Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22517 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Tomuś Sakiewicz promuje nową okupację Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tomuś S.- kawaler orderu ukraińskiej SBecji promuje na swoim portalu "Strefa Wolnego Słowa" pomysły ściągnięcia obcych wojsk na teren Rzeczpospolitej.

Ten pomysł nie wyszedł od samego Tomusia Sakiewicza ale promowanie tegoż jest tak samo karalne jak sam pomysł.

Ledwo co udało nam się pozbyć sowieckich, okupacyjnych wojsk z naszego kraju  ( i nie jestem tak naiwny, żeby wierzyć w geniusz Wałęsy, który ponoć gorzałą przekonał Jelcyna) a tu mamy współczesnych Targowiczan, którzy zapraszają obce mocarstwa, żeby rozlokowały swoich żołdaków na świętej, polskiej ziemi.

Otóż nowo wybrany (o pici kłak) Prezydent RP, niejaki Duda Andrzej  (z namaszczenia Knesetu, który obradował w Krakowie 27 stycznia tego roku) optuje za "zwiększeniem obecności NATO w Polsce".
http://niezalezna.pl/69808-niemiecki-redaktor-atakuje-andrzeja-dude-za-ze-chce-wiekszej-obecnosci-nato-w-polsce

To już jest zdrada! Zapraszanie obcych wojsk do Polski jest zdradą Stanu!

A kto oburza się na słowa krytyki? No... Ten sam Tomuś S. co nawołuje do pomocy banderowcom, potomkom morderców z Wołynia.

Prezydentowi nie podskoczę bo jestem za malutki, jak my wszyscy ale temu co rozpowszechnia takie słowa mogę nakopać do 4Liter.

Państwo, które zgadza się na na obecność obcych wojsk na swoim terytorium jest państwem o ograniczonej suwerenności (tak naprawdę jej nie ma).
 

Państwo, które samo zaprasza obce wojska na swoje terytorium to już nie istnieje.

Tyle
 

KOMENTARZE

 • A. Duda liczy na przeniesienie wojsk USA z Niemiec do Polski
  PIS to sekciarstwo. Tylko stała obecność wojsk amerykańskich jest w stanie utrzymać obóz Kaczyńskiego u władzy. Typowo pisowski pragmatyzm.
 • nie chcialem ale musialem
  O ile dobrze pamietam to Walesa chcial uczynic z baz wojsk radzieckich strefy eksterytorialne gdzie wojska. (przynajmniej ich czesc )mogla by dalej stacjonowac.To Olszewski bedac w Moskwie wynegocjowal opuszczenie Polski przezz wojska radzieckie.
 • Państwo nie funkcjonuje,ale Polacy istnieją
  Sakiewicz i Duda dobrze wiedzą, co robią, domagając się obcych wojskna terenie Polski,na dodatek wojsk mających w zwyczaju zsyłanie ludziom demokracji na skrzydłach bombowców.

  NATo praktycznie podlega USA, a USA Izraelowi, to samoz oligarchią ukraińską i szkolonymi i zbrojonymiprzez Zachód banderowcami.

  Jak wiadomo, Izraelici chcą powiększyć swoje terytorium:
  http://lotna.neon24.pl/post/111690,zmijowe-plemie-wraca-na-ukraine

  Banderowcy natomiast mają ambicje powiększenia swojego terytorium o tzw. "Zakierzonię", czyli tereny polskie:
  http://lotna.neon24.pl/post/114300,braterska-milosc-oun-do-polski

  W raze, gdyby Polacy mieli coś przeciwko temu (a już mają, skoro tworzą się ochotnicze straże pogranicza http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/124681,polska-ochotnicze-patrole-antybanderowskie) przy pomocy obcych wojsk w Polsce łatwiej by było przeprowadzić plan banderowcom, aczkolwiek niekoniecznie banderowcy mieliby na tym skorzystać, bo przecież banderowcy to faszyści, których należy tępić pamiętając o Hitlerze i rzekomym holokauście.

  Przy okazji wykrwawili by sięi Polacy i banderowcy i trochę natowskich żołnierzy, co w ramach planu depopulacji stanowiłoby niewątpliwie plus.

  Kto wie, może i na śląsku dałoby się zrobić jakąś rozróbę, w której wojska NATO bronili by uciśnione przez Polaków śląskie mniejszości narodowe? Ukraina i Polin - od przybytku głowa nie boli, przynajmniej niektórych.

  Sakiewicz dostał medal, Duda został prezydentem, chcą się chłopcy wykazać. Polacy zapnijcie pasy, bo będzie jazda bez trzymanki.
 • @
  Przypominam, że kiedyś Korea i Wietnam również poprosili wojska amerykańskie o pomoc. Wiemy jak się skończyło.
  Do tego, Amerykanie płacą za swoją obecność tym, którym podatki na pejsy, ups, na pensje nie wystarczają. Nowe pałacyki urosną, no i dla wnuków też coś zostanie. ...
 • Polska Krajem Neutralnym ! to tylko zysk dla Polski
  Polska Krajem Neutralnym ! to jest w naszym polskim interesie !
  Polska wolna to Polska przyjazna wszystkim sąsiadom ! robiąca doskonałe interesy na swoim położeniu miedzy Niemcami a Rosją !!! [ sam tranzyt ropy Jamal I Jamal II przynosił by zyski roczne 2 mld dol !!! [ 6-7 mld zł ] a tak dzięki żydo-Nato i żydo-zdrajcom w Polsce mamy tylko smród
  a nie 2 mld .dol. ! [ rura poszła morzem Bałtyckim ]
  !
  Bracia Słowianie ! to tylko jedna z wielu strat jakie MY Polacy
  zanotowaliśmy ! dzięki Okupacji żydo-zdrajców w Polsce !!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin ! żydzi to Okupanci Polski !!!
 • @ele 09:08:04
  //Polska Krajem Neutralnym ! to tylko zysk dla Polski//

  Niewykonalne... Dopóki żydki rządzą Polską to marzenie.
  Une potrzebują wojny i kłócić jednych z drugimi. Ale to też już się kończy, bądź dobrej myśli :)
 • @PontoSarmata 23:24:09
  Dokładnie tak!
  Duda Andrzej (Prez.RP) już robi kampanię Kaczorowi i obiecuje gruszki.
  żydowski pragmatyzm
 • @Lotna 01:26:21
  //Polacy zapnijcie pasy, bo będzie jazda bez trzymanki.//

  Dokładnie. A co ja mówię i piszę od wielu lat?... Ale nie przejmuj się, każda choroba ma swój kryzys... A potem będzie z górki :(
 • @Zdzich 03:13:54
  Pełna zgoda Zdzichu.
  Witam znowu :)
 • @Herkules 00:02:28
  W czasach "sławnego" Bolka Walizy w bazach radzieckich miały powstać spółki joint venture /wspólne przedsięwzięcie/ , kwitł przemyt narkotyków przez obwód Kaliningradzki przy pomocy wojskowych smigłowców serii Mi.
 • @kfakfa 09:50:55
  Nie o tym jest notka i proszę nie wkurzać Autora. Bywa nerwowy.
 • Oczywiście, że zapraszanie obcych wojsk do stacjonowania w Polsce jest zdradą i Targowicą...
  Rozpinkolenie Wojska Polskiego i instalowanie wojsk obcych jest zbrodnią przeciw Narodowi Polski i powinna być karana tak jak karze się zdradę narodu, czyli KS-em.
  Zlikwidowanie w polskim prawodawstwie kary głównej z zdradę, było pierwszym krokiem do zniewolenia Polski. Następnym krokiem była likwidacja Wojska Polskiego, kolejny właśnie nam zdrajcy Polski w ścierwomediach reklamują i praktycznie będzie to już domknięcie tej szykowanej Polakom pełnej już, okupacji.
 • @Jan Paweł 12:53:15
  Ja się na to nie godzę i piszę otwartym tekstem.
  Nie cierpię zdrajców. Po to są m.inn drzewa w Polsce i doraźnie latarnie.

  Pozdrawiam.
 • @ALL
  Smuci mnie, że ewidentny szkodnik, mający wsparcie w klasie politycznej i sponsorach, wychwalany w mediach, ma czelność drugi raz próbować mieszać przy naszych pieniądzach. Tu widać, że chociażby upisalibyśmy się po łokcie to nie jesteśmy mu w stanie nawet odrobinę zaszkodzić.
  Za Dziadka była oddana grupa oficerów, która potrafiła obić niejedną gębę, a teraz to szkoda gadać.
 • @Jan Paweł 12:53:15
  Pan Prezydent dzisiaj wizytuje Szczecin i koszary,o których mówił Grzegorz Braun https://www.youtube.com/watch?v=vqVn4bs1XTE.
  Nasze Wojsko Polskie jest w NATO-a Pan Prezydent chce więcej sił NATO w Polsce.Nie rozumiem,dlaczego nie zwiększać naszej armii i lepiej ją wyposażać ? Czy to,co czyni Pan Prezydent jest zdradą?
 • @Cheval Noir 14:48:56
  "Nie rozumiem,dlaczego nie zwiększać naszej armii i lepiej ją wyposażać ?"

  To jest dobrze postawione pytanie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Ad. poprzednia notka, bo może nie zajrzysz tam /więc nie wściekaj się, że nie na temat :)/.
  Cysewscy to pomorski ród szlachecki /od wsi Cisewo/. No a ten tam banderowiec za Chiny nie ma polskiej urody. To musi być zawłaszczone nazwisko. Zwłaszcza że mógłby być bratem Passenta, tak na oko.

  Pozdrawiam.
 • @KOSSOBOR 00:50:24
  Państwo, które zgadza się na na obecność obcych wojsk na swoim terytorium -jest państwem o ograniczonej suwerenności (tak naprawdę jej nie ma).
  Państwo, które samo zaprasza obce wojska na swoje terytorium - już NIE istnieje.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej