Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22564 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Amerykańska komedia dla ubogich

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Poziom absurdu, jaki osiągnęły już media tzw. "wolnego świata"dawno przekroczył to co znamy z czasów dominacji sowieckiej.

 

To co prezentuje zachodnia propaganda  ma już wszelkie znamiona paranoi i przewidywania Orwella to pikuś mały w stosunku do tego co mamy możliwość słyszeć ,oglądać i czytać.
Poziom absurdu, jaki osiągnęły już media tzw. "wolnego świata"dawno przekroczył to co znamy z czasów dominacji sowieckiej.
Okazuje się bowiem, że przywódca imperium, uzurpującego sobie prawo do terroryzowania całej planety, niejaki Barack Husajn Obama był cały czas oszukiwany przez swoich generałów...
Chodzi głównie o Syrię i tzw. państwo islamskie, z którym usrael jak przystało na jutrzenkę narodów walczy z całych swoich sił.

Jednak niespodziewanie, ku zaskoczeniu wszystkich, "pokojowy" noblista  budzi się z letargu i zaczyna do niego docierać, że osławiona "koalicja anty ISIS" nie zrobiła kompletnie nic. Nie tylko nie zlikwidowała kalifatu ale wprost przeciwnie, pozwoliła mu urosnąć w siłę i zająć następne tereny. Stało się to głównie dzięki zaufanym sojusznikom usraela -  Arabii Saudyjskiej i Turcji.
Podczas gdy nasz ukochany wódz Barack Hussein Obama był zajęty dyscyplinowaniem Rosji i wymyślaniem coraz to nowych sankcji, kruszeniem oporu Europejczyków, którym nie bardzo uśmiechała się krucjata przeciwko Rosji to ktoś sprytny podsuwał mu sfałszowane raporty o sytuacji w Syrii i Iraku. Generałowie zapomnieli mu powiedzieć, że tzw. "umiarkowani rebelianci" przeszkoleni i wyposażeni przez sam usrael zamiast walczyć z Assadem i ISIS już dawno przeszli na stronę jihadystów i poświęcili  się ich ulubionym zajęciom - obcinaniem głów niewiernym i podkładaniem bomb na bazarach i przed szkołami.

Turecki premier Erdogan, szef państwa, które jest najważniejszym sojusznikiem usraela w tamtej części świata zapomniał poinformować Baracka Husejna, że większość dostaw dla terrorystów z muzułmańskiego kalifatu i prawie wszyscy najemnicy zasilający terrorystów korzystają z tranzytu przez Turcję i cieszą się ochroną sił zbrojnych tego państwa.

Także Netanyahu, lider chazarskiego państewka (tymczasowo ulokowanego w Palestynie) nie miał jakoś czasu poinformować swojego najważniejszego protektora, że lotnictwo "najmoralniejszej armii świata" atakuje cywine cele syryjskie, chroni pozycje terrorystów  kalifatu a ich rannych przewozi własnymi śmigłowcami na leczenie do izraelskich szpitali.

Biedny ten Barack Hussein... Trudno się jednak tak do końca dziwić, miał inne, ważniejsze zajęcia. Ostatnio zajął się sprawą wagi podstawowej - prawa kochających inaczej i ich związki stały się dla prezydenta usraela tematem pierwszorzędnym (oczywiście oprócz ustawiania do pionu paskudnego Putlera) do tego stopnia, że nawet przebywając z wizytą w Afryce nie omieszkał upominać się o prawa tęczowych. Tak jakby Afrykanie nie mieli innych problemów...

W rzeczywistości Administracja Obamy nie chce przyznać, że wszystko to, co do tej pory wydarzyło się na Bliskim Wschodzie nie jest dziełem przypadku czy błędów tylko jest precyzyjnie opracowaną strategią wprowadzania podziałów i chaosu konsekwetnie realizowaną przez Waszyngton i Tel Aviv. Postępująca gwałtownie bałkanizacja Bliskiego Wschodu jest widoczna gołym okiem dla najgłupszych nawet komentatorów, którzy jednak, tak jak nasz Tomuś Sakiewicz, nie wyrywają się przed szereg i cokolwiek by się nie wydarzyło, jak grubymi nićmi by nie było szyte kłamstwo, to dochodzą do jedynej słusznej konkluzji, że "wszystkiemu winny ten zły Putler".

Tak się jednak szczęśliwie złożyło, że strategia usraela, która do tej pory świetnie funkcjonowała, została zablokowana przez dwa nieoczekiwane czynniki: niespodziewanie silny opór sił zbrojnych Syrii, dowodzonych przez legalnie wybranego prezydenta Asada oraz zwiększone zaangażowanie Rosji, która, także w imię swoich własnych geopolitycznych interesów, nie chce zgodzić się żeby Syria podzieliła los Iraku czy Libii. Poza tym poważne grupy jihadystów zasilających kalifat pochodzi z Kaukazu i jest jasne jak słońce, że będą w przyszłości chcieli przedostać się na terytorium FR. Lepiej więc pobić ich na cudzym terytorium.

Tego oczywiście "wolny świat" nie może Putlerowi wybaczyć no bo jak to? Usrael zarządał głowy Asada, który nie chce tańczyć tak jak międzynarodowy żyd zagra a ktoś ośmiela się wkładać kij w szprychy? Nieładnie, takie faux pas...

Hipokryzja usraela sięgnęła już gwiazd, gdy Sekretarz Stanu Kerry stwierdził, ze działania Rosji, która na serio chce zlikwidować państwo islamskie może "jeszcze bardziej zdestabilizować sytuację w Syrii"...  Przyklaskują oczywiście takiemu rozumowaniu swego pana wierne, europejskie pieski. Wiadomo przecież nie od dziś, że usrael to największy w świecie eksporter wolności i demokracji. No i oczywiście broni, bo z czegoś przecież trzeba finansować ten "eksport".

Rosja nie robi zresztą nic nadzwyczajnego czy niezgodnego z prawem międzynarodowym (w przeciwieństwie do usraela, który albo jest agresorem albo czynnie wspiera agresorów). Rosja realizuje po prostu umowy sojusznicze zawarte wiele lat temu.
A czym jest poważny sojusznik to mieliśmy okazję przekonać się w 39' gdy Angla i Francja bez mrugnięcia okiem wydały nas na pożarcie Hitlerowi i Stalinowi.

W sumie już zdążyliśmy się przyzwyczaić do ogromu kłamstw i manipulacji, które serwują nam sprostytualizowane media typu GW, GaPol czy TVN. Przerabialiśmy to przez 45 lat pod sowiecką okupacją, przeżywamy ponownie pod usraelską. Odnoszę jednak wrażenie, że niewielu Polaków zwraca jakąkolwiek uwagę na to co się dzieje na świecie, zakładając słusznie, że mendia i tak nie powiedzą prawdy. 

KOMENTARZE

 • Moim zdaniem
  Moim zdaniem dzisiejszy Prezydent ma mniej do powiedzenia niż jego poprzednicy. Jest po prostu marionetka w rekach korporacji. Zacznijmy
  od początku. Kim jest prezydent? Bardzo dużo Polaków z Chicago mieszkających niedaleko jego domu może opisać iż on i jego rodzina byli zwykłymi zjadaczami chleba absolutnie nie pasującymi do standardów życia Prezydenta. Ponieważ podczas wyborów demokratów Klintonowa była postacią wielką jednak dla niektórych zrzeszonych niechcianą postanowiono odebrać jej prawo do reprezentowania partii poprzez czarnoskórego kandydata i działaniu o podłożu rasistowskim. Tak wiec posłużono się "młodym" czarnoskórym dopiero co wchodzącym do polityki, nie wiedzącym gdzie leży Białoruś, prawnikiem. Wtedy to po wygraniu elekcji Demokratów, pojawiła się opozycja nie do zaakceptowania, myślę ze dla całego układu. Mianowicie "tańcząca z wilkami" i "pałający zemstą "cudownie ocalony". W razie ich wygrania pachniało prawdopodobną wojną "na całego".
  Tak wiec pociągnięto dalej reklamę "wspaniałego Murzyna" który poza grą w golfa i dobrze głoszonymi przemówieniami nic nie ma w tamtym układzie do powiedzenia.
 • @
  Cóz, prezydent jest. Rządzi nim żydowska administracja, oraz telefony od Netanjahu.
  Prezydentem może być każdy - american opportunity, oby tylko wykonywał polecenia powyższych. Bo jak nie, to ... wypadki sie zdarzają.
  (Dlatego Putin poprosił o spotkanie z Trump'em w przyszłym tygodniu, a nie z prezydentem.)
 • Laureat pokojowej nagrody Nobla
  „Bardzo rzadko się zdarza, żeby ktoś w takim stopniu jak Obama

  przykuł uwagę świata i dał ludziom nadzieję na lepszą przyszłość” – stwierdzał Komitet w swoim uzasadnieniu wniosku
 • @Zorion 21:02:20
  i chyba sie " nieco" pomylili 8-))))))
 • Media i polityka
  Tak się składa ze media na Zachodzie są jak przemysł na Ukrainie-oligarchiczne.Wszystkie stanowią własność kilku osób które chcą mieć i mają wpływ na biezącą polityke państw Zachodu i USA.Owa polityka to naprawde wielkie pieniądze i władza.Co do Obamy.Jego rola w niszczeniu USA mozna porównać do roli Merkel w niszczeniu UE czy roli Papieza w niszczeniu kościoła.Zadziwiająca zbiezność czasu i osoby niszczące ułozony porządek świata
  http://litera.fr/category/news/
 • @prese 07:19:44 - PAPIEŻ Z POLSKI NIE NISZCZYŁ KOSCIOŁA
  Polski papież uratował z Kościoła Świętego Matki Naszej wszystko to, co było do uratowania. A mógł uratowac niewiele, bo Mossad, Hagana, Gestapo, GRU, ISIS i komuniści chińscy mają mnóstwo pieniędzy i sa bardzo silni. Proszę pamiętać, że poza Watykanem katolicy mieszkają na terytoriach okupowanych przez masonów, komunistów i islamistów. Najżyczliwszym dla chrześcijan kontynentem jest Antarktyda, bo jest okupowana głównie przez foki. Zapewniam Pana, że okupanci metodycznie odbierają katolikom życie, potomstwo, dorobek materialny.
  Gdzieniegdzie lokalnie, dla ratowania życia katolicy weszli w stan chwiloweo rozejmu, kory jest stale łamany przez Ludzi Władzy. Obecnie chyba jedynie w Urugwaju i w Chile można być katolikiem bez przeszkód. Wszędzie indziej jest tak jak w Polsce, albo i gorzej. Ja na przykład za to, że jestem katolickim lekarzem polskim - jestem przesladowany przez ubecki zarząd sużnby zdrowia i mam proces cywilny ze Szpitalem Wolskim oraz proces karny i proces przed Izbą Lekarską, która mnie dręczy, ponieważ nie chce sądzić, wydała mnie na pastwę sądu cywilnego i karnego.
  +
 • @Eugeniusz Sendecki 10:47:02
  Jezeli chodzi o niszczenie kościoła piszę o okresie obecnym gdzie równam równie niszczycielskie postacie jak Obama czy Merkel
 • Anglosaska propaganda to nic nowego
  Anglosaska propaganda to nic nowego. Anglicy po dziś dzień utrzymują że wygrali wojnę krymską. Okres trwania konfliktu zbiegł się w czasie z pojawieniem się fotografii , w związku z tym fotografowano inscenizowane sceny z rzekomego pola walki pod Londynem i zamieszczano w prasie brytyjskiej jako ilustracje do kłamliwych opisujących sukcesy brytyjskiej armii artykulików. Pomysł powstał w najbliższym otoczeniu samej królowej Wiktorii.
  Współcześnie zachowane doniesienia prasy brytyjskiej z tamtego okresu stanowią źródło wiedzy dla historyków.
 • Jarek i reszta.
  Ostrzeżenie!!! Wiadomość z pierwszej ręki, bo znajomego od "kreta" z komendy stołecznej..! Żydolewactwo śle donosy...czytając portale i wpisy komentatorów. Zaczęło się ściganie komentatorów na dziś ze sputnika.pl, na dziś rozpracowywany jest niejaki Borowski tam komentujący, pewnie nas także czytają i nas to czeka, w końcu pozamykają portale nieprawomyślne, tak oto wygląda wolność słowa, wypowiedzi w żydolewackiej JEWUE! Chcą nas wszystkich zastraszyć, zamknąć usta, lecz nas są miliony więc mają roboty na lata świetlne, choć wyrywkowo to mogą nabruździć pojedynczym osobom.
 • @Kula Lis 62 09:41:43
  Ps...Oni biorą się za te fakty, dostępne w sieci, filmy z You Tube, jest to według żydolewactwa mowa nienawiści, a posiłkowanie się faktami ogólnie dostępnymi jako propagowanie mowy nienawiści. Takie policja i prokuratorzy dostali zlecenie!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej