Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
621 postów 25796 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - Wasza mowa niech będzie: "Tak - tak, nie - nie". A co nadto, z zepsucia jest. Mt 5,37 PiS PO jedno zło!

"Pejs-zbook" zbanował Narodowców?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ale skandal... Jak mi przykro... To niech wrócą do swojego matecznika czyli Nowego Ekranu (obecnie NEon24.pl).

Mało kto już pamięta, że sama organizacja pierwszego Marszu Niepodległości odbywała się w gościnnych progach redakcji Nowego Ekranu, za pieniądze portalu, sponsorowanego przez p.Ryszarda Oparę. Przywódcy Narodowców, obecny poseł Winnicki i były poseł Zawisza pobierali nawet stałą, miesięczną, kilkutysięczną gażę z kasy portalu. Musieli tylko coś skrobnąć dla publiki na swoim blogu. Jednak całe przygotowania logistyczne, szkolenia służb porządkowych etc. finansował Nowy Ekran.


 Jak Narodowcy obrośli w piórka to portal i jego szefa olali ciepłym moczem. Postać p. Ryszarda Opary jest, mówiąc oględnie, niezbyt lubiana i szanowana w blogosferze. W sieci krążą różne teksty jakoby był funkcjonariuszem WSI czy jakimś tam innym wrażym agentem. Prawdę zna oczywiście sam Pan Bóg i p. Ryszard.

 

 Przytoczę tylko wypowiedź jednego z byłych blogerów Nowego Ekranu (obecnie NEon24.pl) Janusza Kamińskiego, nick jazgdyni, blogera z milionowymi odsłonami w blogosferze.

 

 //Poświęciłem dwie noce na przewerowanie setek stron, głównie z Australii, ale również z reszty świata, by dogrzebać się czegoś w historii życia pana Opary. Obraz, który uzyskałem pokazuje szanowaniego, miedzynarodowego biznesmena, ciagle aktywnego na tym polu, który dorobił się fortuny na nowatorskiej medycynie (zwalczanie raka) i biotechnologii. Mimo dużych wysiłków, naprawdę u źródła w Australii, niewiele złego daje się znaleźć na p. Oparę. Krąży w necie jeden paszkwil, na który wszyscy się powołują, spłodzony w 2008 przyez nijakiego Kulińskiego. I to wszystko. Zauważmy, że jest to ciągle ten sam prymitywny tekst Kulińskiego, przerabiany, mielony i wałkowany. NIE MA w całym internecie żadnego innego negatywnego doniesienia na temat pana Opary. Tylko ta jedna prymitywna wrzuta. Chyba, że nie znalazłem przez dwie noce. Jeżeli ktoś z was coś ma, to proszę bardzo, podajcie i pokażcie.//

 Polecam całość: http://jazgdyni.neon24.pl/post/81676,nowoczesne-mity

 

 Tyle nasz były bloger, którego raczej ciężko posądzić o sympatie dla p.Opary. Każdy oczywiście może i powinien wyrobić sobie swoje własne zdanie. Wracając jednak do tematu.

 

 Czym jest ten cały "facebook", jakie funkcje i zadania wypełnia? To jeden z bardziej szatańskich pomysłów CIA i innych służb, których nazw zwykły śmiertelnik nie zna i nie pozna nigdy. Jakiś macher od socjotechniki i inżynierii społecznej doszedł do wniosku, że po co wydawać ciężkie miliardy na inwigilowanie obywateli skoro oni sami, odpowiednio zachęceni, przyniosą wszystkie informacje w zębach i za darmo? Ba! Dorzucą nawet zdjęcia. Zobaczcie jaka oszczędność? Starczy tylko odpowiednio posegregować dane (z pewnością istnieją sprytne algorytmy) zatrudnić trochę analityków i po sprawie.

 Nie znam zbyt dobrze funkcji tego "portalu" bo sam nie korzystam ale z tego co można przypadkowo znaleźć w sieci na temat facebooka, zwłaszcza jeśli chodzi o ostatnie afery z banami mam jak najgorsze zdanie na ten temat.

 

 W sieci znalazłem historię powstania tego "portalu" więc jedynie zacytuję fragment:

 

 //Jak powinni już wiedzieć wszyscy nasi czytelnicy, Facebook powstał z grzechu ;) Najpopularniejszy dziś portal społecznościowy, z którego korzysta nawet miliard osób jednocześnie, nie jest autorskim pomysłem Marka Zuckerberga. Nie jest on nawet inspirowany podobnymi tworami. The Facebook jest wierną kopią pomysłu braci Winklevoss, którzy zatrudnili Zuckerberga do ukończenia kodu źródłowego strony harvardconnection.com. Miała ona służyć do komunikacji pomiędzy studentami oraz absolwentami Uniwersytetu Harvard, na którym studiowała cała trójka. Jednak prace nad powierzonym Zuckerbergowi zadaniem przeciągały się, czego powodem był drugi projekt, którym zajął się w tym czasie niepokorny student - thefacebook.com. Była to niemal identyczna kopia pomysłu braci Winklevoss i wykorzystywała nawet niektóre elementy graficzne jakie znaleźć można było w pierwszych wersjach harvardconnection.com. Zuckerberg celowo sabotował prace nad pomysłem swoich pracodawców tylko po to, żeby opóźnić start ich projektu, co udało mu się znakomicie.// http://softonet.pl/publikacje/rzuty_okiem/Historia.Facebooka.czyli.o.tym.jak.Zuckerberg.buduje.internet.w.internecie,1241

 

 Zajmowałem się portalem Nowy Ekran po jego pamiętnym upadku, potem NEon24 i doskonale wiem, że bez potężnych pieniędzy nie da się zrobić medium na poziomie krajowym a co dopiero mówić o zasięgu światowym. Jeśli ktoś wierzy w geniusz prostego, żydowskiego studenta, robiącego za słupa służb, to niech już dziś zacznie się leczyć. Może dlatego w powszechnym obiegu używa się określenia "pejs zbuk"?

 

 Teraz, gdy nadchodzi ważna data dla Polaków i syjonistyczny (po)tworek zwany "facebookiem"zaczyna fikać i banować to wszystkim myślącym powinna się w końcu zapalić czerwona lampka. Co ja mówię? Powinna zawyć syrena alarmowa!

 A teraz za Molierem - "Sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało".

 I to by było na tyle.

 

KOMENTARZE

 • M-Niepodległości - Młodzież Wszechpolska - Zapraszam do współpracy
  Szanowni Państwo,

  Jeszcze raz potwierdzam - to co zresztą mówiłem już wielokrotnie:

  Nigdy nie byłem i nie będę członkiem i współpracownikiem jakichkolwiek służb. Ani w Polsce - ani za granicą.
  Mam zresztą stosowne zaświadczenie z IPN.

  Najłatwiej w Polsce, aby zniszczyć człowieka - jest puścić tego rodzaju pomówienie, plotkę - która potem powielana przez wielu zaczyna żyć własnym życiem jako tzw "fakt prasowy".

  A jak można udowodnić, że się kimś nie jest i nie było. To niemożliwe.

  Najlepszym chyba potwierdzeniem mojego oświadczenia jest fakt, że gdybym był takim współpracownikiem -nie miałbym żadnych problemów jakie np mam z Bankiem Pekao SA. Byłoby to jakoś "załatwione".

  No ale cóż. Takie są realia - taka jest rzeczywistość życia w Naszym Kraju.

  A Marsz Niepodległości - Młodzież Wszechpolska - Zawsze byłem ich gorącym zwolennikiem - popierałem w działaniach jak mogłem.
  No cóż, zdarzyło się tak jak mówi autor artykułu - ale od tego czasu - zdarzyło się wiele, upłynęło wiele wody - w Polskim życiu politycznym.

  Zawsze jestem, byłem i będę Polakiem.

  Młodzież Wszechpolska - Zapomnijmy o nieporozumieniach - Zapraszam
  gorąco i serdecznie do współpracy.

  Najważniejsza jest Polska i to co My razem możemy zrobić dla Ojczyzny.

  Niech ŻYJE Wielka Polska. Czołem Wielkiej Polsce.

  Ryszard Opara
 • Ciężko swoich rozpoznać...
  Może pan Opara jest konfidentem, a może nie jest. My tutaj, na jednostce, nie ufamy już nikomu. Szczególnie podejrzane są dziadtki po czterdziestce. W tej generacji >40 praktycznie nie ma niewinnych. Pan, Szpirytus, też jesteś podejrzany a pan Opara na pewno pierwszy milion ukradł.

  Portale społecznościowe i wszelkie inne softwarowe byty wirtualne i internetowe często mają po prostu farta. "Nasza Klasa" powstała somoistnie, Google, wcześniej Microsoft i Apple, żadne rzydy tam paluchami nie grzebały. Chyba nie grzebały, bo co to dzisiaj wiadomo na pewno. Każdy jest podejrzany. Taki Filip Jeznach też długo był uczciwy, i patrz pan, jak podle skończył.

  Na szczęście nasze wojna światowa już niedługo nastąpi. Wtedy też łatwiej będzie swojaka od wroga odróżnić. Wystarczy patrzeć, skąd strzelają i po czyjej stronie trup pada. W czas wojenny nikt już nie powie, że nie wiedział, do kogo strzelał. Uczciwa potyczka, nawet i zwykła, drobna wymiana ognia, pozwala dobrze rozpoznać prawdziwego wroga. A chwilowo najlepiej nie ufać nikomu.
 • Fuck fb
  A moim zdaniem każdy kto ma prawdziwe konto na fejsie.. ten trąba i tyle ;) Ja nie mam i jakoś żyje, przyjaciele i dobrzy znajomi wiedza gdzie mnie szukać...
  No ale poziom zaufania społecznego do tego gówna jakim jest ten zasrany RYJ BOOK osiągnął rozmiary pandemii i teraz wszystie organizacje musza tam być , a jakże...
  No to kurwa macie...
 • Nie no... weszłam w podany link Kamińskiego - polecam wszystkim :))
  To on już nie nienawidzi pana Opary? :))))

  O tutaj np :)))

  "I tak oto jednym sprytnie zmanipulowanym, chociaż topornym wpisem niszczy się człowieka. I setki ludzi, w tym nawet przyjaciół, całkowicie bezkrytycznie, ba, często bezrozumnie, wierzy pamfletowi. Czyli wierzy bezpiece, bo ja nie mam wątpliwości, że ona za tym stała."

  Znaczy on chyba teraz z bezpieki czy cuś!! :))))
 • @Pan podporucznik 23:01:38
  //Pan, Szpirytus, też jesteś podejrzany//

  No jasne! Każdy może i powinien być. Ale ponoć "po owocach się poznaje" więc ja akurat śpię spokojnie :)
  Bardziej martwię się o tych anonimów, którzy strugając Polaków i katolików okazują się zwykłymi, syjońskimi pachołkami.
  Tych trzebiłem z portalu bez litości i z dziką rozkoszą. Jeszcze przyjdzie czas gdy będzie można ich utylizować pod murem albo na suchej gałęzi.
  Tak nam dopomóż Bóg.

  Pozdrowienia dla chłopaków z jednostki :)
 • @Astra 23:01:56
  :D...a może szukał, gdzieby obsadzić banderowską jaczejkę? tzn kukułcze jajo:))...a wyszedł lot nad kukułczym gniazdem...:))pozdr
 • @Paulus.Aquarius 23:01:44
  // i teraz wszystie organizacje musza tam być //

  Mi czerwona lampka zapaliła się gdy wszystkie ściekowe media po każdym serwisie informacyjnym kazały "śledzić nasz profil na FB".

  Quźwa! Jakie inne przedsięwzięcie medialne jest gratis (?) promowane przez wszystkie przekaziory? I to bezinteresownie.

  Podobny przypadek zauważyłem gdy wszystkie media na świecie trąbiły o świńskiej grypie, która rzekomo miała powalić całą populację Ziemi. A potem okazało się, że to był zwykły, chazarski skok na kasę za szczepionki.

  Trzeba używać rozumu. A z tym u nas coraz gorzej.
 • @Astra 23:01:56
  //Znaczy on chyba teraz z bezpieki czy cuś!! :))))//

  Ja bym tak daleko nie szedł... To, że był kiedyś w jedynej "słusznej" partii jeszcze o niczym nie świadczy. W końcu nawet w PiSlandii jest takich złogów pełno a to przecież nasza "jutrzenka nadzieji" :)

  Moim zdaniem to zwykły, "stary cap" (to jego własne określenie), który choruje na manię wielkości i swoje frustracje i projekcje realizuje w Sieci. W końcu "śpiewać każdy może", nie? :)))
 • @trybeus 23:15:56
  Myślisz? że kukułcze jajo chciał podrzucić? heheh
  Ciekawe gdzie teraz obsadza swoją jaczejkę.... baaaardzo ciekawe :)))))

  pzodrówka
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:24:34
  Panie Jacku, pisuary pompują rozróby na 11 listopada, to wszystko ustawka, służby ,,nasze" i nie nasze, już pracują z swoimi agentami chodzi im o to aby pokazać naiwnym, że nacjonaliści wraz z lewakami to hołota, a dobry wódz wyjdzie i powie, że tylko PIS jest partią rozsądną, patriotyczną itd. Proszę zauważyc jak lansują pro-pisowskiego Jakubiaka, który w banderowskiej TVP info wczoraj 02.11. 16 wygadywał totalne bzdury, bezczelnie atakował Rosję, to taki surowy pieniacz.
  Efektem 11 listopada ma być wydzwięk antyrosyjski i awantura lewaków z ,,narodowcami", o to zadbać mają ci ,,narodowcy" co chodzą na pasku pisuaru jak Kowalski. Niech Pan tylko obserwuje kogo z tzw. ,,narodowców" TVP będzie lansować w dniu 11 listopada.
 • Tajemnica sukcesu
  Dla mnie największą wartością FB jest zasada otwartości kontaktów. To jest przydatne, funkcjonalne, potrzebne w społeczeństwie sieci wiedzy. Choć i bardzo ryzykowne, bo nic tak nie plami jak atrament.

  My na NE nie przełamaliśmy bariery otwartości. Choć były próby.
  Póki co, wygrywa kultura tajemnicy i pomówień.
 • @Wrzodak Z. 09:18:05
  //kogo z tzw. ,,narodowców" TVP będzie lansować w dniu 11 listopada.//

  Faktycznie ciekawe... Ja stawiam na Kowalskiego :)

  Poseł Jakubiak budzi moje mieszane uczucia. Często mówi rzeczy wyważone i rozsądne, z którymi nie sposób się nie zgodzić a potem nagle daje wrzutkę jakby z Sakiewiczem się konsultował. Ale to jest przypadłość prawie wszystkich polityków "głównego ścieku".
 • @Andrzej Madej 10:59:41
  //My na NE nie przełamaliśmy bariery otwartości. Choć były próby. //

  Zgadzam się w zupełności.
  Sądzę, że powodem tego były zbyt częste zmiany przy lejcach. Ciągle nowy woźnica i zaprzęg głupieje.
 • też mnie oburzyła wiadomość o cenzurze na taką skalę
  http://interesariusz.neon24.pl/post/134780,quo-vadis-2-11-2016r-wojna-o-nasze-dusze
 • @Pan podporucznik 23:01:38
  nie wiem czy >40 nie ma niewinnych,
  ale wśród
 • @Paulus.Aquarius 23:01:44
  najgorsze, że do fujbuka sięgają nawet nasze urzędy
 • @Andrzej Madej 10:59:41
  otwartość kontaktów na fujbuku? a co to ?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:16:02
  a ja nie ?

  wytłumacz, co masz na myśli.
 • @interesariusz z PL 12:58:15
  Przecież to proste, co tu tłumaczyć?
  Zresztą Tobie akurat nie trzeba :)
 • @interesariusz z PL 12:57:34
  "otwartość kontaktów na fujbuku? a co to ?"

  Chodzi mi o identyfikację personalną. Imię, nazwisko, zawód, kontakty. Może użyłem za poważanego słowa "otwartość", może powinno być "rozpoznawalność". Ale ja z tego praktycznie korzystam.
  Ideowo to dla mnie życie w multilokalności. Jesteśmy uczestnikami wielu spotkań, obywatelami wielu społeczności, warto ułatwiać rozpoznawanie swój - obcy. I bez konieczności szukania granic. Europa (cywilizacja) społeczności / narodów bez granic.

  Może dlatego napisałem "otwartość".

  FB jest wygodnym dla życia w domu traktem komunikacyjnym.
  NEon24 jest tylko podwórkiem do ciuciubabki.
  Na razie :)
 • @Pan podporucznik 23:01:38
  Panie oficerze! Lubie panski styl, jednak martwi mnie z uporem powtarzany rusycyzm "na jednostce" !
  Rozumiem, ze trudno to wyplenic wsröd pomywaczek, ktöre pracuja "na kuchni", ale podporucznik....
  Pozdrawiam.
 • @Andrzej Madej 13:25:21
  Pan po prostu prowadzi grę, w której układy mają znaczenie,

  woli Pan środowisko, gdzie z tego tytułu, iż wszyscy się znają, a ponadto prowadzą grę o jakąś wygraną, nikt nie mówi prawdy, tylko to, co jest "politycznie" korzystne do osiągnięcia celu,

  Ja nie mam charakteru, który umożliwia mi wchodzenie w różnego rodzaju sitwy, mi rozpoznawanie "swój - obcy" jest ZUPEŁNIE niepotrzebne,

  w świecie idei liczy się tylko uczciwość intelektualna,

  a tę rozpoznaje się trakcie dyskusji,

  podobnie, jak w teście Turinga zagaduje się, czy się gada z maszyną (palantem), czy z człowiekiem.
 • @interesariusz z PL 13:50:59
  Faktycznie ja bywam w wielu środowiskach, w których relacje mają znaczenie. I cieszy mnie szybkie znajdowanie życzliwości, współpracy, kompromisu.
  Nie widzę w tym ograniczenia dla bycia w prawdzie.
  To sprawa sumienia, a nie stroju.
 • @interesariusz z PL 13:50:59 cd ...
  "Ja nie mam charakteru, który umożliwia mi wchodzenie w różnego rodzaju sitwy, mi rozpoznawanie "swój - obcy" jest ZUPEŁNIE niepotrzebne,

  w świecie idei liczy się tylko uczciwość intelektualna, ..."
  -----------------
  Tu się zapewne różnimy. Ja pisuję, bo nie godzę się na psucie świata. Na przykład banderyzacji Ukrainy. Mistyfikowania "odpowiedzialności proletariatu" czy "biznesu".
  To proste problemy, ale internet powinien pomóc dobru. Tylko tyle ...
 • są ważniejsze sprawy
  Na chwilę obecną mniej ważny jest facebook, bardziej istotny natomiast Marsz Niepodległości, jego organizacja i przebieg.
  Proponuję by Marsz odbył się pod hasłem ,,Uwolnić Piskorskiego”
  Albo pod hasłem – Uwolnić Piskorskiego zamknąć …ijowskiego.
  Wydaje mi się, że najwyższy czas by się tym zając na serio.
  Piskorski siedział już dostatecznie długo i bez powodu.
  Cierpi On cierpi jego rodzina.
 • @Andrzej Madej 14:21:56
  Nie zawsze podanie imienia i nazwiska przyczynia się do wzrostu poziomu debaty. Do rozwoju cieplarnianych relacji w stylu TWA - i owszem.

  Korzeniowski nie pisał gorzej ani mniej wartościowo, podpisując się Joseph Conrad.

  Bo w przypadku rezygnacji z działania incognito nie tylko dbałość o kulturę słowa rośnie, ale i samocenzura (co oczywiście ma miejsce często w sposób nawet nieuświadomiony). Nie mówimy wszystkiego, co moglibyśmy i chcielibyśmy powiedzieć.

  ergo: Kultura słowa może i wzrasta. Więzi międzyludzkie się zacieśniają.
  Merytoryczna wartość debaty - niekoniecznie. Czasem może i tak, ale nie zawsze.

  Dla jakości samej debaty sensu stricte nie ma najmniejszego znaczenia, czy prowadzi ją prof. Żaryn z redaktor Olejnik, czy bloger fuciomucio z blogerką ciziamizią.

  Liczy się spójność wnioskowania i jakość argumentacji. Ot, oglądalność Żaryna i Olejnik to 2 mln widzów, natomiast wypociny fuciomucia poczyta góra kilkanaście zafascynowanych jego rozumowaniem profesorów bądź osób o kwalifikacjach profesorskich.

  W pełni przemyślany dowód naukowy, przeprowadzony wg ścisłych zasad dowodzenia, nie jest gorszy, jeśli przeprowadzi go anonimowy student zaocznego uniwerku z Białegostoku, od niepełnych przypuszczeń popartych trzema tytułami dr hab i proof., a nawet wprost przeciwnie.

  Po prostu trzeba odróżnić sfery wymagające występowania z twarzy lub z imienia i nazwiska (i to nie jest tożsame) - tam, gdzie zaciągane są konkretne zobowiązania do działania w sferze publicznej na ten przykład) - od tych, które tego nie wymagają (np. internetowe listy dyskusyjne).

  I tyle.
  nie czyńmy na siłę z nE drugiego facebooka.
  pozwólmy Katarynie zostać Kataryną.
 • @maharaja 15:08:09
  Co do meritum jakości debaty, zgoda.
  Ale FB to okulary w sieci cyfrowo otwartej wiedzy. Warunek dynamiki (kultury) poznania. Nie tylko dla rozważania prawdy.

  Przypadek FB kontra MN pokazał, że korporacje jeżeli mają monopol, są zabójcami kultury dla interesu. Bo działanie FB jest dla mnie przejawem ingerencji w kulturę Polaków, na jakieś zamówienie (pewnie polityczne z jakąś pieniężną wkładką).

  Podzielam żal autora bloga, o zlekceważenie mocnego wsparcia Nowego Ekranu dla MN (kto dziś pamięta relacje uczestniczące Tomasza Parola ...), przez liderów Marszu.
  Warto było chuchać na swoje. Wypada się do tego przyznać.
 • @Andrzej Madej 14:31:09
  tu nie tyle się różnimy, co nie rozumiemy,

  raczej to ja nie godzę się na psucie świata,
  Pan raczej chce podporządkować świat swoim wyobrażeniom.

  i do poprzedniej uwagi,

  ja jakoś mam takie doświadczenie życiowe, iż najszybciej współpracę i kompromis osiągnąć między złodziejami, tak to już jest, i nie jest to żaden przytyk, czy aluzja, do Pana, tylko uwaga natury ogólnej,

  jest tak, bowiem wspólny interes łączy, a największy mają przestępcy, jako że tam są największe zyski,

  nie będę Panu zaglądał do pana towarzystwa, ale mniemam, że żyje Pan jak pączek w maśle, propagując swoje, może odkrywcze idee, tymczasem wielu z równie odkrywczymi ideami, może nawet znacznie lepszymi, poniewiera się po rynsztokach, nie mając takiego daru jak Pan do szukania życzliwości, współpracy, czy kompromisu.

  Może tak to jest, że kompromis może być tylko zgniły.
 • @Oświat 15:05:13
  Popieram !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • @maharaja 15:08:09
  więzi międzyludzkie się zacieśniają w wyniku wzajemnego obdarowywania, i nie ma znaczenia, czy ludzie występują pod swoimi urzędowo przyznanymi nazwiskami - nie liczy się rozpoznawalność przez reżim, tylko rozpoznawalność w tej relacji.
 • @Andrzej Madej 15:36:23
  drogi Panie, pana umysł sięga tam, gdzie mój nie sięga

  "Ale FB to okulary w sieci cyfrowo otwartej wiedzy. Warunek dynamiki (kultury) poznania."

  otwarta wiedza ????
  cyfrowo otwarta ????
  sieć "cyfrowo otwartej wiedzy" ????
  okulary w sieci ????
  dynamika = kultura ????
  kultura poznania ????
 • @interesariusz z PL 16:08:29
  Co z tego komfortu "nie zaglądania". Mniej odpowiedzialności ?
  Jak zaglądniemy, to czasami mogą się też ujawnić korzyści współdziałania.
  Świat z tego nie zrezygnuje.
 • @interesariusz z PL 16:17:33
  Przyglądam się z bliska cyfryzacji systemy ochrony zdrowia i ten język wydaje mi się coraz bardziej przydatny dla opisu szans i zagrożeń.
  Choć mało popularny, przez co pewnie irytujący.

  http://si.neon24.pl/post/134794,spoleczna-odpowiedzialnosc-seniorow-w-promocji-zdrowia

  Pisuję o tym bez wielkich sukcesów od pięciu lat :)

  http://si.neon24.pl/post/44633,gdy-ziemia-nabiera-formy
 • @Andrzej Madej 16:20:50
  to była tylko taka uprzejmość, że niby nie jestem wścibski
 • @Andrzej Madej 16:29:47
  co Panu po języku, który rozumie tylko Pan ?
 • --------------ku PRZESTRODZE !!!
  ---NARODOWCY !! dla czego ? kogo ? pójdziecie w MARSZU ???!!! , bo jeśli dla GWIAZDY DAWIDA złączonej z KRZYŻEM !! -TO ZOSTANICIE LEPIEJ w domu !!.
  [URL=http://images82.fotosik.pl/135/b266514a8909fee2.jpg][IMG]http://images82.fotosik.pl/135/b266514a8909fee2med.jpg[/IMG][/URL]
 • @interesariusz z PL 16:45:53
  Nie chciałbym zarzucać tego bloga swoimi troskami. Tym bardziej, że postawiony dylemat, dlaczego ani Nowy Ekran ani inny Salon, nie zostały Polskim FB, wydaje mi się wart pogłębiania. To być, albo nie być, suwerenności.

  Co do mojego zdolności porozumienia, za kilka dni skonfrontuję w realu i opiszę.
 • Pan Jarek Ruszkiewicz SL,
  wielki powrót ?

  https://www.youtube.com/watch?v=A2gy27f4y_Q

  TO nie zadziała

  https://youtu.be/T07ABb0n2rg?t=1m

  muzyczka

  https://youtu.be/ckfsjMCTz0M
 • @Stonek 19:16:02
  Powrót do czego?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:22:28
  kogo, Waszmościa ma się rozumieć. :)
 • .
  Max też się pojawi ? :)
 • @Stonek 19:25:42
  Ja przecież cały czas coś tam piszę :) Hobbystycznie :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:41:06
  uważam, że w ten sposób nie uda się objąć posady dyktatora. :)
 • @Stonek 19:47:20
  Do Dyktatury wiedzie inna droga, dlatego nie mam zbyt wiele czasu na pisanie :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:09:33
  Powodzenia, ci co chcą sobie zrobić u nas tratwę ratunkową nie powstrzymają tych zza miedzy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Nie pojmuję osobiście skąd u ludzi taka potrzeba zaistnienia i pokazywania siebie. Są chyba dwa powody. Pierwszy celebryctwo, drugi kasa. Z tych powodów akceptują wszechobecną inwigilację. Ja mam fałszywe konto bez żadnych danych założone tylko dlatego by móc odczytac niektóre informacje dostepne za zalkogowaniem. Nigdy mi nie było potrzebne do niczego innego.
 • @Andrzej Madej 16:59:57
  Chyba wszystkie wielkie projekty internetowe wyszły z USA. Chyba o czymś to świadczy.
 • @zadziwiony 20:53:42
  Wielki Kraj. Mają coś z sarmatów.
  Poza Hilarią. W czym jest nadzieja.
 • @Ryszard Opara 22:56:13
  Po czynach ich poznacie a Pan Opara dał się poznać jako likwidator bloga LOWPORO, bloga cieszącego się dużą poczytnością ! Przeszkadzała Panu Oparze i jego świcie, prawda o przekrętach tego upadłego prywatnego światowego niewolniczego systemu władzy Trój-Korony z Watykanem na czele, systemu opartego na antyludzkim prawie kanoniczno-morskim !

  Bez uprzedzenia, bez uzasadnienia i bezpodstawnie skrzywdziliście Polaków, odebraliście im prawo do prawdy o przekrętach prawnych aktorów sceny religijno-politycznej, odgrywających teatr fałszu i obłudy !

  W tej sytuacji powyższy tekst Pana Opary świadczy o jego obłudzie i zakłamaniu. Drodzy Rodacy, Polacy ! Nie dajmy się zwodzić fałszywym obrońcom Słowiańskiego Narodu Polskiego !

  Polecam:wojdabejda.wordpress.com
 • @Ryszard Opara 22:56:13
  // No cóż, zdarzyło się tak jak mówi autor artykułu - ale od tego czasu - zdarzyło się wiele, upłynęło wiele wody - w Polskim życiu politycznym. // Zawsze jestem, byłem i będę Polakiem. //

  - I TO JEST NAJWAŻNIEJSZE

  Pozdrwaiam Pana
  Ziut
 • Polak, szef Neon 24, R.Opara przywraca niesłusznie wykasownego bloga LOWPORO !!!
  Panie Opara, skoro Pan deklaruje się cyt."Zawsze jestem, byłem i będę Polakiem. " to pora na naprawienie błędów, zadośćuczynienie za wyrządzone szkody i krzywdy, pora na przywrócenie wszystkich wpisów
  LOWPORO na Pana portalu !
  63 posty
  466 komentarzy
  166448 odsłon
  404
  Strona o podanym adresie nie istnieje.
 • i bardzo dobze!
  narodowcy na facebooku to wstydliwy oksymoron

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej