Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22502 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Big ego Sakiewicza czyli walka w kisielu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Myślałem, że Tomuś Sakiewicz, kawaler orderu ukraińskiej SBecji nie jest już w stanie niczym mnie zaskoczyć ale jednak nie doceniłem naszego "partyzanta wolnego słowa".

 

 Cała afera, nabierająca rozpędu, wybuchła w sobotę gdy organ Sakiewicza dotarł do rewelacji smoleńskiej jakoby - "wyniki badań sekcji zwłok pary prezydenckiej jednoznacznie wskazują na to, iż samolot Tu-154M, którym polska delegacja leciała do Katynia 10 kwietnia 2010 r., uderzył w ziemię kołami, a nie - jak podaje wersja MAK-u i raport Jerzego Millera - w pozycji odwróconej. Ustalenia polskich i zagranicznych biegłych potwierdzają zeznania naocznych świadków wydarzenia".

 

 Zdaniem Tomusia to przełomowe odkrycie powinno być natychmiast powielone przez wszystkie podrzędne zdaniem Sakiewicza przekaziory w tym Wiadomości TVP1. Dyrektorka Wiadomości, Marzena Paczuska grzecznie odmówiła bo Tomuś nie dostarczył wiarygodnego źródła tego njusu a ona jako poważna (w przeciwieństwie do Tomusia) dziennikarka woli, z uwagi na wagę tematu poczekać na jakieś miarodajne źródła. To doprowadziło do szewskiej pasji bohatera Ukrainy, który natychmiast zaliczył red.Paczuską do kategorii "kłamców Smoleńskich", którzy nie dowierzają jemu, kombatantowi walki o wyjaśnienie przyczyn katastrofy smoleńskiej!

 Słowa rozsądku i grzecznej sugestii opamiętania się wyszły ze strony portalu braci Karnowskich. No i zaczęło się... Nie będę dalej relacjonował szczegółowo bo każdy może sobie poczytać zalinkowane komentarze ale zapewniam, że to jest bezcenne doświadczenie.

 Bracia Karnowscy nie są rycerzami z mojej bajki ale w tym przypadku zachowali się z klasą, ich współpracownicy również mimo, że przyparty do muru Sakiewicz okazał się na koniec damskim bokserem. Zaatakował mianowicie żonę Jacka Karnowskiego sugerując niedwuznacznie, że jej awans jest jakoby efektem wpływów Karnowskich w TVP. Niżej już chyba nie można upaść, Tomaszu S.

 Co się stało Tomusiowi? Udar słoneczny o tej porze roku raczej wykluczam, może nadużywanie jakichś używek? A może po prostu wyszło i pękło nabrzmiałe ego ukraińskiego kawalera? Ja stawiam na to ostatnie. Rozczarowany nie dopuszczeniem do konfitur po wygranych wyborach PiS, Sakiewicz musiał poczuć się okropnie. Przecież każde dziecko w PiS wie, że partia ta oraz obecny prezydent to właśnie jemu, Tomaszowi zawdzięczają tak oszałamiajace zwycięstwo wyborcze. Miał prawo poczuć się odrzucony tym bardziej, że TVP pod wodzą Kurskiego wyczyściła mu redakcję TV Republika.

 TV Republika to nędzna, monotematyczna  stacyjka nadajaca na jedną, pisowską nutę z wyraźnie rusofobicznym i pro ukraińskim przekazem ale parę osób z jakimiś kwalifikacjami jednak tam pracowało. Jeśli dodamy do tego pewną niechęć Sakiewicza do płacenia za pracę to w sumie trudno się dziwić, że odeszli.

 Czyżby czasy prosperity "partyzanta wolnego słowa" się skończyły? Obawiam się, że tak. Bo jak inaczej nazwać, co wyraźnie napisał dziennikarz od Karnowskich, produkowanie tudzież wytrzepywanie z rękawa njusów? Sakiewicz z katastrofy smoleńskiej zrobił leitmotiv i źródło dochodów dla swojego "imperium medialnego" czyli "strefy wolnego słowa". Epatowanie otumanionych wyborców PiS coraz to nowymi teoriami naszego ministra wojny pozwalało utrzymać na jakim takim poziomie sprzedaż GaPola i zapewniało dostatnie życie. Teraz sprawy mocno się skomplikowały i dzięki ekshumacjom bedziemy z pewnością bliżej prawdy o Smoleńsku. I to jest problem Tomusia Sakiewicza, który rzutem na taśmę chce wyciągnać jeszcze trochę szmalu.

 

 Michnik to już wg. mnie trup medialny, który tylko dzięki pieniądzom dobroczyńcy ludzkości, Sorosa, jeszcze utrzymuje się na powierzchni. Teraz widać kolej na jego alter ego czyli "partyzanta" Sakiewicza. Ja z pewnością nie będę po nim płakał.

 

 Dla zainteresowanych:

niezalezna.pl/89432-wiadomosci-tez-ocenzurowaly-informacje-o-wynikach-sekcji-zwlok-sp-prezydenta http://niezalezna.pl/89471-jak-tomasz-sakiewicz-szkodzil-sprawie-smolenskiej-cytaty-2010-2016 http://niezalezna.pl/89525-awans-zony-karnowskiego-w-tvp

 http://wpolityce.pl/media/316346-poszedl-prikaz-grzejemy-jak-powstal-ostatni-news-gpc-o-1004-w-odpowiedzi-na-egzaltacje

  http://wpolityce.pl/media/304007-brzydka-gra-tomasza-sakiewicza-warto-stanac-przed-lustrem-i-odpowiedziec-sobie-na-zasadnicze-pytania

 http://wpolityce.pl/smolensk/316353-dziennikarstwo-sledcze-to-trudna-sztuka-bo-newsa-trzeba-wysledzic-a-nie-wymyslic-lapie-pan-roznice-panie-sakiewicz

 

KOMENTARZE

 • Sakiewicz to ten ,co założył sobie już u nas "Nowe państwo". Chazarstwo ma marzenia coraz lepsze..
  Krzykaczy z banderowskimi korzeniami jest w Polsce wielu, Sakiewicz nie jest tu wyjątkiem. Une "odkrywają" tylko prawdę dla nich wygodną, jak w tej książce, o swoich milczą. A co do Smoleńska to mieszają jak ich przeciwnicy. Cenzura tam jeszcze gorsza niż na GW Szechtera. Kupowałem gapola, wchodziłem na niezalezna.pl, lecz cenzura i łgarstwa mnie już z tego wyleczyły, jak moją rodzinę i krąg znajomych. Nie dziwię się że mają ponad 35% zwrotów, u mnie w kioskach gapol leży, nikt nie kupuje. A Sakiewicz ? to wnuk rabina z małopolskiego, Ziemkiewicz to także ukryty parch/to określenie żydowskie o tych co żydami po ojcu, ojciec jego przysposobiony po wojnie przez polską rodzinę Ziemkiewiczów, niech une same przyznają się do swych rodowych tetełe, ja nie będę wymyślał.
 • Sakiewicz wnuku rebe z Małopolski.
  A w czym przeszkadzał ci abp. Wielgus? Nazywając każdego ruskim agentem robisz sobie wygodę, ale nie zyskasz tym naszych głosów. I nazwa "Republika'. Nam, katolikom to słowo źle się kojarzy, idee stojące za republikanizmem to Rewolucja Francuska. Obrzydzanie Polski katolickiej przez utożsamianie jej z targowicą i RN też nie wyjdzie ci na dobre.
 • @kula Lis 66 15:49:09
  Jak zwykle masz rację Kulo Lisie i za to Cię lubię i szanuję :)

  Parchy to najgorsza kategoria żydów. Nie mają takiej pozycji jak halachiczni to też bardziej się muszą starać.
  Ja tam nie lubię zaglądać innym w rozporek (brzydliwy jestem:) ale pejsy zawsze spod beretki w końcu wyjdą. Taka już ich natura.

  Pozdr.
 • Redaktor Sakiewicz i słowiańskie orgie
  http://coryllus.salon24.pl/496761,redaktor-sakiewicz-i-slowianskie-orgie
 • @@@!
  Dlatego przestałem ich GP, GPC i niezalezna...czytać. Czasami tylko zajrzę i przelecę wzrokiem po tytułach. Wg mojej opinii oni są tak niezależni jak Korea Płn. demokratyczna.
 • @kula Lis 66 15:51:01
  //A w czym przeszkadzał ci abp. Wielgus?//

  To była największa wpadka Tomusia. Teraz jak się dołoży wszystkie kolejne wpadki to blado go widzę. Do szeolu!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:16:51
  Tak to jest, jak zaczyna parzyć banderowski order.
 • @lorenco 17:02:59
  //Tak to jest, jak zaczyna parzyć banderowski order.//

  A było brać? Ciekawe tylko za jakie "zasługi" dostał?

  Pewnie niebawem ruszę ten temat, będzie jazda :)))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:32:58
  Przecież od tego pismaka już dawno zalatuje banderowskim szpionem.
  Jazda to by była, jak ktoś by się odważył założyć stronę:
  "Banderowska V kolumna w Polsce"
  Pozdr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:32:58
  Abp Wielgus. No i śp. Lepper, który pokładał zaufanie w Sakiewiczu i zapłacił za to głową. Sprawa była nagłośniona przez Sakiewicza /kwity Leppera/ w atmosferze sensacji i nagle ucięło, jak nożem. A Lepper zawisł. To tak do wieńca chwały redaktora...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:32:58
  Jest podstawowa sprawa: co to za jaja z tymi specjalistami patomorfologami? Coś takiego - o tych kołach samolotu - stwierdzić po badaniu zwłok? Co z nogą, obleczoną w nogawkę z lampasem /generalskim?/, o czym - jak pamiętamy - mówił Jarosław Kaczyński? Pani Kaczyńska, wedle relacji kogoś z rodziny, wyglądała w tej Moskwie, "jakby spała". Druga jakaś relacja była brutalniejsza, co do wyglądu zwłok. Etc., etc.. Warto obserwować podawane wyniki ekshumacji. To jest aktualne clou. Sakiewicz to - wobec tego problemu - tylko brzydko pachnący margines.
 • @wolidar 18:35:05
  //Jazda to by była, jak ktoś by się odważył założyć stronę:
  "Banderowska V kolumna w Polsce"//

  A po co kopiować pomysły żydka Reya?

  Cały NEon to właśnie protest przeciw banderyzmowi.
 • @KOSSOBOR 18:54:24
  //Sprawa była nagłośniona przez Sakiewicza /kwity Leppera/ w atmosferze sensacji i nagle ucięło, jak nożem.//

  No to trzeba odgrzebać. Stać mnie na to. Trzeba grillować sq...na póki ciepły.

  // Warto obserwować podawane wyniki ekshumacji. To jest aktualne clou. //

  Zawsze byłem zdania, że tylko ekshumacja może nas przybliżyć do prawdy. Tylko, że PiS boi się tej prawdy bo padną wszystkie "teorie" Antka Trotylewicza. I to jest BUL...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:38:37
  niestety wszystkie linki dla zainteresowanych padły
  .Czyli wycofali się , prewnecja ,cenzura swoich wpisów
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:38:37
  Wiem, wiem...
 • @lucas003 20:33:20
  Sam sprawdzałem.
  To szaleje system NEonu. (widocznie mamy już tak wielu użytkowników, ze materia się męczy:)
  Starczy skopiować adres http i wkleić w pasek adresowy i działa.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:33:01
  Nie chodziło mi o kopiowanie.
  To trzeba założyć zakładkę: "Grill"
 • @wolidar 21:21:13
  Zaraz zakładkę... Zakładki dotyczą ważnych spraw a nie takich... no :)
  Pogrillujemy go z przyjemnością i z dziką rozkoszą bo lustrzane odbicie Szechtera nie jest nam potrzebne.
  Dość chazarów w mediach.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:27:08
  Po raz kolejny, ktoś powiedział coś czego nie zdążyłem napisać :-))
  Kiedyś myślałem że nie może być większego zakłamanego i obleśnego szmatławca niż organ koszerny, do czasu kiedy wybory wygrał PiS. Gaz Pol i zależna.pl w obecnej chwili tak podniosły poprzeczkę, że szechterówa nawet nie sięgnie pejsami. Skrzyżowanie Trybuny Ludu z Pudelkiem /z przewagą pudelka/. Jeśli w obecnej chwili dziennikarstwo polega li tylko na wycieczkach osobistych i obrzucaniu się błotem, to nie ma wyjścia-merytoryczną dyskusją z nimi nie wygramy. Trzeba grillować.
 • @KOSSOBOR 18:54:24
  Mam na dysku zdjęcie w otwartej trumnie chyba zaraz po Lecha Kaczyńskiego, jest bez dwu nóg i prawej ręki. Wkleić mi tu go nie wypada.
 • @wolidar 22:06:36
  //Skrzyżowanie Trybuny Ludu z Pudelkiem /z przewagą pudelka/.//

  Bezcenne :)
  Proszę o prawo do rozpowszechniania.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Pejsate wszy i rozbiór Polski!http://www.echodnia.eu/radomskie/wiadomosci/radom/a/lotnisko-w-radomiu-firma-ihls-z-izraela-chce-kupic-akcje-spolki-port-lotniczy-radom-trwaja-rozmowy,10504838/http://www.fronda.pl/a/paszporty-gratis-zydzi-masowo-dostaja-polskie-obywatelstwo,35620.html Broszka to przyklepała co Tusk zaczął i obiecał. Będziemy płacić renty 50 tysiącom obywateli Izraela za zbrodnie Niemców i Sowietów! Całość tu: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19166&Itemid=100
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:13:10
  Proszę bardzo i pozdrawiam :-))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej