczek,
  a w tym koszyczku magiczny pętliczek.

  Wciąż na "całym świecie" Wujek Sam sprzedaje,
  gdy jedni kupują, Izrael dostaje.
  Kupuje Arabia, Japonia i Tajwan,
  a za te dolary, wszak zrobiono Majdan.
  Kupuje Afryka, Azja też kupuje,
  a za te dolary Wuj Sam bombarduje.

  Ref. Entliczek stoliczek wojenny koszyczek,
  a w tym koszyczku magiczny pętliczek.

  Gdy bombardowano Serbię, Afganistan,
  przemysł zbrojeniowy osiągnął błogostan.
  Zazdroszczą więc inni i sami handlują,
  w łamaniu embarga chcąc nie chcąc celują.
  Sprzedają Anglicy, Niemcy i Francuzi,
  sprzedają Chińczycy ci mali i duzi.

  Ref.

  A czy wiecie dokąd arsenał ten trafia?
  Długo by wymieniać: terroryści, mafia,
  są upadłe państwa, które chcą kupować,
  aby, tylko później, móc wciąż nią handlować.
  Daesh, Boko- Haram, ISIS, al-Qaeda,
  ETA, Świetlisty Szlak, każdemu się przyda.

  Ref.

  Sprzedaje Brazylia, Argentyna, Chile...
  Jak tak dalej pójdzie... świat skończy za chwilę.
  Sprzedających wielu, więcej kupujących.
  Nie mają ci ludzie żadnych snów męczących?
  Wciąż spadają bomby na Jemen, Somalię,
  a to demokracja prowadzi batalię.

  Ref.

  Patrz: do demokracji należy pół świata,
  no a politykom upływają lata...
  Każdy ma nadzieję, że to jego dzieci,
  dzięki majątkowi, nie będą jeść śmieci.
  Więc i Polska czasem coś niecoś zakupi.
  Choć Indie by za to, nie dały ni rupii.

  Ref.

  "Kupilim ef ileś, tak zwane nieloty,
  aby politycy robili se foty?
  I choć amunicji składy są mizerne,
  to od Niemców wzielim, husarie pancerne?"
  Na nic głos Polaka, pieniądze są górą,
  ponoć mają wracać do Nas jakąś rurą.

  Ref.

  A co Ukraina "od Polski" dostaje,
  ponieważ ma długi, Rosji wsio oddaje.
  Rosja też nie święta, "kasuje dolary".
  A kto tam by patrzył, na jakieś ofiary.
  Od Rosji kupuje: Syria, Indie, Iran...
  Myślę, że wystarczy odsłaniania firan.

  Ref.

  Pokazałem ruchy: kółko się zamyka,
  bo wszystkie dolary i tak do koszyka.
  Kto na tym zarabia, tajemnica żadna
  Prześledźcie finanse, sumka rośnie ładna.
  I tak to się dzieje... wciąż ludzie głodują,
  a inni wciąż nowe... pałace budują.

  Ref.  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej