Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22517 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

NEon i inni

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wiadomym jest, że my na NEon24.pl nie boimy się konkurencji bo niby skąd? U nas każdy komentator może komentować do woli.

Portalik Sakiewicza pt. "Strefa wolnego słowa" ( dla banderowców chyba bo Tomuś S. jest kawalerem banderowskiego orderu) to jest wyraźny sygnał, żeby nie wierzyć tzw. "patriotom".
Ubierają się w piórka i szkodzą. Mam nadzieję, graniczącą z pewnością, że takie mendy medialne zawisną kiedyś na latarniach. Latarni mamy w Polsce dużo a jak zabraknie to są jeszcze drzewa. Wysokie. I będą dyndać.

Ostatnio zwróciłem uwagę na odnogę "Strefy wolnego słowa" czyli na piaskownicę.pl (zwaną inaczej "niedoje....pl")
I co zobaczyłem?
Otóż nasz odważny kogucik trybeus został pozbawiony kurnika, może gdaknąć tylko raz (słownie jeden) dziennie. I zaraz jest spuszczany do ichniego szeolu bo starczą 4 pałkowniki SBeckie, żeby zdołować koment.
Pomysł tzw. gawriona jest iście szatański, po co brudzić sobie łapki jak pałę można oddać w ręce resortowych - dupek z Gdyni, wściekła kaczka (kurwiszcze internetowe, ostatnio robiła publicznie laskę Targalskiemu), jestem coś tam, maruś,  józuś, Satyrek razem z laską nebeską i "hrabina' z sowieckich rautów w Bułgarii...
Wyręczają gawrionka.

Wiadomym jest, że my na NEon24.pl nie boimy się konkurencji bo niby skąd? U nas każdy komentator może komentować do woli.
Już wielu Autorów i komentatorów porzuciło "piaskownicę".pl i dobrze się mają. Mogą pisać i dyskutować bez krępacji.

To, co kiedyś było "niepoprawne" (sam uczestniczyłem) stało się zwykłym ściekiem i propagandą bieżączki.
A my sięgamy głębiej. Patrzymy na świat i oceniamy nasze szanse. A te wszystkie niby "patriotyczne" stronki mielą powietrze.

Niniejszym domagam się uszanowania Kogutka trybeusa!
To jest przykład koguta myślącego. Może tam kiedyś się pogubił (w dobrej wierze) ale oczka mu się otwarły.

Wysłałem (już któryś raz) propozycję do tzw. gawrionka żeby się spotkać. Bez odzewu.
Gawrionek isnieje?

KOMENTARZE

 • :)))
  potwierdzam...:))
  zamordyzm, ups "zadziobizm" panuje tam łokrutny :))

  Satyr i laska nebeska :))(dobre!!) obsługują kombajn minusujący naprzemian...eee co jo godom jakie naprzemian...nie spotkałem się, żeby czeski lub sloveński tak szybko załapał polski..."to neni możne":)))

  a w targalowisku żałoba...Doktor, towarzysz Targalski abdykował...co usta słodsze miał od malin khekhekhehekeekh :))...

  trza zrobić zakłady kto wskoczy w jego buty :)) trzeba przeanalizować poziom wazeliniarstwa:)))typuje Ula kaczka, albo Ququniek :))_
 • @trybeus 19:34:49
  No wiesz kogutku... Ja mogę tow. Targalskiego Juniora zastąpić... :))))

  Jestem bezresortowy, kumpli żydów i masonów nie mam... Chyba się nadam :)
 • Ups.... Poprawka.
  Tak to mnie nie wezmą...

  Oni tam byle Polaka nie biorą... Trzeba być resortowym dzieciakiem, wujek mason (koniecznie!) a babcia i mama ze słusznej rasy.
  To nawet można zostać prezydentem RP.
 • @Nathanel 19:43:50
  eno Nat nie piernicz...tyś też tam zachodził:)))do tego burdelu :))

  ...ciekawostka...podobno Gawrion stosuje "zaszyte" reklamy...ale jakby co to wolontariusze:))))))))...wartoby było sprawdzić dochody piaskownicy, bo może się okazać, że Gawrionek wysiudał wpółtowarzyszy, bo konfitury były przednie do przejęcia...żydki geszeftu nie przepuszczą :))
 • @Nathanel 19:43:50
  Nathanielu... Przecież my znamy się od lat to co ja mam dopowiedzieć?
  Różnie bywało, raz z górki raz pod górkę ale Polacy zawsze się dogadają.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:47:14
  ale jakbyś się obrzezał...to kto wie...wskoczyłbyś z automatu :)))
 • @Nathanel 20:01:53
  niestety Nat... właściciel "łachmaniarz", a publikowanie tam jak sam piszesz, to zachodzenie do burdelu...zdecyduj się...
  ...ja tam nie płaczę, że nie publikuję...straciłem rangę blogera za cytat Obiboka, który to cytat zatrząsł "artifikal system by gawrion" w posadach..czego się tak wylękły resortowe sieroty ??? pytanie retoryczne :))
 • @Nathanel 20:24:05
  ..jakżeś to wygrzebał skoro komenty są zagrzebane, a literki poprzestawiane:))..poza tym nie widzisz tu sarkazmu z mojej strony ? skoro nie widzisz, to trudno...

  nie biję sie w twoje piersi, sam zacząłeś..."z zachodzeniem do burdelu", a potem napisałeś, żeby mieć wyrozumiałość dla tych co tam jeszcze piszą...nie kumam, ale w zasadzie mi to wisi...
 • @Nathanel & trybeus
  Panowie... Strzępicie ozory po próżnicy.
  Kto stamtąd jeszcze nie uciekł to chyba masochista jest. A reszta to tylko naiwni....
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:50:13
  no właśnie...ale faktycznie ostatnio publikuje tam ostro Alek Szumański i o dziwo nawet promowany...to bardzo dobrze, bo @ Alleszum to odtrutka na banderowski sznyt jazgota, kaczki ujejskiej i innych, którzy opętali to forum...

  a tak nawiasem, to zobaczmy kto był tam prawdziwym desantowcem:)))...prawdziwym desantowcem okazał się @jazgdyni vel Janusz Kamiński...wazeliniarz wszechczasów:)))..teraz, kiedy już wielu zakneblowano, to i on opuścił to forum... "ZADANIE WYKONANE":)))
 • PREKURSOREM TEGO ŚRODOWISKA JEST PRO-WASP-OWSKIE ŚRODOWISKO FRONDY
  Onegdaj przećwiczyłem jak działa ichni antypolonizm i antykatolicyzm kiedy pisywałem na forum Frondy (FF). Oni byli prekursorami manipulacji nieszczęsnymi gojami polskimi na modłę prawicową, patriotyczną i katolicką. Wiele razy ostrzegałem przed PiS-owcami w internecie i przed pałacem prezydenckim przy Krzyżu. To ludzie na maksa perfidni. Są zdolni namówić naiwnego człowieka na pójście na gej-paradę, żeby później z niego szydzić i go wykluczać. Diabelstwo to jest pierwszej wody.
 • Co z wydaniem papierowym i TELEWIZJĄ ?
  Środkowy palec też mam ładny, ale "oni", ci Sakiewicze, Dawidowicze... i Kraśki nadają w ogólnopolskich telewizjach, a inni żydzi jak Wildstainy, Karnowscy, itd.. drukują tygodniki kolorowe, zarabiają na tym sporo (inaczej żydzi nie biorą się za nic) - jakie wnioski Panowie w przededniu przysięgi Duda-juda i jazdy wyborczej do urny 25.X.15 ?
  https://www.youtube.com/watch?v=dWGiXE8jLCA
 • @Nathanel 20:58:28
  100 kilo - to waga wieprzka do utylizacji; takie są najlepsze.
 • @Krzysztof J. Wojtas 23:19:47
  Z tego co widać na NEonie to Nathanel ma się dobrze i na pewno do odpadów się nie zalicza A może Pan coś nie doczytał co to jest utylizacja?
  bo waga nie ma nic z tym wspólnego.

  "Utylizacja (fr. utilisation[1]) – wykorzystanie odpadów jako surowców wtórnych[2][3]. Potocznie utylizacja rozumiana jest jako zniszczenie[4]"

  Oj Panie Wojtas czyżby częste przebywanie w chlewiku wywołuje w Panu tyle złośliwości wobec kilku blogerów.
 • @Frezja 04:40:29
  Możliwe, ale ostatnio , aby się ukulturalnić, zastosowałem rozpylanie perfum - z przewaga zapachu frezji.
  Moze to wystarczy.
 • @rerak 05:31:36
  Po co, jak mam reraka na widoku?
 • szabas-goje
  Owszem, owszem. Awatar Gawron ze swoją Małą Mi-netką, rozmodlony katolik bez ślubu kościelnego Satyr ze swoją "pepiczką", żydowska płaczka od smętnych ogarków, oraz "seta i śledzik" z gdyni, to elyta tego niepoprawnego ścieku.
  Ale nie zapominajmy również o takich dyżurnych cieciach na posyłki jak cyborg, zetjot, zubereg, jjj, lub ronin. To również utajone szabas-goje i pustaki.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej