Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
431 postów 17506 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - Oprócz mojego mistrza, Mahatmy Ghandiego, Mistrza od zawsze, szanuję i modlę się za Józefa Jerzego Kukuczkę. Pierwszy to Mistrz walki bez przemocy a drugi to największy wyczynowiec jakiego Polska wydała.

Putin - szef służb specjalnych USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeśli prawdą jest to co sugeruje Killaria C. to oznacza, że USA to praktycznie republika bananowa a wszechmocny Putin rządzi światem.

Wertując różne źródła na temat kampanii wyborczej w USA odkryłem pewną, sensacyjną rzecz. Otóż Władimir Władimirowicz, w stopniu podpułkownika KGB, pełni oprócz zaszczytnej funkcji prezydenta Federacji Rosyjskiej także funkcję naczelnego Szefa amerykańskich służb specjalnych. A jeśli amerykańskich to pewnie także innych służb państw tzw. "wolnego świata" (nie mylić z Wolnym Światem).


 Skąd taki zaskakujacy wniosek? Otóż wskazują na to niezbicie oświadczenia i histeryczne podrygi Killery Clinton, kandydatki Demokratów w wyścigu o stolec prezydenta USA. Killery Clinton to także żona byłego prezydenta, Billa Clintona, który wsławił się głównie bezoddychowym paleniem marychy i nieprzeciętną wstrzemięźliwością seksualną, zwłaszcza w stosunku do najbliższych współpracowniczek.

Gdy tylko, dzięki Wikileaks, ujrzały światło dzienne pierwsze obciążające Killarię C. oraz obnażające jej zbrodniczy charakter oraz indolencję polityczną e-maile stało się jasne, że za wszystkim kryje się brudne łapsko Putina. Tak zresztą, jako pierwsza, oznajmiła sama Kilaria C. Jednak upowszechnienie tych tysięcy listów to zbyt mało, żeby jednoznacznie można obciążyć odpowiedzialnością Putina. Sprawy nabrały jednak dużego tempa i dalej są rozwojowe.

 

 Początkowo FBI podchodziło do całej sprawy jak pies do jeża bo prawdopodobnie siły lobbujące za Killary C. były zbyt potężne, żeby się narażać. Jednak w miarę wycieku następnych porcji kompromitującego materiału kierownictwo FBI zostało postawione pod ścianą i w celu ratowania swojej własnej skóry musiało przedsięwziąć konkretne kroki.

 Szef Biura, James Comey, poinformował Kongres, że wznowiono porzucone śledztwo w sprawie, mówiąc oględnie "nieprawidłowości" dotyczących korespondencji Killari C. James Comey, ex vice prokurator generalny USA i ex vice prezes koncernu Lockheed Martin zamiast odetchnąć z ulgą, że spełnił swój dobrze pojęty obowiązek służbowy (przy okazji ratując własne cztery litery) usłyszał, ni mniej ni więc, że jest ... "ruskim szpionem". A przecież wiadomo, komu podlegają wszystkie ruskie szpiony - samemu Władymirowi Władymirowiczowi!

 

 Urażona do głębi Killaria C. zażądała w odpowiedzi na zarzuty ujawnienia dowodów, które wg. niej są w posiadaniu FBI, że jej kontrkandydat - D. Trump jest rosyjską wtyczką Putina. Jednoznacznie dała do zrozumienia elektoratowi, że FBI ma takie dowody ale nie chce ich ujawnić. A to może świadczyć tylko o jednym - całe FBI i pozostałe służby specjalne USA to agenci Putina!

 Jeśli prawdą jest to co sugeruje Killaria C. to oznacza, że USA to praktycznie republika bananowa a wszechmocny Putin rządzi światem. (Brrr.... Co teraz zrobi nasz minister wojny Antoni i jego kolega z rządu Waszczykowski?...). Może Rosja nie jest jednak tak słaba i zdegenerowana jak to próbują jednego dnia przedstawiać media? Bo następnego dnia dowiadujemy się jakie to nowe, zbójeckie rodzaje broni Putin wprowadza na uzbrojenie swojej armii i jak to zagraża "wolnemu światu". Takie rozdwojenie jaźni.

 Problem jest jednak dużo poważniejszy. Takie publiczne konstatacje mogą zniszczyć w Amerykanach wpajane im przez lata przekonanie o "wyjątkowości" Ameryki, jej moralnej sile i prawu do bycia globalnym strażnikiem "pokoju i demokracji". Może to doprowadzić do poważnego kryzysu tożsamości i w konsekwencji do zamieszek i rozruchów. Pamiętać należy przy tym, że Amerykanie to społeczeństwo uzbrojone po zęby i nawet przygotowane już ok. 3 mln. miejsc noclegowych w ośrodkach odosobnienia może nie wystarczyć do spacyfikowania niepokojów.

 

 Jest jeszcze jedna możliwość - sztab wyborczy Killarii C. uważa Amerykanów za bandę idiotów, która uwierzy we wszystko co im się podsunie czyli jak mawia prezes naszej tv publicznej - "naród głupi to kupi". Wybory za kilka dni i będziemy mogli przyglądać się niezłemu przedstawieniu. Mogłoby to być nawet śmieszne gdyby od tego nie zależały w dużym stopniu losy świata w nadchodzących latach... Czy nasi domorośli "geniusze" od obronności i spraw zagranicznych wyciągną jakieś wnioski to już inna sprawa.

KOMENTARZE

 • @Nibiru 16:11:42
  cyt://To Sanhedryn decyduje o doborze kadr w służbach i rządach zarówno USA jak również Rosji//

  zasłyszane ale urocze..."Liczy się ogon - co to psem wywija - tołażysze - i nic ponad to.
  Wniosek?
  Izrael tylko wtedy będzie wielki - kiedy więksi od niego staną się mniejszymi - tołażysze."
 • @Nibiru 16:11:42
  Może i Putin dąży do wojny, jednak ów Sanhedryn musi poczekać do II połowy 2018 roku, kiedy to zakończy się Mundial w Rosji.
 • Co jest prawdziwe, to to:
  "sztab wyborczy Killarii C. uważa Amerykanów za bandę idiotów, która uwierzy we wszystko co im się podsunie czyli jak mawia prezes naszej tv publicznej - "naród głupi to kupi"."

  http://citydog.by/content/_posts/57a890dcbfd8c.jpg

  http://www.eg.ru/upimg/photo/184345.jpg

  http://img2.ntv.ru/home/news/20151014/AD-KLINT6.jpg
 • @Nibiru 17:43:00
  A czy Putina obchodzi co znaczy jego nazwisko po angielsku? Siedzi na Kremlu i nie ma nic do roboty tylko zmieniać nazwisko? Śmieszne.
  Po rosyjsku put` znaczy droga.
 • @Nibiru 18:02:32
  Podkarpacie to południowo-wschodnia część Polski, zatem można uznać, że ze wschodu.
  Natomiast jeśli chodzi o MŚ w piłce nożnej, wolę - jak i na pewno większość ludzi na świecie - oglądać mecze niż działania wojenne.
  To jest ta normalna populacja świata.
  Z budżetu Rosja na same stadiony wydała 3, 800 tys. mld. dolarów i na pewno nie wyrzuci tych pieniędzy w błoto, żebyś mógł oglądać wojnę w tv.
  Mam nadzieję, że Polska zakwalifikuje się na mistrzostwa.
 • "Co teraz zrobi....."
  Antoni zrobi laskę Waszczu z połykiem.. lub Waszczu Antoniemu anusa zdemoluje..
 • @Nibiru 18:02:32
  Czy Car Putin I brzmi dostojnie ?
  Taki "żarcik"....
 • @lorenco 17:04:09 Czyżby cleaning day in the USA ?
  Chazary nawet wymyśliły słowo „ antysemityzm”
  Co by Semitom się przypodobać… a może, żeby na Semitów zwalić swoje niegodziwości.
  Ciekawe co na to Semici? Czyżby jak zwykle , sprzątanie świata ?

  Dramat że od rykoszetów giną niewinni ludzie z rasy ludzkiej.

  pozdr.
 • @Olka P. 19:44:49
  "Antoni zrobi laskę Waszczu z połykiem.. lub Waszczu Antoniemu anusa zdemoluje.."

  Olka, ale Ty jesteś nieprzyzwoita... Oj!

  Trzym się!
 • @lorenco 16:49:09
  "Sanhedryn musi poczekać do II połowy 2018 roku, kiedy to zakończy się Mundial w Rosji."

  Potem będą czekać aż w Bajkale pojawi się Złota Rybka. Taka prawdziwa, spełniająca życzenia i mówiąca ludzkim głosem... nawet po ruskich testach ;-)

  Pozdro!
 • @Nibiru 16:11:42
  Pewnie jest tak jak Szanowny Pan mówi :)

  Ale to nie zmienia faktu kto jest szefem :))))
 • @Nibiru 17:43:00
  //Poo Teen;//

  On sobie nazwiska nie wybierał ani nie zmieniał jak to maja w zwyczaju niektórzy "straszni bracia".

  Przetłumacz jeszcze znaczenie "PiS" (z angielskiego oczywiście :)
  Kto był taki mądry, żeby tak dźwięcznie nazwać partię? Choć trudno odmówić trafności wyboru :)
 • @Olka P. 19:44:49
  //Antoni zrobi laskę Waszczu z połykiem.. lub Waszczu Antoniemu anusa zdemoluje.//

  E tam... Misio Miśkiewicz mógłby poczuć się odsunięty...
 • I co na to PiSsss?
  Wychodzi na to, że PiS sprowadził do Polski ruskie wojska poprzebierane za hamerykańców!
 • @Robik 01:11:25
  Po co ruskie wojska miałyby się przebierać jak są niewidzialne?

  http://f.mypage.ru/e2d4be901094df851f2f7a30791b971c_af01edd0f75c6a1f5e2c903579cee9e1.jpg
 • @@@!
  Cały obóz polityczny Hilarzycy wyrósł na pniu judeo -satanizmu (kabała nauka matka masonerii), czego efekty powyżej. Republikanie są zresztą nie lepsi. Bush to tez judeo -satanista z Bones and Sculls. Pozostaje mieć płonną nadzieję, że Trump jest mniej zależny. Na co może wskazywać brak poparcia z własnej partii. Mam także nadzieję, że podobne newsy jak ten będą się pojawiać na niezależnej częściej i wreszcie zrozumiecie, że USA to nie jest rycerz na białym koniu, a zbrodniarze w białych rękawiczkach, których elity od lat realizują NWO. Gdzie bazą duchową jest nauczanie takich satanistów jak Crowley, Pike, Blavatsky, Besant, Bailey. Elity USA oddają hołd lucyferowi. Do większości Polaków nie dociera, czym jest wojna duchowa; do każdego to dociera dopiero, kiedy postanawia się ze szponów Diabła wyrwać- czyli po prostu kiedy człowiek postanawia wypełniać wolę Boga, poddać się działaniu Ducha Bożego...Wtedy Szatan zaczyna swój prawdziwy bój... Ci, co się Diabłu świadomie oddali, często opływają w luksusy, wiedzie im się dobrze, ale za parawanem tego przepychu jest niesamowite zepsucie moralne, zwyrodnialstwo, rozpusta, której większość przeciętnych ludzi nie jest sobie w stanie nawet wyobrazić. Tutaj mała dawka tego, co może wyjść na jaw (materiał bez niedozwolonych treści: ponieważ niezależna.pl cenzuruje nawet wyrywki z linków, wrzućcie w wyszukiwarkę: 2016/11/02/breaking-bombshell-nypd-blows-whistle-on-new-hillary-emails-money-laundering-pay-to-play-perjury-sex-crimes-with-children-child-exploitation/ ) Gdyby nie to, że Clintonowa posługuje się kłamstwem i nie może sobie w pruderyjnej Ameryce pozwolić na wyznanie otwartej wojny przeciwko Bogu, na razie powstrzymuje się od komentarzy (chociaż o obalaniu chrześcijańskich wartości nieraz już chlapnęła) w tym zakresie, ale jeśli wygra, to nie będzie miała już żadnych oporów, bo te wybory są chyba jednymi z najważniejszych w historii.
 • @@@!
  http://truepundit.com/breaking-bombshell-nypd-blows-whistle-on-new-hillary-emails-money-laundering-sex-crimes-with-children-child-exploitation-pay-to-play-perjury/ http://www.barenakedislam.com/2016/11/02/breaking-bombshell-nypd-blows-whistle-on-new-hillary-emails-money-laundering-pay-to-play-perjury-sex-crimes-with-children-child-exploitation/ https://bluedragonjournal.com/2016/11/02/breaking-bombshell-nypd-blows-whistle-on-new-hillary-emails-money-laundering-sex-crimes-with-children-child-exploitation-pay-to-play-perjury-new-sun-unity/ http://www.zerohedge.com/news/2016-11-02/hillary-clintons-complete-deutsche-bank-speech-transcript http://www.zerohedge.com/news/2016-11-02/mutiny-underway-secret-recordings-fueled-fbi-investigation-clinton-foundation-despit http://www.dailykos.com/story/2016/11/2/1590342/--True-Pundit-and-Drone-this-Guy-A-brief-update-from-the-conspiracy-theory-machine-factory https://www.mail-archive.com/politicalforum@googlegroups.com/msg139310.html http://www.therebel.media/nyt_condemns_talk_show_host_montel_williams_for_not_moving_out_of_trump_building
 • Elections 2016
  http://elections.dailykos.com/app/elections/2016
 • @@@!
  To żydolewackie truchło znów w ostatnich tygodniach miało następne demoniczne napady https://www.youtube.com/watch?v=4_e78oclxXM Jej przydupasy usiłują wmówić światu, że to "wynik zmęczenia kampanią" i takie tam. Babsko ewidentnie ma w sobie demona, te jej straszne uśmiechy i przewracanie oczami. W trakcie mowy nagle wtrąca głupawe uwagi nie na temat, pomija zadane sobie pytania, wszystko co chwilę okrasza ohydnym sztucznym uśmiechem, jakby miała przymus i napadami spojrzenia w sufit, jakby coś tam latało. Amerykanie muszą być zdrowo ogłupionym społeczeństwem, skoro prawie połowa tego nie widzi i zamierza głosować na tego stwora. Obama robi co może aby żydolewaczka wygrała.
 • Mapa z "The Washington Post", 4 listopada 2016, godzina 11
  Portal podaje, że mapa "sprzyja" D. Trumpowi :
  https://www.washingtonpost.com/news/the-fix/wp/2016/11/04/
  dont-look-now-the-electoral-map-is-definitely-moving-in-
  donald-trumps-direction/?hpid=hp_hp-top-table-main_fix-
  trumpmap-250pm%3Ahomepage%2Fstory
  legenda:
  kolor czerwony - solidny stan republikański
  kolor różowy - sprzyjający republikanom
  kolor żółty - pole bitwy
  kolor jasnoniebieski - sprzyjający demokratom
  kolor ciemnoniebieski - solidny stan demokratyczny
  Przy całym szacunku do mądrości Polaków. Zrozumiałbym, gdyby Clintonowa i Trump byli kandydatami na Prezydenta Polski i wygrałaby je lewaczka, bo zakłamanym mediom udałoby się wmówić, że Trump jest przyjacielem Putina. Ale nie uwierzę, jeżeli wolny naród amerykański da się nabrać, zmanipulować i wybierze dla siebie oraz dla świata tę opętaną szaleństwem lub nie tylko szaleństwem żydówkę. Dowodów na jej nieobliczalność i antypolonizm uzyskaliśmy aż w nadmiarze. Ponadto, zwycięstwo Clintonowej to sto procent III wojna światowa i Polska jako miejsce atomowego pojedynku mocarstw. Poniżej link i zdjęcia tej baby, która organizuje te rytuały - z rogami (patrz baphomet), symbolika masonerii (zakryte oko), z tzw lady gagą itp.
  http://vigilantcitizen.com/featured/chairman-clintons-campaign-john-podesta-attended-occult-spirit-cooking-dinner-hosted-marina-abramovic/ to wyjaśnia skąd taki wściekły atak na Trumpa chrześcijanina ze strony demokratki żydolewaczki Clinton. Z drugiej strony to nie pierwszy przejaw satanistycznych i masońskich zapędów amerykańskich polityków tak w obozie demokratów jak i republikanów.
 • @lorenco 17:04:09
  Clintonowie, czyli żona i jej mąż, działali i działają wyłącznie z punktu widzenia kasy. Założyli fundację gdzie dla uniknięcia podejrzeń o łapownictwo różne firmy, chcące załatwić swoje sprawy wpłacały pieniądze. Dodajmy duże pieniądze. Należy tutaj wspomnieć, że 1/5 Amerykańskich zasobów surowców do produkcji broni jądrowej za czasów Clinton została sprzedana Rosji pod wodzą Putina. Jest taki film wyświetlany w telewizji o Clintonach - chcecie silnych wrażeń to go obejrzyjcie. On jest seksualnym zbrodniarzem, a ona zamiatała jego zbrodnicze czyny. Wg Alec'a Jones'a ok 60 osób straciło życie domagając się sprawiedliwości. Chodziło im o ukaranie gwałciciela, a nie zadość uczynienie i wtedy znikali. Przy okazji te maile świadczą o tym z kim mamy do czynienia i jakich współpracowników sobie dobiera. Europa jest już stracona, gdyby Ameryka zmieniła nazwę na CLINTONOWO. Poza tym une się skumali z germanami do takiego stopnia, że są gotowi uśmiercić cywilizację łacińską.
 • @lorenco 17:04:09
  Jej stetryczały mąż, alkoholik i być może ćpun, i były erotoman, niszczyciel spokoju w byłej Jugosławii, który bombami zabijał serbskie dzieci jest lobbystą nikczemników całego zacofanego świata-byle by płacili. Oto demokracja po amerykańsku. USA wywołały w Jugosławii wojnę według scenariusza opracowanego przez polskiego chazara Zbigniewa Brzezińskiego. Po raz pierwszy Amerykanie sprawdzili go w Afganistanie. Agent CIA, Soros, w zachodnich mediach chwali się, że przez jego Instytut (przykrywka CIA) przekazywano pieniądze jugosłowiańskiej opozycji. Radzę przeczytać sobie w Wikipedii, co pisze pod hasłem mudżahedini. Przeczytaj ten artykuł:
  https://tajemnice.robertbrzoza.pl
 • @@@!
  Wątki w problemie żydolewaczki Hillary Rodham Blythe Clinton ze swoją korespondencją elektroniczną są druzgoczące dla jej kariery politycznej, przede wszystkim Amerykanów intryguje sam fakt, dlaczego tak ważna urzędniczka państwowa zdecydowała się na zakup własnego serwera i jego instalację, zamiast korzystać z usług wyspecjalizowanych służb rządowych, które są do prowadzenia tego typu serwisów i gwarantowania ich bezpieczeństwa powołane? Odpowiedź oczywiście dorozumiana jest tylko jedna, Clinton prawdopodobnie nie chciała, żeby część jej prywatnej korespondencji mogła być czytana przez osoby niepowołane tj. przedstawicieli odpowiednich służb. To rodzi kolejne pytanie, dlaczego Clinton miała obawy przed inwigilacją, ze strony jej własnych i podlegających Prezydentowi, w którego administracji służy, służb specjalnych.
  Informacji takich dostarcza WikiLeaks. Wedle dostępnych tam informacji, rodzina Clintonów miała bardzo się wzbogacić, przy okazji prowadzonej przez siebie działalności charytatywnej. Nie jest to nielegalne, jednakże w Ameryce niesłychanie ważna jest moralność, oczywiście bardziej na pokaz, jednakże to niezwykle się liczy.
  Całość pogrąża żydolewaczkę Clinton jako osobę, którą kontrkandydat Trump oskarża o brak uczciwości delikatnie rzecz ujmując a obecni na jego wiecach Amerykanie, skandują hasła mówiące wprost, że ta żydolewaczka Clinton (i jej zaplecze) powinni iść do więzienia. W tych niuansach kluczową jest rola FBI, która przed wyborami nie odważyła się postawić Clinton w stan oskarżenia. Dzisiaj jednak, kiedy Prezydent Obama kończy karierę, szef tej instytucji James Comey republikanin, zrobił to co do niego i jego obowiązków należało, czego wielu spodziewało się od dawna.
 • @@@!
  Kulisy reakcji sztabu Clinton na krok szefa FBI. "Złość i niepokój". James Comey ogłosił nieprecyzyjną informację na kilka dni przed finałem kampanii. Oświadczenie dyrektora FBI totalnie zaskoczyło sztab wyborczy Hillary Clinton powiedziała Heidi Przybyla. Amerykańska dziennikarka, opisując reakcję otoczenia Clinton, stwierdziła, że zapanowało wtedy uczucie "złości" i "niepokoju". Przybyla oceniła jednak, że to wydarzenie zmobilizuje nie tylko Republikanów, ale także Demokratów. Szef FBI wywołał kontrowersje w USA, prezentując informację nt. e-maili Hillary Clinton
  "Niepokój, złość, zaskoczenie" - tak dziennikarka Heidi Przybyla opisuje reakcję sztabu Demokratki
  Sprawa e-maili może zmobilizować dodatkowych wyborców, zwłaszcza w "swing states" Kontrowersyjny krok szefa FBI. "Zapanowała złość i niepokój"

  Dyrektor FBI James Comey poinformował o sprawie e-maili Clinton w ubiegły piątek. - Jego oświadczenie totalnie zaskoczyło sztab wyborczy Hillary Clinton. Gdy to się stało, pracownicy sztabu, a także dziennikarze, byli na pokładzie samolotu. Powiedziałabym, że pojawiło się wtedy uczucie złości niepokoju – skomentowała dla Onetu Heidi Przybyla, starszy reporter dziennika "USA Today". Dziennikarka relacjonuje kampanię wyborczą Demokratki, która podróżuje po kraju samolotem zwanym "Hill Force One".

  - Dyrektor Comey ogłosił nieprecyzyjną informację na kilka dni przed finałem kampanii, choć FBI powinno trzymać się zwyczaju niewpływania na wybory. Oznacza to, że tego typu kroki nie powinny być podejmowane na 60 dni przed dniem wyborów – powiedziała amerykańska dziennikarka. – Sztab Clinton zareagował twierdząc, że dyrektor FBI wygłosił oświadczenie, które nie mówi zupełnie nic, że sprawdzane są e-maile, które niekoniecznie muszą być ważne – dodała.

  Taktyka Clinton na ostatnie dni kampanii. "Walka się zaostrzyła"

  - Później pojawił się niepokój – według otoczenia Clinton, sam fakt istnienia e-maili pozwolił Trumpowi upolitycznić tę sprawę. Hillary Clinton zapewniła jednak, że w mailach nie ma niczego ważnego, wezwała także FBI, by przyjrzało się tym wiadomościom – przypomniała Przybyla. – Ale Demokraci dostrzegli, że w „swing states” zaostrzył się wyborczy bój; ci Republikanie, którzy wcześniej odnosili się do Trumpa z nieufnością, zdecydowali się go wesprzeć – nawet jeśli niekoniecznie stało się to za sprawą e-maili – zauważyła. Dziennikarka "USA Today" opisała także kroki, jakie otoczenie byłej sekretarz stanu zdecydowało się podjąć po oświadczeniu dyrektora FBI. Główny akcent został położony na treść przemówień Trumpa; chodzi przede wszystkim o pomysły dotyczące wprowadzenia testów dla muzułmanów, komentarze o rozprzestrzenianiu broni nuklearnej oraz wypowiedzi na temat kobiet i mniejszości etnicznych. Clinton zaczęła ostrzegać, że jeśli kandydat GOP wygra wybory, to zagrożona będzie demokracja. "Takiego przypadku w historii USA nigdy wcześniej nie było"
  - Największy nacisk położono na słowa Donalda Trumpa, które padły podczas ostatniej debaty w Las Vegas, gdy kandydat Republikanów powiedział, że mógłby nie zaakceptować wyniku wyborów prezydenckich. Hillary Clinton, ze swojej strony, zwróciła uwagę, że takiego przypadku w historii Stanów Zjednoczonych nigdy wcześniej nie było – zaznaczyła Heidi Przybyla w komentarzu dla Onetu.

  - Clinton chce stworzyć ostry kontrast, dlatego też podczas wieców wyborczych w całym kraju apeluje do Amerykanów, by ci wyobrazili sobie czym w praktyce byłaby dla nich prezydentura Trumpa. W USA jest więcej Demokratów, niż Republikanów – Clinton wygra, jeśli tylko ci pierwsi wezmą udział w wyborach; ale jeśli wyborcy Partii Demokratycznej 8 listopada nie stawią się w lokalach wyborczych, pojawi się problem – powiedziała amerykańska dziennikarka.
  Trwa wyborcza mobilizacja. "Może pojawić się problem"
  Czy e-maile Clinton staną się główną wyborczą bronią Donalda Trumpa w ostatnich dniach kampanii?. Przybyla przyznała, że dzięki tej sprawie miliarder "nabrał nieco wiatru w żagle". – Trump wykorzysta ją tak mocno, jak tylko się da, ale nie sądzę, by mógł zmienić zdanie wielkiej liczby wyborców; dla Demokratów ta sprawa jest „polowaniem na czarownice”, a dla Republikanów – kolejnym argumentem wzmacniającym ich poglądy – uściśliła. Heidi Przybyla zaznaczyła jednak, że jeśli sprawa e-maili zmobilizuje dużą liczbę Republikanów do udziału w wyborach, to wyborcze szanse Clinton ucierpią. - Wczoraj na pokładzie samolotu "Hill Force One" dyrektor sztabu Clinton ds. komunikacji powiedziała jednak, że ta sprawa motywuje także Demokratów; według nich, była sekretarz stanu została niesprawiedliwie potraktowana przez FBI na samym finiszu kampanii – stwierdziła dziennikarka. Ps..Coś tam mówią Republikanie, że jeśli Hillary wygra, to ją z wielkim szumem wysadzą z siodła ...bo całe Stany się sypią ....mosty, drogi, zapory nieremontowane przez dziesiątki lat, miasta widma .....a forsy nie ma ....Dziś podali jakie to niskie bezrobocie maja 5 % - a to znaczy, że ilość poszukujących pracy, na zasiłku dla bezrobotnych jest taka właśnie ....a co z tymi, którzy nie znaleźli pracy, a zasiłek skończył się ? Ci wylatują ze statystyk .....Dla prawdziwych danych statystycznych trzeba pójść na www.ShadowStats.com wynika z niego, że oficjalnie bezrobocie wynosi 5 %, a w rzeczywistości, wg shadowstates w październiku wynosiło 22,9 %. To jest dopiero oszukiwanie społeczeństwa. USA to zdychająca gospodarka, bo jej wąska "elita" karmi się resztkami tego kraju... tam nie ma jakiegoś planu na przyszłość, nie ma strategii (jak w Polsce przez 26 lat)... tam rządzi jedynie moda, wolny rynek, .. rząd ma być kukiełką prywatnych interesów. Oj Trump, masz sporo do zrobienia :)))))) Nie wierzę żeby Amerykanie do tego stopnia postradali zmysły i wybrali na prezydenta tą starą zmarszczoną neurotyczkę zmęczoną życiem i ledwo chodzącą Hillary której kochliwy zniewieściały Bill przyprawił rogi większe niż Himalaje z Moniką specjalistką stażystką od cygar wkładanych. Ta stara raszpla Hillary nie wiedziała co się dzieje w jej małżeństwie to jak mogłaby rządzić takim mocarstwem. Głosy czarnych i Meksykanów którzy nie lubią Trumpa za to, że chce im ograniczyć zasiłki i zagonić do roboty to za mało żeby wygrać wybory, jest to zaledwie 15% społeczeństwa. Gdyby jednak ten Naród do tego stopnia zwariował i wybrał tą starą zmęczoną życiem raszple to miałbym wtedy pełne prawo nazwać Biały Dom największym burdelem na świecie....Trzymam kciuki za Trumpa, ma facet ikrę i łeb do interesów a to USA jest teraz naprawdę potrzebne a nie III wojna światowa z Rosją na terenie Europy..Tak dzisiaj wyglądają przedmieścia jednego z najbogatszych w XX wieku miast USA zagłębia motoryzacyjnego tego kraju...Co więcej tak wygląda większość przedmieść we wszystkich większych i mniejszych miastach USA i wcale nie jest to przesada..
  https://www.youtube.com
 • tow. Putin i Clinton
  Jakoś nikt nie zwrócił uwagi na to, że Putin i Clintonowie to koledzy z tej samej ławki kremlowskiej, dokąd dojeżdżali Pociągiem Przyjaźni podczas wakacji za czasów Leonida Breżniewa.
  Po czym, Putin (tak samo jak Polacy) wybrał wolnorynkowy kapitalizm, a para głupich i aroganckich Amerykanów, czyli Clintonowie, zaczęła uprawiać komunizm w Jew.S.A. Zbili na tym miliardy!

  PS: Pieniądze z akcji „Climate Change” i „Global Warming” również można znaleźć na koncie .. Clinton Foundation.
 • @SZS 20:02:53
  Nie car Putin bo tytuły tworzy sie od imion lub przydomków tylko car Władymir I a po naszemu car Włodzimierz I. Imię Władymir oznacza władający światem... Jak dla mnie brzmi to dostojnie.
 • jeśli tak jest...
  no faktycznie ameryka działa gorzej jak rosja, bardziej przestępczo..... a więc może są zinfiltrowani.... jeśli kluczowe stanowiska wojskowe zostały przejęte przez ruskich, no to ameryka może przegrać wojnę bez jednego wystrzału, po prostu amerykańskie wojsko dostanie rozkaz opuszczenia baz zdania broni, bazy będą zabezpieczone przez rosjan, no i wszystko.... i po zabawie, potem tylko wprowadzić terror na tereny okupowane.... i pozamiatane.....
 • @Zdzich 17:30:47
  To nie jest najgorsza rzecz jaką piszą o Clintonach w ostatnich dniach. Ostatnio FBI mówi o wyspie pedofilskiej, na której molestowano i pewnie też zabijano dzieci, Clintonowie są w to zamieszani. Jaka jest stawka wyborów prezydenckich w USA - świetny felieton:
  http://www.polskacanada.com/jaka-jest-stawka-wyborow-prezydenckich-w-usa/
 • @lorenco 17:04:09
  Na konto Fundacji Clintonów wpłacały np.
  Arabia Saudyjska 25 mln dol.
  Kuwejt 10 mln
  Zjednoczone Emiraty 5 mln
  Brunei 5 mln
  Katar 5 mln
  Oman 5 mln
  Algieria 5 mln
  i tak bez końca, ale opłacały się także firmy zajmujące się ochroną zdrowia (tzn. ci którzy chcieli zarobić na Obamacare), banki amerykańskie prywatni z całego świata. Kupowali też zaproszenia na przyjęcia do Obamy. Nikt nie wie co za to załatwiali, ale po datach wpłat można ciekawych rzeczy się domyślić. Dokładnie tak jak z Rosjanami. To działa jak międzynarodowa cosa nostra. A dziś wyciekło, że wesele córeczki zostało opłacone z pieniędzy fundacji. Codziennie teraz wynajmuje celebrytów, którzy robią koncert a Clintonowa agituje, ciekawe kto płaci celebrytom?
 • @lorenco 17:04:09
  Tam to są spece - Putin, Erdogan to się mogą uczyć:
  https://www.youtube.com/watch?v=LkiCrce58Qo
 • @lorenco 17:04:09
  Ważne słowa Donalda Trumpa w tłumaczeniu:
  " Nie ma nic czego nie zrobią polityczne elity. nie ma takiego kłamstwa, przed którym się powstrzymają, by utrzymać swój prestiż i władzę waszym kosztem. To właśnie się dzieje. Elity w Waszyngtonie i korporacje medialne i finansowe, które je finansują istnieją tylko z jednego powodu- by chronić i bogacić siebie. Elity mają tryliony dolarów do stracenia w tych wyborach. Podam przykład: zaledwie jedna umowa handlowa, którą chcą przeforsować, wiąże się z trylionami dolarów kontrolowanymi przez wiele krajów, korporacji, lobbystów. Dla tych, którzy kontrolują dźwignie władzy w Waszyngtonie i dla globalnych specjalnych interesów współpracują z tymi ludźmi, którym nie chodzi o wasze dobro. Nasza kampania to prawdziwe egzystencjalne zagrożenie, jakiego wcześniej nie widzieli. To nie są jedynie kolejne odbywające się co cztery lata wybory. To rozstaj dróg w historii naszej cywilizacji, który określi czy my, naród, odzyskamy kontrolę nad naszym rządem. Dla nich to jest wojna i dla nich wszystko jest dozwolone. Uwierzcie mi, to jest walka o przetrwanie naszego narodu. Te wybory określą czy będziemy mieli wolny kraj czy tylko iluzję demokracji, ale będziemy kontrolowani przez grupkę globalnych, specjalnych interesów ustawiających nasz system. A on jest ustawiony. To jest rzeczywistość. Wy to wiecie, oni to wiedzą , ja to wiem i tak naprawdę cały świat to wie. Elity i media będą kontrolować nasz kraj przez dobrze znane środki. Każdy kto podważa ich kontrolę,jest uznawany za seksistę, rasistę, ksenofoba i osobę moralnie nieukształtowaną. Będą was pomawiać, starać się zniszczyć waszą karierę i rodzinę. Będą starali się zniszczyć wszystko, co ciebie dotyczy, w tym twoja reputację. Będą kłamać, kłamać i kłamać,a potem będą robić jeszcze gorsze rzeczy.Będą robić wszystko, co za potrzebne.Clintonowie to przestępcy. Pamiętajcie, to przestępcy. Na nasz a wielką cywilizację tu w Ameryce i w całym cywilizowanym świecie, przyszedł czas rozliczenia. Widzieliśmy to w Wielkiej Brytanii, która zagłosowała, by uwolnić się od globalnego rządu,globalnych umów handlowych i globalnych umów imigracyjnych, które zniszczyły ich suwerenność i zniszczyły wiele krajów. Ale gówna baza światowej siły politycznej jest tu w Ameryce. I nasze zepsute polityczne elity są największą siłą stojącą za wysiłkami na rzecz radykalnej globalizacji i pozbawienia praw ludzi pracujących. Ich środki finansowe są praktycznie nieograniczone.Nieograniczone są ich środki polityczne. Ich środki medialne są niezrównane. I co najważniejsze, głębia ich niemoralności jest absolutnie nieograniczona."

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej